spooRrrv 'De ondergang van Oranje lijkt nabij' Onderzoek pleit tegen Theunisse Gary Kasparov is niet te vermurwen Volleyballer Zoodsma blij met vertrek Coureur zou het verboden middel andriol hebben gebruikt VRIJDAG 21 DECEMBER 1990 MÜNCHEN (GPD) - Ronald Zoodsma werd afgelopen voorjaar door velen voor gek verklaard. Hij kondigde niet alleen het vertrek bij het Nederlands volleybalteam aan, maar tekende bovendien bij het Duitse TSV Milbertshofen een meerjarig contract. Een ondermaatse club in een onbeduidende competitie. Zeker voor een volleyballer met zijn kwaliteiten, meenden de critici. „Tot nu toe heb ik echter geen seconde spijt van mijn beslissing gehad", zegt Zoodsma. Monter en vlot babbelend als altijd, ondanks het tijdstip waarop het interview plaats heeft. Ver na het middernachtelijk uur. „Het best denkbare bewijs dat ik een meer dan volledige dagtaak heb. Vierentwintig uur op een dag is te genwoordig wel eens wat aan de krappe kant." Zoodsma kon het afgelopen voor jaar kiezen uit meerdere lucratieve aanbiedingen van Europese top clubs. Hij liet zich echter niet uit sluitend leiden door dollars, auto's en appartementen met uitzicht op zee. In dat geval was de keus niet zo moeilijk geweest: Italië. Het para dijs op aarde voor de boven-modale mijn werk. Ik werk vijf tot en train aan het eind met de groep dat wij'mogelijk met onze gedach- de middag ten al in Italië of Duitsland zouden drie tot vier zijn, gekscherend over Porsches of Het bevalt me eigenlijk beter Ferrari's zaten te praten. Wij wilden dan het wat legere bestaan bij het Nederlands team de afgelopen ja- scheid, ren. Het is drukker, maar geeft meer voldoening. Aan de andere kant is het regelmatiger. Ik was de laatste ding: een waardig af- i medaille op het WK. Het vaar iedere topper naar volleyballer. De keus van Zoodsma jaren zes maandenjjer jaar,op stap, werd uiteindelijk bepaald door twee sleutelwoorden: toekomst en gemoedelijkheid. In München werd hem de combi natie geboden van volleyballen en een opleiding bij het Duitse bedrijf Bax, een onderdeel van het Neder landse Bührmann-Tetterode. „Ik heb vanaf mijn achttiende jaar ei genlij k alle tij d en energie in het vol leyballen gestoken. Met als logisch gevolg dat mijn opleiding daar sterk onder geleden heeft. Bij Bax krijg ik de kans in drie tot vier jaar tijd een perfecte opleiding te volgen. Het is een totaalopleiding, inkoop, ver koop, management, public rela tions, administratie, computers. Een interne opleiding, ondersteund met cursussen. Een dergelijke op leiding is bijna onbetaalbaar, bo vendien zou ik nergens anders de tijd hebben gekregen om dit te doen. In Italië zou ik alleen met vol leyballen bezig zijn geweest." hoogste, streeft." Zoodsma kan het voldane gevoel na de zevende plaats die Nederland op het WK behaalde, dan ook niet plaatsen. „Zevende? Dat is niks. We Ik begrijp er zo langzamerhand Het lijkt erop dat de n het Nederlands het buitenland spelende toppers in team in de huidige constructie nabij het Nederlands team weer tot de De paniekerige uitspraken van mogelijkheden. „Met alle proble- Brokking, het bedanken van jeug- men vandien", zegt Zoodsma. „Het dige talenten voor de selectietrai- zal niet eenvoudig zijn die stap te zetten. Als de bond daartoe besluit, door, daarna is het fini. Dat staat haken de jeugdige talenten hoe dan mij onomstotelijk vast. Al was ook af, omdat ze geen kans meer het alleen maar omdat Nederland hebben. Maar hoe denk je de duur nooit zal kunnen concurreren met betaalde buitenlandse profs te kun- het buitenland." nen strikken. Als de bond aan sala- ir misschien al eer- risderving wil doen, moet het met Nendori Tirana uit der, behoort een terugkeer van de in kapitalen over de brug komen. Dat gen. Puur sportief bezien gaat het niks Zoodsma en TSV Milbertshofen ondergang voor de wind. De ploeg staat onge slagen bovenaan in de Bundesliga en verloor tot nu toe slechts vier sets. Als Duits bekerwinnaar, won het aan het begin van het seizoen de ningen. Tot Barcelona gaa^het nog Supercup in het onderonsje met de Westduitse (Bayer Leverkusen) en Oostduitse (SC Berlin) kampioen. In de Europacup voor bekerwin naars bereikte Milbertshofen de het grote geld derde ronde ten koste van het Belgi- In dat geval, Van c schaakmedewerker Hans Bouwmeester LYON Zesentachtig zetten heeft uitdager Anatoly Karpov het gisteravond geprobeerd, maar wereldkampioen Gary Kasparov was uiteindelijk niet te vermurwen. Zo sloot het bikkelharde ge vecht van de 21e matchpartij met remise. Stand 11,5-9,5. Kasparov houdt zijn voorsprong van twee punten en heeft nu nog slechts een halfje nodig om zijn titel voor drie jaar veilig te stellen. Onge twijfeld zal de wereldkampioen minstens twaalf en een half willen halen, want daarmee wint hij niet alleen de hoogste prijs, maar te vens een prachtig geschenk van de stad Lyon, dat ruim honderd duizend gulden waard schijnt te zijn. Krachttraining De combinatie blijkt Zoodsma goed te bevallen. „Ik sta 's morgens op, doe zelf een uurtje krachttraining en begin daardoor lekker fit aan Andere functie Beckenbauer bij Olympique PARIJS (AFP/REUTER/DPA) - Het commentaar van Franz Bec kenbauer was kort, maar bondig. Na het twee uur durende onder houd met Bernard Tapie verklaarde 'Der Kaiser' gisteren: „Ik blijf bij Olympique Marseille." Met deze eenvoudige reactie kwarri een einde aan de al dagen durende speculaties dat de voormalige Teamchef van het Duitse voetbalelftal de Franse landskampioen zou verlaten. Voorzitter Tapie legde voor het Franse televisiêstation TF 1 wel een uitgebreide verklaring af. De eige naar van Olympique zei dat alle pro blemen uit de wereld waren en dat Beckenbauer op eigen verzoek bin nen drie dagen een gereputeerde trainer/coach als assistent krijgt en zelf technisch directeur wordt. Beckenbauer sloot met Tapie een overeenkomst van twee jaar voor n gage van bijna twee miljoen gul- sche Maaseik Albanië. „We zijn sterker dan ieder een verwacht had", zegt Zoodsma. „De druk neemt daardoor toe, we zijn plotseling de te kloppen ploeg, zeker in de Bundesliga." Pijnlijk Het gesprek komt bijna automa tisch op het Nederlands team en zijn abrupte verwijdering uit het team afgelopen zomer. Luttele maanden voor het wereldkam pioenschap in Brazilië. „Een pijn lijk moment", noemt Zoodsma nog steeds de beslissing van zijn team genoten om drie basisspelers (naast Zoodsma, de naar Italië vertrekken de Grabert en Blangé) uit het team te verwijderen. „Je bent niet rijp voor topsport als je zo'n beslissing neemt", zegt hij na enig nadenken. „Kort voor een toernooi waar je ja ren naar toegeleefd hebt, spelers uit een team verwijderen. Alleen om- zal grote problemen opleveren." „Aan de andere kant is het na tuurlijk een logische stap. Het is toch krankzinnig dat zo veel Neder landse toppers niet meer voor Oran je in aanmerking komen, omdat ze in het buitenland spelen. Waar je ook bent, niemand die er ook maar iets van snapt dat ik niet meer voor het Nederlands team kan uitkomen. Niemand, behalve inderdaad een handjevol bezetenen in Nederland zelf." 'Oostduitse zwemtrainers deelden dope uit' BERLIJN (SID) - Volker Frisch- ke, trainer van SC Berlijn onder tekende gisteren als één van de eersten de door de Duitse zwem- bond geëiste anti-doping verkla ring. De vroegere Oostduitser had zijn handtekening nog niet gezet, of er werd al getwijfeld aan het waarheidsgehalte van die daad. Inspecteur van de volksgezond heid Dr. Wolfgang Bringmann van het Instituut voor Sport en Preventieve Geneeskunde in het voormalige Oost-Berlijn verklaar de, dat er sprake is geweest van een allesomvattend doping-pro- gramma bij de Oostduitse clubs. De top zwemtrainers deden vol gens hem jarenlang mee en deel den dope uit. De sporters hadden geen andere keus. Frischke zelf verklaarde geen enkele moeite te hebben gehad de verklaring te ondertekenen. Op de vraag of hij een „rein geweten" had, antwoordde hij met „ja". In de strijd tegen de doping heeft de Duitse zwembond naar een ongewoon middel gegrepen. Alle deelnemers voor de wereld kampioenschappen van 3 tot en met 13 januari in het Australische Perth zijn opeens slechts kandi daten geworden. Zij dienen na melijk een anti-doping verklaring te ondertekenen. Zoniet dan blij ven ze thuis. Zwemmers en zwemsters die nen te bevestigen dat zij sinds au gustus van dit jaar, toen de ge meenschappelijke dopingcontro le in Oost- en Westduitsland werd ingevoerd, buiten de wedstrijden om geen dope hebben gebruikt. De verklaring kent een verklik kersclausule: trainers, begelei ders, artsen, functionarissen en andere medewerkers die tot het gebruik van dope aanzetten, moe ten bij de Duitse zwembond wor den aangebracht. Karpov had vrij lang over zijn inge sloten zet nagedacht en het is aan nemelijk dat hij de sterkste voort zetting heeft gekozen. Het leek aan vankelijk gunstig voor de uitdager te verlopen; hij veroverde twee lich te stukken voor een toren en zijn vrije b-pion kwam onweerstaan baar naar voren. Een kleine promo tiecombinatie van Kasparov leidde toen geforceerd tot een dame-eind spel, waarin Karpov een paard meer had. Tot diens verdriet evenwel nam de zwarte koningin de laatste witte pion van het bord en toen wa ren de winstkansen jammer genoeg verdwenen. Karpov probeerde ver geefs met zijn stukken in de aanval te komen. Hij tobde nog ruim twin tig zetten verder, maar zag tenslotte het zinloze van zijn winstpogingen „Toch een prachtig gevecht", zei oud-wereldkampioen Boris Spass ki, die zich vorige week nog sma lend over de kwaliteit van het ver toonde spel had uitgelaten. Ande ren meenden, dat Karpov ergens een winst gemist moest hebben, maar de bewijzen bleven achterwe ge. Wellicht dat latere analysen van de beide combattanten zelf licht zullen brengen in de nu nog duiste re momenten van de match. Het 'tijdperk Karpov' lijkt defini tief op zijn eind te lopen. Jongeren maken zich op om de rol van uitda ger op zich te nemen, maar de troon van Kasparov is voorlopig nog niet in gevaar. Wit: A. Karpov Zwart: G. Kasparov 41. 55 (Deze zet kwam uit de enve loppe. Ongetwijfeld hebben beide delegaties deze voortzetting aan een onderzoek onderworpen. Het team van Karpov was daarbij in het voor deel, want ook een zet als 41. Pe7 kwam in aanmerking en zal door het Kasparov-team zeker bij het werk betrokken zijn geweest.) 41...Tal 42. Kc2 Pc5 43. Txg7 (On getwijfeld de vrucht van analyti sche arbeid.) 43...Kxg7 44. Dxd4+ De5 (Het beste; na 44...Kh6 is 45. 54 Pxd3 46. Dxal Dxe4 47. Dh8+ Kg5 48. D/6+ Kh6 49. Df8+ Kg5 50. De7+ gunstig voor wit.) 45. Dxe5+ dxe5 46. b6 Tgl! (Kasparov ziet zeer juist dat alleen actieve verdediging hem kan redden.) 47. Pe3 Tel 48. Pc4 Tgl correspondent Peter Ouwerkerk ROTTERDAM Wielrenner Gert-Jan Theunisse heeft een aantal malen het testosteron andriol gebruikt. Hij reageerde mede als gevolg van-die preparatie positief bij drie doping- controles in 1988 en 1990. i de miljonair. De Engelse voet balbond FA heeft gisteren de derde divisie-vereniging Exeter United een boete opgelegd van 28.000 pond, zo'n,90.000 gulden. Voorzitter Doble dient nog eens 16.000 het dopin- kan worden 'voorgelicht'. Die kwa men er vooral op neer, dat er a11 fouten moesten zijn gemaakt Dat is één van de conclusies in een onderzoek, dat de stichting Conti nuïteit Beroepswielersport Neder land (CBN) ten tijde van Theunisses met contract bij Panasonic instelde gulden te betalen en mag twaalf diens overtredingen maanden geen enkele functie bin- greglement. nen de voetbalwereld uitoefenen. Theunisse wacht De vereniging, en de betrokken ondraaglijke onzekerheid op de officials, werden schuldig bevon- uitspraak van zijn beroepszaak bij den aan hetfrauderen met van de de arbitragecommissie Footbal Ground Improvement bij welke instantie hij Trust ontvangen gelden. Exeter zou heeft ingediend om strafverminde- volgens de FA andere inkomsten ring. Officieel is Theunisse tot 13 de- k^ein^rzou'wo^'ienTmeUiebb^op^ Deze week zou hem de uitspraak fectgevenalsuit:de gegeven. De beschuldigingen stam men uit 1989, het jaar enmaiige ploegarts van Panaso- Theunisse heeft ten tijde doktér Peter Jansen, gedateerd onderzoek steeds volgehouden, dat op 10 mei 1990. Jansen geeft daarin hij niet met andriol had geëxperi- en aantal trucs aan hoe de pers menteerd. Maar toen hem werd ge- Theunisses Waalse Pijl-zaak vraagd zijn agenda er nog maar eens te trekken, kon hij niet langer allerlei ontkennen, dat er op een bepaalde dag proevenwaren genomen. En wel vlak voor de Waalse Pijl en de Dat Theunisse niettemin positief Subida Arrate. In de Tour de France kon worden verklaard, schrijft werd dat door dr. Jansen aan de Panasonic-ploegleiding bevestigd. Het directe effect van andriol wordt overigens betwijfeld, zegt deUCI, verzoek Jansen, door het simpele van een vitamine B-capsule met andriol-capsule. Die leken zijn appel mondeling worden Ui. ,»os, ..c.jua, wacuin Éxetër meegedeeld. De nieuwe feiten, die r het eerst in de 86-jarige historie vandaag onder andere crok door het tuuI een kampioenschap, van de vierde weekblad Nieuwe Revu naar buiten divisie behaalde. worden gebracht, lijken hem echter Twee leden van de voetbalselec- allerminst vrij. te pleiten, tie van Jong Albanië zijn gisteren Tijdens onderzoeken is de afgelo- niet met de hele groep teruggereisd Pen maanden komen vast te staan, naar hun vaderland. De 19-jarige dat Theunisses hormoonspiegel on- spelers hebben bij de politie in Se- der bepaalde omstandigheden villa, de interlandwedstrijd, tegen wordt^ beïnvloyci door een te hoge Jong Spanje vond plaats in Huelva, bleek, hem ook verteld wereld, het wordt nogal door wat het Nationaal Insti- renners genomen. De één heeft Drugs- en Doping Re- zich een keer goed mee gevoeld, search (NIDDR) in Utrecht. Over dan gaan de anderen het ook ge- het 'andriol-aspect' mocht door mand meer worden gesproken, stelde Jansen spreekverbod. recent verleden bruiken. Maar bij die anderen dwijnen de sporen kennelijk snel- Een absoluut Ier. Overigens bevestig ik hiermee niet dat het andriol is geweest, dat bij Theunisse zulke afwijkende Jansen 'experimenten' op zichzelf spiegels heeft te zien gegeven. Maar 1 gevraagd. Seizoen voorbij voor Stoitsjkov MADRID (AFP) - Hristo Stoitsjkov mag dit seizoen niet meer voetbal len. De Bulgaarse international van FC Barcelona werd gisteren in ho ger beroep door de Spaanse voet balbond voor zes maanden en twee vaT5S meel gezien "gewoonïoTtiel Hij testosteron-aanmaak en een te laag epitestosteron. Ook het gebruik van bepaalde cortisonen zalfjes is opge voerd. Nu wordt er door anderen het vermeende gebruik van andriol aan toegevoegd. De combinatie van al die factoren zou de merkwaardige, afwijkende ratio's van Theunisses hormoon- de Tour van 1988 en de Pijl en de Subida Arrate in 1990 hebben veroorzaakt. Andriol is een verboden preparaat, dat zorgt voor een kort, maar fel stimulerend anaboleneffect en zou snel uit het li chaam moeten zijn verdwenen. Met andere woorden: Theunisse zit wel raar in elkaar, heeft zich met stimulantia ingela- ten, die niet zijn toegestaan. In het onderzoek is men destijds hebben uitgevoerd met tabletten, om na te gaan hoe snel die uit het li chaam zouden verdwijnen. Nor- de mogelijkheden" Volgens de Duitse professor Man fred Donike staat het nagenoeg andriol ook al gebruikt in de tijd dat klaren wat er in werkelijkheid is ge- Jansen nog bij die ploeg werkte, in beurd, zoals in de affaire Ben testosteronspiegel werd betrapt. PDM-ploegleider Jan Gisbers acht staan". i heel ander daglicht komen te het een onschuldig preparaat, dat Zuideuropa gewoon bij theek te koop zou zijn, Theunisse en CBN gingen op 20 apo- augustus van dit jaar uit elkaar. Het nog twee jaar doorlopende contract kreeg hij gulden. Stoitsjkov werd veertien dagen geleden door de tuchtcommissie 0phëT gebraik van andriol geko- twee maanden en twee duels bui- Qmdat dat produkt van ver. <f,, schillende kanten werd genoemd. c '~'Tri Theunisse is er mee geconfronteerd en reageerde heel verward. Het had nooit naar buiten mogen ko men, zei hij toen. Het was voor CBN de hoofdredenen om met Er wordt overigens niet van uitge- werd afgekocht met 250.000 gulden, gaan, dat Jansen Theunisse heeft Theunisse, die zijn zaak inmidels in gebeurd. Jansen vakbond, vond dat er geen vertrou- kaarten in de wedstrijd om de Su percup tussen Real Madrid en FC. Barcelona. De Spaanse scheidsrechters te kenden bezwaar aan tegen de straf. Zij vonden die te mild omdat de hlmtebreken" eenkoppige tuchtcommissie, Jose Javier Forcen, het feit dat Stoitsjk- m ov op de voeten van arbiter Azpitar- I UCS te was gaan staan, niet bij zijn straf- in Nieuwe Revu van deze week maal had betrokken.wordt een brief geciteerd heeft Theunisse steeds beschermd en wilde de schuld in eerste instan tie leggen aan een verzorger, deze daar zelfs stelde hij i te nemen. Vergissing In het Waalse Pijl-communiqué op- de kant ter Post. Van de kant van CBN valt er geen betalen; uiteindelijk officiële bevestiging van het an- de schuld zelf op zich driol-verhaal te krijgen. Ploegleider Post is met vakantie in Thailand, administratief manager Bonthuis houdt zich op de vlakte. "Wij hebben niets meer met i medewerker van de ploeg. Ploegleider Peter Post verklaarde vond het toen raadzaam in een later stadium, dat met die den vanaf te trekken 'medewerker' iedereen kon worden gen doorgegeven aan de leiding, die de han- hebben kennis doorgespeeld aan de met Theunisse zijn gaan bezig hou den. Eddy Beugels weet precies wat er aan de hand is", aldus Bonthuis. Onschuld Theunisse: "Ik kon er op wachten, dat ik een keer op deze manier zou worden aangepakt. Voor mij is het duidelijk wie de brief aan Nieuwe Revu heeft doorgespeeld. Ik ontken in elk geval, dat ik experimenten heb gedaan met andriol. Niet bij PDM, niet bij Panasonic. Of dit ver haal mijn zaak ongunstig kan beï- vloeden, dat weet ik niet. Ik wacht maar af. Dat doe ik al een halfjaar". Bonthuis: "Omdat wij de waar- geloven. Hoe meer er wordt aange dragen, hoe gespletener zijn ge dachten" 49. Pe3 Tel 50. Pc4 (Hij herhaalt de zetten om tijd te winnen.) 50...Tgl 51. 54 Txg2+ 52. Kc3 Pa4 (Dit leidt uiteindelijk tot remise. Veel minder goed was 52...P57 53. Pa5 of 52...Pa6 53. Pxe5.)53. Kb3 Pxb6 54. Pxb6 Tg3 55. Kc3 Txh3 56. 55 h4 57. Pc4 TxcL3 (De pointe van de zwarte verdediging. De h-pion promoveert als eerste en Kasparov heeft scherp berekend dat hij de witte e-pion onschadelijk kan ma ken als wit probéert om eeuwig schaak te vermijden.) 58. Kxd3 h3 59. 56 h2 60. 57 hlD 61 58D Dfl 62. Kc3 Dcl+ 63. Kb3 Ddl 64. Ka2 Da4+ 65. Pa3 Dxe4 (De slag is gered. De witte stukken zijn niet meer actief en de verdedi ging biedt verder geen problemen meer. De rest is onbelangrijk.) 66. Dc7+ Kh6 67. Pc4 Dd5 68. K52 e4 69. Df4+ Kg7 70. Kc3 Dd3+ 71. Kb4 Dd4 72. Dh4 Kf7 73. Kb5 Dd5+ 74. Kb4 Dd4 75. Dh7+ Dg7 76. Dhl Dd4 77. Dh4 Kg8 78. Df4 Kg7 79. Del Kf6 80. K55 Dd5+ 81. Kb4 Dd4 82. Kb5 Dd5 83. K56 Dd4+ 84. Kc6 Ke6 85. Pe3 Da4+ 86. Kb6 Db4+. Remise. 'Zuid-Afrika in '96 bij Spelen' STUTTGART (AP) - Volgens de president van het Internationaal Olympisch Comité, Juan Antonio Samaranch, kan Zuid-Afrika in 1996 terugkeren op de Olympische Spelen. Samaranch zei dit in een in terview gisteren met het Duitse sportpersbureau SID. De Olympische Spelen worden in 1996 gehouden in de Amerikaanse stad Atlanta. Zuid-Afrika werd in 1970 officieel verbannen van de Olympische Spe len wegens zijn apartheidspolitiek, maar de laatste keer dat Zuidafri- kaanse sporters te zien waren tij dens de Spelen was in 1960 in Ro- Demissionair bestuur bij RCL LEIDEN - Voetbalclub RCL gaat voorlopig verder met een demissio nair bestuur. Een commissie van goede diensten deelde gisteren aan de leden mee dat zij er niet in is ge slaagd om kandidaten te vinden voor bestuursfuncties. Zes bestuur ders van de zaterdagderdeklasser uit Leiderdorp hebben maanden geleden reeds te kennen gegeven af te treden. In februari hoopt de commissie wel een zestal nieuwelingen te kun nen presenteren. Tot die tijd heeft de club een 'demissionair kabinet'. Voorzitter Peter Loesberg heeft vo rige week tot grote verrassing van de commissie ook zijn functie ter beschikking gesteld. De scheiden de praeses deelde gisteren mede dat hij zich onvoldoende gesteund voelt en vindt dat hij daardoor zijn werk niet langer kan doen. Hij keert in elk geval niet terug. ons weg. Het tragische is, dat hij zelf steeds meer in zijn onschuld is gaan Prof. Donike stelt, dat de waar heid boven water zou komen als er verklaringen onder ede moesten worden afgelegd. Op de vraag of Bonthuis onder ede zou bevestigen, dat de stellingen die Donike po neert de waarheid zijn, antwoordde Bonthuis, volgens Nieuwe Revu, na een korte stilte: 'Ik vrees van wel, ja'. 17.30-18.00 EURO: EK Synchroon z men in Italiè. 18.00-19.00 Sportnet: Zeilen. 18.00-19.00 EURO: Paardesport: con cours hippique in Londen. 19.00-19.30 EURO: World Sports Special. 19.00-21.00 Sportnet: Basketbal. 19.30-20.00 EURO: Eurosport News. 20.00-21.00 EURO: Biathlon. 20.20-20.55 Ned 3: Sport Studio. 21,00-22.00 EURO: World Cup Rodelen. 21.00-22.00 Sportnet: Go: auto- en motor sportmagazine. 22.00-23.30 Sportnet: Rugby: vanuit Tou- 22.00-23.30 EURO: World Cup Skiön: 22.15-22.20 Super: Sports News. 22.15-22.30 Ned 3: Studio Sport Journaal. 22.50-23.25 Did 2: Die Sport-Reportage. 23.25-23.50 Did 1Sportschau. 23.30-00.00 EURO: World Jet Ski Tour. 23.30-01.30 Sportnet: NHL IJshockey. 00.00-00.30 EURO: Eurosport News. 00.30-02.30 EURO: Snooker: Dubaii 01.30-02.30 Sportnet: Pro Ski Tour. 02.30-03.30 Sportnet: Wereld Cup kunst schaatsen 03.30-05.00 Sportnet: Kickboksen. 05.00-07.00 Sportnet: NHL IJshockey. ZATERDAG 07.00-09.00 Sportnet: Paardesport: springconcours in Bordeaux. 09.00-09.30 sportnet: Wereld Super Mo torcross kampioenschappen m00-10.30 EURO: 11.00-19.00 EURO: Ski Report, World Cup skién voor vrouwen en mannen, biathlon, World Cup schansspringen, 13.15-18.05 BBC 1 Grandstand: met autoraces in Brands Hatch, paarderennen in Chepstow, Rugby League (Regal Trop hy), voetbal golt en uitslagen. 14.30-15.00 Sportnet: Voetbal,

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 19