rovato
VAKMANSC
BETAALD VOETBAL
EREDIVISIE; SW-Volendam 1-0. Sparla-FC
utrecht 4-1, Ajax-NEC 7-0. FC Den Haag-MW 5-
1RKC-Heerenveen 62, Willem ll-FC Twente 2-1
Vitesse-FC Groningen 1 -2. Vrijdag gespeeld For-
tuna S-Feyenoord 3-2.
PSV
FC Groningen
Fortuna S.
Willem II
FC Twente
RKC
NEC
Feyenoord
Sparta
Vries se
FC Den Haag
RodaJC
SW
Volendam
FC Utrecht
Heerenveen
MW
7 5 2
0 12 21- 6
0 10 17- 2
7 4 2 1 10 14- 0
7 3 3 1 9 10- 8
7 3 2 2 8 13-11
7 3 2 2 8 8-7
7 3 2 2 8 10-10
7 2 4 1 8 9-13
6 1 3 2 5 7-6
6 2 1 3 5 10-10
6 2 1 3 5 9-11
7 1 3 3 5 2-6
5 2 0 3 4 7-7
7 2 0 5 4 6-16
7 1 1 5 3 7-17
7 1 0
2 7-23
EERSTE DMSE: Dordrecht W-NAC 2-2, RBC-
De Graafschap 2-3, Excelsior-Wageningen 2-2,
Den Bosch-GA Eagles 3-1, VW-Heracies 0-0.
Telstar-Veendam 2-0, Haartem-Vlissingen 2-0,
Cambuur-FC Zwolle 1-0, Eindhoven-Emmen 3-0,
Helmond Sport-AZ 1-0.
De Graafschap
Helmond Sp.
NAC
AZ
wv
Eindhoven
Herpcles
Haarlem
GA Eagles
Telstar
Dordrecht "90
Cam buur
RBC
Vlissmgen
Emmen
Den Bosch
Veendam
FC Zwolle
Wageningen
11 9 2
0 20 28-12
0 18 19- 7
0 17 27-14
2 16 15- 7
2 15 20-11
2 15 19-11
2 14 16- 7
3 14 21-20
2 13 21-15
3 11 15-15
3 10 20-20
4 10 12-18
5 9 16-16
6 8 17-23
4 6 12-10
8 6 13-18
6 6 14-23
7 4 8-22
EERSTE KLASSE B; Voorburg-Verburch 2-0,
EBOH-Unrtas 3-1, Neptunus-Sparta 0-0, HMSH-
RVC 1-0, Nieuwenhoom-Tonegido 1-3, SVW-AI-
phense Boys 1-1.
EBOH 6-11 RVC 6-6
Alph.Boys 6- 9 Sparta 6-5
Tonegido 6- 8 Nieuwenh. 6-5
HMSH 6- 7 Unit as 5-4
Voorburg 6- 6 Neptunus 5-2
SVW 6- 6 Verburch 6-1
TWEEDE KLASSE A: Gouda-Ouk* H. 1-3, Rijs-
wi|k-GDS 2-0, Roodenburg-ADO 2-2, VELO-Spar-
taan'20 1-3, VCS-Olympia 04). Ofcveo-OW 0-1
Rijswijk 6-10 ADO 6-6
Spartaan"20 6- 8 Olympia 6-5
OW 6- 8 GDS 6-5
Olrveo 6- 0 Roodenburg 6-4
VCS 6- 7 VELO 6-3
Quick H. 6- 6 Gouda 6-2
DERDE KLASSE A: DONK-SJC 3-2, Lugdunum-
VEP2-1, Soccer Boys-Nieuwkoop 1-2, WSB-Do-
cos 2-2, Altior-WSE 1-2, Woerden-Blauw Zwart 0-
4.
BI Zwart 6-9 SJC
Lugdunum 6-8 Soccer B.
Docos 6-7 Woerden
N^uwkoop 6-7 VEP
WSB 6-7 DONK
WSE 6-6 Alttor
RES. DERDE KLASSE C: Alkmania 4-Aitior 5 3-2,
Bernardus 5-DOSR 5 0-1, Roodenb.6UDWS 3 2-
3. Alph B 5-SJZ 4 7-2
RES. DERDE KLASSE D: Teyl 4-SJC 5 2-7,
Stompw B 3-Foreh 4 2-4, Rijnland 3-SVLV 4 2-7,
üsse 5-UDO 3 3-3, Randst sp 4-Docos 5 0-4.
RES. DERDE KLASSE E DOSR 4-Docos 6 afg.
SJC 6Ri|nland 2 4-9, Bernardus 4-VTL 3 4-3.
Roodenb.5-Randsl sp 31 -5. Foreh 5-UDWS 4 0-0
LANDELIJKE JEUGD
E&ST
1, DOSR-Alkmania 04), UDWS-ROAC79 34).
phen-SJZ 2-4, Foreholte-LFC 2-2, FC Usae-Kic-
kers'69 3-1FC Lfcae eerste periodekampioen
FCLisse 6-12 LFC 68
DOSR 6- 7 Forehotte 6-6
Alkmania 6- 7 Meerburg 6-5
ROAC79 6 7 Kx*ers'69 65
SJZ 6 6 LeidacheB. 6-4
UDWS 6 6 Alphen 61
VIERDE KLASSE B: ODB-SVLV 1-2, Celeritas-
HBS 3-1Quick Steps-RAVA 3-2, Randstad Sport-
WIK 2-1, Spoorwijk-Cromvliet 1-0, BTC-HW 2-1.
RSTE KLASSE A; Volendam-UVS 8-1, Quick
Boys-Ajax 2-4, ADO-DWV 2-2, Noordwi|k-AFC 1-
1. Hollandia-Roodenburg 4-2, WOG-RVC 1-3.
Ajax 611 ADO 65
Volendam 610 OuickB. 5-4
AFC 6 8 Hollandia 5-4
RVC 6 7 Noordwijk 64
UVS 6 6 DWV 63
Roodenburg 6 5 WOG 61
REGIONALE JEUGD
a-junioren
EERSTE KLASSE B: FC üsse-DSO 34). Olym-
pia-Letoen 34), WSB-'s-Gravenzandse SV 63.
WSE-Katwijk 1-2, DWO-VIOS 34). Alphense
Boys-Ri|nsburgse Boys 2-4.
'a-Grav.SV 5-8 FCüsse 64
Olympia 4-7 Leiden 5-4
DWO 67 VIOS 5-4
DSO 5-7 Katwijk 5-3
Rijnsb.Boys 3-6 WSB 61
Alph.Boys 65 WSE 4-0
b-juterer
HÓÓFD»
Eindhoven 69 Helm.Sp.
Graalschap 69 AZ
NAC 5-8 Heractes
De Graafschap eerste periodekampioen.
TOPSCORERS: 1 Petterson (Ajax) 7; 2/3 Stewart
(Willem II) en Bergkamp (Ajax) 6; 4/7.Romano
(PSV), vd Laan (Feyenoord). Roossien (Gronin
gen) en Houtman (Sparta) 5; 8/9 Vanenburg
(PSV) en EBerman (PSV) 4.
DUITSE LOTTO: 1 - 7 27 31 32 - 41Reserve
35.
Spiel 77: 451 01 30.
BELGISCHE LOTTO: 3 -11 13 -17 -18 31Re-
Jokemr: 853 51 09.
RAVA
610 BTC
68
SVLV
6 8 Randst.Sp.
65
O. Steps
6 7 HW
65
58
ODB
6 7 Celeritas
6-4
58
Cromvliel
6 7 WIK
64
67
HBS
6 7 Spoorwijk
62
VIERDE KLASSE D: GSV-Uerdam Sport 48. Ni-
colaas Boys-Moordrecht 1-4, NSV'46Bodegraven
2-1, Schoonhoven-Unio 1-2, Nieuwerkark-ONA 3-
0, Stolwijk-Groeneweg 1-0.
Stolwijk 610 Nicol.Boys 65
Unio 6 8 Bodegraven 65
Moordrecht 6 7 GSV 65
NSV'46 6 7 Schoonhoven 64
Groeneweg 6 6 ONA 63
Nieuwerk. 6 6 Leerdam Sp.
DFDKLASSE: Roodenburg-Exoetetor 2-1
VCS-ADO 2-0, SW-Sliedrecht 168, Fayenoord-
Quk* Boys 64). UVS-RVC 64, Sparta-Spi|ken«s-
se 24).
SW 610 Spijkenisse 5-4
Feyenoord 6 8 Quick B 5-3
RVC 6 8 Excelsior 5-3
Sparta 6 7 ADO 63
UVS 6 6 Roodenburg 62
VCS 6 6 Sliedrecht 60
VROUWENVOETBAL
ZATERDAG
INTERREGIONAAL
EERSTE KLASSE
Kloetinge-Oranje Wit 78. Ter Leede-Stedeco 2-2,
Excelsior P-Riisoord 0-6, Vlissmgen-SC Botlek 6
3. HOV-HBSS 62. Zwart Wit-DSVP 2-1.
ZwartWit 610 HBSS 66
Rijsoord 6 8 Vlissmgen 5-4
Stedeco 6 8 Kloetinge 4-3
TerLeede 6 7 Excelsior 63
HOV 4- 5 Oranje Wit 61
DSVP 6 6 Botlek 5-0
KNVB AMATEURS
EERSTE KLASSE A: Bennekom-Noordwijk 0-2,
Usselmeervogels-Quicfc Boys 08, Sparta N-Go
Ahead K. 61, Katwijk-WOG 18, Rijnsburgse
Boys-FC Lisse 38. Flevo Boys-ARC 2-1, DOS K-
Urkl-8.
KNVB RESERVES
Noordw.2 611 Rozenb.2
Quick B.2 610 Barendr.2
ARC 2 6 0 ASWH2
Katwijk 2 6 7 RWH2
RC12 6 7 Koz.B.2
Rijnsb.B.2 6 6 FC Lisse 2
60
Noordwijk
Katwijk
Usselmeervg.
Ouick Boys
DOSK.
ARC
Rijnsb.Boys
Sparta N.
Flevo Boys
Urk
WOG
FCüsse
Go Ahead K.
Bennekom
3 3 0 9 11- 5
4 119 6 3
3 2 1 8 12- 7
3 2 1 8 6 4
3 2 1 8 7-6
3 1 2 7 16 9
3 1 2 7 12- 5
1 3 2 5-12-14
2 1 3 5 611
2 1 3 5 612
2 1 3 5 7-14
0 3 3 3 4-12
1 1 4 3 619
0 2 4 2 5-10
RES. TWEEDE KLASSE A: Capelle 2-Sportl.2 4-
2. HBSS 2-Zw.Wit 2 1-1, Ouick B.3-Ter Leede21-
1Excels.2-Hoekse B.2 4-0, Zwaluwen 2-DSVP 2
61 gest. Noordwijk 3-Vit.Delft 2 62.
RES. TWEEDE KLASSE B: Altena 2-Oranje W.2
3-2, NSW 2-WGZ 2 0-0, Ouick B.4-ASWH 3 7-4,
Barendr.3-Zwervers 3 61. Lekk#ri.2-SHO 2 1-2,
Spijk.2-Zwerver 2 1-1.
RES. DERDE KLASSE B: üsse 3-lyra 3 2-3, Spi
rit 60egslg.2 1-1, Katwijk 3-Ouick B.5 1-1,
Rijnsb.B.3-Be Fair 2 44). Sportl,6RCL 3 afg,
Jodan B.2-ARC 3 63.
RES. VIERDE KLASSE B: DSVP 6Floreant 2 6
0. Die Haghe 3-Jodan B.3 62, Voorsch 2-Leiden 2
2-1, Maasdijk 3-Zevenh2 1-3, RCL 4-Ha-
zersw B 2 44). DSO 2-Be Fair 3 1-1.
ZONDAG
RES. EERSTE KLASSE: Rijswijk 2-TonegWo 2 4-
6, UVS 2-Nieuwenh 2 4-1. Pependr 2-Lens 2 38.
DCV 2-DHC 2 64. HDVS 2-Westl.2 2-2, Unitas 2-
Wilh.2 alg.
EERSTE KLASSE B: Vitesse D-Rozenburg 62,
ASWH-Serooekerke 1-3, Huizen-Altena 1-1, Spij-
kenisse-Excelsior P. 48, Excelsior M-Marken 38.
Heerjansdam-OSVP 74), NSW-Barendrecht 2-3.
Marken 610 Rozenb. 68
Heerjansd. 6 9 Huizen 67
Excels M. 6 8 Barendr. 67
EERSTE KLASSE C: Spcl.Elim-Genemuiden 67.
DETO-ACV 18. WHC-Be Ouick'28 1-0, Or.Nas-
sau-Valleivogels 61. Drachtster Boys-Spaken
burg 3-3, DOVO-Lunteren 61, WVF-GVW 0-3.
GVW 611 WHC 67
OETO 6 9 Valleivog. 67
Spakenb. 6 8 ACV 67
TWEEDE KLASSE B: Kozakken Boys-Roda
Boys sno, Veen-Scheveningen 1-1, De Zwerver-
Leiden 4-1. Evarstein-'s-Gravenzandse SV 1-1,
Oranje WK-Herovina 62, Haukalum-Nw.Ukker-
land 1-5.
Everstein 610 NwLekkeri. 6-6
Veen 6 9 Or.Wit 6-4
Koz.Boys 6 8 'a-Grav.SV 6-4
RodaB. 5- 8 Heukelum 63
Schevenin. 6 7 Herovina 6-3
De Zwerver 6 7 Leiden 6-1
DERDE KLASSE A: DUNO-Sportluaf46 60.
WOR-BVCB 1-1, 's43ravenzande-Monsler 1-1,
Voorschoten-Sportver'35 08, Hazerswoudse
Boys-Hoekse Boys 0-2. Zwaluwen VI-RCL 0-3
RCL 610 Voorschoten 65
Monster 6 8 Hazersw.B. 65
BVCB 6 8 DUNO 64
Zwaluwen 6- 8 Sportver"35 6-4
WOR 6 7 s-Graveru. 6-4
Hoekse B. 6- 6 Sportlust 6-3
VIERDE KLASSE B: Zevenhoven-ünschoten 4-
0. Kagia-Tor Leede 08, Oudewater-Soccer Boys
1-3. KRV-Floreant 38, Be Fair-TAW 1-1, Jodan
Boys-Oegslgeesl 58
Soccer B 612 Jodan B. 65
TerLeede 6 9 Oegstgeest 65
Zevenhoven 6 9 TAW 64
Kagia 6 6 Oudswater 6-4
KRV 6 6 ünschoten 62
Be Fair 6 6 Floreant 6-2
VIERDE KLASSE B WEST I: Zandvoort75-Swift
48, Aalsmeer-SIZO 78, SMS-OSDO 1-5, Beurs-
bengels-NFC 3-3, Hoolddorp-RCH 3-1. SCW-
Btoemendaal 60.
Zandvoort76 611 Hoofddorp
OSDO 611 Swift
Aalsmeer 611 RCH
SCW 6 7 SMS
Beursbeng 6 6 SIZO
NFC 6 6 Bloemend.
Tonegido 2 69 DHC2
Wilh.2 5-8 HDVS 2
Papendr.2 6-8 Rijswijk 2
Unitas 2 67 Nieuwenh.2
Westl 2 67 DCV 2
UVS 2 68 Lens 2
65
63
TWEEDE KLASSE
Katwijk-SHO 2-4, Oostkappelle-Sliedrecht 61,
Rijsoord-Papendrecht afg, Oegstgeest-Delta Sp
18. Zwad Wit-Berkel 48.
Oostkapelle 612 Zwad Wit 65
Oegstgeest 4- 8 Papendrecht 3-4
Rijsoord 6 7 SHO 6-4
Katwijk 6 6 Sliedrecht 58
Delta Sp 6 5 Berkel 58
Leiden 5- 5
ZONDAG
INTERREGIONAAL
EERSTE KLASSE
KFC 71-RVC "33 48. GDA-Sleutels 08, Donk-
Celeritas 65. Groeneweg-Bloemhol 61, Stolwijk-
VCS 62.
KFC 71 611 Bloemhof 5-4
Groeneweg 6 9 Stolwijk 5-3
Celeritas 6 9 GDA 63
Oliveo 6 0 Donk 62
RVC -33 6 5 VCS 48
Sleutels 6 5
TWEEDEKLASSE
KFC 71-SJC 1-1, SJZ-Alblasserdam 68. Cabu-
auw-Celeritas 28, Bli|dorp-ldna 38. UDO-HSC 2-
KFC71 619 HSC 65
UDO 6 9 SJC 6-4
SJZ 6 7 Celeritas 4-3
Blijdorp 6 7 NSV "46 4-3
Cabuaw 6 6 Alblasserdam 68
REGIONAAL
EERSTE KLASSE
Altior-FC üsse 2-2, Docos-Foreholte 78. Kickers-
Meerburg 2-1, UVS-Alkmania 38
RES. TWEEDE KLASSE A: Veto 2-HMSH 21-1,
RVC 2-Roodenb.2 62. ADO 2-VUC 2 1-3, Ouick
2-Spadaan 2 1-3, Alph.B.2-VCS 2 1-3, VDL 2-
Wilh.3 61.
RES. DERDE KLASSE A: Lugd 2-WSB 2 2-1,
UVS 3-HBS 2 3-3, Soccer B 2-Unio 2 2-1, Nieu
werk.2-üsse 2 2-7, Olympia 2-Gouda 2 0-1,
DOSR 2-BI.Zwad 2 60.
RES. VIERDE KLASSE A: Meerburg 2-SVLV 2 2-
2. ROAC 2-LDWS 2 1-3, Roodenb 6U VS 4 3-2,
SJC 2-Lugd.3 1-1, Alttor 2-Docos 2 1-1, Foreh.2-
Alph B.3 28.
Oocos
UVS
Alkmania
Kickers
WSB
FCüsse
610 LFC
4- 6 Meerburg
6 6 Forehotte
4- 5 Attior
4- 4 Iduna
6 4
5-2 Panathin 48 OFIKr.
3"° Olympiakos 48 Pantontos
Aris S. 48 Serres
4-5
BUITENL.VOETBAL
BELGIE: Lokeren-RWDM 38. Club Luik-Charie-
roi 28. Andertecht-Germinal 48, KV Mechelen-
Rac.Genk 68, St.Truiden-Standard 0-1, AA Gent-
Club Brugge 1-1, Kodrijk-üerse 1-2, CercJe-Ware-
gem 38, Antwerp-Beerschot 38.
TURKIJE: Fenerbahce-Trabzonspor 65,
Adanaspor-Bakirköy 1-1, Genclerbirligi-Bursaspor
2-1, Galatasaray-Karsiyaka 61, Gaziantepspor-
Sariyer 1-1, Aydinspor-Ankaragücü 3-1, Boluspor-
Konyaspor 2-1, Zeytinbumu-Besiktas 08.
ZATERDAG
EERSTE KLASSE: De Sleutels-Valken'68 1-1,
GWS-SVOW 61, Abbenes-HVZ 48, Koudekerk-
Lugdunum 4-1, LSW76Woubrugge 1-1, MVKV-
Alptva 2-3. (eerste periode 6 wedstrijden).
Standard L 614 Andedecht
AA Gent 8-14 KVMechelen
Cl Brugge 614 Charieroi
610
Besiktas 7-17 Genclerb.
Galatasar. 7-16 Aydinspor
Trabzonsp. 7-14 Sariyer
7-13
6 9
68
62
HOOFDKLASSE A: Elinkwi|k-UV9 5-1, Hollan-
dia-Papendrecht 0-2. DWV-Blauw Wit 2-1, WFC-
Wilhelmus 61. RCH-ADO'20 38. Aalsmeer-DCV
28. DHC-AFC 1-3.
RCH
Elinkwijk
DWV
AFC
Hollandia
Papendrecht
Aalsmeer
Wilhelmus
DHC
WFC
ADO'20
UVS
6 3 2 1 0 12- 6
6 4 0 2 8 1611
6 3 2 1 8 16 0
6 3 1 2 7 12-10
6 3 1 2 7 6 7
6 3 1 2 7 7-6
6 2 2 2 6 11- 7
6 2 2 2 6 7-7
6 2 2 2 6 7-9
6 1 3 2 5 1611
6 2 1 3 5 14-17
6 1 3 2 5 610
GWS+16 610 MVKV
Alphia +3 5- 8 HVZ
Abbenes 6 8 Woubrugge
LSW70 6 7 Valken'68
Koudekerk 6 7 Lugdunum
De Sleutels 6 7 SVOW
RES. EERSTE KLASSE: Alphia 2-Voorech.3 62.
üsse 4-GWS 2 48. Katwijk 4-Ouick 8 6 1-4.
Rijnsb.B.4-Sleutels 261. Woubrugge 2-Kagia 2 6
2, Oegstg 3-Noordwijk 4 1-5.
RES. TWEEDE KLASSE A: Leiden 3-Noordwijk 6
2-9, Valken 3-Ouick B 7 1-2, Rijnsb.B.6RCL 5 6
2, Koudek 2-VNL 1 08. KRV 3-Ter Leede 3 4-4.
RES. TWEEDE KLASSE B: Lisse 6ARC 4 4-3,
Kagia 3-KRV 1-14, Noordwijk 6Koudek.3 48, Ter
Leede 4-Rijnsb.B.5 61, TAW 2-Valken 2 4-1.
RES. DERDE KLASSE A: Abbenes 2-Oegstg.4 6
1, Lisse 7-Ter Leede 7 9-2. Noordwijk 8-Rijnsb B 8
2-2, KRV 4-Katwi|k 6 4-4, Ouick B 11 -Kag.a 4 0-3.
RES. DERDE KLASSE B: Valken 4-Oegstg 51 -5.
Foreh 1-MVKV 2 28. Quick B.6Noordw.|k 7 1-5,
Katwijk 7-Riinsb B.9 2-1
RES. DERDE KLASSE C: ARC 7-Katwijk SM,
Leiden 4-Rijnab B 7 118, KRV 60uick B.9 7-4,
Ter Leede 5-Voorsch 6 1-3, üsse 8-WSB 1 1-2
RES. DERDE KLASSE D: Sleutels 3-ARC 6 61.
KRV 5-Ouick B 10 3-2, Leiden 6Ter Leede 6 2-1.
üsse 6Voorsch,4 1-1, VTL 1-Alphia 3 48.
RES. DERDE KLASSE E: SVOW 2-Leiden 5 08
gestkt, Hazersw.B.4-LFC 1 4-2, Kickers 1-ARC 5
1 -4. Alphia 4-Koudek 4 38, RCL 6-Voorsch 5 58.
ZONDAG
EERSTE KLASSE: Stompwijkse Boys-VNL 3-1,
Warmunda-UDO 3-2, ASC-Teytmgen 2-3; Teylrv
gen eerste periodekampioen. VTL-Bernardus 48.
VNA-FC Rijnland 2-1, MMO vrij.
Teylirtgen 58 VN A 65
Warmunda 68 Bernardus 65
ASC 67 VNL 63
Stompw.B. 67 UDO 5-3
VTL 6-7 FC Rijnland 62
MMO 65
RES. EERSTE KLASSE: Attior 3-Stompw B 2 0-
4ASC 2-SJZ 2 7-1SJC 3-ROAC 3 62. Kickers 2-
LFC 2 18. Roodenb 4-UDO 2 n gesp
RES. TWEEDE KLASSE A: Oocos 3-Warmunda
2 58. Teyl 2-WSB 3 3-1. leidsche B 2-üsse 4 1 -
3. SVLV 3-Meerburg 3 63. Randst.sp 2-MMO 2 2-
0. Lisse 3-Dooos 4 2-2. Alph B 4-SJC 41-5, SJZ 6
WSB 4 2-2, DOSR 3-VNL 2 n gesp
RES. DERDE KLASSE A: ROAC 5-Alph B.6 63,
Altior 4-Kickers 34-1, Alkmania 3-SJZ 5 0-2, MMO
3-DOSR 6 3-4, Bernardus 3-Alphen 3 1-3
RES. DERDE KLASSE B: Lugd.4-Foreh 3 28,
UDO 4-ASC 3 4-3, Teyl.3-UVS 6 63, WSB 5-SJC
7 2-1. Warmunda 3-Usse 6 38
DUfTSLAND: Nümberg-Werder 2-3. FC Bayem-
Bor.M'gladbech 4-1, Hertha BSC-Köln 08, Dort
mund-Hamburger SV 1-1, Stut1gar1-Karisr.SC 18,
St.Pauli-Kaiserslautem 18, Leverkusen-Düs-
seldorf 1-1, Wattenscheid-Frankfurt 18. Uerdin-
gen-Bochum 4-1
FCBayem 9*13 Leverkusen 612
Kaisersl. 9-13 WerderBr. 9-11
Frankfurt 9-12 Wattensch. 610
ENGELAND: Arsenal-Norwich 28. Aston V-Surv
derland 38, Cr.Palace-leeds 1-1, üverpool-Der-
by 28. Manchester Crty-Coventry 28. QPRan-
gers-Totlenham 08. Sheffield-Wimbledon 1-2,
Southampton-Chelsea 63, Nottingham F-Everton
61.
üverpool 8-24 Manch.City 8-15
Arsenal 8-18 Manch.Utd. 8-13
Tottenham 8-16 Luton T. 613
FRANKRIJK: Metz-Nancy 48, Nanles-Brest 18,
Bordeaux-Paris SlG 38. Marseille-St Etienne 61.
Toutouse-Sochaux 08, Cannes-Monaco 1-2, Ni-
ce-Auxerre 1-1, Lyon-Montpellier 3-3, Caen-Tou-
ton 28. ülle-Rennes 1-1.
Marseille 12-20 »4etz 12-14
Auxerre 12-17 Montpelker 12-13
AS Monaco 12-15 Brest 12-13
ITALJE: Alalania-lnter 1-1, Cesena-Bari 4-2, La-
zio-8otogna 61, Lecce-Juventus 0-1, AC Milan-
Cagiiari 28. Parma-Sampdoria 08, Pisa-Fiorenti-
na 0-4, Torino-AS Roma 18, Genua-Napoli 1-1.
AC Milan 69 Sampdoria 67
Inter M 67 Atalanta 58
Juventus 67 Genua 5-5
SPANJE: Sp Gijon-Burgos 08, Atl Msdrid-Osas-
una 2-2. Baroetona8ilbao 4-1. Castelton-Tenente
61. Sevilla-Valladolid 18, Mallorca-Betts 18. Za-
ragoza-Vaienaa 2-1, Cadiz-EspaAol 08, R Sooe-
dad-Real Madrid 1-1, Logrones-Oviedo 18.
68
Barcelona 612 Osasuna
Real Madrid 6 9 Sp.Gijon
Seville 6 9 Mallorce
67
PORTUGAL4 Benfica-Estrela 48. Beire Mar-Boa-
vista 28, Chaves-Famakcao 3-1. Farenae-Braga
08. Gil Vicente-Sakjueiros 08, Guimaraes-Pena-
fiel 38. FC Porto-Naoonal 1-2, Sporbng-Urvao 2-
0. Tirsense-Setubal M.
Sporting L 7-14 G Vicente 69
FC Porto 7-12 Beira Mar 78
Bentica 611 V.Guimaraea 78
GRIEKENLAND: Panathinaikos-Panahaiki 08.
Larissa-Olympiakos 1-1, Doxa-Levadia 3-1,
Xanthi-Aris 1 -1AEK-Athinaikos 08, Heraklis-Ser-
res 1-1, Panionios-Apolton 18, Yannina-PAOK 6
2, lomkos-OFI 62.
Waddkixveen, 10km.: 1 Dirks (De Keien Uden)
29.30.2. De Maat (Fortuna Vlaardingen) 29.41,3.
Van Rijthoven (AVR '69 Reusel) 29.44, 4. Stigter
(AAV "36 Alphen aan de Rijn) 29 56,5. Van de Wilt
(Clytoneus Woerden) 30.22, 6. Stam (Sprint Bre
da) 30.43, 7. Van de Wansem (Phoenix Utrecht)
30.57. Vrouwen: 1. Harms (Sparta Den Haag)
34.28, 2 Hombergen (DAK Drunen) 34.42, 3.
Sleeuwenhoek (Avantri Schoonhoven) 35.56, 4.
Vis (Olympus 70 Naaldwijk) 35.50.
Zwole, Marathon: 1 A Siemaszko (Pol) 2.28.10,
2. Van Ri|swi|k (Impala Drachten) 2.30 03, 3 J.
Siemaszko (Pol) 2.33 52. 4. Timmermans (RRA
Rotterdam) 2.35 50, 5. Van Santen (PAC Rotter
dam) 2.37.01, 6. Potte (AV PEC 1910 Zwolle)
2.37 56
Vrouwen: 1 Pekel (De Sprinter Meppel) 3.19.46,
2. Knigge (Jahn II Stadskanaal) 3.25.48,3. Kever
kamp (Atletics Nijverdal) 3.34.10.
Halvo marathon: 1Kappert (Daventria Deventer)
1.07.39, 2. Moravcic (Tsj) 1 08.01, 3. ünnert (Tsj)
1.00.20, 4. Van de Veer (AV Holland Leiden)
1 10 00.5. Winters (AV PEC 1910) 1.11.30,6. Zijl
stra (Argo 77 Groningen) 1.11.45.
Vrouwen: 1 Urbanova (Tsj) 1.20.17, 2 Wijnants
(RRA) 1 23.40. 3. Hendriks (AV PEC 1910)
128.43.
Noordwifkerhout, 15 km.: 1 Van Lent (AAC Am
sterdam) 52.32. 2. Sluys (NSL Noordwijkerhout)
52.35.3. Hens (NSL) 52 44.4 Van Beeien (De Ba
taven Leiden) 52.47, 5. Bamhoom (De Bataven)
52.58,6. Van der Veek (De Spartaan üsse) 52.59.
Vrouwen: 1. Veldhuisen (De Spartaan) 57.51, 2.
Van der Plas (NSL) 1.01.32, 3. Visser (NSL)
1.02.54.
Kerkrade, 12 km.: 1. Lambregts (Unitas Sittard)
35.17, 2 Paumen (Bel) 35 57.3. Mc Adam - Don-
nel (PSV Eindhoven) 36.48. 4. Jaspers (Unitas)
36 53. 5. Van de Mortel (LGD Deume) 36 59, 6.
Fourier (Bel) 37 16.
Vrouwen: 1Van der Bolt (Heerlen) 44.59,2. Vos
(Achilles Top Kerkrede) 48.49,3. Hauser (Achilles
Top) 49.01.
6 km.: 1 Stevens (Bel) 22 35. 2 Mousse (AVON
Heerlen) 23.313 Pelers (Heerlen) 23.54,4.8org-
hans (Achilles Top) 24.15, 5. Wehrung (Unitas)
24 43.6. Frenken (Stein) 25.03. Vrouwen: 1 Bor-
tels (Bel) 27.55.2. De Groot (Caesar Beek) 29.20.
Breda. Hafve marathon: 1Van Vlaanderen (Hel
las Utrecht) 1.02 52, 2 Sasse (AVA 70 Aalten)
1.03.07. 3 Hartveld (AA\T36) 1.04.47, 4. Pragt
(Sparta) 1 04.50. 5 Omae (Ken) 1 04.59.6. Pape
(Hon) 1.05.22. 7. Nijboer (Oaventria) 1.06.41. 0.
Vermeuie (Dynamo 70 Middelburg) 1.06.46, 9.
Van de Wansem (Phoenix) 1 06.57.10 ünneman
(Ton Enschede) i 07.20. Vrouwen: 1 Kleyweg
(Sparta) 1 13.06.2. Farkas (Hon) 1.15.12.3. Bru-
loczki (Hon) 1.15.22.
Utrecht, 4 t 15 km.: 1. AAC 1 (Amsterdam)
3.13.22, 2. AV'34 1 (Apeldoorn) 3.13.25,3. Hellas
1 (Utrecht) 3.19.05, 4. Hon 1 (Zoetermeer)
3.21.29. 5 AAC 2 3.21.56.6 Kimbna (Maastricht)
3 23.39 Vrouwen: 1 Hellas 1 4.02 33. 2. Atilia
(Tilburg) 4.05-16,3- GAC (Hilversum) 4.22.40.
Venetié, internationale marathon: mannen: 1.
Bordm (Ha) 2.13 42.2 Terzer (Ita) 2.15.39.3 Fau
ci (Ita) 2.15.39.
Fürth (BrO), 7600 m: 1. Bablo (Pol) 20.30, 2.
Stains (GBr) 20.34, 3. Versteeg (Ned) 20.39.
Cairo, Afrikaanse kampioenschappen, laatste
dag: mannen: 200 m: 1Gikonyo (Ken) 20,89,2.
Tetengi (Nig) 21,01. 1500 m: 1. K. Tanui (Ken)
3.39,51, 2. Sahere (Mar) 3.39,53, 3. Kibet (Ken)
3.41,49. 5000 m: 1Bitok (Ken) 13.33.30,2. Sam-
bu (Eth) 13.33,90,3. Issangar (Mar) 13.34,30.110
mh: 1. Oyibi (Nig) 14,26. 4x100 m: 1. Nigeria
39.45. 2. Senegal 40,05, 3. Ivoorkust 40,24.
4x400 m: 1. Nigeria 3.04,77.2. Marokko 3.05.89,
3. Oeganda 3.06,06 hinkstap: 1Rabenaia (Mad)
16,61m. discus: 1. Hamad (Egy) 55,80m tien
kamp: 1 Moumene (Mar) 6983. 2. Ozono (Nig)
6869, 3. Bacha (Alg) 6802.
vrouwen: 200 m: 1 Yusut (Nig) 23,19 1500 m:
1Mutola (Moe) 4 25,27.100 mh: 1Yankey (Gha)
13,55, 2. Btdouane (Mar) 13,70, 3. Adesina (Nig)
13,85.4x100 m: 1Nigeria 45,06.4x400 m: 1Ni
geria 3.40,04. hoog: 1. Nda (Ivo) 1,80m. kogel: 1.
Khaled (Egy) 15,21m
Nieuw eg ein Dutch Open.
Mannen enkelspel halve Anates: Susanto - Kur-
mawan 15-121616, Hoyer-Larsen - Aii 169158.
Finale: Susanto - Hoyer-Larsen 1610 158. Dub
belspel halve finales: Setiadi/Subagja - Svarrer-
/Paulsen 158 18-17, Christensen/Lund Chye/Si-
dek 8-15 160 15-12 Finale: Christensen/Lund -
Setiadi/Subagja 1610 15-4. Vrouwen onkelspel
halvo finales: Nedergaard Piche 11-811-4, Ti-
mur - Muggeridge 11-911-3. Finale: Timur - Nee-
dergaard 11-4 11-7 Dubbelspel halve finales:
Stuer-Lauridsen/Nielsen - Kjaer/Olsen 18-14 16
10. Magnusson/Benatsson Mogensen/Dupont 9-
15 158 15-7 Rnafe: Suer-Laundsen/Nielsen -
Magnusson/Bengtsson 169 1611. Gemengd
dubbelspel halve finales: Jönsson/Bengtsson -
Paulsen/Gowers 4-15 169 1610, Chnslensen-
/Mogensen - Kjeldsen/Kjaer 1614 158 Finale:
Jönsson/Bengtsson - Christensen/Mogensen 16
11 158
EREDIVISIE: BS Weert DAS 94-75, Voorburg -
Meppel 8987, Akrides Eindhoven 122-75, Goba
Den Bosch 761Q3, Orca's - Donar 6487, Noord-
kop Canadians 7087
Den Helder 48 Canadians 62
Den Bosch 38 Orca's 62
Donar 48 Eindhoven 62
Akndes 3-4 Voorburg 62
Weert 64 DAS 60
Meppel 4-4 Goba
Weert 2
2-2 Azimma
62
48
PROMOTIEDIVISIE: Rotterdam Zuid Kimbna
7691Luba Leiden Virtus 77-73, Wyba Gronin
gen 69-66, Lokomotiel Gunco 79-78, Celentaj -
Earty Bird 8678, Zeemacht - Basketiers 9484,
OSG Raóng Beverwijk 89 - 72
Beverwijk 3-4 Kimbria 2-2
Basketiere 3-4 OSG 2-2
Luba Leiden 3-4 Virtua 62
Lokomotial 64 Groningen 62
Wyba 64 Celentas 62
Early Bird 3-4 Gunco 28
Zeemacht 3-4 Rott.Zuid 28
EERSTE OIVISIE B: Azimma Weert 2 60-59, Üs
se - Leiderdorp 8786. BVO Alphen Wilskracht
62-71. WSC Voorburg 2 7187
RAYON EERSTE KLASSE: Jumpers New Stars
78-94, Dunckers - BC Verkerk 8673, Shooters -
Blitz 97-59, Elementum - Red Stars 89-63, Gunco
2 - Waddinxveen Flyers 78-94, BVT/Juventus - Ar
gon 11484
RAYON TWEEDE KLASSE: RZ 2 MSV 69-58,
DAS 2 Blue Drakes 68-76, Oegstgeest Guards
69-47, Springers - Grasshoppers 80-90, Hurrica
nes - Luba Leiden 2 8676, Rowic - Goba 2 79-76
JUNIOREN JONGENS
Shooters - Wilskracht 59-56, Goba Leiderdorp
67-81, OSG - BV Groningen 101-73
Vrouwen
EREDIVISIE: Tonego - Den Helder 5887, Luba
RZ - Canadians 6583, Voorburg - üsse 7582,
Akrides Groningen 68-52
Den Helder 38 Canadians 62
Akrides 3-6 Voorburg 62
Luba RZ 3-4 üsse 2-0
Tonego 2-2 Groningen 3-0
Grasshopp. 2-2
PROMOTIEDIVISIE: DAS - Cheetah 64-67. Ora-
gons - MSV 6082, PSV - Rotterdam Zuid 8671,
Orca's - Landslake üons 88-58
DAS 38 MSV
RZ 2 3-4 Orca's
Cheetah 2-4 Dragons 28
PSV 1-2 Landslake 38
EERSTE KLASSE WEST: Red Stars Gunco 61-
55, Grasshoppers 2 - Dunckers 33-32, BVO - OSG
2 48-58, Cady73 - Dunkinn 74-36, Argus - Jum
pers 76-78
JUNIOREN: Dragons - Leiderdorp 5637, Red
Stars Hurricanes 94-49. Grasshoppers -
Shooters 7882
Aziatische speten
Befijng mannen finale: China - Filipijnen 9676.
derde plaata: Zuid-Korea Japan 94-91 Vrou
wen finale: Zuid-Korea - China 77-70. derde
plaats: Taiwan - Japan 9671
Oosterhout. Dutch Open driebanden:
Kwartflnalea: MOIler - Zanetti 3-1 (158 1615 16
6 1611), 1.415 en 1.000; Slroobants - Dielis 62
(9-15 15-4 615 1614 1613). 1,000 en 1.034;
Blomdahl - Yoshihara 38 (162 164 167), 2,250
en 0,722; Jaspers - Bitaiis 62 (165 1615 11-15
158 1611), 1,535 en 1,286 Halve finatet: Jas
pers - Blomdahl 60 (167 1613 1612), 1,364 en
1,000. Slroobants - Muller 60 (158 1610163),
1.500 en 0,679. Finale: Jaspers - Stroobants 3-1
(1615 163 1610 1612). 0,965 en 0.714 Eind
stand en algemeen moyenne: 1 Jaspers 1,276,
2. Slroobants 0,981, 3. Blomdahl 1,687, 4. Muller
1,259.
Borfjn. Internationaal toernooi. Halve finates:
Superzwaargewicht: Baiado (Cub) w o.p. (36
27) van Vanderiijde (Ned), Haydeck (BrD) w o p.
(308) van Hrivnak (Tsj).
Stuttgart, mannen: 1Torrance (Scho) 272 (70
65 64 73), 2. Langer (BrD) 275 (66 67 74 68).
Woosnam (Wal) 275 (75 69 69 62). 4. Olazabal
(Spa) 277 (69 70 69 69), Harwood (Aus) 277 (71
67 70 69), 6. Feherty (Nle) 278 (6968 74 67).
2-4 WSC
3-4 BVO Alphen
3-4 Leiderdorp
ZAALHANDBAL
62 VROUWEN Ererfviate: Tachos - SEW. 619.
Quintus - Nitoc, 2617, V. en L. - PSV. 11-16, VZV -
UVG, 14-14, Foreholte - Hellas. 14-14. Aalsmeer -
OSC, 21-8.
PSV 38 Ouintus 3-3
SEW 3-6 UVG 3-3
Aalsmeer 3-5 Foreholte 3-1
Hellas 3-4 Tachos 3-1
VenL 3-4 OSC 3-0
VZV 3-3 Nitoc 3-0
MANNEN Eerste KlasseRoda7l - Veto, 28-15,
Animo - DES 72.1619, Saturnus - Wings, 11-12,
Wik-EDH. 2613.
Wings 612 EDH 63
Saturnus 6-10 Animo 6-3
Wik 6- 8 Roda 71 63
DES 72 6 7 Veto 62
Tweede Klasse A Atomium HW 70, 9-18,
UVG - Quintus, 1614, EHC - Saturnus 72,19-17.
Tweede Klasse BSnelwiek - MSV, 22-19, DWS
- WEstlandia, 17-16, Actief - Spartaan. 12-11.
VROUWEN Eerste Klasse Saturnus - Ancora,
18-10. Snelwiek - Wik. 11-12, Snelwiek - V el C„
14-10 inhaalwedstrijd Tweede klasse A Ac
tief Veto. 158, DSO - HVC. g a.. Olympia' 72
ODIS, 8-9.
Mannen
HOOFDKLASSE: HGC - Kampong 3-1, Amster
dam - Klein Zwitserland 1-1, Bloemendaal - HDM
4-1Oranje Zwart - Pinoké 2-1Victoria Tilburg 6
1, Forward SCHC 1-1
Amsterdam 611 Kampong 6-4
Bloemendaal 6-11 Pinoké 63
HGC 610 SCHC 6-3
Tilburg 6 B Or. Zwart 63
HDM 6 8 Forward 61
HCKZ 6 8 Victoria 61
OVERGANGSKLASSE B: Breda - Leomdas 3-2,
MEP Nijmegen 18. Schaerweijde - Alliance 7-1,
EHV - Groningen 3-3. Leiden Concordia 0-1,
Union Den Bosch 1-4
MEP 6-11 Union 6-5
Den Bosch 6 9 Schaerweijde 6-5
Leonidas 6 7 Breda 6-5
Nijmegen 6 7 Leiden 6-3
Groningen 6 7 Alliance 63
Concordia 6 7 EHV 63
EERSTE KLASSE B: Rood Wit - Be Fair 18.
Roomburg - Alecto 2-3, Kameleon - Bennebroek
62. Hurley - HBS 60. HIC - Uren 1-2
Uren 611 Kameleon 68
RoodWit 6 0 Alecio 65
Hurley 6 7 HIC 64
HBS 6 6 Bennebroek 6-4
Be Fair 6 6 Roomburg 6-3
TWEEDE KLASSE A: Noordwijk - Evergreen 61.
Cariouche Rijswijk 2-1, Spint - Alphen 1-2, VCL -
HOS 0-2. Dopia - Forescate 1-1
Evergreen 611 Alphen 67
HDS 6 0 Noordwijk 66
Rijswijk 6 7 Spirit 65
Forescate 6 7 Dopie 62
Cartouche 6 7 VCL 68
HOOFDKLASSE: HGC - Kampong 1-1, Amster
dam - MOP 1-1, Bloemendaal - Groningen 2-1,
HDM - Hilversum 2-1Den Bosch - Uren 5-2, EM-
HC - Rotterdam 1-1
6-4
64
Audio-set met CD-speler
AKAI
Midiset met CD-speler
Stofzuiger
Kleuren-tv met Teletekst
made IN JAPM
JVC audio-set. CD-speler
met Edit-funktie, 2 x 50
Watt versterker, digitale
tuner met FM-stereo/MG-
ontvangst en 40 voorkeu
zezenders, dubbel casset
tedeck met High Speed
Dubbing.
HQ-videorecorder met 2 videokoppen.
Timer 8 programma's in 1 maand,
digitaal display, 30 voorkeuzezenders,
OTR-toets, Picture Search, SCART-
aansluiting. Inclusief afstandsbediening.
Blue Air
kapacitc
wasprot
wasproc
hydro-sl
tempera
beveiligi
halve lai
Centrifu
min, tro
roestvr
Akai HIFI-midisysteem met
afstandsbediening. Versterker
2 x 35 Watt, 5-bands equalizer,
tuner met FM-stereo/MG/LG-
ontvangst en 24 voorkeuze
zenders. Dubbel cassettedeck,
volautomatische platenspeler,
CD-speler. Kompleet
met luidsprekerboxen.
Aristona stereo-kleurentelevisie met Teletekst,
63 cm donkere flatsquare beeldbuis. Directe
frequentiekeuze, 60 voorkeuzezenders, sleep-
timer. elektronisch slot, stereoversterker
2 x 20 Watt, taalkeuzeschakelaar.
Electrolux 1000-Watt stofzuiger met elek
tronische zuigkrachtregeling d m v.
schuifregelaar. Metalen buizen, snoer-
oprolautomaat en W a
opbergvak voor
hulpstukken.
Panasonic monitor-look kleurentelevisie met 55-cm
FST-beeldbuis en Teletekst. Automatisch zender
zoeksysteem met 30 voorkeuzezenders, sleeptimer
en afstandsbediening.
ROVA TO maakt deel uit van een landelijke keten
met 50 speciaalzaken in audio, video en huishoud
electro. Dat betekent pnma voorlichting en service,
geselecteerde merk artikelen en uitgekiende tman-
cienngsmogehjkheden. Maar ook bezorgen-aan-
huis plus de zekerheid van een betrouwbare garan
tie en eigen technische dienst.