SpoorptTV Gebroken kaak door Van Bastens elleboog Jan Stel grijpt kans bij Katwijk Nederlandse Triathlon Bond groeit uit tot grote organisatie Ron de Roode welkome versterking voor Telstar Twee zeges van Nederlandse dammers Kasparov vertrekt met stille trom uit New York VRIJDAG 9 NOVEMBER 1990 PAGINA 17 'Maar derby's zeggen me niets' Van c redacteur Rob Onderwater LEIDEN Pim Langeveld heeft zijn concurrent de hand gereikt. Omdat de begenadigde, maar licht ontvlambare middenvelder van Katwijk zichzelf met met een schorsing opzadelde (hij werd in de derby tegen Quick Boys het veld uitgestuurd), heeft Jan Stel voorlopig vier duels de vrije hand. De 'nummer twaalf is dus ge promoveerd tot basisspeler en weet morgen Rijnsburgse Boys te genover zich. De streekderby heeft de spanning aanzienlijk verhoogd op sportpark De Krom, maar de geelzwarte landskampioen impo neert de Leidse politieagent Stel nauwelijks. Ben jij zo'n koele kikker? "Ik weet wel dat Rijnsburg een sterke ploeg heeft, maar ik ken die gasten niet. Vandaar dat ik me er niet zo druk om maak. Koet? Carli? Nog nooit van gehoord, dus het raakt me niet zo. Al die streekder by's zeggen me niet zoveel, trou- Barcelona lijft Jan Mplby in wens. Voor anderen zijn ze de kren ten in de pap, voor mij is elke wed strijd dezelfde. Maar bij mijn ploeg genoten leeft zo'n derby tegen Rijnsburgse Boys wel degelijk". Je bent al 27 en pas nu doorgebro ken in het eerste van Katwijk. Is hier sprake van een laatbloeier? "Nee. Ik heb een tijdje noodgege- dwongen niet kunnen voetballen. Ik heb vroeger gespeeld bij Sparta Nijkerk. Ze spelen nu in de hoogste afdeling, maar toen ik nog voor het eerste uitkwam, speelde de club in de tweede klasse". yj T. Je hebt inmidddels i Hoe ben je bij Katwijk verzeild e 5asjs t geraakt? j da "Door mijn werk, de politie. Na danken Van onze correspondent Fred Segaar DEN HAAG Met een leden-aanwas van ruim zestig procent is de Nederlandse Triathlon Bond (NTB) de snelst groeiende sportorganisatie. Aan het begin van dit jaar stonden ruim vierduizend sportievelingen bij de bond ingeschreven; aan het einde van deze jaargang zullen dat er meer dan zevenduizend zijn. De NTB heeft de wind mee. De ex- leen zwemmen. De triathlon is dan plosieve stijging dit jaar, die alleen een nieuwe uitdaging". 'erd door de golfers, Triatleten lijken pure individua- Almere zetelende be- listen. Toch hebben zij zich dit jaar "en masse aangesloten bij de tachtig verenigingen die ons land rijk is. Niet alleen omdat dat wordt benaderd door de golfers, dankt het stuur aan een 'drempel verlagend' systeem van contributie-heffing. Tegenover het lidmaatschap, i tientje en je hebt je abonnement formatie oplevert. "De triatleten blijken behoefte te hebben aan die bijeenkomsten", Maar dat is niet de enige reden zegt Maasdijk. "Ze kunnen ervarin- De variatie van drie gen uitwisselen en steken daarvan wem- veel op. Onze trainers zijn goed op geleid, niet in het minst dankzij de speciale cursussen die zij sinds kort sporten (hardlopen, fietsen, men) en de keuze uit een kwart, hal ve, hele of zelfs supertriathlon voor de fanatiekste 'freaks', slaat aan bij kunnen volgen. Maar we geven niet uiteenlopende spierbelasting groter Voor lieden die door blin- alleen onderricht c aldus Schep. "Uit het onderzoek is een medisch handboek voortgeko men. De veiligheid van de deelne mer staat daarin voorop. Bij iedere wedstrijd wordt de vochtigheid, de wind en de temperatuur gemeten. Die resultaten bepalen of de triathlon eventueel wordt ingekort. Daar zijn we heel strikt in. We wil len vóór alles voorkomen dat een deelnemer tijdens het zwemmen onderkoeld raakt. Daarom worden de surfpakken bij een bepaalde wa tertemperatuur verplicht gesteld. Een prettige bijkomstigheid is dat de triatleten zich in zo'n pak prettig voelen. Ze hebben het gevoel dat ze dankzij het pak sneller zwemmen". Het gevaar van blessures, door de de ijver worden gedreven is de geven triathlon een spel zonder grenzen: het kan altijd verder, langer zwaarder. consuls. In de wedstrijden pluk ken we daarvan de vruchten. De triathlons zijn goed georganiseerd. "Maar", steekt bondsdirecteur Dus komen de deelnemers de vol- laatste wedstrijd voor Liverpool. De de politieschool werd ik in Leiden Langeveld" geplaatst. Via Henk Langemaat (de huidige aanvoerder van Katwijk, red.) kwam ik aanvanelijk bij MVKV terecht. Daar heb ik één sei- to(e." heb ik vanwege m jj'n"ka'ns En daar heb je geen spijt van. "Nee. Ik moet wel zeggen dat ik ISÖna Telerf^lardnSkS 27-jarige Deen treedt volgende week in dienst van Barcelona als vervanger van de pas geopereerde Ronald Koeman. Liverpool en Barcelona kwamen gisteren in de Engelse stad tot een akkoord. De Catlaanse club betaalt 1,5 miljoen pond sterling, bijna 5 miljoen gulden, voor de speler. De onderhandelingen verliepen stroef. Liverpool vroeg 2 miljoen pond. verder te gaan dan 1 miljoen pond. De middenvelder hoeft in Bar celona geen ontvangstcomité te ver wachten. De selectie van Barcelona ziet niets in het aantrekken van een vierde buitenlander voor de maan den uitgeschakelde Koeman. Het wil de plaats van de libero opvullen met een lid van de huidige selectie. Desondanks is Cruyff overgegaan tot de aankoop van de Deen. Molby vernieuwt in Barcelona de relatie met Cruyff, met wie hij bij Ajax in een elftal speelde. In 1984 werd de Deen door Ajax voor 1,8 miljoen gulden verkocht aan Liver pool. Sindsdien speelde hij 140 competitiewedstrijden voor de En gelse club. Zijn hoogtepunt lag in 1986. In dat jaar maakte hij deel uit van het elftal dat de double (titel en beker) veroverde. mijn studie doen. Maar op aandringen gemaat ben ik weer begonnen" Die keert dus terug als hij wee speelgerechtigd is? "Als het aan mij ligt niet. Dit i ik ben van plan c moet een ander die uren voor mij opknappen. Dat lukt aardig, want ze vinden het allemaal leuk dat ik in een eerste elftal bij een zaterdagtop per speel". Met dank aan Pim Langeveld. Robert Maasdijk een waarschu wend vingertje op, "deze sport is met name onder recreanten popu lair. Mensen die het leuk vinden c gende keer terug". Aangeslagen De NTB mag zich i Duitsland drie dingen te combineren. Veel Frankrijk de grootste triathlonbond van onze leden hebben vroeger één .van deze drie sporten gedaan. Op een gegeven moment zijn ze uitge keken op alleen wielrennen of al- tijdje niets kunnen te grjjpen. Gezien mijn leeftijd krijg Lan- ik niet veel kansen meer om bjj een eersteklasser in het eerste te voet ballen, dus ik moet wel". Mark Koevermans treft Mats Wilander Spijt dat je er een aantal jaren tussenuit bent geweest? "Jazeker. Maar daar is toch niets meer aan te veranderen. Trouwens, ik kon moeilijk anders vanwege werk en studie. Maar zolang ik nog meekan, moet ik er maar uithalen wat er inzit". ITAPARICA (SID) goed gaan met Mark Koevermans, De Nederlandse topspinspecialist, die onlangs het Grandprixtoernooi van Athene op zijn naam bracht, be reikte gisteren de halve finales vai het graveltoernooi van het Brazi liaanse Itaparica. In de kwartfinales versloeg hij de Venezolaan Maurice Ruah met 7-6 (7-4) 6-3. In de halve fi nales treft Koevermans de vroegere Bij een club waar het je bevalt? "Ja. Een beetje vergelijkbaar met Het blijft Sparta Nijkerk". De relatie met de trainer? "Arie Lagendijk is een voetbal- dier. Tot nu toe bevalt de relatie me best, maar wat kun je er van zeggen na drie maanden?" Wilander. Is de combinatie politie-voetbal- len mogelijk? "Ja, maar alleen met medewer- de wereld Mats king van mijn collega's. Als ik moet voetballen tijdens een dienst, dan BRUGGE (ANP/GPD) Het elleboogje van Van Basten is hard aangekomen. Pascal Plo- vie blijkt zijn kaak gebroken te hebben. De voorstopper van Club Brugge werd gistermor gen geopereerd. Het herstel zal drie a vier weken vergen. LEIDEN De Velsense eerste- divisieclub Telstar heeft Ron de Roode voor de rest van het sei zoen, geleend van Willem II. De 25-jarige Leidse aanvaller was bij de Tilburgers overbodig gewor den door het succesvolle optre den van Stewart en Sylla. Eerdere avances van De Roode met zijn vroegere club FC Den Haag liepen op niets uit, omdat Willem II de aanvaller toen nog niet kwijt wilde. Telstar nam eveneens een optie tot koop. Manager Ruud Geels gaat er vanuit dat De Roode zaterdag de buteert in het duel tegen Excel- Voor De Roode is voetballen het enige wat nu telt. "Ik ben prof', aldus de Leidenaar. "Als ik doordeweeks train wil ik in het weekeinde spelen. Bij Willem II heb ik na de voorbereiding op deze competitie nooit meer een eerlijke kans gekregen. We gin gen van drie naar twee spitsen over en ik stond ernaast. Toen Van der Borgt geblesseerd raak te, nam niet ik maar Sylla zijn plaats in. Die scoorde drie keer, waardoor mijn kansen verkeken waren. Bij Telstar kan ik wel aan de bak". Geels hooopt binnen niet al te lange tijd nog een versterking aan zijn selectie toe te voegen. Zon dag arriveert uit Bukarest de 25- voudige international Lica Moli- va. Volgens de manager betreft het hier een middenvelder die ook in het hart van de verdedi ging kan worden ingezet. De 29- jarige Moliva, die uitkwam voor Dinamo Bukarest, blijft tien da- Velsen. dan bij andere sporten, weerhoudt sporters niet van deelname aan wedstrijden; in het geval van recre anten meestal de kwarttriathlon. Volgens Schep zijn de gevaren niet zo groot als wordt verondersteld. "Als je er maar verantwoord mee omgaat. Dat geldt voor alle sporten. Als je een blessure oploopt is het zaakje onder behandeling te stellen in plaats van door te gaan. Helaas gebeurt het nog wel eens dat men sen, ik praat dan niet over de top, ondanks een blessure, blijven trai nen. Een kleine aanpassing aan de schoen kan vaak al veel verhelpen. Het is aan de sporter zelf om er op een normale manier mee om te gaan. Gebeurt dat, dan levert de Van den Haute assisteert Gisbers Europa noemen. "Ik weet niet hoe het komt, maar deze sport is in Nederland enorm aangeslagen. Aanvankelijk bij dertigers die het voetbal beu waren. Maar nu blijkt ook de jeugd in de rij te staan". De organisatie van het Europees jeugd kampioenschap volgend jaar in Al- mere past precies in het toekomst- triathlon geen extreme beeld van de NTB. Maasdijk: "Van zo'n groot evenement gaat een enor me aantrekkingskracht uit. Dat hebben we eerder gemerkt met de EK in 1985, ook in Almere. Boven dien hebben we toppers in huis. Denk maar eens aan Axel Koen- ders. Dat spreekt de jeugd aan". Maar niet alleen organisatorisch zegt de NTB alles op orde te heb ben. Ook wat betreft de medische begeleiding, in handen van bonds- arts Goof Schep, kunnen andere bonden een voorbeeld nemen aan de NTB, zegt de persoon in kwestie. "We hebben een uitgebreid onder zoek gedaan om de veiligheid van de triathlon te bevorderen", aldus Schep, zelf een oud-triatleet. Dat onderzoek lijkt geen overbo dige luxe, want in bijna geen enkele andere sport vergen deelnemers zo veel van zichzelf. 3,8 kilometer zwemmen, 180 kilometer fietsen en een marathon (42,95 km.) is alleen verantwoord wanneer de sporter onder strikt medisch toezicht staat. "Dat hebben we ons gerealiseerd", 3 op In de 81ste minuut van de Europese zet i bekerwedstrijd tussen Club Brugge hem' en AC Milan (0-1) haalde Van Bas- tens optreden tot het incident ten woensdagavond met de elle- vergetelijk'. "Marco boog uit. Hij raakte voorstopper geweest, het spel was - en ik geloof portcijfer 7) wordt veel lof toege- Berlusconi noemt Van Bas- zwaaid, "ook al lijkt zijn conditie nog niet optimaal te zijn" (Corriere fantastisch dello Sport). De Gazzetta dello Plovie vol op de kaak. De Belg werd pioen, zijn spel heeft mij in extase lust buitengewone kam- Sport roemt Rijkaard om zijn werk- teur, die daarmee duidelijk maakt dat zijn lieveling niet bang hoeft te Gullit echter blijft het mikpunt a de wedstrijd door de clubarts on- gebracht", aldus de Milan-direc- ment derzocht. Die constateerde i zwelling, geen breuk. Voor alle kerheid meldde de speler zich gis- zijn termorgen in het 'Sint Jan zieken huis in Brugge. Röntgenfotos gaven wel degelijk sprake later de aanval. Ruud r interne represailles. breuk. Plovie ging direct te hebben, kan zijn geluk niet op e geen sprake opzet. "Ik wil- sPel> bovendien heeft Marco VALKENSWAARD (ANP) - Het ligt in de bedoeling dat Ferdi van den Haute komend seizoen naast Jan Gisbers als ploegleider gaat op treden bij PDM. De Belg was afgelo pen seizoen in dienst bij Peter Post. Volgens manager Manfred Krik- ke zijn PDM en Van den Haute het eens over een contract voor volgend seizoen. Krikke wacht alleen op de bevestiging van Post, dat Van den Haute vrij is om de overstap te ma ken. De Belg neemt bij PDM de plaats in van Piet van der Kruijs. "Voor Van der Kruijs betekent het een stap terug. Na afloop van zijn vakantie hopen we voor hem een oplossing te vinden", aldus Krikke. Olympia's Ronde van Nederland zal in 1991 met een traditie breken. In de opzet ontbreekt de Limburgse etappe, de laatste jaren steeds de laatste en gewoonlijk beslissende (koninginne)rit door de Zuidlim burgse heuvels. De Ronde begint op de zaterdag voor Pinksteren (18 mei) in Zeeuws- Vlaanderen, richt zich de volgende dag op Zottegem in België, waar dit jaar de eerste buitenlandse stap werd gezet en keert dan terug in Ne derland met een etappe naar en een ploegentijdrit in Bergen op Zoom, op de dag dat ook de districtskam pioenschappen op de weg worden gehouden. De grootste nationale ronde voor amateurs staat op de kalender van 18 tot 26 mei en komt in Nederland niet zuidelijker dan de provincies Noord-Brabant en Zeeland. BASKETBAL Landskampioen Den Helder heeft de komende drie weken de Amerikaanse center Ma rio Credit op proef. De basketballer komt van de Universiteit van Ar kansas en meet 2 meter en 6 centi meter. de eerder bij de bal zijn. Ik ging met schitterende wedstrijd gespeeld", De krant schrijft: "Gullit moet op - vertelt de uitgelaten trainer in de adem komen; hij wordt belast met Corriere dello Sport. De overige Ita- te veel taken, die hij, op dit moment, zicht". De Schots"e°ïch"eiïïsrêchter liaanse dagbladen zijn in het alge- Syme zag in het incident een slaan- meen ook lyrisch over Van Basten, de beweging en gaf de Nederlander Kwaliteitskrant La Repubblica net als La Gazzetta, een 5,5 als be de rode kaart. "Ik heb Plovie mijn ëeeft hem s rapportcijfer - het uit- oordelingscijfer geeft, schrijft dat aangeboden", aldus Van delen vaP cijfers is de grote hobby Gullit als Italiaanse sportjournalisten - harde - kritiek. "Spektakel van Milan, ondanks Gullit", kopt La Repubblica. De krant prijst Gullits ijver, maar noemt hem "onherken baar". Gullit krijgt door de voetbal- La Repubblica een 4. La Gazzetta dello Sport is milder. Wereldkampioen Alexei Tsjitsjov kon in zijn openingspartij MaminaN'Diaye (links) niet Basten. "Spijt er over heb ik niet, want het was een samenloop van omstandigheden. Het gebeurde ab soluut niet opzettelijk". De interna tional was op het moment van zijn WorklUSt verklaring niet op de hoogte feit dat hij met zijn klap de kaak Plovie gebroken had. Trots Voetballand Italië glimt van trots. "Zeven teams een ronde verder, een historisch record", luidt een chauvi nistische kop van de Corriere dello Sport. "Milan groots tegen Club Brugge", schrijft La Gazzetta dello Sport. En de drie 'Nederlandse Tul pen' van AC Milan? Hoé worden zij beoordeeld na de tumultrijke Euro pa-Cupwedstrijd, waarin Van Bas ten rood zag? La Gazzetta dello Sport, het meest gezaghebbende sport(dag- )blad van Italië heeft Van Basten al les al vergeven en noemt zijn optre den 'magistraal'. De reactie van Van Basten tegen Bruggespeler Plovie was volgens deze krant min of meer een logisch gevolg van alle trappen die hij tijdens de wedstrijd heeft moeten incasseren. Silvio Berlusco ni, de TV-magnaat en eigenaar van Milan, lijkt op dezelfde golflengte te zitten. 'II Dottore' vertelt in „La Gazzetta": "Die rode kaart konden we nu net niet gebruiken, maar", zo vervolgt hij vaderlijk, "ik heb met Marco gesproken en hij heeft mij verzekerd dat er absoluut geen op loopt, 7,5, "Dat een 8 zou zijn geweest posities weet te vinden en ook niet voor goede verbindingen met zijn medespelers blijkt te kunnen zor gen. "Het is overduidelijk dat Gul lit, zowel wat betreft vorm als condi tie, een grote achterstand heeft." GRONINGEN (ANP) - De Neder landse afvaardiging is in de vijftien de wereldtitelstrijd dammen beter van start gegaan dan het Sovjetrus- sische kwartet. Zowel oud-wereld- Ook Sijbrands had het betere werden de punten gedeeld. het spel tegen Macodou, waarbij de Koepermans landgenoot Veytsman oud-wereldkampioen het in de slot- maakte een minder indrukwek- fase ook tegen de klok moest opne- kend mondiaal debuut. Even leek de Senegalese kampioen Van der Wal als Stokkel dediging ontregeld te kunnen Frank Rijkaard (gemiddeld rap- NEW YORK (Reuter) Op kousevoeten is Gari Kasparov uit New York geslopen. De wereldkampioen zegde de afsluitende persconfe rentie van gisteren af. Hij wilde de confrontatie met de pers niet aan na zijn teleurstellende spel in de eerste helft van de tweekamp om de we reldtitel schaken. De 6-6 na twaalf van de vierentwintig partijen betekende een fiasco voor hem, een smet op zijn reputatie. Voor aanvang van de match had hij ronduit verklaard uitdager Karpov te zullen vernietigen. In de eer ste partijen leek het inderdaad die kant op te gaan. Maar naarmate de tweekamp vorderde, begon hij slechter te spelen en daalde kwaliteit. "Zij speelden beiden slechter dan gewoonlijk", meende de Sovjet grootmeester Salov. "Of misschien moet je het omdraaien: gewoonlijk spelen zij beter dan het normale niveau". Salov was lyrisch over de ope ning en kritisch over de tweede helft. "De kwaliteit daalde met elke partij. Vanaf de zevende werd het dubieus, het slechtst wat zij ooit pres-' teerden." Karpov pakte het bord en stukken tevreden in. Hij was in New York uit op een gelijke stand en kreeg zijn zin. Toch geven weinigen de uit dager een kans de wereldtitel in Lyon te heroveren. "Ik blijf bij mijn mening", aldus Salov. "Het wordt een nek-aan-nek gevecht waarbij Kasparov de overhand heeft. Hij zal de wereldtitel behouden door ge lijk te spelen of te winnen met een voorsprong van één punt". het aantal winstpartijen op hun brands ingezette drie i brachten. De andere zeges kwamen v kening van de Italiaan Specogna e slotfase met het remisevoorstel kwam, werd dat door de in tijdnood ijnde Nederlander onmiddellijk de Malinese meester B$. Wereld- geaccepteerd, kampioen Tsjitsjov kwam evenals Zesvoudig oud-wereldkampioen de Nederlandse favoriet Sijbrands Koeperman probeerde zijn 44 jaar niet verder dan remise. Ook natio- jongere oud-landgenoot Valneris naai kampioen Clerc moest na ruim 4,5 uur spelen een punt afstaan. Aan zijn oud-clubgenoot Van Aalten, die liet zich echter niet verrassen weinig last bleek te hebben pas op het laatste moment tot het WK te zijn toegelaten. Uiteraard ging in eerste instantie de belangstelling uit naar het tref fen tussen de twee Afrikaanse N'Diayes en de titelfavorieten Sij brands en Tsjitsjov. Beide Europe- DEN HAAG (ANP) W aterpolocoach Schouten bedankt aanvankelijk goede op bouw ging de voormalige Ameri kaanse kampioen tegen de Italiaan door Sij- Specogna in het middenspel op de drie in de te speculatieve toer. De ook debute rende Italiaan strafte dat doeltref fend af. De Canadese debutant Tchicaya koos voor een openings strategie die hij acht jaar geleden eens tegen Koeperman uitprobeer de. Die partij verloor hij en dit keer zorgde Stokkel voor een exacte ko pie van dat gebeuren. Van der Wal overspeelde Autar in het midden spel en hoewel de Surinaamse kam pioen nog lang tegenstand bood was een nederlaag onafwendbaar. VRIJDAG 15.00-17.00 Sportnet: NHL IJshockey. 15.15-17.10 BBC 2: Sporl on Friday: met o.a. paarderennen in Cheltenham. 17.00-18.00 Sportnet: Argentijns voetbal. 18.00-19.00 Sportnet: Autosport. 19.00-21.00 Sportnet: Paardesport: springconcours in Washington. 19.30-20.00 EURO: Eurosportnews. 20.00-23.00 EURO: Open Indoor tennis kampioenschappen van Londen. 20.20-20.55 Ned 3: Sport Studio. 21.00-22.00 Sportnet: Go: auto- en motor sportmagazine. 22.00-23.30 Sportnet: Boksen voor profs in de VS. 22.15-22.30 Ned 3: Studio Sport Journaal. 23.00-01.00 EURO: Trax sportmix. 23.30-01.30 Sportnet: NHL IJshockey. 23.40-00.05 Did 1Sportschau. 01.00-01.30 EURO: Eurosporlnews. 01.30-03.30 Sportnet: American Football: Pittsburgh-Miami. 01.30-04.00 EURO: Open Indoor tennis kampioenschappen van Londen. 03.30-05.00 Sportnet. Boksen. 05.00-07.00 Sportnet: NHL IJshockey. ZATERDAG 07.00-08.00 Sportnet: Autosport: vanuit Le Mans. 08.00-09.00 Sportnet: Autosport. 09.00-10.00 Sportnet: Speedway. 10.00-11.00 Sportnet: The Sports Show. tief en zelfs voordeligere posities, maar zij konden dat voordeel niet uitbuiten. ZWEMMEN - Het is nog lang niet zeker of drievoudig Olympisch kampioen Michael Gross over twee als trainer-coach van het Neder- maanden bij de wereldkampioen met de Malinees Mamina, die na af- Canada, de weg vrijgemaakt r zijn tac- moet worden tiek. Al voor de partij had hij aange- de technische leiding. Schouten, kondigd niet van de titelverdediger die het Nederlands mannenteam te willen verliezen en vol zelfver- drie jaar heeft geleid, meent dat een trouwen begon hij dan ook aan het ander wellicht wel in staat is de spe- duel, dat in klassieke banen werd Iers over de mentale drempel heen schappen zwemmen in Perth start zal verschijnen. De 26-jarige Gross, die zich sinds de Olympische Spelen van 1988 toelegde op studie en journalistiek, wordt aan de voor avond van zijn comeback bij de al gehele Duitse kampioenschappen geplaagd door angina en een zere keel. „Ik heb de laatste dagen nogal wat anti-biotica geslikt. Ik voel me zo slap als een vaatdoek," aldus Gross. ADVERTENTIE WATERPOLO WEDSTRIJD ZIJL'LGB'DIV.KOUDIJS Zaterdag 10 nov. Zwembad De Zijl Aanvang: 20.15 uur U aangeboden door: GRAFISCH TEKSTVERWERKINGSBURO Joop Burghouwt «je Rijndijk 36 - 2315 JV Leiden

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 17