3M CONSULENT Verftechnisch laborant m/v r hulpkrachten detam Kontroleur buitendienst (m/v) 3M zoekt toxicology environmental engineer m/v. MEDEWERKER overduin ELKE ZATERDAG VflKflTUBES VflKflTURES VAKATURES VflKATURES VflKflTURES VflKflTURES VftKATURES VflKflTURES VAKATURES VAKATURES VflKflTURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES 1 rdagmxJdag i n (071)161400 j monumentale stad met toekomst Do universiteitsstad Lalden is 6tin van da grotara ge mee n- tan la ons laad en telt ca. 110.000 Inwonen. Binnen da Bandstad vervult Leiden aan belangrijke rol op hat gabiad van onderwijs, gezondheidsrorg, cultuur en economie. Er aijn goede ver bindingen mat de omliggende grote steden, waardoor Leiden ook een getond onder- oemernkHmaot kent. Dn vrijwel geheel gerestau reerde binnenstad beeft nog bet authentieke karakter van weleer. Toch is Leiden in elk opaichl ingesteld op de jaren '00. Historie en toekomst vormen er één geboel. Van oodaber heeft de sleutel stad aan leder de ruimte ge boden om dchxelf te kunnen rijn. ongeacht aard, cultuur of nationaliteit. En ook nu nog Is iedereen welkom. Voor de begeleiding van kinderen uit de groepen 1 t/m 3 (4 tot 7 jarigen) vragen wij zo spoedig mogelijk voor onderstaande scholen: Lucas van Leyden, openbare schooi. Vliet 20, telefoon 121675 Telders, openbare school, Telderskaae 48, telefoon 311102 Woutertje Pieterse, openbare school, Ant. Duycklaan 13, telefoon 154903 Taken: Hun taak zal bestaan uit: - voorbereiden van de pauze (drinken klaarzetten enz), - met de leerkracht en de kinderen eten, - bij toerbeurt met andere hulpkrachten r het eten opruimen dan wel toezicht houden, buiten of binnen. Per 30 leerlingen wordt 1 hulpkracht toogewezen. Werktijden: dagelijks, behalve woensdag van 11.30 - 13.00 of 11.45 - 13.15 uur. Vereisten: Van kandidaten voor deze functie wordt verwacht dat zij ervaring hebben met het i jonge kinderen. Vergoeding bedraagt ongeveer 300, bruto per maand. Dienstverband: Hulpkrachten komen in dienst bij de gemeente Leiden, Directie Onderwijs op een arbeidsovereenkomst. Zij werken onder inhoudelijke verantwoor delijkheid van de directeur van de betref fende school. Voorkeur voor een bepaalde school kan worden vermeld. Informatie: Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de Directie Onderwijs, de heer L. Schrier, onderwijsadviseur, telefoon 254315. Sollicitatie, onder vermelding van het vacaturenummer OND 1079 dienen uiter lijk binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad. in het bezit te zijn van de Directie Onderwijs van de gemeente, postbus 9100, 2300 PC Leiden. Als bedrijfsvereniging voor De tailhandel, Ambachten en Huis vrouwen, is de Detam belast met de uitvoering van sociale verze keringswetten voor een omvang rijk deel van het bedrijfs- en beroepsleven. Als grootste zelf- administrerende bedrijfsvereni ging is zij sociaal steunpunt voor 60 000 werkgevers en rond de 750 000 werknemers. Door een geregionaliseerde en verre gaand geautomatiseerde werk wijze vervult zij in de uitvoerings wereld een voortrekkersrol in kliëntgericht werken en efficiënte bedrijfsvoering. In totaal zijn ruim 1900 medewerkers werkzaam op het hoofdkantoor in Utrecht en de 28 perifere vestigingen. Op ons distriktskantoor/informatiécentrum te Leiden is plaats voor een Funktie-lnhoud: Het bezoeken van ziekgemelde verzekerden voor het verzamelen van ge gevens die nodig zijn om het recht op ziekengeld te kunnen bepalen en het ter zake rapporteren Funktie-eisen: HAVO-diploma of gelijkwaardig niveau; diploma Sociale Verzekeringswetgeving of de bereidheid hiervoor te gaan studeren; goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid; goede kontaktuele vaardigheden. Gezien de aard van de funktie geven wij de voorkeur aan kandidaten van ten minste 25 jaar. Het aanvangssalaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en ligt tussen f 2.795,- en f 3.025,- bruto per maand, exklusief 8% vakantietoeslag en 13e maand. Het maximum salaris in deze funktie bedraagt f 3.741,- bruto per maand. Bij aanstelling volgt opname in ons pensioenfonds. Kandidaten dienen in Leiden of binnen een straal van 12 km te (gaan) wonen. Voor het uitoefenen van de funktie zal een auto ter beschikking worden gesteld. Een psychotechnisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieproce dure. Voor meer informatie kunt u kontakt opnemen met de heer S. A.P.M. van Iperen, chef van het distriktskantoor te Leiden, telefoon 071 -221494. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u uiterlijk tot 24 oktober a.s. richten aan de heer W. J. van der Sluijs, afdeling Personeelszaken. Bedrijfsvereniging voor Detailhandel, Ambachten en Huisvrouwen, Nijenoord 1, 3552 AS Utrecht. Waarschijnlijk kent u ons van naam, in elk geval komt u ons elke dag In een of andere vorm tegen: 3M. Een bedrijf dat sterk groeit dankzij innovatie en een sterke produkt- en marktfilosofie. Onder bekende namen als 3M en Scotch wordt een zeer uitgebreid assortiment produkten, waaronder medische produkten, magnetische media, zelf klevende tapes, microfilmapparatuur en schuurmaterialen op de markt gebracht. Kenmerkend voor de aard van het bedrijf is de vrijheid .van handelen die elke 3M'er heeft binnen zijn/haar verantwoordelijkheden. Het kantoor Is gevestigd te Zoeterwoude-Rijndijk. De functie: Voor deze functie zoeken wij iemand die zich gaat bezighouden met de volgende taken: - het verzorgen van etikettering met betrekking tot milieugevaarlijke produkten, - het aanmelden van ingrediënten en produkten bij ministeries die vallen onder bepaalde wetgevingen, - het geven van informatie aan ge bruikers en artsen betreffende veilig gebruik, fysische eigenschappen, toxicologische en milieu aspecten, arbeidshygiëne etc. van produkten, - het classificeren met betrekking tot gevaarlijk vervoer, - het behandelen van diverse zaken zoals produktaansprakelijkheid, controle op de naleving van de wetgeving, - coördinatie vernietiging (chemische) afvalstoffen. Wij zoeken: Een zelfstandige en representatieve man of vrouw met minimaal een H.T.S.- chemie opleiding. Leeftijd tussen 23 en 32 jaar. Bij voor keur ervaring in (milieu) wetgeving, zoals WMS, Warenwet of toxicologische zaken. Wij bieden: - Een verantwoordelijke, afwisselende functie bij een gezond bedrijf. - Uitgebreide (interne) opleidings mogelijkheden - Een aantrekkelijk salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. - Uitstekende carrièrekansen. Geïnteresseerd? Schrijf dan een brief met curriculum vitae onder vermelding van vacature code LAD 90033. Stuur deze naar onderstaand adres t a v. mw. MA. Pepers. 3M Nederland B.V. Afdeling Personeelszaken Postbus 193 2300 AD Leiden 3M GEEFT GOEDE MENSEN DE RUIMTE De Stichting VOC is een landelijk erkend opleidings- en exameninstituut in de carros seriebranche. Als gevolg van de toename van het aantal leerlingen heeft de Stichting VOC een vaca ture voor de functie van: AUTOSCHADEHERSTEL m/v Werkgebied: Zuid-Holland West. De consulent verzorgt de voorlichting over de opleidingen en begeleidt de leerlingen bij het praktische gedeelte van hun beroepsop leiding bij autoschadeherstelbedrijven. Functie-eisen: Kandidaten dienen te be schikken over ervaring, bij voorkeur in de schadeherstelsector. Tevens dienen zij minimaal in het bezit te zijn van het FOCWA-patroonsdiploma of het diploma MTS wtb/mvt of gelijkwaardig. Leeftijd 28 tot 38 jaar. Salariëring en rechtspositie: De salarië ring zal geschieden op basis van de HOS- systematiek, met een minimum van 2.742,- en een maximum van 5.442,- bruto per maand excl. 8% vakantietoeslag. Opname in het Algemeen Burgerlijk Pen sioenfonds. Sollicitaties: Eigenhandig geschreven solli citaties, voorzien van recente pasfoto, rich ten aan de directeur Van de Stichting VOC, Postbus 299, 2170 AG Sassenheim. Daan Kromhout Zn. B.V. Jagtlustkade 10 - Sassenheim Groothandel in bloemisterijartikelen vraagt voor het magazijn. Afwisselend werk in prettige sfeer. Leeftijd tot 20 jaar. Tel.: 02522-17285. Gevraagd: een jonge enthousiaste t.b.v. ons filiaal interieurverzorging "Esfera" aan de Vijf Meilaan 68 te Leiden. Leeftijd ca. 20 jaar, opleiding Mavo. In het beziter van rijbewijs BE. Ervaring in de woninginrichtingsbranche is een pré. Sollicitaties richten aan, Project- en inerieurverzorging Zirkzee b.v., Zeemanlaan 22, Leiden, tel. 071-14.26.27. ACTIVITEITENBEGELEIDSTER voor een 32-urige werkweek verdeeld over 4 werkdagen. In psychogeriatrisch verpleeghuis "Overduin" verblijven 226 bewoners. Ons huis beschikrover een dagbehandelingscentrum met een dependance te Leiden. "Overduin" heeft mooie, centraal gelegen activiteitenbegeleidingsruimten die veel mogelijkheden bieden Het team bestaat uit 9 activiteitenbegeleid(st)ers en 3 gastvrouwen. Wegens vertrek van een collega zoeken wij per 1 december a.s. een ACTIVITEITENBEGELEIDSTER. De werkzaamheden bestaan o.m. uit: het individueel en in groepsverband begeleiden van bewoners, waarbi) de behoeften en mogelijkheden van hen centraal staan; het ontwikkelen en continueren, in samenwerking met het team van de diverse activiteiten; het onderhouden van contact en het samenwerken met het afdelingsteam op éénder verblijfsafdelingen. Onze functie-eisen zijn: het diploma MB0-AB, MBO -AT of een gelijkwaardige opleiding, bij voorkeur enige ervaring; leeftijd tenminste 25 jaar. De arbeidsvoorwaarden worden ontleend aan de CAO-Ziekenhuiswezen, inschaling volgens FWG functiegroep 35. Nadere informatie kunt u verkrijgen bij 'mevrouw J.M.H. Malingre, hoofd activiteitenbegeleiding, telefoon 01718-56239. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan Verpleeghuis "Overduin", t.a.v. de heer W.A. Polman, afdeling personeelszaken, Postbus 525, 2220 AM Katwijk. KATWIJK AAN ZEE CHEMICALS b.v. EFKA Chemicals BV Ie Hillegom ontwikkelt en produceert eigen additieven ten behoeve van de verf- en drukinkt-industrie. Deze kwalitatief hoogwaardige produkten vinden hun afzet over de gehele wereld. Door de groei van EFKA zijn wij op zoek naar een Wij denken aan: een initiatiefrijke medewerker, die op deskundige wijze proeven neemt met binnen EFKA ontwikkelde additieven in verf- en laksystemen. Daarnaast zal hij/zij ter ondersteuning van onze verftechnici o.a. werken aan het beantwoorden van technische vragen die door onze afnemers worden Wij verwachten: - Middelbare laboratoriumschool - verftechnische achtergrond c.q. ervaring - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid ook in de Engelse en Duitse taal - leeftijd tot 30 jaar Gezien de waarde die EFKA hecht aan de kwaliteitsborging van de door haar gemaakte produkten en het kliënt- gerichte werken, is het tevens uw taak kwaliteitscontroles uit te voeren op het gereed produkt en demonstratie materiaal te vervaardigen. Wij bieden: - een goed salaris - grote mate van zelfstandigheid - doorgroei-mogelijkheden Procedure: Indien u belangstelling heeft, verzoeken wij u uw sollicitatie met curriculum vitae binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie te richten aan: EFKA CHEMICALS B.V.. P.O. Box 358. 2180 AJ Hillegom, t.a.v. de heer W. Habel Noorderlaan 11 - 2182 GZ Hillegom s 02520-22284 - Telex 71036 efka nl - Fax 02520-16722

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 14