Sörensen palet nu ook eens een echte koers Deen wint Parijs-Tours Lendl laat weer van zich horen Vriesekoop overtuigt op Open Roemeense AANWEZIG MAANDAG 15 OKTOBER 1990 TOURS Rolf Sörensen manifesteerde zich vorig jaar als een van de meest regelmatige eendags- renners van het peloton. Zijn ereplaatsen waren legio, met toen ook al een vierde plaats in Parijs- Tours. „Was ik een Italiaan, dan was ik een held als de helden van bij hun". Maar de 25-jarige Deen uit Kopenhagen zag in al zijn enthousiasme één ding over het hoofd: aan een echt grote overwinning was hij nog niet toegekomen. TOKYO (ANP/SID/Rtr) - Ivan Lendl heeft in Tokyo laten zien dat er wel degelijk nog rekening met hem dient te worden gehouden. De 30-jarige in Connecticut wonende Tsjechoslowaak rekende niet alleen af met de huidige nummer één van de wereld Stefan Edberg (in de hal ve finales), maar bedwong vervol gens in de eindstrijd ook Boris Bec ker. die zo graag de hoogst geklas seerde van de computerlijst wil worden. Becker stond welgeteld een uur en 59 minuten op de baan tegen Lendl. Becker won nog wel de eer ste set (6-4), maar verloor vervol gens met 3-6 en 6-7. De tiebreak in de beslissende set ging met 7-5 naar Lendl. Richard Krajicek is de laatste we ken uitstekend in vorm. De Hage naar, die vorig jaar december in Apeldoorn verraste met de winst in het nationale Masterstoernooi, won het Challengertoernooi in Casab lanca. In een aanvankelijk spannen de finale versloeg hij de Tsjechoslo waak Ctislav Dosedel met 7-6 (10-8) 6-3. Krajicek greep op 2 september ook de eerste prijs in een soortgelijk evenement in Verona. Bovendien was hij vorige week in Athene in het dubbelspel met Tom Kempers ver liezend finalist in het dubbelspel. Bij de vrouwen nam Steffi Graf in Zürich revanche op Gabriela Saba- tini voor de nederlaag in de open Amerikaanse titelstrijd. De 21-jari- ge Westduitse had precies tachtig minuten nodig om de Argentijnse van zich af te schudden: 6-3 6-2. Sa- batini had geen antwoord op de har de service en de scherp geplaatste returns van de Westduitse. Op de eindzege in de Tirreno van 1987 was er eigenlijk nooit meer een spetterende bevestiging gevolgd. Giro-ritjes wint tegenwoordig ie dereen wel, zelfs de Siciliaanse Week (dit jaar) tilt je niet boven de B-klasse uit. Maar zondag 14 oktober brengt wellicht de ommekeer. Sörensens sprong op 30 km van de finish, met Phil Anderson en Andreas Kappes, naar het volhardende kopduo An- dersen/Schleicher toe, vond zijn be loning in de eindzege van Parijs- Tours, editie 1990. Sörensen sprintte het slimst van de vijf, van wie Andersen was uitge teld, Kappes zijn kwaliteiten onvol doende uitbuitte, Anderson alleen maar een asgrauw gezicht over hield, en Fondriest de tol moest be talen voor zijn late 'aansluiting'. Rolf Sörensen is de eerste Deen, die na Kim Andersen (1984, Waalse Pijl) een topkoers wint. Hij heeft het wielrennen geleerd in Italië, zat daar al bij een amateurclub, en ver sleet als professional slechts twee sponsors: Fanini en Ariostea, waar hij ook volgend jaar nog onder con tract staat. Het liefst zou Sörensens vader hem onderbrengen in een puur Deense formatie, maar het blijven voorlopig wensdromen van deze oud-Olympische amateur (1960, Ro me) en oud-pisteprof. Vluchtklassieker Sinds Parijs-Tours in 1988 weer de uitstraling van de 'vluchtklassieker' heeft gekregen, hanteren heel veel ploegen het script van de massas print. In 1988 greep Peter Pieters zo de bloemen, vorig jaar was Snelle Jelle Nijdam nummer een. Een brandingsgolf van renners benen. Tweehonderddrieëntachtig kilometer onderweg. Op het oog heel simpel en banaal, maar in de praktijk o zo gecompliceerd. Je hebt een paar aalvlugge finishers in huis, je zorgt dat er geen al te drieste ontsnappingen worden gelanceerd, je houdt in ieder geval de laatste ki lometer de rijen gesloten, en je ijlt je allersnelste per 'treintje' naar het fi- nishdoek. Succes verzekerd. Maar soms ook niet. Op papier waren gisteren de Buckler-sprinters van Jan Raas de absolute favorieten voor de over winning in de 84e Parijs-Tours. Het duo Nijdam-Veenstra leek onklop- baar voor de rest. Maar omdat zulks meteen verantwoording op de schouders legt, en die niet altijd in volle perfectie wordt uitgevoerd, loopt een apotheose ook wel eens uit de hand. Het wereldbeker-seizoen 1990 zal vrijwel zeker geen winnaar van het merk-Raas vastleggen. Dat de Ron de van Lombardije, voor komende zaterdag op de rol, daar nog veran deringen brengt, lijkt zelfs de ploeg baas uitgesloten. En daar sta je dan, met 74 over winningen (alles bijeen geteld) ver uit topscorer van het internationale peloton, maar hij 'had er zo maar twintig willen inleveren voor één of twee wereldbekerkoersen'. Die de ploeg-Post dus wél heeft... BUKAREST (ANP) - Paul Haldan en Bettine Vriesekoop hebben de Open Roemeense kampioenschappen tafeltennis beheerst. Het duo bleef tijdens de individuele en de landen-wedstrijden onge slagen. Haldan en Vriesekoop werden op imponerende wijze kam pioen in het enkelspel. Zörensen is blij met zijn zege in Parijs-Tours. LEIDEN - Het grootste regiona le tennistoernooi voor de jeugd, het traditionele Jaap-Noordman- toernooi dat deze week (herfstva kantie) wordt verspeeld, kent een grote deelname. Tennisclub Uni cum organiseert aan de Haarlem merweg voor 230 tennissers van 10 tot en met 17 jaar de afvalwed- strijden in diverse leeftijdsklas sen die op zaterdag aanstaande in de finales moeten uitmonden. De wedstrijdleiding is in handen van Lies Klumper, Maureen Meyer, Gonny Tacken en Anneke Wies meier. Als bondsgedelegeerde treedt Alice van den Haak op en zij is te vens mede verantwoordelijk voor de plaatsing. Doordat de districts- jeugd al weer in de hal traint is het gravel in deze periode taboe voor deze groep en heeft om die reden een 'speelverbod'. Bij de jongens tot en met 17 jaar voert Oscar Grote deelname Jaap Noordman tennistoernooi Schoordijk de grote lijst aan, met Bart Blok op de tweede plaats. Van Mark Spigt en Joris Zand bergen wordt de grootste tegen stand verwacht. In de dubbel worden Patrick de Bruyn en Schoordijk als nummer 1 getipt. Bij de meisjes in die leeftijdscate gorie wordt een finale verwacht tussen Anne Asselman en Pascal Groenewegen. In de dubbel is het koppel Yvonne Schoordijk/Sas- kia Paauw zwaar favoriet. Bij de jongens tot en met 14 jaar is Wouter Koop als eerste ge plaatst, net als in de dubbel die hij speelt met Bart Zuidervaart. Renske Jonkeren zou in die leef tijd de meisjesfinale moeten spe len tegen Irene Maassen. In het dubbelspel is het koppel Lisette Faas en Marieke Zwerver favo riet. In de jongenscategorie tot en met 12 jaar staat Walter van Schie nr. 1 en Bart Zuidervaart nr. 2. In de dubbel wordt het duo Marijn Kuiper/Rutger de Wolf het sterkst geacht. Bij de meisjes zijn dat Heddy Boers/Mirjam Hamming. In het enkelspel wordt de finale verwacht tussen Jacqueline Wen- nekes en Heddy Boers. In de jongste categorie zijn Niels Hamming en Bernard Dels- asso op papier de sterksten, net als met elkaar in het dubbelspel. Bij de meisjes tot en met 10 jaar wordt een finaleparty verwacht tussen Lizzy van Ruiten (nr. 1) en Martine Willems. De Nederlandse vrouwenploeg, met Mirjam Kloppenburg en Vries ekoop, veroverde de titel tijdens het landentoernooi. In totaal kwamen acht medailles terecht bij de Oranje selectie. Het evenement was met deelnemers uit Nederland, Roeme nië, Frankrijk. Sovjetunie. België en China redelijk sterk bezet. „We hebben behoorlijk huis ge houden". glunderde bondscoach Vlieg. ..Haldan heeft tafeltennis van wereldniveau gespeeld. Ook Vriese koop was in grote vorm. Sinds haar terugkeer in het internationale cir cuit heb ik Bettine nog niet zó goed zien spelen. Geld hebben we met dit toernooi niet verdiend, alleen blik- werk, maar het Nederlandse tafel tennis heeft door deze resultaten veel aan prestige gewonnen." Paul Haldan (25), de nummer zes tien van Europa, was in zijn geboor teland ongenaakbaar. Gadegesla gen door zijn familie en zijn voor malige trainers steeg de viervoudi ge nationale kampioen tot grote hoogte. „Haldan speelde tafeltennis van een aristocratische schoon heid". meldde Vlieg, die graag mag overdrijven. „Het was de eerste keer sinds zijn vlucht uit Roemenie, dat hij in zijn eigen land aan een toernooi deelnam. Haldan heeft er een historische gebeurtenis van ge maakt." In het enkelspel moest Haldan het in de finale opnemen tegen de Belg Jean-Michel Saive, na in de aanloop onder anderen met de ster ke Chinees Wang-guo te hebben af gerekend. Het duel tussen beide clubgenoten bij Charleroi duurde bijna drie uur. Met 3-2 zegevierde Haldan over Saive, die zeven plaat sen hoger op de Europese ranglijst staat genoteerd. Trinko Keen en Casper Mol wa ren bij het individuele toernooi minder succesvol. Keen werd in de derde ronde uitgeschakeld door de Chinees Wang-tao, Mol struikelde in de eerste ronde over Basif uit Is rael, een onbekende in de interna tionale tafeltenniswereld. By het gemengd-dubbel drong Haldan met de hulp van Kloppen burg door tot de finale. Het Chinese koppel Li-Jian Min/Jiang Quan werd met 21-17 en 21-14 winnaar. Tijdens het landentoernooi werd de Nederlandse rnannenploeg gestuit door Belgie, dat vorige maand in het kader van de Superliga ook al tri omfeerde. Aanvoerder Haldan be haalde twee overwinningen, maar kreeg geen steun van zijn teamge noten, 2-3. Belgie moest later m de finale met 1-3 buigen voor China. Respect Bettine Vriesekoop dwong in Buka- rest alom respect af. De huidige nummer zeventien van Europa opende op alle fronten de aanval op de concurrentie, die haar voorlopig nog afhoudt van deelneming aan het Top 12-toernooi in februari in Den Bosch. Bij het individuele toer nooi rekende Vriesekoop af met de Russin Timina. die haar tijdens de Open Westduitse titelstrijd en het Europess kampioenschap tot wan- haap had gebracht. Dit keer bleef de speelster van Tempo Team koel onder de intimi daties van de logge verdedigster. Met 3-1 bleef Vriesekoop haar voor malige kwelgeest, die in de halve fi nale Kloppenburg met 3-0 had ver slagen, de baas. In de halve eindstrijd had Vriesekoop met 3-1 de nummer zes van Europa, Otilia Badescu. geen kans gegeven. Emily Noor reikte tot de kwartfinale, waarin de Roemeense Bogoslög met 3-1 te sterk bleek. Gerdie Keen sneuvelde verrassend al in de eerste ronde tegen een onbekende Roe meense tegenstander. Met Kloppenburg sloot Vriese koop tevens het landentoernooi winnend af. In de finale werd de Roemeense ploeg met 3-2 terugge wezen. In het vrouwen-dubbel moest het Nederlandse duo de eind zege aan Badescu/Bogoslog laten. Laanen wil geen erevoorzitter meer zijn van KNBSB SOESTDUINEN (ANP) - Peter Laanen is niet langer ere-voorzitter van de Koninklijke Nederlandse Baseball en Softball Bond. Hij heeft het bestuur van de bond laten we ten de functie terug te geven. Laanen, directeur van TSM, is van mening dat het ere-voorzitter- schap een belemmering is in zijn contacten met de KNBSB. De honk- en softballbond heeft het be drijf TSM (Top Sport Marketing) aangetrokken geldschieters te wer ven. Volgens Laanen is hem het ere voorzitterschap verleend ..om hem (commercieel) bij de bond te hou den". IE JZEI jpAT? Thiemo Meertens, trainer van het kwakkelende Vcendam na de nederlaag bij Rijnsburgse Boys: "Of wij een mentale begeleider nodig hebben nu het zo*slecht gaat? Ach, ik zeg wel eens: een goede buurvrouw is beter dan een afgestudeerde psycholoog". Arie Kurver, trainer van Rijnsburgse Boys, over zijn af lopende contract bij Rijnsburg se Boys: "Quick Boys heeft mij een aan bod gedaan...Sorry, hè hoe kom ik daar nu weer bij. De wens is zeker de vader van de gedachte, haha. Nee, Rijnsburgse Boys heeft me natuurlijk een aanbod gedaan. Maar ik beraad me nog". Peter de Waal, trainer 'van Marken, antwoordend op de vraag waar het aan heeft gele gen dat zijn ploeg met 3-0 ver loor van Excelsior "Aan de irritaties in het veld. En aan de scheidsrechter. Maar dat krijg je als er zo op het scherp st van de schede wordt gestreden". Uit het clubblad van de SV Voorschoten: "Een portie bitterballen is al leen verkrijgbaar als de keuken open is". Volleybalcoach Harry Brok king in NRC Handelsblad: ,Het ene moment ben je hier God, het andere moment lig je in de goot". Basketbalcoach Ton Boot in Trouw: „Eens komt de dag dat we zelfs van Luxemburg verliezen". Wielrenner Gert-Jan Thcu- nisse in De Krant op Zondag: „Ik ben een echte harker gewor den". Ajacied Sonny Silooy in Het Parool: „Als je bij de laatste zestien zit krijg je goed te eten bij Ajax. In het tweede moet je het met een broodje doen. Ik ben afgezakt van een biefstuk naar een broodje kaas". FC Groningen-speler Harris Huizingh in 'Voetbal': „De meeste trainers staan stijf van de stress. Als je ze soms tekeer ziet gaan in Studio Sport, dan vind ik dat lachwekkend". Ruud Gullit in Voetbal Inter national: „Als je in Milaan laat zien dat je een Porsche hebt met telefoon, dan ben je het helemaal. Doe je dat in Amsterdam, dan trekken ze een sleutel langs je lak. Ik heb trouwens geen Porsche. En zeker geen autotelefoon". Marten Kastermans, voorzit ter van de Nederlandse Sport Federatie, in 'Voetbal': „Als drie mensen aan een tafel zitten en één moet het voortouw nemen, is hij al een bobo". De Graafschap-trainer Simon Kistemaker in Dagblad Kenne- merland: „Als ik bij DS en De Graafschap slaag, moet ik zeker kunnen sla gen bij Ajax of PSV". Jan Mulder op de vraag of voetballers wel eens reageren op zijn Volkskrant-columns, in Sportclub, sportkrant voor de regio Amsterdam: „Nooit. Maar dat ligt meer aan de Volkskrant dan aan mij. De Volkskrant wordt namelijk niet door voetballers gelezen. Boven dien ontgaat iets als een column een voetballer volkomen. Hij leest liever een verslag. Een voetballer leest De Telegraaf en het Alge meen Dagblad, en zo hoort het ook. Stel je toch eens voor dat John van 't Schip Trouw gaat lezen. Ze zouden hem gelijk niet meer op stellen". Bondscoach Rinus Michels, nadat hij de infame uitlatingen van Koeman heeft afgestraft met een wedstrijd 'schorsing', motiveert donderdag zijn be slissing in het RTL-4 program ma Tussen Barend en Van Dorp. En passant de Nederlandse pers aanzettend tot zelfcensuur: „Ik de journalist van het Alge meen Dagblad die ik het beste ken gesproken. Hij liet er geen twijfel over bestaan dat Koeman het wer kelijk heeft gezegd. Ook die jour nalist heb ik geconfronteerd met de verantwoordelijkheid die hij draagt voor het Nederlands elftal als hij dergelijke dingen op schrijft. We zijn allemaal een beetje verantwoordelijk voor het wel en wee van het Nederlands elf tal. Als je praat over een betere weg die je moet bewandelen, dan moet je als journalist beseffen dat je niet zomaar zulke dingen kunt opschrijven, omdat die weer ne gatieve krachten mobiliseren waar we niets aan hebben". Rinus Michels in De Krant op Zondag: „Niemand heeft geduld. Nie mand geeft ons de tijd. Een niet al te beste wedstrijd in Italië en de kritiek is meteen algeheel. We krij gen geen kans. Ik vraag om kre diet. Koeman moet bepaalde dingen gewoon weten. Een deel van het falen op het WK is door dat euvel veroorzaakt. Ik heb me daar in de aanloop naar het WK al aan geërgerd. Nu krijgen we door hem weer een terugslag". Gepolst Har Meyer wordt ge noemd als de nieuwe voorzitter van voetbalvereniging ASC in Oegst- geest. Hij zou daarmee de leidingge vende persoon moeten worden in een nieuw bestuur van vijf perso nen. Zelf houdt de Leidse huisarts de boot nog even af. Enkele weken geleden trad het bestuur van ASC en bloc af. Een commissie van goede diensten had dit geadviseerd, omdat er interne te genstellingen in het bestuur waren geconstateerd. Een interim-be stuur, met onder anderen de Oegst- geester wethouder Ton Kohlbeck en Fred Kuijers, oud-wethouder van Leiden, neemt voorlopig de za ken waar. De bedoeling is om tot een nieuw bestuur te komen be staande uit vijf in plaats van negen bestuursleden. Dit weekeinde dook de naam van Har Meyer in de wandelgangen op als de nieuwe voorzitter van ASC. De huidige bewindsman bij de Leidse tennisvereniging Unicum gaf toe benaderd te zijn: "Ik ben in derdaad gevraagd om voorzitter te worden, maar op het moment weet ik nog niet of ik het daadwerkelijk doe. Dinsdagavond valt de beslis sing", laat de bij ASC voetballende Meyer weten. Wat dit voor Unicum kan beteke nen blijft voorlopig nog duister. De tennisclub, die tijdens het bewind van Meyer tot een florerende ver eniging is uitgegroeid, kent vooral door de inspanningen van Meyer een goede relatie met Steef Noor- lander. De bouwgigant sponsort het A-Paastoernooi en steekt ook geld in de zondagcompetitie. De ham vraag is natuurlijk wat Noorlander doet als Meyer zich als voorzitter van Unicum terugtrekt. Blijft hij Unicum dan nog wel steunen? ASC heeft jarenlangs de sponso ring als een groot kwaad gezien. Tij dens een ledenvergadering bleek, dat niet iedereen in de vereniging daarover dezelfde gedachten heeft. Een sponsor zou de financiële posi tie aanzienlijk kunnen verbeteren. Met Meyer kan ASC een man bin nenhalen, die niet vies is van spon soring en bovendien in die wereld ingangen weet. Gezien de relatie Meyer-Noorlander zou het dan geenszins een verrassing zijn als Noorlander de eerste sponsor van ASC wordt. Afwijken Internationaal schaakgrootmeester en Nederlands kampioen Jeroen Piket (links) kijkt toe hoe zijn broer Marcel (FIDE-meester) een zet doet tijdens de schaaksimultaan in de Prinses Marijkeschool in Leiderdorp. (foto Lork Zuyderduln) collega's, Jong Orarye dus. In het doel van de nationale beloftes staat inmiddels Edwin van der Sar, twee de keeper van Ajax en voorheen spelend voor Foreholte en Noord- wijk. Het gaat dus voortvarend met 'Sar'. Maar wat meldt de correspon dent van het ANP die aanwezig was bij de wedstrijd tussen Oranje en Jong Oranje? "Het Nederlands elf tal hezfl zaterdagmiddag tn het Zeiste. sportcentrum een uurtje ge oefend tegen Jong Oranje. Het A-elf tal won met 1-0 dankzij de gebruike lijke één-fout-per-wedstnjd van doelman Van der Sar bij een schot van Vanenburg". Einde citaat. Heeft Van der Sar zo'n slechte naam opgebouwd als aanstormend talent dat zijn naam al wordt geasso cieerd met blunders? De Voorhout- se ballenvanger kijkt vreemd op als hy wordt geconfronteerd met de passage. Van der Sar: "Staat dat in een ANP-bericht? Ongelofelijk. Ja, ik heb inderdaad in dne wedstry- den drie hele lullige goals tegen ge had In Italië was het veld slecht en stuiterde de bal over me heen. Te gen Ajax vorige week kreeg ik een elleboog op mijn gezicht waarna de scheidsrechter niet floot en er werd gescoord. Nu was er een bal van Va nenburg die ik te laat zag. Het gaat hartstikke lekker met me maar het waren wat ongelukkige situaties. Hopelijk hou ik morgen in Portugal met Jong Oranje de nul". En kan het ANP stoppen met Sar ren. gaan is er naar de letter van de regle menten niet juist gehandeld", aldus Zitman die donderdagavond we gens vakantie afwezig was in Delft. Zijn bezwaar richt zich op het feit, dat er binnen de daarvoor gestelde termijn geen tegenkandidaten wa ren gesteld. Zitman overweegt eveneens om formeel protest aan te tekenen tegen de gang van zaken. Joop Cornelissen, die donderdag eveneens een afwijkende mening verkondigde en werd weggestemd, is niet van plan actie te onderne men. „Ik heb er de laatste dagen nog eens over nagedacht en ben tot de conclusie gekomen, dat het voor mij allemaal niet meer zo nodig moet". Cort van Dijk, voorzitter van de landelijk reglementscommissie, acht evenwel omstandigheden denkbaar, waaronder de vergade ring afwijkt van de kandidatuur. De wijze waarop de afdelingsvergade ring de afgevaardigden met handen en voeten bond aan het meerder heidsstandpunt dat het middenvak behouden dient te blijven, ken- merkt hij als 'korte baan schaatsen'. o3ITGn genuanceerder oordeel. Er wordt in de reglementen niet voor niets ge sproken van een vertegenwoordi ging 'zonder last of ruggespraak'. Persoonlijk zou ik er mij als afge vaardigde niet voor lenen om met een dergelyke opdracht naar de KNKV-vergadering te worden ge stuurd". "Het is beslist nipt onredelijk dat een afgevaardigde tijdens de KNKV-vergadering handelt naar Het Nederlands elftal krikte afgelo pen weekeinde het zelfvertrou\ven weer een beetje op middels een 'af- bevind van zaken en komt tot een getekende' 1-0 winst op de jongere sitie. nadat hij donderdagavond werd weggestemd als afgevaardig de van de afdeling Rijndelfland naar de algemene vergadering van het KNKV. De Katwijker is onder meer lid van de afdelingscommissie Ontwikkeling en Stimulering en uit dien hoofde actief met het oprich ten van een korfbalclub in zyn woonplaats. „Voor zover ik heb kunnen na OPVALLEND Naam: Kees van Duyn Leeftijd: 28 jaar Beroep: Timmerman Hobby: Video Omdat de NOS had verzuimd een camera naar Nieuw Zuid te sturen leek het er op dat sport- minnend Nederland verstoken moest blijven van beelden van een heuse bekersensatie. Quick Boys versloeg de betaalde jon gens van Helmond Sport met niet kinderachtige cijfers: 5-2. Maar, in een hoekje van het terrein stond Kees van Duyn met zyn Vi deo 8 camera. Na de wedstrijd werd hij gebeld met het verzoek zyn band af te staan aan Studio Sport Sta Je wel valeer bij Quick Boys laags dc lijn met een ca mera op Jc scboudcr? "Nee, dit was de eerste keer. Maar ik zal je vertellen hoe het is gegaan. Mijn vader was uitgeno digd voor een reünie met vrien den uit zijn diensttijd in Indiè. Hij wilde daar graag naar toe. maar ook wilde hij de wedstrijd van Quick Boys niet missen. Dus toen wist ik het goed gemaakt Ik zou die wedstrijd in zijn geheel opne men, dan zou hy de wedstryd la ter kunnen bekyken". Ging bet filmen een beetje? "Jawel. Ik stond eerst ten hoog te van de middenlyn maar had daar teveel last van de zon. Toen ben ik maar in een hoek gaan staan. Het was overigens maar goed dat ik twee reservebattery- en meegenomen had, want die had ik precies nodig om de volle dige 90 minuten op te nemen Hoe kwam bet contact met Studio Sport tot stand. Belde Kees Jansma of zo? "Na afloop pakte ik mijn spulle tjes in en ging gewoon naar huis. Tien minuten nadat ik thuis was ging de telefoon Het was Johan Varkevisser van Quick Boys. Stu dio Sport had gebeld vertelde hy, en ze wilden myn band hebben. Of ik die even wilde brengen en dan zouden zy hem weer terug sturen. Nou, dat vond ik best". Heb Je die band al tervg? "Nee". Dus Je rader beeft die wed strijd nog niet ge sic o? "Dat klopt". Hoe was bet om Jonw werk op televisie te slen? "Ik moet zeggen dat het een he le vreemde gewaarwording was". Heb Jc nog leuke reacties ge- bad? "Nou. ik denk dat dat nog moet komen. Volgende weck als ik weer op het sportpark ben. Maar ik blijf er nuchter onder, ik vind het een doodgewone zaak".

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 21