"The Grand" HWS Pannekoek bakker AUTOMATISERINGS MEDEWERKER (M/V) STUDIEVOORLICHTERS m.v. EURODIDAKT cfyaapgkl administrateur m/v secretaresse m/v NOORDWIJK Rhijnwijck Bar Dancing Adjunct-Directeur Vierhand b.v. Is marktleider op het gebied van complete Direct Mail verzorging en het Huis aan Huis verspreiden van drukwerk en monsters. In de divisie DIRECT MAIL ligt het zwaartepunt op de exploitatie van het circa 900.000 adressen tellend bestand van alle in Nederland gevestigde bedrijveninstellingen en vrije beroepsbeoefenaren. De diensten die voortkomen uit de exploitatie van dit bestand zijn o.aten behoeve van Direct Mail campagnes: het prepostaal verwerken van mailings, het vervaardigen van marktpenetratie analyses en de uitvoering van Teleloon Marketing acties Voor de afdeling Bestandsonderhoud binnen de divisie Direct Mail zijn wij op zoek naar een: Medewerker Bestandsonderhoud m/v die aan de hand van een onderhoudsplan meewerkt om het Vierhand adressenbestand kwalitatief op een hoog niveau te houden. Het adressenbestand wordt gedeeltelijk m b.v. een beeldscherm opgebouwd en onderhouden. Daarnaast wordt een groot deel van het adressenbestand automatisch onderhouden. De werkzaamheden die hieruit voortvloeien zijn voornamelijk het controleren, bewaken en aanvullen van mutaties binnen het bestand. Voor deze functie zijn wij op zoek naar kandidaten die voldoen aan de volgende functie-eisen: een opleiding op HAVO/MBO-niveau; ervaring en/of affiniteit met geautomatiseerde systemen een analytisch denkvermogen en accuratesse zelfstandig kunnen werken en in staat zijn initiatieven te nemen bij het verrichten van de werkzaamheden: een leeftijd van 20 tot 35 jaar. Wij bieden: een jaarcontract, verlenging mogelijk: uitstekende arbeidsvoorwaarden, waaronder een 13e maand en 8% vakantietoeslag. Voor nadere informatie over de functie kunt u contact opnemen met Dhr. J. Augustin, Chef bestandsonderhoudtel. 023-176208. Uw schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen sturen aan Mevr. drs. A. J. Beek, Manager Personeelszaken. Vierhand b.v. Postbus 1620,2003 BR Haarlem Busweg 1,2031 DA Haarlem, (023)176262 Lurodidakl is een van de grootste erkende instellingen voor schrif telijk onderwijs in ons land. Voor zo'n 20.000 cursisten per jaar verzorgt Euradidakt de meest gevolgde thuiscursussen. In verband met de toenemende groei van het bedrijf vragen wij voor de afdeling onderwijsadministratie en -voorlichting De juiste kandidaat is ongeveer 20 jaar oud, heeft een opleiding op HAVO/VWO- of MEAO-niveau en kenmerkt zich in ieder geval door goede contactuele eigenschap-' Wij verwachten van je dat |e zelf standig kunt werken en beschikt over een groot verantwoordelijk heidsgevoel, doorzettingsvermo gen, doelgerichtheid en dynamiek Wij bieden een prima salaris voor de |uiste kandidaat, een prettige werkomgeving in team en volop werkzaamheden. uit het mondeling informeren en advi seren van (aspirant-)cursisten. zowel vóór als tijdens de studie. Daarnaast is de studievoorlichter verantwoordelijk voor bijkomende administratieve werkzaamheden (correspondentie met cursisten en docenten, bijhouden databestan den, verwerken en archiveren inschrijvingen, etc). Sollicitaties: Je moet |e handge schreven sollicitatiebrief voorzien van volledige informatie over je opleiding en ervaring zenden aan Eurodidakt, Schuttersveld 4, 2316 ZA LEIDEN, t a v. Dr. W J. van Gils. GESLAAGD STUDEREN OP Z'N VOORDELIGST key Is op zoek naar een enthousiaste Leeftijd tot 23 jaar Inl. alleen op werkdagen na 12.00 uur, vragen naar Mevr. Veldhuyse. 'Beestenmarkt 10- 2312 CC Heiden 0fJ~12.j6.50 De Zorgverzekeraar "ZORG EN ZEKERHEID" is een organisatie met circa 400 personeelsle den. Het hoofdkantoor is gevestigd in Leiden. Zij heeft tot taak de Ziekenfondswet en de Algemene Wet Bijzondere Ziektekosten uit te voeren. Wij zoeken voor de Dienst Automatisering en Administra tieve organisatie: FUNCTIE-INHOUD - gebruikers ondersteunen bij het opzetten van een functioneel ontwerp - functioneel ontwerp vertalen in een technisch ontwerp - verzorgen van systeemontwerp, systeemanalyse en programmering - gebruikers ondersteunen bij testen en implementeren - zorgdragen voor documentatie en onderhoud ARBEIDSVOORWAARDEN - een aanstelling voor I jaar op basis van een contract voor bepaalde tijd; eventuele omzetting in een aanstelling voor onbepaalde tijd - salaris volgens het CAO-Ziekenfondswezen, rekening houdend met opleiding en ervaring, min. 2.184,- tot max. 3.838,- FUNCTIE-EISEN - HEAO-BI, HTS, of gelijkwaardig niveau van ervaring - enige jaren ervaring in automatisering - ruime ervaring in Cobol-programmering - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid - goede contactuele eigenschappen - flexibele instelling - mogelijkheid tot prestatietoeslag - 22,5 vakantiedagen - 36-urige werkweek - 8% vakantietoeslag - 8,33% eindejaarsuitkering - goede secundaire arbeidsvoorwaarden Belangstellenden kunnen hun sollicitatie met alle relavante gegevens binnen 14 dagen toezenden aan de dienst Personeel en Organisatie ta.v. hr. J.B. Lavooij, Postbus 400, 2300 AK Leiden. Voor nadere informatie kunt u bellen naar de dienst P&O tel. 071-357730. Schouwenhaghe Makelaardij BV zoekt voor haar kantoor te Wassenaar een jonge enthousiaste voor diverse administratieve werkzaamheden voor het verwerken van de boekhouding en .bi heerswerkzaamheden ervaring in een soortgelijke functie is in uw voordeel, evenals ervaring met computers, voor deze functie wordt verlangd boekhoud kundig inzicht en enige bekendheid met auto matisering. een representatieve beheer agenda, telefoonbediening, informatie verstrekken aan cliënten, administratief werk, be zoekers ontvangen en te woord staan, kennis van WordPerfect. Wij vragen: secretaresse opleiding; goede typevaardigheid en eigenschappen als initiatief, zelfstandig, organisa tietalent, efficiënt en dienstverlenend. Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kunt u zenden aan de directie van Schouwenhag he Makelaardij BV, Langstraat 186 2242 JZ te Was- Tel. 01751-79047. gemeente Bloemen - badplaats In verband met tijdelijke afwezigheid vanwege ouderschapsverlof van twee medewerkers is bij de dienst Openbare Werken van de gemeente Noordwijk plaats voor een technisch medewerk(st)er voor de duur van een half jaar Periode 1 januari 1991 tot 1 juli 1991 voor 38 uur per week. Funktie-inhoud - assistentie bij het opzetten van een milieubeleidsplan (technische advisering). j - voorbereiding van plannen en het opstellen van adviezen ter verdere automatisering van de dienst. - overige voorkomende werkzaamheden. Funktie-eisen - technische opleiding op HBO-, danwel MBO-niveau; - kennis van, c.q. interesse voor milieutechnische zaken; - kennis van, c.q. interesse voor automatisering; - kennis van de organisatie van het taakveld reiniging en vervoer (i.v.m. planning en bedrijfsonderzoek) strekt tot aanbeveling. - goede redaktionele vaardigheid. Salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Nadere inlichtingen worden desgewenst verstrekt door de heer M.L.M.G. Bon van de dienst Openbare Werken, telefoon 01719-60355. Schriftelijke sollicitaties, gericht aan het college van burgemeester en wethouders, binnen 7 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan de afdeling Personeel Organisatie, Postbus 298, 2200 AG Noordwijk. Gelieve in de linkerbovenhoek van de enveloppe te vermelden "sollicitatie". Christelijke Scholengemeenschap voor MDG0 en ander Voortgezet Onderwijs Postbus 106, 2300 AC Lelden Het bestuur van Rhijnwijck Chr. Scholengemeenschap voor MD GO en ander Voortgezet Onderwijs, vraagt voor direkt een SCHOONMAAKSTER(ER) voor 20 uren per week. Nadere inlichtingen kunnen verstrekt worden door de heer Tj. v. Norden (071-310661). Sollicitaties z.s.m. richten aan de Adj.dir. pers.zaken Mw. H.A. Bos, Postbus 106, 2300 AC te Leiden. vraagt per direkt: voor 4 dagen per week, goede verdiensten. Sollicitatie na 19.00 uur tel. 01719-187.82 Een van onze opdrachtgevers is een in Zuid-Holland gevestigde, gerenommeerde onderneming (60 medewerkers) die zich richt op het uitvoeren van onderhoudswerkzaamheden aan gebouwen. Daarbij gaat het om schilderwerk, betonreparatie en -renovatie, beglazings- en isolatiewerk. Deze zelfstandige en winstgevende onderneming werkt in opdracht van onder meer institutionele beleggers, aannemingsbedrijven, woningbouwverenigingen en instellingen in de gezondheids- en bejaardenzorg. Vakmanschap en degelijkheid in de uitvoering van projecten vormen de basis waarop met vele opdrachtgevers vaste relaties zijn opgebouwd. De Randstad is het voornaamste werkterrein van deze onderneming. In verband met opvolging van de huidige functionaris zijn wij thans op zoek naar een ondernemende, commercieel ingestelde die, in nauwe samenwerking met de algemeen directeur, zal worden belast met onder meer: het opstellen en uitvoeren van het commerciële beleid; het onderhouden van contacten met opdrachtgevers; bewaken van het klantenbestand in termen van spreiding en rendement; leiding geven aan de interne organisatie; het zorgdragen voor een goede personele bezetting, zowel kwalitatief als kwantitatief. Op termijn bestaat de mogelijkheid om, bij gebleken geschiktheid, de algemeen directeur op te volgen. De gedachten gaan uit naar kandidaten die, naast een plezierige stijl van optreden beschikken over: een bij voorkeur technisch gerichte opleiding op minimaal HBO-niveau; substantiële ervaring, opgedaan in leidinggevende, commercieel-techni- sche functies binnen genoemde of aanverwante branche; goed ontwikkeld organisatorisch inzicht; leeftijd: 35-45 jaar. Belangstellenden (M/V) wordt verzocht hun brief, inclusief curriculum vitae, te richten aan de heerR.M. van Zoelen van onderstaand bureau. Een strikt vertrouwelijke behandeling van reacties wordt uiteraard gegarandeerd. Werving Selectie Postbus 964 - 1180 AZ Amstelveen - Telefoon 020 - 47

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 16