0E/HIEEMTE ZilEKE/ll/ilDE HOOFDBUREAU BUDGETADMiNISTRATIE (V/M) Caesar ÉÉlWiÉ gemeente sassenheim ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN vraagt doktersassistent m/v roulerend analist m/v administratief medewerker m/v administratief medewerker/ receptionist m/v administratief medewerker m/v x r.- \i^Vs\ i <^\l/*'r!\ r&\[/W^\ i&\lV^V <^i'*r\'\ t&USYVA t^d ^r(bU./*YX\ »<n ''r\, «•Moon (071)161400 EQMÏÏS Smlt's Bouwbedrijf B.V to Bovorwljk is eon aanriGmingsbedri|t in de woning- en utiliteitsbouw en maakt deel uit van SBB Bouwt Voor diverse projekten in Noord- en Zuid-Holland zoeken Ervaren timmerlieden Welke bekend zijn mal de moderne woningbouw. - LTS-timmeren - Leeftijd vanaf 25 jaar - Ervaring in de nieuwbouw Wij bieden: - langdurig werk - goede secundaire arbeidsvoorwaarden - scholing - een aktieve Personeelsvereniging - een Bedrijfsspaarregeling Sollicitaties telefonisch of schriftelijk te richten aan de afdeling Personeelszaken. Parallelweg 8, 1948 NM Beverwijk, tel. 02510-29041. Mevrouw CC. Beentjes, na 19.00 uur tel. 02550-33637 SMITS BOUWBEDRIJF BLIJFT BOUWEN Aan de openbare basisschool "HET BOLWERK", Parklaan 37 te Sassenheim, bestaat een vacature voor de funktie van groepsleerkracht m/v De school heeft 215 leerlingen, die verdeeld zijn over 8 groepen. Functie-vereisten: Gegadigden dienen: - in het bezit te zijn van de wettelijk vereiste bevoegdheden; - overtuigd voorstander van het openbaar onderwijs te zijn; - bereid te zijn tot nauwe samenwerking met collega's; zich te willen inzetten voor buitenschoolse activiteiten; - ervaring te hebben in de onderbouw. Informatie: Bij de benoemingsprocedure zal een vertegenwoordiging van de ouders en het team worden betrokken. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de directeur van de school, de heer P.F. de Baan, tel. 02522-14719. Sollicitatie: Sollicitaties kunnen binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad worden verzonden aan het college van burgemeester en wethouders van Sassenheim, t.a.v. afdeling personeelszaken, Wilhelminalaan 1. 2171 CS Sassenheim. Gelegen tussen het Braassemermeer en de Kagerplassen. Door vertrek van de huidige medewerker ontstaat op de sectie Ruimtelijke Ordening en Milieu van de gemeentesecretarie een vacature voor: administratief medewerk(st)er hinderwet (19 uur per week) Functie-informatie: Na een inwerkperiode zal de te benoemen medewerk(st)er worden belast met het verzorgen van de administratieve werkzaamheden met betrekking tot milieuvergunningen; het mede verzorgen van de voortgang van de programmatische aanpak van de hinderwet, het bijhouden van het geautomatiseerde bestand; verdere voorkomende werkzaamheden op milieugebied. Functie-eisen: afgeronde opleiding op middelbaar niveau, ervaring met automatisering; - bij voorkeur enige jaren ervaring in een vergelijkbare functie; goede contactuele eigenschappen, goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden; bereidheid tot het volgen van ae studie BA strekt tot aanbeveling. Ten aanzien van de werktijden kan in onderling overleg gekomen worden tot het maken van nadere afspraken. Salariëring: Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal t 2.826,- bruto per maand (maximum niveau 4) op basis van een dienstverband van 38 uur. De vakantietoelage bedraagt 8%. Te zijner tijd zal met behulp van functiewaardering het uiteindelijke salarisniveau van do functie worden bepaald. Informatie: Voor nadere informatie kunt u desgewenst telefonisch contact opnemen met de heer A.V. de Kok, chef sectie ruimtelijke ordening en milieu (tol nr. 01713-27245). Sollicitatie: Schriftelijke sollicitaties kunt u tot 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan burgemeester en wethouders van Alkemade, Postbus 1. 2370 AA Roelof arendsveen Neonatologie Deze afdeling heeft een vacature voor een (full-time) vac.nr. 90.M.63.42.LD Wij zoeken een enthousiaste collega voor onze twee andere doktersassistenten, die de uitdaging aandurft om binnen een multidisciplinair team "op de kleintjes" te willen passen. Als wij over "kleintjes" praten dan hebben we het op de afdeling Neonatologie over pasgeborene vanaf 24 weken zwangerschap tot 6 weken a term. Samen met de collega's worden onder meer de navolgende werkzaamheden verricht: - verrichten van venapuncties; - afnemen en bepalen van bloedgassen, glucose en bilirubine waarden; - E.C.G.'s maken; - administratieve werkzaamheden; - onderhoud van de apparatuur. Wat verwachten wij: - hij/zij is in het bezit van het diploma doktersassistent; - een creatieve inslag om deze "job" tot een succes te maken; - bereidheid om 1 2 weekenden per maand te werken; - het leuk vinden om in multidisciplinair teamverband te werken; - zo mogelijk ervaring in het werken met kinderen. Wat bieden wij: - een interessante, zelfstandige en veel zijdige baan; - opname in een team met een goede werksfeer; - na een inwerkperiode, bestaat de moge lijkheid van een 0.84 dienstverband. Salaris: max. f 2826 bruto per maand, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Informatie: wil je meer weten of eens kijken wat werken op de Neonatologie nu eigenlijk inhoudt, dan kun je contact opnemen met ons verpleegkundig hoofd, mevr. M.P. Lineman voor een afspraak (071 -26 28 28) of met de personeels consulent van divisie 3, mevr. M.H.M.M. Hooymans (071 -26 31 43). Centraal Klinisch Haematologisch Laboratorium In het laboratorium worden bepalingen verricht t.b.v. de patiëntenzorg. Naast de geautomatiseerde bepalingen (3 Coulerts en Hl) nemen de manuele bepalingen een belangrijke plaats in, met name de beoor deling van bloeduitstrijkjes van patiënten met haematologische afwijkingen. De uit slagen worden door middel van een computer verwerkt. Het aantal personeels leden bedraagt ongeveer 28. Gerouleerd wordt over het centrale laboratorium en twee dependances. Wij zoeken een: (full-time) vac.nr. 90.F.30.42.LD Taak: het verrichten van routine haemato logische bepalingen. Functie-eisen: - bij voorkeur HBO-A of HLO (klinisch chemisch); - interesse in de microscopische beoor deling van bloedbeelden; - bereidheid tot het verrichten van continu diensten; - bij voorkeur in het bezit van een type diploma i.v.m. het bedienen van een computerterminal. Salaris: max. f 3393 bruto per maand. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de waarnemend hoofdanalist mevr. J.L.E. Paauwe (071 - 26 25 23). Dienst Informatie en Administratieve Zaken Op de afdeling Boekhouding is plaats voor een (full-time) vac.nr. 90.R.93.42.LD Zijn of haar taak zal bestaan uit: - controle werkzaamheden; - boekhoudkundig verwerken subadmini stratie inrichting nieuwbouw; - eenvoudig systeembeheer personal computers; - overige administratieve werkzaamhe den. Functie-eisen: - opleiding MAVO/HAVO; - praktijkdiploma boekhouden; - ervaring met personal computer bijvoor- keur framework 3. Salaris: max. f 3071 bruto per maand, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Aanstelling zal geschieden in tijdelijk ambtelijk dienstverband met uitzicht op vast dienstverband. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer P.A. Mooij, hoofd Boekhouding (071 - 26 27 07). Centrum voor Humaan Geneesmiddelenonderzoek In het kader van een formeel samen werkingsverband tussen het Academisch Ziekenhuis te Leiden en het Centrum voor Bio-farmaceutische Wetenschappen van de Leidse Universiteit is het Centrum voor Humaan Geneesmiddelenonderzoek opgericht. Binnen dit centrum is plaats voor een (part-time, 15 uur per week) vac.nr. 90.R.92.42.LD De werktijden zijn van 14.00-17.00 uur. Taken: - aannemen telefoon/ontvangen bezoekers; - afspraken maken; - assistentie bij keuringen (administratief); - eenvoudige typewerkzaamheden; - gegevens invoer in computer; - administratieve handelingen (archiveren, fotocopieren, opzoeken referenties in bibliotheek etc.). Functie-eisen: MAVO/HAVO-diploma. Salaris: max. f1115,53 bruto per maand afhankelijk van leeftijd. Aanstelling vindt plaats bij het Aca demisch Ziekenhuis Leiden in tijdelijk ambtelijk dienstverband met uitzicht op vast dienstverband. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door dr. A. Cohen (071 - 26 80 04). Centraal Klinisch Virologisch Laboratorium Op het laboratorium bestaat de vacature van (part-time voor 20 uur per week, 's middags) vac.nr. 90.F.31.42.LD Werkzaamheden: - in ontvangst nemen en administratief verwerken van binnenkomend patiën tenmateriaal, o.a. d.m.v. computer- invoer; - ven/verken van de laboratoriumuitslagen, eveneens d.m.v. de computer; - onderhouden van telefonische con tacten met de diverse aanvragers/ afdelingen. Functie-eisen: - MAVO-4; - ervaring als data-typist(e); - kennis van de medische terminologie is gewenst. Globale werktijden: -maandag t/m vrijdag van 13.00 - 17.00 uur; - gegadigden dienen bereid te zijn, in voor komende gevallen hiervan af te wijken. Dienstverband: het betreft vooralsnog een tijdelijk dienstverband voor zes maanden. Salaris: max. f 2826 bruto per maand op full-time basis. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door dr. H.T. Weiland, chef de laboratoire (071 - 26 27 88). Reacties voor alle genoemde vacatures gaarne binnen 2 weken na verschijnings datum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst sociale zaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden il X//4&DEMISCH ZEKENHUIS LEIDEN Voor onze Boek- en Kantoorvakhandel zoeken wij MEDEWERK(ST)ER Met interesse voor het boekenvak. Leeftijd tot 18 jaar. Schriftelijke reacties: t.a.v. mevr. N. Bruin of tel. 01717-2361. EUREKA BOEKHANDEL B.V. Schoolstr. 156. Tel. 01717-2361, 2251 BK Voorschoten. De Defensie Pijpleiding Organisatie (DPO) beheert en exploiteert een pijp leidingsysteem voor het transport van aardolieprodukten. Bij deze organisa tie is op het hoofdkantoor in Noord- wijk momenteel plaats voor een TAAK Als het bureauhoofd in kwestie geeft u leiding aan 2 medewerkers en bent u verantwoordelijk voor het func tioneren van het bureau Budgetad ministratie. U bent belast met de voor bereiding, samenstelling en indiening van de jaarlijkse nationale en inter nationale budgetvoorstellen. Om een verantwoord budgetbeheer te kunnen voeren, ontwikkelt u diverse activitei ten, stelt u noodzakelijke procedures op en stelt u deze zonodig bij. Uw taak behelst verder het opstellen van periodieke verantwoordingen en het verzorgen van gegevens benodigd voor de jaarstukken. Als gevolg van wijzigingen in de organisatiestructuur van de DPO is deze functie aan veran deringen onderhevig. GEVRAAGD Als serieuze kandidaat bent u in het bezit van het diploma HEAO-BE of het diploma HAVO/VWO aangevuld met SPD 1. Het is ook mogelijk dat u voor dit laatste diploma nog studeert. Bekendheid met geautomatiseerde gegevensverwerking en gedegen kennis van de begrotingsadministratie is in deze functie noodzakelijk. Ver wacht wordt dat u in het bezit bent van het rijbewijs B. Essentiële criteria zijn verder een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid in de Nederlandse en Engelse taal, zeer goede contactuele vaardigheden alsook een flexibele en kritische instel ling. U bent bereid om een verbintenis bij het reserve personeel van de Koninklijke Luchtmacht aan te gaan. Ook heeft u er geen bezwaar tegen eventuele (aanvullende) opleidingen te volgen. GEBODEN Uw bruto jaarsalaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal circa f 63.500,- inclusief 8% vakantietoeslag. Het aantal vakantie dagen is gesteld op minimaal 23 per jaar, plus 12 ADV-dagen. Daarnaast worden u uitstekende studiefaciliteiten geboden. REACTIES Voor nadere functie-informatie kunt u contact opnemen met de heer T.B. Sweers, (01719) 19232, tst. 232. Mevrouw C.M. Berg, (01719) 19232, tst. 118, kan u informeren over de sollicitatieprocedure. Een psycholo gisch onderzoek kan deel uitmaken van deze procedure. Bij gelijke ge schiktheid genieten leden van.etnische minderheden en gehandicapten de voorkeur. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie richten aan de Defensie Pijpleiding Organisatie, t.a.v. het hoofd van de Dienst Pertoneel en Algemene Zaken, postbus 73, 2200 AB Noordwijk. [u burgerpersoneel defensie %1\ Jk defensie pijpleiding organisatie Vis Specialiteiten Restaurant vraagt voor spoedige indiensttreding 24 jaar Hij/zij moet creativiteit en kwaliteit kunnen combi neren met een gezonde dosis enthousiasme. Geboden wordt een vijfdaagse werkweek. Telefonische sollicitatie kunt u richten aan De chef-kok Franklin Mijnhijmer, tel. 071-124040.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 16