Ji medewerker praktijkbegeleid(st)er Afdelings-hoofd verpleegafdeling m/v HOOFD RESTAURATIEVE DIENST i/.i/.n'iii*-a//.Mi'iii^j»YJ.Mi'iii^7.i;f.u'iii^/^;Mt'iit^av.i.Mi'iii^f:VM'i'):i»--«7r<.wiiii^«7^:M'li'[i!^*7;Vniri;i^-a7/ iwviiiii^'vrf \'iri;!^'7:vr^'ii'i;i^*7^TTPTTr^g7T7TriT^ MARIËNHAVEN te Warmond is een psychogenatrisch verpleeghuis voor 208 bewoners met een dagbehandeling van 7 plaatsen. Er zijn 9 afdelingen voor respecbevelijk begeleiding, verzorging en verpleging. In MARIËNHAVEN zijn 300 medewerkenden werkzaam die in een goede collegiale samenwerking direct en indirect hun bijdrage leveren aan de zorgverlening. Ook extramuraal draagt MARIËNHAVEN bij aan de zorg voor ouderen in de regio. In het zorgproces staat cliëntgericht handelen in interdisciplinair teamverband centraal. Voor de aan ons verpleeghuis verbonden Opleid'ng tot Ziekenverzorgende zoeken wij voor spoedige indiensttreding een enthousiaste voor 24 uur per week Functie-informatie: De praktijkbegeleid(st)er werkt onder verantwoordelijkheid van en in samenwerking met de opleidingscoördinator. De theoretische opleiding wordt verzorgd door de Centrale Opleidings school te Oegstgeest, waann Mariënhaven met nog 10 andere verpleeg instellingen in de regio participeert De functie omvat oa. de volgende taken: het begeleiden van de leerling ziekenverzorgende in de praktijkpenode, alsmede het bewaken van de continiiiteit in het totale leerproces van de leerling; het bevorderen van de onderlinge afstemming van theoretische en praktische leerdoelen; het bevorderen van het opleidingsklimaat in ons verpleeghuis; het leveren van een belangrijke bijdrage aan de verdere opbouw van de praktijk- en werkbegeleiding. Functio-oisen: het diploma ziekenverzorgende, verpleegkundige of HBO-V; een getuigschrift van een afgeronde kader- of voortgezette-opleiding, of een cursus praktijkbegeleiding; aantoonbare ervaring in het psychogeriatrisch werkveld; bekendheid met het verpleeghuis, bij voorkeur als praktijk- of werkbege!eid(st)er. De CAO- Ziekenhuiswezen is van toepassing. Telefonische informatie wordt gaarne verstrekt door mevrouw M.J. Ariëns, opleidingscoördinator of mevrouw M.J. Ruigrok-Linders, hoofd dienst verpleging, verzorging en begeleiding. Telefoon (01711) 1.93.00. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd Dienst Personeelszaken, Postbus 6, 2360 AA Warmond. MARIËNHAVEN PSYCHOGERIATRISCH VERPLEEGHUIS EN DAGBEHANDELING "ZUYDTWIJCK" is een verpleeghuis en reactive- ringscentrum. gelegen in Leiden-Zuidwest. Het beschikt over 156 bedden voor somatische patiënten en 20 dagbe handelingsplaatsen. De verplegingsdienst omvat 6 verpleegafdelingen, elk met 26 bewoners c.q patiënten, de afdeling opleiding en de afdeling dag-behandeling. Op één van de verpleegafdelingen ontstaatin verband met zwangerschap van de huidige functionaris, per 1 januari a.s. de vacature van Het dienstverband zal in eerste instantie worden aangegaan voor de duur van de zwangerschap. Het ligt in de bedoeling daarna een arbeidsovereenkomst voor onbepaalde tijd aan te gaan. Functie-informatie: Het afdelingshoofd ontvangt leiding van de verpleegkundig adjunct directeur. Hij/zij is verantwoordelijk voor de algehele gang van zaken op de ver pleegafdeling. De functie omvat o.a. het organiseren en coördineren van de werkzaamheden en het bewaken en optimaliseren van de kwaliteit van de zorg. In samenwerking met het waarnemend hoofd en de tweede teamleidster geeft hij/zij leiding aan de ziekenverzorgenden, de leerlingen, de ver pleeghulpen en de voedingsassistente. Daarnaast werkt het afdelingshoofd mee aan de directe patiëntenzorg. Samen met de overige collega-afdelingshoofden levert hij/zij een bijdrage aan het beleid van de totale verplegingsdienst. Functie-eisen: Van de kandidaten vragen wij: - het diploma A-verpleegkundige; - ruime ervaring opgedaan als verpleegkundige; - bij voorkeur ervaring opgedaan in leidinggevende functie; - bij voorkeur een kaderopleiding. Arbeidsvoorwaarden: Van toepassing is de CAO-Zickenhuiswezen. Het salaris zal worden ontleend aan FWG-functiegroep 50 en bedraagt minimaal 2.932,en maximaal 4.491 Inlichtingen over de functie worden verstrekt door mevrouw G.W.L. Quist, afdelingshoofd, tel: 071 - 769300 tst. 143. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan de afdeling personeelszaken, t.a.v. de heer J.W. Verheule. postbus 1212, 2302 BE Leiden. verpleeghuis „leythenrode" „leythenrode" is een modern verpleeghuis annex reakti- veringscentrum, waar 160 somatische zieke, meest oudere mensen worden verzorgd. Een individuele benadering van de bewo ners is ons uitgangspunt. Aan nieuwe ontwikkelingen in de gezondheidszorg wordt binnen „leythenrode" veel ruimte gebodén. „leyt henrode" is gevestigd in Leiderdorp, vlakbij Leiden, een stad met een gezellig uit gaanscentrum. De inservice-opleiding tot ziekenverzorgende begint met een groep in maart en september 1991. Wij zoeken kandidaten voor de funktie van leerling-ziekenverzorgende v/m Ben je van mening dat het verzorgen van vaak oudere mensen jouw toekomst is, dan bieden wij je de mogelijkheid dit in praktijk te bren gen en jouw kennis te vergroten door middel van het volgen van een gerichte opleiding. Beroepsopleiding: Hoewel de theorie een belangrijk onderdeel is van de opleiding, is het een praktijkgerichte opleiding. De opleiding duurt 2 jaar en 6 maanden. De eerste 7 maanden staat de theorie centraal, de zoge naamde beroepsvoorbereidende periode. Daarna volgt de beroeps begeleidende-periode, waarin de nadruk ligt op de praktijk. Wij vragen: minimaal een diploma LBO met twee theoretische vakken op C-niveau; duidelijke motivatie van jouw keus; bereidheid in onregelmatige diensten te werken. Wij bieden: een leerovereenkomst voor de eerste 7 maanden. Je ontvangt tijdens deze periode 495,- zakgeld per maand; een leer/arbeidsovereenkomst voor de overige duur van de op leiding, waarbij de arbeidsovereenkomst voor onbepaalde tijd is; als 1e-jaars leerling een salaris van 1.326,- bruto en als 2e-jaars leerling 1.565,- bruto per maand. Daarbij komen nog de toe slagen voor de onregelmatige diensten. Interesse? Het hoofd Opleiding, mevrouw J.E. Demaret, wil je graag meer vertellen over de opleiding, telefoon (071) 89 92 42, toestel 239. Of schrijf een korte brief aan de heer J. Zierikzee, personeelsfunktio- naris, Postbus 4210, 2350 CB Leiderdorp. Nieuwsgierig naar „leythenrode"? Nog nooit ons verpleeghuis „leythenrode" van binnen gezien? Neem kontakt met ons op, wij nodigen je dan uit voor een oriën terend bezoek/gesprek. interkerkelijke stichting tot verzorging en verpleging van langdurig zieken iJa. ran der r>Ce(ie &T1 —oon Levendaal 90-92 - 2311 JN Leiden - Tel. 125895 Groothandel in Tabaksfabrikaten, koffie en thee Automatenexploitatie Gevraagd leeftijd 22 jaar in bezit van rijbewijs B h,,*Juro voor grafische vormgeving bNO Het buro is in 1985 opgericht en bestaat momenteel uit een team van zes grafisch ontwerpers, werkend onder de naam Vincent Bus, Buro voor grafische vormgeving. We werken voor een brede kring van opdrachtgevers met een gevarieerd opdrachtenpakket. Het accent ligt op de ontwikkeling, vormgeving en begeleiding van huisstijlen. Buro-medewerker mlv voör ongeveer 32 uur per week. Rooseveltstraat 5 Postbus 1171 2302 BD Leiden 071-76 34 04 Wij zoeken een enthousiaste duizendpoot met goede organisatori sche en kontaktuele eigenschappen. De funktie zal o.a. bestaan uit sekretariële werkzaamheden (zoals correspondentie, notuleren), het voeren van de personeelsadministratie en hét uitwerken van offertes en fakturen. Daarnaast het administratief begeleiden en ondersteunen van huisstijlprojekten en het bijhouden van het archief. Vereist is een opleiding op havo-nivo (misschien zelfs aangevuld met een secretaresse-opleiding) en ervaring met WP 5.0. Leeftijd 20 jaar. Ervaring in een vergelijkbare funktie strekt tot aanbeveling Voor aanvullende informatie kunt u kontakt opnemen met Margaret Groenewegen of Esther van der Spek Schriftelijke sollicitaties voorzien van een c.v. binnen zeven dagen sturen naar nevenstaand adres, ter attentie van Margaret Groenewegen Gastankvaartmaatschappij Chemgas BV, gevestigd te Rotterdam, is gespecialiseerd in het vervoer van vloeibaar gemaakte gassen onder druk over de internationale binnen- en kustwateren. Hiervoor heeft zij een groot aantal moderne motorgastankschepen en duwboten tot haar beschikking alsmede vier kruiplijncoasters, welke zowel op zee als op de binnenwateren inzetbaar zijn. In verband met uitbreiding van het aantal kruiplijncoasters zoeken wij een kapitein en 1e stuurman m/v Voor deze functies is vereist: - Diploma Stuurman Kleine Handelsvaart Aanvullingsdiploma en endorsement kapitein resp. endorsement 1e stuurman. - Algemeen Radio- en Telefonie Certificaat. - IMO gascertificaat (opleiding binnen het bedrijf is mogelijk). - Rijnpatent en/of het diploma Alle Binnenwateren strekt tot aanbeveling. Affiniteit met de binnenvaart is vereist. - Leeftijd 30-45 jaar resp. 25-40 jaar. Als arbeidsvoorwaarden bieden wij: - 2 weken varen 2 weken vrij (per jaar 25 weken varen 27 weken vnj). - Beloning volgens CAO Chemgas. - Pensioenregeling Rijn- en binnenvaart. Voor nadere informatie kunt u telefonisch contact opnemen met de afdeling Personeelszaken. Uw sollicitatie kunt u richten aan: Gastankvaartmaatschappij Chemgas BV, afdeling Personeelszaken, Postbus 23075. 3001 KB Rotterdam. Telefoon 010-4366955. AUTOMATERIALEN GEREEDSCHAPPEN Automaterialen Rils bergen B. V. Is een volledig geau tomatiseerde groothandel In automaterialen en ge reedschappen met vestigingen In Lelden en Alphen ad. Rijn. Ons assortiment beslaat uit meer dan 30.000 verschillende automaterialen, gereedschappen en accessoires. Tevens verkopen en Installeren wiJ au totelefoons en alarmsystemen van diverse merken. Ook beschikken wil over moderne remrevlslewerk- p laat sen. In vorband met uitbreiding van onze activiteiten zoe ken wij op korte termijn: voor onze verkoop binnendienst. Verwacht wordt: - goede autotechnlsche kennis - klant-gerichte instelling flexibele en collegiale instelling Een van de verkopers zal tevens opgeleid worden tot volwaardig Inbouwspeciallst van car stereo, alarmsys temen en autotelefoons. Geboden wordt: - een prettige werksfeer - een goed salaris - goede secundaire voorwaarden Heeft u interesse In een levendige oaan schrijf dan een brief aan: Automaterialen Rijsbergen B.V. Voor 2 dames heeft De Wit damesmode voor de dinsdag t/m vrijdag 2 deeltijdbanen van elk 4 uur per dag. Eens per 4 weken ook de hele zaterdag. U kunt bij voorkeur schriftelijk reageren. Vijf Meiplein 112-114 2321 BS Leiden. Tel.: 071-766020. P Vermeer Verenigde Bedrijven B.V, gevestigd te Hoofddorp, bestaat als concern uit een tiental werkmaat schappijen waarvan de aktiviteiten zijn onder te verdelen in drie hoofdgroepen: GWW groep: wegenbouw en grondwerken in de meest uitgebreide zin, ondergrbndse pijpleidingen, zinkers, doorpersingen, enz. Bouwgroep; utiliteitsbouw, waterbouwkundige beton bouw, renovatie en onderhoud. Industrfegroep: bouw van industriële installaties, pijpleidingsystemen, enz. In totaal biedt het concern werk aan 1450 medewerkers. Op korte termijn zoeken wij voor het bedrijfsrestaurant van ons hoofdkantoor te Hoofddorp een M/V In deze afwisselende funktie heeft u de totale ver antwoording over de kwaliteit van dienstverlening van ons bedrijfsrestaurant en geeft u leiding aan het bedienend personeel. Wij denken aan een enthousiaste kandidaat in de leeftijd van 30 tot 35 jaar, die in het bezit is van de benodigde vakdiploma's (SVH) en ruime ervaring heeft met het werken in een bedrijfsrestaurant Het juiste gevoel voor service en akkuratesse zijn voor een goede vervulling van deze funktie onontbeerlijke eigenschappen De werktijden zijn in principe van maandag tot en met vrijdag van 08 00 -17 00 uur, flexibiliteit met betrekking tot de werktijden is echter een vereiste. Telefonisch kunnen nadere inlichtingen worden ingewonnen bij de heer J.W.M. Koning van onze afdeling personeelszaken, tijdens kantooruren 02503- 31414 Schriftelijke reakties kunt u richten aan onderstaand adres P VERMEER VERENIGDE BEDRIJVEN BV Afd Personeelszaken Postbus 10 2130 AA Hoofddorp

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 26