s'°;,'tv Plichtmatige zege Oranje Titelaspiraties KNS voorlopig in ijskast Lugdunum de beste in de zaal Liverpool en Real Madrid verliezen Pernix zet zegereeks in competitie voort Nederlands korfbalteam onder de maat Geen tegenstand voor volleyballers MAANDAG 31 DECEMBER 1990 PAGINA 17 OEGSTGEEST - Op de valreep van 1990 zette ADOS een streep door de rekening van KNS. Coach René Kooien zag zijn ploeg kansloos met 9-13 ten onder gaan tegen deze Hoornse concurrent, waardoor de Oegstgeester derdeklasser de titelaspiraties voorlo pig in de ijskast kan zetten. DORDRECHT (ANP) - De natio nale korfbalploeg van Ben Crum heeft op het eindejaarstoernooi in Dordrecht niet kunnen overtuigen. Oranje moest de eindoverwinning aan Oost Arnhem laten. De Arn hemmers bleven zaterdagavond ook in de derde wedstrijd ongesla gen. In een aantrekkelijk duel werd landskampioen Fortuna met 19-17 verslagen. Het Nederlands team werd twee de door de overwinning van 18-14 zege op Deetos. Voor de nationale selectie gold het evenement als voorbereiding op de jaarlijkse zaal interland tegen België en de wereld titelstrijd in april. Het experimentele achttal van bondscoach Crum, dat op de ope- "Ik dacht vandaag minimaal een punt te halen", vatte Kooien na af loop zi.jn opzet samen. "Maar ADOS was gewoon beter. Ook na de neder laag gaan we natuurlijk gewoon door. Het protest uit de wedstrijd te gen OKV (het zwarte zolen incident, BvG) loopt nog en, optimistisch als ik ben, reken ik erop dat we dat zul len winnen. Dan valt de schade op de ranglijst ook nog wel mee", Averij in de selectie had Kooien reeds voor het afgelopen weekeinde opgelopen. Door blessures verloor hij Natasja Zitman en Monique Kooien en tot overmaat van ramp Flip Massaar (rechts) overhandigt aan Cees van Tongeren van Lugdnnurn de wisselbokaal. Geheel links LFC- raakte gistermiddag Hans Kooien voorzitter Mart van der Linden met naast hem Bennie van Weerlee, aanvoer der van Lugdunum 2. (fotoLoek onderweg naar Oegstgeest in een fi- "Zuyderduin) le verzeild en i laat aanwezig. 5 daardoor veel te Moeizaam De aanloop was aan beide zijden moeizaam. Na een kwartier stonden er slechts vier goals (2-2) op het sco rebord. Hoewel het spel van ADOS gedegener oogde, was de 3-9 achter stand die KNS in de laatste tien mi nuten voor rust opliep vooral het j ningsavond van Oost Arnhem ver- volg van een reeks soms knullige loor, vond zaterdag de tweede keus fouten. Vooral het Hoornse vrou- van Deetos tegenover zich. Naast wenkwartet, verantwoordelijk voor LEIDEN - De veldvoetballers van Lugdunum kunnen ook indoor aar dig uit de voeten. Gisteren kaapten de Kikkers tijdens het zaalvoetbal toernooi van LFC de voornaamste prijzen weg. Zowel bij de eerste elf tallen als de tweede elftallen had Lugdunum de beste ploeg. Hoewel de groenhemden al vaker het toernooi in de Groenoordhallen UVS werd daarmee onttroond als echter moeilijk dragen. Met twee delige marge van drie treffers zou traditionele finalist. Voorzitter Bart gave treffers bracht Robert de Roo bereiken. Bij de rust stonden de be- van Leeuwen maakte die misser zijn team terug in de race. Dat zijn zoekers zelfs nog voor door een broer Bennie bij de tweede goal in doelpunt van Ian Bryson in de 26ste de fout ging gaf een en ander nog minuut. De donderpreek van mana- LONDEN (Rtr) - De tweede nederlaag van Liverpool heeft de spanning in de Engelse eerste divisie op de valreep van 1990 terug gebracht. Crystal Palace. nummer drie van de ranglijst, bewees met de 1-0 opeigen veld niet alleen zichzelf een goede dienst in het enige duel van gisteren, ook Arsenal profiteerde van de misstap van de leiders. Zaterdag boekte Arsenal een ruime zege (4-1) op het onderaanstaande Sheffield United. De marge is nu nog slechts één punt, al heeft Arsenal een duel meer gespeeld. In de Spaanse com petitie leed Real Madrid op eigen veld een onthutsende 0-4 neder laag tegen Osasuna. Crystal Palace frustreerde Liver- Sporting. negen jaar geen kam pooi voor ruim 26.000 toeschouwers pioen meer, was de competitie met een spelletje, waarin de lange nochtans geweldig gestart met een pass overheerste. Aanvallers Mark reeks van dertien wedstrijden zon- Bright en Ian Wright konden op der nederlaag. Gisteren was nieuw- deze manier voortdurend voor ge- komer Gil Vicente zelfs te sterk, vaar zorgen in de buurt van Liver- Sporting startte goed met een doel pool-doelman Bruce Grobbelaar. In punt van Gomez (zijn veertiende), de 42ste minuut zag Grobbelaar tot In de tweede helft maakte de Zaï- zijn afgrijzen een inzet van Bright, rees Magonga gelijk. Het winnende na een crosspass van Wright, tussen doelpunt werd een kwartier voor zijn benen door in het doel verdwij- tijd door Folha gemaakt. Porto be nen. Na rust nam Liverpool het ini- sliste de wedstrijd bij Guimaraes tiatief, vooral door toedoen van eveneens in de tweede heltt. Kosta- John Barnes, maar echt grote kan- dinov zorgde voor 0-1. Paille bepaal- sen ontstonden niet. de de eindstand op 0-2. Benfica ze- In de eerste helft, zag het er nog gevierde over Beira-Mar met 1-0. niet naar uit, dat Arsenal een voor- Het winnende doelpunt werd in de 13e minuut gemaakt door Paneira. enigszins goed door in de 'show wedstrijd' tussen de Leidse voorzit ters en een vijftal prominenten een wat extra kleur. Op jacht naar de ge- ger George Graham miste zijn effect onwaarschijnlijke treffer te produ ceren. Vanaf 35 meter zette hij zijn schoen tegen de bal die tot verba zing van de honderden toeschou- zes van de negen treffers, profiteer de gretig. Toen KNS ook na de her vatting machteloos bleef voor de korf en ADOS opnieuw scoorde was het gedaan met de strijd. AUeen d,e beste Pieren in het drukbe- ontbrekende internationals als Mi- relle Fortuin, Jacqueline Poleij en Oscar Mulders, hield coach Mulders ook Anouk Brandt en Aad Wolsink geruime tijd op de bank. Hij wilde het tweetal niet vermoeien met het Edwin Kooien, topscorer met vier oog de belangrijke competitiewed- treffers, bleef nog onverstoorbaar strijd op woensdag tegen koploper raak schieten. Rohda. Oranje kwam snel op 7-1, maar kon vervolgens de marge niet vergroten: 18-14. Ook Fortuna en Oost Arnhem moesten het zonder hun troeven doen. Fortuna miste international Hans Heemskerk, terwijl bij de Gel derlanders Oranje-speler Ron Steenbergen en de donderdag avond geblesseerd geraakte Erik Wolsink ontbraken. Niettemin konden 1200 bezoe kers genieten van een boeiend duel, waarin Fortuna een 7-1 voorsprong nam. Acht minuten voor het einde leidde Fortuna nog met 17-13. In de resterende speeltijd boog de Arn hemse ploeg de achterstand om in een overwinning van 19-17. WK Armenië en Portugal hebben zich als laatste geplaatst voor het we reldkampioenschap zaalkorfbal. Armenië won in Bennekom na ver lenging met 17-14 van Frankrijk, na dat in de reguliere speeltijd geen be slissing (9-9) was gevallen. In Ant werpen was Portugal met 6-18 De nemarken duidelijk de baas. Aan het WK nemen verder deel: Aruba, Australië, België. Duitsland, Groot Brittannië, India, Indonesië, Neder land. Portugal, Taiwan en de Ver enigde Staten. op hun naam schreven, leek het er wers pardoes in het door Wim van gisteren aanvankelijk op dat de titel Duivenbode verlate doel viel. De voltreffer werd terecht aangemerkt als 'het doelpunt van de dag'. lijkmaker die tevens de algehele niet in de tweede helft. Binnen vijf winst zou hebben betekend, kreeg minuten zorgde verdediger Lee UDWS het deksel op haar neus. Na Dixon voor de gelijkmaker uit een een mooie solo van Edwin Verhoogt strafschop. Daarna kwam het on- rondde Jan van der Reyden het kar- deraanstaande Sheffield er niet wei af: 3-1. Lugdunum was winnaar en con solideerde daarmee de titel van de meer aan te pas. Een inzet in eigen doel en treffers van Michael Tho mas en Alan Smith brachten de zochte evenement. De fusieclub verbaasde om te be ginnen al door UVS de weg tot de fi nalepoule te versperren. Dat ge beurde in een rechtstreekse con- 1 frontatie in de voorronden tussen UpieVing de derdeklasser en de hoofdklasser. Het inzetten van Hans Kooien voor UVS had tot aan de laatste poule zijn vervanger Raymond Slinger- wedstrijd negen punten verzameld, land zorgde in de slotfase nog voor UDWS acht. De oranjehemden een opleving aan Oegstgeester zij- moesten dus winnen om een plaats de. Maarten Tideman (2), Edwin bij de laatste drie te bewerkstelli- Koolen en Ellen Jongkind haalden gen. Door een blunder van UVS-go- in de laatste tien minuten een 5-13 alie Chris Hoogeweij - hij maakte achterstand op tot 9-13. De wissel hands en Bennie de Roo benutte de was echter te laat om nog een wer- penalty - kreeg UDWS verrassend kelijke ommekeer te bewerkstelli- toegang tot dc finalewedstrijden. Samen met Roodenburg en BRAM VAN GENT Lugdunum. vorige editie. Het technisch vernuft eindstand op 4-1 voor Arsenal, van de Kikkerpolderclub werd nog Tottenham Hotspur moest het Het eerste duel uit de finalepoule eens onderstreept door de eerste voor het eerst dit seizoen doen zon- Apotheose won UDWS met 1-0 van Rooden burg. De ploeg uit Noord was ver volgens uitgespeeld met een gelijk spel (1-1) tegen Lugdunum. De laatste wedstrijd van het toernooi van de reserves die UVS 2 en der de gevierde international Paul LFC 2 achter zich lieten. Cascoigne stellen, die last had van Het toernooi kende een record zijn maag. Southampton had mede aantal bezoekers. Volgens een van daardoor op eigen veld geen proble- de organisatoren, Flip Massaar, pas- men met de bezoekers. Het werd 3-0 bracht de apotheose die iedereen seerden meer dan 3000 mensen de door toedoen van Matthew Le Tis- wilde. UDWS had aan een gelijk spel tegen Lugdunum genoeg om zich winnaar te noemen van de der tiende editie van het zaalvoetbal toernooi. Die opdracht leek een fluitje van een cent toen de ploeg kassa's van de Groenoordhallen. sier (2x) en Rodney Wallace. Reden genoeg om de "reünie van de De nummer vier Leeds United, Leidse clubs in de winterstop' door dat bezig is aan het beste seizoen in te zetten. De volgende aflevering is vijftien jaar, stond na een kwartier gepland op 29 december 1991. En de tegen Wimbledon al met 2-0 voor toernooicommissie belooft te on- door Lee Chapman (zijn dertiende een 1-0 voorsprong nam door een derzoeken of een echte eindstrijd - treffer) en Speed. Sterland maakte gen. van de goed meevoetballende keeper John Eradus. De derdeklasser kon de weelde een finale tussen twee ploegen - kan er met het hoofd 3-0 van. worden geïnstalleerd als vervan ging van de finalepoulewedstrijden. ppai MaHriH ROB VAN DER ZANDEN AVCclA AVA^"A A" WIELRENNEN - De strijd om de wereldkampioenschappen wielren nen voor junioren is verplaatst naar Colorado Springs (VSt). Aanvanke lijk zou het evenement van 11 tot 20 juli plaatsvinden in Lehigh Valley, dat de organisatie echter teruggaf. In 1986 streden de profs en de ama teurs al in Colorado Springs om de wereldtitels. Van onze correspondent Siebe Annema APELDOORN - De eerste overwinning van het nationale team op het Dynamotoernooi in Apeldoorn sinds 1982, was er eentje zonder glans. De vermoeide helden van bonds coach Harry Brokking lpnkten overduidelijk naar de aan staande vakantie en rolden de B-teams van de Sovjet Unie en Cuba het afgelopen weekeinde plichtmatig op. De finale tussen Nederland en de Sovjet Unie werd een wat opge klopte anticlimax van een in doorsnee middelmatig toer nooi. Nederland zegevierde in de eindstrijd met 3-0 (15-11, 15-12 en 15-7). LEIDEN Overgangsklasser TOP reisde het laatste speelweekéinde van het jaar vergeefs naar Wolvega, waar SÏOS te sterk bleek (16-11). Door de tweede nederlaag op rij zijn "Een cruciaal moment in de wed strijd, zeker toen de ploeg uit Wol- de Sassenheimse korfballers weer vega direct de veertiende treffer liet met béide benen op de grond geko- optekenen was het met ons ge- men. Pernix zette de zegereeks daan", meldde de teleurgestelde voort door Tjoba aan de zegekar te Van der Horst, die vlak voor tijd zag binden (19-14) en nam enige afstand hoe Anne van der Zaag de eind stand op 16-11 bracht. Hekkesluiter Tjoba leek finaal onder de voet te worden gelopen door Pernix. Na twaalf minuten prijkte er al 8-3 in het voordeel van TOP moest door het wegvallen de Leidenaars op het scorebord. Ro- van Lisette van der Kraan (hersen schudding, twee weken geleden op- gelopen tijdens TOP - DEVD) sleu- het andere vak gelukte Lian Tiele- telen aan de opstelling. Daarnaast man dat ook twee keer. De resteren- bracht tegenstander SIOS een de achttien minuten kwam de ploeg boomlange ploeg binnen de lijnen, echter niet meer tot een scoren, on- Ook al verschenen Cuba en de Sov jet Unie met hun tweede garnituur in Apeldoorn, Harry Brokking kwam zijn op de openingsdag geda ne toezegging om de bankspelers veel speelminuten te gunnen, niet na. De bondscoach wenst het pu bliek tijdens de schaarse optredens van Oranje in Nederland niet teleur te stellen en presenteert zijn top- pers. „Het publiek komt voor jon gens als Ron Zwerver. Bovendien wilden we genoegdoening voor het feit dat Cuba en de Sovjet Unie niet met hun A-team aantraden", aldus Brokking. „Die kregen we door te winnen." Even plausibel lijkt echter de conclusie dat Nederland over bank spelers beschikt die in de interna tionale arena ,nog weinig te zoeken hebben. Ondanks de opbeurende woorden van Brokking over de ge weldige^ niveauverbetering 'van nieuwkomers als De Reus, Koek en Van Ree op de training. Een bijna onvermijdelijk resultaat van de toe genomen trainingsfrequentie. Brokking: „Die jongens zijn er nog niet aan toe, dat zou ook te veel ge vraagd zijn. Ze lopen nog te kort mee." Ron Zwerver slaat langs de Rus Vladimir Alekno (rechts). waardóór zowel de dames als de he ren uit Sassenheim moeilijk in hun eigen spel konden komen. "Dat ge- danks legio kansen op de door braak. Aan de andere kant werden de aanvallers van Tjoba vroeg in het Brokking hoopt dan ook het ko mend seizoen de financiële midde len te krijgen om de selectie^tot vijf- De bond volhardt voorlopig nog in een gepast stilzwijgen. De nog steeds als technisch directeur bij de bond werkzame Peter Murphy: „Voor het onderbrengen van de in- tien spelers uit te breiden. „Dat zou v „n,H.mn..liikh,w»™pn™mrt ternationals bj het Nederlands geven vroeg om bekeken spel van vak opgevangen en konden geen onze zijde", aldus jnterim-coach moment imponeren. De bezoekers Ruud van der Horst.Daarvoor heb uit 's-Heer-Hendrikskinderen had- je veel geduld en conditie nodig". den echter voldoende tijd om toch In de eerste helft kon dat worden nog iets terug te doen: 8-5 ruststand. opgebracht, al lag het initiatief wel bij de thuisploeg. Na twee doelpun ten van Ron van der Willik, was het Gerco Langelaan die zijn team voor het eerst op gelijke hoogte bracht (3- Vlot uitgevoerde aanvallen zorg den ervoor dat de ploeg van Rob Siemer na rust weer tot scoren kwam. Met name Peter Kuipers be- van enorme waarde voor zijn de mogelijkheid geven om met de zes basisspelers in Amstelveen te blijven trainen, terwijl de andere negen spelers elders aan iets min der sterk bezette toernooien deelne men." Een verlangen dat bonds voorzitter Piet de Bruin onbekend in de oren klonk. „Als Brokking dat wil, laat hij dan contact met ons op nemen. Deze wens is voor mij team is destijds gekozen om een snelle sprong voorwaarts te maken. uit de schaduw van het mannen- team te treden. Afgelopen zaterdag tekende bondsvoorzitter Piet de Bruin een overeenkomst met Ginsana Pro ducts Limited, de eerste exclusieve shirtsponsor voor het vrouwen team. Een bescheiden hoofdspon- Het is daarom niet gezegd dat het sor overigens, goed voor slechts systeem tot in lengten van dagen ge- 175.000 gulden per jaar. handhaafd blijft.' Harry Brokking houdt de deur op een kier. „Ik heb geleerd om nooit het woord 'nooit' te gebruiken. Als de jongens die nu in het buitenland De eerste stap op de lange en zwa re weg naar het EK werd de afgelo pen week gezet tijdens een drieluik tegen Cuba en het Dynamotoernooi in Apeldoorn. Hoewel een stijgende lijn zichtbaar was, speelde Neder- 3). Het tactische plan bleek aardig te ploeg te zijn door met prachtige as- Het kwaliteitsverlies wordt „1kenne" geVen land me. ups en downs. ..Het ,s nog te labiel", vond Murphy die niette* Real Madrid, zonder de geschorste Mexicaan Hugo Sanchez, werd op eigen veld vernederd. Nooit was Osasuna Pamplona, dat dit seizoen uit nog niet had gewonnen, er in ge slaagd een overwinning mee te ne men uit het Santiago Bernabeu-sta- dion. Twee gelijke spelen in acht tien duels, dat was het hoogste be reikbare tot nu toe. Nu werd het niet minder dan 4-0 voor Osasuna, dat bij de rust voorstond met 2-0 door treffers van de Poolse international Jan Urban. Direct na de hervatting had Urban andermaal succes en in de 56ste minuut voegde Larrainzar nog een treffer toe. „Zij deden alles goed en bij ons ging alles fout", zei Real-coach Alfredo di Stefano na af loop. Osasuna nam door de zege de derde plaats van Real Madrid over. De ploeg staat in verliespunten ge lijk met Atletico de Madrid. De teleurstelling bij de 50.000 fans van Real Madrid was groot. Di rect na afloop wierp het publiek massaal zitkussentjes naar het veld. Er waren ook demonstraties voor de ereloge van voorzitter Ramon Mendoza, die 'echter afwezig was. Hij bevond zich aan boord van zijn privé-jacht in de Caribische zee. De harde kern van de Madrid-suppor- ters, de 'Ultra Sur', koelde zijn woe de buiten het stadion op geparkeer de wagens, waarvan er enkele ver woest werden. Ook een nabijgele gen cafetaria werd door gemasker de leden van de 'Ultra Sur' kort en klein geslagen. De laatste twee seizoenen verloor FC Barcelona de laatste wedstrijd van het kalenderjaar. Zo ver kwam het nu bij Real Sociedad niet. Beide ploegen speelden aanvallend. Kort na rust leidde dat tot twee treffers binnen een minuut. Eerst gaf de Brit Atkinson Sociedad de leiding in de 52ste minuut en direct hierop had Beguiristain het antwoord voor Barcelona klaar. Scheidsrechter Garcia Aranda zag in de eerste helft nog een strafschop voor Barcelona over het hoofd toen Serna een schot van de Ier Aldridge met de hand stopte. Portugal Sporting Lissabon heeft afgehaakt in de strijd om de Portugese voet- baltitel. De overwinnaar van Vites se verloor gisteren van het gepro moveerde Gil Vicente en kwam daardoor op vier punten achter stand van titelverdediger Porto te staan. Bl-toemooi voor Bionda Zonderop LEIDEN Bionda Zonderop heeft een toernooi in Beusichem gewon nen. De tennisster uit Rijpwetering stond in het Bl-toernooi geen set af. In de finale versloeg zij Diana Bus- kens gisteren met 6-3, 6-3. werken, want middels een score sists zijn vakgenoten succesvol te slechts verdoezeld door de kwaliteit rond de tafel zitten. Het is duidelijk min sprak over een leerzame serie an Frank Nijenhuis kwamen de bedienen. Kees Hortensius (5x) en van Ron Zwerver. Nederlands beste dat ze terug kunnen komen op onze wedstriiden. Jolm Kuyvenhoven Gerco Langelaan en Anne van der vak nogal wat steekjes vallen, waar- vertrek van Zoodsma, Blangé en duidelijk te maken. Ons sys- dagavond met een 3-2 overwinning tpnior VTin wpffO'PWPP^t r, r. iii4j_. L..Ai„.,,^i t~>ii ui;:_i:i.i j1 van werken is bekend." d r ui. TOP-ers zelfs aan de leiding(3-4). In Lian Tieleman (5x) profiteerden aanvaller werd in Apeldoorn net als een gelijkopgaande strijd brachten daar gretig van. Verdedigend liet dit in alle overige wedstrijden sinds het voorwaarden. Wat die voorwaarden zijn. hoef ik die jongens eigenlijk Nederland vlamde alleen zater- Zaag een 6-6 tussenstand op het sco- door het eerste aanvalsvak niet vol- rebord. De tweede helft bracht voor de komen. Via 11-7 (Heieen Zuur- bezoekers toch de benodigde pro- mond) en 15-11 (Casper de Rooy) Grabert bijna misbruikt door spel- doende tijd kreeg om tot scoren te verdeler Avital Selinger en speelde Vrmiwpn iii n (w-.iDOn daarom zelfs in de laatste dagen van het jaar nog een energieverslindend Erkenning kan slechts afgedwon- blemen. Tot 8-8 kon SIOS worden kwam de LD-Cupwinnaar niet toernooi. op het veredelde B-team van we- reldkampioen de Sovjet Unie, na LEIDEN - John Kuyvenhoven is een hopeloos lijkende 2-1 en 11-2 terug van weggeweest. Na drie we- achterstand. „Het bewijs van de ken door ziekte uit de roulatie te gen worden door prestaties. Dank mentale veerkracht van het team", zijn geweest behaalde de Leidse bijgebeend, daarna werd het gat meer in moeilijkheden. Robin Ar- Is het systeem heilig of op de nog zij de winst op het B-WK en de tot vond Murphy. Nederland moest veldrijder het afgelopen weekeinde langzaam maar zeker groter. Stella noldus bracht met zijn zesde treffer lange weg naar de Olympische Spe- verbeelding sprekende negende veertien uur later de rekening beta- twee tweede plaatsen bij de liefheb- len van 1992 in Barcelona uiteinde- plaats op het A-WK in China, begint len voor de geleverde krachtsin- bers. Zaterdag ging Hakkert Kuy- lijk ondergeschikt aan het resul- het Nederlands vrouwenvolleybal- spanning. Tegen Italië ging Neder- venhoven vooraf, gisteren Van der taat? team weer een gezicht te krijgen en land met 3-2 het schip in. meer. Tiggelman bracht de marge op punt bij 10-9, maar helaas wist zij in de tweëentwintigste minuut niet de welverdiende punten in Leidse handen. KLAAS BOSMAN MAANDAG 16.00-17 00 Sportnet: Pro Ski Tour 16.00-19.00 EURO Hopman Tenniscup. deel 5. 16.35-17 30 BBC 2 Athletics. Britains Year Of Gold. Terugblik op de Britse atle- tiekprestaties van dit iaar en vooruitblik op Olympische Spelen. 17.00-17.30 Sportnet: Moto News, auto- en motorsportmagazine 17.30-18.00 Sportnet: Sport uit Frankrijk. 18.00-20.00 Sportnet TESN. terugblik The European Sports Network. 18.55-20.00 Ned 2 Sport 1990. Terugblik op het sportjaar 1990 19.00-19.30 EURO World Jet Ski Tour 19.15-19.30 TV5 Sport. 19.30-20.00 EURO Eurosportmeuws. 20.00-20.30 Sportnet Bowlen UK Open. 20.00-21.00 EURO: Big wheels. 20.30-21.00 Sportnet Spaans voetbal. 21 00-22.00 EURO. NHL ijshockey. 21.00-22.30 Sportnet Boksen vanuit The 22.00-23 00 EURO College cheerleader championship 1990. special. 22.30-23.30 Sportnet The Sports Show. 23.00-23.15 EURO Rally Parijs-Dakar. 23.15-00.15 EURO: US college foorball. 23.30-00.30 Sportnet: World Cup kunst schaatsen, tweede dag. 00.15-00.45 EURO: Eurosportnieuws. 00.30-01.00 Sportnet: Motorcross Nieuw- Zee'and. 00.45-01.00 EURO: Rally Parijs-Dakar. 01.00-02.00 Sportnet: Terugblik op het rugby-seizoen. 01.00-04.00 EURO' Hopman Tenniscup, deel 3. DINSDAG 08.00-09.30 Sportnet: Amerikaanse kam pioenschappen kunstschaatsen. 08.30-09.00 EURO: Eurobics. 09.00-10.00 EURO: AWSA waterskikam pioenschappen. 09.30-10.00 Sportnet Moto News 10.00-11.00 EURO: NHL ijshockey 10.00-12.00 Sportnet NHL ijshockey, tweede wedstri|d. 11.00-12.00 EURO: International motor sport. 12.00-13.00 EURO College cheerleader championships. 12.00-14.00 Sportnet NBA basketbal 13.00-13.30 EURO Eurobics. 13 30-14.00 EURO Roeien, deel 1. 13.30-15.00 Ned 3 Studio sport. Skisprin gen in Garmisch Parlenkirchen. 13.30-15.15 Did 2' Skispringen in Gar misch Partenkirchen. 13.30-15.45 BBC 2: Paarderennen in Cheltenham 14.00-15.00 Sportnet: Rugby terugblik af gelopen jaar. 14.00-15.00 EURO: Kunstrijden op de schaats vanuit Halifax, mannen 15.00-16 00 Sportnet The Sports Show. 15.30-19 00 EURO Hopman tenniscup. eerste halve finale. 16.00-16.30 Sportnet: Paarderennen vanuit Frankri|k. 16.30-18.00 Sportnet Boksen vanuit The 18.00-19.00 Sportnet: Intern, motorsport. 19.00-19.30 Sportnet: Programma-info en Spaans voetbal. 19.00-19.30 EURO: Goals1!!!. 19.00-20.00 Did 3 Sportnieuws 19.15-19.30 TV5 Sport 19.30-20.00 EURO Eurosportmeuws. 19.30-23.30 Sportnet: Live American Football, The Cotton Bowl, Miami-TBA. 19.35-20.10 BBC 2 Ski Sunday, ski rubriek. 20.00-22.00 EURO: Boksen. 20.00-00.15 Super Channel: Ultra sport, met windsurfen bij Aruba. 20.10-21.00 BBC 2: Cricket, Engeland- Australiè. 21.00-21.30 BBC 1 A question of sport, quiz. 22.00-23.00 EURO American football, hoogtepunten Rosebowl parade. 22.50-23.05 Ned 3 Studio sport |0urnaal. 23.00-02.00 EURO: American football, rechtstreeks verslag van de Rosebowl arade vanuit Pasadena. 23.30-01 30 Sportnet: Snooker Grote Prijs Norwich Union. 01.30-02.00 Sportnet Sport uit Frankri|k. 02.00-06.00 Sportnet Live American Football, The Cotton Bowl, Notre Dame- Colorado. 02 00-06.00 EURO Hopman tenniscup, eerste halve finale. WOENSDAG 08.00-09.00 Sportnet: Rugby terugblik af gelopen jaar 08.30-09.00 EURO Eurobics. 09.00-09.30 Sportnet Motorsport 6uper- bikes Nieuw-Zeeiand. 09.00-10.00 EURO AWSA waterskikam pioenschappen, deel 3. 09.30-11.00 Sportnet: Boksen vanuit The Forum. 1000-13.00 EURO American football, Rosebowl 11 00-12 00 Sportnet Terugblik op de World Rally kampioenschappen 12 00-12 30 Sportnet Sport uit Frankrijk. 12.30-13.15 Sportnet Bowlen vanuit Fin land. 13.00-13.30 EURO Eurobics 13.15-14.15 Sportnet Go. auto- en motor sportmagazine 13.30-14 00 EURO Roeien. 14.00-15.00 EURO Kunstrijden op de schaats vanuit Halifax, vrouwen. 14.15-15.15 Sportnet The Sports Show. 15.00-19.00 EURO Hopman tenniscup. tweede halve finale. 15.15-15.45 Sp5rtnet: Finale Duitse rally- kampioenschappen.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 17