flfl^J DE ZIJLIJN Cruciale interland voor Oranje SpoOrPtTV Bults: 'Ik heb mijn hart laten spreken' De Rooy wil als assistent neergang van ploeg Post een halt toeroepen Alleen winst op Grieken kan Michels in het zadel houden DINSDAG 20 NOVEMBER 1990 PAGINA 17 Agressie op de velden neemt toe Van onze correspondent Henri van der Steen AMSTERDAM Rob Overkleeft hoeft niet te stoppen. De scheidsrechter die zondag bij RBC-Den Bosch door Dick Bults te gen de grond werd gelopen eist een forse straf voor de voetballer, zo niet dan overweegt hij te bedanken. Mr. Van Oostveen, voorzit ter van de tuchtcommissie, stelt Overkleeft echter gerust. „Onge zien kan ik zeggen dat we Bults fiks zullen aanpakken". Van Oostveen gaat er gemakshalve werd Bults voorlopig geschorst vanuit, dat bewezen kan worden dat door Den Bosch en kreeg hij een Bults handtastelijk is geweest te- boete opgelegd. De club bestrijdt genover Overkleeft. Dat zal wel luk- overigens elke verklaring van de in ken. Waarnemer Cees Voermans uit Alphen aan den Rijn woonachtige Roosendaal heeft dezelfde lezing Overkleeft en is van mening dat de naar Zeist gestuurd als het arbitrale wedstrijd ten onrechte is gestaakt, trio. „Het was heel duidelijk dat Voor Bults wordt donderdag, als Bults en Van Schijndel handtaste- het lukt op die dag een mondelinge lijk werden en dat Bults de scheids- behandeling te krijgen, vrijspraak rechter daarna tegen de grond heeft gevraagd. Bults: „Misschien dat ze gelopen. Het was voetbal onwaar dig". Bults zelf heeft een geheel andere lezing. Hij ontkent Overkleeft in eerste instantie te hebben aange raakt. „Toen ik ineens rood zag, schoot er van alles door me heen. M'n gezin, de premies. Toen heb ik hem een duw gegeven en is hij heel theatraal en provocerend neerge- hebben geschorst om een L baar te maken naar de tuchtcom missie, maar dat werkt averechts. Je bekent dan bij voorbaat schuld". Mr. Van Oostveen heeft het over een 'vulkanische situatie' op de vraag waar alle agressie van de laatste we ken vandaan komt. Ook bij Feye- noord-Roda JC en FC Groningen- Feyenoord kwam het onlangs tot Theo de Rooy keert niet meer terug op de fiets. Als assistent stort. Zoals je op een klap van Mike ordinaire taferelen. „We hebben net Tyson nog niet neer zou gaan. Als ik Overkleeft was zou ik er spijt van hebben. Eigenlijk heb ik ook wel een goed gevoel, ik heb gewoon m'n hart laten spreken". De verdediger die in veertien jaar betaald voetbal niet meer dan zes keer een schorsing van een wed strijd kreeg, zal nu zijn portemon nee moeten laten spreken. Gisteren Operatie Van Aerle uitgerekend dat de laatste vier jaar het aantal gele kaarten 50 percent gestegen is. Kennelijk is er dus meer agressie. Misschien is het de kater van het WK. De trainers pik ken het grote aantal kaarten niet, de scheidsrechters pikken het gebrek aan respect niet, de spelers vragen schaamteloos om mildere schorsin gen omdat er meer kaarten vallen. Er is alom gerommel". De sportpsycholoog Peter Blitz denkt niet dat de steeds agressieve re prestatie-maatschappij oorzaak is. „Het is veel directer en simpeler. AMSTERDAM (ANP) - Tegensla- In september stapte De Rooy na gen, zo heeft hij ervaren, maken je ampel beraad van de fiets. Defini- sterker. Theo de Rooy ziet zelfs door tief. Na elf jaar beroepswielrennen. komen. Het sein tot nadenken over zoen merkte hij echter dat hij in een neerwaartse spiraal terecht was j EINDHOVEN (ANP) - Voor Berry Aerle is het seizoen voorbij. De Wedstrijden speel je om te winnen maanden, staat aan het begin van een gitzwart firmament een zonne straaltje. Hij bezit de kracht om zelfs de meest negatieve gebeurte nissen positief op te vatten. De 33- jarige ex-wielrenner, sinds twee Ongewis over zijn toekomst. Hij was zelf tot de conclusie gekomen dat hij niets meer in het peloton te deed De Rooy pijn. De pijlsnelle af zoeken had. Zijn HEAO-opleiding daling trof hem recht in zijn hart. zijn toekomst., De aftakeling van de ploeg Post PSV-verdediger gaat morgen in Geldrop opnieuw onder het mes. De 27-voudig international heeft een 'Gullit'-knie. Van Aerle moet na de operatie tien dagen in het zieken huis blijven. Het genezingsproces vergt ongeveer vijf maanden. Ro- mario (enkelblessure) zal nog drie weken buiten de lijnen blijven. RB op Nieuw Zuid tegen TC Dordrecht en daarbij probeer je tot de grens te nieuw leven. Sportief, maat- leek hem een stevige basis om in het bedrijfsleven een baan te zoeken. Aan een functie in de wielrennerij dacht hij nog niet. „Mijn vriendin vroeg me t een lichtinstallatie op hun eigen sportpark. De aanvang van de wed strijd is 19.30 uur. Leidse jeugd tot 16 jaar deelt met Gouda LEIDEN - In het kader van het Jeugdplan Nederland is gister avond op het terrein van Koude kerk het duel tussen de Leidse se lectie tot 16 jaar en de Goudse selec tie gespeeld. In een gelijkopgaande wedstrijd kwam Leiden aan de lei ding via Franklin Thiels (Alphense Boys). Zeven minuten na deze tref fer kwam Gouda op gelijke hoogte via Jürgen van Hattem. Na rust had Leiden het betere van het spel, de score bleef echter ongewijzigd. gaan. De scheidsrechter bepaalt die schappelijk en privé, grens, dus is de oplossing simpel: ze - -- moeten beter gaan fluiten. We moe ten dus scheidsrechters krijgen die dikke streep getrokken. Onder zijn beter worden opgeleid, meer per- wielercarrière en onder het rotste soonlijkheid hebben, beter worden jaar uit zijn leven. Als assistent van begeleid en gehonoreerd. De trai- Peter Post bij Panasonic stapt hij Op het moment dat bekend werd ners moeten de spelers goede ma- van het smalle zadel achter het dat Ferdi van den Haute naar PDM nieren bijbrengen, maar de KNVB stuur van de ploegleidersauto. Pri- vertrok, heeft Henk Lubberding bij moet entameren dat de arbitrage vé heeft hij zijn problemen na de Post en Planckaert mijn naam laten verbetert. Want een scheidsrechter echtscheiding ook grotendeels op- vallen. Post had mij wel in gedach- ic notiniKinb gelost. Binnenkort worden zijn drie te, maar wilde mij niet met die ver- 'ndereh weer met hem verenigd. antwoordelijke taak opzadelen. De „Ik heb geestelijk echt aan de privé-problemen waren echter uit de wereld. En dat was voor mij en voor Post een belangrijk argument om de baan te accepteren". De Rooy was in zijn actieve perio de nooit een opvallende wielrenner. Niet in woorden, ook niet in daden. Hij was al tevreden als hij een prijs- je hiocht meepikken. Als anonieme een louterend effect gehad. Ik heb knecht was hij zijn geld meer dan ,Het deed me zeer. Ik had me zoveel voorgesteld van dit seizoen. De komst van Theunisse en Rooks be loofde veel. Het werd een nachtmer rie. Vanaf het moment dat Theunis- tal weken geleden of een baantje als se in doping-affaires verwikkeld ploegleider niets voor mij was. Zelf raakte. Dat was de genadeslag voor had ik er niet aan gedacht, want ik Post", was druk bezig met nieuwe banen. is natuurlijk onaantastbaar' In de praktijk is hij dat niet, vol- kinderen weer met hem verenigd, gens Blitz: „Sterker: de agressie is LEIDEN De zaterdag j.l. afgelas te wedstrijd Rijnsburgse Boys- FC Dordrecht '90 in de tussenronde vert later in de wedstrijd voordeel kon me niet volledig concentreren, van de KNVB-beker zal volgende op. De trainers stimuleren dat ge- Had nauwelijks nog energie om te week dinsdag (27 november) op het drag, de spelers doen wat er gezegd trainen. Ik ben uit het dal gekrab- terrein van Quick Boys verspeeld wordt en de scheidsrechters laten beid. Door lichtpuntjes te blijven worden. De. Rijnsburgers zijn ge- het zich aanleunen. Het verhaal van zien, ondanks de sombere tijden, noodzaakt naar Nieuw Zuid uit te Koeman over de doodschop zegt Deze negatieve ervaringen hebben wijken vanwege het ontbreken van nog steeds alles over de ontwikke lingen van de laatste 20 jaar". Over enkele maanden staat de wielrenner De Rooy aan de andere kant. Als coach/manager/regelneef van vroegere collega's. „Ik ga er vanuit dat het goed gaat", getuigt hij weer van zijn positieve instel- antwoordelijke taak opzadelen. De ling. „Mijn taakomschrijving staat vast.Ik kan nu ook rechtstreeks jon ge renners begeleiden. Fysiek kun nen de meeste amateurs de over gang wel aan, maar geestelijk heb ben ze moeite met de overstap. En daar wil ik ze bij helpen. Het klinkt idealistisch. Maar ik heb altijd idea len gehad, ook al heb ik ze vaak moeten bijstellen. Ik heb altijd i weer iets opgestoken". waard in de ploeg van Post. Dit sei- probeerd een positieve bijdrage te leveren aan de wielersport". Joop Riethoven blijft maar aan de in Leiden mag nog zo nevelig aan gang om de start van de Tour de de verre horizon liggenhij zal er France opnieuw naar Leiden (of naar toe lopen en als het moet Noordwijk) te halen. Hoe lang zit hij daarover nou al niet de trom te roerenWaarschijnlijk is hij de enige die er in gelooft dat het hem nog eens zal lukken. Hij straalt tenminste een oeverloos optimis me uit als je hem er over aan spreekt. Zelf geef ik nog geen duit voor zijn kansenmaar ik bewonder zijn weergaloze handigheid om steeds weer met gebakken lucht, fata morgana's en droomland- verhalen de publiciteit te halen. De Tourdirectie heeft vorige week beslist, dat, ondanks Joops geploeter en gescherm met opties, de start van 's werelds grootste wielercircus in 1992 in Spanje zal worden gehouden. Je denkt dat hij nu wel zwaar teleurgesteld zal zijn, maar nee. Doodgemoede reerd zegt hij in de krant van af gelopen woensdag': Ik ga binnen kort al naar Frankrijk om de con- een Tourstart in Nederland had, voor 1994 veilig te stellen". Fantastisch toch. Zo heeft hij de droom tot pakweg eind 1992 al weer veiliggesteld. Joop is een groot wielerliefheb- ber, maar van zijn enthousiasme voor een start van de Tour in Lei den begrijp ik niets. De eerste keer, in 1978, tpen de ronde in deze stad zijn beginpunt had (dank zij Riethovens mierenvlijt en Teek- ens z'n centen), kostte het hem bij na het leven. Aan de vooravond van de Tourstart moest hij, totaal overwerkt, met een hersenbloed ing in het ziekenhuis worden op genomen. En Tour-baas Lévitan zorgde nog voor een regelrecht schandaal kruipen. Hij is een gelovige en daar doe je niks tegen. Nee, het houdt ook niet op bij zijn stervensuur. Ik weet zeker dat daarna op een dag de hemelpoort woest wordt geopend en de stem van Joop stralend over ons heen dondert met de mededeling: "Ik heb verdikkeme een optie op de Tourstart van 2050 en als dat niet lukt, ga ik hem meteen voor 2054 veiligstelle n". Van Joop en zijn Tour raken we nooit meer af. Ondermijning Wetshandhaving is een toene mend probleem in Nederland. Je ziet dat op allerlei gebieden. Ie dereen bepaalt zelf wel wat kan en niet kan. Het lijkt wel of er steeds zwakker tegen wordt opge treden. Zelfs als iemand de regels fla grant schendt, weet hij zich nog tenschappers die met hun oor op 's mans zieltje onder ede verklaren dat het in wezen een brave borst is en alle ellende eenvoudig is terug te voeren op wanbegrip destijds van zijn kleuterjuffrouw. Op de sportvelden vind je daar van een afgeleide. Na die spelers oploop vorige week bij FC Gro- ningen-Feyenoord stuurde de scheidsrechter twee man weg, om dat hij geconstateerd had dat die elkaar sloegen. De strafcomissie zette de twee rode kaarten om in twee gele. Het is je reinste onder mijning van het gezag van de scheidsrechter en min of meer een aanbeveling voor de spelers om op dezelfde voet voort te gaan. Je raakt je frustratie zo aardig kwijt door de piepkleine tijdrit door en meer dan geel kost het immers Leiden voor ongeldig te verkla- toch niet. want die was door de regen "te gevaarlijk" geweest. In de Py reneeën en Alpen kan het misten, gieten en ijzelen van heb ik jou daar en niemand zal er over pie keren de rit te annuleren. Maar een buitje in een paar Leidse stra ten was natuurlijk te gek. Het feit dat drie Nederlanders na die tijd rit bovenaan stonden en daar ver moedelijk dagenlang niet weg te branden zouden zijn, diende na tuurlijk geen enkel Frans (com mercieel) belang. Dat was de wa re reden van Lévitans ingreep, maar dat kon hij niet aan de openbaarheid prijsgeven. In Ita lië of België had hij dergelijke flauwekul wel uit zijn hart gela ten, in het kleine Nederland kon hij het zich wel permitteren. Een gewone sterveling zou na dergelijke ervaringen hebben ge zegd: mag deze beker aan mij nu verder voorbijgaan? Joop niet. Hij blijft doorgaan. De Tourstart Dit weekeinde werd arbiter Overkleeft bij RBC-Den Bosch door een paar Bossche spelers die hun verstand kennelijk bij het carnaval hadden achtergelaten tegen de grasmat gelopen. Twee keer rood trok Overkleeft. Maar ik moet nog zien wat daarvan over blijft. Trainers in het betaald voetbal hoor je voortdurend klagen over de arbitrage. De scheidsrechter zus en de scheidsrechter zo. Het is is even makkelijk als armoedig. Een mooie camouflage voor hun eigen minkukeligheid. Zelf fokken de trainers hun spelers vaak op tot een graad van heethoofdig heid, waarbij je eigenlijk de brandweer zou moeten waarschu wen, maar daarover hoor je hen nooit. Behéérsing zou het woord nog wel voorkomen in het woorden boek van dat soort lieden? RUUD PAAUW Van onze correspondent Albert Geesing Noors onderzoek: jen leidt tot WASSENAAR Het Nederlands elftal opende zes jaar jaar geleden de kwalificatiereeks voor het WK '86 in Mexico met een thuisnederlaag (1-2) tegen Hongarije. Die verliespartij betekende de genadeklap voor toenmalig bondscoach Kees Rijvers. Onder druk van de publieke opinie diende hij een I i paar weken later zijn ontslag in. Volledig in de geest van Ri- koppen leidt tot nus Michels, toen nog bondsmanager. „Wanneer een li G li A' bondscoach een kwalificatiereeks thuis begint met een ne- nersenDeSCnaalging derlaag", was zijn spijkerharde oordeel, „kan hij beter op- OSLO (AP) - Dertig procent van de stappen". Om vervolgens zelf plaats te nemen op de stoel oud-voetballers in Noorwegen heeft van bondscoach, door het koppen van ballen lichte tot matige hersenbeschadigingen Het kan een 'oude rot in het vak', opgelopen. Dat is de conclusie van zoals Michels zichzelf gistermiddag een onderzoek dat de medicus Alf in het trainingskamp van Oranje Thorvald Tysvaer in het kader v.an omschreef, niet verbazen datdie een proefschrift heeft uitgevoerd. historische uitspraak weer komt Grieken des duivels over ontvangst SPIJKENISSE (GPD) De KNVB hoeft volgend jaar niet te rekenen op een warm onthaal, wanneer het Griekenland aandoet voor de re turnwedstrijd voor de eindronden van het Europees kampioénschap. De Grieken, die onder de rook van Rotterdam (Spijkenisse) zijn neer gestreken in een hotel zijn des duivels over de behandeling door de Ne derlandse voetbalbond. Bondscoach Anthonis Georgiadis werd het gisteren allemaal wat te veel, toen hij met het zoveelste probleem binnen 24 uur werd gecon fronteerd. Georgiadis raakte in alle staten toen hij vernam dat voor de tweede keer zijn trainingsplannen dreigden te worden gedwarsboomd door het ontbreken van een geschikt veld. „Alle interviews met spelers zijn vanaf nu verboden. De enige tot wie de Nederlandse pers zich nog kan wenden, ben ik. En ik heb geen zin". De chaos bij de Grieken werd er alleen maar groter door. Overal in het hotel bevonden zich journalisten, die ieder op hun wijze aan een verhaal trachtten te komen. De Griekse spelers begrepen er weinig van, bekommerden zich louter nog om de massaal ingekochte hifi-ap- paratuur die in Nederland goedkoper schijnt te zijn. Tolken, managers, bestuursleden kwamen er aan te pas om de pro blemen wat de trainingsaccommodatie betreft in allerijl op te lossen. Zondagavond hadden' de Grieken hun hoofd gestoten bij de plaatselij ke amateurclub SpijkenisSe. Kunstlicht bleek daar niet te bestaan, waarna besloten werd in het donker wat loopoefeningen af te werken. Guy Defaix, de door de KNVB aan de Grieken toegewezen begelei der in Nederland, liet alle herrie aan zich voorbij gaan. „Natuurlijk wist de KNVB dat ze kwamen. Maar waarom er niets was geregeld moetje mij niet vragen. Koude oorlog? Welnee, ze moeten nu alleen een beetje improviseren... Defaix zet op zijn beurt zijn vraagtekens bij de voorbereiding van Oranjes tegenstander in de Kuip. „Gisteren hadden ze overdag makke lijk kunnen trainen. Maar dat wilden ze niet. Ze wilden met de bus naar Rotterdam. Heb ik ze midden in de stad losgelaten, met de afspraak dat ze om twee uur weer in de bus zouden zitten. Weetje wie er in zaten? De chauffeur en ik. De rest zwierf overal en nergens. De hele staf zat aan de overkant achter het raam aan de pils, dus die was in elk geval in de buurt". Vandaag laten de Griekse internationals hun trainingspak overdag andermaal droog. Pas om acht uur vanavond brengen ze een bezoek aan de Kuip. „Overdag willen ze voornamelijk rondtoeren. Sight seeing, daar hebben de spelers zin in, riep de coach. Nou dat kan hoor. Gaan we vandaag lekker met z'n allen naar de Oosterscheldewerken. Amsterdam? Alsjeblieft niet, krijg ik ?e daar helemaal de bus niet meer bovendrijven. Na het miezerige op treden in Italië en Portugal (beide 1- 0 verlies) en met het EK-kwalifica- tieduel tegen Griekenland voor de deur is de opmerking van destijds ineens hoogst actueel. De situatie van toen en nu is in ze ker opzicht ook vergelijkbaar. Al thans op het sportief-technische vlak. Net als morgengavond de be doeling is met het kwartet Van 't Schip-Kieft-Van Basten-Roy speel de Oranje ook toen met het maxi-' male aantal aanvallers: Kieft, Van Basten, Gullit en Van der Gijp. Door een doelpunt van Kieft kwam het Nederlands elftal al vroeg op voorsprong, maar werd het vervol gens overspeeld op het midden veld. Het is die interland waarop Mi chels eind vorige week doelde toen hij sprak over een 'gezond even wicht in de ploeg'. Gelijk Daarin heeft de bondscoach het g Selectie Van Scliie en Grimbergen DEN HAAG (ANP) - Rijnsburgse Jolanda Grimbergen en Lia van Schie uit Stompwijk zijn opgeno men in de vrouwenploeg voor de wereldbeker-wedstrijd op 24 en 25 november in Berlijn. De overige teamleden zijn: Christine Aaftink, Anita Loorbach, Yvonne van Gen- nip, Herma Meijer, De Vries en San dra Voetelink. De verdeling over de afstanden is: 500 meter: Aaftink, Loorbach, Meij-j er, Voetelink, Van Gennip, 1000 me ter: Aaftink, Loorbach, Van Schiei Grimbergen, Meijer, 1500 meter: Aaftink, Meijer, Voetelink, Van Schie, Van Gennip, 3000 meter: Van Schie, De Vries, Van Gennip, Grim bergen. Bryan Roy (rechts) en Richard Witschge bezig met warming-up oefeningen voor de aanvang van de training van het Nederlands elftal gisteren op het terrein van Blauw Zwart in Wassenaar. <f0to anp) lijk aan z'n kant. Toch is dat minder geoorloofd is om met de pers te pra ten over de tactiek". Daar weet Ro nald Koeman inmiddels al van. Dat de sfeer al tijden niet opti- in de voorbije weken wat besmuikt maal is, verbaast Van Basten niet. gelachen om de term 'operationeel „Wat wil je als je de laatste keer zo gebied', weinig bijval ontlokte zijn slecht hebt gespeeld als in Portugal. opende Van Basten voorzichtig. „Dat heeft met een heleboel dihgen te maken. Welke? Dat zul je van mij niet horen. Jullie weten dat het niet over Roy te gechargeerd is weerge- hét onderwerp van gesprek. Tot er- zelf van niet. „In aanleg heb ik de gernis van Michels, die de pers ver- kwaliteiten om een hoog rende- wijt dat zijn weinig vleiende oordeel ment te halen. Dat wordt echter niet relevant dan de snelheid Michels nu het roer heeft omge gooid. Werd door sommige trainers alleen door mij bepaald, maar ook door de spitsen die van mijn acties 'knieval' naar Van Basten en de hem bevriende media. „Want an ders kan ik het niet uitleggen", meent een eredivisie-trainer. „Je staat ergens voor of niet. Als je ech ter door het minste of geringste Plezier en sfeer gaan nauw samen met succes. De laatste keer", laat hij zich pardoes ontvallen, „dat ik met het Nederlands elftal echt fijn ge voetbald heb, was in die vriend schappelijke wedstrijd in Eindho- geven. Roy zelf tilt er na het gesprek van zaterdag met Michels niet en voorzetten moeten profiteren, zwaar aan, zegt-ie. Buitenspelers Dat Michels aanvankelijk Oranje zonder specifieke buiten. Daarop zal Roy morgenavond be oordeeld worden. Als hij anderen met maar in staat stelt te scoren, bij voorkeur Marco van Basten. Het zal zuchtje tegenwind al van je geloof ven tegen Rusland". Dat is inmid. valt, ben je geen knip voor de neus waard" dels twee jaar geleden. Sindsdien werd het met Oranje van kwaad tot Met de aanpassing van het spel- erger en dateert de laatste overwin- concept heeft Michels in elk geval ning in een interland waar echt iets bereikt dat Marco van Basten zich op het spel stond al van een jaar ge- voorlopig op de vlakte houdt. Zoals leden tegen Finland, ook gistermiddag in Auberge Kievit Het wordt derhalve hoog tijd dat dat Bryan Roy in Oranje moet?". spelers wilde voetballen, heeft hem de sfeer rondom Oranje ten goede niet geïrriteerd. Zegt-ie. Hij heeft komen. De beste spits ter wereld evenmin het gevoel dat hij morgen- loopt nu al maandenlang te verpie- avond 'het tegendeel moet bewij- teren in de punt van de aanval: zijn zen' en dat er door de ommezwaai laatste doelpunt in Oranje dateert al van de bondscoach een extra druk van voor het WK. Om hem nog iets op zijn schouders rust. „Daar word belangrijker te maken tooit de ik koud noch warm van. Als dat wel bondscoach Van Basten, bij afwe- zo was, en ik zou gaan zitten pieke- zigheid van Gullit en Koeman, ren, ga ik twijfelen aan mezelf. Dan woensdagavond met de aanvoer- kan ik beter stoppen met voetbal- dersband. Of hij zich daardoor laat len. Of ik recht heb op een basis- inspireren, is echter zeer de vraag. in Wassenaar, de peperdure pleis- de Europees kampioen een aan- terplaats van de 'nouveau riche' uit sprekend resultaat behaalt. „We Milaan, Amsterdam en Eindhoven, moeten winnen, anders kunnen we „De omschakeling van Milan naar het EK over twee jaar in Zweden plaats? Wie^ben ik nou dat ik vind Het enige waar Marco van Basten, Éfc Rinus Michels, kortom heel Oranje, behoefte aan heeft zijn doelpunten. Zijn rendement, en daarin heeft Een overwinning derhalve. Bij elke Michels gelijk, is nog te laag. De andere uitslag zal Michels herin- vraag is alleen of de verwachtingen nerd worden aan z'n eigen woorden het Nederlands elftal is heel moei- vergeten", blikt Bryan Roy vooruit, niet te hoog zijn opgeschroefd. De van zes jaar geleden. Een cruciale lijk, dat durf ik rustig te bekennen", De Ajacied was in de voorbije dagen tweevoudige international vindt interland derhalve. DINSDAG 16.00-16.30 Sportnet: Sport uit Frankrijk. 16.30-17.30 EURO: Wielrennen: vanuit Lunel. 16.30-18.00 Sportnet: Boksen voor profs in de VS. 17.30-18.30 EURO: US College Football. 18.00-19.00 Sportnet: Dragraces. 18.30-19.00 EURO: Surfen. 19r00-l9.30 EURO: Goals de mooiste doelpunten. 19.00-21.00 Sportnet: American Football: Boston-Miami. 19.20-20.00 Ned 2: Veronica Sport. 19.30-20.00 EURO: Eurosportnews. 20.00-21.00 EURO: World Power Boat. 20.00-21.30 Super: Ultra Sport. 21.00-22.00 EURO: World Championship Artistic Indoor Cycling. 21.00-22.00 Sportnet International Mo torsport. 21.30-22.00 BBC 1 A Question of Sport: 22 00-23.00 EURO: Worstelen. 22.00-00.00 Sportnet: Snooker World Classics. 22.15-22,30 Ned 3: Studio Sport Journaal. 22.15-00.15 Super: Ultra Sport. 22.35-23.25 Ned 2: Sportgala: autosport, 23.00-00.00 EURO: WK gewichtheffen vanuit Budapest. 00.00-00.30 EURO: Eurosportnews. 00.00-01.00 Sportnet: Rallysport. 00.30-01.30 EURO: Kunstrijden op de schaats in Canada. 01.00-01.30 Sportnet: Sport uit Frankrijk, 01.30-02.00 Sportnet: Exotische Sporten. WOENSDAG 08 00-10.00 Sportnet: Autosport. Nascar Winston Cup. 09.30-10.00 EURO: Eurobics. 10.00-11.00 Sportnet: Go: auto- en motor- sportmagazine. 10.00-11.00 EURO: World Championship Artistic Indoor Cycling. 11.00-12.00 EURO: Vechtsport Festival. 11.00-13.00 Sportnet: NHL IJshockey. 12.00-13.00 EURO: World Power Boat. 13.00-13.30 EURO. Eurobics 13.00-14.00 Sportnet: The Sports Show. 13.30-14 30 EURO: Wereldspelen niet- Olympische Spelen. 14.00-15.00 Sportnet: Dragraces. 14.30-16.30 EURO Tennis voor mannen (Kremlin-Cup).

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 17