PSVgeen enkele lijn in het spel te bekennen Cijfers en feiten Sturing en Thijssen terug bij Vitesse - i i i ri r T Gullit 'beloont' Milan met treffer Sochaux verrast Marseille •::VER =DE GRENZEN Norwich stopt Liverpool Bayern weer aan kop PAGINA 14 MAANDAG 22 OKTOBER 1990 EREDIVISIE Fortuna Sittard - Willom II 2-0(1-0) 6 De Jong 1-0, 58. Doufikar 2-0. Scheids-echter Van der Ende Toe- schouv/ers 5000. Gele kaart Dijkstra en Bad Jansen (beiden Willem I!) PSV - RKC 3-1 (2-0). 14 Romano 1- 0, 27. Eliorman 2-0, 62. Ellerman 3-0, 78 Moniz 3-1, Scheidsrechter: Luin- ge Toeschouwers 23.400 Gele kaart: Boogero (RKC). VVV-RodaJC 1-2 (1-1), 9 Arnold 0- 1, 32. Van Berge Henegouwen 1-1 (strafschop). 65 Haan 1-2 Scheids rechter Blankenstem. Toeschouwers 4500. Gele kaart Delahaye en Vin cent (beiden MVV). Broeders en Boe- rebach (beiden Roda) FC Utrecht - Ajax O-O. Scheidsrech ter Bakker. Toeschouwers 15 000 Volendam - Sparta 2-2 (2-2). 6 San- del 0-124 Houtman 0-2, 41Steur 1 2,, 44 Berghuis 2-2. Scheidsrechter Houben Touschouwers 4000 Gele kaart Zoetebier (Volendam), Van den Berg en Sas (beiden Sparta) FC Groningen - SW 2-2 (2-2). 13 Broetveld 0-1, 15. Ten Caat 1-1, 30 D|urovski 2-1, 44 Luhukay 2-2 Scheidsrechter Lammers. Toeschou wers 13.946. Gele kaart Wilson 1 (Groningen), Breetveld en Jerry Si mons (beiden SVV). FC Twente - Vltosse 0-2 (0-0). 51 Van den Brom 0-1, 90. Latuhoru 0-2. Scheidsrechter Reygwart Toeschou wers 5700. Gele kaart Elzinga (FC Twente). Feyenoord - Heercnvocn 1-1 (1-0). 10 Griga 1-0, 62 Van Dijk 1-1 Scheidsrechter Uilenberg. Toe schouwers 14.562 NEC - FC Den Haag 0-0. Scheids rechter Van Swieten. Toeschouwers 4000 Gele kaart Wlllemsen (NEC) en Adam (Den Haag). EERSTE DIVISIE Vcendam - WV 0-2 (0-0) 77 Dnessen 0-1, 90 Veneliaan 0-2 Scheidsrechter Merks Toeschou wers 2100. Gele kaart: Sóllner (Veen- dam) Heracles - BW Don Bosch 1-1(1-0) 6. Menders 1 -0, 86 Van Schijndel 1-1 Scheidsrechter Meyer Toeschou wers: 3000 Gele kaart Do Meijer (Den Bosch). Bijzonderheid. Broeken mist voor Den Bosch strafschop in 44ste minuut Go Ahoad Eagles - Excelsior 5-1 (2- 1)10 Buisman 1 -0. 23. Van den Brink 2-0, 41 Burleson 2-1, 65. Buisman 3- 1 (strafschop), 82. Overmars 4-1, 90. Pothoven 5-1. Scheidsrechter Over stegen Toeschouwers: 2893. Gele kaart: Burleson (Excelsior). Wngeningon - RBC O-O. Scheids rechter Van Riel. Toeschouwers' 1000 Rodo kaart 66 Molenaar (RBC) wegens commontaar op lei ding Gole kaart: Schrijner (Wagenin- gen). Van Campenhout, Meijer (RBC) De Graafschap - Dordrocht'90 3-0 (1-0) 36 Leeuwerik 1-0 (strafschop), 50 Hofstede 2-0. 70. Koolhof 3-0 Scheidsrechter Van Haatten Toe schouwers 5870. Rode kaart 56 Van dor Heide (Dordrecht) wegens slaan Koolhof, die bal niet snel genoeg wilde afstaan NAC - Holmond Sport 2-0(1-0) 32 Lammers 1-0, 70. Cornelissen 2-0 (strafschop). Scheidsrechtor Schuur- mans. Toeschouwers: 6500. Gele kaart: Dik, Den Haan (NAC), Arend3 (Helmond Sp AZ - Elndhovon 1-1 (0-1) 7 Willems 0-1, 47 Schouten 1-1 Scheidsrech ter Overkleed Toeschouwers 3400 Gele kaart Teuben (Eindhoven) Emmen - Cambuur 1 -0 1 -0) 19. Ra- tuhaling 1-0. Scheidsrechter: Van der Niet, Toeschouwers 2885 Vlissingon - Tolstar 2-1 (0-0) 55 Schonk 1-0, 69 Bertolinl 1-1, 75 Poortvliet 2-1 Scheidsrechter: Hu- bers Toeschouwers 3800. Gele kaart Pennings, Stokmans, Eiken- nout en Van den Ham (Vlissingen), De Haan en Van Duivenbode (Telstar). EINDHOVEN (GPD) Voetbal is leuk als er sprake is van een echte wedstrijd. Voetbal is beduidend minder leuk als de winnaar bij voorbaat vaststaat. Vervelend wordt het als de winnaar met een wanprestatie aan de punten komt. PSV is dus momenteel vervelend. Na de 3-1 zege op RKC is de ploeg thuis exact een jaar ongeslagen. Het aantal goede of leuke wedstrijden is echter op de vingers van één hand te tellen. Tegen RKC was er zaterdag weer geen enkele lijn in het spel te beken nen. Hulp Het geluk van de sterkste, een opris ping van vedette Romano of wat hulp van de arbitrage zullen de Trainer Bobby Robson maakt zich niet voor niets zorgen om het duel tegen Ajax, komende zondag in het Olympisch stadion. De Engelsman heeft het maar liever niet over de dramatisch slechte vorm van zijn ploeg. Robson stelde zaterdag een nieuwe lijst met geblesseerde spe lers samen, bij wijze van excuus meeste thuiswedstrijden van PSV voor het opnieuw povere spel van voorlopig nog wel in Eindhovens zijn elftal. voordeel doen afsluiten. Marcel Brands, de voortreffelijke RKC'er. wist zaterdag al heel snel dat scheidsrechter Luinge en zijn grensrechters niet op de hand van de Waalwijkers waren. "Bij Ajax en Een half uur heeft de miljoenen ploeg dit seizoen goed gevoetbald. Dat was in de beginfase van de eer ste wedstrijd, thuis tegen FC Utrecht. Toen stond de eerste over- PSV en in mindere mate bij Feye- winning vast en zakte PSV af naar het niveau van de tegenstander. Niet alleen blessures hebben PSV sindsdien op dat niveau gehoud.en. noord weet je dat: de arbitrage is beivloed. In de wedstrijd bleek dat ook al heel snel". Brands doelde vooral op twee situaties in de begin fase, toen grensrechter Nienhuis onterecht voor buitenspel vlagde. RKC werd op die manier twee ge heide kansen ontnomen. De ploeg had niettemin op voorsprong moe- ARNHEM <GPD)- Vitesse kan woensdag in het Europacup-treffen tegen Dundee United weer be schikken over Edward Stu ring. De rechtsback is her steld van de kniekwetsuur. Ook routinier Frans Thijs sen, lange tijd geblesseerd, is weer fit. Sturing raakte drie weken geleden geblesseerd aan zijn rechter knie. Na een onschuldig duel op de trai ning met Rene Eijer verrekte hij zijn kniebanden. In een later stadium constateerde clubarts Feter van is inmiddels verholpen. Sturing had zaterdagavond tegen FC Twente (0-2 zege voor Vitesse door goals van Lutuheru en Van voor Van Breukelen verscheen. De international redde zijn ploeg ech- ter weer eens. Even later was het aan de andere Frans Thijssen doorstond het du- Hcerenveen, met de beperkte finan- Kiprich op de bank startte Feye- kant raak, toen Romario een uittrap el goed en maakte na een afwezig- ciële en technische mogelijkheden, noord niettemin veelbelovend. Met van Van Breukelen direct verleng- heid van acht weken een prima ren- oogstte louter bewondering en een rake kopbal uit een breed opge- tree. De 38-jarige routinier onder- hield dik verdiend een puntje (1-1) zette aanval leek de Tsjechoslo- Hechtingen voor Van Breukelen. (foto ANP) allemaal nog eens samen een ten komen, toen Boogers alleen wedstrijd te laten spelen. Maar j vond geen hinder meer van zijn aan de povere vertoning over. waakse spits in de tiende minuut feite gedaan. achillespeesblessure. „Alleen con- Gunder Bengtsson, de weinig een doelpuntenfestijn in te luiden. Eigenlijk was het doodzonde dat ditioneel zit ik nog niet helemaal op spraakzame coach van Feyenoord. maar de liefhebbers kwamen be- de Braziliaan scoorde. RKC be- peil". aldus de vrije verdediger. was jaloers op collega Fritz Kor- Oefenmeester Bert Jacobs moet bach. „De spelers van Heerenveen dammers zich door de wedstrijd vroeg en combineerden de thuis- heen. Ook Keur, na rust ingevallen ploeg af en toe volledig zoek. Het voor de falende topscorer Van der was voetbal meteen idee. PSVdaar- i de Laan, had geen heldere momenten, entegen deed maar wat. Robson drogen uit. Feyenoord raakte ver strikt in het eigen web. Zonder tem- ideeën worstelden de Rotter- streed PSV immers even kundig als aantrekkelijk. De Waalwijkers speelden zonder libero, stoorden Cocu, die in de eerste competitie- hebben een uitstekende instelling wedstrijd zijn enkel brak, gaat met getoond. Er werd voor elke meter i we Romario en Popescu weer. Bovendien is Valckx gebles seerd". De stopper blijkt al twee en een halve week aan de enkel gebles seerd en moet eigenlijk hoognodig rusten. De goal van Moniz werd hem in elk geval door Robson aan gerekend, zoals hij woensdag (me de) de schuld kreeg van de Portuge se treffer. Veel pijn deed de goal van RKC niet. De stand was eerder al door El lerman van 1-0 op 3-0 gebracht, zoals de ex-Spartaan vier dagen eer der ook al twee goals had gemaakt in het duel tussen de tweede elftal len van RKC en PSV. Ook die wed- operaties aan de buikspieren inmid- Mi jn spelers stelden zich veel te af- Het standvastig verdedigende dels zijn rentree in het tweede elftal wachtend op Hierover is het laatste Heerenveen kreeg naarmate het du- gemaakt. De terugkeer leek in eer ste instantie soepel te verlopen, donderdag echter kreeg de kleine el vorderde meer lef. Na ruim een uur leverde de eerste kans meteen de gelijkmaker op. De zwakke Heus ro en Metgod op het middenveld ge- kopte de bal op de voeten van Van woord nog niet gesproken". Bengtsson had Scholten als libe- Feyenoord Bijna 15.000 toeschouwe posteerd. De coach wilde meer aan vallende impulsen uit de verdedi ging en hoopte bovendien met die Dijk, wiens volley doelman De Goey te machtig was, 1-1. Met Kiprich voor Griga trachtte gebukt ging onder een liesblessure, die hem halfweg tot opgeven dwong. Romario was bovendien al eerder naar de kant gegaan met een kwetsuur aan de enkel. Geldrop In dat opzicht zit het Robson met voortdurend geblesseerd, Bosman vense goal. Zaterdag bleef de spits weer op nul staan. Voorin heeft PSV dus meer dan een probleem. Ellerman is zwaar genoeg voor de Nederlandse competitie, maar te licht voor de grote wedstrijden, Romario omzetting minder roofbouw op Feyenoord in de slotfase nog tever- mee. Koeman begon zaterdag niet scoort slechts vanaf elf meter het- hebben spelverdeler Sabau te plegen. Het geefs aan punt- en gezichtsverlies te eens aan de wedstrijd. Anderzijds is geen hem echter alleen is toege- Den Brom) kunnen en willen spe- zich gistermiddag in de gure Kuip plannetje van Bengtsson mislukte, ontkomen. „Wat ons vorige week in ^et onthutsend te zien hoe weinig staan als Romano afwezig is len, maar trainer Bert Jacobs gunde geergerd aan Feyenoord. De duur- De inbreng van Scholten was te ver- de bekerwedstrijd tegen Geldrop combinaties en lekker lopende aan- zijn gangmaker extra rust. „Ik durf- betaalde profs lieten hautain het pu- waarlozen. Sabau was te veel uit op overkwam, heeft Feyenoord nu ook vallen zijn internationals tot stand de het niet aan zowel met Thijssen bliek tijdens het duel met Heeren- persoonlijk succes en Metgod >- 1 - - - als Sturing te beginnen", bekende veen in de kou staan. De lamlendige maakte op het middenveld een hul- houding van de tnuisploeg stak schril af tegen de hartverwarmende inzet, waarmee de Friezen streden de voorman van Vitesse. „Beiden zijn geblesseerd geweest. Ik vond het risico te groot" peloze indruk, zijn noeste arbeid ten spijt. Met Griga in de spits en Keur en ervaren", opperde een tevreden Korbach. „Als de juiste instelling ontbreekt, valt het kwaliteitsver schil weg en kun je schade oplo- brengen. Voor morgen heeft Rob son een oefenwedstrijd tegen hoofdklasser Geldrop georgani seerd. Kort voor de topper tegen Pluspuntjes bij PSV zijn de ont wikkeling van Jerry de Jong, die zich als libero begint te manifeste ren en de constante vorm van Van Breukelen, die tegen het duel tegen RKC met drie krammen in het voor- Ajax is dat opmerkelijk. „Het is om hoofd uitspeelde. PARIJS (AFP) - Het dit seizoen nederige Sochaux heeft zaterdag in de Franse eerste divisie voor een daverende verrassing gezorgd door de miljoenenploeg van Olympique Marseille op de tweede nederlaag van het seizoen te trakteren. Voor 8.000 toeschouwers werd het 2-1 voor de thuisclub, die daardoor op tien punten kwam uit dertien duels. Marseille, dat gehandicapt was door de afwezigheid van enkele ge- U' n-rde pvlcrs, raakte sinds de komst van coach Franz Becken- bauer het vierde punt kwijt. Tegen Sochaux, dat maar liefst 674 minu ten op een doelpunt had moeten wachten, werd dat in de verste verte niet verwacht. In de 28ste minuut doorbrak Henry de ban. Papin zorg de na rust uit een strafschop voor de gelijkmaker, waardoor hij als top scorer in de competitie op tien treffers kwam. Prat had echter Sochaux nog een antwoord in petto (2-1). Opvallend was ook de grote nederlaag van 0-4, die Bordeaux bij Brest leed. '"-J I LONDEN (Reuter) - Op de negende speeldag van de Engelse league is een einde gemaakt aan de honderd proeent score van landskampioen Liverpool. Het bescheiden geklas seerde Norwich had het genoegen daar voor eigen publiek voor te zor gen 1-1. Enerverender ging het er aan toe bij «Ie topper tussen Manchester United en Arsenal. De Londense ploeg won door een treffer van de Zweed Anders Limpar. die het na Gelijkspel Dundee GLASGOW (Reuter) - Dundee Uni ted is lijstaanvoerder gebleven in de Schotse eredivisie. De Europese te genstander van Vitesse, dat assis- tent-ocfenmeester Jan Jongbloed naar Glasgow afvaardigde, speelde gelijk tegen Celtic. Er werd niet ge scoord. Datzelfde resultaat leverde de an dere topper tussen Glasgow Ran gers en St. Johnstone op. Aberdeen, met de grootste Nederlandse in breng in Schotland, maakte iets van de achterstand goed door Hearts overtuigend met 3-0 terug te wijzen. In Seoul worden de Good Will Games voortgezet. Voor het eerst sinds de scheiding in 1945 spelen morgen in de Zuidkoreaanse hoofd stad de voetbalteams van Noord- en Zuid-Koren tegen elkaar. Officieel heten de twee lenden In oorlog t«- zijn. een uur aan de stok kreeg met Uni- ted's Denis Irwin. Tellen later lie pen de twee elkaar opnieuw tegen het lijf, wat resulteerde in een heus opstooft». Ploeggenoten schoten te hulp, officials renden het veld in en het duel werd enkele minuten on derbroken om de rust binnen de lij nen t.- herstellen Limpar en ploegmaat Winterburn kregen geel toen de rook was opge trokken. De Zweedse international had Arsenal drie minuten voor rust tegen de verhouding in op voor sprong gezet. Het was het eerste schot op doel van de Londenaren. De geldigheid van de tr.ft.r weid overigens aangevochten. De Man cunians protesteerden heftig. Ze beweerden, dat doelman Sealey de hal viim ik- lijn Ir pakken had gr kregen, maar vonden geen gehoor i n i heidsrechtei Hackett Arsenal verkleinde daardoor de achterstand op Liverpool tot vier punten. De koploper mocht overi gens nog blij zijn met het gelijkspel togen Norwich Gillespit ichool weliswaar al na twee minuten raak namens de bezoekers, maar even la ter kwam Norwich al op gelijke hoogte. Fox scoorde na een gave een-twee met de jeugdige Power, Norwich dicteerde daarna de wed strijd. verzuimde dat echter op het scorebord tot uitdrukking te bren gen. Tottenham Hotspur bleef ook on geslagen. De Spurs versloegen Sheffield United met 4-0 Pascal de Wilde ernstig gewond TORHOUT (ANP) - Pascal de Wil de. de 26-jarige aanvaller van KV Mcchelen. is zaterdagnacht bij verkeersongeluk in Torhout ernstig gewond geraakt. De Wilde is over gebracht naar het ziekenhuis van de Westvlaamse stad met verwondin gen aan gezicht en heup, een ge compliceerde armbreuk en moge lijk een beschadigde nier. De Wilde bestuurde een auto die frontaal in botsing kwam met een tegenligger. Twee inzittenden uit die auto werden op slag gedood, de drie andere inzittenden uit de wa gen van De Wilde liepen net als de Bestuurder zware verwondingen op. De Wilde had zaterdag nog met de reserv es van Mechelen tegen het tweede elftal van Cercle Brugge ge speeld en was voorzien als wissel speler van het A-elftal voor het duel van zondag in Brugge. In de competitie bracht An- derlecht tegenstander Club Brugge de eerste nederlaag sedert bijna een l.iar en 32 wedstrijden toe. Het was meteen fors raak: 5-1. Door het ver lies namen AA Gent en Standard Luik, die de punten deelden (1-1) de leiding in de Belgische eerste divi- Na een moeizame start heeft An- derlecht het ritme gevonden. Voor 30.000 toeschouwers nam An- derlecht in het Astridpark in zes mi nuten royaal afstand (2-0). Nilis startte zijn produktie van drie tref fers en Olivcira benutte een straf schop. toegekend wegens het on deruithalen van Nilis door doelman Verhnden. Na de pauze bracht Ceulemans de spanning terug (2-1), maar in dezelf de minuut verhoogde Oliveira op aangeven van invaller Van Loen de marge weer tot twee doelpunten. Daarna werd het dc Nilis-show. De Belgische topscorer maakte zfjn achtste en negende doelpunt van het seizoen (5-1). Van Tiggelen zat een uur op de bank. voor hij door trainer De Mos belast werd met de bewaking van Ceulemans. Rufjes speelde een so bere en solide wedstrnd NAPOLI (GPD) - Ruud Gullit heeft gisteren AC Milan be loond voor het vertrouwen dat de club altijd in de sterspeler heeft behouden. Gistermiddag zorgde de aanvoerder van Oranje in een tumultueuze slotfase voor de belangrijke ge lijkmaker bij Napoli. Het was de eerste competitietreffer van Gullit sinds 19 maart 1989. Met dit gelijkspel (1-1) heeft AC Milan Napoli in de strijd om de landstitel schaakmat ge zet. De roodzwarte club blijft door Gullits doelpunt lijstaan voerder, al willen de concurrenten Sampdoria (4-1 tegen Atalanta) en Inter (6-3 tegen Pisa) van geen wijken weten. „Goellit", schreeuwden de al fees- gens het Nederlandse slachtoffer. tellen voor het eindsignaal viel het dertekenen, waarmee hij tot 1 juli San Paolo-stadion stil. Het spook- 1993 in dienst blijft bij AC Milan, beeld- Gullit had onverwacht maar „Ik heb inderdaad een lange tijd niet onverdiend toegeslagen. Hij mijn twijfels gehad, maar dat is nu scoorde uit een fraai ingestudeerde verleden tijd. Ik heb het enorm naar hoekschop. Donadoni trapte. Van Basten kopte door en de bij de twee de paal vrijstaande Gullit werkte dc bal simpel over de doellijn. De schutter liep juichend langs de ach- mijn zin in Milaan en daarom wil ik na dit seizoen nog twee seizoenen blijven". De leiding van Milan zal met Rijkaards zaakwaarnemer de Amsterdamse advocate Ella Adri- terlijn en moet deze treffer als een aanse in de loop van deze maand de bevrijding hebben gevoeld. onderhandelingen afronden. „Het HAMBURG (SID/DPA) - Het stuivertje wisselen aan de kop van de Bun- desliga hield ook dit weekeinde aan. Door een nederlaag van FC Kaï- serslautern bij het laag geklasseerde, maar in het geheel niet geïmponeer de Karlsruher SC (2-4) meldde Bayern München. dat Hamburger SV ver nederde (6-1), zich weer op de eerste plaats. Overigens is het gedrang groot. Bayern, dat evenveel punten heeft als Kaiserslautern, staat bovenaan dank zij een beter doelsaldo (plus tien te gen plus zeven). Eintracht Frankfurt, dat Hertha BSC in Berlijn de eerste overwinning schonk (1-0) en Werder Bremen volgen op één punt, drie clubs (FC Koln, Wattenscheid'09 en Leverkusen) hebben niet meer dan twee punten achterstand. Voor 26.000 toeschouwers bezorgde Karlsruher SC de lijstaanvoerder Kaiserslautern een warm onthaal. Al na 21 minuten was het 3-0 door doel punten van Hermann en twee keer Reichert. De bezoekers leken zich te herstellen, kwamen terug tot 2-3 (Ernst en Kranz), maar Schutterle liet de fans van de thuisclub vervolgens weer juichen. Die laatste drie doelpunten vielen tussen de 41ste en 44ste minuut. De slotfase was rumoerig. Scheidsrechter Krug zag zich genoodzaakt Rainer Ernst van Kaiserslautern de rode kaart voor te houden. Bovendien werden de beide trainers Winfried Schafer (KSC) en Karlheinz Feldkarr.p naar de tribunes verwezen. Ernst werd de zeventiende 'rode zondaar' dit seizoen in de Bundesliga. Bayern. dat bezig was aan een zwakke periode, toonde zich in eigen sta dion tegen het eens zo roemruchte Hamburger SV zeer gretig Wohlfarth scoorde al in de tweede minuut en Laudrup deed het een kwartier later dunnetjes over. Bij de rust was het 3-1 en met treffers van Strunz. Reuter en Sternkopf werd het 6-1. Het duel werd vooraf beschouwd gaat om details. In grote lijnen zijn als een prestigestrijd tussen de Itali aanse kampioen en de wereldkam pioen. Beide ploegen, die in de afge lopen jaren al voor veel spraakma kende wedstrijden hadden gezorgd, bestreden elkaar met open vizier. Het spel golfde vanaf de aftrap op en neer. De beste kans in de begin fase was voor Rijkaard, die een voorzet van Tassotti fraai inkopte. Daarna domineerde Napoli de wed strijd op het middenveld dankzij de goed spelende Braziliaan Alemao. Diens landgenoot Careca viel in de Koeman kan al niet meer stuit BARCELONA (ANP) - Ronald Koeman stuwt Barcelona naar grootse daden. De libero stond za terdag aan de basis van de zevende overwinning van de Catalaanse for- 28ste minuut geblesseerd uit. Na de matie in de competitie, pauze nam AC Milan het initiatief en was het gevaarlijk met kansen voor Gullit, Maldini en Evani. Van schouwers in Nou Camp met 3-2 het Basten miste echter de scherpte om de beslissing te forceren. Napoli, dat vanwege de zwakke seizoenstart moest winnen, kreeg de slag op het middenveld in de schoot geworpen toen Sacchi de aanval ten koste van het midden veld versterkte met Donadoni en Massaro voor Gaudenzi en Rijk slachtoffer van Koeman's creatieve Jaden. Gijon trad Barcelona onbe vangen tegemoet. Na dertig secon den nam het al de leiding. Celada schoot van 25 meter keihard in (0-1). Negen minuten later was het gelijk. Koeman bereikte Amor, die doel man Ablanedo passeerde (1-1). Na de pauze had Gijon weer een een haar het doel. Een twijfelachti ge strafschop leek de thuisclub acht minuten voor het einde uitkomst te op de gelijkmaker. Drie minuten la- brengen. Crippa ging neer na een ter was het zover. Een combinatie botsing met rechtsback Tassotti. tussen Koeman en Bakero eindigde Maradona scoorde beheerst, waar op een vulkaan van vreugde los barstte in Napels. Milan protesteer de heftig toen scheidsrechter Long bij Amor, die voor 2-2 zorgde. Koeman kreeg zijn beloning in de 54ste minuut. Hij scoorde vanaf de stip de winnende treffer nadat Be- hi een minuut later geen strafschop guiristan door Ablanedo onderuit zag m een even onschuldig luchtdu- was gehaald (3-2). el tussen Ferrara en Gullit. In deze Barcelona liep weer een punt uit hectische slotfase gingen vier op aartsrivaal Real Madrid. De titel-

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 14