Michels is op alles voorbereid Th Schaakpartij afgebroken HAKjlEjljpjN SPOwTV Diamanten racket laat toppers koud Bondscoach houdt rekening met defensief Poitugal Turks avontuur René van der Gijp mislukt DINSDAG 16 OKTOBER 1990 SPORT PAGINA 15 Haarhuis snel naar huis ANTWERPEN - Paul Haarhuis kwam op het laatste moment het ECC-tennistoernooi in Antwerpen binnen en mocht er als een van de eersten uit. Een kennismaking in de tweede ronde met de num mer één van de wereld, Stefan Edberg, werd hem ontnomen door Wally Masur. De 27-jarige Australiër won in drie sets: 6-7, 6-4, 7-5. Het 'presentiegeld' voor de eerste ronde werd Haarhuis daarmee niet afgepakt. Toch altijd nog 20.000 gul den, want in het poenerige demon- stratietoernooi ligt het geld voor het oprapen. In totaal is er 2 miljoen te verdelen, voor de winnaar ligt een half miljoen klaar. De pupil van Henk van Hulst kon de vorm van de laatste weken (twee keer een derde ronde, in Tokio en Sydney) dicht bij huis niet vasthou den. De goed vollerende Masur - 38 op de mondiale ranglijst - was op beslissende momenten te sterk. „Ik kwam tot mijn eigen verras sing hier in het hoofdtoernooi", al dus Haarhuis. „Op het laatste mo ment bleek Paolo Cane gebles seerd. Jammer dat ik nu Edberg niet tref, dat zou leuk geweest zijn. Ik had het gevoel dat ik lekker speelde, zoals de afgelopen weken, maar ik kon de ballen bij de returns niet laag genoeg houden. Dat heeft me de wedstrijd gekost". De 24-jarige Eindhovenaar moest enkele weken geleden zijn positie als best geplaatste Nederlander op de wereldranglijst afstaan aan Mark Koevermans. De gravelspecialist uit Bergschenhoek staat inmiddels nummer 50, terwijl Haarhuis afzak te naar 55. „Het is leuk voor Mark en voor mij een prima uitdaging om het verloren gegane terrein weer in te halen", zegt Haarhuis. Stoffig Het ECC-tennistoernooi speelt zich af in een gebrekkig en stoffig sport paleis, maar ademt ondanks dat al tijd weer de sfeer van glitter, glamour en vooral geld. Alles kan in Deurne, waar vorig jaar het dak lek te boven de hoofden van de dikbe taalde tennissers. En alles wordt verholpen. Het lek is gedicht en in 1993, als Antwerpen culturele hoofdstad van Europa is, moet het overdekte ministadion he lemaal 'af zijn. De renovatie van het theater voor 18.000 toeschouwers, dat nu nog staanplaatsen kent, is in volle gang. Euvel Er dient zich nu evenwel een ander euvel aan: de sterren die het ECC- toernooi groot maakten laten ver stek gaan. En dan blijkt dat met geld toch niet alles te verhelpen is, ook niet in Antwerpen. John McEnroe en Ivan Lendl la ten het luxe invitatietoernooi voor wat het is. En daarmee laten ze ook het gouden racket aan hun neus voorbij gaan. Het beeld- en handels merk van het European Communi ty Championschip is ongeveer an derhalf miljoen gulden waard en had eind deze week in de handen van een van de twee niet-EG'ers kunnen vallen. Beiden zouden bij winst in de Belgische havenstad im mers het toernooi voor de derde keer binnen vijfjaar hebben gewon nen. En dat is voldoende om het kleinood in bezit te krijgen. Hoewel, in bezit. Lendl won het met 1617 diamanten belegde geval al eens in in 1985. En naar verluidt staat het racket nog steeds niet in zijn kast. Hij zou geweigerd hebben invoerrechten te betalen over de du re trofee, waarna de belastingdienst het in een kluis heeft gestopt. Toen een journalist er een keer naar vroeg na '85 antwoordde de rechtmatige eigenaar met: 'heeft u het racket misschien gezien?'. Dit jaar zal in Antwerpen de hoofdprijs alleen als wisselbeker worden uitgereikt. Waarschijnlijk aan Stefan Edberg. Hij is de onbe twiste favoriet in een deelnemers veld dat nog nooit zo zwak was. Al tijd waren er vijf of zes spelers uit de top tien van de wereldranglijst te bezichtigen in Deurne. Nu zijn er dat twee, Edberg en de saaie Brad Gilbert. Hun voornaamste belagers zijn Andres Gomez, Goran Ivanise vic, Anrei Chesnokov en Guillermo Perez Roldan. Het enige spektakel lijkt te moeten komen van de Frans man Henri Leconte. Toernooidirecteur Sergio Pal- mieri nam vorig jaar het roer over van Pierre Darmon en maakt dus een belabberd debuut. De Italiaan heeft al bewerkstelligd dat het toer nooi in de komende drie jaar in de cember wordt gehouden. Dan heb ben de toppers meer tijd, zo luidt de achterliggende gedachte. Want de afzeggingen van Lendl en McEnroe zouden vooral te maken hebben met te drukke agenda's, zo laat de organisatie weten. Antwerpen leek heilig voor dit goedverdienende duo. Nooit won een ander dan Lendl (vijf keer) of McEnroe (drie keer) het tenniseve- nement. De heren werden jaarlijks als vorsten behandelden met veel uiterlijk vertoon onder politie- escorte van hotel naar hal getrans porteerd dwars door de Rubens- stad. In een overmoedige bui be weerden de 'Antwerpse stamgas ten' eens dat dit het Dest georgani seerde toernooi ter wereld was waar ze graag voor eeuwig zouden spe len. Maar de tijden veranderen dus. McEnroe zit nu in Wenen en moet opeens hard werken om punten voor de wereldranglijst te halen ten einde het Masters-toernooi in Frankfurt (de beste acht van de we reld) te halen. En in Antwerpen is in dat opzicht niets te verdienen. Lendl heeft in Hong Kong een an der lucratief demonstratietoernooi- tje ontdekt. Daar is nog~meer te ha len dan bij zijn oude liefde. Negen jaar geleden, tijdens de eerste editie van ECC, sprak de ten niswereld nog schande van de hoge prijzengelden in België. Geen enkel toernooi kon in die tijd tippen aan Antwerpen. Nu halen de grootver dieners er hun neus voor op. Terwijl de toernooiorganisatie door de ja ren alleen maar meer geld in de pot stopte. Het heeft niet geholpen. De vrijage tussen LendlMcEnroe en ECC is over. ROB VAN DER ZANDEN NEW YORK - Na een buiten gewoon enerverende strijd is de derde matchpartij tussen we reldkampioen Gary Kasparov en uitdager Anatoly Karpov in een onoverzichtelijke positie af gebroken. Al in een zeer pril sta dium werd het duidelijk dat de wereldkampioen er alles aan zou doen om de genadeslag uit te delen. Opnieuw koos hij voor de Koningsindische verdedi ging en kwam daarin bij de ne gende zet met een gewaagd kwaliteitsoffer. Even later gaf hij nog meer materi aal om met zijn lichte stukken tot optimale activiteit te komen. Kar pov geraakte meer en meer in het defensief, maar hield onder deze moeilijke omstandigheden het hoofd koel. In de hitte van het ge compliceerde middenspel kon hij iets van het veroverde materieel te ruggeven, maar Kasparov bleef een krachtig initiatief ontwikkelen. Pas in de laatste fase wist de uitdager zich enigermate te herstellen en bij het afbreken leek het of de ergste zwarte storm was uitgewoed. Ken ners verwachten dat de partij ten slotte in remise zal eindigen. Wit: A. Karpov. Zwart: G. Kaspa rov 3e matchpartij, New York 1990 1. d4 PfS 2. c4 g6 3. Pc3 Lg7 (Voorlopig blijft hij trouw aan het systeem dat hij ook in de le partij toepaste. In de vorige match, Sevil- la 1987, koos Kasparov dikwijls voor 3...d5, de methode van Grn- feld.) 4. e4 d6 5. P/3 0-0 6. U2 e5 7. Le3 (In een vroegere partij koos Kar pov eens voor het scherpe 7. 0-0 Pc6 8. d5, maar hiermee heeft Kasparov de laatste jaren veel ervaring opge daan. De tekstzet staat als vrij on schuldig bekend, maar zowel Kar pov als zijn secondant Lajos Por- tisch heeft er successen mee ge boekt.) 7..De 7 8. dxeS dxe5 9. Pd5 Dd8?ü (Een verrassende ontwikkeling, die een interessant offerspel inleidt. Gebruikelijk was tot dusver 9...Pxd5 10. cxd5 c6) 10. Lc5 Pxe4! (Dit is de bedoeling. Na 10...Te8? 11. Le7! zou wit in het voordeel ko men.) 11. U7 Dd7 12. Lxf8 Kxf8 13. Dc2 Pc5 14. Tdl Pc6 (Hij is niet bang! Wit kan nu een dame winnen tegen paard en loper. Karpov aarzelt nog even, maar ziet dan toch geen reden het offer te wei geren.) 15. 0-0 Pe6 16. Pb6 axb6 17. Txd 7 Lxd7 18. Dd2 U8 19. b3 e4 20. Pel f5 21. Ldl Wit kan zich niet gemakkelijk bevrijden. Op 21. f3 volgt sterk 21...e3!) 21...Pe5 22. Pc2 (Opnieuw was 22. f3 Td8! 23. Del e3 gunstig voor zwart.) 22...Txa2 23. Dd5 Ke7 24. Pb4o Vooral niet 24. Dxb7 Lc6 25. Dc8 Ta8!) 24...c6 (Hij besluit de koningin te her overen omdat 25. Dxb7 thans wel dreigde en passiviteit met 25...Ta7 niet in aanmerking komt.) 25. Die6+ Kxe6 26. Pxa2 P/7 (Er is een moeilijk eindspel ont staan, waarin zwart met zijn twee pionnen voor de kwaliteit de betere kansen heeft. Met zijn volgende ma noeuvres verschaft Kasparov zich een groot overwicht aan ruimte, maar of dit beslissende betekenis heeft is moeilijk te zien. De menin gen van de experts in de perskamer, met de tachtigjarige veteraan Na- jdorf aan het hoofd, waren verdeeld. Inmiddels gaat zich ook groot meester tijdnood mengen in de meedogenloze strijd.) 27. Le2 Pd6 28. Pb4 Lc3 29. Pc2f4 30. Tdl (Eindelijk komt wit tot ontwikke ling van zijn officieren.) 30...h5 31. J3 e3 32. g3 g5 33. Ld3 (Helaas gaat 33. h4 niet goed we gens 33... Pf5!) 33,..h4 34. Kfl c5 (Een belangrijk moment. Kaspa rov staat voor een lastige keus. Voor een doorbraak met 34...fxg3 35. hxg3 h3 is het nog te vroeg. Direct 34...b5 is wegens 35. c5 Pc8 36. g4 evenmin aan te bevelen en na 34...Ke5 35. gxh4 gxh4 36. Ke2 komt de toren naar de g-lijn.) 35. Ke2 bS 36. cxb5 Pxb5 37. Lc4 Ke7 38. Td5o (Plotseling is er tegen spel. Karpov schijnt nu het ergste achter de rug te hebben.) 38...L/6 39. TxcS Pc3+ 40. Kfl Lg6 41. Pel Kasparov gaf zijn volgende zet onder couvert af. Voor de hand ligt 41...Kd6 en na 42. Tc8 zullen de we derzijdse secondanten op dit lastige eindspel hun tanden mogen bre ken. Ook de computers zullen mo gelijk daarbij een rol spelen. Na 42...hxg3 43. hxg3 fxg3 is remise het meest waarschijnlijke resultaat. Vanavond wordt de partij verder gespeeld. HANS BOUWMEESTER Bankiers en accountants moeten in mijn ogen ongemakkelijk he den zijn, gehuld in sombere pak ken. Tussen de schouderbladen dienen ze uitermate chagrijnige hoofden te klemmen. Dat behoort bij hun vak. Van dat altijd maar weer passen op de penningen en zorgen dat cijfers en staten klop pen krijg je op den duur het lende water en dat weerspiegelt zich op de gezichten. Alleen zo'n gramstorige ban kier of accountant kun je dus ver trouwen. Zo'n man kan nee zeg gen tegen lichtzinnigen. Dat straalt, nee. dat sikkeneurt van hem af. Vrolijk lachende en dan ook nog modieus uitgedoste heden in deze branches zijn ronduit ver dacht. Die hebben het vak met on der de knie, die hebben de kop er niet bij, die rommelen maar wat aan. Ik viel dan ook van schrik van de canapé toen ik las dat een ac countants- en adviesorganisatie gedurende twee jaar drie miljoen gaat stoppen in de sponsoring van hel Nederlands elftal. Nu vraag ik u. Accountants moeten het vaderlandse voetbal, dat moe ras van zwart geld, controleren. Het laatste wat ze dienen te bege ren is er een een-tweetje mee op te zetten, zou ik zo denken. Die mensen van dat accoun tantskantoor moeten met hun cen ten echt geen raad hebben gewe ten, want anders is er toch wel wat nuttigers te bedenken dan ze te stoppen in het wespennest dat Oranje heet? Maar ja, een van hun vennoten is drs. M. van Rooij- en. de voorzitter van de sectie be taald voetbal. Dat verklaart veeL Ik heb al eerder gedacht dat die man de weg kwijt was. Een beetje vennoot van een accountantskan toor houdt zich immers niet op met dat reptielen-gespuis in de Zeister bossen. Het zal allemaal wel weer gaan om grotere naamsbekendheid. Maar naamsbekendheid via wat? In dit geval via een gezelschap dat al een jaar op zijn hoogst ge schikt is voor het WK mekkeren. Een gezelschap ook dat een gene raal aan het hoofd heeft die de trouwste soldaat van Oranje het bos in stuurt, omdat hij gewoon met wat Spaanse journalisten heeft staan praten over zijn vak, voetballen. Kortom: mijn accountant zou het niet wezen. Twee vakken In 1988 heeft de korfbalgemeen schap pittig gediscussieerd over de invoering van het twee-vakken korfbal op het veld. Een meerder heid was tegen en daarmee scheen de kwestie van de baan. Hoewel, zou iemand dat nou geloofd heb- bert? Die discussie moest vroeg of laat terugkeren, omdat a) de korf- ballerxj zelf inconsequent is meer dan de helft van de adspiranten speelt al in twee vakken, bij pro- pagandatochten in het buiten land werkt men alleen met het twee-vakken systeemen bhet middenvak gewoon niets voor stelt, het is een uitrustvak. In oude tijden, toen de conditie door ge brek aan trainingstijd nog te wensen overliet, had het vak wel licht zijn nut. nu niet meer. De voorstanders van handha ving van het middenvak hebben mij nooit kunnen overtuigen. Ze wezen voornamelijk op de tradi tie en op de grote organisatorische problemen bij twee vakken: er zouden minder mensen in het eer ste team kunnen <8 in plaats van 12) en vele velden zouden niet groot genoeg zijn om alle wed strijden te houden. En men riep dat de aparte sfeer van de zaal niet zo gemakkelijk op het veld zou zijn te creeren. Nu is de discussie terug. Nog eerder dan ik had gedacht. De aanleiding is dat België onlangs besloot hel drie-vaki:en lUltwn Cf aan te geven. Veldinterlands te gen de Belgen zijn dus niet meer mogelijk, als men in Nederland voet bij stuk houdt. Vorige week heeft de algemene vergadering van Rijndelfland al met grote meerderheid besloten dat het middenvak moet blijven. Het gebeurde in een niet zo plezie rig sfeertje. Een lid van het hoofd bestuur van het KNKV mocht pas zijn woord doen nadat daar hoof delijk over was gestemd. Alleen wie bang is voor andermans ar gumenten reageert zo. Wat op de achtergrond speelt is dit: velen vrezen dat met de komst van de twee vakken op de velden het buiten-korfbal op den duur ten dode is opgeschreivn. En als alles zich naar de zaal verplaatst wat blijft er dan over van het clubleven en de vaak met zoveel pijn en moeite gebouwde kanti nes. waar de korfballenj tenmin ste nog u>at centjes kan verdienen. Dat is inderdaad een zeer groot probleem. Ik zal het niet ontken nen. Maar het blijft een neven zaak. De ontwikkeling pan het spel (de nutteloosheid van het middenvak) staat er buiten. Men kan opnieuw de twee vak ken tegenhouden. Ik ben ervan overtuigd, broeders en zusters, dat de discussie dan over een paar jaar weer zal losbarsten. De vraag is of de korfballerij dan nog wel een keuze overblijft. Men kan beter nu de koe bij de horens pakken en de ontwikkelingen zelf proberen te sturen. RUUD PAAUW Van onze correspondent Albert Geesing OPORTO Je hebt in het leven apostelen en martelaren. Tot welke categorie Rinus Mi- chels gerekend moet worden, is ondertussen tamelijk onduidelijk. In de herfst van zijn carrière als voetbaltrainer brandt de bondscoach het ene moment van strijdlust, maar maakt hij het andere moment een tamme en vermoeide indruk. De obstakels die hij heeft moeten overwinnen op weg naar de confrontatie met Portugal, morgenavond in Oporto, zijn hem zichtbaar niet in de koude kleren gaan zitten. roep zal doen op Bergkamp als 'rechterspits'. De bondscoach wei gerde gisteravond op de zaken voor uit te lopen. Net zomin als hij zich in de war liet brengen door de tegen strijdige berichten vanuit het trai- acht kwalificatieduels voor het EK teravond na de training terug op in Zweden met een op tal van blessures (Van Aerle, Erwin Koem plaatsen gehavende ploeg. „We an), de afzegging van Rijkaard, de schorsing van Wouters en de absen- ROTTERDAM (GPD) - René van der Gijp is vandaag terugge keerd uit Turkije zonder contract van Galatasaray op zak. Henk van Ginkel, de Nederlandse manager van de voormalige Turkse top- ploeg, liet de werkloze Rotter dammer gisteren weten dat de mislukte proefwedstrijd van zon dag tegen Pisa voor de clublei ding aanleiding was geweest af te zien van een transfer. Van der Gijp keek daar niet vreemd van op. „Er ontbraken een stuk of zes, zeven eerste elf talspelers. Pisa was veel sterker en wón met 2-0, maar voor het zelfde geld was het 16-0 gewor den. We werden weggespeeld en probeer je dan maar eens waar te maken. Ik liep er gewoon voor jo ker bij. Op het middenveld nota bene, ook dat nog. Jammer, want ik had er best zin in". Henk van Ginkel beloofde nog wel uit te kij ken naar een andere Turkse werk gever voor de voormalige interna tional. Bij Pisa ontbrak Mario Been. De oud-Feyenoorder kreeg van voorzitter Romeo Anconetani toestemming zich een weekje te orienteren in het Franse Brest. De club van die naam gaf vorige week blijk van zijn belangstelling voor de middenvelder, die niet (meer) past in de tactische plan nen van Pisa's Roemeense trainer Lucescu. Gisteren trainde Been voor het eerst mee met de selectie van Brest, waartoe ook Jos van Herpen behoort, een andere oud- Feyenoorder. Real Madrid blijft, ondanks teleurstellende resultaten, toch doorgaan met zijn trainer John Toshack. Aldus heeft de voorzit ter van de Spaanse landskam pioen, Ramon Mendoza, maan dagmiddag op een persconferen tie in Madrid bekend gemaakt. Het bestuur van Real Madrid ver gaderde gedurende vier uur over de crisis, die de club op dit mo ment doormaakt. In de nationale competitie heeft de club inmid dels in zeven wedstrijden al vier punten verspeeld. Real staat nu op de derde plaats, met een ach terstand van drie punten op aarts rivaal Barcelona en een punt op Sevilla. Vorige vrijdag vergaderde trai ner Toshack ook al enige uren met de selectiespelers over de tot nu toe tegenvallende resultaten. Maar desondanks ging zondag opnieuw een punt verloren in een teleurstellende thuiswedstrijd te gen het bescheiden Logrones. De afgelopen dagen heeft een aantal selectiespelers, onder wie Losada en Tendillo, tegenover de Spaan se sportpers verklaard, geen ver trouwen meer te hebben in Tos hack. die aan zijn tweede seizoen bij Real Madrid bezig is. Mendoza ontkende maandag ook in de slag te zijn met een nieu we trainer. In dat verband duikt steeds weer de naam van Guus Hiddink op. tie van Ronald Koeman, die door ningskamp van de Portugezen. „Na Michels zelf op een zijspoor werd gerangeerd. Daar kwam gisteren een uur na aankomst in Oporto het telefoontje vanuit Amsterdam nog eens over heen. Daniëlle, de dochter van Wil- zoveel jaar ben ik op alles voorbe reid", hield hij de Portugese pers voor. Michels rekent op voorhand op een defensief ingestelde tegenstan der, die het zich na het puntverlies lekeAlberti en echtgenote van John (0-0) in Helsinki tegen Finland niet van't Schip stond op het punt te be- kan permitteren in eigen land te vallen. Of Johnny naar huis wilde verliezen. De anti-stempiing in het komen... 'Of dat past bij profvoet- eigen land tegen de nationale ploeg bal...'. Michels vindt dat een per- zou echter wel eens kunnen werken soonlijke zaak. „Ik kan me voorstel- als een rode lap op een stier, zodat len dat iemand die in de top speelt, Oranje, de regerend Europees kam- zegt: ze kan ook zonder mij beval- pioen, al op voorhand verzekerd len. Maar hij was zo nerveus, daar kan zijn van een getergde tegen viel niet mee te praten". En weg stander. De al dan niet geensceneer- was-ie, John van 't Schip, linea recta de waslijst aan blessures werkt dat terug naar Amsterdam. Tegenslag Het betekende voor Michels de zo-< veelste tegenslag in de voorbije we ken. Alleen in het geval Van 't Schip in de loop van vandaag terugkeert in Oporto zal de bondscoach alsnog een beroep op hem doen, anders vult hij de selectie in de loop van nog eens in de hand. Zand Michels weigert zich echter zand in de ogen te laten strooien door de 'af meldingen' van André, Paccheco, Barros en Futre. „Ik heb de laatste dagen zoveel verschillende verha len gehoord, daar hou ik me niet meer mee bezig. We merken het wel als het zo ver is. Of hij wel of niet woensdag aan meteen speler uit het speelt, Futre zal voor ons weinig Olympisch elftal. Het zou de tweede verrassingen in petto hebben. Ik keer binnen drie weken zijn dat Van ^eb hem nog eens speciaal bij Atle- 't Schip op het laatste moment ver- tjco Madrid laten bekijken en weet stek laat gaan. Onlangs in Palermo ^at Futre geen teamspeler is. maar meldde de Ajacied zich kort voor een pure individualist. Soms is het het vertrek naar Sicilië af met een een gouden greep, soms een sleeh- oorontsteking. r te. We weten hoe Portugal speelt, In het geval Van t Schip niet of ^et gaat alleen om de poppetjes. En Van 't Schip vliegt terug naar huis PORTO (ANP) - John van 't Schip is maandagavond uit Porto met spoed t teruggeroepen naar Amsterdam De vleugelspeler van Ajax en Oranje kan op ieder moment vader wor den. Zijn vrouw Danielle had volgens de berekening vorige week al moe ten bevallen. Indien het kind maan dagnacht niet wordt geboren, zul len de doktoren dinsdag de natuur een handje helpen. Van 't Schip heeft met bonds coach Rinus Michels afgesproken, dat hij zo snel mogelijk terugkeert naar Porto. niet tijdig, uiterlijk dinsdagavond, in Portugal terugkeert, ligt het bijna voor de hand dat Michels een be- dat zien we woensdagavond Diep m z'n hart moet Michels al op voorhand blij zijn met een pun- tendeling. Toch is dat volgens hem niet het uitgangspunt. „Je kunt op het eind blij zijn met een punt. maar het kan ook best zijn dat ik mij dooderger aan zo'n resultaat. Het is de kunst om eruit te halen wat er in zit. dat verwacht ik van de spelers. We moeten in geen geval het veld ingaan dat een punt genoeg is. want dan begin je verkeerd aan de wed strijd. Net als Italië is Portugal een uitgesproken counterploeg en zul- Michels in gepeins verzonken op het drassige veld m Porto. lucht zijn als de 'nieuwe Oranje trend' op net zo'n faliekante misluk- Dat voorspelt weinig goeds voor king uitloopt al, recentelijk op Sici- de tv-kuker Net als trouwens de „We moeten het nou ook weer speelwijze die Michels voorstaat en niet overdrijven", meent Blind. ..en net doen alsof er een nieuwe stijl van voetballen is geïntroduceerd die vooral is gebaseerd op zeker heid. Danny Blind noemt dat onzin. „Ajax speelt toevallig met dhe ech te spitsen, maar wie zegt mij dat het De intentie is zeker niet slecht, het resultaat niet hetzelfde kan zijn met gaat er alleen om of binnen dit sys- de manier waarop Michels nu met teem de opdrachten ook naar beho- Oranje wil spelen Bijna stuk voor ren kunnen worden uitgevoerd. Dat stuk hebben de internationals de les lukte in Palermo niet omdat de Itali- ter harte genomen die de bonds- anen zich steeds ver lieten terugzak- coach hen heeft geleerd met het ken Ik vind het echter veel te vroeg passeren van Ronald Koeman De kritiek, zo is niet moeilyk te om nu al te roepen dat het systeem niet deugt". De tijd zal het leren. DINSDAG 15.30-17 00 sportnet Boksen voor profs 16 00-17 30 BBC 2 Snook* GP te Reading 17.00-17 30 Sportnet Erotische sporten 17 30-10 00 Sportnet Speetbootraces 17 30-18 30 EURO Tenn.s voor vrouwen m Zurich 16 00-20 00 sportnet Amencan CoHege 10 30-19 00 EURO WK hardlopen voor vrouwen m Dubim 19 00-19 30 EURO Goal» de mooiste doelpunten uit de Spaanse competitie 19 20-20 00 Ned 2 Veron.ce Spon 19 30-20 00 EURO Eurosportnew» 20 00-21 00 Sportnet international Mo torsport 20.00-22 00 Super Ultra Sport met o a aandacht voor de Spe-tr.alhion 20 00-22 30 EURO Tenras venue Am- 21 00-22 00 BRT 2 Sport-Extra tenme- toernooi in Antwerpen 21 00-23 00 Sportnet World Snooker. 22 30-23 30 EURO Worstelen. 22 30-00 15 Super Ultra Sport 23 00-01 00 Sportnet Amerikaans honk bal 23 3000 30 EURO Durtse kampoen schappen voor toerwagens 00 000105 BBC 2 Snooker OP Ie OoS^i 00 EURO Euroeportnewt 01 0005 00 Sportnel Amerikaans honk- bei World Senes. irve WOCNSOAG 07 00-09 00 Sportnet Autosport Naecer AS Auto Pro 06 30-0930 EURO WK worstelen voor amateurs at Tokyo 09 0010 00 Sportnet Go euto-en motor- 093Oi?0Ó'euRO Eurotxs 10 0011 00 Sportnet Pok) 1000-11 00 EURO Poto DevtfoftOold Cup 11 00-12.00 Sportnet Amencan FooOe> Gatorade Cha «enge n Durtaiand 1100-1200 EURO Dutse kempeerv 12 00-1330 Sportnetter se Rugby Lee- 9* 12 00-14 00 EURO Tenrve vamat Ant- 13 30-14 45 Sportnet Bowlen voor vrou- 1400-1630 EURO indoor Tenrse voor vrouwen F.voerV-adt 14 15-17 30 BBC 2 Snooker OP te

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 15