3 3 3 3 MBA-er met ambitie Rabobank Q Caesar secretaresse (m/v) Groeifunctie voor enthousiaste ÜiM VERPLEEGKUNDIGE V/M 50% sancta maria LubaUitzend Buro Verkoper binnen dienst m/v Vakantiekrachten gezocht!!!!!!! Zieken verzorgende m/v voor de nacht Thunnissen Heemstede BV Thunnissen Heemstede B.V. is een vooruitstrevende bouwonder neming met een dynamische aanpak van bouwprojecten, waarin be trokkenheid en teamgeest een grote rol spelen. Dit heeft de afgelo pen jaren geresulteerd in een sterke groei in omzet. Tegen deze achtergrond biedt onze cliënt een U bent verantwoordelijk voor hetzelfstandig opzetten en bijhouden van een aantal deel- administraties en zult daarnaast betrokken worden bij de financiële afhandeling van projecten. Tot uw taken behoren onder andere finan ciële verslaglegging, het samenstellen van de jaarrekeningen, kwartaalrapportages en liquiditeitenprognoses. U onderhoudt con tacten met de diverse dochtermaatschap pijen en rapporteert rechtstreeks aan de adjunct directeur. U zult met toenemende zelfstandigheid gaan functioneren als rechterhand van de adjunct directeur. Voor deze veelzijdige functie zoeken wij een man of vrouw met ten minste een MBA- opleiding en enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie. Zelfstandigheid, door- zettingsvermogen en goede communica tieve vaardigheden zijn verder essentieel voor deze functie. Gezien de doorgroeimogelijk heden die deze positie biedt, vragen wij van u de bereidheid uw kennis verder te verbre den en te verdiepen door het volgen van cursussen. Uw leeftijd ligt tussen de 25 en 30 jaar. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen naar KPMG Klynveld Adviseurs voor Personeels management, Postbus 7173, 1007 JC Am sterdam, t.a.v. mevrouw drs. L.C.H. Tuyt- Snippe, die u tevens telefonisch nadere in formatie kan geven. Telefoon 020-6567901. Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van de selectieprocedure. Uw gege vens worden uiteraard strikt vertrouwelijk behandeld. KPMG Klynveld Adviseurs voor Personeelsmanagement Advisering en begeleiding van (internationale) projecten en opdrachten op het terrein van o.a. werving selectie, honorering en overige arbeidsvoorwaarden, functiewaardering, reorganisatie, training opleiding. Het bureau maakt deel uit van Klynveld Bosboom Hcgener, organisatie-adviseurs, en heeft vestigingen in Amsterdam, Arnhem, Rotterdam en Utrecht. Lid OAWS. Vis Specialiteiten Restaurant vraagt voor spoedige indiensttreding 24 jaar Hij/zij moet creativiteit en kwaliteit kunnen combi neren met een gezonde dosis enthousiasme. Geboden wordt een vijfdaagse werkweek. Telefonische sollicitatie kunt u richten aan De chef-kok Franklin IHijnhijmer. tel. 071-124040. Dt NACHTEGAAL VAN LlSSt HfctREWEG IO. 2161 AG LISSt POSTBUS 250. 2160 AG LISSE HOLLAND TELEFOON 02521-14447 Hotel De Nachtegaal van Lisse maakt deel uit van de Bilderberg Groep. Het ho tel is gelegen in het hart van de bloembollen streek en heeft de beschikking over 148 moder ne hotelkamers. 2 restaurants, geheel vernieuw de bar en lounge, 8 modern geoutilleerde confe rentiezalen, overdekt zwembad, tennisbanen, sauna en solarium. Voor de Food Beverage afdeling zoeken wij een jonge man of vrouw voor de functie van Assistent Restaurant Manager (m/v) Wij vragen: - 'n flexibele instelling, teamworker; - goed gevoel voor gastheerschap: - enige ervaring in gerenommeerde bedrijven; - in het bezit van M.H.S.- en/of S.V.H. diploma's Wij bicdon: - goede salariëring conform Horeca CAO; - een enthousiast jong team; - carrière mogelijkheden. Geïnteresseerden kunnen schriftelijk of tele fonisch contact opnemen met onze restau rant manager, mevrouw A. Brouwer. Voor de Rooms Division afdeling zoeken wij een kandidaat voor de functie van Night Auditor (m/v) die gedurende de nachtelijke uren de diverse ad ministratieve controles verricht. Onze voorkeur gaat uit naar personen die - administratief inzicht hebben; - bekend zijn met geautomatiseerde front-office systemen; - verantwoordelijkheidsgevoel hebben - de moderne talen beheersen; - representatief zijn. Goïntoressoorden kunnen schriftelijk of telefo nisch contact opnomen met onze adjunct direc- tour, de heer C. Strack van Schijndel. Het bestuur van het verzorgingstehuis voor bejaar den (60 bewoners) FORESCATE te Voorschoten vraagt per 1 maart 1991 DIRECTRICE/DIRECTEUR Gevraagd wordt: Opleiding HBO (V) of MBO en diploma ver pleegkundige A, bij voorkeur A+B. Leidinggevende, organisatorische en econo- misch-administratieve kwaliteiten en erva ring. Daadwerkelijke belangstelling voor de oude re mens en bekendheid met nieuwe ontwik kelingen in de bejaardenhulpverlening. Leeftijd 40-50 jaar. Wonende of bereidheid tot het wonen in Voorchoten of directe omgeving. Forescate heeft 30 aanleunflats voor zelf standige bewoning. Geboden wordt: Een veelzijdige en verantwoordelijke positie. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden conform CAO Bejaardentehuizen. Forescate is aangesloten bij Pro Senectute te Amsterdam. Het Bureau van Pro Senectute verzorgt de administratie. Met de hand geschreven sollicitatiebrief vóór 30 oktober 1990 te zenden aan: Bestuur Forescate, Bureau Pro Senectute, A.J. Ernstraat 175, 1083 GV Amsterdam DE RABOBANKORGANISATIE bestaat uit 900 zelfstandige banken, die door Rabobank Nederland ondersteund worden met specialistische adviezen en diensten. De Rabobank is een coöperatieve bank, gericht op het behartigen van de financiële belangen van leden en cliënten. Het coöperatief bankieren vraagt medewerkers die zich hierbij betrokken voelen. Rabobank Nederland zoekt voor de activiteit Kredietinspectie van de Accountantsdienst Aangesloten Banken ten behoeve van het team WEST-NEDERLAND een De kredietinspectie heeft tot taak periodiek het financieringsbedrijf van de Rabobankorganisatie te beoordelen en opereert vanuit Eindhoven met steunpunten in Haarlem en Zwolle. U treedt met name op als secre taresse voor het hoofd van de afdeling, doch u gaat ook algemene secretariaatswerkzaam heden verrichten, zoals ver zorging van inkomende en uitgaande post, dossierbeheer, bijhouden van agenda's, tele foonbediening, notuleren van vergaderingen en tekstverwer king. Daarnaast fungeert u als plaatsvervangend secretaresse voor het hoofd Accountantsdienst Aangesloten Banken-West en verricht u voor deze activiteit eveneens werkzaamheden. Functie-eisen: - HAVO/VWO-niveau, aange vuld met een secretaresse- opleiding. - Enkele jaren ervaring. - Goede mondelinge en schrif telijke uitdrukkingsvaardig heid. - Flexibele en service-gerichte instelling. - Goede contactuele en repre sentatieve eigenschappen. - Zelfstandig, accuraat en initia tiefrijk. De standplaats is Haarlem. Rabobank Nederland biedt u voor deze interessante functie, naast een goede honorering, uitsteken de secundaire voorwaarden, waar onder een dertiende maand- salaris, een premievrije pensioen regeling en gunstige hypotheek faciliteiten. Een medisch onderzoek zal deel uitmaken van de selectieproce dure. Wilt u meer weten over de aard en inhoud van deze functie, dan kunt u bellen met drs. D. Duit R.A., hoofd Kredietinspectie West- Nederland, telefoon 040 - 34 7530. üw schriftelijke sollicitatie wordt binnen 14 dagen verwacht door Rabobank Nederland. Personeel en Opleidingen, Postbus 221 5600 MA Eindhoven, onder ver melding van nummer TK 11822. Sancta Maria is een psychiatrisch ziekenhuis met 530 paliênten- I pfaatsen. verdeeld over twee aandachtsgebieden: psychiatrie en psycho-geriatrie. De behandeling en verpleging van patiënten vindt merendeels plaats in paviljoenen, ruim gesitueerd op het ziekenhuis terrein. De moderne psychiatrie richt zich echter op kleinschalig en gedifferentieerd behandelaanbod. Deze vormen van psychiatrische zorg vinden we terug in de aan het ziekenhuis verbonden resocialisatie-units, een poli kliniek. een hostel en twee dagziekenhuizen. Op afdeling THERESIA B. afdeling van Divisie C bestaat een vakature voor Theresia B is een .verblijfsafdeling voor 28 vrouwen, variërend in leeftijd van 30 tot 80 jaar. De afdeling is onderverdeeld in twee leefgroepen. Doelstelling van de afdeling is het (zo goed mogelijk) in stand houden dan wel vergroten van de zelfstandigheid van de bewoonsters, zonder de woondoelstelling van de afdeling uit het oog te verliezen. Leidraad bij behandeling en begeleiding zijn de individuele verpleegplannen van patiënten, alsmede de zgn. afdelingsplannen waarin de doelstelling die betrekking heeft op het wonen, nader wordt uitgewerkt. Kandidaten dienen: te beschikken over diploma B of MBO. dan wel HBO-V goed te kunnen funktioneren in teamverband bekend te zijn met het ontwikkelen en uitvoeren van individuele behandelplannen en bereid te zijn volgens deze methode te werken bereid te zijn leerling verpleeg kundigen te begeleiden Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer N. Stet. divisie hoofd, (1st. 746 of 81035) en de heer G. Smits, afdelingshoofd, (tst. 636). De arbeidsvoorwaarden zijn vast gesteld volgens de CAO Ziekenhuis wezen. Het salaris wordt ingedeeld conform funktiegroep 40 van de FWG. Uw schriftelijke sollicitatie dient u te richten aan de Dienst Personeelszaken en Organisatie, met vermelding van kode L. AAN HET ZIEKENHUIS IS EEN CRÈCHE VERBONDEN. psychiatrisch ziekenhuis LANGEVELDERLAAN 1 2204 BA Noordwiik (Z.H.) Tel 02523-79579. SCHEMICALSav EFKA Chemicals BV te Hillegom ontwikkelt en produceert eigen additieven ten behoeve van de verf- en drukinkt-industrie. Deze kwalitatief hoogwaardige produkten vinden hun afzet over de gehele wereld. Door de groei van EFKA zijn wij op zoek naar een Verftechnisch medewerker m/v Wij denken aan: een energieke medewerker, die binnen een klein team van deskundigen, onze produkten test op hun toepasbaarheid in verschillende verf- en laksystemen Naast deze taak is het van groot belang dat onze nationale en internationale afnemers op adequate wijze technisch worden voorgelicht en bij vragen kunnen rekenen op een vlotte en kwalitatieve ondersteuning. Van de nieuwe medewerker wordt dan ook verwacht dat hij/zij dit realiseert in nauwe samenwerking met de afdeling marketing en verkoop. Wij verwachten: - een opleiding op HBO-niveau - ervaring met het ontwikkelen van zowel oplosmiddelhoudende als watergedragen industriële lakken goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid ook in de Engelse en Duitse taal leeftijd 27 - 35 jaar Wij bieden: - een goed salaris - grote mate van zelfstandigheid - doorgroei-mogelijkheden Procedure: Indien u belangstelling heeft, verzoeken wij u uw sollicitatie met curriculum vitae binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie te richten aan: EFKA CHEMICALS B.V.. PO Box 358. 2180 AJ Hillegom. t.a.v. de heer W. Habel Noorderlaan 11 - 2102 GZ Hillegom 02520-22284 - Telex 71036 efka nl - Fax 02520-16722 Per direct kunnen wij een ervaren verkoper binnendienst plaatsen bij een bedrijf in de omgeving van Leiden. Het betreft een drukke functie met veel telefonische contacten, admini stratieve venwerking en eventuele as sistentie in de showroom van dit be drijf. Wij zijn op zoek naar een stress bestendige, accurate kandidaat op HAVO/VWO niveau. Leeftijd vanaf 25 jaar. Bel ons voor meer informatie. Telefoon: 071 - 149745 Wil je tijdens de herfstvakantie een paar dagen werken, kom dan bij ons langs om je in te laten schrijven. Als je eerst wilt weten wat voor werk wij hebben bel ons dan zo snel mogelijk. Je kunt maandag al aan de slag. Per direct kunnen wij een zieken verzorgende of een zeer ervaren ver pleeghulp plaatsen bij een bejaarden verzorgingstehuis in Leiden, je valt in voor iemand die ziek is dus het kan een aantal nachten zijn. Voor meer informatie kun je ons bellen. ■nzzzsszzm Keukenhulpen m/v Per direct zoeken wij een keukenhulp die gaat assisteren in de keuken van een instelling even buiten Leiden. De werkzaamheden zijn van velerlei aard, zoals het proportioneren van de maaltijden, schoonmaakwerkzaam- heden etc. De werktijden zijn van 8.00 tot 13.00 uur, en het is voor een aantal weken. Ben je geïnteresseerd in deze functie, bel ons dan of kom even langs. Dan vertellen we je meer! Luba Leiden, Turfmarkt 11, 2312 CE, tel. 071-149745 (adm.) tel. 071-131046 (medisch) Kort Rapenburg 10, tel.071-140341 Luba Leiderdorp, Winkelhof 9, tel.071-415055 Luba Voorschoten, Leidseweg 68, tel. 01717-8142 Luba heeft filialen in: Aalsmeer. Alphen aan den Rijn. Capelle a/d Ussel. Den Haag. Hoofddorp. Katwijk. Leiden. Leiderdorp. Leidschendam. Lisse. Noordwijk. Rotterdam. Rijnsburg. Spi|kenisse. Voorschoten. Woerden.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 24