P t L Rabobank S 00^ Vertegenwoordiger De Graaf Automaterialen BV u h Ben jij de controleur die Woodward's produkten beoordeelt op hun kwaliteit? VWOODWARI J O relatiebeheerder particulieren (m/v) aankomend beleggingsadviseur (m/v) NOORDWIJK juridisch-administratief medewerker grondzaken m/v SERVICE ENGINEER Service Engineer EURDTHERm inTERnRTionnL AANKOMEND TEKENAAR EN TEKENAAR M/V HACHMANG Een langdurig kommercieel sukses dat berust op een gevoel voor life style en een bijzondere presentatie van het modebeeld. Dat is de iden titeit van ons merk en ons bedrijf: Mexx. Mexx. Het razendsnel groei ende modebedrijf, dat in vijftien landen vier keer per jaar de kollek- ties Mexx Men, Women en Youth op de markt brengt. I Voor onze afdeling distributie zoe- part-time medewerk(st)ers (m/v) De werkzaamheden het gereed maken van orders het uitoefenen van diverse kontrolewerkzaam heden. t Wij vragen flexibele, modebewuste mensen die bereid zijn deel uit te maken van ons hardwerkend voor dag- en/of nachtdiensten. t Interesse Stuur dan je sollicitatiebrief naar: Mexx Nederland B.V., t.a.v. dhr. C.J. Blonk, Postbus 1084, 2302 BB Leiden. Voor meer infor matie kun je bellen: 071-3594 44. Gevraagd in auto-onderdelen Enige bekendheid in deze branche strekt tot aanbeveling. Leeftijd 27 jaar Sollicitaties Palestrinalaan 2. 2253 HC Voorschoten. Tel. 01717-3377 Omdat Woodward in vele opzichten sterk groeit, kunnen wij vakmensen veel bieden. Werken voor Woodward betekent een technisch hoogwaardige werkomgeving Waarin kwaliteit de belangrijkste rol speelt. Wij zoeken een enthousiaste medewerk(st)er inspectie-afdeling De betreffende afdeling inspecteert fijnmechanische regulateuronderdelen op maatvoering, plaats- en vormtoleranties. Deze produkten worden vervaardigd door Woodward Governor en toeleveranciers. Het inspectieteam bestaat uit 7 mensen die gebruik maken van precisie-meetgereedschappen en werken aan de hand van inspectievoorschriften. Ons kwali teitssysteem is opgezet om te voldoen aan de Amerikaanse kwaliteitsnormen volgens MIL-Q-9858. Als nieuwe collega beschik je in ieder geval over een LTS-opleiding, ervaring in de metaalsector en ervaring met inspectiemethoden. Belangrijk aspect hierin is dat je tekeningen kunt lezen en interpreteren. Tot aan beveling strekt de SOM-opleiding Vorm en Plaatstoleranties. Wat heeft Woodward te bieden? Behalve een schone werkomgeving in een succesvolle onderneming kun je rekenen op een goed salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Studie- en opleidingsmogelijkheden zijn ruimschoots aanwezig. Ook belangrijk: Woodward is goed bereikbaar met het openbaar vervoer. Belangstelling? Voor meer informatie kun je bellen met de heer A.A. van Esch, hoofd Personeelszaken, telefoon (02503) 1 32 41. Je schriftelijke sollicitatie kun je sturen naar de afdeling Personeelszaken van Woodward Governor Nederland B.V., Hoofdweg 601, 2131 BA Hoofddorp. Graag eveneens ter attentie van de heer A.A. van Esch. U werkt aan uw toekomst, wij regelen de rest Woodward Governor Company staat- al sinds jaar en dag garant voor'hoog- waardige hydraulische en elektroni sche regelapparatuur, waarmee diesel motoren, turbine-installaties en waterkrachtcentrales continu optimale prestaties kunnen leveren. De produkten vinden met groeiend succes hun weg naar afnemers over de gehele wereld. Niet voor niets is Woodward op haar vakgebied toon aangevend in de wereld. Wereldwijd werken er zo'n 3500 mensen, verdeeld over vestigingen in Amerika, Engeland, Japan, Australië, Brazilië en Nederland. Laatstgenoemde vestiging staat in Hoofddorp; er werken ruim 200 mensen. Vanuit Hoofddorp vinden verkoop, service, reparatie en engineering plaats voor Europa, Afrika en het Midden-Oosten. -f Rabobank Leiden en Oegstgeest is een zelfstandige bank en maakt deel uit van de Rabobank- organisatie. Iedere Rabobank werkt voor de bedrijven en particulieren in haar eigen gemeenschap. De Rabobank is een coöperatieve bank, gericht op het behartigen van de financiële belangen van leden en cliënten. Het coöperatief bankieren vraagt medewerkers die zich hierbij betrokken voelen. Wij zoeken een De relatiebeheerder Particulieren beheert de relatie met een groep aan hem of haar toevertrouwde particuliere cliënten, gericht op een commercieel verantwoorde afzet van bankdiensten. Hij of zij is verantwoordelijk voor bewerking van werkgebied en afzet van particuliere produkten. Voorts zoeken wij een Het betreft een vrij zelfstandige functie, waarbij van de kandidaat een grote dosis activiteit en inventiviteit wordt verwacht. Het relatiebezoek is een belangrijk onderdeel van de functie. Voor deze functie denken wij aan kandi daten met een opleiding op MBO-niveau, aangevuld met vakgerichte NIBE-diploma's. Goede commerciële vaardigheden, ruime kennis van het particuliere produkten- pakket en kennis van marketingtechnieken zijn voor een goede uitoefening van deze functie onontbeerlijk. De adviseur maakt deel uit van de afdeling Particulieren. Tot de taken van de aan te stellen functionaris behoren onder andere: - het planmatig benaderen van de aan hem of haar toevertrouwde groep particuliere cliënten met betrekking tot een commercieel verantwoorde afzet van produkten en diensten; - het verder uitbouwen van ons effecten bedrijf; - het ondersteunen van relatiebeheerders en kantoorbeheerders op het gebied van effecten. Deze functie kan een uitstekende start betekenen voor degene die zich verder in beleggingen wil bekwamen. Voor deze functie denken wij aan kandi daten vanaf 23 jaar met een opleiding op MBO-niveau. De bereidheid tot verdere studie dient aanwezig te zijn. Een commerciële en cliëntgerichte instelling evenals grote affiniteit met beleggingen zijn onontbeerlijk. (Jiteraard dient hij of zij een uitstekende gesprekspartner voor onze relaties te zijn. De Rabobank biedt een goede honorering en uitstekende secundaire voorwaarden, waaronder een dertiende maandsalaris en een premievrije pensioenregeling. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Wilt u meer weten over aard en inhoud van deze functies, dan kunt u bellen met de heer J. van den Berg, hoofd Particulieren, telefoon (07116 08 60. (Jw schriftelijke sollicitatie wordt met belangstelling verwacht door de directie van de bank, Postbus 2041 2301 CA LEIDEN. gemeente Bioemen- badpiaats De afdeling Grond, Wegen en Milieu heeft plaats voor een: (19 uur) Algemene informatie: De gemeentelijke organisatie bestaat uit een Bestuursdienst en een Dienst Openbare Werken. De bestuursdienst is onderverdeeld in vier sectoren; Bestuur en Informatie, Ruimte en Milieu, Financiën en Welzijn en Personeel. De afdeling Grond, Wegen en Milieu maakt deel uit van de sector Ruimte en Milieu. Funktie-inhoud: - het leveren van een bijdrage aan de voorbereiding en uitvoering van het gemeentelijk grondbeleid; - het verrichten van administratieve en juridische werkzaamheden voor grondverwervingen en overig aan- en verkopen, alsmede t.a.v. het beheer van eigendommen; - ondersteuning van overige op de afdeling voorkomende werkzaam heden. Funktie-eisen: - een op de funktie afgestemde opleiding op HBO-niveau; - ervaring met bovengenoemde werkzaamheden strekt tot aanbeveling; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Funktie-niveau: Afhankelijk van opleiding en ervaring vindt inschaling plaats in: aanloopschaal 8, maximaal f 4.258,- bruto per maand of funktieschaal 9, maximaal f 4.891,-- bruto per maand. Inlichtingen: Nadere inlichtingen worden desgewenst verstrekt door: de heer H.J. van den Brandt, telefoon: 60321 Sollicitaties gericht aan de burgemeester binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad, te zenden aan de afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 298, 2200 AG Noordwijk. Gelieve in de linker bovenhoek van de envelop te vermelden "sollicitatie". Eurotherm International Benelux B.V.is gevestigd te Zoeterwoude en is als dochter van Eurothem International p.l.c. verantwoordelijk voor de verkoop en service in de Benelux van electronische meet- en regelapparatuur voor de procesindustrie. Het uitgebreide en kwalitatief hoogstaande leveringsprogramma strekt zich uit van temperatuurregelaars tot complete computerbestuurde proces regelsystemen. Voor de interne SERVICE-afdeling willen wij spoedig in kontakt treden met een (M/V). De Funktie: - Na een grondige produkttraining wordt u geacht zowel zelfstandig als in team verband service te verlenen aan ons uitgebreide leveringsprogramma. - Telefonisch ondersteunen van onze service afdeling. - Funktioneel testen van onze produkten. - Op peil houden van de voorraad van reserve onderdelen. Gevraagd wordt: - Opleiding MTS (electronica). - Leeftijd tot 26 jaar. - Een representatief persoon met goede contactuele eigenschappen. - Interesse in microprocessor-gebaseerde electronica en meet- en regelsystemen. - Zelfstandig en initiatiefrijk. - Kennis van de Engelse taal. Wij bieden: - Een prettige werksfeer, in een enthousiast service team, waarin uw inbreng altijd wordt gewaardeerd. - Salaris naar funktie. - Een intensieve startopleiding. - Interessante doorgroeimogelijkheden. - De vrijheid om zelf initiatieven te nemen. Bent u de nieuwe collega die wij zoeken? Schrijf dan uw sollicitatiebrief met c.v. aan: Eurotherm International Benelux B.V., Johan Frisolaan 1, 2382 HJ Zoeterwoude, t.a.v. Dhr. J.E.H. van Oirschot. Voor telefonische informatie betreffende deze funktie kunt u kontakt opnemen met Dhr. J.E.H. van Oirschot of Dhr. W. van Duijn. Tel. 071-411841. Hachmang Apparaten B.V. is een internationaal georiënteerd bedrijf ge specialiseerd in het ontwikkelen en vervaardigen van industriële telmachi nes en kaarthechtmachines en alle logistiek er omheen. Hoogwaardige ap paraten die op grote schaal worden toegepast in allerlei verschillende bran ches van de verpakkingsindustrie. Hachmang machines worden geheel in eigen fabriek gebouwd met inbegrip van de elektronika en de software. Ten behoeve van de tekenkamer zoeken wij op korte termijn een: Onze gedachten gaan uit naar een enthousiaste kandida(a)t(e), met M.T.S. Werktuigbouw of L.T.S. Metaal met tekenervaring of een gelijkwaardige op leiding. Wij bieden U een interessante positie in een plezierige werkomgeving. Uw sollicitatie kunt U richten, binnen 10 dagen, aan onderstaand adres. Telefonisch inlichtingen tijdens kantooruren: Dhr. C.M.G. van der Tang Tel. no. 02523-76641

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 16