Wij zoeken een junior vertegenwoordiger die onze sterren nog meer allure geeft De Koning vraagt: Medewerker Bewortelingsafdeling HOOFD INFORMATIE M/V Enthousiaste Telefonisch Verkoper m/v VERKOOPSTER Tandartsassistente VAN DER MEIJ - HANDELSKWEKERIJEN Voorschoterweg 9 Valkenburg ZH tel.: 01718-73744 Van der Meij Handelskwekerijen is gespecialiseerd in het telen en verhandelen van jaarrond-chrysantenstekken. Wekelijks vinden miljoenen stekken hun weg naar onze cliënten, bloementelers. Het product wordt geteeld in mo derne verwarmde kassen. Door uitbreiding van de omzet zoeken wij op korte termijn leeftijd: vanaf 20 jaar In de bewortelingsafdeling worden de kistjes met stekken neergezet om te bewortelen, en na 14 dagen weer opge raapt, gepalletiseerd en verzendklaar gemaakt. Gewerkt wordt in een klein team van jonge, enthousiaste mensen. Het werk is redelijk zwaar, maar ook afwisselend, en vraagt nauwkeurigheid. Bereidheid tot (uiteraard betaald) over werk wordt zeer op prijs gesteld. Het salaris is goed, even als de secundaire arbeidsvoorzieningen. De CAO-Tuin- bouw wordt i Degenen, die geïnteresseerd zijn in deze baan op een gro ter en modern glastuinbouwbedrijf worden verzocht voor een vrijblijvend oriënterend gesprek contact op te nemen met onze administrateur, H. van Kampen. vvv katwijk Naast het toeristische aspect wordt het VVV steeds meer ingeschakeld als vraagbaak ten dienste van de ei- Tot 25 jaar taken: het leiding geven aan informatrices, administreren van verkopen, het onderhouden van contacten met cliënten en collega VVV's vereisten - zelfstandigheid - commerciële instelling - administratief inzicht - goede beheersing van Nederlands, Duits, Engels, Frans opleiding - Mavo D/ Havo - Toeristisch vakdiploma geboden wordt: - Salaris en algemene voorwaarden volgens ANVV richtlijnen - een prettig team - veel afwisseling Heineken brouwt al tijden lang zijn bier in Nederland en is uitgegroeid tot één van de bekendste brouwerijen ter wereld. Ons bier wordt geëxporteerd naar meer dan 150 lan den. Dit maakt Heineken tot een uniek bedrijf binnen de landsgrenzen. Bij ons nog steeds traditionele brouwproces maken we gebruik van de modernste technieken. Want kwali teit staat bij Heineken hoog in het vaandel. En dat geldt ook voor onze medewerkers. Thuisverbruik-vertegenwoordiger in opleiding (m/v). Als thuisverbruik-vertegenwoordiger voor Heineken bent u primair een zakenpartner voor uw afnemers. Deze variëren van super markten tot en met slijterijen. Het is uw taak om de positie van de aan u toevertrouwde merken in uw werkgebied te versterken. Hiertoe initieert u verkoop bevorderende acties en maakt u verkoopaf spraken bij uw afnemers. In deze functie hebt u een grote mate van zelf standigheid. Kennis van de markt en van marktbewerking zijn hierbij onontbeerlijk. Wie zoekt Heineken? U hebt een MBO- diploma alsmede een ondernemende in stelling en bent niet ouder dan 25 jaar. Natuurlijk moet u over goede commerciële en contactuele vaardigheden beschikken, maar beslist ook een "winnersmentaliteit" hebben. En gezien onze rayonindeling moet u bereid zijn om te verhuizen. Wat biedt Heineken? Via opleidingen krijgt u de gelegenheid uzelf te ontwikkelen in uw vakgebied. Uw salaris is uitstekend en er is een uitgebreid pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Solliciteren. Voldoet u aan bovenstaand profiel? Dan nodigen wij u graag uit om te schrijven naar Heineken Nederlands Beheer B.V., Personeelszaken Commercie Bier, Post bus 530, 2380 CA Zoeterwoude. Damiate Holding b.v. Damiate Holding in Haarlem is de overkoepelende organi satie van een drietal regionale dagbladuitgeverijen, een gralisch produktlebedrljl en een medla-sottware bedrijf. Damiate is o.a. uitgever van Haarlems Dagblad, met edi ties voor Haarlemmermeer, IJmulden en Beverwijk, Leldsch Dagblad met een editie voor Alphen aan den Rijn, dagblad De Typhoon in Zaandam en de Nieuwe Noordhol landse Courant in Purmerend. Toonaangevende dagbla den In Noord- en Zuid-Holland met een gezamenlijke opla ge van meer dan 150.000 exemplaren. Daarnaast geelt Oamiate wekelijks een aantal huis-aan-huisbladen uit met een totale oplage van ruim 500.000 exemplaren en is het bedrijf ook op het gebied van de nieuwe media actief met o.a. een aantal regionale kabelkranten. Damiate streelt naar kwaliteit en diversiteit in nieuws voorziening. De organisatie omvat 650 tuil-time arbeids plaatsen. De arbeidsvoorwaarden die Damiate biedt, zijn afgestemd op de verschillende CAO's die in de branche gelden. Daar naast zijn een eindejaarsuitkering en een winstdelingsre- geling van toepassing. Enthousiaste mensen die zich aangetrokken voelen tot de dynamiek van de dagbladwereld, kunnen hun belangstel ling voor de hiernaast genoemde functie kenbaar maken door binnen 10 dagen een brief te schrijven aan: Oamiate Holding b.v.. Afdeling Personeel en Organisatie, Oudeweg 12-14, 2031 CC Haarlem. Damiate Holding b.v. Binnen Damiate Holding b.v. verzorgt de groep landelijke verkoop de verkoopkontrakten met reclameburo's en landelijke adverteerders voor het hele concern. Deze jonge afdeling bestaat momenteel uit een verkoopleider, twee telefonisch verkopers en een vertegenwoordiger. In verband met het vertrek van de huidige funktionaris zijn wij op zoek naar een: Naast het onderhouden van kontakten met onze bestaande relaties zal de nieuwe man/vrouw zich bezighouden met de aktieve verkoop van advertentieruimte voor onze dag- en weekbladen. Hij/zij moet in Staat zijn om onze relaties hierbij van een gedegen advies te voorzien. Funktie-eisen: opleiding HAVO/MEAO-niveau; ervaring met telefonische verkoop: service- en klantgerichte instelling: bereidheid tot het volgen van aanvullende kursussen. Tevens verwachten wij van onze kandidaten dat zij eigen initiatief tonen en zelfstandig kunnen werken. Herkent u zich in deze omschrijving en stelt u belang in persoonlijke groei dan nodigen wij u uit te solliciteren. Voor nadere informatie kunt u kontakt opnemen met de verkoopleider landelijke verkoop, de heer A. P. Hagens, 023-150475, na 18.00 uur 023-312427. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan Damiate Holding b.v., t.a.v de afdeling personeel en organisatie, Oudeweg 12-14, 2031 CC Haarlem. Kousenhuis Gejo vraagt met spoed 071-1 20422 Gevraagd, per 1 maart a.s. voor tijdelijke vervanging van huidige assistente, vanwege zwangerschap, met uitzicht op blijvende functie. Sollicitaties te richten 2 Th. G. A. Tijdhof, Koninginnelaan 7, 2341 EW OEGSTGEEST Administratief medewerker Met spoed zoeken wij een administratieve kracht voor een bedrijf in Leiden. De werkzaamheden bestaan uit het beantwoorden van de telefoon, het ontvangen van bezoekers, typen en diverse administratieve taken. Een opleiding op MAVO-niveau, werkervaring, goede typevaardigheid en een goede telefoonstem zijn vereisten. Deze full-time baan zal ongeveer 3 maanden gaan duren. Secretaresse Voor een dynamisch bedrijf in Leiden zoeken wij een goede secretaresse. Voor deze drukke baan zoeken wij een kandidaat met een secretaresse opleiding, een perfecte beheersing van de Engelse taal, een zeer goede typevaardigheid, ruime ervaring en stressbestendigheid. Deze full-time baan zal langere tijd gaan duren. Boekhoudkundig medewerker Voor een overheidsinstelling in Leiden zoeken wij een part time boekhoudkundig medewerker. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het opstellen van fakturen, maken van balansoverzichten, het maken van berekeningen en exploitatieoverzichten. De juiste kandidaat heeft een opleiding op PD-niveau, relevante ervaring, ervaring met geautomatiseerde administratie en kan goed overweg met Word Perfect en Lotus. Administratief medewerker Bij een opleidingsinstituut in de direkte omgeving van Leiden kunnen wij per direkt een administratieve duizendpoot plaatsen. Het betreft diverse coördinerende en organisatorische taken en het verzorgen van de administratieve afhandeling van opleidingen. De juiste kandidaat heeft minimaal een HAVO-diploma, ruime werkervaring, is zeer stressbestendig, weet van aanpakken en is gewend zeer zelfstandig te werken. Deze full-time baan gaat langere tijd duren. Secretaresse Met spoed zoeken wij een secretaresse voor een overheidsinstelling in Leiden voor 16 uur per week. Het betreft diverse secretaresse werkzaamheden. Een secretariële opleiding, goede typevaardigheid, ruime ervaring met Word Perfect en werkervaring zijn vereisten. Deze baan zal ongeveer 1 maand gaan duren, er wordt de middagen gewerkt. Vanzelfsprekend geldt deze oproep voor vrouwen en mannen. Neem s.v.p. snel kontakt met ons op. Wij zijn elke werkdag open van 8.30 uur tot 17.30 uur. Vrijdags tot 18.00 uur. Wij werken ook op afspraak. Kinderopvang De Koning zorgt desgewenst voor plaatsin een uitstekend kinderverblijf. Tegen gereduceerd tarief! uitzendbureau de koning Specialisten in administratieve funkties. Korevaarstraat33, 2311 JT Leiden, Telefoon071-144143. Postbus 11303, 2301 EH Leiden, tel. 071-127533 Stichting SKIL is een stedelijke instelling voor sociaal kultureel werk in Leiden.Tot de stichting behoren 18 voor zieningen op het gebied van buurthuis - en jongerenwerk, kinderopvang en vormings- en ontwikkelingswerk. De stichting heeft 150 werknemers. Het bureau van SKIL bestaat uit de direktie, het sekretariaat, de financiële administratie en de afdeling perso neelszaken. Er werken 14 mensen. Voor het bureau zoeken wij een MEDEWERK(ST)ER PERSONEELSZAKEN (20 uur) Deze is verantwoordelijk voor de uitvoering van perso neelsbeheer en Verricht werkzaamheden op het gebied van aanstelling en ontslag, uitvoering cao, sociale verzekerin gen en personeelsbeleid. De medewerk(st)er werkt onder verantwoordelijkheid van de adjunkt-direkteur en werkt sa men met de medewerkster personeelsadministratie. Voor deze nieuwe funktie is kennis vereist op het gebied van de cao-welzijnswerk, het arbeidsrecht, sociale verzeke ringen en salarisadministratie. Een afgeronde, voor de funktie relevante opleiding op minimaal mbo-niveau is ver eist. Ervaring in gebruik van komputer strekt tot aanbeve ling. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring f 1,522 a ƒ1.903 bruto per maand. Informatie is te verkrijgen bij de heer T. Fluitsma. MEDEWERK(ST)ER FINANCIËLE ADMINISTRATIE (20 uur) Deze werkt op een afdeling van 8 mensen en is in hoofdzaak belast met boekhoudkundige werkzaamheden ten behoeve van voorzieningen van de stichting. Voor de funktie is het praktijkdiploma boekhouden en prak tische vaardigheid in komputergebruik (Finister) vereist. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring 1.353 a 1.728 bruto per maand. Informatie is te verkrijgen bij de heer P. Stortenbeek of mevrouw W. Mantel. DE CAO-Welzijnswerk is van toepassing. Opname in het pensioenfonds PGGM is verplicht. Informatie over de funkties is bij genoemde personen te verkrijgen via bovenstaand telefoonnummer. Sollicitatiebrieven kunt u tot 19 januari sturen naar de Sollicitatiekommissie op bovenstaand adres. Vermeldt duidelijk voor welke funktie u solliciteert.

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 26