Z,„2> St3 ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (M/V) Gevorderde Assistenten- Accountant (m/v) bejaarden- verzorgende m/v DOKTERSASSISTENTE) telefoniste/ receptioniste (v/m) KAMER VAN KOOPHANDEL EN FABRIEKEN VOOR RIJNLAND r ?DUIN Morel Ernst &Young De Zorgverzekeraar "ZORG EN ZEKERHEID" is een organisatie met circa 400 personeelsle den. Het hoofdkantoor is gevestigd in een nieuw pand te Leiden. Zij heeft tot taak de Ziekenfondswet en de Algemene Wet Bijzondere Ziektekosten uit te voeren. Voor de sector SCHADE zoeken wij een: Functie-inhoud - het verwerken van aanvragen en declaraties - het uitvoeren van administratieve controles - het verstrekken van telefonische en schriftelijke informatie aan verzekerden en medewerkers Arbeidsvoorwaarden - een aanstelling voor I jaar op basis van een con tract voor bepaalde tijd; eventuele omzetting in een aanstelling voor onbepaalde tijd - salaris volgens het CAO-Ziekenfondswezen, reke ning houdend met opleiding en ervaring, min. 1438,- tot max. 2807,- Functie-eisen HAVO of gelijkwaardig niveau administratief en cijfermatig inzicht accuratesse bereidheid tot het werken met een geautomati seerd systeem goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid in teamverband kunnen werken bereidheid tot het volgen van cursussen mogelijkheid tot prestatietoeslag 22,5 vakantiedagen 36-urige werkweek 8% vakantietoeslag 7,83% eindejaarsuitkering goede secundaire arbeidsvoorwaarden Belangstellenden kunnen hun sollicitatie met alle relevante gegevens binnen 14 dagen toezenden aan de dienst Personeel en Organisatie ta.v. mw. M. Oskam, Postbus 400, 2300 AK Leiden. Voor nadere informatie kunt u bellen naar de dienst P O, tel. 071-357729. Katholieke Stichting Huize st'bernardus verzorgingstehuis verpleeghuis, reactiverings- en dagbehandelingscentrum hoofdstraat 62, 2171 AV Sassenheim, tel. (02522) 19004 Dedirektievande Katholieke Stichting "Huize Sint Bernardus" vraagt voor het verzorgingstehuis met 85 bewoners een Aanstelling geschiedt in fulltime of part time dienstverband. Taken: Tot haar of zijn taken behoren het in teamverband verzorgen van onze bewo ners en het bevorderen van een goede sfeer op de afdeling, waarbij de verzor ging en persoonlijke benadering van onze bewoners voorop staat. Funktie-eisen: diploma bejaardenverzorgende; goede kontaktuele eigenschappen; bereid zijn om onregelmatige diensten te verrichten. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden conform de CAO-Ziekenhuiswezen (funktiegroep 30). Bij het verkrijgen van huisvesting kan worden bemiddeld; tijdelijke huisvesting in onze personeelsflat is mogelijk. Inlichtingen over deze funktie kunnen worden ingewonnen bij mw. H. de Bruin, direktrice verzorgingstehuis, aan wie ook de schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht, binnen 14 dagen na ver schijnen van dit blad. Per 1 januari 1991 met enige werkervaring gevraagd. - voor ongeveer 26 uur per week - in duo huisartsenpraktijk - in de omgeving van Alphen Sollicitatiebrieven met vermelding van op leiding en werkervaring onder nr. 100854. DE RUIJTER DE WILDT en DE VROOM advocaten Advocaten te Leiden en Rijnsburg Medio december 1990 verhuizen wij naar ons i kantoorpand aan de Haagweg 5 te Leiden. In verband daarmede vragen wij voor indiensttreding per 1 janu ari 1991 een Wij denken aan kandidaten op MAVO-niveau met - representatief voorkomen - leeftijd ca. 20 jaar - goede typevaardigheid Na een inwerkperiode dient zij/hij in staat te zijn alle voorkomende werkzaamheden, behorende bij de func tie zelfstandig te verrichten. De Ruijter de Wildt en De Vroom Advocaten t.a.v. Mr. J.G. Hinnen, Rapenburg 35, postbus 11286, 2301 EG Leiden (tel. 071-124445). Keurslager - Traiteur - Catering GEBR. J.J. GROENEVELD b.v. U heeft interesse in (opnieuw) een FULL-TIME OF PART-TIME VERKOOPFUNCTIE bij een gespecialiseerd keurslagersbedrijf? Dan maken wij graag met u een afspraak voor een persoonlijk gesprek! Geheel vrijblijvend geven wij u dan informatie over de inhoud van de functie, het (uitstekende) salarispatroon en het team waarmee u gaat samenwerken. Bel 01751-12481 of, na 19.00 uur, 01751-12274 en vraag naar de heer Van 't Slot. Keurslager - Traiteur - Catering Gebr. J.J. Groeneveld b.v., Luifelbaan 26, 2242 KV Wassenaar. Ad ties- en informatiecentrum van en voor het regionale bedrijfsleven De Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Rijnland is een van de 36 Kamers van Koophandel in Nederland. Zij heeft tot hoofdtaak de economische belangen van het bedrijfsleven in haar regio te behartigen. Daartoe is de Kamer actief op de volgende gebieden: beleidsadvisering aan overheden ondersteuning van bedrijven door voorlichting en dienstverlening stimulering van economische bedrijvigheid In haar regio is de Kamer het belangrijkste overkoepelende advies- en informatiecentrum van en voor het bedrijfsleven. Het werkgebied van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Rijnland omvat 27 gemeenten. De Kamer is gevestigd te Leiden. Bij de Kamer zijn ca. 45 personeelsleden werkzaam. De dagelijkse leiding is in handen van het secretariaat of managementteam, met aan het hoofd de directeur/algemeen secretaris. In verband met de vervroegde uittreding van de huidige directiêsecretaresse zoekt de Kamer een gekwalificeerde De functionaris zal full-time worden belast met - het verzorgen van de agenda van de directeur/algemeen secretaris en de overige leden van het managementteam; - het verzorgen van alle voorkomende werkzaamheden, zoals agendabeheer, behandeling van post en telefoongesprekken, correspondentie, ontvangst bezoekers, archief e.d. - het coördineren van de secretariaatswerkzaamheden ten behoeve van commissies e.d. - de organisatie van bezoeken en ontvangsten. Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Rijnland Stationsweg 41 Postbus 2059, 2301 CB Leiden. voltooide VWO-opleiding gedegen secretaresse-opleiding minimaal 5 jaar ervaring in een gelijkwaardige functie ervaring op het gebied van tekstverwerking zelfstandig kunnen werken naast een uitstekende beheersing van de Nederlandse taal, kennis van de Engelse taal; kennis van andere talen is een pré goede organisatorische kwaliteiten goede contactuele vaardigheden representativiteit efriciëncy en flexibiliteit stressbestendigheid - een interessante en zelfstandige functie - een uitstekend arbeidsvoorwaardenbeleid (onder meer opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds) Telefonische inlichtingen omtrent deze functie kunnen worden verkregen bij mr. F.A. de Jongh, adjunct-secretaris van de Kamer, tel. 071-250500. Schriftelijke sollicitaties dienen binnen 14 dagen te worden gericht aan drs. A. Berkhout, directeur/algemeen secretaris van de Kamer van Koophandel. KRUISWERK jTIRIJIM Kruiswerk Rijn en Duin kwam ruim een jaar geleden door een fusie tussen 4 erkende kruisorganisaties (EKO's) tot stand. Na deze schaalvergroting is een verzorgingsgebied ontstaan in de kust- en bollenstreek van Wassenaar tot en met Hillegom. Het gebied Is verdeeld in negen basiseen heden met in totaal 240.000 inwoners. Het is een dynamische organisatie in ontwikkeling. Wij zijn op zoek naar WIJKVERPLEEGKUNDIGEN, VERPLEEGKUNDIGEN IN DE WIJK EN WIJKZIEKENVERZORGENDEN M/V die bereid zijn om als vaste krachten in de WEEKEND DIENST te gaan werken. De werktijden zijn: op zaterdag- en zondagochtend werken ook eventuele middagpatiënten op die dagen voor hun rekening nemen deelnemen in de zogenoemde 'achterwachtplanning'. U zult op basis van een minimum-maximumovereenkomst werkzaam zijn (minimaal 2 uur en maximaal 5 uur per weekenddag). Indien u belangstelling voor deze functie heeft, verzoeken wij u aan te geven of uw voorkeur uitgaat naar éénmaal per twee weken of éénmaal per drie weken in het weekend werken. Daarnaast zijn wij op zoek naar lllllllllllllllllll VIER ERVAREN WIJKVERPLEEGKUNDIGEN M/V ten behoeve van de BESCHIKBAARHEIDS- EN BEREIK BAARHEIDSDIENST (BRD) die wij in willen gaan stellen. Voor deze dienst is het werkgebied verdeeld in twee regio's. Twee wijkverpleegkundigen zullen op werkdagen van maandag tot en met vrijdag als in het weekend van 17.00 uur tot 8.00 uur bereikbaar zijn. De ene wijkverpleegkundige is bereikbaar voor de regio Noord; de andere voor de regio Zuid. Tijdens de genoemde uren verrichten deze functionarissen ook de niet-geplande zorgactiviteiten in het werkgebied. Naast de eigen overdracht, hebben zij een taak in de overdracht van de dag- naar de avondzorg. Voor alle duidelijkheid wijzen wij u erop dat wijkverpleeg kundigen zowel voor de weekenddiensten als voor de bereik baarheidsdiensten in aanmerking kunnen komen. Zij kunnen beide functies gecombineerd uitoefenen en dus op beide solliciteren. Voor nadere informatie: kunt u contact opnemen met de afdeling personeelszaken, telefoonnummer 01718-29974. Sollicitaties: kunt u tot 15 november a.s. richten aan Kruiswerk Rijn en Duin, Postbus 2039, 2220 BA KATWIJK, t.a.v. Dhr. J.l. Varossieau, Personeelsfunctionaris, onder vermelding van de functie waarop u solliciteert. in minui in ui in iiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii in min iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuii de ötict- ^chakel tichting begeleid wonen De Stichting Begeleid Wonen de Schzkel wil psycho-sociaal kwetsbare per sonen vanaf 18 jaar de mogelijkheid bieden zelfstandig te (leren) wonen met behulp van begeleiding. Er zijn pro|ecten voor ex-psychiatrische pa- tiénten, jongeren en cliënten uit de opvangsector. Elk project wordt geco ördineerd door een projectleider met ondersteuning van de directeur en een administratief medewerkster. De directe begeleiding van bewoners wordt door woonbegeleiders, vrijwilligers en stagiaires gegeven. De Stichting vraagt voor onmiddellijke indiensttreding: een woonbegeleider m/v, voor de projecten voor jongeren en cliënten uit de opvangsec tor VOOr 12 UUr (met mogelijkheden tot uitbreiding). Voor de functie geldt: - aanstelling vindt in eerste instantie plaats voor de duur v; - functionaris dient woonachtig te - ervaring met jongeren/jong volwassenen - leeftijd vanaf 25 |aar. - relevante opleiding op M.B.O.-niveau. - een realistische kijk op de mogelijkheden van bewoners, vrijwilligers en zichzelf. - zelfstandig kunnen werken. - het mede zorgdragen voor plaatsing van bewoners. - het zorg-dragen voor de begeleiding bij het zelfstandig (leren) wonen van een aantal bewoners. Salariëring en arbeidsvoorwaarden zijn gebaseerd op de CAO-welzijns- werk. maximaal salaris schaal 24 3.330.67 per maand op full-time basis). Nadere informatie is te verkrijgen bij Herrie van Vliet (directeur) op tele- foonnr. 07I-2I73II of 071-223982 (privé). Sollicitaties binnen 10 dagen na verschijnen van deze advertentie richten aan de sollicitatiecommissie van de Stichting Begeleid Wonen de Schakel. Postbus 549. 2300 AM Leiden. F7VTRUM Filtrum is een begrip in de horeca en exclusief leverancier van Roode Pelikaan koffie, Zanussi en Canmali espresso apparatuur. VOOR KOFFIE PLUS Voor onze afdeling technische dienst zoeken wij een jonge, enthousiaste MTS-er die opgeleid wil worden tot: SERVICE MONTEUR voor het rayon Zuid-Holland Tot zijn taken behoren o.a.: het verhelpen van technische storingen. het uitvoeren van preventieve onderhouds beurten. het plaatsen en in gebruik stellen van onze apparatuur. het adviseren van de klant ten aanzien van het gebruik. De man die wij zoeken voldoet aan de volgende funktie-eisen: hij heeft een opleiding M.T.S.- electro hij heeft een rijbewijs B.E. goed gevoel voor service in de breedste zin goede omgangsvormen Als u meent aan de gestelde eisen te kunnen voldoen dan verzoeken wij u per omgaande te reageren. U kunt dat doen door uw schriftelijke sollicitatie te zenden aan: Filtrum Drankenapparatuur B.V., t.a.v. dhr. J.H. Boender. Postbus 5129, 5004 EC Tilburg. Moret Ernst Young is een-toonaangevende organisatie van accountants, belastingadviseurs en management consul tants. Met een netwerk van kantoren door heel Nederland. Wereldwijd maakt Moret Ernst Young deel uit van Ernst Young International. Een wereldomvattend samenwer kingsverband met kantoren in meer dan 100 landen. Het analyseren en controleren van de financiële gegevens staat bij het werk van Moret Ernst Young, registeraccountants centraal. Accountants vervullen een belangrijke adviesrol bij alle mogelijke bedrijven en instellingen. Accountants worden dan ook steeds vaker betrokken bij beslissingsprocessen rond inves teringen, kredieten, fusies en administratief-organisatorische ontwikkelingen. Wij zoeken voor onze vestiging in 's-Gravenhage op korte termijn gevor derde assistenten-accountant. Wij verwachten van hen: - enige ervaring in de controle praktijk; - initiatief; - goede contactuele eigenschappen; - relevante vorderingen met de accountantsstudie (NIVRA of post doctoraal). Wij bieden: - een interessante en gevarieerde werkkring; - ruime carrièremogelijkheden; - goede studiefaciliteiten; - interne opleidingen; - een uitstekende honorering; - in daarvoor in aanmerking komende gevallen de beschikking over een auto. Voor schriftelijke sollicitatie en/of informatie kunt u zich richten tot Moret Ernst Young, registeraccountants, de heer F.A. van de Graaf, Wassenaarse- weg 80, 2596 CZ 's-Gravenhage, telefoon 070-3286317doorkiesnummer). registeraccountants

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 22