li Kunt u de salariszaken van 900 employees administratief in goede banen leiden? That's Great T machinist Voor banden graafmachine HU5TSN BUHEH Medewerker projecten PART-TIME DAGP H0GERV0RST 0VEREEM SECRETARESSE/ADM. MEDEWERKER m/v MEDISCH KLEUTERDAGVERBLIJF 'MARGRIET' INVAL-KLEUTERLEIDING (M/V) Transavia Airlines vliegt dit jaar ruim 1,2 miljoen reizigers naar 54 bestemmingen. Daarmee zijn we leider op de Nederlandse charter- markt. Bovendien onderhouden we lijndiensten naar Londen Gatwick en Gran Canaria. Transavia groeit: zo'n 900 mensen werken zakelijk èn vriendelijk aan het creëren van nieuwe diensten, nieuwe bestemmingen en ruimte voor nieuwe medewerkers. Het dynamische Transavia bedrijf wordt administratief in goede banen geleid door de vijf- en-dertig professionals van de afdeling Financiën en Administratie, die bestaat uit de onderdelen Liquiditeiten, Interne Verslaggeving, Centrale Boekhouding en Personeelsadministratie. Hoofd personeels administratie Als hoofd van de afdeling geeft u leiding aan de twee mensen die de financiële, fiscale en sociale salarisadministratie verzorgen, plus de nodige meldingen bij ziektekostenverzekeringen en pensioenfondsen. U adviseert het management met overzichten en analyses op loontechnisch, sociaal en fiscaal terrein. Overeenkomstig de drie CAO's controleert en fiatteert u de verwerkings- verslagen betreffende de mutaties (per maand meer dan 1.000), inclusief de betalingsopdrachten en premie-afdracht. Voorts beheert u de geautomatiseerde salarissystemen, voor zover dit uw terrein bestrijkt. De loonverwerking gebeurt overigens extern. Wel maakt u de aansluiting tussen de verzamelloonstaat en het grootboek. Tot uw vele in- en externe contacten hoort onder andere een nauwe samen werking met de afdeling Personeelszaken. U rapporteert aan het hoofd van de afdeling Financiën en Administratie. MBO-niveau en ruime ervaring«w Tenminste MBO en gedegen ervaring als salarisadministrateur vormen een goed uitgangs niveau voor deze functie. Wij verwachten ruime, actuele kennis van de sociale en fiscale wetgeving en ervaring in het werken met een geautomatiseerd salaris systeem. De managementaspecten van de positie vragen natuurlijk om leidinggevende kwaliteiten en goede sociale vaardigheden. Wij schatten uw leeftijd op 30 k 35 jaar. Informatie/sollicitatie -w Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer L. van der Valk, Hoofd Financiën en Administratie, tel. 020-604 6237. Uw schriftelijke sollicitatie, compleet met c.v., kunt u sturen aan Transavia Airlines, Postbus 7777,1118 ZM Schiphol, ter attentie van de heer E.S. Raaff, sector personeelschef. H.J. VERMEULEN B.V. - GROND- EN SLOOPWERK ACHTHOVENERWEG 39-A - 2351 AX LEIDERDORP zoekt met spoed een Inlichtingen: H.J. Vermeulen - 071-899354 Welke ervaren verpleegkundige helpt mee bij het verzorgen van een goede planning Thuiskraamzorg? Het werkgebied van Thuiskraamzorg Duin en Bollenstreek m Noordwijk omvat de gemeenten Valkenburg, Rijnsburg, Katwijk, Noordwijk, Voor hout, Noordwijkerhout, Sassenheim, Warmond, Lisse en Hillegom. Bij ons Kraamcentrum werken 93 kraamverzorgenden. De staf bestaat uit een leidster-docente en 9 kraamzorgverpleegkundigen. Wij zoeken per 1 november a.s. een (1 week op-1 week af in samenwerking met een collega) De aan te stellen dagplanner heeft de volgende taken: personeel inzetten en de inzet registreren op de roosters verwerken van ziek- en herstelmeldingen de a t v - en vakantie-opname van de kraamverzorgenden afspreken en vaststellen telefonisch kontakt onderhouden met de cliënten en kraamverzorgenden over de planning adviseren m.b.t. verpleegkundige en verzorgende handelingen Voor deze funktie vragen wij: diploma ziekenverpleging A met aantekening kraamverpleging of diploma ziekenverpleqinq A nieuwe stijl met kraamspecialisatie- diploma M.G.Z, diploma kaderopleiding strekt tot aanbeveling ervaring op het gebied van ad-hoc planning wij verwachten van de kandidaat een flexibele en creatieve opstelling en een systematische werkwijze goede contactuele eigenschappen Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de CAO Kruiswerk en Tuberculosebestrijding. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot Mw. M E. Beishulzen- van der Laan, plv. leidster-docente, telefoon 01719-13209 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u 10 dagen na verschijnen van dit blad richten aan Mw. M E. Beishuizen-van der Laan. plv. leidster-docente, Nieuwe Zeeweg 82. 2202 HB Noordwijk. Wij zijn een adviesbureau dat gespecialiseerd is in het begeleiden van veranderingstrajecten in organisaties. In verband met uitbreiding van ons team zoeken wij op korte termijn een voor 20 uur per week Omdat de werkzaamheden op een klem kantoor gevarieerd van aard zijn, zoeken wij iemand die zelfstandig kan werken, die initiatief toont en over een flexibele instelling beschikt. In verband met het opstarten van een aantal nieuwe activiteiten zoeken wij bovendien iemand die graag aan het opzetten en uitvoeren hiervan wil meewerken en zich hierbij ook betrokken voelt. Wij denken aan iemand die: minimaal HAVO/MEAO-opleiding een aantal jaren werkervaring goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal, zowel mondeling als schriftelijk goede kennis van WP 4.2/5.0 en gevoel voor lay-out interesse in/ervaring met spreadsheets en databases. Voor meer informatie over de inhoud van de werkzaamheden kunt u bellen met mevr. M. Roosing (02522-31313). Schriftelijke reacties kunt u richten aan: Hogervorst Overeem, Postbus 67, 2170 AB Sassenheim. Simon Smitweg 7 - 2353 GA Leiderdorp - Telefoon: 071-89.92.60 vraagt op korte termijn: die snel beschikbaar is bij ziekte, vacanjie e.d. van de vaste kleuterleiding. Het MKD biedt een dagbehandeling aan 100 kinderen van 1 1/2 tot 7 jaar, waarvan de ontwikkeling door een samenloop van psychische, somatische en sociale factoren wordt verstoord of belemmerd. Het MKD richt zich op kind en gezin. Het kleuteronderwijs vormt een geïnte greerd onderdeel van de multi-disciplinaire behandeling van het opgeno men kind. het MKD is het gehele jaar open. Ook tijdens de schoolvacanties gaat het kleuteronderwijs door en is inval nodig. Functie-eisen - minimaal acte A-B; - niet jonger dan 25 jaar; - liefst recente ervaring in kleuteronderwijs; - affiniteit tot en eventueel ervaring met kinderen met ontwikkelingsproble- men; - waar nodig in teamverband kunnen samenwerken; - wonende op bereikbare afstand Inlichtingen zijn te verkrijgen bij mevrouw A. v.d. Klok tussen 11.30-12.30 uur of bij de directie. Schriftelijke sollicitaties, met vermelding van telefoonnummer, binnen 14 dagen te richten aan de directie. Salaris- en arbeidsvoorwaardenregeling volgens de CAO Ziekenhuiswe zen. verzorgingshuis Het verzorgingshuis Rustenborch is een huis met Rooms- Katholièke signatuur, waar 150 oudere mensen wonen. Bij het verzorgingshuis behoren 34 aanleunwoningen. Rustenborch, met 61 mèdewerkenden in de verzorgings- dienst, is gevestigd te Oegstgeest. in de onmiddellijke c geving van Leiden en is met openbaar vervoer gemakkelijk bereikbaar. In verband met de zorgtoename bij onze bewoners zijn wij o.a. gestart met een huiskamerproject. Het doel van dit project is aan die bewoners een dag- invulling te geven, die daartoe zelf niet meer in staat zijn. Op de afdeling zelf wordt de zorgvraag van een ander niveau en willen wij personeel aantrek ken, dat gezien hun opleiding, daar op gepaste wijze invulling aan kan geven. In verband met deze zorgtoename vragen wij voor spoedige indiensttreding: a. gediplomeerd ziekenverzorgende m/v voor een full-time en part-time dienstverband. In het bezit van diploma Ziekenverzorgende of MDGO-V.P. Werktijden voor part-timers zijn volgens rooster van 5 uur per dag, 's ochtends, 's middags of 's avonds. b. gediplomeerd verpleegkundige m/v of ziekenverzorgende m/v voor de nachtdienst In het bezit van het diploma verpleegkundige of ziekenverzorgende. Voor de nachtdienst geldt een part-time dienstverband. De werktijden zijn van donderdag 23.00 uur tot donderdag 07 00 uur, 7 nachten 8 uur. De diensten worden volgens rooster geplènd 1 x per 4 weken. Wij menen dat wij aan de kandidaten de volgende eisen kunnen stellen: - warme belangstelling voor de oudere mens; - in staat zijn om in teamverband te werken; - een flexibele bijdrage kunnen leveren aan de zorgverlening; - de R.K. signatuur van het huis respecteren. Arbeidsvoorwaarden conform de CAO Bejaardentehuizen. Schriftelijke sollicitaties gaarne binnen 14 dagen richten aan Verzorgings huis Rustenborch, t.a.v. de heer A.M. Geul, adjunct-directeur, Van Wijcker- sloothplein 3, 2341 BB Oegstgeest. Telefoon 071 - 171234. wncm HflSSCË J.P. Vink Zonen B.V. te Lisse is al 75 jaar toonaangevend als handelsonderneming in kantoor-, bedrijfs- en magazijninrichting en intern transportmateriaal. De onderneming heeft ruim 50 medewerkers die functioneren in een overzichtelijke organisatiestructuur. Vink Lisse valt vooral op door het brede assortiment en de kwaliteit van de artikelen die door middel van een kleurrijke catalogus worden aangeboden. Omvangrijke en complexe opdrachten worden in de vorm van projecten aangepakt en krijgen gestalte op de afdeling Projecten. Om de toenemende vraag naar de realisatie van projecten met de bekende degelijkheid, voortvarendheid en kwaliteit te kunnen blijven realiseren, zijn wij namens Vink Lisse op zoek naar een m/v een flexibele werker met technisch inzicht De functie: - Na een uitgebreide inwerkperiode, waarin u alle aspecten van de organi satie goed leert kennen, gaat u de afdeling projecten ondersteunen. - U bent betrokken bij de voorbereiding en de begeleiding van de uitvoering van projecten. - U maakt daartoe begrotingen, calcu laties en werktekeningen voor project aanvragen. - U hebt met name telefonisch contact met opdrachtgevers, waarbij uw technisch inzicht u in staat stelt het gevraagde te visualiseren. U onderhoudt tevens contacten met leveranciers om de aanvragen ^zo optimaal mogelijk te kunnen realiseren. Vink Lisse vraagt: - Een zelfstandige, flexibele werker met een goed technisch inzicht en doorzet tingsvermogen. - Enige jaren ervaring in het begeleiden van projecten is een pré. - Technische opleiding op MBO-niveau, bij voorkeur MTS-Wtb. - Goede kennis van de Engelse en Duitse taal. - Woonachtig in Lisse of directe omgeving. - Leeftijd: 25 jaar. Vink Lisse biedt u: - Een zeer succesvol, commercieel bedrijf, dat deel uit maakt van een sterke internationale holding. - Een nieuwe functie, waarin uw eigen inbreng gewaardeerd zal worden. - Reële ontplooiïngs- en doorgroeimoge lijkheden, op termijn wellicht naar de verkoop-buitendienst. - Een goed salaris en een gezond pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Bent u de nieuwe projectbegeleider van Vink Lisse? Schrijf dan uw sollicitatiebrief met c.v. en onder vermelding van ref.nr. 15.12603 naar Mercuri UrvalB.V., Emmaplein2, 1075AW Amsterdam.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 16