spooRrrv NEC is beducht voor Quick Boys AftlQltZpN LD Cup korfballers open strijd Meeste clubs tegen gebruik van tv-beelden in tuchtzaken Zoeterwoudse basketballers fysiek te zwak Onderzoek naar bedreiging door Schillaci LD-cup Verboden om te juichen DINSDAG 13 NOVEMBER 1990 Van c redacteur Herman Joustra LEIDEN - Dat NEC het in zijn broek doet is overdreven, maar dat de Nijmeegse eredivisonist niet met gerust hart naar Katwijk af reist is een feit. Na de stunt tegen Helmond Sport van enkele we ken geleden voelt Quick Boys zich in de tussenronde van de KNVB-beker ongetwijfeld verre van kansloos in zijn poging de volgende betaalde club op Nieuw Zuid beentje te lichten. Trainer Leen Looyen (43), die onder meer werkzaam was bij Vi tesse, RKC en NAC en die sinds 1987 de club waar hij ooit zijn car rière in het betaalde voetbal begon weer onder zijn hoede heeft, is zich daarvan bewust en heeft zijn ploeg terdege voorbereid op het bekertreffen. Het bereiken van de tweede ronde is voor de ploeg uit Gelderland niets minder dan een 'must'. Kortom, NEC is op zijn hoede en heeft niets aan het toeval overgelaten om gezichts verlies te voorkomen. Het is een gegeven dat trainers van achterin tot hun recht komen, maar betaalde clubs voor dit soort wed- het gehiis van Sanchez Torres is het strijden hun elftal steevast op het grootst. We hebben hem echt nodig hart drukken te waken voor onder- in de aanval. Aan de andere kant schatting van de tegenstander. Heb knokken de invallers zich helemaal jij dat inmiddels ook al gedaan? leeg. Daarom konden we nog net "Ik denk niet dat ik dat hoef te een gelijkspel wegslepen bij Willem doen in deze omstandigheden. Voor II (het werd 2-2, red.). Al met al moet dit seizoen hebben we al een keer het duidelijk genoeg zijn voor de tegen Quick Boys gespeeld en met spelers hoe de zaken liggen", veel pijn en moeite met 3-1 gewon nen. Met een compleet team. Nu Dat zijn dus interne moeïlijkhe- ontbreekt er door blessures een half den, maar Quick Boys kan natuur- elftal: Henk Grim, Desmond Ge- lijk ook voor problemen zorgen. mert, Cees Lok, Frans Paymans en "Natuurlijk. De spelers weten Manuel Sanchez Torres. Lok en ook dat het een goede ploeg is. Ik Paymans zijn typisch spelers die vind dat je Quick Boys moet be- schouwen als een eerste-divisie- club. Ik ben er van overtuigd dat ze meer niveau hebben dan sommige ploegen in het betaalde voetbal. Ook wat de organisatie betreft. Vo rige keer zijn we na afloop perfect ontvangen en kregen een heerlijke vismaaltijd voorgeschoteld. Veel profclubs zouden daar een voor beeld aan kunnen nemen". Goed beschouwd hebben jullie al leen maar wat te verliezen. Winst vindt iedereen normaal, verlies wordt als een afgang beschouwd. Hoe zwaar telt dat? "Zwaar. Maar behalve het spor tieve aspect, speelt er nog iets mee. De bekercompetitie is voor ons vrij lucratief. De spelers voetballen op recettebasis, dus is het zaak door te stoten naar de tweede ronde. Dan heb je misschien het geluk thuis een grote club te loten, zoals Ajax of PSV. Dat trekt publiek en levert dus geld op". Je hebt al een keer gespeeld tegen Quick Boys. Heb je na het bekend worden van de loting nog nieuwe in lichtingen ingewonnen? "We hebben vanuit de technische ..„.I"De AlgemeneTijdens^het 22»"* Fides Pacta toernooi nog met 4-? °oor,c ar> or p ai paalde specifieke punten heb ik aan de spelers meegegeven, op een sten- ciltje, maar daar wil ik niet verder op ingaan. Iedereen moet dat door lezen. In elk geval hebben we het in de voorbereiding dus als een gewo ne competitiewedstrijd benaderd. Het is voor mij duidelijk dat we vooral in aanvallend opzicht het no dige moeten brengen om deze ron de te overleven". LEIDEN Vanavond brandt voor de zesde maal de strijd om de Leidsch Dagblad Cup los. In Noord- wijk komen De Algemene, De Da naïden, Fluks en Velocitas in actie. Woensdag en donderdagavond is het de beurt aan de overige twaalf deelnemende korfbalclubs. De LKF prominenten, een gelegen heidsteam van 'toppers van toen' completeert het deelnemersveld. den strijden op Tweede Kerstdag om de hoofdprijzi Een echte favoriet is in de A-pou le niet aan te wijzen. Afgelopen z De Danaïden, terwijl zaterdag derdeklasser Velocitas als outsider r verrassingen kan zorgen. Zelfs afdelingsclub Fluks moet, gesteund s door het thuispubliek, in staat wor den geacht het niveau van de lande lijk spelende tegenstanders te bena deren. In de B-poule lijkt -woensdag in Sassenheim een tweestrijd voor de hand te liggen tussen thuisclub TOP en eersteklasser Fiks. Tweede klassers Crescendo en KIOS uit Nieuw Vennep ontmoeten elkaar ook in de komende competitie en zullen zich met het oog hierop wel licht enigszins sparen. Opmerkelijk in de C-poule is de transfer van Carla Akse. Vorig jaar nog actief in de LKF-prominenten, maar inmiddels is deze geroutineer de kracht weer opgenomen in het eerste team van Zuiderkwartier. Deze beide achttallen zijn ook favo riet voor plaatsing voor de eindstrijd. Derdeklassers KNS en het Bodegraafse Vriendenschaar zullen waarschijnlijk niet aan dit ni veau kunnen tippen. Ook in de vijf ploegen tellende D- poule ligt een tweestrijd voor de hand. Eersteklassers Pernix en Fi des Pacta zullen waarschijnlijk wei nig voor elkaar onderdoen. De re sultaten tegen afdelingsclubs Mad- joe en Ons Eiland kunnen dan door slaggevend zijn, maar misschien kan ook het Alphense Tempo nog voor verrassingen zorgen. Programma voor vanavond (Noordwijk- tegenstander behandeld. Eén onze trainers is afgelopen zaterdag gaan kijken bij DOS Kampen. Hij heeft alles op papier uitgewerkt. De de zwakke punten. Be- De voorbereiding is dus heel seri eus genomen, maar krijgt het pu- Je kent inmiddels de ambiance bij bliek ook iets aantrekkelijks voorge- Quick Boys, ongetwijfeld zal het ook schoteld? NEC staat immers bij veel nu weer bomvol zitten. NEC trekt mensen bekend als een saaie, kleur- zelf niet zo veel toeschouwers. Ben je loze ploeg. jaloers? "We hebben beslist geen saaie ploeg. Wel een stug team met harde maar een topper thuis gehad: PSV. werkers. We hebben het elftal niet Toen zaten er dertienduizend men- om technisch zeer begaafd voetbal sen op de tribune. De rest van de op de mat te leggen. Het draait bij wedstrijden zo'n vierduizend. Bo ons om de inzet, het zwoegen. Daar- vendien moeten die amateurclubs mee zijn we ook gepromoveerd uit niet overdrijven. Die drieduizend de eerste divisie. Maar kleurloos toeschouwers zitten er echt niet. We zijn we zeker niet. We hebben ook hebben recht op de helft van de re de mooiste tenues van Nederland: cette. Ik ben benieuwd als we de af- rood, groen en zwart. Daar zit ge- rekening van Quick Boys krijgen, noeg kleur in zou ik zeggen". hoe veel mensen er werkelijk zijn geweest. Ik neem aan dat ze wel eer- Maar in de competitie zijn jullie lijk zijn. Quick Boys is tenslotte een na een goede start inmiddels be- nette club". DEN HAAG (GPD) De tuchtcom- missie van de KNVB treedt af als zij geen televisie-beelden mag gebrui ken bij het beoordelen van de straf maat van ernstige overtredingen. Dat zei mr. Erik Vilé, bestuurslid van de voetbalbond, gisteravond in het NCRV-programma Hier en Nu. Vilé reageerde met die woorden op een NCRV-enquête, waaruit is gebleken dat een meerderheid van de ere- en eerste divisieclubs tegen het gebruik van tv-beelden is. In de eerste divisie zijn zes clubs vóór, in de eredivisie slechts twee, FC Den Haag en Willem II. Twee clubs had den geen mening. Vilé toonde zich verbaasd over het naar zijn mening onaanvaardbare standpunt. Hij vindt dat de tuchtcommissie van al het aanwezige materiaal gebruik moet kunnen maken. De kritiek van de clubs is dat het gezag van de scheidsrechters wordt ondermijnd. Bovendien vinden zij het onredelijk dat clubs* die vaker op televisie zijn een grotere kans lo pen op televisie-beelden te worden veroordeeld. Vitesse zou daardoor bijvoorbeeld het slachtoffer kun nen worden van het contract met de commerciële zender RTL 4. De clubs worden in hun kritiek ge steund door de spelersvakbond WCS. Vorig seizoen werden Jan Wouters (Ajax) en Fortuna Sittard- hoorlijk teruggevallen. Leefde NEC speler Marcel Liesdek (nu FC boven zijn standPrf5ht), naaf aanleid,n6 "an tv- "Nee, zeker niet. De oorzaak ligt beelden langdurig geschorst, in de vele blessures. Anders zouden we drie punten meer hebben gehad en stonden we vijfde. Maar de fout moetje toch bij jezelf zoeken. In de breedte is NEC niet sterk genoeg. We hebben de minste contractspe lers van de hele eredivisie: achttien. Volendam heeft er geloof ik vijfen twintig". WCS-voorman Karei Jansen gaat de Nederlandse betaald voet ballers mobiliseren om de 'heksen jacht' van het scheidsrechterskorps een halt toe te roepen. De woord voerder van de spelersvakbond vindt dat de arbiters de nieuwe spel regels van de FIFA (de wereldvoet- balorganisatie) onjuist interprete ren. Volgens hem weten de voetbal lers daardoor niet meer waar ze aan toe zijn en zijn ze daardoor 'vogel vrij'. Tijdens de najaarsvergadering van de KNVB op 26 november zul- "Nee. We hebben dit seizoen nog Je" de Profvoetballers protesteren tegen 'de willekeurige wijze rechtspraak'. Jansen zei dit gisteravond tijdens een informele bijeenkomst in Zeist waar de clubs, de voetbalbond en enkele belangenorganisaties zich bogen over de nieuwe richtlijnen. „Door die nieuwe regels regent het gele kaarten", aldus Jansen. Vorige week al riep Roda JC-trainer Jan Reker de oefenmeesters van de ere divisieclubs bijeen om de deskun digheid van de scheidsrechters ter discussie te stellen Van sommige verslaggevers die op tv het voetbalcommentaar ver zorgen vraag ik me wel eens af wat ze nu eigenlijk willen: behoor lijk voetbal of maar zo'n beetje meegaan in de groeiende vervui ling van het spel. Evert te Napel is zo iemand die af en toe van die ra re uitglijers heeft. Woensdag was hij aan het woord bij Club Brugge-AC Milan. Op zeker moment drong Brug ge- speler Farina door tot het Itali aanse doelgebied, passeerde een man en raakte daarbij uit het evenwicht. En wat riep onze Evert? "Als hij nu slim is gaat hij liggen en krijgt hij een straf schop". Farina, overigens niet zwaar uit balans, deed dat niet en zijn actie leverde verder niets op. Waarom zegt Te Napel zoiets? Wat heeft het voor zin, behalve bewust of onbewust) het bevorde ren van dat ergerlijke twee derangs patronaatstoneel dat we kelijks in het strafschopgebied te aanschouwen is? Als Farina was gaan liggen en er zou een strafschop uit zijn voortgekomen, reken maar dat Te Napel weer de eerste was geweest om uit te roepen: "Hij valt, maar hij valt maar al te graag en de scheidsrechter trapt er in", want in dat soort opmerkingen is hij ook erg sterk. Voetbalverslaggevers hoeven geen zedenmeesters te zijn, ze moe ten anderzijds dit soort rotsooie- righeid niet gaan aanbevelen on der het mom dat zoiets 'slim' is. Van hen wordt slechts gevraagd op een redelijke wijze hun hoofd bij het werk te houden. Van Basten Topvoetballers leven in een eigen wereldje en dadrin geldt ook een geheel eigen versie van de waar heid. Wat Van Basten woensdag in Brugge uitspookte tegen verdedi ger Plovie leek met geen mogelijk heid voor tweeërlei uitleg vat baar. Hij gaf de Belg in het voor bijgaan een opdonder met zijn el leboog. De scheidsrechter stuurde hem terstond het veld uit. Zo klaar als een klontje. Als Van Basten na afloop ge woon had verklaard dat de gal hem op zeker moment door het lijf hebben gierde omdat die Belg de hele wedstrijd niet anders had gedaan dan hem voortdurend aan shirt, lichaam of arm beetpakken dan is die lel nog altijd onacceptabel, maar je kunt je enigszins in de ge moedstoestand van de speler ver plaatsen. Maar nee, Van Basten ver klaarde zich volmaakt onschul dig. Hij ontwierp het fraaie ver haal dat hij zich met z'n linker arm breed wilde maken, waarna er een botsing ontstond. Gewoon een ongelukje in de speeltuin dus. Breed maken met een elleboog ter hoogte van het hoofd van de te genstander. De smoezen worden er met de jaren niet beter op. Frappant was ook wat Plovie, wiens jukbeen het bij die kleinig heid van Van Basten begaf, had op te merken over het optreden van zijn tegenstander. Plovie ge loofde niet dat Van Basten met opzet die tik had uitgedeeld en hij zou het zelfs heel, heel jammer vin den als Van Basten er door dit in cident in de volgende Europa- Cup wedstrijd van AC Milan niet bij zou kunnen zijn. Wat een braafheid. Je zou er bij na tranen van in de ogen krijgen. Ik maak me eerlijk gezegd wat ongerust. Zou Van Basten met die stoot misschien ook die Belg z'n hersens hebben geraakt? Aftakeling Toen de beide Duitslanden weer één natie werden, sprak menigeen de vrees uit dat het land in diverse takken van sport nu wel helemaal niet meer te verslaan zou zijn. Een totaal verkeerde taxatie van de situatie. Alleen als de Westduitsers de opbouw, selectie, (medische) bege leiding, de trainingsfaciliteiten én de enorme geldstroom naar de sport in het oosten in stand had den gelaten dan zou een dergelij ke mogelijkheid hebben bestaan. Maar heel het Oostduitse sportbol- werk is ontmanteld. Honderden trainers en sportlie den moeten nu op eigen houtje aan de kost zien te komen, wat hun totaal vreemd is. Hoe snel de aftakeling kan gaan, bewezen dit weekeinde de voor het eerst gezamenlijk gehou den Duitse zwemkampioenschap- pen, die tevens als selectie golden voor de WK, begin 1991 in Perth. Van het sinds 1973 oppermach tige Oostduitse vrouwenzwem- men is vrijwel niets meer over. Grote kampioenen als Heike Friedrich, Kathleen Nord, Karin Meissner, Anke Möhring en Astrid Strauss slaagden er niet eens in zich voor de WK te plaatsen. "Ze i niet meer de beschik king over hun uitgekiende do- pingprogramma's", werd er sma lend. aan Westduitse kant gezegd. Alsof het westen altijd zo schoon heeft gesport. Nee, het is de maat schappelijke ontreddering die de Oostduitse topsporter de das om doet. RUUD PAAUW GRONINGEN (ANP) - Oud-wereldkampioen Jannes van der Wal werd voor de aanvang van de vijfde ronde van het wereldkam pioenschap dammen in Groningen in de bloemen gezet. De Gro ninger vierde zijn 34ste verjaardag en kreeg namens de organisatie een tas met geschenken uitgereikt. De Senegalese grootmeester Maco- lees had een verrassend sterke ver- dou N'Diaye stond onmiddellijk op dedigingszet achter de hand. Ter- om zijn tegenstander te feliciteren, wijl in de analyseruimte sombere maar wenste het daar uitdrukkelijk geluiden werd gehoord, besloot bij te laten. De jarige kreeg niets N'Diaye zelf tot een afwikkeling die kado en mocht met de remise niet hem slechts e eens ontevreden zijn. Medekoplo- verde. per Valneris kwam tegen Tsjizjov tot winst. puntendeling ople- Tsjizjov Het duo kreeg van de zeven ach- In de „Russische groep" vielen drie tervolgers uiteindelijk alleen Sij- overwinningen te noteren. Het top- Poule A: Fluks-De Algemene (19.00 uur), De Danaiden-Velocitas (19.35 uur), Fluks-De Danaïden (20.20 uur), Veloci- tas-De Algemene (20.55 uur). De Algeme- minuten later begon dan gepland dat kwam enkele notoire laatko- gen Sovjet-spelers op mers natuurlijk goed uit. Dit keer sultaat gerekend. Maar was ook Sijbrands niet bij de ope ning aanwezig, maar zijn tijdverlies werd ruimschoots gecompenseerd door de nog later arriverende Trao- Sijbrands De dammer uit Ivoorkust moest echter al snel in de verdediging be- Programma voor morgenavond (Wasbeek, Sassenheim) Poule B: Crescendo-TOP (19.00 uur), KIOS-Fiks (19.35 uur), Fiks-Crescendo (20 20 uur), TOP-KIOS (20.55 uur), Fiks- TOP (21.40 uur), Crescendo-KIOS (22.15 Programma voor donderdagavond (Apollohal, Oegstgeest): Poule C: KNS-LKF prominenten (19.00 uur), Vriendenschaar-Zuiderkwar- tier (19.35 uur), LKF prominenten-Vrien denschaar (20.20 uur), Zuiderkvvartier- KNS (20.55 uur), Zuiderkwartier-LKF prominenten (21.40 uur), Vrienden- schaar-KNS (22.15 uur) Programma voor donderdagavond rusten en analyses tijdens de partij (Vijfmeihai, Leiden): maakten duidelijk dat Sijbrands Poule D: Pern|x-Madjoe (19.00 uur), steeds betere kansen kreeg. Het Tempo-Fides Pacta (19.25 uur). Ons Ei- land-Permx (19.50 uur), Tempo-Madjoe Prob!eem 1S dan J">st het vo?r.d*lel (20.15 uur). Fides Pacta-Ons Eiland (20.40 ,n winst om te zetten, waarbij dit uur), Pernix-Tempo (21.05 uur), Madjoe- keer de klok te hulp schoot. Traore Fides Pacta (21.30 uur), Ons Eiland-Tem- gebruikte rond de veertigste zet zo- po (21.55 uur), Fides Pacta-Pernix (22.20 veel bedenktijd voor een afwikke- uur), Madjoe-Ons Eiland (22.45 uur) ling, maar bleek op een combinatie te hebben gebroed die hij korte tijd later bliksemsnel op het bord bracht. Traore meende zijn tegenstander daardoor te verrassen, maar bleek in een door Sijbrands opgezette lok- zet te zijn gelopen. „Die variant had ik een half uur eerder al doorgere kend, alleen ik verwachtte niet dat hij op het bord zou komen", vertel de Sijbrands. De oud-wereldkam pioen had slechts enkele seconden nodig de partij winnend af te slui ten. Van der Wal had tegen N'Diaye niet zijn beste dag. Hij kwam zelfs niet tot voordeel en meende in de tijdnoodfase een doorbraakcombi- natie te kunnen nemen, die hem twee schijven kostte. De Senega- brands naast zich op de eerste duel tussen titelverdediger Tsjisyov. plaats. Koeperman en Watoetin en de Letse kampioen Valneris le- voegden zich door fraaie zeges bij verde alleen in de openingsfase wat het peloton runners-up, dat weer uit zeven man bestaat. De vierde winst partij kwam op naam van de Ameri kaan Veitsman. De „huldiging" van Van der Wal spanningen op. Na goed twee werd de vrede al getekend. De naar de Verenigde Staten geëmigreerde Sovjet-dammer Veitsman zorgde voor een regelrechte verrassing betekende wel dat de ronde enkele door Ba te verslaan. De Malinees had i LEIDEN - Na een 83-71 nederlaag tegen rayoneersteklasser Hoofd dorp is Luba Zoeterwoude gister avond uitgeschakeld voor de twee de ronde van het Luba Basketbal- toernooi. Ondanks de versterking van bankspeler Piet van der Zaag (14 punten) liepen de Zoeterwoude- naren, die fysiek niet opgewassen waren tegen het twee klassen hoger spelende Hoofddorp, eigenlijk de hele wedstrijd achter de feiten aan. binatie was zijn positie, ondanks een lang eindspel niet meer te red den. Gari Kasparov was gisteren kennelijk dolgelukkig dat hij de pers weer kon begroeten in Lyon waar hij samen met Anatoli Karpov aankwam. De twee Sovjetrüssische schaker werken in de Middenfranse plaats het tweede ge deelte af van hun tweekamp om de wereldtitel. De eerste helft werd afgelopen woensdagavond afgesloten in het Hudson-theater in New York. De tweede sessie van twaalf partijen gaat zaterdag 24 november van start. De stand in de tweekamp is 6-6. ROME (Reuter) - De Italiaanse voet- sinistere en verschrikkelijke balbond is een onderzoek begon nen naar de beschuldigingen, die Salvatore Schillaci afgelopen_zon- heeft Mircea Radulescu benoemd generaal bij de Roemeense voetbal- op het veld van Old Trafford dag zou hebben geuit tegen Fabio tot bondscoach. De 49-jarige Radu- Poli na het duel tussen Juventus en lescu is de opvolger van Gheorge Bologna. Toen de speler van Bolog- Constantin die vorige week door de na de lieveling van Italië tijdens de bond werd ontslagen. Radulescu, wereldtitelstrijd in zijn gezicht zou hebben geslagen, voegde de van Si cilië afkomstige Schillaci hem toe: „Jij bent er geweest. Ik laat jouw vermoorden." De problemen tussen de twee spelers ontstonden toen Juventus een strafschop kreeg toegewezen na een overtreding van Poli op Schilla ci. De speler van Bologna beschul digde de spits van aanstellerij en be drog. Na de vele verwensingen over en weer, waarbij Poli geel kreeg, schoot Baggio Juventus naar l-Oi Poli gaf tegen journalisten toe Schillaci te hebben geslagen. „Dat was dom, maar hij had mij gewoon een duw of ook een slag moeten toe dienen. Dan was alles achter de rug geweest. Maar zo'n antwoord, zulke momenteel assistent secretaris- vechtpartij, die zich op 20 oktober eneraal bij de Roemeense voetbal- op het veld van Old Trafford voor bond, Constantin werd ontslagen deed. De Football Association twee opeenvolgende nederlagen bracht Arsenal twee punten in min- het Roemeense nationale team: 1-2 tegen Schotland en 0-3 tegen Bulgarije. De Engelse voetbalbond heeft LUXEMBURG (SID) - De Luxemburgse bondscoach Paul Philippe moet de volgende EK- kwalificatiewedstrijd, volgende week woensdag Wales, op de tribune volgen. De tuchtcommissie van de UEFA heeft hem wegens „onsportief gedrag" geschorst. De UEFA meent dat Philippe tijdens de interland van 31 oktober te gen Duitsland (2-3) over de schreef ging. Philippe wordt verweten, on danks herhaalde waarschuwingen van de scheidsrechter, „gebaren" te hebben gemaakt en bij de Luxemburgse doelpunten .juichend over het gras te hebben gelopen". De FIFA had Philipppe al eens om soort gelijke redenen na een WK-kwalificatieduel tegen Tsjechoslowakije van de bank gestuurd. dering. Manchester United vendien kregen beide clubs een geldstraf van 175.000 gulden opge legd. Titelverdediger Liverpool heeft nu een voorsprong van acht punten op Arsenal, dat tweede is. Manches ter United handhaaft zich op de ze vende plaats. „Bij de strafmaat is gekeken naar de reputatie van bei de clubs", verklaarde Graham Kel ly, algemeen secretaris van de FA. „Ook het feit dat de clubs al maatre gelen tegen bepaalde spelers na men, is in ogenschouw genomen." De zware geldstraffen waren overeenkomstig de verwachting, de in mindering gebrachte punten zijn een nieuwtje in het Engelse voetbal. Han Berger blijft nog zeker tweeëneenhalf seizoen bij Fortuna Sittard. DINSDAG 16.00-17.00 EURO: WK roeien Tasmaniè. 16.30-18.00 Sportnet: Boksen voor profs in de VS. 17.00-17.30 EURO. World jet ski tour. 17.30-18.30 EURO. US College Football. 18.00-19.00 Sportnet: Autosport: dragra- 18.30-19.00 EURO: Surfen bij Maui. 19.00-19.30 ËURO: Goals: de mooiste doelpunten uit de Spaanse voetbalcom- 19.00-21.00 Sportnet: American Football. 19.20-20.00 Ned 2: Veronica Sport. 19.30-20.00 EURO: Eurosportnews. 20.00-22.00 Super: Ultra Sport. 20.00-22 00 EURO. Kunstnjden op de schaats, Parijs. 21.00-22.00 Sportnet: International Mo torsport. 21.30-22.00 BBC 1: A question of Sport: 22.00-23.00 EURO: Worstelen. 22.00-00.00 Sportnet: World Snooker Classics. 22.15-22.30 Ned 3: Studio Sportjournaal. 22.15-00.15 Super: Ultra Sport. 23.00-23.30 Did 1Sport Extra: WK tennis in Frankfurt, samenvatting. 23.00-00.00 EURO: Springconcours Spruce Meadow. 00.00-00.30 EURO: Eurosportnews. 00.00-01.30 Sportnet: Paardesport: Hor- se show, New York en Puissance jum- ping. 01.00-01.30 EURO: F 3000 motorrace, ronde 5. 01.30-02.00 Sportnet: High Five, exoti sche sporten. WOENSDAG 08.00-10.00 Sportnet: Autosport: IMSA GTP GP van San Diego. 11.00-13.00 S 11.00-11.30 kampioenschappen vor tourwagens. 11.30-12.00 EURO: F 3000 motor race. 12.00-13.00 EURO: Springconcours 13.00-13.30 EURO: Eurobics. 13.00-14.30 Sportnet: Franse rugby lea gue. 13 30-14.30 EURO: Wereldspelen met- olympische sporten, deel 3. 14.30-15.30 EURO International Cup 14.30-15.30 Sportnet: Dragraces. 15.30-16.00 EURO: Vlotraces, deel 2. 15.30-16.45 Sportnet. Bowlen voor vrou-

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 19