Bewoning ziekenhuis Hooigracht onzeker Mishandeling door portiers van bar-dancings bestraft Een bejaard dametje gedwongen tot zwartrijden LANDBOUWMACHINES TE KIJK LEIDEN/REGIO Lezers schrijven Studenten vrezen ontruiming en trekken massaal weg LEIDEN Projectontwikkelaar Erica Beheer en de Stichting Leidse Studentenhuisves ting ruziën over de verhuur van het voormalige Elisabethziekenhuis aan de Hooigracht. Het huurcontract loopt af op 4 februari en de twee zijn het niet eens over de nieuwe huur prijs. Op het laatste moment zou directeur Swaak van Erica 150.000 gulden meer huur heb ben geëist dan tot nu toe werd betaald. Omdat het contract afloopt, zijn de meeste studenten de afgelopen maand al verhuisd. Van de oor spronkelijk 200 bewoners zijn er nog maar zestien over, aldus direc teur Hübben van studentenhuisves ting. Zij vermoeden dat het gebouw volgende week wordt ontruimd. De studenten verwachten dat de ver warmingen en telefoons worden af gesloten en dat de keukens worden leeggehaald. De groep studenten bereidt een ludieke actie voor tegen Erica Beheer, die vanaf 1 februari eigenaar is van het gebouw. Directeur Swaak zegt dat plan nen om het gebouw ongeschikt te maken voor bewoning hem niet be kend zijn. Volgens hem is dat een zaak van studentenhuisvesting. Di recteur Hübben wil echter 'geen en kel' commentaar geven. "Ik wil dit bericht bevestigen noch ontken nen. Mijn baas heeft mij een spreek verbod gegeven", zegt hij. Volgens Swaak is het de bedoe ling dat voorlopig nog studenten in het pand blijven wonen. De project ontwikkelaar bereidt plannen voor om het voormalige ziekenhuis te renoveren. Er zouden appartemen ten moeten komen en op de begane grond een aantal winkels. Het duurt wel een paar jaar voordat met de werkzaamheden kan worden be gonnen, verwacht Swaak. "We moe ten nog toestemming krijgen van de gemeente en dan duurt het nog wel twee of drie jaar voordat alle proce dures zijn doorlopen. Maar het is een prachtig plan". Bedrijvencentrum op industrie terrein in Boelofarendsveen ROELOFARENDSVEEN - Op het industrieterrein De Lasso in Roelo farendsveen wordt deze week be gonnen met de bouw van een kanto ren- en bedrijvencentrum. Het ge bouw krijgt een vloeroppervlakte van 6100 vierkante meter en bestaat uit drie bouwlagen. Het ontwerp is van architect Jan van Rijn uit Roelofarendsveen. Het centrum is een belegging van een aantal pen sioenfondsen. De oplevering wordt verwacht in juli of augustus. De flexibele indeling van het ge bouw maakt het mogelijk om ruim ten vanaf omgeveer 640 vierkante meter te verhuren, zodat ook kleine bedrijven er zich kunnen vestigen. Er wordt uitgegaan van de komst van ongeveer tien bedrijven. Rondom het terrein is een parkeer ruimte voor 140 auto'.s. Het bijzon dere daarbij is dat de parkeerplaat sen min of meer 'verstopt' zijn tus sen tuinen. De tuinen zijn ontwor pen door de tuinarchitect Dick Huygens. Aan de bouw is een voorberei ding van ongeveer anderhalf jaar voorafgegaan. Volgende week wordt de eerste kolom voor het pand gemonteerd. In totaal komen er 52 van dergelijke kolommen. Het gebouw wordt uitgevoerd in Noor se witte steen en groen warmtewe rend glas en krijgt een frontbreedte van 100 meter. Voor de gebruikers, wordt het volgens de ontwerpers, plezierig om te werken. Bij het ontwerp is na melijk gebruik van gemaakt van de resultaten van een onderzoek van professor P. Vroom, die in 1989 de oorzaak van de 'gebouwenziekte' (hoofdpijn, vermoeidheid en con centratieverlies) ontdekte. De verhuur en exploitatie van het gebouw is in handen van de Veense makelaar Pieter van Ruiten. De huurprijs bedraagt 175 gulden per vierkante meter. Volgens de make laar zal hij door deze prijs weinig moeite hebben om het pand vol te krijgen. De prijzen in de zopge- naamde Schipholregio zijn veel ho ger en komen op 225 tot 240 per vier kante meter. Erica wil niet dat het pand lang leeg staat, 'want dat leidt tot excessen'. Met de Stichting Leidse Studenten huisvesting werd overleg gepleegd over een nieuwe' overeenkomst waarin de huisvesting van studen ten wordt geregeld. "Er zijn alle maal regels voor en daar weten ze bij Studentenhuisvesting alles van. Er is in elk geval toestemming no dig van de gemeente en ook allerlei zaken over het beheer van het ge bouw moeten worden geregeld. Wij zijn nu druk bezig met onderhande lingen en naar mijn oordeel verlo pen die positief. Maar wat Studen tenhuisvesting wil doen met de stu denten die nu in het gebouw wonen, daar sta ik volledig buiten", aldus Swaak. Swaak verwacht dat de zaak 'een dezer dagen' rond komt. "Het hangt op een ondergeschikt puntje. We zijn het eens geworden over een ho gere huur. Dat heeft te maken met het feit dat er buitenlandse studen ten worden gehuisvest. Dat kan stu dentenhuisvesting declareren. Mis schien is dat ook wel de reden dat de meeste bewoners zijn vertrok ken. Ik weet dat niet, daarvoor moet je bij studentenhuisvesting zijn", al dus Swaak, die er nog aan toevoegt dat het huurcontract vermoedelijk deze week nog wordt getekend. "Oh, leuk om dat te horen", rea geert Hübben. "Ik weet van niets". Hübben weigert in te gaan op de problemen die er spelen maar ont kent dat er buitenlandse studenten komen te wonen. "Daar is geen sprake van. Als ik een huurcontract met Erica zou hebben dat doorloopt na 4 februari, waren alle 200 studen ten gewoon blijven zitten". Volgens PvdA-wethouder Van Rij draait het conflict alleen om de hoogte van de huur. "Ik heb begre pen dat Swaak op het laatste mo ment 150.000 gulden meer huur vroeg dan werd betaald", vertelt hij desgevraagd. Van Rij heeft binnen kort een afspraak met de project ontwikkelaar en bespreekt dan het plan dat voor het voormalige zie kenhuis bestaat. Hij laat er geen twijfel over bestaan dat het ontwerp voor de bouw van 100 appartemen ten en winkels hem niet kan beko ren. "Ik ben er niet van onder de in druk", aldus Van Rij. Het voormalige Elisabethziekenhuis c DEN HAAG/NOORDWIJK - "Het lijkt er wel op dat alle middelen ge oorloofd waren om de mensen naar buiten te werken. Dit riekt naar uit lokking". Aldus de Haagse officier van justitie, F. Slits, maandag over de rol die de bedrijfsleiding van de Noordwijkse bar-dancing Club '71 volgens hem heeft gespeeld tijdens een grootscheepse knokpartij al daar op 27 februari vorig jaar om drie uur 's nachts. Slits vindt dat de leiding van het horecabedrijf de portiers te veel vrijheden heeft gegund en toepas sing van geweld als te vanzelfspre kend heeft toegestaan. Zo lag er in een lade altijd een veertig centime ter lang knuppeltje klaar voor de portiers. De 44-jarige uitsmijter van Club '71, die destijds assisteerde, stond maandag voor de Haagse politie rechter N. Schipper. De uitsmijter van The Champ (31) stond naast hem omdat deze zich als bezoeker had misdragen. Het 900-koppige publiek had die februarinacht uit bundig carnaval gevierd. Op een ze ker moment kregen twee vrouwen ruzie. De portier van The Champ, aanwezig met een groep medewer kers van The Champ, die allen ge kleed waren in Amerkaanse voet balkleding, meende zich met de twist te moeten bemoeien. Een an dere bezoeker trad in dezelfde rol. Daarop sloeg de portier van The Champ hem. The Champ-portier werd vervolgens door vrienden weggehaald, maar keerde later te rug naar het strijdgewoel. De bedrijfsleider van Club '71 had inmiddels op de alarmbel gedrukt. Daarop verschenen een portier en de hulpportier van Club '71 ten to nele. Volgens de officier van justitie is de hulpportier veel te hardhandig te werk gegaan. Hij moet met een houten knuppeltje op het publiek ingeslagen hebben. Ook heeft hij volgens getuigen buiten een man een aframmeling gegeven met het knuppeltje. Twee klanten zijn later onder doktersbehandeling gesteld. Zij hadden wonden, die met respec tievelijk tien en twintig hechtingen dichtgeregen moesten worden. "Er staan daar 900 man in die zaak. Je moet snel optreden", ver weerde de hulpportier zich voor de rechter. "Elk jaar is het knokken met carnaval. Ze moeten weg, zo gauw mogelijk weg, anders gaan ze buiten verder. Dat heb ik al zo vaak meegemaakt". De hulpportier is reeds 10 jaar in functie. "De grenzen van de noodzakelij ke verdediging zijn overschreden", meende de rechter. Hij bestraftè de hulpportier met 1000 gulden boete en een voorwaardelijke gevangenis straf van twee weken. De rechter zei rekening te hebben gehouden met 'de moeilijke positie van de portier'. Hij noemde de andere verdachte 'de L1SSE De Mechanisatietentoon- stelling Lisse is gistermiddag be gonnen. De vaktentoonstelling in de Hobahohallen trok onmiddellijk een flink aantal bezoekers. Zij toonden veel interesse voor de verbeterde landbouwmachines die op de ten toonstelling ten toon werden gesteld. Op de tentoonstelling is veel aan dacht voor mogelijkheden om het ge bruik van bestrijdingsmiddelen te rug te dringen of voor minder scha delijke chemische middelen. Ook de arbeidsproblemen en nieuwe ver pakkingen om de afzet te bevorde ren, krijgen de ruimte op de Mecha- nisatietentoonstelling. De expositie duurt nog tot en met vrijdagmiddag 18.00 uur. (foto Hlelco Kuipers) Reddingsboeikast Julianab rug vernield ALPHEN AAN DEN RIJN - De reddingsboeikast aan de brugleu ning van de Julianabrug in Alphen is gisteren door vuurwerk vernield. De reddingsboei zelf is in de Oude Rijn gesmeten. Illegalen opgepakt ALPHEN AAN DEN RIJN - Twee illegale verblijvers in ons land zijn gisteren door de Alphens politie op gepakt en overgedragen aan de vreemdelingendienst. De ene vreemdeling, 36 jaar oud en afkom stig uit Marokko, verbleef in een woning aan de Stortemelk. Van onze redacteur Jan Rijsdam Het was gisteren de dag van de zielige verhalen bij de kanton rechter. Een jongeman die vertel de dat zijn auto niet is gekeurd omdat zijn psychische gesteld heid zodanig was dat hij daar niet aan kon denken. Een taxichauf feur deed er kond van dat de door hem begane snelheidsovertre ding het gevolg was van "een vrouwtje dat in zijn wagen was gestapt en snel naar haar vader moest die ernstig ziek was". En een mevrouw op leeftijd kwam, met de tranen biggelend over haar wangen, de zittingszaal bin nen, nauwelijks in staat een woord uit de brengen over het drama waarvan zij het middel punt was. Ondersteund door de bode werd de bejaard ogende dame op een stoel naast een glaasje water geposteerd. Als het niet ging dan wilde de kantonrechter de kwes tie wel uitstellen. Maar dat hoefde niet van de verdrietige mevrouw. Het was moeilijk spreken met dat brok in haar keel, maar ze was ge komen om haar woordje te doen, dus deed ze het ook. Al was het dan met gebroken stem en be traand gelaat. Het drama betrof het feit dat mevrouw in de trein was gesnapt zonder geldig plaatsbewijs. Met andere woorden: het snikkende grijze dametje was een zwartrijd- ster. Je zag het publiek in de zit tingszaal denken: zie je nou wel, je kunt geen mens meer vertrou wen tegenwoordig. Zelfs oude, grijze dametjes niet. Opzet De vork zat heel anders in de steel, betoogde mevrouw. Het voorval vond al meer dan een jaar geleden plaats maar het idee dat ze als zwartrijder werd aange merkt maakte haar nog steeds verontwaardigd. Nooit, nooit, nooit had ze zonder te betalen de reizende dame uitgehangen. Ook op de bewuste dag niet, zo verze kerde zij de kantonrechter. Ze had wel zonder kaartje in de trein gezeten, gaf ze toe. Maar van eni ge opzet was geen sprake. Het waren de lange rijen bij het loket die mevrouw tot het besluit hadden gebracht pm een kaartje in de trein te kopen. Dat had ze wel eerder gedaan, vertelde ze. Voordat ze instapte, had ze de conducteur nog gewaarschuwd en laten zien dat ze het geld voor het kaartje in haar hand had. "Ik kom straks bij u, mevrouw", had de conducteur gereageerd. Maar, al wie mevrouw zag: geen conducteur. Pas bij het verlaten van de trein voelde ze twee grote handen op haar schouder en hoorde ze een barse stem die zei: "U moet ik hebben". Het verhaal bracht mevrouw opnieuw aan het snikken. Monitor "Maar, waarom bent u in de trein niet naar de conducteur gestapt om een kaartje te kopen", wilde de officier van justitie weten. "Och meneer, ik heb in het zie kenhuis en aan de monitor gele gen", verklaarde de mevrouw met haar hand op haar hart. De of ficier knikte begrijpend en de rechter keek met een blik van: het is wel goed zo. Deze mevrouw was de onschuld zelve. Als de be wuste conducteur op dat moment voor de rechter had gestaan, zou hij onverwijld veroordeeld zijn tot twaalf dagen zwaar. De officier verklaarde op ver ontschuldigende toon dat hij na tuurlijk geen vrijspraak voor me vrouw kon vragen. Het stond im mers vast dat ze had gereisd zon der kaarsje. Daar hielp geen moe dertjelief aan. Maar, de straf die de officier eiste, en die de kanton rechter mevrouw oplegde, was heel billijk: drie gulden vijftig, zijnde de prijs van het treinkaart je. De nog nasnikkende vrouw pakte meteen haar portemonnee om af te rekenen. "Nee, nee, niet hier. U krijgt nog een accept-giro kaart maar u kunt ook boven be talen". De vrouw wilde er meteen vanaf, maar in trappenlopen bleek ze geen uitblinker. "Geeft u het geld dan maar aan de bode, dan zal die het wel verder rege len", schikte kantonrechter Mors huis. Een bewoner van de Oude Sin gel beklaagde zich gisteren voor de kantonrechter over het par keerbeleid van de gemeente. Ook hij kon rekenen op enig begrip. De man woont aan een gedeelte van de Oude Singel dat geen deel uitmaakt van het parkeerrestric- tiegebied. Daarom komt hij niet in aanmerking voor een parkeer- vergunning, al verklaarde hij voor de kantonrechter "graag 180 gulden over te hebben voor een parkeerplaatsje in de buurt". Vooral op zaterdag en op koop avond slaagt de Leidenaar er niet in zijn auto op redelijke afstand van zijn woning te parkeren. Als hij even thuis moet zijn dan zet de man zijn auto soms gewoon even voor de deur en neemt hij een eventuele bekeuring maar op de koop toe. Menig parkeerwachter doet wel een oogje toe, maar niet allemaal want de Leidenaar heeft al heel wat bonnen tussen de rui tenwissers gekregen. "Het gaat zo zoetjesaan om een gigantisch be drag dat ik moet betalen", zo ver zekerde hij de kantonrechter. De officier achtte bewezen dat er in het onderhavige geval spra ke was van fout parkeren en dat dus een boete op zijn plaats is. "Het kantongerecht stelt niet het parkeerbeleid van de gemeente vast", zei hij verontschuldigend. "We zeggen ook niet dat het alle maal goed is wat de gemeente doet maar kunnen niet anders dan toetsen of de regels zijn nage leefd". Ook kantonrechter Morshuis toonde begrip voor de situatie van de man, maar zei niets te kun nen veranderen aan de situatie. Hij liet het bij de politiebekeu- ring, 35 gulden. Die zou de Leider naar betalen: in afwachting van een betere regeling. CD-uitleen In een artikel in het Leidsch Dag blad van zaterdag 5 januari over on der andere de start van de compact discuitlening in de bibliotheek te Leiden, komen de regionale biblio theken er naar mijn mening te be kaaid af. Er wordt gesteld dat met de uitle ning van cd's wordt begonnen in Leiden omdat er een enorme be hoefte is, aangezien slechts de bi bliotheken in Oegstgeest en Alphen aan den Rijn een cd-afdeling heb ben. Iemand die zich goed geïnfor meerd had, had kunnen weten dat veel meer bibliotheken in de regio cd's uitlenen, zoals onder andere in Noordwijk, Wassenaar en Katwijk. In de laatste gemeente worden al sinds 1986 cd's uitgeleend. Het pu bliek heeft een keuze uit bijna 6500 zilveren schijfjes. Ter vergelijking: Leiden begint nu met 3500 cd's. Behalve in de hoofdvestiging in Katwijk aan Zee is in 1990 in de bei de bibliotheekfilialen in Katwijk aan den Rijn en in Hoornes/Rijnsoe- ver ook een begin gemaakt met het uitlenen van cd's. En daarmee is de Katwijkse bibliotheek een van de weinige in Nederland die het heeft aangedurfd ook in de filialen cd's aan te bieden. Bovendien is de prijs, een rijksdaalder per cd voor drie weken, voor zover ik weet een van de goedkoopste van de hele regio. De behoefte aan een cd-uitlening in Leiden zal er natuurlijk zijn, maar aan de Katwijkse bibliotheek heeft dat zeker niet gelegen. aanstichter van alle ellende'. Deze kreeg één maand gevangenisstraf voorwaardelijk en 40 uur dienstver lening. De vonnissen waren vrijwel gelijk aan de voorstellen van de offi cier van justitie. De rechter raadde de hulpportier nog aan om met de bedrijfsleiding van Club '71 te gaan praten. "Ieder een moet goed beseffen dat portiers die slaan, bestraft worden. Het mag niet zo zijn dat portiers er maar op los slaan". Volgens de rechter moe ten problemen op andere worden opgelost. Nieuwkoop wil bij Vredesplatform NIEUWKOOP - De gemeente Nieuwkoop moet zich aansluiten bij het Platform Gemeentelijk Vre desbeleid (PGV). Dit staat in een voorstel van het college van B en W aan de gemeenteraad van Nieuw koop. Het lidmaatschap van het PGV stelt de gemeente in staat te komen tot samenwerking met ge meenten in Europa. Daarbij staat overdracht van kennis centraal. Aansluiting wordt gezocht bij ini tiatieven die al vanuit de Nieuw- koopse bevolking zijn ondernomen met betrekking tot de Poolse ge meente Koek. dv. J. Hoekstra en C.E. Hofstede de Groot, Jip Catharina dv. C.P.M. Burgmeijer, Tim zv. R.J.A. van der Zalm en M.J.F. Bloemen, Wes- sel zv. J.A.S. De Ceuster en J.H.P. Maat, Da vid Gerardus Pieter zv. M.H. van IJzendoorn en A.G. Bus, Paul Johannes Pieter zv. P.A. van Kampen en E.C.M. van Oosten, Roy Johannes Pieter zv. J.A.W. van der Meer en M.A. Korte- kaas, Vidar zv. J.F.B.M. Kraaijevanger en M.A. van Beelen, Elise Audrey dv. M.P. Yarwood en G. Yarwood, Marcel zv. J. Glasbergen en Y.M,. Revet, Nathan zv. O. Boef en E.M. Visser, Da niël zv. O. Boef en E.M. Visser, Dea Karola dv. U.H. BrSunling, Robin Sebastiaan zv. R.P. van der Niet en A. van Konijnenburg, Samantha Natasja dv. R.F.M. Zandbergen en N.B. Eschler, Eileen Jini Kirsten dv. E.J.P. van Duim en B.M.C. Gosen, Debrah Naomi dv. R.L.J. Laurey en M. te Winkel, Matthijs Marc zv. M. den Os en C.A. van Kampen, Janna Kornelia dv. M. Molenaar en J. van de. Vrede, Britt As hley dv. P.J.F Uljee en Y.P. Belonje, Simon Hans zv. P.J. Vroegop en M.L.N. Cohen, Tes sa dv. H. Schaap en W.F. Paans, Gerardus Adriaan Eric zv. G.J.J. Kriebel en A. Roest, Anique dv. A.J. Starrenburg en J.G. Angenent, Kelly Lamberta Geertruida dv. H.J. Floor en M.P.J. van Leeuwen, Tristan Coenraad zv. C.H.I. Brouwer en M.F. van den Berg, Bastiaan Frederik zv. W.J. van Elsacker en A.M.W. Nie- le, Michel zv. M. Ligtvoet en M.I. Mola, Sabine dv. A.A. Teeuw en B.M. Zonderop, Manouk dv. B.J. Beekman en J. Brokke, Sarina dv. L.J. Kees en M.J. van der Burg, Berit dv. M. Cok en A. Trouw, Kimberly dv. P. den Os en J. Pardon, Koen zv. H.C.J. van der Krogt en G.M. van den Berg, Kevin zv. D. van der Weijden en P.E. Za- noli, Hamza zv. T. El Fakih en Z. Es-Salki, Arend Krijn zv. C.P.A. Brussee en J.A. van Duijvenbode, Seda dv. M^ Güler en S. Güler, na Louisa Elizabeth dv. J.H. van 't Wout en M.C. Pieters, Mönica dv. G.J. Burgers en J.A. van den Berg, Erwin zv. A. Crama en W.M. Olieman, Sherida Cornelia dv. R.M. Verhagen en M.W. Piket, Rick Wiggert zv. W. ten Haken en J.M. Goor, Shirley dv. R.A.J. Straathof en J.M. Ravensbergen, Merel dv. J.C.M. van der Voort en L. Eleveld, Irene dv. G. Jager en R.Y. Maurice. Chai- mae, dv. M. Maachou en N. Kharkhach; Maik, zv. M.C. de Rooij; Lisa, dv. P.J. van Hoekelen en I.B.J. Molenaar; Guido Alexander, zv. R.G. Laman en C.E. Bianchi; Sophie Quirina, dv. J.M.A. Pleij en A.L. Botten; Aberdina Francina, dv. P.W. Boer en W.A.F. Bierens; Tim Robbert, zv. R.P. van der Meer en M. Kuik; Rianne Christina, dv. R. Wassing en A.M.C. Segaar; Jeanine, dv. B.P.C. van der Zon en J. Blom; Ewout Johan, zv. J. van der Veld en J. van Zan ten; Margaretha, dv. J.C. van der Bent en C. van der Plas; Sanne Petra Adriana, dv. V.H.J.M. Paardekooper en M.C. Bruning; Clai re Janine, dv. W.D. Koppel en A.L. Frenkel; Danny, zv. G.M. van der Linden en C.L. Maré; Natasja, dv. J. Zandvliet en J. Eradus; Hendri- cus, zv. R. van Hal en M.M. Ginjaar; Zoë. dv. E.M. Boekkooi en M.E. de Goede; Marleen, dv. P.G.H. Pegge en A.G.M. ter Wee; Angélique Danielle, dv. H.J.K. Boks en M.J.J. Sprokke- reef; Elisabeth Willemien, dv. F.A.L. van der Horst en A.P.M. van Rijn; Ruben Joannes Ma ria, zv. W.J.A.M. Zwetsloot en M.H.L. van Eijk; Philip-Jan, zv. J. de Winter en G.M. Hooger- vorst; Doortje, dv. M.G. Mennen en J.C.M. de Haas; Charlotte Maria Wilhelmina, dv. G.C. Westerbeek en C.M.H.M. Baak. LEIDEN - Gehuwd: K.J. Waterman en E. Gri- foni, R. Regeer en F.C. Muller, D. Parwat en M. Jaggan. P.W. Vermeer en W. de la Rie, E. Hengst en C.M.P. Hendriks, H.J. Webbers en P. Ouwerkerk. LEIDEN - Overleden: K. de Best geb. 23 juli 1914 man, J.W.M. Droogh geb. 26 april 1917 man, J.C.van Rooden geb. 21 maart 1915 vrouw, J.H. van Mosel geb. 18 maart 1938 man, L.T. Jansen geb. 1 aug. 1944 echtgenote van C.F. Hofman, M. Hassing geb. 23 nov. 1904 gehuwd geweest met G.T. van Veen, J. Koeman geb. 11 okt. 1907 man, P. de Rijke geb. 5 aug. 1896 gehuwd geweest met A. Oos- terlee, C. van Starkenburg geb. 22 maart 1928 man, A.A. de Ruiter geb. 14 sept. 1913 man, P. de Bruin geb. 25 maart 1931 man, A. van der Linden geb. 23 feb. 1915 man, M.J. Smeele geb. 4 dec. 1914 echtgenote van H.H.J. Zaat, A.M. Spee geb. 23 nov. 1953 echtgenote van J.C. Peltenburg, M. Koekebakker geb. 19 nov. 1914 gehuwd geweest met J.J. van Hasendonk, T.C. Janssen geb. 12 febr. 1971 man, H. Ju geb. 30 jan. 1905 man, J.W. van Eij- gen geb. 27 aug. 1909 man^ L.J. de Boer geb. i Kampen geb. 4 april 1908 man, A.A. Vellekoop geb. 29 maart 1988 gehuwd geweest met W.M. van Rijkom, P. van der Mark geb. 9 mei 1912 man. M.M.J. Langeveld geb. 20 juli 1914 gehuwd geweest met C.S. Warmerdam, C.R. Wagenaar geb. 10 dec. 1942 man. W.F. de la Rie geb. 17 feb. 1900 man, E.A. Buurman van Vreeden geb. 7 juli 1923 echtgenote van J.J. Ronda, W.T. van Stokkom geb. 14 okt. 1921 man. Gehuwd: A.B. den Boer en P. Oort, D. Barendse en K. Zandbergen, N.J. Marcelis en M. van den Hoek, M.D. de la Rie en J.M. Taal, P.G. van Hage en M.M.E. Philippo, R.H.J. van Trooyen en A.J.M. Schellekens.

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 10