Gemeente Katwijk ziekenverzorgenden/ verplegenden m/v telefonist/receptionist/typist Als beginnend assistent in Boskoop spreekt een gezonde groei u aan Robert-Fleury Stichting LEERKRACHT M/V LAMAN: HET TECHNISCH HART VAN RIJNLAND VAKATUBES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATUBES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATUBES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES ELKE ZATERDAG telefoon (071)161400 \y Miss Etam 'n huis vol jonge mode Voor ons filiaal te Leiden zoeken wij een part-time verkoopster Belangstelling? Wij nodigen je uit een schriftelijke sollicitatie te sturen aan Miss Etam, Maarsmansteeg 4, 2311 EE Leiden. KRUISVERENIGING LEIDEN 'Oude Rijn 59 - 2312 HC LEIDEN Telefoon: 071-120144 De Kruisvereniging Leiden is een professionele organisa tie op het gebied van thuisverpleging, ouder- en kindzorg en uitleen van verpleegartikelen. De Kruisvereniging vraagt ten behoeve van het centraal bureau voor zo spoedig mogelijk een m/v 100% Functie-informatie: De taken bestaan voornamelijk uit: telefoon en baliewerkzaamheden type- en copieerwerk verwerking post Functie-eisen: Mavo-diploma, of gelijkwaardige opleiding goede beheersing van de Nederlandse taal goede typevaardigheid bij voorkeur bekend met WP 5.1. Aanstelling geschiedt vooralsnog voor'de duur van 1 jaar. Arbeidsvoorwaarden en salariëring conform C.A.O. Kruiswerk en Tuberculosebestrijding. Sollicitaties kunt u tot 21 december a.s. richten aan de Kruisvereniging Leiden, t.a.v. afd. personeelszaken. Oude Rijn 59, 2312 HC te Leiden. De gemeentelijke organisatie telt ca. 500 medewerk(st)ers, werkzaam in een geïntegreerde bestuursdienst bestaande uit vier directoraten en twee stafafdelingen. Bij de afdeling Financieel Beleid van het directoraat Financiën bestaat thans een vacature voor een medewerker financieel beleid m/v (38 uur per week) De afdeling Financieel Beleid houdt zich in hoofdzaak bezig met het opstellen van de begroting, begrotingswijzigingen, meerjarenbegroting, financiering en met de financiële beleidsadvisering in ruime zin. De afdeling bestaat uit 6 medewerk(st)ers. Functie-inhoud. - Het opstellen van onderdelen van de begroting en de meerjarenbegro ting. - Financiële beleidsadvisering. - Aanleveren gegevens voor de jaarrekening. - Mede verder ontwikkelen van kengetallen en de advisering hierover. - Deelnemen aan werk-/projectgroepen. - Overige op de afdeling voorkomende werkzaamheden. Voor de vervulling van deze vacature gaan de gedachten uit naar kandidaten die in het bezit zijn het diploma FBA en studeren voor het diploma HFBA. Ervaring met de bovengenoemde werkzaamheden alsmede goede contactuele en redactionele vaardigheden zijn eveneens vereisten. Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal f. 4.258,bruto per maand (functioneel schaal 8). Nadere inlichtingen worden desgewenst verstrekt door het hoofd van de afdeling Financieel Beleid, de heer L.H.M. van den Nieuwendijk, tele foon 01718-50539. Het gemeentelijk beleid is erop gericht uitvoering te geven aan de Wet Arbeid Gehandicapte Werknemers. Belanghebbenden, zoals bedoeld in deze wet en die voldoen aan de gestelde eisen, worden nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties worden binnen 10 dagen na het verschijnen van deze oproep ingewacht bij de afdeling Personeel en Organisatie van de gemeente Katwijk, Postbus 589, 2220 AN Katwijk, onder vermelding van vacaturenummer 0/202 op brief en enveloppe. H De Robert-Fleury Stichting is een Algemeen Psychiatrisch Ziekenhuis met verant- woordelijkheidsgebieden in de Haagse randgemeenten en Zoetermeer alsmede de regio Mid den-Holland. Van de Robert-Fleury Stichting maken deel uit het Psychiatrisch Ziekenhuis Schakenbosch te Leidschendam en de Ursula Kliniek te Wassenaar. De stichting heeft voorts een Centrum voor Psychiatrische Deeltijdbehandeling te Zoeter meer en te Leidschendam en poliklinieken in Leidschendam, Wassenaar, Voorburg en Zoetermeer. In Gouda is een nieuwe Algemeen Psychiatrische Voorziening in voorbereiding om in het gebied Midden-Holland de psychiatrische hulpverlening verder vorm te geven. De stichting beschikt over ruim 650 bedden en is nog volop in ontwikkeling. D De afdeling U5 op de Ursula Kliniek te Wassenaar gaat qua bewonerspopulatie drastisch veranderen. Begin 1991 is op de geronto-psychiatrische afdeling plaats voor 24 bewoners te weten: - een unit begeleid wonen voor 10 bewoners. - een unit intensieve verzorging voor 14 bewoners. Er worden thans diverse bouwkundige voorzieningen aangebracht om de afdeling volledig geschikt te maken voor de bewoning door oudere patiënten. De afdeling heeft tot op heden uitsluitend gewerkt met verpleegkundigen. Per I januari I99I is echter op de hernieuwde afdeling plaats voor een aantal: H De ziekenverzorgenden/verplegenden ma ken deel uit van een team van I 1,3 personeels leden, die de volledige verpleegkundige en ver zorgende taken hebben voor de beide units. Taakinhoud: Naast de verzorgende taken ligt de nadruk op: - het ondersteunen en verder ontwikkelen van ADL-vaardigheden. - het aanleren en instandhouden van sociale vaardigheden. Functie-eisen: - diploma ziekenverzorging of MDGO-VP. - enige ervaring binnen de psychiatrie. Arbeidsvoorwaarden: - salaris afhankelijk van ervaring tot maximaal 3.345,bruto per maand, FWG groep 35, exclusief onregelmatigheidstoeslag. - het verrichten van alle diensten. - part-time werken is in principe bespreekbaar. - mogelijkheid tot interne scholing. Alle gewenste informatie wordt u gaarne verstrekt door Roel Hietbrink, afdelings hoofd (tel.: 01751 -19350, tst 271 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze adverten tie richten de heer H. Busé, personeelscon sulent, postbus 422, 2260 AK Leidschen dam. Q Robert-Fleury Stichting Veursestraatweg 185 2264 EG Leidschendam Tel. 070 - 320 92 52 W.T.B. Joop Buiteman vraagt wegens uitbreiding: Dakdekkers Leerling loodgieters Leerling c.v.-monteurs J, Romansstraat 1, Leiden, tel. 071-760600. Katholieke Onderwijsstichting Lisse zoekt voor de basisschool voor R.K. onderwijs Flamingo een voor groep 5-6 i.v.m. langdurige ziektevervanging. Sollicitaties voor 20 december richten aan direk- lieR.K. Basisschool Flamingo, Zwaluwstraat 2 2162 GA Lisse. Tel.: 02521-14768. Laman is een sterk groeiende technische groothandel met inmiddels vier vestigingen in Leiden, Zoetermeer, Alphen a/d Rijn en Nieuw Vennep. Van hieruit wordt een zeer groot gebied bestreken, waarin zich steeds meer trouwe afnemers aandienen. In de bedrijfsfilosofie van Laman speelt service een belangrijke rol, naast de vanzelfsprekende kwaliteit van de geleverde produkten. Het zeer veelzijdige assortiment beslaat meer dan 25.000 verschillende artikelen, waarbij vrijwel alle grote merken zijn vertegenwoordigd. Het gaat goed met ons bedrijf. De gestage groei heeft ertoe geleid dat wij onlangs in Nieuw Vennep onze vierde vestiging openden. Ons personeelsbestand is daarmee uitgebreid tot 35 enthousiaste medewerkers. Een van de afdelingen die bet door de groei van Laman aanzienlijk drukker heeft gekregen, is de afdeling Inkoop. Daarom willen wij met spoed uitbreiding met een ASSISTENT-INKOPER (M/V) Profiel: Je bent een energiek persoon tussen de 20 en 24 jaar en hebt een opleiding op MTS-niveau achter de rug. Je beschikt over een flinke dosis organisatietalent, gepaard gaande aan flexibiliteit, planmatigheid en slagvaardigheid. Taakomschrijving: Het zal duidelijk zijn datje in een handelsonderneming met ruim 25.000 artikelen in het leveringspakket te maken hebt met een groot aantal leveranciers. Met hen sta je voortdurend in contact, waarbij het je voornaamste taak is ervoor te zorgen dat steeds de juiste bestellingen worden uitgevoerd en de afgesproken levertijden optimaal worden nagekomen. Service is een groot goed bij Laman en daar draag je ook als inkoopmedewerker in belangrijke mate toe bij. Belangstelling? Heb je duidelijk interesse in deze veelzijdige baan, dan zien we dat graag zo spoedig mogelijk vertaald in een korte en bondige sollicitatiebrief, voorzien van c.v. en gericht aan onze directeur Luuk Huigsloot. Wil je vooraf nog wat toelichting hebben, neem dan even contact op met hoofd Inkoop Arent Hoek, tel. 071-223100. Groothandel in: gereedschappen, machines, bedrijfsefficiency, bevestigingsmiddelen en technische artikelen. Laman - Leiden bv Zi|lsingel 2 2315 KB Leiden Postbus 346 2300 AH Leiden tel 071-223100 fax 071-218696 ACCOUNTANTSBUREAU LTB Accountants- en Belastingadviesbureau LTB B.V. en Accountants kantoor Pannebakker, beide gevestigd in Boskoop, werken vanaf 1 maart 1990 samen. Tot deze samenvoeging is besloten, omdat de kennis en ervaring van beide bureaus elkaar goed aanvullen. Aan de cliënt wordt een dienstenpakket van hoogwaardige kwaliteit aangeboden. Het nieuwe bureau zal verder gaan onder de naam Accountantsbureau LTB. Accountants- en Belastingadviesbureau LTB B.V.opereert vanuit 20 vestigingen in Noord- en Zuid-Holland met ruim 425 medewer kers. Deze medewerkers zijn specialisten op het gebied van accountancy, belastingvraagstukken en bedrijfskundige advise ring, die de dienstverlening voornamelijk richten op zelfstandige ondernemers in de agrarische sectoren het midden- en kleinbedrijf. Voor deze vestiging in Boskoop zijn wij op zoek naar: assistenten-accountants m/v Functie-informatie: Onze assistenten houden zich bezig met het samenstellen van de jaarstukken voor cliënten. Voor beginnende assistenten betekent dit het uitzoeken, coderen en invoeren van gegevens in de computer. Onze ervaren assistenten werken de gegevens uit, stellen daar de jaarstukken, alsmede de fiscale aangiften van samen en onderhouden daarover contacten met de cliënten. Afhankelijk van uw opleiding en ervaring zult u op een van onze taakgebieden worden ingezet. Functie-eisen: Omdat wij op verschillende niveaus vacatures hebben, zoeken wij zowel kandidaten die hun opleiding MEA0-BA afgerond hebben, als kandidaten die reeds enkele jaren op een accountantsbureau werkzaam zijn en een MBA-opleiding hebben genoten. Wij vinden ervaring met automatisering belangrijk. Daarnaast moet u accuraat zijn en goed in teamverband kunnen werken. Het werken voor vele verschillende cliënten vereist van u een flexibele instelling en grote mate van verantwoordelijkheidsge voel. Wat bieden wij: Een prima salaris dat (uiteraard) afhankelijk is van leeftijd, opleiding en ervaring. Daarnaast kennen wij een aantal uitsteken de secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een premievrij pensioen, bedrijfsspaarregeling, eindejaarsuitkeringen en een studiefacilitei tenregeling. Maar bovenal bieden wij u een boeiende en verantwoor delijke baan, waarin u uw administratieve kennis en ervaring kunt verbreden en verdiepen. Inlichtingen Wilt u alvorens te solliciteren eerst nadere informatie, belt u dan met de heer J.H.A. van der Tol, kantoormanager van onze vestiging te Boskoop, telefoon 01727-16951. Sollicitaties Schriftelijke sollicitaties kunnen gericht worden aan Accountants- en Belastingadviesbureau LTB B.V., t.a.v. de heer Th. C.A.M. van Werkhoven, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 191, 2100 AD Heemstede, onder vermelding van het nummer P&0-90-020.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 27