HOOGVLIET W Medi Interim invalkracht orthopedagoog m/v HETAGNES COLLEGE DE VERPLEGING HOOFD I BOEKHOUDING Loodgieters i.b.v. rijbewijs Leerling loodgieters Dakdekkers Onderhoud/ service monteur W.T.B. Joop Buiteman, VERPLEEGHULPEN - ZIEKENVERZORGENDEN -VERPLEEGKUNDIGEN A/B ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER DOCENT(E) NEDERLANDS TELEFONISTE/ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER SVG SVG zuidwester "SVG Gevraagd wegens uitbreiding: 071-760600, J. Romansstraat 1, 2321 EX Leiden Medi Interim heeft direkt werk voor: Alle diensten, zowel full- als part-time. Binnenkort starten wij de kursus ZORGASSISTENT Deze kursus geeft u basiskennis van de verzorging van mensen in verpleeg- en verzorgingshuizen. Een diploma is voor deze kursus niet vereist, wel enthousiasme om in de gezondheidszorg te gaan werken. Kom eens langs voor meer informatie bij Jana Barnhoorn of Rose Marie Perdaen. Bellen kan natuurlijk ook altijd. Het uitzendburo voor de gezondheidszorg Breestraat 12, Leiden. Tel. 071 -143145. Het Kerkelijk Bureau der Hervormde Gemeente te Leiden verzorgt een groot aantal administratieve diensten ten behoeve van de kerkelijke gemeente. De werkzaamheden zijn zeer gevarieerd, er wordt in klein team-verband gewerkt, het kantoor bevindt zich in een pas gerestaureerd ruim pand en is modern ingericht. In verband met het vertrek van een van onze medewerkers is er op korte termijn plaats voor een in volledige dienst (38-urige werkweek) Zijn/haar werkzaamheden zullen onder meer bestaan uit: - voorbereiden, controleren, coderen en boeken van basisbescheiden voor de financiële administratie - salarisadministratie - het verzorgen van correspondentie - archiefwerkzaamheden - het verschaffen van informatie Voor deze funktie denken wij aan een medewerker die in het bezit is van het Praktijkdiploma Boekhouden en bijv. studerend voor het M.B.A. diploma. Enige jaren kantoorervaring (waaronder ervaring met een personal computer) strekt tot aanbeveling. Naast een enthousiaste inzet verwachten wij accutaresse, zelfstandigheid, en belangstelling voor automatisering. Aanstelling en salariëring zullen geschieden overeenkomstig de rechtspositieregeling voor kerkelijke medewerkers. Belangstellenden verzoeken wij binnen 10 dagen hun sollicitatie te zenden aan: Kerkelijk Bureau der Hervormde Gemeente te Leiden T.a.v. Dhr, H.L. v/d Blom Postbus 11180 2301 ED Leiden Op de enveloppe s.v.p. vermelden: sollicitatie. Telefonische informatie kan worden ingewonnen bij de administrateur Dhr. H.L. v/d Blom, tel. 071-12.38.46. vraagt ter vervanging in ziekteverlof per 7 januari I99I of z.s.m. daarna een 2e graad, voor 19 uur inlichtingen verstrekt De Verpleging is een particuliere ziektekostenverzekeringsmaatschappij die werkt zon der winstoogmerken beschikt over vestigingen in Katwijk en Ede (Gld.). Hoewel van oor sprong ziektekostenverzekeraar, verzorgt De Verpleging ook andere verzekeringen, zo als reis- en bagageverzekeringen en brand- en inboedelverzekeringen. Bij De Verpleging staat service aan de verzekerden hoog in het vaandel. Voor onze vestiging in Katwijk zoeken wij op korte termijn een die tot taak krijgt de telefooncentrale te bedienen en daarnaast behulpzaam is bij de geautomatiseerde gegevensverwerking. Wij zijn op zoek naar een enthousiaste en representatieve medewerk(st)er met een opleiding op mavo/havo-niveau, die bovendien beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden. Leeftijd: ca. 18 tot 20 jaar. Daarnaast hebben we een vacature voor een all-round voor circa 10 uur per week Deze nieuwe medewerker zal worden ingeschakeld bij de financiële administratie en bovendien worden belast met het onderhouden van contacten met maatschappijen en cliënten. Vereist is een opleiding op havo/meao-niveau. Enkele jaren ervaring bij een assurantie bemiddelingskantoor en/of het bezit van het assurantie B-diploma strekken tot aanbeveling. Geschikte kandidaten voor bovengenoemde functies kunnen rekenen op een prima honorering en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de directeur van De Verpleging, de heer C. Endeveld, Postbus 530, 2220 AM Katwijk. ZIEKTEKOSTENVERZEKERING zoekt zo spoedig mogelijk, voor mini maal een half jaar, een "Zuidwester" is een dagcentrum voor geestelijk en meervoudig gehandicapte volwassenen. Het centrum is onder verdeeld in 7 actviteitengroepen. Het accent bij de verschillende groepen ligt op arbeid, afwisseling of verzorging. (voor 12 uur per week) taken het adviseren van medwerkers met betrekking tot de begeleiding van de deelnemers,- overleggen met- en adviseren aan het hoofd van de voorziening met betrekking tot het beleid van het dagcentrum; participeren in het begeleidings team; meewerken aon de deskundig heidsbevordering van het team van medewerkers. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten. Informatie over de functie kan worden verkregen bij Gerard Schreurs, hoofd "Zuidwester", telefoon: 071 - 318 300. Schriftelijke sollicitaties dient u binnen 10 dagen te richten aan de afdeling Personeelszaken SVG, Rijnsburgerweg 140, 2333 AH Leiden. "Zuidwester" is een voorziening die wordt beheerd door de Stichting Voorzieningen Gehandicapten Noordelijk Zuid-Holland te Leiden. Bij deze Stichting zijn totaal 350 medewerkers werkzaam. SVG st'c^'në voorzieningen gehandicapten \A/ie binnen onze organisatie Hoofd Boekhouding V V is of wie Hoofd is van een andere tak van dienst, moet over brede schouders beschikken. Daarop komt namelijk de volledige verantwoordelijkheid te rusten voor datgene wat aan hem of aan haar is toevertrouwd. En daarmee is tegelijk het sleutelbegrip aangegeven: Er wordt op hen vertrouwd. De correcte administratie van ons financiële verkeer is van even groot belang als de nauwkeurige, snelle verslaggeving. Een keten van 21 supermarkten, een centraal kantoor en een totaal van meer dan 1.000 werknemers bepaalt haar beleid voor een zeer belangrijk deel op basis van continu, helder inzicht in de werkelijke gang van zaken. Ons Hoofd Boekhouding staat een bekwame staf ten dienste alsmede hoogwaardige, geautomatiseerde apparatuur. Wat hij of zij op basis daarvan tot stand brengt, hangt in hoge mate af van de mentaliteit. Naast werklust, ervaring en leiderschap wordt namelijk ook een beroep gedaan op het vermogen, verbeteringen aan te brengen - om te voorkomen dat wij worden verrast door toekomstige ontwikkelingen. Over die onderwerpen willen wij graag met u praten. Als verantwoordelijke functionarissen onder elkaar." Leen Hoogvliet Deze vacature ontstaat ten gevolge van het bereiken van VUT-gerechtigde leeftijd van de huidige functionaris. Wij denken dat door zijn opvolger zeker aan de volgende eisen moet worden voldaan: Gedurende plm. 4 jaar ruimschoots bewezen all round vakmanschap. Voltooide middelbare-schoolopleiding, aangevuld met (minimaal) MBA, studerend voor SPD. Bereidheid tot verdere studie noodzakelijk, gezien de groeiende verantwoordelijkheden. Kennis van geautomatiseerde systemen. Flexibiliteit is essentieel alsmede het vermogen om (ook in teamverband) "mee te denken". Leeftijd tussen 30 en 35 jaar. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden overeen komstig de CAO Levensmiddelen. Hoogvliet kent een zeer aantrekkelijke winstdelingsregeling. Schriftelijke sollicitaties aan Hoogvliet B.V., t.a.v. de heer M. van Diest, Produktieweg 16, 2382 PB Zoeterwoude. U kunt hem ook over deze vacature bellen: 071-894100. 3ewezen de goedkoop^8.

Leidsch Dagblad | 1991 | | pagina 20