c3 3 P§ 3 3 3 P§ 3 I I I bouwplaatsmanager operationeel leider A. groeps leerkracht m/v B. groepsleer- kracht m/v LubaUitzend Buro Centrale Volksbank ACCOUNTMANAGER HYPOTHEKEN M/V TECHNISCH BUREAU VEENING - MACHINEBANKWERKERS - INSTRUMENTMAKERS ASSISTENT(E) Boekhoudbureau "Vacature" B.V. T H N H U N VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES I telefoon (071)161400 II.ViMl'lilfrl monumentale stad met toekomst Do universiteitsstad Leiden is één van do grotere gemeen- lon In una land en toll ca. 110.000 Inwoners, flinnvn do Randstad vervult Leidon ann belangrijke rol op bet gebied vun onderwijs, gezondheidszorg, cultuur en economie. Er zijn goede ver bindingen met do omliggende grote steden, waardoor Lelden ook een gezond onder nemersklimaat kent. De irrijwel geheel gerestau reerde binnenstad beeft oog bet authentieke karakter van weleer. Tocb is Leiden in elk opzicht ingesteld op de jaren '90. Historie en toekomst vormen er één geheel. Van oudsher heeft de sleutel stad aan ieder de ruimto ge boden om zichzelf te kunnen zijn, ongeacht aard. cultuur of nationaliteit. En ook nu nog is iedereen welkom. Voor de openbare basisschool voor montessorionderwijs APOLLO wordt met ingang van 1 januari 1991 of zo spoedig mogelijk daarna Onderbouw 40 uur Bovenbouw 22 uur Functie-informatie groepsleerkracht A: Wij denken aan een groepsleerkracht die: - voorstander is van net openbaar onder wijs; - de montessoribevoegdheid bezit dan wel hiervoor studerende is; - ervaring heeft met het werken met 4- en 5- jarigen, bij voorkeur in het Montessori onderwijs; - zich kan vinden in een schoolorganisatie, waarin collegialiteit, klassebezoeken, observaties, oeoordelings- en functione ringsgesprekken een belangrijke rol spelen; - bereid is om samen mot collega's en ouders ook buiten de schooltijden zich volledig in te zetten voor de verdere op bouw van de school. Functie-informatie groepslcerkracht B: Wij denken aan een groepsleerkracht die: - voorstander is van het openbaar onder wijs; - de montessoribevoegdheid bezit, dan wel hiervoor studerende is; - ervaring heeft met het werken in de bo venbouw; - bereid is mee te werken aan onderwijs kundige groepsoverstijgende activiteiten; - belangstelling heeft voor o.a. remedial teaching; - zich kan vinden in een schoolorganisatie waarin collegialiteit klassebezoeKon, ob servaties, beoordelings- en functionerings gesprekken een belangrijke rol spelen. Informatie: Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de directeur van de school, mevrouw H. Lagendijk, tel. 071 - 765439 (school), 071 - 126156 (privé) en bij de heer L. Schrier, onderwijsadviseur, tel. 071 - 254315. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Vrouwen wordt daarom nadrukkelijk verzocht te sol liciteren. In het kader van eerlijke verdeling van werkgelegenheid en uit onderwijskun dig belang is net gewenst dat meer leden van etnische minderheidsgroepen werk zaam zijn in het onderwijs. Ook geschikte kandidaten vanuit deze groepen wordt der halve verzocht te solliciteren. Belangstellenden wordt verzocht binnen 14 dagen na het verschijnen van deze adver tentie hun sollicitatie onder vermelding van het vacaturenummer OND 1080 te zen- ADMINISTRATIEF Adm. medewerker boekhouding m/v Voor een internationaal bedrijf in Lei den zoeken wij een administratief boekhoudkundig medewerker. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het verzorgen van de grootboekadmi nistratie, crediteurenadministratie, inkoopadministratie en het verzorgen van financiële rapportages en analyses. Opleiding MEAO-BA niveau, leeftijd tot 30 jaar. Het is een full-time functie voor onbepaalde tijd. Typistes Bij een internationaal werkend bedrijf in de omgeving van Leiden kunnen wij enkele typistes plaatsen. Ben je bekend met het tekstverwerkingspakket DW IV en heb je een goede typevaar digheid, bel ons dan voor meer infor matie. Het gaat om part-time functies zowel voor de ochtenden als voor de middagen. B-verpleegkundige Voor een instelling in de omgeving van Leiden zoeken wij een B-verpleegkun- di< ie, een HBO-Ver of een HBO-J er. Het betreft een functie voor 32 uur per woek, alle diensten en je moet voor langere tijd aan de slag willen. Lijkt deze baan je iets, bel ons dan of kom langs voor meer informatie. Afwashulp Per direct zoeken wij voor een zieken huis in Leiden iemand voor in de afwaskeuken. De werktijden lopen van 06.45 uur tot 15.30 uur. De opdracht is voor een aantal wekenmaar ook als je kortere tijd beschikbaar bent kun je in aanmerking komen voor deze functie. Kom gerust langs voor meer informa tie. Luba Leiden, Turfmarkt 11. 2312 CE. tel. 071-149745 (adm.) tel. 071-131046 (medisch) Luba Leiden, K. Rapenburg 10, 2311 GC. tel. 071-140341 Luba Leiderdorp, Winkelhof 9. 2353 TR. tel. 071-415055 Luba Voorschoten, Leidseweg 68a, 2251 LC. tel. 01717-8142 Luba haaft filialen in: Aalsmoor. Alphon aan don Rijn. Capollo a/d Usscl, Don Haag. Hoofddorp. Katwijk, Loidon, Loidordorp. Loidschondam. Lisso, Noordwijk. Rotterdam. Rijnsburg. Spijkonisso. Voorschoten, Woorden. LUBA. MENSEN WAAR JE WAT AAN HEBT. Hoofdkantoor Maliebaan 15 3581 CB Utrecht Tel: 030-344211 De CENTRALE VOLKSBANK (CVB) is een landelijke organisatie met ruim 600 vestigingen. Zij is een snel groeiende spaarbank met als produktgroepen sparen en betalen, hypotheken en leningen. Zij richt zich speciaal op een persoonlijke be nadering. De werkzaamheden in onze vestigingen worden verricht door zelfstan dig werkende beheerders, die als agent in hun vrije tijd onze produkten verkopen, yanuit de organisatie worden zij daarbij administratief en commercieel onder steund. Sinds kort vormt de Centrale Volksbank samen met De Centrale en Concordia Verzekeringen, Algemene Spaarbank voor Nederland en Hollandse Koopmans bank, de Reaal Groep. Een solide groep van vijf gelijkgestemde ondernemingen met een scala aan bankdiensten en verzekeringen. Om onze beheerders op het gebied van hypotheken te ondersteunen zoeken wij een: voor 20 uur per week (deels overdag en deels 's avonds). Met als standplaats ons districtskantoor Lisse. Het betreft hier een functie voor on bepaalde tijd. De taken omvatten onder meer: het ondersteunen en begeleiden van de beheerders in het district bij de verkoop van hypotheken; het verwerven van hypotheekprojecten en het verkopen van hypotheken; het overdragen van vaktechnische vaardigheden aan beheerders; het rapporteren inzake marktontwikkeling en verhoop. Wij vragen kandidaten met: een opleiding op MBO-niveau (MEAO C); verkoopervaring in de financiële dienstverlenende sector; PC-ervaring; goede commerciële, communicatieve en didactische vaardigheden; rijbewijs B en eigen auto; leeftijdsindicatie: 25 tot 40 jaar. Onze arbeidsvoorwaarden zijn gebaseerd op de Bank-CAO, hiertoe behoort o.a. een 13e maand. Wij verzoeken uitdrukkelijk vrouwen te solliciteren. UW sollicitatiebrief zien wij gaarne tegemoet binnen 10 dagen na verschijning van deze advertentie. Het adres is: Districtskantoor Centrale Volksbank, Postbus 293, 2160 AG Lisse, t.a.v. de heer J. Franken. Wilt u meer informatie, dan kunt u telefonisch contact opnemen met onze Districts manager, de heer J. Franken, tel. 02521-20750. Stadspolderweg 7, 2316 AH Leiden zoekt voor haar afdeling verpakkingsmachinebouw op korte termijn. Ervaring in machinebouw of fijnmechanische industrie strekt tot aanbeveling. Informatie/Sollicitaties bij de heer J. G. Veening. Tijdens kantooruren 071-218210. Buiten kantooruren 071-892995. In opdracht van het management van een sterk marktgericht TECHNISCH KONSTRUKTIEBEDRIJF in de IJmond dat gespecialiseerd is op het gebied van nieuwbouw en onderhoud van industriële installaties, waaronder hoogoveninstallaties, maar ook andere industriële installaties en waar o.a. de volgende werkzaamheden voorkomen het vervaardigen, leveren en monteren van pijpleidingsystemen en staalkonstruktes, het plaatsen en installeren van machines en apparatuur e.d.. zoeken wij wegens opvolging van de huidige funktionaris een dienstverlenend en kommercieel ingestelde, ervaren die leiding geeft aan een team van werkvoorbereiders, uitvoerders en vaklieden. Tot de taak van deze verantwoordelijk leider behoort verder: - het voorbereiden en uitwerken van nieuwe opdrachten en het bespreken van deze projekten met het management - het begeleiden van nieuwe en in uitvoering zijnde werken, met het in acht nemen van de bedrijfsregels, waarbij speciale aandacht wordt gegeven aan kwaliteit, veiligheid en het onderhouden van de goede kontakten op de verscheidende niveau's - het kompleet realiseren en opleveren van de werken - het voeren van acquisitie, het bevorderen en onderhouden van goede zakelijke kontakten met opdrachtgevers, potentiële opdrachtgevers, autoriteiten en de andere instanties en relaties. In aanmerking voor deze zelfstandige funktie komt een kontaktueel en organisatorisch ingestelde die de totale verantwoordelijkheid voor de vestiging op zich kan nemen, hetgeen inhoudt dat hij de doelstelling omtrent omzet en winstgevendheid optimaal moet realiseren door op de meest ekonomische, technische, kwalitatieve en veilige wijze een veelheid van projekten te doen uitvoeren, welke kontraktueel zijn aangegaan. Voor het goed vervullen van deze funktie zijn bedrijfservaring, bekendheid met de specifieke branche en een opleiding op HTS-niveau vereist, terwijl ook managementeigenschappen en zakelijk en dienstverlenend talent op technisch gebied essentieel zijn. Leeftijd 30-40 jaar. Technische managers, die het als een uitdaging beschouwen een dynamische unit te leiden en die over de vereiste kwalifikaties beschikken, worden uitgenodigd schriftelijk kontakt op te nemen met Drs. J. de Zeeuw, onder kode "Bouwplaatsmanager". Telefonische inlichtingen worden verstrekt door mevrouw W. Bouwen tel. 075-161725. Psychologisch Instituut Drs. J. de Zeeuw Bedrijfsadviesbureau Personele Organisatie Rozengracht 72-73 - 1506 SH Zaandam Boekhoudbureau "Vacature" B.V. gevestigd Bloemenveiling Flora te Rijnsburg vraagt De werkzaamheden bestaan uit het verwerken van administraties van onze relaties via de com puter. alsmede de hieruit voortkomende werk zaamheden als aangifte omzetbelasting en loonbelasting. Voor een goede vervulling van deze functie is een opleiding op M.E.A.O -niveau noodzakelijk, alsmede dient belangstellende via studie zich verder in het vak te bekwamen. Indien u belangstelling heeft voor deze functie, zien wij uw schriftelijke solli citatie met belangstelling tegemoet. Postbus 73 2230 AB Rijnsburg t.a.v. de heer H. G. Verver De Technische Unie is een landelijke groothandel voor de professionele installateur van elektrotechnische, sanitaire en verwarmingstechnische materialen en voor de elektrotechnische detailhandel. De Technische Unie levert ook aan zelfinstallerende bedrijven en de overheid. Door het hele land heeft de Technische Unie 24 verkoopkantoren, het Centraal Magazijn staat in Alphen aan den Rijn en het hoofdkantoor is gevestigd in Amstelveen Op de aldelmg verkoop-binnendiensl van ons verkoopkantoor Ie Haarlem is vacant de functie van Commercieel medewerker elektrotechniek (m/v) Tot de taak van de nieuwe medewerkef(ster) zal vooral behoren het behandelen van telefonische orders met gebruikmaking van een beeldscherm deskundig advies geven aan onze relaties, zowel telefonisch als m een persoonlijk gesprek Om deze functie goed te kunnen vervullen, gaat onze voorkeur uit naar een kandidaat die aan de volgende voorwaarden voldoet middelbare technische opleiding kennis van de elektrotechnische branche goede contactuele eigenschappen commerciële vaardigheden Geïnteresseerden nodigen wij gaarne uit. bij voorkeur schriftelijk, te solliciteren bij de manager van het verkoopkantoor, de heer W L Zeijlmans. Conradweg 30. 2031 CM Haarlem Tel 023-319345

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 20