Dim Nationale Woningraad NW? CONTENT ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN a. sleer- m/v b. eroepsleer- froeps racnt m/v ZELFSTANDIG MEDEWERKER ACCOUNTANCY IM/VI vraagt analist m/v administratief medewerkers m/v administratief medewerker m/v VflKATURES VAKflTURES VAKATURES VAKATURES tfflKATURES VAKATURES VAKATURES VflKflTURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES I Rijksuniversiteit Leiden s Lands oudste universiteit voert een beleid dat over eenstemt met de opvat tingen en eisen van de jaren '90. Met haar 8 facul teiten en 51 studie richtingen beschikt zij over een breed onderwijsaanbod. Zij vormt hiermee een ideale basis voor een vruchtbare interdisciplinaire aanpak. Met haar veelheid aan afstudeer richtingen biedt zij een goede aanslui ting op de arbeidsmarkt. Bevordering en bewaking van de kwaliteit van fun damenteel onderzoek heeft hoge prioriteit. De onderzoekcentra kunnen bogen op internationale erkenning. Toepassingsgericht onderzoek wordt uitgevoerd in samenwerking met op drachtgevers als overheidsinstellingen en nationaal en internationaal ope rerende bedrijven. Intensieve con tacten met befaamde buitenlandse universiteiten illustreren eveneens het belang dat de universiteit toekent aan internationalisering. Vakgroep Hemathologie van de Faculteit der Geneeskunde ANALIST (V/M) (38 uur p/w. vacaturenummer 0-357/1158) Taak: Het tot expresse brengen en opzuiveren van recombinante hematopoïetischë groei factoren en hun receptoren. De biologische functies van deze factoren zullen in in-vitro en in dier-experimenteel onderzoek bestu deerd worden. Vereist' - voltooide opleiding HBO-B; - ervaring met moleculair-biologische tech nieken; - ervaring met eiwitchemische technieken strekt tot aanbeveling. Salaris maximaal 3.393,bruto per maand. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst in eerste instantie voor ten hoogste drie jaar, zonder uitzicht op een vast dienstverband. Bij goed verloop van het onderzoek bestaat de mogelijkheid tot verlenging met maximaaf twee jaar. Inlichtingen bij: dr. J.H.F. Falkenburg en dr. J.E. Landegent, tel. 071-262271 Sollicitaties, onder vermelding van het vaca turenummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: Directeur-Beheerder Inwendige Geneeskunde, Rijnsburgerweg 10, Gebouw I, k 5 kamer 34, 2333 AA Leiden. Tenzij anders aangegeven hoort een deeltijdaanstelling tot de mogelijkheden. Het in de advertentie genoemde salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Bij gelijke geschiktheid hebben v"~" voorrang. Rijks Universiteit Leiden, I I I I I I I I I monumentale stad met toekomst De universiteitsstad Leiden is één van de grotere gemeen ten in ons land en telt ca. 110.000 inwoners. Binnen de Bandstad vervult Leiden een belangrijke rol op bet gebied van onderwijs, gezondheidszorg, cultuur en economie. Er zijn goede ver bindingen met de omliggende grote steden, waardoor Leiden ook een gezond onder nemersklimaat kent. De vrijwel geheel gerestau reerde binnenstad beeft nog bet authentieke karakter van weleer. Toch is Leiden in elk opzicht ingesteld op de jaren '90. Historie en toekomst vormen er één geheel. Van oudsher beeft de sleutel stad aan ieder de ruimte ge boden om zichzelf te kunnen zijnongeacht aard, cultuur of nationaliteit. En ook nu nog is iedereen welkom. Aan de openbare basisschool "Lucas van Leyden", Vliet 20 te Leiden, bestaan wegens toename van het aantal leerlingen per 1 januari 1991 de volgende vacatures: A: van de aan te stellen groepsleerkracht (onderbouw) wordt verwacht dat hij/zij: - zich in de taakopvatting baseert op de beginselen van net openbaar onderwijs: - flexibel is en beschikt over goede con tactuele eigenschappen; - bereid is zich ook buiten de schooltijden voor de opbouw van de school in te zetten; - affiniteit heeft met de onderbouw van een basisschool; - bij wil dragen aan een goede sfeer waarin de kinderen zich thuis voelen. B: van de aan te stellen groepsleerkracht voor taakrealisatie t.b.v. de directie (tweehoofdig), wordt verwacht dat hij/zij: - zich in de taakopvatting baseert op ae beginselen van net openbaar onderwijs; - affiniteit heeft met onder- en bovenbouw van de basisschool; - bereid is in goede samenwerking met collega's en ouders de belangen van de school te behartigen. N.B.: uiteraard vindt over de taken per schooljaar opnieuw overleg plaats. Wijzi ging van deze taak behoort tot de mogelijk- De gemeente Leiden beschikt over kinder opvang voor onderwijzend personeel. Nadere informatie kan ingewonnen worden bij de tweehoofdige directie van de school mevrouw J. Cline, tel.: 071 - 121675 (school) of 071 - 767618 (privé) of bij de heer W.Hogenbirk, tel.: 071 - 121675 (school) of 071 - 120204 (privé) en bij de heer L.P.H. Schrier, onderwijsadviseur, tel. 071 - 254315. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Vrouwen wordt daarom uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. In het kader van eerlijke verdeling van werkgelegenheid en uit onderwijskundig belang is net gewenst dat meer leden van etnische minderheidsgroepen werkzaam zijn in het onderwijs. Ook geschikte kandidaten vanuit deze groepen wordt derhalve verzocht te solliciteren. Belangstellenden kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie hun sollicitatie onder vermelding van het vacaturenummer OND 1084 zenaen aaahet College van B W, postbus 9100, 2300 PC Leiden. DROGIST Dirx B. V. behoort tol de Samenwerkende 1 Dirk van den Broek Bedrijven en heelt 20 drogisterijen. De vestigingen zijn gelegen De drogisterijen zijn royaal opgezet en bieden een uitgebreid assortiment tegen zeer scherpe prijzen. Presentatie en winkel- sleer krijgen grote aandacht. Welkom bij onze drogisterijen! DIRX stimuleert via een opleidingsprogramma en begeleiding in de praktijk, dat medewerkers hun vakkennis vergroten en hun communicatievaardigheden versterken. Een goede serviceverlening aan de klant en beter persoonlijk functioneren in alle facetten van het werk dient daarvoor het resultaat te zijn. Onze medewerkers bepalen vo van onze winkels. Wie houdt va met DIRX is van harte welkom. ir een groot deel het succes aanpakken en wil meegroeien Voor onze regio Leiden e.o. vragen wij: (full time - part time - 17 - 23 jaar) Heeft u belangstelling? Richt dan uw schriftelijke sollicitatie aan: DIRX drogisterijen, POSTBUS 506 - 2130 AM HOOFDDORP (t.a.v. dhr. J. Loef). U ontvangt spoedig onze reactie. De Nationale Woningraad (NWR) is een belangenbehartigingsorganisatie op het terrein van de volkshuisvesting. De 730 aangesloten woningcorporaties en gemeentelijke woningbedrijven beheren gezamenlijk ruim 1,3 miljoen woningen. De NWR verzorgt advies- en dienstverlening op sociaal, organisatorisch, juridisch, bouw- technisch, administratief en financieel-economisch gebied. Dienstverlening op het gebied van automatisering wordt verzorgd door het Nationaal computercentrum woningcorpora- ties (NCCW), een dochteronderneming van de NWR. De 800 medewerkers van NWR/NCCW verrichten hun werk vanuit het hoofdkantoor SSS Almere en vanuit districtskantoren in Assen, Baarn, Deventer, Schiedam en Tilburg. Voor de afdeling Accountancy van ons district West (de provin cie Zuid-Holland), standplaats Schiedam, vragen wij een zelfstandig medewerker accountancy. Wat de functie inhoudt: Het profiel: Wat wij bieden: De afdeling Accountancy contro leert administraties van woning corporaties en gemeentelijke woningbedrijven. Het werk is zeer specialistisch, omdat onze mensen kennis moeten hebben van subsidieregelingen en het ontwikkelen en toepassen van efficiënte administratieve technieken. Door middel van interne oplei dingen wordt de kennis van zowel de volkshuisvesting als van controletechnieken (verder) ontwikkeld. U heeft HEAO-BE of SPD-I en bent studerend voor SPD-II. U bent werkzaam in de accoun tancy of in de volkshuisvesting en kunt met een pc omgaan. U spreekt en schrijft goed Nederlands en uw leeftijd ligt tussen de 25 en 35 jaar. U bent mobiel binnen het rayon en krijgt steeds met andere opdrachtgevers te maken. Daarom is een klantgerichte instelling en het vermogen om zowel zelfstandig als in team verband te werken onmisbaar. Het salaris is maximaal 5.300,- met een uitloop tot 6.000,- bruto per maand. Een auto, een uitstekende interne opleiding en als u verder wilt studeren een studiekosten- regeling behoren tot de secun daire arbeidsvoorwaarden. Sollicitaties te richten aan de directeur Personeel en organisatieontwikkeling van de Nationale Woningraad, postbus 50051,1305 AB Almere. Gevraagd TANDARTSASSISTENTE Diploma's ondergeschikt aan persoonlijke kwaliteiten. Schriftelijke sollicitaties richten aan: A. W. Viskil Grote Beer 33 2163 AP Lisse Ml WERKEN OP HOOG NIVEAU? Content Executive maakt deel uit van de Content Beheer groep en is gespecialiseerd in bemiddeling voor hoger opgeleide medewerk(st)ers. Met name HBO-ers en academici van het ondernemende type, die er niet vanuit gaan dat hen vanzelf een topfunc tie wordt aangeboden. Door de unieke landelijke coördinatie van Content Execu tive kunt u direct kiezen uit een groot en gevarieerd ba- nenaanbod. Wij bieden u uitdagingen in alle sectoren doordat wij de arbeidsmarkt creatief bewerken. Hierdoor hebben wij vacatures die u wellicht niet bekend zijn. Wij kunnen u diverse banen bieden: van controller tot fis calist: van arts tot biochemicus; van hotelmanager tot be drijfsleider; van elektrotechnisch ingenieur tot informati cus. Onze aanpak zorgt dat u betere kansen hebt op een loop baan die bij uw specialisatie, niveau en ambitie past. Voor meer informatie omtrent uw mogelijkheden kunt u contact opnemen met mevrouw M. Kwaaitaal, tel. 070- 3491491. ivevfc&wap hef hangsfe mVeau Stichting Eurotransplant Eurotransplant is een organisatie waarin meer dan 200 ziekenhuizen in 5 West- Europese landen samenwerken op het gebied van orgaantransplantaties. Thans bestaat de vacature voor een vac.nr. 90.W.14.50.LD Hij/zij zal worden gedetacheerd op de afdeling Immunohaematologie/Bloed- bank van het Academisch Ziekenhuis Leiden. Taak: zijn/haar taak zal bestaan uit het verrichten van laboratoriumwerkzaam heden op het gebied van de transplantatie- antigenen. De antigenen worden met behulp van serologische technieken op witte bloedcellen bepaald. Functie-eisen: - opleiding HLO-niveau (klinisch- chemisch of medisch); - belangstelling voor serologisch onder zoek. Salaris: max. f 3393 bruto per maand en is in aanvang afhankelijk van reeds opgedane praktijkervaring. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door dr. F.H.J. Claas (071 -26 38 01) of door mevr. dr. I. Schreuder (071 - 26 38 24). Poliklinieken Interne Geneeskunde Bij deze poliklinieken worden gevraagd twee (een voor 38 uur en een voor 19 uur per week) vac.nr. 90.V.72.50.LD Taak: samen met collega's verrichten van administratieve secretariële werkzaam heden zoals: - maken van afspraken en bijhouden van agenda's; - ontvangen en te woord staan van patiën ten (zowel telefonisch als aan de receptie); - typen van medische correspondentie; - verwerken van uitslagen in en bijwerken 'van medische dossiers. Functie-eisen: - MAVO/HAVO-diploma; - opleiding tot medisch secretaresse; - kennis van de medische terminologie; - ervaring in het werken met de dictafoon; - kunnnen werken in teamverband. Salaris: max. f 2826 bruto per maand bij een full-time aanstelling. Daar er organisatorische veranderingen zijn te verwachten binnen de poliklinieken, zullen de aanstellingen vooralsnog wor den aangegaan in tijdelijke dienst. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. A. Nubé-van Dijk, hoofd polikliniekadministratie (071 - 26 19 80) of mevr. H.S.M. Poell-Naeyé, personeelsconsulent (071-26 25 44). Beheer en Administratie Divisie II Vakgroep Gemeenschap Inwendige Geneeskunde Bij het secretariaat van deze afdeling ontstaat per 1 december 1990 een vaca ture voor een (full-time) vac.nr. 90.W.15.5Ó.LD Betrokkene krijgt tot hoofdtaak het typen, corrigeren en vermenigvuldigen van ont slagbrieven -via tekstverwerking- van patiënten van 10 klinische afdelingen. Daarnaast zullen andere voorkomende administratieve werkzaamheden zoals: typen en verzenden van verslagen van diverse conferenties, afdelingsagenda's, etc. moeten worden verricht. Functie-eisen: - MAVO of vergelijkbare opleiding; - typediploma; - bereidheid tot werken in teamverband; - kennis van medische terminologie is gewenst; - ervaring met tekstverwerking strekt tot aanbeveling. Salaris: max. f 2826 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevr. B. Guyt, hoofd a.i. van het Secretariaat (071-26 22 26). Reacties voor alle genoemde vacatures gaarne binnen 2 weken na verschijnings datum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst sociale zaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. ilL /Academisch zekbjhuis leiden

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 18