WiHemsz Geeroms gaat op herhaling Stigter de snelste in verkeerd shirt Wereldtitel golf is voor de Ieren Joke Kleijweg zeventiende op WK 15 Ion John Vermeule is het meest hitte- bestendig Weer winst bij Indoor Leiden WELKE SPORTCLUB WINT ƒ500,- VOOR DE CLUBKAS? Military raakt weer in opspraak na overlijden paard Geen diskwalificatie op 25 kilometer LISSE Aart Stigter kookte van woede. De atleet van AAV '36 stortte zaterdagmiddag in Lisse oververhit ter aarde na 25 kilome ter hardlopen op de weg. Maar in plaats van complimenten met zijn zojuist behaalde Nederlandse titel kreeg de nog wankelende koud-weerloper uit Wijk bij Duurstede het bevel zich te verant woorden voor de kleding die hij bijna tachtig minuten om zijn lijf had gehad. Daarom sprong hij, lichamelijk net weer op orde, na de reprimande op de Lissese atletiekbaan, bijna uit zijn vel. "Het was goed dat ik mijn energie onderweg al had verspild", brieste de politie-sportinstructeur uit Wijk bij Duurstede. "Als kwajongens werden Kees Kraayeveld en ik op het matje geroepen. Vertellen ze ons pas na de wedstrijd dat wij een ander shirt had moeten dragen. Als ik hier was gediskwalificeerd, had den ze het laatste beetje amateuris me bij de Nederlandse atletiektop om zeep geholpen". Daarmee doelde de onstemde winnaar op het feit dat hij als één van de weinige atleten van naam lu cratieve aanbiedingen opzij had ge zet voor het kampioenschap in Lis- LEIDEN Joke Kleijweg heeft op het juiste ogenblik haar grote vorm geétaleerd. De Leidse atlete be machtigde in Dublin op een heuvel achtig parcours de zeventiende plaats op de wereldkampioen schappen 15 kilometer op de weg. Zij was daarmee tevens de beste Ne derlandse. In het landenklassement eindigde Nederland als tiende. Por tugal werd eerste. De eindtijd van Kleijweg (51.51) lag 1.39 achter de tijd van de Roe meense Iulia Negura, die een tacti sche wedstrijd winnend afsloot. De 23-jarige bleef de veertien jaar oude re Amerikaanse favoriete Francie Laurie-Smith, eerder dit jaar twee de in de marathon van Londen, drie seconden voor. Derde werd de ster ke Chinese Huandi Zhong die 50.19 nodig had. De tijden werden ongun stig beïnvloed door de harde wind. In Huizen legde Theo van der Veer beslag op de derde plaats tij dens een internationale tien kilome ter (31.35). De Leiderdorper moest bijna twee minuten toegeven op de ongenaakbare winnaar Bert van Vlaanderen, die als enige binnen het half uur finishte (29.45). se. De organiserende vereniging De Spartaan wil nu eenmaal niet opbie den tegen een concurrent als Eind hoven. dat gisteren zijn ook door toppers bezochte marathon afwerk te. Stigter laat zijn programma nog niet door geld bepalen. Bij hem we gen sportieve belangen het zwaarst. Zo hoopt hij over twee weken in Frankfurt een marathon te voltooi en. "Maar dan moet het een stuk koeler dan nu zijn", zei hij zaterdag, "anders begin ik er niet eens aan". Finisher Met de tweestrijd tussen Stigter en Kraayeveld, in de laatste 200 meter op drie seconden gelopen door de sterke finisher van AAV, was het verhaal van de 25 kilometer wel on geveer verteld. Kraayeveld stelde Stigter ("Sommige stukken kan ik mij niet eens voor de geest halen") vooral in de laatste kilometers da nig op de proef, maar slaagde er nooit in een gat te slaan. En wie in de slotfase niet uit de greep van Stigter is ontsnapt, kan een sprint- zege onder alle omstandigheden wel op zijn buik schrijven. Uitvallers Vanwege de warmte waren goede tijden uitgesloten. Onder de uitval lers bevond zich de verkouden Lei- denaar Huub Pragt, die normaal ge sproken een plaats op het ereplat- form voor zich zou hebben opgeeist. Nu liep Jan Dirk Hazeleger op grote afstand van de twee leiders onbe dreigd naar de derde plaats. De Kat- wijker, net als Stigter en 15 kilome ter-kampioene Barbara Kamps in voorbereiding op de marathon van Frankfurt, hoefde voor de bronzen medaille geen stap te veel te zetten. Los van de concurrentie van mara- thons als die van Eindhoven spreekt de afstand (25 kilometer) bij wegatleten nauwelijks tot de ver beelding. De hoogste tijd om dit kampioen schap. net als in 1979 en 1985 in Lis- se gehouden, af te schaffen, vindt ook voorzitter Jaap van Amsterdam van De Spartaan. "Over twee jaar wordt deze titelstrijd vervangen door het kampioenschap op de hal ve marathon. De Spartaan is trou wens ook van plan de jaarlijkse "Millimeterwerk' tegen Engeland ST. ANDREWS (ANP) - Bij grote golftoernooien beslist soms een centimeter over veel geld. In St. Andrews ging het dit keer om J 100.000 gulden. Ierland, voor de gelegenheid dank zij Philip Wal-, ton. Ronan Rafferty en David Feherty sportief verenigd, legde na j 1988 opnieuw beslag op de Dunhill Cup. de wereldbeker voor lan denteams en de bijbehorende geldprijs van 525.000 gulden. J Dit zou één van de momenten kunnen zijn, die Aart Stigter 1zich achteraf niet meer voor de geest kon halen. Concurrent Kees Kraayeveld (links) oogt in elk geval een stuk frisser. Rechts een gelapte prestatieloper, (toto Loek Zuyderduin) wegwedstrijd van 25 naar 21,1 kilo meter terug te brengen". De vrouwen en junioren liepen een gangbaarder afstand. Hun kam pioenschappen werden in dit geval 15 kilometer lang door de abnor maal hoge temperatuur bepaald. Voor het thuispubliek was de vier de plaats van Annet van Veldhuizen een tropische verrassing. Vorige week debuteerde de jonge baanatle- te in Noordwijkerhout verdienste lijk op deze afstand. Alleen daarom gaf zij afgelopen zaterdag gestalte aan haar inschrijving. Mede dankzij de vriendendienst van Erik Bosker van het Utrechtse Phoenix, die haar tijdens de zwaarste momenten ter zijde stond, benaderde Van Veld huizen de voor haar lopende Mari anne van der Linden tot op zeven seconden. Janny Vissers van NSL legde beslag op de zevende plaats. Bij de jongens eindigde Bert van Galen van De Bataven een plaats la ger. TIM BROUWER DE KONING Door minieme verschillen in het aantal pogingen, maar vooral door boeiend millimeterwerk werd die beslissing uitgesteld. Op de derde hole van de toch weer noodzakelij ke en zenuwslopende playoff tus sen Feherty en Howard Clarke viel de winst pas in de Ierse schoot. Zoals zo vaak op St. Andrews knakte de zeventiende hole zelfver trouwen en reputaties. De beruchte 'road-hole' dwingt de spelers het balletje in den blinde over een loods van het Old Course-hotel te jagen in de hoop dat het niet ergens in het hoge gras of een struik landt. De tweede slag naar de green vergt ui terste nauwkeurigheid. De vlag was vlak achter een mansdiepe bomkra- ter van een bunker geplant en maar iets verder loopt de straat Menig topspeler is er wanhopig geworden. Feherty gisteren in eerste instantie ook, in de herhaling was het de, beurt aan Clark. De Ierse aanvoerder uit Ulster: kwam na een wandeling van zeven'* uur met eén slag voorsprong op een' op dat moment knoeiende Howard Clark in een goede positie op dc< voorlaatste green aan De uiterstl constante Rafferty had toen al voor' de tweede keer van Richard Boxall" gewonnen en debutant Walton had,' het punt aan Mark James moeten la-i ten. Normaal EINDHOVEN (ANP) - Na de teleur stellingen, die de marathons van Rotterdam en Split hem oplever den, had John Vermeule gistermid dag in Eindhoven eindelijk reden tot vreugde. De Zeeuw won de ze vende marathon van Eindhoven in 2.15.03. Vermeule, die op 22 april in Rot terdam wegens een heupblessure na ruim 25 kilometer de strijd moest staken, bereikte op 1 september in Split bij de Europese titelstrijd ook de eindstreep niet omdat hij bij een verzorgingspost tegen een tafel liep en aan een knie geblesseerd raakte. Net als in zijn twee mislukte ma rathons was de temperatuur giste ren aan de zomerse kant. Op het parkoers in Eindhoven werd een temperatuur van 25 graden geme ten. De ongewone Warmte voor de tijd van het jaar en de luchtvochtig heid van 75 procent maakten de wedstrijd voor het merendeel van de 1500 deelnemers tot een slijtage- "Ik wilde laten zien dat ik het echt nog wel kan", aldus de zwaar gete kende Zeeuw na afloop. "Het weer was te zwaar. In de beginfase ging het nog wel maar na zo'n 25 kilome ter kwam de zon echt door en toen werd het heel lastig". Direct na de start vormde zich een kopgroep van dertien lopers, waar in Gerard Nijboer een van de tem pomakers was. De nationale record houder had zich voor het trekkers- werk beschikbaar gesteld om de le den van de nationale wegselectie van dienst te zijn. De kopgroep was na tien kilometer (31.18) al geredu ceerd tot zes lopers, van wie alleen Vermeule en de Duitse 25-kilome- ter-kampioen Udo Reeh voorin ein digden. Rond de achttiende kilometer kwam Vermeule alleen op kop. "Ik voelde me op dat moment ijzer- sterk. De anderen vielen gewoon te rug." Tot die afvallers behoorde ook Tonnie Dirks. De Brabander, in Rotterdam de beste Nederlander, stapte na 25 kilometer gedesillusio neerd uit de strijd. "Ik had zware benen en was in feite totaal kapot. Ik begrijp er niets van want ik had mij twaalf weken uitstekend voor bereid," aldus de Brabantse atleet. Achter Vermeule hielden Reeh en de Tsjechoslowaak Karei David aanvankelijk stand maar het duo werd na 25 kilometer in de rug ge zien door Mohamed Salmi. De Alge rijn, die in april de marathon van Maassluis won ondanks het feit dat hij tijdens de wedstrijd in verband met de Ramadan niet dronk of at, kwam onweerstaanbaar naar voren. Hij nam in zijn spoor de Russen Tik- honov en Beljajev mee. Het trio zet te de jacht in op Vermeule, die op dertig kilometer (1.34.20) een voor sprong had van ruim een minuut. Hoewel de Nederlander duidelijk moeizamer ging lopen bleek zijn voorsprong groot genoeg om te ze gevieren. Op de eindstreep had Vermeule 21 seconden over op Salmi, die in de eindsprint Tikhonov afschudde. Befiajev, in augustus winnaar van de marathon van Helsinki, had zich al eerder bij de vierde plaats neerge legd. Michel de Maat, tot 25 kilome ter gesteund door Gerard Nijboer, werd als zesde tweede Nederlander in 2.18.31. Mieke Hombergen was de snelste vrouw. De Brabantse, die in april in Maassluis de nationale titel op de marathon veroverde, leek na dertig kilometer nog op een tijd van ruim onder de 2 uur 40 minuten te kun nen uitkomen. Ook voor haar sloe gen toen echter de warmte en de vermoeidheid toe. Volkomen uftft» put finishte zij als 75ste in 2 44 90 Rosa Mota. niet aanwezig in Du blin bij de WK 15 kilometer, won een veel lucratievere stratenloop over tien kilometer in Londen. De Portugese triomfeerde in 32 minu ten en 49 seconden. Ze bleef de Noorse Crete Waitz, die 33.31 nodig had, ruim voor. Derde werd de Brit se Pntchard in 33.42. LEIDEN Eric Willemsz Geeroms heeft het 'm weer geflikt. Net als vorig jaar eiste de rui ter, dit keer op Winnetou S, het slotnummer van de zevende editie van Indoor Leiden voor zich op. Na een bloedstollende barrage - 9 van de 22 combinaties waren daarvoor foutloos rondgekomen - kon hij zich gistermiddag opnieuw opmaken voor de ereronde van de 'Grote Prijs van de stad Leiden'. Voor het echter zover was moest hij nog enkele bange mo menten doormaken. De laatste ruiter die in de ring kwam, Albert Voorn met Oisterwijks' Opstalan, raasde perfect over het parcours, maar kwam uiteindelijk iets meer dan drietien- de seconde te kort om Willemsz Geeroms van de hoofdprijs te beroven: 31.92 om 32.26. De overige vier combinaties die de barrage zonder fouten overleefden bleven ruim uit de buurt van deze twee. Dus kreeg een groot 'deel van het publiek in de goed bezette Groen- oordhallen de winnaar die het wilde hebben - althans te oordelen naar het applaus en de toejuichingen die hem na afloop ten deel vielen - want de 28-jarige ruiter is immers van ge boorte Leidenaar. Inmiddels woont hij weliswaar al veertien jaar in het Brabantse Aarle-Rixtel, maar enig chauvinisme is ook de paardenlief hebber niet vreemd. Willemsz Geeroms: "Het is nu de tweede keer dat ik hier in Leiden deelneem. En ook de tweede keer dat ik hier win. Toeval? Dat is moeilijk te zeggen, maar ik moet wel bekennen dat ik hier extra gemotiveerd was. Het is tenslotte mijn geboortestad". Zadel Toch zal dat beslist niet de enige re den zijn geweest voor de triomf van de wel zeer bescheiden Willemsz Geeroms, die na afloop één van de persfotografen beleefd vroeg of hij ADVERTENTIE Winkelcentrum Winkelhof is jarig en wil dat weten ook! Van 19 t/m 27 oktober vieren wij feest. Onderdeel daarvan is een wedstrijd waaraan alle sportclubs uit Leiderdorp en omge ving kunnen meedoen. Welke club komt op woensdag 24 oktober a.s. =T= met de meeste leden (in sporttenue!) pi IP naar Winkelhof in Leiderdorp en wint maar liefst 500,- aan Winkelhof-waar- debonnen? De telling vindt plaats om 15.00 uur WINKEL Voor inlichtingen kunt u bellen met: 071 - 896600. even zijn zadel mocht wegleggen. Zijn ster rijst snel, zeker in Neder land. Inmiddels heeft hij er, na voor de vaderlandse equipe te zijn gese lecteerd, zijn eerste landenwed- strgd opzitten. Binnenkort volgen nog twee wedstrijden die meetellen voor de wereldbeker. Die wedstrijden zal hij overigens niet afwerken met Winnetou S. met welk paard hij gisteren deelnam aan de Grote Prijs. "Nee, het was de eer ste keer dat dit paard 1 meter 50 sprong. Daarvoor heb ik er wel veel jachtparcoursen mee gereden en de bijnummers. Winnetou moet nog groeien. Ik kreeg hem anderhalf jaar geleden onder mijn hoede. En ik moet zeggen: het viel me mee vandaag". Wat vooral tot uiting kwam in de barrage. Willemsz Geeroms sleurde Winnetou S als een dolleman over het parcours, zonder de controle te verliezen. "Ik zag vooral op tegen die laatste hindernis, die breedte- sprong. Daar kort voor zaten twee steilsprongen. Dan is zo'n laatste hindernis extra moeilijk voor een paard met een matig vermogen, zeg maar met minder kracht. Ik koos echter vooraf voor Winnetou omdat het een wat handiger dier is". Ook met Jonggor II presteerde Willemsz Geeroms goed. Hij leek zich ook met dat paard voor de bar rage te plaatsen, maar op die door hem gevreesde laatste hindernis ging het fout. De balk bleef nog even liggen, maar viel er na een paar tellen toch af. Niet met twee paar den in de barrage dus, maar het eindresultaat maakte alles goed. Zomer Willemsz Geeroms concentreert zich nu met Olympic Brilliant op de komende wedstrijden. Dat paard had na een drukke zomer even rust Henk van df Pol en zijn paard Gamble bezig aan een stijlvolle vlucht. De combinatie zou gisteren tijdens de 'Gro te Prijs van ae stad Leiden', het slotnummer van Indoor Leiden, geen rol van betekenis spelen. De hoofdprijs was weggelegd voor ex-Leidenaar Eric Willemsz Geeroms op Winnetou S. (toto Lo*k zuTderduioi gekregen. "Maar wedstrijden voor de wereldbeker zijn toch heel an ders. Daar komt het veel meer op vermogen aan. Dat heeft Olympic Brilliant" Het lijkt een luxe, al die paarden voor één ruiter, maar de schijn be driegt. Willemsz Geeroms traint met ze en rijdt wedstrijden. Daar houdt het dan mee op. Hg is niet de eigenaar. "De paarden staan wel bij ons op stal. maar ze zijn van Steegs. Ik heb trouwens ook geen enkel idee wat ze kosten. Het is maar wat de gek er voor geeft. Zo'n paard als Felix (gisteren bereden door de Ja- gen uitgedeeld. Natuurlijk gebeurt panner Suichi Toki, red.) wordt bij het, maar de leken blazen het op. wijze van spreken voor meer dan Kijk, het is ons vak en die paarden een mifioen verkocht. Precies weet moeten over de hindernissen heen. ik het niet eens. Zo lang zit ik er nog Zie het als een klein kin d dat MD 1 krijgt als het te dicht bij de kook plaat komt. Maar het is beslist niet Hij houdt van de paarden, reden zo erg als wordt gesuggereerd. Als ook waarom de kwestie Paul Schoc- ruiter moet je toch een goede band kemohle hem bijzonder steekt. De hebben met het paard. Anders bc- Duitser werd enkele maanden gele- haal je nooit resultaten. We houden den van dierenmishandeling van de paarden. De meisjes die ze beticht op grond van videobeelden, verzorgen bgvoorbeeld zouden nog Daarop was duidelijk te zien dat de eerder hun vriend in de steek ln- HERMAN JOUSTRA dieren af en toe een ferme tik kre- ten". De droge Feherty ("Ik maak; meestal een swing en kijk dan wat» er gebeurt") kon zichzelf niet blij-J ven onder de druk normaal te moe-} ten doen. Hij miste een simpele putt op een fractie en liet zich in het zicht1 van de finish en 175.000 gulden per, persoon alsnog te pakken nemen; door de vechter Clark Op dat moment gaf niemand in| het 'Home of Golf. waar het tijdens de finale behoorlgk tochtte en top scores dus wegwoeien, nog iets- voor de kansen van Feherty en Ier land in de playoff. Totdat de verma ledijde zeventiende hole als breek- ijzer voor de derde keer die dag op het programma bleek te staan. De in Bangor geboren 32-jange Noordier, die ooit operazanger wilde worden, klaarde de klus nu wel door zelf koel en secuur te blijven en Clark te laten tobben. De beker kwam daarmee bij dp juiste golfers terecht. De Engelsen rolden uiteindelijk via de kleine re geltjes de finale binnen. In de halve eindstrijd tegen Japan verloor Boxall van Kaneko en speelden zgn teammaats met een rondje van 70 (twee onder par) gelgk. De Japan ners Higashi en captain Meshiai vie len elkaar prompt in de armen van blijdschap over dit onverwachte succes. De ontnuchtering kwam weinig later, toen het reglement tot ieders verbazing toch een sudden death play oIT bleek voor te schrijven in plaats van puntendeling. De in Eu ropa nauwelgks bekende Japan ners waren te verbijsterd om daar van nog iets te maken. Ondanks de officiële nederlaag bleven ze zich winnaar voelen. Meshiai drong zelft schriftelijk op regelwgziging aan. Soepeler Ierland was heel wat soepeler langs qualifier Nieuw-Zeeland, die dank zij een zeer goede Frank Nobilo der de werd. gegleden. De bij de dag le vende Feherty, die verklaarde nog nooit zo zenuwachtig te zijn ge weest, kon zich op dat moment nog niet druk maken om de finale al vroeg hg zich wel direct af of hg zgn plas wel 36 holes lang - het zouden er nog drie meer worden - zou kun nen ophouden. "De belangrgkste keus die ik voor de finale moest maken was welke kleur trui en broek ik zou dra gen Ik had nog drie bruine panta lons in mgn koffer", aldus de in En geland wonende olgkerd. "We moesten gewoon de baan op en maar zien. Eigenlgk is golf helemaal geen teamsport, maar een zeer indj- viduele, egoïstische bezigheid. Zo'p toernooi is dan ook dubbel zo zwaar. Je wilt toch graag voor je land spelen en je kunt tegelgkcrtijd ptoagganotan nM laten nlüwn Deze ontknoping was het waard"., In Salzburg kreeg Bomhard Langer een snelle revanche voor zijn nederlaag vorige week in de strijd om do Wostduitse titel. De Duitser bleef bg de stnjd om de Oostenrgkse titel in de play-off te gen de Amerikaan Larry Watkins de zenuwen het beste de baas. De extra ronde was noodzakelgk omdat bei den na de vier reguliere ronden 271 slagen achter hun naam hadden ta.in In Frankrijk, Cely-en-Biorr, werd de strgd om de wereldtitel voor vrouwelijke professionals een Ame rikaanse aangelegenheid. Gcmng zegevierde, met een slag verschil, voor haar landgenote Daniel. De eerste tien in de uitslag waren allen .1 fkiintig uit de Verenigde Staten BOEKELO (ANP) - De military blijft moeilijk beheersbaar. De veel zijdige discipline van de paar- desport raakte afgelopen zaterdag weer in opspraak doordat bij de cross van Boekelo het paard Sultan overleed. Dat de Zwitser Boden- muller fraai en verrassend won, was ineens van ondergeschikt belang. Het incident speelde zich af op de watercombinatie, die al zes jaar deel uitmaakt van het parcours van Stokkentré. Er werden talloze sprongen op gemaakt, meestal met goede afloop. Van grove nalatigheid van de ruiter, de 25-jarige Westduit ser Hanno Kohnkc, werd niet ge sproken. Wel werd duidelijk dat hg de donkerbruine ruin Sultan in een te hoog tempo het water instuurde. De 12-jarige ruin klapte daardoor op de volgende hindernis, gleed terug in het water en brak zijn nek Toevalligerwijs was dezelfde rui ter twee jaar geleden ook betrokken bij een ernstige valpartij in Boekelo. Insidere uit de Duitse begeleiding bezwoeren echter dat het hier een incident betrof en zeiden dat de rui ter als een bekwaam stylist te boek stond. De student vertrok zelf na het incident onthutst naar huis, zgn ploeggenote Ka tja Rabus was zo van de kaart, dat ze haar paard on middellijk terugtrok. De 40.000 toeschouwers die zich op dat moment in het zonnige land van Boekelo bevonden, werden in het ongewisse gelaten. De organisa tie kwam wel onmiddellijk met een persverklaring. Als altgd werd ge sproken van een incident. Een paard dat in de wei loopt kan ook zgn been breken. Op paard, ruiter noch hindernis was van te voren iets aan te merken geweest. Onge lukken zitten altijd in MB UteB hoekje. In dit geval was dat waarschijn lijk ook zo. Niemand repte echter van andere combinaties, die zich bijna te pletter reden. De Italiaanse Bruno had negen weigeringen en een val. maar werd niet uit de wed- strgd gehaald. De amazone, gestart na Sultan en bgna ooggetuige van het incident, was de weg volkomen kwijt, maar kon doorgaan. Zolang de reglementen dit soort capnolen toestaan, blijft de military volstrekt oncontroleerbaar. Of. zoals sommi gen beweren, onaanvaardbaar De afgevaardigde van de dieren bescherming. inspecteur Kwast, richtte zgn kntiek ook op dergelijk zaken. "Ik heb een paard gezien dat valt, met een hevige bloedneus doorgaat, keihard op de volgende hindernis klapt en door niemand uit de wedstrgd wordt gehaald. Ik heb een amazone gezien die bijna overal weigerde, soms viel en de kluts to taal kwijt was. Men hoeft niet hip pisch deskundig te zijn om te con stateren dat dit niet kan". Kwast vond het nog een geluk bij een ongeluk, dat de meeste brok kenpiloten' niet bg de laatste hin dernissen - de zwaanten waren ge arnveerd. In dat geval had hg no*' meer ongelukken voorzien. Deson danks trof Stokkentre. de parcours- bouwer, lang niet alle blaam. "Hij staat bekend als een zeer verant woord iemand. Stokkentre staat soms echter ook met het zweet in de handen, als hg ziet welke ruiters door de landen naar zgn wedstrgd worden gestuurd. Het is een kwes tie van selectiebeleid. Dat moet in ternationaal worden geregeld". De organisatie van Boekelo zal opnieuw reglementswgzigingen aankaarten bij de internationale hippische federatie De military van Boekelo komt in elk geval onder zware druk te staan. Zo kwam er gisteren al bg de regionale omroep radio Oost een bommelding binnen Een vrouw verklaarde telefonisch dat het hoofdterrein in Boekelo zou ontploffen.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 17