spo0r;tv Zilveren dag Oranje- zwemsters Mario Been voelt zich niet mislukt in Italië flftMjEMJJN 'Zo worden we nooit wereldkampioen' Quick Boys naar Alphia voor LD-Cup De laatste vrijbuiter Verkeerde wissel Amerikanen op estafette DINSDAG 8 JANUARI 1991 PAGINA 13 KERKRADE (GPD) - ..Ik ziet het leven van de zonnige kant", zegt hij op zijn Rotterdams. „Want er zijn al zat trieste dingen op de wereld". Uitkijkend over het parkeerterrein van Motel Heerlen geeft hij een dieptepass tot voorbij de horizon, richting Saddam Hoessein. Spon taan en ongevraagd, let wel, lan ceert hij de centrumspits van de Golfcrisis. „Omdat het me bezig houdt". Al laat hij er in één adem op volgen: „Terwijl ik zelf ook wel wat tegenslagen heb gehad, puur in de familiesfeer". Mario Been. Limburgs nieuwste voetbalallochtoon. Kan zijn dat hij een goede indruk wil maken, de ex- flapuit van Feyenoord, wiens toren hoog klimmende carrière bij Pisa ietwat scheef uit het lood raakte. Geen greintje gein, althans niet op commando. „Het leven is toch vrij kort", op pert hij bloedserieus. „Beroerde tijd achter de rug". Zevenentwintig is hij. „En al een hoop meegemaakt". Zijn vrouw Astrid heeft drie misk ramen gehad. „Abortussen", zegt hij ijskoud. „Telkens na zeven maanden". Dan vergaan je de grap pen en grollen. „Daar heb ik, toen ik naar Pisa ging. so wie so een streep onder gezet. In Italië moét je altijd even positief zijn". Liever voortaan De Mos in beeld bij Real Madrid BRUSSEL (SID) - Real Madrid voert gesprekken met de Neder landse trainer Aad de Mos. De oe- fenmeester van Anderlecht onder brak zijn vakantie op de Canarische Eilanden, om in de Spaanse hoofd stad te onderhandelen met de landskampioen. Eerder dit seizoen werd John Toshack ontslagen bij Real. De Welshman moest vertrekken we gens de zwakke prestaties van het elftal. Oud-speler Di Stefano werd benoemd tot zijn tijdelijke vervan ger. Tijdens een buitengewone verga dering van aandeelhouders van Re- al Madrid zal worden bekeken of het wenselijk is, dat voorzitter Ramon Mendoza en de leden van de directie hun functies neerleggen. De bijeenkomst wordt later in de maand op een nader te bepalen da tum gehouden. De leiding van de Koninklijke staat al geruime tijd bloot aan hefti ge kritiek. Het gaat bepaald niet naar wens in de competitie, die de laatste vijf jaar met een nationale ti tel werd afgesloten. Van de zeven tien wedstrijden werden er slechts negen gewonnen. De achterstand op leider FC Barcelona bedraagt acht punten. LEIDEN - Quick Boys zal vanavond niet bepaald met een gerust hart af reizen naar Alphen voor de uitwed strijd tegen Alphia in de derde ron de van de Leidsch Dagblad Cup. De afdelingsvoetballers schakelden namelijk eerder al hoofdklasser UVS uit. De wedstrijd op sportpark De Bijlen begint om 20.00 uur. Tegelijkertijd ontvangt Randstad Sport op eigen veld Noordwijk. Donderdag wordt de afgelopen za terdag afgelaste wedstrijd ARC - Lisse (zo) gespeeld, aanvang 19.30. Rijnsburgse Boys - Leiden wordt zaterdag ingehaald. Voor RCL - MMO wordt nog een geschikte da tum gezocht, omdat de Hoogmade- naren komend weekeinde voor de competitie moeten aantreden. De overige ontmoetingen in de derde ronde (Docos-Katwijk en KRV- Roodenburg) worden volgende week dinsdag gespeeld. Matthaus beste van de wereld BONN (DPA) - Lothar Matthaus is in Bonn uitgeroepen tot „wereld voetballer van het jaar 1990". De middenvelder van Inter had ruime voorsprong op de Italiaan Schillaci. Matthaus volgt Marco van Basten op. De Duitser, eerder gekozen tot Europees voetballer van het jaar, kreeg van de Internationale Organi satie voor Voetbalgeschiedenis en Statistiek (IFFHS) 174 punten. De Waard niet verder bij RCL LEIDEN - Het contract tussen de Leiderdorpse zaterdagderdeklasser RCL en zijn trainer Theo de Waard wordt aan het einde van het seizoen niet verlengd. RCL gaat op zoek trainer. dus maar tegen de bal dan tegen ze re benen schoppen. Dat heeft hij zich. terug in Nederland, in zijn oren geknoopt. Lol Met Mario Been heeft Roda JC een van de kleurrijkste Nederlandse voetballers binnengehaald, en waarschijnlijk ook een van de moei lijkste. Geeft gegarandeerd .een hoop lol op Kaalheide. Jan Reker is het daar maar half mee eens. „Mario is een geinige jongen met veel hu mor. Dat is iets anders dan moeilijk. Hij kan een elftal iets extra's ge- Voordat Been bij Roda tekende had FC Twente belangstelling, na dat Sheffield Wednesday afviel om dat Beens hond zes maanden in quarantaine zou moeten. „In princi pe geen probleem". En al helemaal niet voor de hond. „Maar ze konden me niet kopen, geen geld. Pisa wil de vijfhonderdduizend gulden heb ben". Totdat mijn zaakwaarnemer Bob Maaskant op de proppen kwam met mijnheer Hendriks. Bin nen een minuut had hij me gekocht. Ik ken bij Roda een aantal jongens. Dat is toch een voordeel, want we praten over een halfjarige overeen komst". Sinds vorige week parkeert hij zijn Mercedes met Europese num merplaat op Kaalheide. Het lease contract tussen Nol Hendriks en Roda JC voorziet in acceleratie van het centrale middenveld. „Ja, ik hoop het. Ik heb er zin in. Het zal in het begin een beetje aftasten zijn, want ik heb drie maanden niet ge voetbald". Dat is tegen SK Lokeren goed zichtbaar. Mario Been maakt wei nig balcontact. Persoonlijke duels Mario Been:"In het leven moetje gewoon eerlijk durven zijn' mijdt hij. Vlak voor rust een goede doorheen". Geen schande na drie pass op Graham Arnold, waaruit 1-0 maanden. „Er moet nog veel arbeid ontstaat. Ook bij de voorbereiding worden verricht, maar je telt weer van het vijfde doelpunt is hij be- mee". Waarna Mario naar de VIP- trokken. Als hij drie kwartier na af- ruimte beent, wellicht op zoek naar loop als laatste speler uit de kleed- contacten met de Limburgse golf- kamer komt, meldt hij dat zijn de buut niet om over naar huis te schrijven is. „Het was niet echt ge makkelijk. Ik zat er toch vaak even beweging. Ook als fanatiek beoefe naar van de golfsport is hij een 'lin ke' jongen. Italië. Je hoorde weinig van hem in dit tijd. „Toch ben ik aardig ge slaagd, alleen het feit dat ik het er driejaar heb volgehouden. Als je als vreemdeling niet voldoet in het eer ste seizoen, krijg je gelijk een schop onder je kont. Ik heb tenminste mijn contract kunnen uitdienen bij die club". Hij kijkt alsof hij zeggen wil: dat is toch heel wat voor een buitenbeentje. „Het eerste jaar serie A gespeeld, gedegradeerd naar de B en weer gepromoveerd". Sportief zat het best goed. „Ik kreeg een blessure. Pisa verloor een paar wed strijden toen ik niet meedeed" - eni ge eigendunk is hem niet vreemd - „en de president vond dat er een nieuwe import moest komen, een verdediger. Maar ze hadden al drie buitenlanders". Arrivederci, Mario. Dertien jaar Kuip. Een zalige tijd voor een Rotterdammer in hart en nieren. „Feyenoord was een perfec te leerschool, uit de jeugd naar bo ven gegroeid". De vogel schoot hij niet af. Een blauwe maandag in Oranje. „Dat was nog met Michels, uit tegen Oostenrijk". Eén keer in het grote, nationale elftal. „Veel te weinig", geeft hij toe. „Omdat ik er op het juiste moment niet het maxi male heb uitgehaald". Bij Feye noord was hij goed voor zestig doel punten in vijfjaar. „Niet slecht voor een middenvelder. Ik vond het wel goed zo. Achteraf zeg ik, als ik toen iets meer had gedaan, was ik verder gekomen. Ik had wat kritischer moeten zijn op mezelf'. En op zijn uitspraken. Hij is er inmiddels achter hoe ver hij kan gaan, al beseft hij dat hij het frivole etiket van 'enfant terrible' nooit meer kwijt zal raken. „Ik kom voor mijn mening uit. Dan word je gauw moeilijk genoemd. In het le ven moet je gewoon eerlijk durven zijn". PERTH (ANP) - Het Neder lands vrouwenpoloteam dat in Perth de wereldtitel komt ophalen, is na drie wedstrij den nog ongeslagen. Maar opnieuw dropen de bank- zitsters stilletjes af en kropen de speelsters van de laatste minuten geslagen op de kant na de povere ver richting tegen Nieuw-Zee- land: 11-10. Van enige be stendige kampioensvorm was andermaal niets te mer ken. De eerste periode in het zwembad van Bickton - het riante villa-oord waarheen de polosters zijn verban nen - wees nog niet op moeilijkhe den. Aanvoerster Patricia Libregts scoorde drie keer op rij en mede daardoor sloot het basiszevental die fase af op 5-1. Dat voorspoedige begin sein voor Van den wens van de reserve's, meer speel tijd, tegemoet te komen. Hij stuurde een nieuwe ploeg het water in en riep daarmee onbedoeld het onheil af. Nieuw-Zeeland, onder leiding van de Nederlander Peter-Paul Metz, krabbelde vechtend terug, enorm geholpen door de malaise aan Nederlandse zijde. Zowel aan vallend als verdedigend klopte er niets meer van. Het onbestemde gevoel dat het wel eens goed fout kon gaan, kwam pas in de slotfase toen ook de te hulp geroepen routiniers het tij niet meer konden keren en even hard de stroom mee afdreven. Het zwakke optreden werd net geen drama. Met nog een minuut te spelen kreeg Ne derland, dat nog maar de krapst mo gelijke voorsprong koesterde, een strafworp tegen. De ervaring van doelvrouw Helen Boering, die Karla van de Boon hal verwege had afgelost, hield Oranje net boven. In de nog resterende aan vallen werd wijselijk de tijd volge speeld. Het was wel een onvoorstel baar zwaktebod. „Wat wel meespeelt is het 'Cali- mero-effect'. Wij hebben grote en sterke types op de midvoor- en mid- achterplaats. Leg daar een kleintje tegenover en de scheidsrechter geeft die altijd het voordeel van de twijfel. Maar ik wil het daar zeker niet op afschuiven. We moeten het onszelf verwijten. Zo worden we nooit wereldkampioen". Nesty Bij de Olympische Spelen van Se oul was Anthony Nesty nog een tro pische verrassing. In de twee en een half jaar die zijn verlopen, heeft de Surinamer op de korte vlinderslag afstand een koninkrijkje voor zich zelf opgebouwd. Matt Biondi moet niet denken dat hij de 'vergissing' van Zuid-Korea zomaar kan rechtzetten. Michael Gross doet er goed aan zijn ambities naar de dubbele afstand te verplaat sen. Die boodschap gaf Nesty van morgen af. Hij won de series in 53,72 seconden en leek de enige die zich door de windvlagen niet liet afrem- Eén van degenen die zich weinig van de winderige omstandigheden aantrok was Karin Brienesse. De Friese doordouwster zou het waar schijnlijk niet eens in de gaten heb ben als iemand de stop uit het zwembad trok. Ze is gekomen om te dus zwemt ze. Ook al liet de slaap zich nauwe lijks uit de ogen wrijven. De avond te voren was ze nog laat in estafette- verband bezig geweest en vanoch tend ging de wekker alweer om zes uur. Die korte rust tussen de late fi nales en vroege series is menigeen een doorn in het oog. Manon Mas seurs, het andere lid van de zilveren 4x200-ploeg, was nog niet hersteld toen zij er alweer tegenaan moest. Met stijve spieren liet zij zich af schepen met de voorlopig achtste plaats in de B-finale. Brienesse niet. Na een gelijkma tig opgebouwde race meldde zij zich in 2.02,09 aan de finish; slechts enkele honderdsten van een secon de later dan het Amerikaanse twee tal Haislett en Evans. Ook bij de allersterksten is eens de zandloper leeg. We weten het alle maal en toch neemt enige treurnis bezit van je als je hoort dat Dries van Wijhe met het officiële mara- thonschaatsen stopt. Hij is 45 jaar, dus mag hij asje blieft nu lekker bij de veteranen uitblazen? Natuurlijknatuur lijk. Het was al weinig minder dan een mirakel dat hij zo lang in de top kon meedraaien. Het pro bleem is alleen dat met hem een bijzonder kleurrijke figuur ver dwijnt, iemand eigenlijk uit een al lang verdwenen tijdperk, toen sport geen computerwerk was, maar nog louter voor het plezier kon worden beoefend. Hij zal ook geen opvolger krijgen. Coaches, sportautoriteiten en andere ernstige lieden wisten nooit goed raad met dit ongesle pen talent. Want Dolle Dries liet zich in geen enkel vakje stoppen. Niemand kreeg greep op hem. Voordat hij op de schaats triom fen vierde, deed hij als wielrenner van zich spreken. Zijn ouders, Godvrezende mensen, zagen ove rigens niets in dat gefiets en pro beerden hem er met alle macht vanaf te brengen. Dat lukte uiter aard niet: Dries ging zijn eigen baan. Zijn eerste racekarretje reed hij in puin, het tweede kocht hij door stiekem een koe van zijn vader te verkopen. "Nee, dat kwam niet uit, want ik wist dat die man toch nooit zijn koeien telde". Koersen kon hij als de beste, als hij er zin in had. In 1971 won hij tien wedstrijden, steeds alleen aan de finish komend, want hij was (en bleef) een aanvaller pur sang. Soms ook stapte hij plotse ling af en deelde de omstanders dan doodleuk mee dat hij nog naar de bioscoop moest... In 1973 werd deze coyote, onge- sponsord en niet tot een ploeg be horend, amateurkampioen van Nederland door op de Cauberg het hele veld, waaronder toch ene Raas en ene Knetemann, in de prak te rijden. Nóg zie ik het ver slagen gezicht van bondscoach Joop Middelink voor me: "Deze dag heeft de amateurswielersport in Nederland géén dienst bewe zen". Wat moest hij ook aan met een nationaal kampioen, die meteen riep dat een wereldkam pioenschap niks voor hem was? En een andere ploegbaas, Her man Krott, zei zuchtend: "We heb ben hier te maken met een over winning van een zaterdagmid dagcoureur op de verzamelde se- mi-profs". Een schande, dat was het. Nee, hard getraind had Dolle Dries (bijgenaamd de Keizer van Kerkdorp, een gehucht bij Olde- broek) er niet voor, hoewel hij dat wel van plan was geweest. Maar i Wijhe ja, het was er niet van gekomen. "Zo gaat het met mij", zei hij olijk. Zo is het altijd met hem gegaan, al werd hij op den duur wel wat rustiger en degelijker. Maar het plezier in de sport en de humor bleven voorop staan. Begeleiders, haptonomen en andere vogelver schrikkers hij had ze niet nodig. Dries van Wijhe, de laatste vrij buiter in de topsport, ruimt nu het veld. Een eresaluut is op zijn plaats. Geworstel Publicitair gezien is worstelen de slechtst bedeelde sport in Neder land. Je hoort, leest of ziet er zel den iets over. En dan komt die sport een keer op tv. zoals afgelo pen zondag, en dan breekt me na een partij toch een pandemonium los dat horen en zien je vergaat. Worstelaar Peeters werd door scheidsrechter Bossenbroek tot verliezer verklaard in zijn duel met worstelaar Van de Stoep. Peeters was daar niet gelukkig mee en liet dat blijken via enkele hartige woorden. Bovendien poogde hij de arbiter in de houd greep te nemen. Die verhinderde dat door Peeters een enorme op duvel te geven. Een immense worstelpartij dreigde nu te ontstaan buiten elk wedstrijdreglement om. De vlam werd echter pijlsnel gedoofd. De scheidsrechter werd door iemand opgetild alsof hij een veertje was en verhuisdnaar een plek ver weg van het strijdgewoel. Een man of vijf waren intussen ge woon op de vertoornde Peeters gaan zitten. Magnifiek. De Krachtsportbond schijnt hoogst ongelukkig met het voorval te zijn, maar daar is geen reden toe. Ik vond dat de zaken hoogst efficiënt werden aangepakt. Ge beurde het op de voetbalvelden ook maar zo. RUUD PAAUW Van onze correspondent Karei Jansen PERTH Geduldig stond de Nederlandse dames-estafet teploeg gisteren in de catacomben van het Superdrome in Perth op de prijsuitreiking van hun bronzen medaille te wachten, toen een Australische official hen verzocht een plaatsje naar voren op te schuiven. Karin Brienesse, Mari anne Muis, Mildred Muis en Manon Masseurs geloofden hun oren niet. Een plaats opschuiven betekende de zilveren WK-medaille op de 4x200 meter vrije slag. Ze wisten toch heel zeker dat Amerika en Duitsland voor hen waren geëin digd. Op dat moment drongen de Ameri kaanse kreten van ontzetting tot het viertal door. 'Oh my God, we are disqualified'. De official die mel ding moest maken'van de diskwali ficatie van de VS-ploeg boog be schaamd het hoofd. Hij kon het ook niet helpen dat er een te vroege wis sel had plaatsgevonden. En dat de computer de foutieve overname Hedgepeth-Haislett feilloos had ge registreerd. Amerika lag er gewoon uit. Of de dames zo vriendelijk wil den zijn plaats te maken. Denemar ken, aanvankelijk vierde, moest binnenmarcheren. Zonder respect voor de uiteenge spatte Amerikaanse droom bejubel den de op dat moment nog eensge zindere Duitsers hun onverwachte gouden plak. En de Hollandse mei den keken elkaar alleen maar aan. Met een blik vol ongeloof. Zilver? De VS eruit? Niets van gemerkt. Maar wel waar. Pas toen zij enkele minuten later dus echt vier zilveren WK-medailles om de gebruinde nekken kregen omgehangen brak de stralende glimlach door. „We wisten echt nergens van", stamelde Marianne Muis na de ver- ADVERTENTIE V.V. RIJNSBURGSE BOYS zoekt voor invulling van ee ture bjj de technische staf een TRAINER voor de A regionale jeugd en de C Sollicitartt moet bereid zijn onder de hoofdtrainer te en in teamverband met de overige jeugdtrainers. Sollicitaties richten aan: secretaris RIJNSBURGSE BOYS, G. A. van Zuijlen, Vliet N.Z. 88, 2231 GR Rijnsburg rassende ceremonie protocolaire. „Wilden die official ook niet zo maar geloven. Een plaats opschuiven, kom nou zeg. Er was ons absoluut niets vreemds opgevallen aan de ra ce van de Amerikaantjes. Dit moet een enorme klap voor ze zijn". En leuk voor Oranje. Muis: „En leuk voor ons, dat is waar. Dit is een prachtig begin van de WK. Meteen een zilveren plak, en een schitte rend Nederlands record (de toptijd die vorig jaar bij de EK in Bonn was geklokt, 8.08.00 min, werd aange scherpt tot 8.05.97 min.). Dit doet de moraal van de ploeg goed". Met name Muis zelf profiteert van de inspirerende medaille, want zij zat na de voor haar geflopte nationa le WK-kwalificatie goed vast in het bekende dal. „Ik voelde me vanaf februari eigenlijk al niet helemaal lekker", verklaart ze. „Moe, teneer- geslagen en constant zoekende naar mijn vorm. Ik heb er toen fout aan gedaan niet meteen naar een dokter te stappen. Zo ben ik nu eenmaal niet. Nog maar even afwachten, dacht ik steeds bij mezelf, het zal vanzelf wel weer bijtrekken. Na de WK-selectiewedstrijden in Amers foort liep ik gewoon te tollen op mijn benen. Dat was voor mij het sein NSF-arts Peter Vergouwen in te schakelen. Het was inmiddels zo erg geworden, dat ik aan iets psy chisch begon te denken". Vergouwen, die Muis vlak voor de Spelen van Seoul ook al van een vreemdsoortig virus afhielp, nam onmiddellijk bloed af bij de zwem ster en stelde al rap een voor haar ontluisterende maar tegelijkertijd geruststellende diagnose. Muis: „Niks psychisch gelukkig. Bloedar moede, bijna geen ijzer meer in m'n lichaam Zo groot de opluchting was bij Marianne Muis en haar zuster Mild red die eveneens een mindere perio de in haar carrière afsloot, zo koel en nuchter benaderde Karin Brien esse het Hollandse succes. De Frie zin had desondanks een hele mooie dag om op terug te kijken. Op het koninginnenummer van de zwem- sport, de 100 vrij, was ze in de finale als vierde van de wereld geëindigd. En ze stelde later op de Australische en zeer zwoele avond als slotzwem- ster van Oranje de zilveren plak ze ker. Even leek Brienesse in al haar onstuimigheid er zelfs in te slagen de Duitse Stephanie Ortwig nog op de tweede stek te bedreigen, maar op de tweede honderd meter zakte ze in en koos voor zekerheid. De tij den over 100 (56.95 sec.) en 200 me ter (1.59.66, de snelste van de vier) mochten er evenwel zijn. „Gewoon een kwestie van gaan", ontnuchter de Brienesse. „Ik begrijp niet waar iedereen zich zo druk om maakt. Je reist toch naar een WK af om te pie ken, of niet soms?" De zusjes Muis en de pas 16-jarige Manon Masseurs staarden het Frie se gifkikkertje vertederd na. „Die gaat dus nog echt liever dood dan dat ze zich door iemand laat passe ren", aldus Marianne Muis vol be wondering. „Een echte sportmeid". Waarvan er gisteren ook voldoen de bij de VS rondliepen. Met Hedge- peth, Haislett, Radke en aas Janet Evans nam men het zekere voor het onzekere. Na een zindere eindstrijd met Duitsland, dat drie voormalige Oostduitse zwemsters had ingezet, leek coach Richard Quick ook goed gegokt te hebben. De VS klokte als eerste in 8.01.63 min., tegen Duits land 8.02.56. De computer was ech ter alert geweest toen uitgerekend Nicole Haislett, de kersverse we reldkampioene op de 100 vrij, ze ventiende van een seconde voor het aantikken van startzwemster Whit ney Hedgepeth het water indook. „Als ik eerlijk ben", stelde Ri chard Quick vast nadat hij zijn ploeg had getroost, „zag ik zelf ook dat er iets verkeerds ging bij die overname. We moeten er mee leren leven". Janet Evans, de wereldre cordhoudster op de 400 en 800 vrij, stak bewust haar hoofd in het zand: „We mogen dan gediskwalificeerd zijn, iedereen weet dat we de snelste ploeg waren. Amerika is in principe de enige terechte wereldkam pioen". De gouden medaille van Duits land, de zilveren van Nederland en het brons van de Denen spraken an dere taal. DINSDAG 16.30-18.00 EURO: Autosport: terugblik op het Formule-I seizoen. 16.30-18.00 Sportnet: Boksen. 17.30-18.10 Ned 3: Studio Sporl: WK zwemmen in Perth. 18.00-19.00 Sportnet: Kickboksen. 18.00-19.00 EURO: General Bank Volley bal toernooi. 18.55-19.25 Ned 2: Veronica Sport. 19.00-19.15 Sportnet: Rallysport: Parijs- /Dakar, achtste dag. 19.00-19.30 EURO: Spanish Goals: doel punten uit de Spaanse competiti> 19.15-19.30 TV 5: Sports. 19.15-20.15 Sportnet: Tafeltennis. Eu ropese kampioenschappen Nederland- Duitsland. 19.30-20 00 EURO Eurosport News. 20.00-21.00 EURO: Worstelen. 20.00-22.00 Super: Ultra Sport. 20.10-20.40 BBC 2: Cricket: Engeland- Australig om de Ashes. 20.15-21.00 Sportnet: Bowlen Santa Claus Open in Finland. 21.00-22.00 EURO: Boksen. 21.00-22.00 Sportnet International Mo torsport. 21.30-22.00 BBC 1 A Question of Sport: quiz. 22.00-22.15 Sportnet: Rallysport; Parijs- /Dakar, negende dag. 22.00-22.15 EURO: Parijs/Dakar Rally. 22.15-22.30 Ned 3: Studio Sport Journaal. 22.15-00.15 Sportnet: Snooker: Grote Prijs van Norwich Union. 22.15-00.15 EURO: WK Perth. 22.15-00.15 Super: Ultra Sport. 22.45-23.15 Did 3: Sport-Platz. 23.00-23.20 Did 1Sport extra: WK zwe men in Perth. 00.15-00.45 EURO: Eurosport News. 00.15-01.20 BBC 2: Darts: World Embas sy Championships. 00.15-02.00 Sportnet: Kickboksen. 00.45-01.00 EURO: Parijs/Dakar Rally. 01.00-02.00 EURO: Hoogtepunten vai het World Cup Skiön voor vrouwen. WOENSDAG 08.00-09.00 Sportnet: International Mo torsport. 08.30-09.00 EURO: Eurobics. 09.00-09.30 Sportnet: Moto News. 09.00-10.00 EURO: World Cup Skifl Skiön voor vrouwen. 10.00-11.30 EURO: WK schoonspn in Perth. 11.00-12.00 Sportnet' Kickboksen. 11.25-13.50 Did 2: Sport extra WK r men in Perth. 11.30-13.30 EURO Perth 12.00-1300 Sportnet Tafeltennis: Eu ropese kampioenschappen Nedertand- Duitsland. 13.00-13.15 Sportnet Sport uit Spanje. 13.15-14 15 Sportnet Go: auto- en motor sportmagazine. 13.30-14 00 EURO: Mountainbike kam pioenschappen 13.45-14.30 Did 1 Sport extra: World Cup Skiön voor vrouwen. 14.00-14.30 EURO Eurobics. 14.15-15.45 Sportnet Basketbal Crystal Palace. 14.30-15.30 EURO: Handbal: Polar Cup

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 13