r Quick Boys geeft ARC les in slagvaardigheid Zevenhoven haalt Kagia niet meer in Lisse en Go Ahead stapelen fout op fout Noordwijk zegeviert steeds gemakkelijker Ijverig Leiden redt het niet tegen Kozakken Boys Noordwijk verdient meer dan UVS MAANDAG 17 DECEMBER 1990 TT—i-l-hiM LEIDEN In de vierde klasse B heeft Kagia na een knappe 2-1 ze ge op Zevenhoven alleen de leiding genomen. In de kopgroep moest Ter Leede opnieuw een veer laten. Be Fair versloeg de Sas- senheimers met 2-1. Ook debutant KRV reikt naar grote hoogten, ook al ging dat tegen Linschoten erg moeizaam. De Katwijkers bleven met 1-0 maar net aan de goede kant van de score. Oudewa- ter-Oegstgeest werd afgelast. VIERDE KLASSE (za) Kagia - Zevenhoven 2-1 Kagia blijft verbazen. Kon de ploeg van Robert Suttorp zich vorig seizoen maar ternauwernood in vei ligheid stellen, in de lopende com petitie is het totaal anders. Dat bleek ook nog eens tegen het sterke Zevenhoven, dat door de nederlaag voorlopig naar het tweede plan werd verwezen. In de drukbezochte topper speelde Kagia met name de eerste helft bijzonder goed. Twee schitterende doelpunten van Jan Hockey-vrouwen overtuigen in vierlandentoemooi Kaak en Richard Trompert waren dan ook de terechte beloning voor die met veel bravoure gespeelde eerste periode. Na de hervatting moest Zevenhoven wel aanvallen en werd Kagia in de verdediging ge drukt. Doelman Cock Kaak ver weerde zich prima op schoten van Leo Lips en Ruus Bos maar werd verslagen na een misverstand tus sen zijn verdedigers Ene Wijnhout en Gert Jan Breugel. Zevenhove- naar Wino Verleun zorgde daarop voor dé aansluiting. Nadat Kagia een penalty was onthouden (Marcel Westein ging onderuit) werden de bezoekers bijna het slachtoffer van een scheidsrechterlijke dwaling bij een inzet van Lips. De Zevenho- vense spits zag tot zijn verbazing dat zijn schot, dat door Van Breugel duidelijk vóór de doellijn werd ge keerd. door scheidsrechter 't Hooft tot doelpunt werd gepromoveerd. Op aanwijzing van de grensrechter van Kagia herriep de arbiter, van zelfsprekend tot verdriet van Ze venhoven. zijn voorbarig genomen beslissing. Be Fair - Ter Leede 2-1 In de beginfase konden beide ploegen niet overtuigen. De kansen waren toen op de vingers van éen hand te tellen en na rust kwam daar LISSE Ondanks het magere aantal van elf punten dat FC Lisse uit veertien wedstrijden heeft verzameld, ziet trainer Wim Eilan der optimistisch het vervolg van de competitie na de winterstop tegemoet. "Lisse wordt een blijvertje in de eerste klasse en heeft een hele goede toekomst". Eilander zal deze uitspraak echter moeilijk op het spel van afgelopen zaterdag kunnen baseren. De wedstrijd tegen staartploeg Go Ahead Kampen stond bol van de missers. Daar de Kampenaren deelden in de malaise werd het uit eindelijk 3-3. dat de doelman sechts één keer de bezoekers niet. SAN SEBASTIAN (ANP) - De Ne derlandse vrouwenhockeyploeg heeft het uitstekende hockeyjaar 1990 een gepast besluit gegeven. Oranje, dat in mei de allerminst ver wachte maar wel dik verdiende we reldtitel uit Sydney wegsleepte, bleef bij wijze van aanloopje naar het Europees kampioenschap ook in het vierlandentoemooi in San Se bastian ongeslagen. Na de winst op Engeland (3-1) volgde in de Noord- spaanse stad meer overtuigend be wijs tegen Frankrijk (6-1) en het gastland (4-0). Opvallend was slechts, dat de drie opponenten de Nederlandse vrou wen telkens eén helft waardig partij kon bieden. De Francaises voelden zich zaterdag na 35 minuten zelfs even koninginnetjes, toen Llobet de 0p. Daardoor blijft de brigade rake strafbal van Wouters teniet trainer John Eelman, die na eei pas verandering in. De eerste klap (Rocky Pitti werd gevloerd) kwa- Peter de Bakkeren Bouw ontving het weer zeer aanvallend spelende Ter Leede in de 55ste mi nuut door een doelpunt van Michel Glasbeek. De beslissende tik werd twintig minuten later uitgedeeld. i Bee- Een vrije trap van Rob Ascheman partij tegen het laaggeklasseerde ^en. len hielpen de mooiste kansen, die meer de zwakte van Linschoten aangaven dan de sterkte van KRV. om zeep. De zege. waarmee de Kat wijkers zich stevig in de kop nestel tot stand na een half i het Sassen- Linschoten. maar ging toch met de toen Daan Noteboom het gaatje in schoot Pieter van Herk raak. Ter Leede probeerde de bakens nog te eer .erzetten, maar verder dan een be- te de rebound zege aan de haal. De Katwijkers wa- de Linschoten: nutte stafschop van Mario Faber doelpunten c oppermachtig, maar misten i-oudig de broodnodige scherp- nogelijkheden ook in irdediging vond. LEIDEN Winnen gaat Noordwijk steeds gemakkelijker af. De uitwed strijd tegen het doorgaans lastige Flevo Boys leverde de Noordwij- kers een ruime overwinning (0-4) deed' 1-1. De preek van bondscoach Roe- lant Oltmans in de rust miste zijn uitwerking niet. Enkele omzettin gen (Van der Ben voor Lejeune en De Ruiter in plaats van Wouters) kwamen ook de productiviteit ten goede. Wolff. De Ruiter (2x via een strafcornervariant) en de Amster damse specialiste Van der Ben (rechtstreeks tegen de plank) klaar den de klus overtuigend. De in San Sebastian verdienstelijk debuteren de Kampong-speelster Jeanette Le wi n maakte vlak voor tijd haar eer ste interlanddoelpunt. nederlagen al wekenlang aan de winnende hand is. meedraaien in de top van de eerste klasse A. Qé beslissing in het tamelijk een zijdige duel viel in feite al vlak na de pauze. De ver opgerukte Kees Smit werd binnen het strafschopgebied neergelegd door doelman Henk Boer van Flevo Boys. De dader ging op de bon. Voor Noordwijk benutte Leonard van Utrecht de strafschop feilloos. Daarmee verdubbelde hij de Noordwijkse voorsprong_ openingstreffer Scheurwater, die een door Geert Jan Bakker Adrian Carter opgezette aan' afrondde. Noordwijk. dat het tempo v probeerde te drukken, had het verdedigend opzicht niet al te mc lijk. Alleen toen Gerard van Roon Boys kw een verre trap verkeerd beoordeel- kansen 1 de. moest doelman Rob van Dijk Karman handelend optreden. Het oprukken Mesu en invaller Rik van den van voorstopper Tonnie Ernst ving werden bovendien geboekt. Noordwijk. dat zonder Fred Lues- ken, Jacques Scholten en de aar zijn knie geblesseerde Timo Gcrlof Beursbengels - SMS 3-3 (Vierde Klasse B West I) De bezoekers kropen in het eerste kwartier door het oog van de naald toen Beursbengels op de paal en de lat schoot. Tegen de verhouding in nam SMS door treffers van Rick IJzendoorn en een vrije trap van Theo Dikstra een veilig lijkende 0-2 voorsprong, maar voor rust ver kleinde de thuisclub die al tot 1-2. Staveren op aangeven van Bakker voor de derde Noordwijkse treffer. De voor Bakker ingevallen Ralf Pronk maakte het kwartet meteen Een furieus Beursbengels maakte zijn invalbeurt vol. Uit een voor van Smit scoorde hij 0-4. Flevo m niet verder meer dan eer or Anton van Gerner en ma Hun ploeggenoten Jan kw bengels. direct na de hervatting gelijk strafschop zette SMS plotseling op een 3-2 achterstand. Dat leek funest. IJzendoorn schoot SMS een tijd weer naast Beurs- gelaar hem. De kustbewoners profiteerden de de slotfase Patrick thuisclub de 24ste minuut kwartier voor tijd zorgde René nering hebben gezet wi ophoudelijk. Bovendien loopt de de steken die de hoogte van de score na de 1-0 over- allen. Een winning tegen Go Ahead Kampen ook gestadig op. SIZO - RCH 1-4 Behalve een slechte speelde SI- ZO ook een ongelukkige wedstrijd. Richard van Horick, Eric van Vuren en de voor Van Vuren ingevallen Stefan Schotman moesten na rust geblesseerd afhaken. Dat beteken de dat SIZO zeker een half uur met tien man moest spelen. RCH sloeg dan ook onbarmhartig toe. Voor SI ZO scoorde Hans van Marsbergen. Eilander moet in elk geval worden nagegeven, dat zijn elftal na een 0-2 achterstand keihard bleef werken en hiervoor uiteindelijk ook werd beloond. In het vier-puntenduel had Lisse aanvankelijk de beste start. Na anderhalve minuut resul teerde dit al in een hoekschop, die door de verdediging van Go Ahead Kampen met veel kunst- en vlieg werk kon worden weggewerkt. In de achtste minuut was het opnieuw gevaarlijk voor het doel van Kam pen. Keeper Hans van Dijk bleef met het nodige geluk overeind. Vier minuten later ging Charl Schipper in de fout. Hierdoor kwam Egbert Wesselink in balbezit en met een diagonaal schot verschalkte hij keeper Nico Groeneweg. 'Opa' Groeneweg. door Eilander ingezet als vervanger van de vorige week te gen Quick Boys tegenvallende Kees Horsman, was kansloos. Ondanks het feit dat de verdediging van Kampen erg onzeker opereerde, kwam Lisse niet tot scoren. Na 24 minuten werd het zelfs 0-2. Centrumspits Bennie Winkeler. een voortdurende plaag voor de verde diging van Lisse. profiteerde van het gestuntel van Edward van der Putten en René Warmerdam. Be hendig pikte hij de bal tussen de twee spelers op en schoof hij het leer door naar de vrijstaande Wesse link. Deze tekende eenvoudig zijn tweede treffer aan (0-2). Arbiter Ka- land uit Westkapelle had even daar voor al Gerdo van Dijk van Kampen wegens spelbederf in zijn boekje ge noteerd. Even na de 0-2 ging Harry Leidse boksers winnen op punten LEIDEN - Drie jonge boksers van Boksvereniging Leiden hebben een overwinning op hun erelijst laten bijschrijven. Houcine Baroudi won gisteren in Den Haag op punten van Boersma. Eenzelfde resultaat boek te Driss Boukhalfa tegen Hagenaar Den Haag. Minou Rahou tenslotte won op punten van Buis uit Amers foort. ALPHEN AAN DEN RIJN Als op de nieuwste cd van Kinderen voor kinderen een jon getje, dat bij het kerstspel graag Jozef wil zijn, tot ezel wordt gebombardeerd, kan hij wel door de grond zakken. Dat gevoel moet ARC-spits Dennis Krijgsman na afgelopen zater dag ook goed kennen. De door veel profclubs begeerde technicus het in de eerste helft van de confrontatie met Quick Boys een paar riante mogelijkheden liggen en zag tot zijn ont zetting Katwijker Gert Aandewiel wél scoren. Gesteund door die voorsprong trok de kop loper na rust de wedstrijd volledig naar zich toe: 0-3. de wetenschap dat Katwijk in die bal en hoopte via snelle tegenstoten periode de twee inhaalduels zal moeten winnen om het leiderschap te kunnen overnemen. Een fraai resultaat voor Quick Boys, dat in uitwedstrijden tot nu toe maar net aan boven een gemiddelde van één uitkwam (zeven duels - acht punten). De achtste ontmoeting op vreemd terrein bracht dat moyenne dus op 1,25. Dat was trouwens ook pure noodzaak, gezien de winst die de concurrenten Katwijk en Noord wijk boekten. Met nog zeven wed strijden op Nieuw Zuid voor de boeg en vijf duels in den vreemde kan de lijstaanvoerder nu genoeg lijk aan de winterstop beginnen, in zelf voor gevaar te kunnen zorgen. En die opzet lukte heel aardig. Zoals bijvoorbeeld in de achtste mi- bedrijf overigens wel duidelijk dat bereidend werk van René Bon niemand zonder geluk wel vaart. Quick Boys, zonder de geschorste Hans van der Plas Arie van Duijn, kwam ondanks flink veldoverwicht namelijk een aantal keren heel goed weg. ARC speelde met veel mensen achter de LEIDEN Leiden heeft zich in het duel tegen koploper Kozakken Boys kranig geweerd. Hoewel de ploeg van Peter Ciere met een 2-1 nederlaag ge noegen moest nemen, zetten de Leidenaars qua voetbal de opgaande lijn van de laatste weken voort. Vooral hun inzet liet weinig te wensen over. Leiden nam zelfs al na vijf minuten de leiding. Koos Siera liet vanaf de linkerkant een voorzet los die Rob Bink inkopte. De doelman van Kozak ken Boys, Harry Hentenaar, kon de inzet van de Leidse spits niet voldoen de wegwerken waarna de geheel vrijstaande Maurice van Berkel de bal voor het intikken had (0-1). De gastheer was niet van zins de Leidenaars meer te gunnen dan de openingstreffer en trok het spel naar zich toe. Dat resulteerde in kansen voor de gebroeders Jacco en John Verbaan. Philip de Haan trof met een kopstoot de deklat. Tot de 35ste minuut kon Leiden, dat zonder de geschorste Rick Bink de strijd met de lijstaanvoerder aanbond, het onheil afwenden, maar toen was het ook raak. Op een hoekschop van John Verbaan kopte Jacco Verbaan voor de graaiende handen van doelman Peter Selier de gelijkmaker in de Leidse touwen (1-1). De jongste van het gebroederlijke spitsenduo was ook verantwoordelijk voor de tweede treffer van Kozakken Boys. Vrijwel di rect na de hervatting misleidde een verre ingooi van De Haan de even niet attente verdediging van Leiden waardoor Jacco Verbaan de tweede en winnende treffer achter Selier kopte (2-1). De achterstand noopte de bezoekers om met dubbele energie de tegen stander te lijf te gaan die met evenveel inzet van zich afbeet. Dat leidde in het veld tot enkele opstootjes waarbij vooral de aanvoerder van Kozakken Boys, Jan Kosman, was betrokken. Scheidsrechter Lukassen beboette uit eindelijk drie spelers van Leiden en één van Kozakken Boys. Het met veel inzet spelende Leiden voetbalde ook nog redelijk, wat leid de tot enkele kansen. Zo schoot Rob Bink maar net naast en werd een knal van Siera vanaf de rand van het strafschopgebied, terwijl Hentenaar al was gepasseerd, vlak voor de Werkendamse doellijn weggetrapt. Ook Kozak ken Boys kreeg nog enkele mogelijkheden. Een schot van Freek Vortho- ren teisterde evenwel slechts de paal. Johan Boer, helemaal vrij voor Tom van der Niet verscheen. De Kat- de gekwetste wijkse goalie bleek te breed voor de Alphenaar, die de bal eenvoudig in de hoek leek te kunnen schuiven. Even later had Van der Niet zelfs de hulp van de paal nodig. Rechtshalf Aijan van der Laan bediende Johan Boer, die vanaf de rand van het strafschopgebied de binnenkant van de staander teisterde. ARC-coach Bert Jansen: "Quick Boys mocht van ons best meer aan de bal zijn. Doordat Arno Lancel er weer bij was en ook Ard Hoogen- doorn op het middenveld goed voor d£ dag kwam, konden we de zaken aardig controleren. En door met veel mensen achterin te spelen, cre ëerden we voor ons zelf ook de ruimte om eruit te komen. Jammer dat we niet op voorsprong kwamen, want dan hadden we dat spelletje nog beter kunnen spelen". Rommelig Zover kwam het dus niet. Integen deel, halverwege de eerste rond gang namen de Katwijkers de lei ding. Bij een rommelige situatie voor het doel van invaller-keeper Karei van Valen (René de Graaf was net als zijn teamgenoten Cees Bonefaas, Jan Wouters, Arjan Wil ting, Jan Hendrik Kila en Jacques Key geblesseerd, terwijl de ge schorste René Lammers eveneens ontbrak) schoot de opgerukte Jo han Jonker eerst tegen Van Valen op, vervolgens knalde Martin Rog op de lat en uiteindelijk vond Gert Aandewiel het net: 0-1. De treffer wijzigde het spelbeeld niet. Quick Boys bleef aanvallen, maar kwam niet verder dan één mo gelijkheid - linkspoot Floor van Duyn schoot met rechts meters naast - en ARC handhaafde de coun ter-strijdwijze. Met snelle en ge vaarlijke spitsen als Krijgsman en Boer een logische keuze. Temeer daar Quick Boys achterin graag één op één speelt, zodat Jonker naar de middenlinie kan doorschuiven om van daaruit zijn aanvallend inge stelde middenvelders Gert Aande wiel, Marco Dijkhuizen en de van een vrije rol voorziene Edwin Otte te ondersteunen. Die speelwijze heeft uiteraard zijn voordelen, maar er kleven ook risico's aan. Vlak voor rust werd dat nog eens aangetoond. Richard Hoogervorst ging in de fout en om dat de rugdekking ontbrak, kon Krijgsman daarna zomaar door gaan. Met de toekijkende Vitesse- trainer Bert Jacobs op de tribune schoot de amateur-international al leen voor Van der Niet een metertje naast. In blessuretijd liet de Alphe- QAick Boys - Volcndam 2-2 Het technisch onderlegde Vo- lendam kwam. hoewel Quick Boys een optisch overwicht had, voor de pauze op een 0-2 voor sprong. Daarbij hadden de bezoe kers het geluk dat een zuivere goal van Pieter van der Linden werd afgekeurd. De veerkracht van de Katwijkers bleek na rust. De gastheren zetten alles op één kaart en die instelling werd be loond. Twee treffers van Pascal Homan brachten Quick Boys weer op gelijke hoogte en hoewel de bezoekers in de counter ge vaarlijk waren, was de thuisclub toch het dichtst bij de zege. Noordwijk - UVS 1-1 De Leidenaars hadden voor rust het beste van het spel en de treffer van Jacco van Wieringen leek beslissend in deze enerve rende partij. Na de doelwisseling bleek Noordwijk echter een ploeg met mogelijkheden. De pupillen van Ruud Broring vielen zo en thousiast aan dat de blauw-witten op het middenveld geheel over speeld raakten. De gelijkmaker van Lennert van der Zalem was eigenlijk een zeer magere belo ning. Roodenburg - DWV 2-1 Roodenburg speelde in de eer ste helft te mat om de Amster dammers te verontrusten. Op de beslissende momenten lieten de Leidenaars het vooral in de afwer king duidelijk afweten, maar na rust kwam daarin verandering. Treffers van Eric van Maanen en Ron van der Linden waren vol doende om DWV te verslaan. naar nog een kans liggen, toen een voorzet van linksachter Hans Wou ter Valk hem in een mêlee van spe lers bereikte. Na de pauze had Quick Boys- coach Arjen van de Werf de voor rust regelmatig voorin opduikende Aandewiel vlak voor de verdedi ging geposteerd. "Gert moest ach ter de twee mandekkers kruipen, als Jonker zou inschuiven op het middenveld. Normaal gesproken spelen we achterin één tegen één, maar met scherpe spitsen als Boer en Krijgsman wilde ik er toch maar steeds een mannetje achter heb ben". Een goede zet, want de Racing kwam er na rust niet meer aan te pas. Van der Niet hoefde dan ook nog maar één keer op te treden. Een knal van Van der Laan pareerde hij knap. Zelf kregen de Katwijkers al lengs meer mogelijkheden. Frenk van der Kleij, Hoogervorst en Otte slaagden nog niet, maar na ruim een uur spelen was het dan toch raak. Van Valen blunderde bij een pegel van Edwin Otte: 0-2. Jansen: "Dat was het breekpunt. De koppies gin gen meteen omlaag". Voor Quick Boys was het zodoende niet moei lijk meer om ontspannen de negen tig minuten vol te spelen. Uit een se rie fraaie combinaties werden di verse kansen geschapen, maar al leen Floor van Duyn wist nog te sco ren. Mét zijn rechter. Krijgsman, met ARC inmiddels in degrada tienood beland, was toen al een tijd je onzichtbaar. Alsof hij écht door de grond was gezakt. NICK VERWOERD Winkeler ook in het boekje wegens haken. De Kampenaren verdedig den met alle geoorloofde en soms ongeoorloofde middelen de goed koop verkregen voorsprong. Hulp Gelukkig voor FC Lisse kwam kee per Van Dijk te hulp. Leon van der Zwet lanceerde via een lange trap spits Mark Ens. De uit zijn straf schopgebied gekomen Van Dijk knalde finaal langs de bal, waarna het voor Ens een koud kunstje was om de bal in het lege doel te schui ven (1-2). Even later ging Warmer dam weer in de fout bi j een counter van Go Ahead. Wesselink kon vrij op keeper Groeneweg kon afgaan. Deze greep goed in maar raakte hierbij geblesseerd. Na verzorging kon hij doorspelen. Op slag van rust kwam Lisse op gelijke hoogte. Na een vrije trap volgde een onoverzichtelijke situa tie in het strafschopgebied van Kampen, waarbi j Victor Klaren on deruit ging. Kaland besloot hierop een strafschop te geven, die door Rob Vermeulen pas in tweede in stantie werd verzilverd. In het tu mult dat hierna volgde de spelers van Kampen protesteerden heftig ging keeper Van Dijk ook in het boekje. Lisse startte de tweede helft weer sterk. Ook werd de wedstrijd als kijkspel iets aantrekkelijker. Leon Hoep. die sterke momenten met zwakke afwisselde, schoot op de paal. Ens draaide behendig weg van verdediger John van Sloten, maar zag zijn inzet juist naast gaan. Na een uur kon invaller Henry Brinks zonder aangevallen te worden door lopen naar het doel van Groeneweg. Beheerst bracht hij Go Ahead op nieuw op voorsprong (2-3). Twee minuten later kwam doel man Van Dijk de Lissenaren weer te hulp. Hij trapte de bal het veld in. terwijl hij opzij aan de rand van het strafschopgebied stond. De bal kwam terecht bij Hoep. die geen moment aarzelde en de bal in het le ge doel schoot. Van Dijk was net te laat terug. Hoewel beide ploegen daarna nog kansen kregen op een treffer, werd er niet meer gescoord. Lisse-Go Ahead Kampen was een foutenfes- tival, waarbij 3-3 een terechte uit slag was. GERARD KUIJPERS RCL profiteert maar half van verlies koploper LEIDEN In de derde klasse A hebben RCL en Voorschoten een punt aan hun totaal toegevoegd. De remise tegen 's-Gravenzande (2-2) betekende een tegenvaller voor de Leiderdorpers, aangezien koploper Zwaluwen Vlaardingen opnieuw onderuit ging. nu thuis tegen SV '35. RCL blijft daardoor nog steken op de tweede plaats. Het resultaat van Voorschoten (1-1 tegen Sport - lust) stemde trainer Leo Holl tot op timisme. Zijn team is na veertien wedstrijden een redelijke midden motor. EEsiraas*m 's-Gravenzande en RCL bepaalden zaterdag na 25 minuten al de eind stand op 2-2. In de vijfde minuut ging op rechts Aad van Tongeren aan de haal. Zijn voorzet werd dobr Edwin Grootendorst hard inge schoten. Acht minuten later werd het zelfs 0-2. Goed samenspel tus sen André Zonneveld en Riny Oos- terlee werd door laatstgenoemde af gerond met een schot. Keeper Jaap Bax junior, zoon van de radiover slaggever, stopte de bal in eerste in stantie. Grootendorst was er als de kippen bij om de wegspringende bal in de touwen te jagen, waarmee hij RCL op een 0-2 voorsprong bracht. Tien minuten later deed 's-Gra venzande al wat terug. Spits Edwin Roelvink kon na een lange trap van achteruit alleen op doelman Ron Sinteur afgaan. Sinteur zag zich ge noodzaakt de spits bij -de benen te pakken. Deze daad leverde een strafschop op voor Roelvink en Sin teur mocht blij zijn, dat hij slechts geboekt werd door de uitstekend leidende Haagse scheidsrechter Weimar. Drie minuten later ging Eric van der Weyden in de fout. F rans van de Weyde scoorde beheerst 2-2. In de tweede helft kreeg RCL nog een aantal mogelijkheden op doelpun ten, maar Bax stopte alles. Voorschoten Voorschoten speelde zaterdag te gen Sportlust alleen in de eerste helft een goede partij voetbal. Na rust zakte het peil van de wedstrijd naar degradatieniveau. Tjeerd Ver- wey zorgde voor een voorsprong 1- 0). Na goed voorbereidend werk van Koen Dekker schoot hij van dicht bij in. Een kwartier voor tijd scoor de Sportlust uit een scrimmage de gelijkmaker. Hoewel Voorschoten zelf ook nog kansen kreeg, behoed de keeper Jos Loose via een aantal goede reddingen zijn team voor een nederlaag.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 17