data verhoeven makelaardij bv r W:: a::».»» Ü::L',». WJ.W !<::L'.». J:;»»! .^i: W::U*!!l::lri| J De Postbank vindt dat u hypotheken het best door een computer kunt laten voorrekenen. MS DATA VERHOEVEN WEET VAN WONEN ELKE ZATERDAG Sluitingstijd voor advertenties: donderdagmiddag 15.30 uur inl. bij onze advertentie-atdelmg: telefoon (071)161400 12 Stationsweg 2b 2312 AV Leiden Telefoon 071-121645 Nieuwe vestiging Stevensbloem 305 2331 JD Leiden Telefoon 071-320099 Na kantoortijd: Désireé v.d. Veen 071-175095 Mw. C. Klein Wassink 01751-14940 Halfvrijstaande chalelwoning met garage/berging in perfekte staat van onderhoud. Uitstekend gesitueerd met prachtig aangelegde tuin op het zuidwesten met diverse terrassen. Voorzien van een gecombineerde centrale verwarmings/warmwatercombinatie. Tevens voorzien van dubbele beglazing op de parterre en dak- en muurisolatie Op korle afstand van een overdekt winkelcentrum, tennisvelden en een sporthal. Ind.beg. gr.: royale Z-vormige woonkamer met open haard, moderne witte keuken, hal, toilet en garage/berging. 1e etogo 2 ruime slaapkamers, badkamer met ligbad en dubbele wastafel, apart toilet op de overloop en balkon. 2e etage 2 ruime slaapkamers, berging/cv/ww-ruimte. overloop, balkon. Vraagprijs 497.000.- k.k. LEIDEN Maria Rutgersweg 45 Goed onderhouden 7-kamerwoning met tuin en achterom. Uitstekend geïsoleerd t.a.v. dak, muren, vloer en beglazing. Voorzien van stadsverwarming/warmwatervoorziening. In direkte nabijheid van N.S.-station "De Vink", een nieuw winkelcentrum en de verbindingsweg naar de rijksweg Amsterdam- Den Haag. Ind.' l-vormige woonkamer met lichtkleurige parketvloer, moderne witte keuken, hal, toilet en aangebouwde berging. 1e Etage: 3 kamers, badkamer met ligbad, douche en 2e toilet, overloop. 2e Etage: 3 kamers, overloop en balkon. De ertpachtscanon is afgekocht voor een periode van 30 jaar. Vraagprijs 275.000,- k.k. LEIDEN Westhavenstraat 1a Uitstekend onderhouden in 2 appartementsrechten te splitsen woning in het centrum van Leiden. Zowel geschikt voor zelfstandige bewoning als voor verhuur. Voorzien van 2 gecombineerde centrale verwarmings/warmwaterinstallaties. Indeling: benedenappartement: 3 kamers, keuken, douche, toilet, gang en entree. I Bovenappartement 1 kamer, woonkeuken, badkamer met ligbad, toilet, overloop. Verdieping: 2 kamers, dakterras. 1 Vraagprijs benedenappartement 121.000,-k.k. Vraagprijs bovenappartement 129.000,- k.k. Vraagprijs geheel 240.000,- k.k. LEIDEN Toermalijnstraat 6 Goed onderhouden eengezinswoning met heerli|ke tuin het zuidwesten met berging en achterom. Aan de voorzijde prachtig uitzicht over een singel. Voorzien van centrale verwarming en ruime toepassing van 5 aluminium kozijnen. Tevens toegerust met - dubbele beglazing op de begane grond en dakisolatie. Ind.: beg.gr.: L-vormige woonkamer, halfopen keuken, toilet en entree. 1e etage: 3 kamers, badkamer met douche, overloop. 2e etage: kamer, zolderberging c.q. hobbyruimte. Vraagprijs 217.000,- k.k. LEIDEN Beppie Nooystraat 19 Onder de rook van Wassenaar gelegen moderne hoekeengezinswoning. Direkt nabij uitvalswegen richting Den Haag en Amsterdam, Winkelcentrum, scholen, park en NS-station in direkte nabijheid. Voorzien van stadsverwarming en dubbele beglazing. Ind.: beg. gr.: ruime woonkamer (9,32x5,17 mtr.) met open haard, open keuken, entree, toilet. Berging aan de voorzijde. Fraai aangelegde tuin aan waterpartij. 1e etage 3 slaapkamers, overloop, badkamer met ligbad, douche en 2e toilet. 2e etage: royale zolder met mogelijkheid voor het maken van kamer(s). Vraagprijs 198.000,- k.k. LEIDEN Truus van Lierpad 25 Moderne hoekwoning in goede staat van onderhoud. Tuin met vrijstaande stenen berging. Gesitueerd in een kindvriendelijke omgeving (woonerf) op loopafstand van scholen en het winkelcentrum. Verwarming en warm water is stadsleverantie. Erfpacht afgekocht tot 2008. Ind.: beg.gr. tuinkamer, keuken, hal en toilet. 1e etage: 3 kamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, overloop. 2e etage kamer, zolderberging met wasmachine aansluiting. Geïsoleerd t.a.v. dak, spouwmuur, vloer en beglazing. Vraagprijs 179.000,- k.k. LEIDEN «OudeSingel260 2-Kamerappartement op de 2e etage met berging op de parterre, balkon op het zuiden en u m mooi uitzicht over singel. Het pand is voorzien re v* mm van dut>bele beglazing en eigen C.V.- kombiketel. Aantrekkelijk gelegen. Optimaal IP 81* PlfM i geïsoleerd. Het appartement verkeert in staat - «|Vj w van nieuw. Bouwjaar 1988. Indeling: L-vormige -j woonkamer (5.80x4.55m), keuken, 1 slaapkamer, badkamer met ligbad, toilet en entree. 1 Servicekosten 120,- per maand. Overdraagbare A-subsidie. Vraagprijs 138.000,- k.k. LEIDEN Munnikenstraat 94 Smaakvol gerenoveerde hoekwoning met grote plaats en vrijstaande stenen berging. Zonneterras op de etage. De verwarming heeft plaats d.m.v. gaskachels. In direkte nabijheid van de singels. In keurige staat van onderhoud. Tevens voorzien van dubbele |L beglazing. Ind.: beg.gr.: L-vormige woonkamer, keuken, toilet en entree, Etage: 3 kamers, badkamer met douche en 2e toilet, overloop en terras. Vraagprijs 130.000,- k.k. LEIDEN Kortenaerstraat98 Aantrekkelijk gelegen eengezinswoning met tuin op het zuidwesten. Onlangs gerenoveerd ten aanzien van o.a. de gas- en waterleiding, het elektra en de riolering. Het warm water wordt geleverd via een badgeyser en keukenboiler. Ind.: beg.gr.: woonkamer, keuken, toilet, entree. 1e Etage: 2 kamers, badkamer met ligbad, douche, 2e toilet en wasmachine-aansluiting, overloop, teras. 2e Etage: Vliering. Voorzien van vloerisolatie en gedeeltelijk van muurisolatie. Aanvaarding: voorjaar 1991. Vraagprijs 130.000,- k.k. LEIDEN Stadhouderslaan 16 Gunstig gelegen stadswoning met kleine, zonnige tuin op het zuidwesten. Achterstallig onderhoud t.a.v. schilderwerk, elektra, sanitair, keuken en plaatselijk houtwerk. Goed aanbod voor handige doe-het-zelver. Aantrekkelijk, centraal gesitueerd. Ind.: beg.gr.; 2 kamers (eenvoudig te wijzigen in 1 kamer), keuken, gang, douche en toilet. Etage: 2 kamers, overloop. Vraagprijs 115.000,- k.k. LEIDEN Papiermolen 166 Ruim 2-kamertopappartement met extra logeerkamertje en inpandige bergruimte. Veel privacy (geen zij- en bovenburen). Vanaf vrij gelegen balkon wijds uitzicht over de Kagerplassen. Gelegen in een uitstekend onderhouden appartementengebouw, nabij een winkelcentrum, tennisvelden en sporthal. Bijdrage aan de vereniging van eigenaars 250- per maand incl. verwarming en warm water. Voorzien van dubbele beglazing. Ind.: woonkamer, slaapkamer, keuken, badkamer met douche, toilet, klein kamertje met bergruimte, entree. Fietsenberging op de parterre. Vraagprijs 99.000,- k.k. LEIDEN* Haagplein 12 Goed onderhouden 2-kamerappartement op de 1e etage met lift. Voorzien van balkon en centrale verwarming. Gunstige ligging t.a.v. het centrum en de uitvalswegen naar de rijksweg Amsterdam-Den Haag-Rotterdam. Berging en fietsenberging in het sousterrain. Eigen parkeerterrein. Ind.: woonkamer, slaapkamer, keuken, badkamer met douche en toilet, hal. Bijdrage aan de vereniging van eigenaars 150,- per maand (verwarming, onderhoud, verzekering enz.). Vraagprijs 89.000,- k.k. p- Eengezinswoning met plaatsje, voorzien van centrale verwarming. Enig achterstallig onderhoud m.b.t. houtwerk/schilderwerk. Ligging in de direkte nabijheid van de singels. Erfpachtscanon ƒ900,- per jaar Ind.. beg.gr.: S woonkamer, keuken, douche, toilet, entree. 1e j Etage 2 kamers, berging. Tevens met kleine LEIDEN De Genestetstraat 10 Royale bovenwoning in goede staat van onderhoud. In de direkte nabijheid gelegen van het station, Academisch Ziekenhuis en de uitvalswegen. Voorzien van CV-ga6. Ind.: grote woonkamer (11,5x3,6 mtr.), keuken, hal, mJ&T5 en ziikamer,!e (1_.2x3.3 mtr.), badkamer met T ügbad en toilet, 2 slaapkamers (3x2,7 balkon aan de^^^ijdej Vraagprijs 72.000,- k.k. OEGSTGEEST Martinus Nijhofflaan 27 Modern herenhuis in goede staat van onderhoud. Aan de voorzijde gesitueerd aan een voetpad en singel. Optimaal geïsoleerd t.a.v. dak, spouwmuur, vloer en beglazing. Gecombineerde centrale verwarmings/warmwatercombinatie en keukenboiler. Ind.: beg. gr.: L-vormige woonkamer, keuken, hal en toilet. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en douche. 2e toilet, overloop. 2e etage zolderruimte met mogelijkheid voor nog een kamer. Vraagprijs 218.000,- k.k. OEGSTGEEST Lelielaan 15 Smaakvol gemoderniseerd 4- kamerappartement op de 4e woonlaag (topappartement. Voorzien van nieuwe C.V. warmwatercombinatie, nieuwe keuken, sfeeropenhaard, nieuw sanitair, enz. Met uitzicht op park. direkt bij winkelcentrum Langevoort. Zonnige balkons zowel aan de voor- als aan de achterzijde. Berging in het sousterrain. Ind.: woonkamer, 3 slaapkaemrs, keuken met diverse inbouwaapparatuur, douche, toilet en hal. Maandelijkse bijdrage aan de vereniging van eigenaars 175,- (onderhoud, verzekering enz./). Vraagprijs 139.000,- k.k. Aantrekkelijk gesitueerd 4- kamertopappartement op de 4e woonlaag. Voorzien van eigen C.V.-installatie. Het elektra, de keuken en het tegelwerk in de douche zijn vernieuwd. Het winkelcentrum Langevoort ligt vlakbij. Balkons zowel aan de voor- als aan de achterzijde. Ind.: woonkamer met zijkamer (eetruimte, 2 slaapkamers, keuken met diverse inbouwapparatuur, douche, toilet en hal. Bijdrage aan de vereniging van eigenaars 175,- per maand (incl. groot onderhoud, verzkering enz Vraagprijs 132.000,- k.k. Aan Oegstgeester gegadigden kan bij het verkrijgen van een woonvergunning voorrang worden verteend boven andere gegadigden. OEGSTGEEST Lelielaan 37 Op rustige stand gelegen 4- kamerappartement. Schitterend aan park gesitueerd in de direkte nabijheid van winkels. Voorzien van centrale verwarming. Gelegen op de 3e woonlaag met berging in het sousterrain. Zonnige balkons aan de voor- en achterzijde. Ind.: ruime woonkamer, eetkamer, 2 slaapkamers, keuken, douche, toilet en hal. Bijdrage aan de Vereniging van Eigenaars 175,- per maand (onderhoud, verzekering enz.). Vraagprijs ƒ119.000,- k.k. Wie een huis gaat kopen, mag blij zijn dat er computers zijn. Want voor persoonlijke hypo theek-adviezen heeft de Postbank een speciaal computerprogramma ontwikkeld. Dit hypotheek-adviesprogramma vindt u niet alleen bij de hypotheek-adviseurs op de grotere postkantoren, maar ook bij vele make laars en andere hypotheekbemiddelaars. Daar door kunnen ook zij u een op maat gesneden Postbankhypothcek-advies geven. Uw hypotheek-adviseur voert de benodigde gegevens in, waarna de computer aan het rekenen slaat. Binnen de kortste keren krijgt u exact ant woord op talloze vragen. Zoals de maximaal haalbare hypotheek op basis van uw inkomen plus eventueel het inkomen van dw partner. U krijgt een helder overzicht van de maand- en jaarlasten voor het eerste jaar en volgende jaren, tot en met het laatste jaar van de looptijd. En het wordt nog interessanter. Met Meteen 1 Vis t ban khypothcck woon je beter. dezelfde precisie legt de computer namelijk de fiscale aspecten van de diverse hypotheken bloot. Bijvoorbeeld de hoogte van het belasting voordeel. Maar ook maakt hij een vergelijking tussen de diverse Postbankhypotheken. Zelfs de kosten voor het afsluiten van de hypotheek, de kosten van de notaris en de makelaarskosten worden berekend. Al deze gegevens krijgt u zwart op wit mee naar huis. Thuis kunt u alle zaken nog eens op uw gemak doornemen. Om ten slotte weloverwogen de beste hypotheek te kiezen, waarbij u wellicht duizenden - zo niet tienduizenden - guldens bespaart. De Postbankhypotheek-adviseurs en de makelaars en andere hypotheekbemiddelaars die met het Postbankhypotheek-adviesprogram- ma werken, kunnen u dat op een briefje geven. Heel simpel met behulp van de computer. POSTBANK

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 40