Over laadvolume kunnen we lang en breed zijn. Uw huisarts zit een nie band. (^Volkswagen heeft de bus opnieuw uitgevonden. KLOZ Grote. I Laadbreedte: vlakke laadvloer. I 1.22 m.\ Laadvolume: 5.4 m3. Onafhankelijke achterwielophanging. Neem voor een eerste kennismaking met de nieuwe Transporter in gedachten een aantal Euro-pallets mee. En maak voor de aardigheid de achterdeuren (of achterklep) eens open. Alsof u in een magazijn kijkt. En dan te bedenken dat de Transporter officieel onder het kleine beroepsvervoer valt. Hoe krijgen ze dat bij Volkswagen voor elkaar. Ten eerste de nieuwe achterasconstructie. Die zorgt naast perfect weggedrag voor een grote laadbreedte tussen de wielkasten. Wat dacht u van 1,22 meter? Dat is wél mooi meer dan een Euro pallet. Het laadruim is overigens hoekig. Met een vlakke vloer en gladde wanden. De motor is naar voren verhuisd en ligt dwars geplaatst voor de compacte vooras. Kortom, heel wat slimme uitvindingen die ervoor zorgen dat u geen twee keer voor één en dezelfde vracht hoeft te rijden. Ook achter het stuur is er alle ruimte. We noe men de compacte voorasconstructie. Een uitvinding Laadhoogte. 52 cm. met verstrekkende gevolgen, met name voor chauf feurs van twee meter en langer. Maar ja, of het nu gaat om degelijkheid, effi ciency, betrouwbaarheid of veiligheid: aan elke Volkswagen-uitvinding kun je met gemak meerdere voordelen ophangen. Dat zijn we overigens aan onze stand verplicht. Gladde zijwanden. Vanaf 1 januari 1991 is huisartsen hulp opgenomen in alle nieuwe particuliere ziektekostenpolissen. De geneesmiddelen die de huisarts voorschrijft, zijn dan ook meeverzekerd. Dat is een goede zaak, want de huisarts vervult immers een belangrijke rol bij de toegang tot de gezondheidszorg. In dit najaar zullen degenen die huisartsenhulp nog niet hebben mee verzekerd van hun verzekeringsmaat schappij het aanbod krijgen om zich Goed nieuws als u wel verzekerd bent, maar nog z bn der huisarts in uw polis. maakt uw polis nóg completer. Dit is een publikatie van het Kontaktorgaan Landelijke Organisaties van Ziektekostenverzekeraars. Uw ziektekostenverzekeraar zonder keuring tegen de gebrui kelijke voorwaarden voor huis artsenhulp te verzekeren. Zij dienen uiteraard wel re kening te houden met een premie aanpassing. Voor nieuwe verzekerden zal de polis voortaan altijd de huis artsenhulp omvatten. En voor degenen die nu al de huisartsenhulp in de polis hebben, verandert er natuurlijk niets.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 6