BV Lisse verplettert kansloos Leiderdorp TOP laat moeizame periode achter zich Basketballers lijken klaar voor de sprong naar het EK Hooman sterk in Joegoslavië De Danaïden heeft ambities PAGINA 19 LEIDEN - TOP lijkt de r me veldperiode definitief achter zich te hebben gelaten. Ook de tweede wedstrijd van het zaalsei zoen werd door de Sassenhei- mers winnend afgesloten. Groen Geel werd na een spannende wedstrijd met 18-19 geklopt. Per- nix heeft de favorietenrol nog niet waar kunnen maken en ging met 16-15 ten onder tegen Oranje Wit. Fiks heeft daarentegen de tweede zege op rij geboekt. KOAG werd door de Oegstgeester formatie op een 13-9 nederlaag getracteerd. "Deze zege was meer verdiend dan de vorige keer", concludeer de coach Theo Korporaal na de 18-19 winst van TOP op Groen Geel. "We hebben echt een uur lang zeer behoorlijk gespeeld". In de eerste helft bepaalde voorna melijk Ron van der Willik de Sas- senheimse produktie. Na de 0-1 van' Frank Nijenhuis zorgde hij voor 1-2 en 1-3. Het achttal uit Wormer bracht de stand in even wicht, maar het was opnieuw Van der Willik die zich twee maal tref zeker toonde. Het wegvallen van - Monique Wiegerink, die zich door een zweepslag moest laten vervangen door Paula Romsom, bracht TOP even van zijn stuk. Groen Geel wist de 3-5 achterstand om te zet ten in een 7-5 voorsprong. Nijen huis en Van der Willik hielden de achterstand bij rust beperkt tot een punt (8-7). Ondanks de gelijkmaker van Pernix opnieuw onderuit Stella van der Zaag direkt na de spelhervatting keek de ploeg van Korporaal in de tweede helft lan ge tijd tegen een achterstand aan. Anne van der Zaag bracht TOP bij 13-13 weer langszij en tot 17-17 ging de strijd vervolgens gelijk op. Met nog vier minuten te gaan zette Korporaal Aad Wiegerink in voor Gerco Langelaan. Wiegerink bracht in eerste instantie vanuit een steunende rol Van der Willik nogmaals succesvol in stelling en mocht uiteindelijk zelf het beslis sende doelpunt aan laten teke- "Ik meen echt dat we op de scheidsrechter verloren hebben", aldus een zeer verbolgen coach Nelis Vaane na het 16-15 verlies van Fides Pacta tegen RODA. "Die man bakte er echt niet veel van. Zo nu en dan trok hij de straf- worpentrommel open en gaf hij om niets stippen weg". In de eer ste helft profiteerden de Leide- naars nog aardig mee wat straf- worpen betrof en was de stand halverwegen nog gelijk (7-7). voorsprong, maar binnen tien mi nuten waren de rollen omge draaid en leidde RODA met 11-9. Opnieuw Neuteboom (2x), Henny Piket en Wies Armitage hielden de Leidenaars tot 14-12 in de race. De ploeg uit Westzaan bouwde de marge uit tot vier punten en Fides was, twee strafworpen van Henny Piket en de vierde treffer van Wil- ma Neuteboom ten spijt, geklopt: 16-15. Als klap op de vuurpijl deelde de leidsman vervolgens na de wedstrijd nog twee rode kaar ten uit (zie elders) aan René van der Vooren en Ilonka van der Steen. Pernix leed voor de tweede maal een minimale nederlaag. Ditmaal bleef Oranje Wit (D) net aan de positieve kant van de sco re: 16-15. Vooral het lengteover- wicht aan Dordtse zijde bezorgde de formatie van coach Rob Sie- mer veel problemen. Kees Hor- tensius en Robin Arnoldus hiel den Pernix tot 2-2 op de been. Vervolgens scoorde de thuis ploeg drie maal op rij en kon met een voordelige marge van twee punten gaan rusten (7-5). Pernix kwam gelouterd uit de kleedkamer en zette met succes de inhaalrace in. Erica de Rooy (2x), Erika Velders en Casper de Rooy tilden hun ploeg binnen ze ven minuten naar 9-9. Oranje Wit was geenszins onder de indruk en liep opnieuw uit naar 12-9. Het verschil was tien minuten voor tijd zelfs opgelopen tot 15-11. In valler Peter Kuipers (2x), Robin Arnoldus en Kees Hortensius brachten Pernix terug tot op een punt, maar de gelijkmaker bleef achterwege. Een vlotte start bezorgde Fiks de 13-9 overwinning op KOAG. De thuisploeg moest weliswaar zeven minuten wachten op de openingstreffer, maar stoomde daarna direkt dóór naar een rui me voorsprong. Theo Vreeken (3x), Tanja Huizing en Gwenny de Best, beiden twee maal, waren verantwoordelijk voor de 7-3 voorsprong halverwege. In de tweede helft kwamen de Oegstgeestenaren niet meer in ge vaar. KOAG liet het verschil niet verder oplopen, maar kwam ook nooit echt dichter bij. Via 9-4 en 12-7 eindigde Fiks, dat zich nu verrassend aan de kop heeft ge nesteld in de eerste klasse G, uit eindelijk op 13-9. Het duel tussen TOV en De Al gemene krijgt wellicht nog een nasleep. Coach Cor Gravekamp overweegt namelijk nog om een protest in te dienen tegen onthou ding van drie strafworpen door de scheidsrechter. Aangezien de scheidsrechter echter direct na de wedstrijd vertrokken was kon den de strafworpen niet genomen worden, zoals de regelementen voorschrijven, en is het verdere verloop van de procedure ondui delijk. "Toch had dat niet direkt met de uitslag te maken", moest Gra vekamp na de 16-14 nederlaag toegeven. "Die gasten speelden gewoon goed en wij maakten de punten niet in de tweede helft". Annemiek Molloy en Alfred Lam- booy, beiden drie maal, onder scheidden zich in de eerste helft aan Leidse zijde, maar konden niet voorkomen dat bij rust een 11-9 achterstand op het bord stond. Diane Hoppenbrouwer en Arnoud Lambooy brachten de stand na korfwisseling in even wicht en zelfs een 14-11 achter stand werd door De Algemene ongedaan gemaakt. In de slotfase bleven dus volgens Gravekamp drie strafworpen achterwege en aan de andere kant zag TOV de bal nog twee maal door de mand rollen. Gebrek aan trefzekerheid brak Crescendo ook in de wedstrijd te gen DKV (D) op. Vooral in de eer ste vijfentwintig minuten liet de formatie van coach Wim Nijen huis vele kansen liggen en kon den de gasten een 1-5 voorsprong nemen. Alleen Debby Blogg vond vanaf de strafworpstip het gat van de- mand. Peter Baak, nogmaals Debby Blogg en Henk Alberts be perkten nog voor rust het verschil tot 4-6. In de tweede helft hielden beide ploegen qua score gelijke tred. Ieder doelpunt van Crescen do werd beantwoord met een te gentreffer en sloeg de balans dus uiteindelijk ten nadele van de thuisploeg uit: 9-11. per na het 12-15 verlies tegen Vic toria. "Ze zijn overgeconcen treerd, het lijkt wel of ze er geen vertrouwen in hebben". Het Leid se achttal startte hoopvol en nam door treffers van Theo van Leeu wen, Erik van Lunteren en Dirk- Jan de Kreek de leiding. Die weelde was echter niet van lange duur en bij rust was de stand ge lijk (6-6). Na de 7-6 van Aldo Spadon ging Erik van Lunteren in de fout. Na een onnodige overtreding op een speelster van de opponent kreeg Van Lunteren een gele kaart. "Een symptoom van die gespan nenheid". vond Paeper. "Je weet natuurlijk ook niet wat voor in vloed zo'n kaart op de ploeg heeft". In eerste instantie hield Zuiderkwartier nog het hoofd koel en had tot 10-10 de beste winstkansen. Vervolgens scoor den de Amsterdammers twee maal op rij en gaven de zege niet meer uit handen. Velocitas kreeg vooral met hard werken NIO op de knieën. Pas bij een 6-2 achterstand raak ten de Leiderdorpers, voor de ge legenheid gecoacht door Bart van Zandwijk, op dreef en kwamen door doelpunten van Ine Goede- gebuur (2x), Bert van Osnabrugge en Jeroen van Driel terug in de wedstrijd. Tot 10-10 (rust 7-7) wis selden de doelpunten elkaar aan beide zijden regelmatig af. Ron Goudsmit, invalster Femmy van Nieuwkoop en Selma Hulst (2x) forceerden de beslissing: 12-14. JETSKE GOUDSMIT LEIDEN In sporthal Op Dreef liep BV Leiderdorp zaterdagavond in de ontmoeting tegen streek genoot BV Lisse tegen een fikse nederlaag op: 69-109. Luba Leiden verloor de uitwedstrijd tegen middenmoter Lokomotief met 91-78. Bij de vrouwen versloeg MSV op overtuigende wijze Dragons (77-64) en verloor Lisse kansloos van lijstaanvoerder Den Helder: 37-95 Lokomotief toe, leidde echter perkt mogelijk te houden, want hal- verwege de tweede helft kwam de de nederlaag in: 82-74. Een Leidse BV Lisse is volgens Lisse-coach Jo- ploeg nog terug tot 52-66. Vanaf dat wanhoops-press^ kon niet han Koster een ploeg met 'twee ge->. moment stortte het aan Leiderdorp- zichten'. Slechte wedstrijden wor- se zijde volledig in elkaar. De kop- den afgewisseld met wedstrijden pen gingen omlaag waarin de sterren van de hemel wor- stoomde de ploeg v; den gespeeld. In de ontmoeting te- kennelijk nog wat lucht had be- gen Leiderdorp verkeerde Lisse za- waard voor de eindfase van de wed- terdag in topvorm. En dat was na- strijd, uiteindelijk nog door naai tuurlijk pech voor de Leiderdor- een 69-109 overwinning, pers, die gezien het verschil op de ranglijst, Lisse staat derde terwijl Leiderdorp de laatste plaats voorkomen dat Lokomotief uitliep 191-78 overwinning. Bij Lei- 64-87 den scoorde Loet de Ruijter 22 pun- Koster, die ten; bij Lokomotief werd ex-Leide- naar Antony van Eyck met 21 pun ten topscorer. Vrouwen Een fikse nederlaag derhalve ^genAkfide" vorige welk vêrioOT uciucmuiH uc idcuaic piaata m- thuisploieg, die ondanks (of in de eredivisie Grasshoppers dit neemt, op voorhand toch al weinig misschien wel dank zij) het meespe- weekejnde kansloos van het Am- kans hadden gehad. lei\ van coach Altonio Campbell sterdamse Canadians: 47-64. Cana- Halverwege de wedstrijd hadden niet a e" stuurl°ps bleek te zijn, djans jcwam al vroeg in de wedstrijd dé bezoekers al een gat maar ook te zeer afhankelijk van dev^.riUrco punten geslagen (38-54) t'raag die nog restte NIS (ANP) - De Leiderdorpse Mir jam Hooman heeft gisteren bij de strijd om de Open Joegoslavische tafeltennistitel voor het eerst sinds tijden Bettine Vriesekoop overvleu geld. In het enkelspel kwam Hooman tot de laatste acht. Vriese koop, en met haar Patricia de Groot, haakte al in de tweede ronde af. Bij de mannen evenaarde Paul Haldan de prestatie van Hooman.. Hij was daarmee een uitzondering in het Nederlandse team. Trinko Keen kwam tot één overwinning, Danny Heister kon al na zijn eerste partij terug in het trainingspak. Na het goede optreden van de Ne derlandse vrouwen in het landen- toernooi, finale-verlies tegen China, trok Miijam Hooman die goede lijn in het individuele toernooi verder door. Zij versloeg in Nis Ojstertel (Jeo), Elliott (Eng), Strüse (Dui), maar was in de kwartfinales niet op gewassen tegen de sterke Chinese Gaojun. Vriesekoop bleek in het landen- evenement haar sterke spel achter gelaten te hebben. De winst op de Joegoslavische Poljak kwam al moeizaam tot stand, de Chinese Haidong was daarna een veel te groot struikelblok. In het dubbelspel waren Hooman en Vriesekoop andermaal succes vol. Pas in de halve finales werd het duo verslagen, het Chinese koppel Gaojun/Deng was te sterk. Opvallend waren de prestaties van Paul Haldan. De Nederlandse kopman versloeg in het individuele toernooi de Joegoslaaf Nedvedevic, de Pool Skiersky, de Zweedse inter national Von Scheelen. In een fraai duel moest hij in de kwartfinale echter zijn meerdere erkennen in de Joegoslaaf Primorac. Ook in het dubbelspel kwam Hal dan ver. Met gelegenheidspartner Keen haalde hij zelfs de halve fina les. De Chinezen Shentong en Lei riepen de Nederlanders echter een halt toe. VOETBAL - Ajax heeft voor de rest van het seizoen Abe Knoop gecon tracteerd als derde doelman. De Amsterdamse ploeg zocht een ver vanger voor de keeper van het twee de elftal, de aan zijn schouder ge blesseerde Van der Poll. Knoop had geen club. Hij speelde voor het laatst bij Wageningen betaald voet bal. Knoop wordt derde doelman achter Menzo en Van der Sar. in ae enige >r C 4 j u- man-to-man veraeaiging. nei vei- hoe groot Op het^momer* dat hy met anderen van de strategie, Grasshop- pers schakelde over op een zone, kon echter niet voorkomen dat Ca nadians met een 27-33 voorsprong danook)liefst'vijf ton gaan rusten, spelers die in de dubbele cijfers j^a een scoringsloze periode van kwamen. Daarvan was Paul Ruig- £jen minuten stond Grasshoppers rok met 23 punten het meest pro- halverwege de tweede helft al op duktief. ----- de nederlaag voor Leiderdorp iuu a uitpakken. In eerste instantie leek rnaria„:1fThet_ het er echter op dat de thuisclub in slaagde om de nederlaag zo t toe komt, hem over kan i Bij Lisse daarentegen zijn ■el meerdere spelers die kunnen Spiraal Ook in de uitwedstrijd tegen Loko motief slaagde Luba Leiden er za terdag niet in om de neerwaardse spiraal waarin het momenteel ver keert te doorbreken. Zonder de ge blesseerde Ben de Jong, 'dissident' Eric-Paul va die zijn problemen met coach Ben Ponsioen heeft uitgesproken, verlo ren de Leidenaars met 91-78. Beide ploegen waren lange tijd goed aan elkaar gewaagd. Aan het eind door problemen met de belijning beslissende 33-48 achterstand. Canadians gooide vervolgens de wedstrijd op slot door zelf ook in een zone te gaan staan en won uit eindelijk verdiend met 47-64. De massaal opgekomen Katwijkse sup porters zullen na deze bedroevende vertoning voorlopig wel weer weg met blijven. Zora Malacko scoorde 16 Weeren, punten. Lisse werd gisteravond voor ei gen publiek geveegd door lijstaan voerder Den Helder. Er viel geen i eer te behalen tegen de fysiek veel de eerste helft leed Leiden sterkere Heldernaren. Na een 14-44 klonk bij de stand 37-95 het verlos- de Lissena- de kleine Rijswijkse sporthal echter eindsignaal zes keer balverlies op rij, waardoor Lokomotief bij rust op een 47-38 voorsprong uitkwam. De inhaalrace die Leiden na de spelhervatting in zette bracht de formatie nog wel in de buurt van de Rijswijkers (78-74), In de promotiedivisie blijft MSV na de 77-64 overwinning op Dra gons in de race voor de eerste plaats. Na in de eerste helft een voorsprong te hebben genomen van dubieze beslissing van de tien punten (ruststand scheidsrechter, hij gaf n i erlke- slaagden de Noordwijksen e le actie zowel Van Weeren als Ze- spelhervatting niet drukken. Dragons kwa door te kwam 'rije worpen minuten zelfs nog terug tot de eindoverwinning zes driepunters. Marjan Janson gedeelde eerste plaats, MSV volgt MSV geen moment scoorde 19 punten. Door de 50-52 met een wedstrijd minder gespeeld meer in gevaar. Bij MSV scoorde overwinning van PSV tegen Rotter- op twee punten. Renate Sluys 26 punten, waaronder dam Zuid staan PSV en RZ op een - HAROLD VAN BIEMEN Van onze redacteur Ad van Kaam AMSTERDAM - Na een 'adempauze' van een jaar onderneemt het Neder lands basketbalteam de komende week verdere pogingen om zich weder om te scharen bij de beste acht landen van Europa. Dat Oranje in de tussentijd aardig is uitgerust, bewees de ploeg de afgelopen week tijdens een serie van vier oefenwedstrijden te gen Zweden. Na eerdere overwinningen in Den Bosch en Urk bleef het team van bondscoach Ruud Harrewijn zaterdag in Den Helder (101-78) en gisteren in Amsterdam (99- 88) ongeslagen. De oefensessie tegen de Zweden gold als voorbereiding op de 'te rugwedstrijden' die Oranje deze week thuis tegen Polen (woens dag in Amsterdam) en uit tegen Belgie (zaterdag in Brainne) dient af te werken. Volgende week woensdag is Italië in Ravenna de laatste tegenstander van Neder- Oranje ongeslagen tegen Zweden land in poule B. Italië heeft daarin de leiding voor Nederland dat eerder met ruime cijfers van Bel gie en Polen won. De beste twee van elke poule (4) plaatsen zich voor het EK dat volgend jaar in juni in Rome wordt gehouden. Bij de twaalfkoppige selectie van het Nederland team is geen plaats ingeruimd voor spelers van Donar. Na afloop van de laatste wedstrijd tegen de Zweden deel de Ruud Harrewijn Clemens Blom en Albert van der Ark mee dat zij thuis in Groningen konden blijven. Volgens de traditie van de laatste jaren zijn Den Helder en Den Bosch de twee belangrijk ste leveranciers van spelers. Landskampioen Den Helder le-' vert maar liefst vijf man. De problemen rond de onkos tenvergoedingen van dat vijftal zijn in elk geval uit de wereld. De club, wiens begroting was afge stemd op beduidend meer Euro pa Cup-wedstrijden dan die ene waar het dit seizoen bij bleef, was niet van zins om zijn internatio nals door te betalen tijdens hun verblijf bij Oranje. Aanvankelijk voelde de bond er weinig voor om het salaris van de Heldenaren in zijn geheel voor rekening te ne men. Maar door tussenkomst van de sponsor (Borsu) zijn de zaakjes nu toch geregeld, zodat Harre wijn over zijn sterkste team kan beschikken. Slechts spelverdeler Raymond Bottse, vaste keus voor Oranje, is er niet bij. De Bossche naar is geblesseerd. Harrewijn toonde zich na afloop van de reeks oefenwedstrijden ta melijk optimistisch ten aanzien van plaatsing voor de eindronde van het EK. Hij baseerde dat vooral op de manier waarop zijn ploeg de Zweden telkens in het tweede part via een paar tem poversnellingen steeds ruim op achterstand wist te zetten. Het feit dat-hij én van de Polen (dertig punten) én van de Belgen (zestien punten) eerder dik won, telde voor hem veel minder zwaar. "Er kan in een jaar tijd nogal het een en ander veranderen. We zullen zeker op onze tellen moeten pas sen. Concentratieverlies kan die punten als sneeuw voor de zon doen verdwijnen". Concentratieverlies was er me de de oorzaak van dat Oranje in het laatste duel met Zweden - dat zelf in poule A samen met Grie kenland goede papieren heeft voor plaatsing voor de eindronde - in de slotfase zomaar vijftien punten weggaf. Oranje nam in de Apollohal voor slechts 500 kijkers halverwege de tweede helft een 77-52 voorsprong, dit vooral door toedoen van het basisvijftal Jos Kuipers, Tico Cooper, Okke te Velde, Cees van Rootselaar en Ronald Schilp. De fysiek zeer agressief spelende Zweden maakten in de laatste minuten evenwel gebruik van een verslap ping aan Nederlandse zijde om de schade nog enigszins binnen de perken te houden. De in Amerika op de universiteit van Oklahoma geschoolde Matthias Sahlström nam daarbij in zijn eentje bijna de helft van de Zweedse puntenpro- duktie voor rekening. Scores Den Helder: Nederland - Zwe den 101-78 (48-42). Toeschouwers: 400. Nederland: De Jager 10, De Waard 9, Van Rootselaar 6, Schilp 13, Te Velde 14, Van Poelgeest 6, Bennes 8, Cooper 12, Van der Ark 7, Piéterse 12, Kuipers 4. Zweden: Stümer 15, Tillman 7, Mellström 4, Sabel 14, Gaddefors 6, Borg 7, Persson 6, Enjebo 4, Rahm 8, Evers 2, Sahlström 5. Amsterdam: Nederland - Zwe den 99-88 (50-42). Toeschouwers: 500. Nederland': De Jager 6, De Waard 5, Van Rootselaar 15, Schilp 10, Te Velde 17, Van Poel geest 8, Bennes 4, Cooper 13, Pie- terse 2, Kuipers 19. Zweden: Tillman 5, Mellström 6, Sabel 8, Gaddefors 2, Persson 5, Borg 4, Enjebo 2, Evers 16, Sahl ström 40. LEIDEN Ook het tweede optre den in de zaalkorfbalcompetitie wist De Danaïden met winst af te sluiten. In een uiterst boeiend duel werd Hoogvliet met 18-12 geklopt. Trots gaat de ploeg van coach Janko Breedveld nu aan de leiding in de eerste klasse F. "Het is voor ons heel belangrijk dat we de eerste drie, vier potten een goed resultaat neerzetten", al dus ee/i uiterst tevreden Breedveld na afloop. "Dan is het zelfvertrou wen er weer helemaal en is de ploeg echt tot heel veel in staat. Met zo'n start kunnen we erg ver komen". Hoe ver de ambitites van De Da naïden reiken, moge duidelijk zijn. Na enige minder gelukkige seizoe nen, moet er weer eens als vanouds worden meegedraaid in de top varl de eerste klasse. Om misschien zelfs eens de belofte in te lossen, die de verzameling talent het Leids pu bliek al zolang schuldig is. Twee jaar geleden was Hoogvliet nog een onneembare laatste hindernis op het toen zo vlak ogende pad naar de titel. Op de thuisnederlaag van toen volgde een beslissingsduel tegen concurrent Het Zuiden, dat jam merlijk werd verloren. Ditmaal kon Hoogvliet De Danaï den slechts een helft verontrusten. De Leidse ploeg opende sterk met twee goals van Frans Brand, ver vanger van de vorige week gebles seerd geraakte Paul Hüsken. Het eerste aanvalsvak bepaalde in de beginfase het scoreverloop volle dig, want na vakwisseling werd Brand prompt op zijn beurt twee maal gepasseerd. Ook in de tweede rondgang werd volgens hetzelfde scenario gespeeld, met na 4-2 van Nelleke Peters en Eric Kromhout opnieuw twee snel opeenvolgende tegentreffers. Pas na 5-5 leek De Danaïden op weg naar een veiliger marge. Eén minuut voor rust stond er door tref fers van Sandra Slingerland en Hei- ko Locher een 7-5 voorsprong op het scorebord. Toen arbiter Gea Verhagen voor de rust floot was het echter opnieuw gelijk: 7-7. "Ik was zo in m'n nopjes met die 7-5", aldus Breedveld. "Dan volgen er nog twee fouten en twee goals, heel stom alle maal. Maar ik ben geen moment bang geweest dat we het daarna niet zouden redden". Zelfs een valse start na rust (7-8,8- 9 en 9-10) vermocht Breedveld niet te verontrusten. Wel zette hij voor Frans Brand Marcel Keijzer in, die wegens ziekte niet in de basis stond. Zijn tweede schot was reeds raak (12-10), maar belangrijker nog was Keijzers inbreng in verdedigend op zicht. Hij schakelde de gevaarlijkste aanvaller van Hoogvliet uit, waar door aan de andere kant Heiko Lo cher tweemaal tot scoren kon ko men. Vervolgens scoorde Keijzer 15-10 en daarmee was het laatste verzet van Hoogvliet gebroken. Hei ko Locher en Eric Kromhout kon den in de slotfase hun scores verder opvoeren en kwamen beiden in to taal tot vijf treffers. Het resulteerde in een fraaie 18-12 eindstand. BRAM VAN GENT Den Bosch met René Ebeltjes in basketbalweek AMSTERDAM (ANP) - René Ebel tjes staat in de belangstelling van Den Bosch. De center zal voor de Bossche ploeg proefdraaien in de Haarlemse Basketbal Week (HBW) tussen Kerst en Nieuwjaar. Ebel tjes, van origine een Tukker, speel de vier jaar in de Verenigde Staten voor de Fresno State University. In Haarlem is Den Bosch in een poule ingedeeld met Marathon Oil Chicago en 'Athletes in Action', twee ploegen uit de Verenigde Sta ten, en Tallin uit de Sovjetunie. In de andere poule spelen Den Helder, het Franse Antibes, het Israëlische Hapoel Tel Aviv en de Amerikaanse winnaar van de vorige editie, WBL All Stars.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 19