ZS bouwplaatsmanager operationeel leider ONDERHOUDSMONTEUR (M/V) NOORDWIJK badplaats ASSISTENT-ACCOUNTANTS (m/v) ARENTHALS/CHAUDRON GROEP ASSISTENTE HOOFD SEKRETARIAAT m/v De Koning vraagt: Scholtes-Hazerswoude B V. maakt deel uit van de Offerman-groep, een zelfstandig opererende dochteronderneming van het Hillsdown-concern. Scholtes-Hazerswoude is een middelgrote producent van een breed assortiment Hollandse vleeswaren, onder het merk Rijnland, fn totaal zijn er 95 mensen werkzaam, waarvan 80 in de produktie en distributie. In onze onderneming bestaat momenteel een vacature voor de functie De funktie: - Het verrichten van onderhouds- en reparatiewerkzaamheden aan het machinepark, ondermeer vul- en verpakkingsapparatuur. - Het verhelpen van storingen in de produktie. Funktie-eisen: - M.T.S.- of gelijkwaardig diploma, werktuigbouwkunde of electra. - Bereidheid om in teamverband te werken. - Flexibele instelling t.a.v. eventueel overwerk. - Leeftijdindikatie 25 tot 40 jaar. Arbeidsvoorwaarden: Afhankelijk van leeftijd en ervaring, maar zonder meer een goed salaris en prima sekundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een gratificatie-, pensioen en studiekostenregeling. Uw reaktie: Uw schriftelijke of telefonische reaktie kunt u richten aan Scholtes- Hazerswoude B.V., Postbus 120, 2394 ZG Hazerswoude Rijndijk, t.a.v. de heer J. W. Renooy, Prod, directeur. Telefoon: - tijdens kantooruren 01714-19011 - 's avonds 01725-71717 Scholtes Hazerswoude B.V. Rijndijk 140, Postbus 120, 2394 ZG Hazerswoude Rijndijk. Telefoon 01714-19011. gemeente De afdeling Grond, Wegen en Milieu heeft plaats voor een: juridisch-administratief medewerker verkeerszaken m/v 19 uur per week Algemene informatie: De gemeentelijke organisatie bestaat uit een Bestuursdienst en een Dienst Openbare Werken. De Bestuursdienst is onderverdeeld in vier sectoren: Bestuur en Informatie, Ruimte en Milieu, Financiën en Welzijn en Personeel. De afdeling Grond, Wegen en Milieu maakt deel uit van de sector Ruimte en Milieu. Funktie-inhoud: - uitwerken van verkeersmaatregelen; - uitbrengen van adviezen: - opstellen van besluiten: - behandeling van parkeervergunningen; - verrichten van sekretariaatswerkzaamheden; - behandelen van klachten; - verrichten van andere op de afdeling voorkomende werkzaamheden. Funktie-eisen: - MEAO-opleiding aangevuld met BOL, bij voorkeur met de differentiatie Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieubeheer of vergevorderde studie voor laatste opleiding; - goede redaktionele vaardigheid; - bereidheid zijn/haar kennis op het gebied van verkeer te vergroten; - enige ervaring in een administratief-juridische funktie. Funktie-nivo: Afhankelijk van opleiding en ervaring vindt inschaling plaats in: aanloopschaal 6 (max. f. 3.393,- bruto per maand) of funktieschaal 7 (max. f. 3.736,- bruto per maand). Inlichtingen: Nadere inlichtingen worden desgewenst verstrekt door: de heer ing. A.J. Turion, telefoon: 60324. Sollicitaties gericht aan de burgemeester binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad, te zenden aan de afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 298. 2200 AG Noordwijk. Gelieve in de linker bovenhoek van de envelop te vermelden "sollicitatie". Op onze vestiging te 's-Gravenhage is plaats voor beginnende en aankomende Voor aankomende medewerkers is een vooropleiding op economisch/admini stratief gebied gewenst. Kandidaten met enige praktijk ervaring genieten de voorkeur. Verdere studie op het vak gebied wordt op prijs gesteld. Beginnende medewerkers hebben hun VWO studie voltooid en willen een accountantsopleiding gaan volgen. De werkzaamheden zullen, afhankelijk van opleiding en interesse gebied, bestaan uit de controle en het opstellen van jaarrekeningen en tussentijdse overzichten, het verzorgen van administraties alsmede werkzaam heden op fiscaal- en automatiserings gebied. Het werkgebied omvat de regio Den Haag/Rotterdam en/of de regio Amsterdam Tot de arbeidsvoorwaarden behoren: goed salaris, een 13e maand, 8,33% vakantietoeslag, minimaal 24 dagen vakantie, pensioenregeling, alsmede reis- en studiekostenvergoeding. Indien u belangstelling voor een afwisselend beroep met toekomstmogelijkheden kunt u informatie inwinnen bij de heer T. Snelders RA (tel.: 070-3468926). Uw sollicitatie kunt u richten aan: ARENTHALS EN CO, REGISTERACCOUNTANTS Laan van Meerdervoort 125 2517 AV 's-Gravenhage Samenwerkingsverband van accountants, fisca listen, bedrijfsjuristen en automatiserings deskundigen. Tot de groep behoren: Anker Booij Chaudron, belastingadviseurs Arenthals en Co, registeraccountants Burad Computerservice Chaudron en Co, accountants Gribling en Co, bedrijfsjuridische adviseurs Wij zijn gevestigd te Alphen aan den Rijn, Amsterdam, Gouda, 's-Gravenhage, Leiden, Maastricht, Rotterdam, Woerden en Zoetermeer. Aangesloten bij Grant Thornton International. Over de veelzijdige dienstverlening van onze kantorengemeenschap is een overzichtelijke brochure beschikbaar, welke op aanvraag zal worden toegezonden. In opdracht van het management van een sterk marktgericht TECHNISCH KONSTRUKTIEBEDRIJF in de IJmond dat gespecialiseerd is op het gebied van nieuwbouw en onderhoud van industriële installaties, waaronder hoogoveninstallaties, maar ook andere industriële installaties en waar o.a. de volgende werkzaamheden voorkomen: het vervaardigen, leveren en monteren van pijpleidingsystemen en staalkonstrukties, het plaatsen en installeren van machines en apparatuur e.d., zoeken wij wegens opvolging van de huidige funktionaris een dienstverlenend en kommercieer ingestelde, ervaren die leiding geeft aan een team van werkvoorbereiders, uitvoerders en vaklieden. Tot de taak van deze verantwoordelijk leider behoort verder: - het voorbereiden en uitwerken van nieuwe opdrachten en het bespreken van deze projekten met het management - het begeleiden van nieuwe en in uitvoering zijnde werken, met het in acht nemen van de bedrijfsregels, waarbij speciale aandacht wordt gegeven aan kwaliteit, veiligheid en het onderhouden van de goede kontakten op de verscheidende niveau's - het kompleet realiseren en opleveren van de werken - het voeren van acquisitie, het bevorderen en onderhouden van goede zakelijke kontakten met opdrachtgevers, potentiële opdrachtgevers, autoriteiten en de andere instanties en relaties. In aanmerking voor deze zelfstandige funktie komt een kontaktueel en organisatorisch ingestelde die de totale verantwoordelijkheid voor de vestiging op zich kan nemen, hetgeen inhoudt dat hij de doelstelling omtrent omzet en winstgevendheid optimaal moet realiseren door op de meest ekonomische, technische, kwalitatieve en veilige wijze een veelheid van projekten te doen uitvoeren, welke kontraktueel zijn aangegaan. Voor het goed vervullen van deze funktie zijn bedrijfservaring, bekendheid met de specifieke branche en een opleiding op HTS-niveau vereist, terwijl ook managementeigenschappen en zakelijk en dienstverlenend talent op technisch gebied'essentieel zijn. Leeftijd 30-40 jaar. Technische managers, die het als een uitdaging beschouwen een dynamische unit te leiden en die over de vereiste kwalifikaties beschikken, worden uitgenodigd schriftelijk kontakt op te nemen met Drs. J. de Zeeuw, onder kode "Bouwplaatsmanager". Telefonische inlichtingen worden verstrekt door mevrouw W. Bouwen tel. 075-161725. Psychologisch Instituut Drs. J. de Zeeuw Bedrijfsadviesbureau Personele Organisatie Rozengracht 72-73 - 1506 SH Zaandam J. P. VINK ZONEN B.V. te Lisse is al 75 jaar toonaangevend als handelsonderneming in kantoor-, bedrijfs- en magazijninrichting en intern transportmateriaal. De onderneming heeft ruim 55 medewerkers die f unktioneren in een overzichtelijke organisatiestruktuur. Vink Lisse valt vooral op door het brede assortiment en de kwaliteit van de artikelen die in een kleurrijke katalogus worden gepresenteerd. Het sekretariaat neemt binnen de organisatie een centrale plaats in. De afdeling is verantwoordelijk voor alle uitgaande korrespondentie en de in- en uitgaande post inklusief de telex en fax-berichten. Op korte termijn zoeken wij een De funktie het uitwerken van aangeleverde koncepten en diktafoonbandjes in offertes, brieven e.d. (hierbij wordt gebruik gemaakt van de tekstverwerkings programma's WordPerfect 5.0 en AS/400) de verzending van telex- en faxberichten sekretariaatswerk ter ondersteuning van het management team en van het hoofd van de afdeling sekretariaat, wiens plaats bij afwezig heid wordt ingenomen. Vink Lisse vraagt... opleiding op HAVO-nivo. aangevuld met een opleiding direktiesekretaresse goede beheersing van de Nederlandse en de Duitse taal uitstekende typevaardigheid vaardigheid in tekstverwerken, met name met WordPerfect 5.0 of AS/400 tenminste 2 jaar ervaring op een handels kantoor goede kontaktuele eigenschappen en een zelfstandige, flexibele en representatieve manier van werken leeftijd rond de 30 jaar. Vink Lisse biedt... een full-time funktie goede salariëring en arbeidsvoorwaarden. Bijzonderheid: Op de afdeling sekretariaat rookt niemand. Heeft u interesse in deze baan? Schrijf dan een bondige brief met uw c.v. naar J. P. VINK ZONEN B.V., Postbus 28. 2160 AA Lisse. t.a.v. Sylvia Boekkooi. Vermeld linksboven op de enveloppe de kode L.D. Voor aanvullende informatie kunt u bellen: tijdens kantooruren 02522-66400. Tekstverwerkster WordPerfekt Voor een bedrijf te Katwijk zoeken wij met spoed een tekstverwerkster die met WordPerfekt om kan gaan (bijv. cursus). Ervaring is niet noodzakelijk, wel een goede typevaardigheid en bereid zijn om 40 uur per week te werken. Deze baan zal langere tijd gaan duren. Boekhouder PD Bij een bedrijf te Zoeterwoude kunnen wij per direkt een boekhoudkundige kracht op PD-nivo plaatsen. De gehele debiteurenadministratie en de crediteurenbewaking zullen tot de taken gaan behoren. De juiste kandidaat heeft een HAVO-opleiding aangevuld met PD of een MEAO-opleiding, wil hele dagen werken, heeft eventueel wat werkervaring en is voor langere tijd beschikbaar. Typiste/tekstverwerkster Met spoed zoeken wij voor een accountantskantoor te Leiden een typiste die de rapporten gaat uittypen, verslagen en correspondentie kan verwerken. Er wordt gewerkt met een Philips 5020, maar ervaring met een ander tekstverwerkingspakket is oök voldoende. Werktijden zijn in overleg. Administratief medewerker Per direkt kunnen wij een administratief medewerker plaatsen bij een bedrijf in Leiderdorp. Het werk bestaat voor 80% uit het kontakten onderhouden met klanten en leveranciers, gemelde klachten behandelen en ven/verken en voor 20% uit het verwerken van orders, telefoon en post. Een opleiding op HAVO/MEAO nivo, een leeftijd rond de 25 jaar, een goede spreekvaardigheid Engels en Frans en ervaring in soortgelijke funktie zijn noodzakelijk voor deze full-time baan die langere tijd gaat duren. Medewerkster telemarketing Voor een bedrijf te Katwijk zoeken wij een medewerkster voor de afdeling telemarketing die plm. 20 uur per week wil werken. Voor deze leuke maar veeleisende baan is een opleiding op VWO/HBO-nivo vereist alsmede een goede en beschaafde telefoonstem, commerciële ervaring en een commerciële instelling, affiniteit met computers, creativiteit, flexibiliteit en een grote portie werklust. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het telefonisch kontakten leggen met prospects, ondersteuning verlenen aan projektadviseurs en verslaglegging en bevestiging van gespreksresultaten. Leeftijd 25-40 jaar. Deze baan zal langere tijd gaan duren. Direktiesecretaresse Bij een bedrijf te Zoeterwoude kunneh wij per direkt een direktieseqetaresse plaatsen die hele dagen wil gaan werken. Een middelbare schoolopleiding aangevuld met een secretaresseopleiding of ervaring, een zeer goede kennis van de Engelse taal, 1 a 2 jaar werkervaring en kunnen omgaan met een tekstverwerker zijn vereisten voor deze baan. De werkzaamheden bestaan uit het maken van afspraken, agenderen, veel telefoon, faxen en bezoekers ontvangen. Het betreft hier een zeer zelfstandige baan met goede doorgroeimogelijkheden, na een gedegen inwerkperiode en bij gebleken geschiktheid bestaat de mogelijkheid om hoofd secretariaat te worden. Vanzelfsprekend geldt deze oproep voor vrouwen en mannen Neem s.v.p snel kontakt met ons op Wij zijn elke werkdag open van 8.30 uur tot 17 30 uur Vrijdags tot 18.00 uur Wi| werken ook op afspraak. Kinderopvang De Koning zorgt desgewenst voor plaatsin een uitstekend kinderverblijf Tegen gereduceerd tarief! ^14 uitzendbureau de koning Specialisten in administratieve funkties. Korevaarstraat 33, 2311JT Leiden. Telefoon071 -144143.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 30