Ons Huis LEITHON <2) instellingskok m/v ervaren yerkoper Robert-Fleury Stichting Op zoek naar een leuke, veelzijdige baan? enthousiaste groepsleider m/v oproepkrachten m/v Slagerij iftrie «Bunnik stichting deBoshoek plaatsvervangend hoofd m/v technisch-bouwkundig medewerk(st)er hooge burchJJ^^/ VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES 1 De Robert-Fleury Stichting is een Algemeen Psychiatrisch Ziekenhuis met verant- woordelijkheidsgebieden in de Haagse Randgemeenten en Zoetermeer alsmede de regio Midden-Holland. Van de Robert-Fleury Stichting maken deel uit het Psychiatrisch Ziekenhuis Schakenbosch te Leidschendam en de Ursula Kliniek te Wassenaar. De stichting heeft voorts een Centrum voor Psychiatrische Deeltijdbehandeling te Zoeter meer en te Leidschendam en poliklinieken in Leidschendam, Wassenaar, Voorburg en Zoetermeer. In Gouda is een nieuwe Algemeen Psychiatrische Voorziening in voorbereiding om in het gebied Midden-Holland de psychiatrische hulpverlening verder vorm te geven. De stichting beschikt over ruim 650 bedden en is nog volop in ontwikkeling. 01 Op de locatie Wassenaar is een plaatsingsmogelijkheid per I januari 1991 vooreen In de centrale keuken wordt gewerkt met een enthousiast team van 4 koks en I keuken assistent. Dagelijks worden 260 warme maaltijden bereid, waarvan een beperkt aantal dieetmaaltijden. Taakinhoud: - het zelfstandig voorbereiden, bereiden, por- tioneren en distribueren van maaltijden en overige voedingsmiddelen, - het schoonhouden van materialen en appara- Functie-eisen: - diploma instellingskok of gelijkwaardig di ploma, - enige horeca-ervaring strekt tot aanbeveling. Arbeidsvoorwaarden: - het salaris bedraagt minimaal 2.306,en maximaal 3.261bruto per maand inclu sief de uitloopperiodieken. (F.W.G. 30) I nschaling afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring, - I x per 2 weken weekend dienst. Alle gewenste inlichtingen over de functie worden gaarne verstrekt door de heer G. de Jong, hoofd keuken, tel. 01751 - 19350 tsL 221. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u voor 10 december 1990 richten aan de heer H. Busé, personeelsconsulent, postbus 422,2260 AK te Leidschendam. El Robert-Fleury Stichting Veursestraatweg 185 2264 EG Leidschendam Tel. 070 - 320 92 52 Gezinsvervangend tehuis "Ons Huis" biedt woonruimte aan 19 verstandelijk gehandicapte bewoners, waarvan de meesten overdag een dagcentrum be zoeken of werkzaam zijn bij de sociale werkvoorziening. Voorts wonen er 6 bewoners in de aan het huis verbonden dependance en 3 bewoners in de nevenvestiging. Voor dit gezinsvervangend tehuis zoeken wij een (32 uur per week) om in teamverband mee te werken aan het bevorderen van het welzijn en de ontwikkeling van de bewoners. De werktijden zijn voornamelijk 's avonds en in het weekend. Kandidaten dienen in het bezit te zijn van tenminste het diploma: LBO, met 3 vakken op C-nivo, danwel MAVO-4. Gelet op de signatuur van de Stichting, .waarvan GVT "Ons Huis" één van de vier voorzieningen is. is een christelijke levensovertuiging gewenst. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Dagverblijven en Tehuizen voor Gehandicapten. Ook zoeken wij die opgeroepen worden voor invalwerkzaamheden van groepsleiding voor de vier voorzieningen van de Stichtng. Belangstelling? Voor nadere inlichtingen kunt u bellen met Bart Smeenk, hoofd GVT "Ons Huis", tel 071-142088. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan GVT "Ons Huis", t a v. Bart Smeenk, Hooigracht 58-60, 2312 KV Leiden. GVT "Ons Huis" is een voorziening die wordt beheerd door de Prot. Chr. Stichting van ouders en vrienden van verstandelijk gehandicapten te Leiden Gezinsvervangend tehuis Auto Leithon is een dynamische en succesvolle PEUGEOT-DEALER voor Leiden en omstreken. Wegens enorme verkoopsuccessen van Peugeot zoeken wij op korte termijn e Uw taak zal bestaan uit: - Het verkopen van nieuwe en gebruikte auto's. - Telefonische acquisitie. - Het bezoeken van kliënten c.q. bedrijven. Wij bieden: - Een verantwoordelijke baan met uitdaging. - Een uitstekend inkomen, wat mede afhankelijk ii - Uitstekende aanvullende arbeidsvoorwaarden o. Enthousiasme en zin in deze job? Wij verwachten: - Iemand met ervaring als autoverkoper of ir een soorgelijke funktie - Een opleiding op middelbaar niveau - Zelfstandigheid en goede kontaktuele eigenschappen - Leeftijd 24-30 jaar - Rijbewijs B-E r Auto Leithon, Postbus 630, 2300 Chef-slager n slager die opgeleid wil w den tot chef-slager. Tevens zoeken wij: enkele verkopers/sters part-time verkopers/sters Sollicitaties kunnen gericht worden aan: Slagerij Arie Bunmk Kalkovenweg 3 2401 LK Alphen aid Rijn Eventueel kunt u telefonisch kontakt op nemen met: Mevr Kri/gsman Tel 01720-20466 Vierhand b.v. f Voor het Bedrijfsbureau van de Divisie HUIS AAN HUIS zijn wij op zoek naar een Is marktleider op het gebied van het Huis aan Huis bezorgen van drukwerk en monsters, alsmede op het gebied van complete direct-maii verzorging. In de Divisie DIRECT MAIL ligt het zwaartepunt op de exploitatie van het circa 900.000 adressen tellende bestand van alle in Nederland gevestigde bedrijven, instellingen en vrije beroepsbeoefenaren. Transportcoördinator (m/v) die na een korte inwerkperiode in staat is de coördinatie van het transport van drukwerk e.< zelfstandig af te handelen. De Divisie HUIS AAN HUIS houdt zich bezig met de verspreiding van reclamedrukwerk en monsters. De daadwerkelijke bezorging wordt verricht door een aantal vestigingen, verspreid door het hele land. Het Bedrijfsbureau van de Divisie HUIS AAN HUIS is verantwoordelijk voor de coördinatie tussen verkoop en productie en verricht diensten als het beheer van diverse basisbestanden, het verwerken van orders en de coördinatie van het transport van drukwerk en monsters. De te verspreiden drukwerken en monsters worden aangeleverd aan de depots en/of aan een centraal magazijn dat beheerd wordt door een transportfirma, die tevens de uitleveringen aan de vestigingen verzorgt. Wij zijn op zoek naar kandidaten die een opleiding hebben gevolgd op minimaal HAVO MBO-niveau, bij voorkeur aangevuld met relevante cursussen, ervaring hebben opgedaan met expeditie werkzaamheden, affiniteit en/of ervaring hebben met gegevensverwer king in computers, in staat zijn zelfstandig te functioneren binnen teamverband, beschikken over een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid in de Nederlandse taal, improvisatietalent hebben en stressbestendig zijn, beschikken over een logisch analytisch denkvermogen. Wij bieden: uitstekende arbeidsvoorwaarden waaronder een 13e maand, 8% vakantietoeslag, een pensioenregeling en flexibele werktijden. Voor nadere informatie over de functie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer J. Hakvoort, Chef Bedrijfsbureau, telefoonnummer023-176291 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen sturen aan mevr. Drs. A. J. Beek, Manager Personeelszaken. Vierhand b.v. Postbus 1620,2003 BR Haarlem Busweg 1,2031 DA Haarlem, (023)176262 Gevraagd Vertegenwoordiger - Magazijnmedewerker in auto-onderdelen Enige bekendheid in deze branche strekt tot aanbeveling. Leeftijd 27 jaar Sollicitaties: DB De Graaf Automaterialen BV Palestrinalaan 2,2253 HC Voorschoten. Tel. 01717-3377 Bloemendaal Stichting deBoshoek is een psychiatrische woonvoorziening met intensieve zorg en begeleiding voor mensen die door sociaal-psychiatrische en/ of somatische factoren niet in staat zijn zelfstandig te wonen. De bewoners zijn ai naar gelang hun zelfstandigheid gehuisvest in sfeervolle villa's, gesitueerd in een bosrijke omgeving. Er verblijven in totaal 52 bewoners. Het merendeel van hen is ouder dan 60 jaar. Wegens interne promotie van de huidige functionaris vragen wij een in full-time dienstverband. Wij zoeken iemand die in de verzorging en begeleiding van de bewoners de huiselijke sfeer met zijn/haar professionele vaardigheden kan integreren. Zij/hij moet vervolgens in staat zijn enige afstand te nemen van de uitvoerende werkzaam heden om met inventiviteit een bijdrage te leveren aan de beleidsontwikkeling van deBoshoek. Onze voorkeur gaat uit naar iemand die aan de bovenstaande functie-inhoud kan voldoen, beschikt over leidinggevende kwaliteiten en in het bezit is van het diploma verpleegkunde A B of H.B.O.V. Salariëring en verdere arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor dagverblijven en tehuizen. Salarisindicatie: bruto maximaal per maand Hfl. 4.163,18, afhankelijk van kennis en ervaring. Voor nadere inlichtingen kunt u kontakt opnemen met mw. M.A. Hoogendoorn, vestigingsmanager, Potgieterweg 1 Bloemendaal, tel. 023-26 06 37. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na plaatsing richten aan de afdeling Personeelszaken, Postbus 448, 1200 AK Hilversum, onder vermelding van vacature nummer 117. Kooter Vlees Leiden B.V. vraagt Enthousiaste administratief medewerker/ster op minimaal m.e.a.o.- niveau, je moet zelfstandig kunnen werken en stress-bestendig zijn. Schriftelijke sollicitaties naar: Postbus 783, 2300 AT Leiden. Telefonische in lichtingen: 071 -219921vragen naar Lidy of Eric. a a b a Hooge Burch, Christelijk Centrum voor Geestelijk Gehandicapten In ons centrum, een instituut van de Johannes Stichting, wonen ca. 640 geestelijk gehandicapten van alle leeftijden. Binnen de Technische Dienst ontstaat wegens uitbreiding een vakature voor een (100%) Funktie: voorbereiden, begroten, plannen en koördineren van en toe zicht houden op (uitbesteed) onderhoud, nieuwbouw, verbouw en andere technische zaken; overleggen met de gebruiker en begeleiden bij het opstellen van een programma van eisen; verrichten van tekenwerkzaamheden; opstellen van bouwkundige verslagen en adviezen; beheren van het technisch archief en het sleutelsysteem; koördineren van werk-en bouwvergaderingen; uitvoeren van diverse administratieve werkzaamheden. Wij verwachten: diploma MTS-Bouwkunde of gelijkwaardig; bij voorkeur gerichte werkervaring. Arbeidsvoorwaarden: Alle arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuis- wezen. De funktie is ingedeeld in funktiegroep 45 FWG (mini maal 2.584,- en maximaal 3.953,- bruto per maand). Er is gelegenheid voor kinderopvang. Informatie: Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de heer G. Pulleman, hoofd Technische Dienst, telefoon (01726) 1 92 00. Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen na verschij ning van dit blad richten aan de Dienst Sociale Zaken, t.a.v. de heer F.C. Dales, Spoorlaan 19, 2471 PB Zwammerdam (Alphen a/d Rijn).

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 22