zakelijk bedrijfsleider manager DIREKTIESECRETARESSE RU5TËN BURCH MAGAZIJN MEDEWERKER ENTHOUSIASTE LEERLING MONTEUR "De leukste baan heb ik tliuis gevonden, een eigen Dactylo Uitzendburo aan huis5 J^actylo ziekers- verzorgende m/v De Koning vraagt: djwt- VAKftTURES VflKflTURES VflKATURES VflKATURES VflKflTURES VAKATURES VflKflTUBES VflKflTURES VAKATURES VflKflTURES VflKflTUBES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES '/MU'liltt CardSafe Europe B.V. is een handelsmaatschappij met vestigingen in diverse Eu ropese landen, onder meer in Nederland, Belgie en Duitsland, en verkoopt hoog waardige persoonlijke waardebeveiligingsprodukten waaronder CardSafe's Ten behoeve van de hoofddirektie zoeken wij een Taken en verantwoordelijkheden: - leiding van het secretariaat - secretariaatwerkzaamheden - marketingaktiviteiten Profielschets van de geschikte kandidate: - opleiding minimaal HAVO-niveau - zelfstandig kunnen werken - beheersing van Engels en Duits, Frans strekt tot aanbeveling - enige jaren relevante ervaring - goede kontaktuele eigenschappen Wij bieden de juiste kandidate een aantrekkelijke werkkring bij een snel groeiend bedrijf en een bij de funktie passende honorering. Belangstellenden kunnen zich zowel schriftelijk als mondeling richten aan: CardSafe Europe B.V. Zwaluwlaan 1-3, 2211 LD Noordwijkerhout, t a v de heer C. Banning, tel. 02523-77374. venzorqinqshuis Het R K verzorgingshuis Rustenborch te Oegstgeest biedt huisvesting aan 150 bewoners Tevens beschikt Rusten borch over 34 aanleunflats, waaraan beperkte ondersteu ning wordt verleend. a. gediplomeerd bejaardenhelpende m/v voor 32 uur en 25 uur in dienstverband. Functie-eisen: - voltooide opleiding via de O V.D.B. of bereid zijn in 1991 deze opleiding te gaan volgen. Voor de part-time functie van 25 uur geldt dat volgens rooster wordt ge werkt van 5 uur per dag: 's avonds, 's ochtends of 's middags. b. huishoudelijke hulp m/v voor 15 uur per week. De werktijden zijn: maandag t/m vrijdag van 13.00 - 16 00 uur De taken zijn: - het schoonhouden van de appartementen v bare ruimten. de bewoners en de open- De functie is vooralsnog tijdelijk i langdurige ziekte. Wij menen dat wij aan de kandidaten de volgende eisen kunnen stellen: - warme belanstelling voor de oudere mens; - in staat zijn om in teamverband te werken en zich flexibel op te stellen; - beschikken over voldoende opleiding, ervaring en inzicht om deze functies naar behoren te vervullen; - de R.K.-signatuur van het huis respecteren. Arbeidsvoorwaarden conform de CAO Bejaardentehuizen. Schriftelijke sollicitaties gaarne binnen 14 dagen richten aan Verzorgings huis Rustenborch, t.a.v. de heer A.M. Geul, adjunct-directeur, Van Wijcker- sloothplein 3, 2341 BB Oegstgeest. Telefoon 071 -171234 TUINCENTRUM Noord-Holland een bedrijf, dat een grote buitenafdeling omvat, een kamerplanten/potteriesektor met een groot assortiment en een afdeling tuinartikelen met o.a. meststoffen, alle mogelijke gereedschappen en tuinmeubels, zoeken wij voor de leiding van het gehele kommerciële gebeuren een Van deze verkoopmanager wordt verwacht, dat hij leiding geeft aan een team van ca. 20 medewerkers en de drie afdelingen optimaal rendabel exploiteert. Hoewel hij niet verantwoordelijk is voor de inkoop zelf zal hij samen met de afdelingschefs het assortiment bepalen, omzetprognoses maken en deze kommercieel moeten realiseren. Als tuincentrum zal hij de medewerkers moeten motiveren, de presentatie van het bedrijf moeten verzorgen en de service en de kwaliteit moeten garanderen. In aanmerking voor deze funktie komt een kommercieel bedrijfsleider, die een grote affiniteit heeft met de groen- en tuinsektor en die als ondernemer zich verantwoordelijk voelt voor de organisatie en de rentabiliteit. Kandidaten, m/v, met een opleiding op HBO-peil, aangevuld met kommerciële vorming en bedrijfservaring, in de leeftijdscategorie van ca. 30 jaar, worden uitgenodigd schriftelijk kontakt op te nemen met mevr. Th. Ransijn-Oostendorp, onder kode "Komm. B.L.". Psychologisch Instituut Drs. J. de Zeeuw Bedrijfsadviesbureau Personele Organisatie Rozengracht 72-73 - 1506 SH Zaandam INTROS B.V. HOTEL SUPPLIES zoekt met spoed: (full-time) Leeftijd: 18-23 jr. Voor het verzorgen van alle inkomende en uitgaande zendingen, paklijsten, het bijhouden van de voorraad en voor overige voorkomende werkzaamheden. Wij zoeken een Pietje Precies die zelfstandig ons magazijn kan beheren.' Sollicitanten met rijbewijs en enig technisch inzicht hebben onze voorkeur. Schriftelijke sollicitatie met c.v. te richten aan: INTROS B.V.. t.a.v. Dhr. J. W. van Alkemade, Industrieweg 72, 2382 NX Zoeterwoude. Gevraagd: voor reparatie in TUIN- PARK- en BOSBOUWMACHINES Voorkeur personen met: L.T.S. Diploma Rijbewijs BE Leeftijd plm. 20 jaar. Schriftelijke sollicitaties aan: Gebr. Perfors B.V. Postbus 72, 2170 AB SASSENHEIM. Voor eventuele informatie: W. Perfors, tel. 02522-10607-11288 Thuis werken heeft mij altijd al aangesproken. Ik had het dan ook niet beter kunnen treffen toen ik tégen deze baan aanliep. Een uitzendburo aan huis waarin je geen geld hoeft te investeren alleen tijd en energie. Ondertussen ben je wel eigen baas en dat vond ik Joyce Bergisch uit Amstelveen een uitdaging. Dactylo zorgt voor een garantiesalaris en een zeer aantrekkelijk provisiesysteem Het mooie van dit systeem is, dat je inkomsten bepaald worden door je inzet. Wil je sukses hebben dan moet je over een dosis kommercieel inzicht beschikken en gemakkelijk kontakten kunnen leggen. Je krijgt van Dactylo een gedegen training en kommerciële ondersteuning. De voornaamste taak is het werven en bij elkaar brengen van opdrachtgevers en uitzendkrachten. Belangrijk daarbij is dat je strenge selektiekriteria moet toepassen voor wat betreft het invullen van tijdelijke vakatures. Omdat je van huis uit werkt ben je meer flexibel dan andere uitzendburo's. Als ik een keer 's avonds na zessen gebeld wordt, dan vind ik dat geen probleem Een eigen vestiging van Dactylo betekent niet alleen meer financiële armslag, ook in maatschappelijk opzicht verandert er veel. Ik ben nu de trotse manager van een Dactylo vestiging. Omdat de Dactylo formule sukses heeft, wordt er op korte termijn een vestigingsmanager gevraagd die woonachtig is in Katwijk of Lisse "Reageer nu en begin ook een uitzendburo thuis" Heeft u een opleiding op mbo-nivo, bent u tussen de 25 en 40 jaar, heeft u een auto en spreekt bovenstaande u aan, stuur dan een sollicitatiebrief met een recente pasfoto voor 4 december a s. naar onderstaand adres. Dactylo Uitzendburo is een landelijk uitzendorganisatie met 140 vestigingen door geheel Nederland en zendt uit in alle beroepen en sektoren. Dactylo Beheer B.V., afdeling P O, Postbus 325, 2100 AH Heemstede, Telefoon 023-234141. T Z E N O De UW (Unie Van Vrijwilligers) afd. Leiden zoekt MEDEWERKERS, m/v voor - bestuursfuncties - het coördinatie-team van Tafeltje Dekje (rondbrengen van maaltijden) - medewerker bij "Vriendschappelijk Contact" - medewerkers bij de winkeltjes in de diverse instellingen. Katholieke Stichting Huize sf-bernardus verzorgingstehuis verpleeghuis, reactiverings- en dagbehandelingscentrum I hoofdstraat 82, 2171 AV Sassenheim, tel. (02522) 19004 St. Bernardus is een somatisch verpleeg huis met 114 bedden en een afdeling dagbehandeling met 10 plaatsen. Op deze afdeling wordt in multidisciplinair verband samengewerkt met diverse para medische diensten. In verband met ziekte van een van de huidige funktionarissen zoeken wij ter tijdelijke vervanging op kor te termijn een voor de dagbehandeling minimaal 17,5 uur per week Taken: het mede opstellen en uitvoeren van het dagprogramma, gericht op behoud en zo mogelijk herstel van de zelf standigheid van de patiënten. Funktie-vereisten: opleiding tot zieken- of bejaarden- verzorgende; zelfstandig kunnen werken; een kreatieve instelling of het gevolgd hebben van een opleiding aktiviteiten- begeleiding. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden conform de CAO-Ziekenhuiswezen. Inlichtingen over deze funktie kunnen wor den ingewonnen bij mevr. R. Hogenboom, hoofd dagbehandeling. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het koördinerend hoofd verplegings dienst, de heer RH.J.M. ter Linde, binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad. Directiesecretaresse Voor een bedrijf in de direkte omgeving van Leiden zoeken wij een direktiesecretaresse. Het betreft o.a. het bijhouden van de agenda, maken van afspraken, ontvangen van bezoekers, postbehandeling, faxen. Behalve een secretaresseopleiding en ruime werkervaring, moet de kandidaat over leidinggevende capaciteiten en een zeer goede beheersing van de Engelse taal beschikken in verband met doorgroeimogelijkheden Administratief medewerker Voor een bedrijf in Leiderdorp zoeken wij met spoed een administratief medewerker. De werkzaamheden bestaan uit het aannemen en verwerken van orders, behandelen van telefonische en schriftelijke klachten en de adminsitratieve verwerking hiervan, onderhouden van telefonische kontakten, behandeling van post. Een opleiding op MEAO- niveau, goede kennis van dé Engelse en Franse taal en ervaring in een soortgelijke funktie zijn vereisten voor deze fulltime baan. Secretaresse Op de afdeling personeelszaken van een bedrijf in Sassenheim kunnen wij per direkt een secretaresse plaatsen. Het betreft diverse secretaresse werkzaamheden, zoals het verzorgen van correspondentie en het maken van afspraken. Een secretaresseopleiding, zeer goede beheersing van de Engelse taal, zelfstandig kunnen werken en een representatief uiterlijk zijn vereisten. Deze fulltime baan zal langere tijd gaan duren. Secretarieel medewerker Per direkt zoeken wij een administratieve kracht voor een internationaal bedrijf in Leidschendam. Typen met Word Perfect 5.1 en diverse secretariële werkzaamheden zullen tot de taken gaan behoren. Gevraagd wordt ruime ervaring met Word Perfect, een goede typesnelheid en werkervaring Deze fulltime baan zal enige maanden gaan duren. Vanzelfsprekend geldt deze oproep v Neem s v.p snel kontakt met ons op. Wij zijn elke werkdag open van 8.30 uur tot 17.30 uur. Vrijdags tot 18.00 uur. Wij werken ook op afspraak. Kinderopvang De Koning zorgt desgewenst voor plaats ir een uitstekend kinderverblijfTegen gereduceerd tarief' \IdS uitzendbureau de koning Specialisten in administratieve funkties. Korevaarstraat 33, 2311 JT Leiden. Telefoon 071-144143.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 20