De rust lijkt teruggekeerd Katwijk vloert WOG in slotfase FC Lisse benut de kansen niet Noordwijk: ongeslagen Actief Leiden bijt opnieuw in het stof Quick Boys houdt Usselmeervogels in bedwang WELKE SPORTCLUB WINT 500,- VOOR DE CLUBKAS? 4b MAANDAG 8 OKTOBER 1990 SPORT PAGINA 17 Negatief spel baat Harderwijkers niet KATWIJK Katwijk heeft zater dag aan den lijve ondervonden wat het is om (mede)koploper te zijn. WOG, kennelijk onder de indruk van die hoge ranglijstposi tie, was beducht voor een afstraf fing en kwam louter naar de kust plaats om treffers te voorkomen. Na negentig minuten leek deze laffe houding de Harderwijkse voetballers nog succes op te leve ren ook. In extra tijd zorgde inval ler André de Best echter voor ge rechtigheid door de bal keihard in het WOG-doel te knallen. De feestvreugde in Katwijk na afloop was groot, zeker nadat bekend was geworden dat medekoplo pers ARC, Quick Boys en Ussel meervogels één of meer punten lieten liggen. WOG—trainer Jan Verheijen liet voor de wedstrijd al weten het initiatief aan Katwijk te laten en op de counter te gokken. Als re den hiervoor gaf hij de stormach tige wind op. "Wij zijn niet ge wend om met storm te spelen, Katwijk wel". Zelden zal een trai ner door zijn spelers zó op de wenken zijn bediend als Verheij en zaterdag. De Harderwijkers waagden zich slechts af en toe over de middenlijn, en meden het Katwijkse strafschopgebied als heerste daar een verschrikkelijke ziekte. Katwijk moest het spel spel ma ken en deed dat zoals het een kop loper betaamt. Vanuit de defensie werd over het algemeen goed op gebouwd. Henri Pouw stond meer dan eens aan de basis van de vele goed verzorgde aanvallen die Katwijk in het eerste half uur liet zien. De kansen stapelden zich dan ook op. Met name de spitsen Gijs Collé en Piet van Duyn kre gen grote mogelijkheden, maar precisie en geluk ontbraken. Col lé zag binnen een tijdspanne van zestig seconden een bal op de paal belandden en vervolgens een inzet, via het lichaam van doel man Martin Bakvis en de lat, over het doel gaan. Toen de Leidenaar even later na een geslaagde solo zijn stiftbal ("Ik had gewoon hard uit moeten halen, dat zit-ie ze ker") wederom gepakt zag door Bakvis kwam de frustratie boven drijven. Vanaf dat moment rea geerde Collé zijn ontevredenheid over zijn falen op scheidsrechter Koopman af. Volkomen onte recht overigens. De arbiter uil Halsteren floot namelijk prima. Hij noteerde al na vijf minuten WOG-speler Jan Beers, die een aanslag op de benen van Marcc van der Plas pleegde, om daarnt zo min mogelijk de fluit in de mond te nemen, wat het spel ter goede kwam. Nadat de wisselvallige rech terspits Kees Kraaijenoord in de 34ste minuut een prachtige lob ternauwernood gekeerd zag door Bakvis, zodat ook de zoveelste goede mogelijkheid geen treffer opleverde, sloop de onzekerheid enigszins in de Katwijkse ploeg. De aanvallen verliepen minder vloeiend en sommige spelers pro beerden via individuele acties een doelpunt af te dwingen. WOG, vorige week nog de baas over Rijnsburgse Boys, durfde zich iets vaker op vijandelijke helft te begeven, maar zag alle ini tiatieven richting Katwijk-doel gedwarsboomd door de regelma tig meevoetballende keeper Teun van Duivenbode. Arie Lagendijk zal zijn r in de rust ongetwijfeld hebben opgedragen hun eigen spel te blij ven spelen om te wachten op die ene kans die wel een treffer op zou leveren. Dat 'eigen spel spe len' zat er echter niet meer in. Het niveau van het eerste half uur haalde Katwijk na rust niet meer. De oranje-witten leken al hun kruit tijdens het eerste bedrijf verschoten te hebben. De gasten uit Harderwijk, met Gozen Ma- zier in de gelederen voor de met een liesblessure afgehaakte spel maker Ben Michelsen, kwamen wat vaker in de buurt van Van Duyvenbode. Vlak na rust legde rechterspits Marcel de Haan de bal beheerst terug op de in kans rijke positie verkerende Evert- Jan Jansen. De centrumspits wist echter geen raad met deze moge lijkheid. Voor de gasten bleef het bij deze ene kans. Het "neem de tijd", dat Verheijen zijn spelers bij iedere spelhervatting toe schreeuwde, gaf aan dat WOG geen enkel aanvallend risico wenste te nemen. De slotfase, waarin Katwijk ge forceerd op zoek ging naar de overwinning, bracht veel span ning maar weinig fraai voetbal. Daarover klaagde echter nie mand meer nadat André de Best, in het veld gekomen voor de in de tweede helft onzichtbare Piet van Duijn, in de extra tijd een lange bal van Leon Meijs, loeihard in de touwen schoot. "Hopeloos, zo'n negatief inge stelde tegenstander, mokte Collé na afloop. "Wel leuk dat ze in de laatste minuut alsnog onderuit gingen." Over de perspectieven van Katwijk: "Nu we toch zo hoog staan kunnen we meedin gen naar de eerste periodetitel. Zo'n titel is dit seizoen namelijk ons doel. Het zou aardig zijn als dat in de eerste de beste periode al lukt". In het WOG-kamp wer den na afloop de wonden gelikt. "In de laatste minuut eraan gaan, ik ben er ziek van" aldus Verheij en, die vergat te vermelden dat hij deze nederlaag louter aan zichzelf te danken had. JAN BROUWER DE KONING LEIDEN - Noordwijk gaat als een speer door de eerste klasse en is nog steeds de enige ongeslagen ploeg. Afgelopen zaterdag be hield het team van John Eelman die status na een 0-2 zege bij hek- kesluiter Bennekom. De vraag is of Noordwijk ook nog meedoet als straks de prijzen worden uit gereikt. want meer dan eens ging de kustploeg aan eigen labiliteit en overschatting ten onder in het heetst van de strijd. "Dat zal nu minder snel gebeu ren", zegt Leonard van Utrecht, die tegen Bennekom zijn rentree maakte na een kuitbeenblessure. "We zijn veel meer een eenheid geworden. Er zijn geen kliekjes meer. Ik verwacht niet dat we net als voorgaande seizoenen weer een terugslag krijgen in cruciale wedstrijden". De rood-witten behaalden een regelmatige en verdiende over winning bij de sukkelende Ben- nekommers die vorig seizoen op een haar na het kampioenschap misten en nu troosteloos onder aan staan met twee punten uit zes wedstrijden. Jacques Scholten brak de score open. De linkshalf reageerde goed op een diepe bal en passeerde Bennekom-goalie Jeroen Moormans met een schit terende lob. De derde seizoens treffer van de nieuwkomer viel ongeveer twintig minuten na de pauze. Omdat de thuisploeg op jacht ging naar de gelijkmaker ont stond er ruimte voor de Noord- wijkse spitsen. Invaller Ralph Pronk (voor Timo Gerlof) kon daarom op vrijwel identieke wijze als Scholten doelpunten. Het ver zet van Bennekom was daarmee gebroken. Ted van Berkel viel nog in voor Patrick Scheurwater om de Noordwtjkse afweer nog wat te verstevigen. Maar de kan sen die er ontstonden waren voor al voor de Eelman-ploeg. Voor Bennekom-speler Ar- mand Mannen eindigde de wed strijd helemaal triest. In de laatste minuut haalde hij de doorgebro ken Fred Luesken neer en dat was voor arbiter Campmans re den om de speler naar de kleedka mers te sturen. Noordwijk ontsnapte eerder in de wedstrijd zelf aan een rode kaart. Gerard van Roon ontnam de gastheren een doelkans door de bal in zijn handen te pakken. Volgens de Bennekommers was hier een rode prent eerder op zijn plaats geweest. Behalve Van Roon kreeg ook Noordwijk-aan- voerder Rene van Staveren een boeking vanwege het vasthouden van een tegenstander. Matig RB wint toch RIJNSBURG - Het is FC Lisse nog niet gelukt punten winst te boeken ten koste van Rijnsburgse Boys. Vorig seizoen gingen de Lissenaren twee keer het schip in en ook zaterdag trokken de Rijnsburgers aan het langste eind (3-1). "Als we een keer in de ge legenheid waren een punt of meer van Rijnsburgse Boys te pak ken, dan was het vandaag wel", stelde trainer Eilander direct na af loop vast. "Wat speelde die ploeg slecht. Ik vond ze twee klassen minder dan vorig seizoen". Wat ging er fout? Charles Schippers (5) en doelman Nico Groeneweg, beiden van FC Lisse, zijn in gepeins verzonken na de tweede treffer van Rijns burgse Boys. ('o»o Lock Zuydcrdul "Die jongens voetbalden zelfs sü- perslecht", vervolgde Eilander zijn analyse. "Zo matig heb ik ze nog niet eerder gezien. Wij waren veel meer aan de bal, maar als je niet scoort houdt alles op. Ik kan ze er moeilijk zelf intrappen. We creëer den een paar kansen, die niet benut werden. De overtuiging ontbrak, de vonk sloeg niet over. We hebben in zes wedstrijden vier goals gemaakt, veel te weinig natuurlijk". Ook Boys-trainer Kurver ("FC Lisse LEIDEN Ook in de uitwedstrijd tegen De Zwerver uit Kinderdijk is Leiden er nieriin geslaagd iets toe te voegen aan het ene wedstrijdpuntje dat de ploeg tot nu toe vergaard had. Na een alleszins acceptabele ruststand van 1-1 werd uiteindelijk met 4-1 verloren. Het jonge team speelde een aardi ge eerste helft. Het eerste kwartier was duidelijk voor de thuisclub, maar Leiden gaf goed partij. On danks een reeds in de zevende mi nuut opgelopen achterstand bleef de ploeg aanvallen. Dit spel werd na een half uur beloond met de gelijk maker. Hoewel Rob Bink nog niet op zijn oude niveau zit, was hij het toch juist die voor de gelijkmaker tekende. Na deze treffer waren er di verse mogelijkheden voor een voor sprong voor Leiden, maar zoals al vaker dit seizoen zat het de aanval lers niet mee. Ramses van Bostelen en opnieuw Bink konden de kansen niet verzilveren. De eerste acht minuten na de pau ze waren beslissend voor de wed strijd. Na vijf minuten kwam De Zwerver op een 2-1 voorsprong. Drie minuten later kreeg de thuis club een strafschop, die ook benut werd. Hadden de Leidenaars na de 1-1 ruststand nog de hoop op een goede tweede helft, na de 3-1 achter stand ging elk vertrouwen daarin verloren. Vlak voor tijd voerde De Zwerver de produktie nog op met een vierde treffer. Het beeld van de wedstrijd was zoals in de voorgaande duels. Een aantal jonge spelers bij Leiden vo rig jaar nog acterend in de A-junio- ren, komt kracht en ervaring te kort om tot succes te komen. Er wordt hard gewerkt, waarna het moeilijk te accepteren is, dat de ploeg na zes wedstrijden nog steeds met dat ha telijke ene puntje onderaan op de ranglijst staat. Leiden dient snel enige punten te behalen om niet de gehele competite achter de feiten aan te moeten blijven lopen. Ab Fafié in beeld bij Eindhoven ROTTERDAM (GPD) - Ab Fafié en Lex Schoenmaker behoren tot de kandidaten voor de functie van technisch directeur bij de eerste di visieclub Eindhoven. Andere gega digden zijn Theo Laseroms, Jo Bon- frere, Arie Steehouwer en Doeke Hulshuyzen. De functie is vakant sinds het vertrek van Jacques de Wit naar FC Antwerp. Eindhoven neemt deze week een beslissing. Deze zal worden bekend gemaakt na de wedstrijd van woensdag avond, waarin Eindhoven de twee de periodetitel kan veroveren. krijgt het heel moeilijk dit seizoen") was niet tevreden. "Het was niks. Alleen over de uitslag heb ik weinig te klagen. De opbouw was veel te onrustig en de scherpte ontbrak". Kurver begon het duel met Hans Zwaan en Hennie Koet ("Hij heeft deze week voor het eerst twee keer getraind") op de bank. Mede daar door mochten de jongelingen Gert van Beelen en Peter van Duijn als respectievelijk rechter vleugel ver dediger en laatste man debuteren in de basis. Kurver: "Over die twee ben ik tevreden, ze hebben het niet slecht gedaan. Over anderen, en dan met name de middenvelders van wie je mag verwachten dat ze de kar trekken ben ik minder te spreken". Gevaarlijk FC Lisse, net als Rijnsburgse Boys gestart met drie spitsen, was het eerst gevaarlijk. Tot twee maal toe testte Marc Ens met kopballen de kwaliteiten van Jan Blankespoor. Een schot van Leon Hoep, gelost nadat de doelman de tweede kopbal van Ens gekeerd had, leverde ©ok al geen resultaat op. De eerste keer dat de Rijnsburgers aan de poort ram melden was het gelijk raak. Ron Carli vuurde vanaf zeker 25 meter op het door veteraan Nico Groene weg verdedigde Lisse-doel en zag tot zijn genoegen dat de sluitpost zich volkomen verkeek op zijn ef fectvolle schot. Veel meer zouden de Rijnsbur gers, voor deze gelegenheid in het rood/zwart gestoken, in de eerste helft niet presteren. Voor Lisse bracht Eric Kattenberg nog een kansje om zeep. In de tweede perio de had bij Lisse Hoep plaats ge maakt voor Charles Schippers. Net als zijn ploeggenoten liep de inval ler over van ijver, alleen als het op afwerken aankwam gaf FC Lisse niet thuis. Rob Vermeulen kopte naast en Leon van der Zwet zag tot Arte van Duyn (archieffoto i.oek Zuyderduln) houdzucht van de nieuwe man. In dit stadium gunde de Leidenaar Van de Werf waarschijnlijk het voordeel van de twijfel. Anoniem Het klinkt gek, maar misschien zijn de Katwijkers wel beter af met een tamelijk anonieme remise dan met een overwinning op de roodwitte concurrent. In dat geval zouden alle ogen gericht zijn op Van de Werf en zijn jongens. Nu kan de Katwijker, die in allerijl een scout heeft aange steld, meer kennis van de eerste klasse zaterdag verzamelen. Zo ging een Katwijks gezelschap met onder anderen Gert Aandewiel spoorslags van Spakenburg naar Helmond, om daar de tegenstander van volgende week in het toernooi om de KNVB-beker te observeren in de wedstrijd tegen AZ. De jongste Aandewiel kon onder weg terugzien op een redelijke wed strijd. Als hangende centrumspits voetbalde hij verzorgd, maar aan doelpogingen kwam hij niet toe. Dat was de makke bij Quick Boys, dat de overijverige Arie van Duyn vaak als laatste schakel van een aan val overhield. De balveroveraar- twee keer toe een inzet door Blanke spoor gekeerd worden. Rijnsburgse Boys beperkte zich tot een paar countertjes, die ook al weinig overtuiging uitstraalden. Toch zou een van die uitvallen de tweede goal tot gevolg hebben. Piet Janmaat, even tevoren nog in een perspectiefrijke situatie op Groene- pur-sang is minder dan Aandewiel of Edwin Otte gezegend met een zuiver schot, maar kwam meer dan eens in de positie om een doelpo ging te wagen. Op slag van rust ging zijn schot op aangeven van Van der Kley net voorlangs. Vlak na de pau ze bood Aandewiel Van Duyn uit een vrije trap van Otten een niet te missen kans. Zijn kopbal ging ech ter rakelings naast het doel van Ray mond Koopman. Ook Usselmeervogels stichtte bij vlagen gevaar. Omdat de spitsen Henk Schulz en met name Theo Ies- berts (vervangen door Arie de Graaf en Peter Wolfsen) het vaak lieten af weten, kreeg Gérard van der Nooy extra gewicht op zijn schouders. Hij kwam alleen in het begin van de tweede helft een paar maal in de buurt van Van der Niet. De robuus te doelman redde één keer fraai en één keer op het nippertje. Vervol gens stuwde hij zijn manschappen met verre uittrappen weer richting zijn collega Koopman. Andere 'vooruitdenkende' Kat wijkers waren de backs Hans van der Plas en Kees Haasnoot. De laatste verdedigde scherp en ging daarbij één keer over de schreef en in het boek bij scheidsrechter Zwaans. Ook de andere rechtsback, Jeroen Peters, werd geboekt. Een charge op Hans van der Plas van de bij gebrek aan beter tot 'man van de wedstrijd' uitgeroepen Vogel vond geen genade in de ogen van Zwaans. Evenwicht alom dus op sport park Westdijk, waar Quick Boys al leen op punten won. Maar de be langrijkste winst voor de Katwij kers was dat na een week kommer en kwel de aansluiting met de zater dag amateurtop behouden bleef. De komende twee weken is het beker duel tegen Helmond Sport de enige sportieve onderbreking van de sere ne rust op sportpark Nieuw Zuid. TIM BROUWER DE KONING weg gestuit, tilde de stand in de 66ste minuut na voorbereidend werk van Carli en de dit keer on zichtbare Erwin Hermes naar 2-0. Als beloning werd Janmaat direct gewisseld door Kurver. Koet, na zijn zaalvoetbalakkefietje kennelijk weer in genade aangenomen, was zijn vervanger. De invaller stond nog geen twee mi nuten binnen de lijnen of hij veran derde de score op aangeven van Leon Vonk in 3-0. Voor Eilander was een en ander aanleiding er in de persoon van Ron Kuilboer nog een vierde spits tegenaan te gooien. Maar ook Kuilboer kon zijn team niet uit de brand helpen. Scheids rechter Baas, die in het laatste kwar tier ineens van een goede leidsman in ben warhoofd veranderde, moest eraan te pas komen om FC Lisse aan zijn eretreffer te helpen. Vlak voor tijd zag hij als enige in een actie van Van Beelen tegen Van der Zwet een strafschop, die Rob Vermeulen benutte. Eilander: "Ik vond het eerlijk ge zegd een cadeautje." Daarvoor, in een periode dat de wedstrijd al lang en breed gelopen was, had Vonk de paal geraakt, was Wim Hooymans vrij voor Groeneweg niet koel bloedig genoeg geweest en had Ens niet kunnen profiteren van een fou tieve terugspeelbal van Andrics Wendt. In de slotfase nam bij Rijns burgse Boys Zwaan de positie over van de geblesseerde Hermes. Carli en Vonk kregen een waarschuwing van Baas. CHRIS HARTMAN RCL aan kop LEIDEN Na de 0-3 overwinning op medekoploper Zwaluwen Vlaar- dingen gaat de ploeg uit Leiderdorp alleen aan de leiding en ligt de eer ste periodetitel in het verschiet. Leo van de Wetering tekende voor alle treffers. Het leek alsof Van de Wetering een voorschot wilde nemen op de komende vier wedstrijden. Door de ongelukkige uitsluiting van vorige week dient hij deze wedstrijden aan de kant te blijven. Gelukkig echter voor hem en Theo de Waard zit daar een bekerduel van volgende week bij. Een sterk collectief opererend RCL troefde de thuisclub op alle fronten af. Dit resulteerde in de der tiende minuut in de eerste treffer. Edwin Grootendorst was op de flank de verdediging te snel af en lanceerde een voorzet op maat, die door Van de Wetering hard werd in gekopt. Een minuut voor rust zou den beide spelers dit kunstje nog een keer herhalen wat resulteerde in de 0-2. Tussendoor liet Zwaluwen de kans op de gelijkmaker lelijk lig gen. Bij een van hun aanvallen wist Aad van Tongeren niets anders te doen dan de tegenstander Martin Krommert neer te leggen. De door Krommert zelf genomen strafschop werd door Ron Sinteur prachtig ge stopt. In de tweede helft kon Sinteur zijn kunnen tonen bij de reeks van aanvallen die Zwaluwen lanceerde op zijn doel. Sinteur wist echter van geen wijken. In de laatste minuut zette Van de Wetering de kroon op zijn werk door vanaf de middenlinie de gehele verdediging incluis dc keeper te omspelen en voor 0-3 te zorgen. Theo de Waard, die het zich kon veroorloven om zowei Ben Heemskerk als Andre Zonneveld op de bank te zqtten, lijkt dit sei zoen de juiste weg gevonden te heb ben om zijn team aantrekkelijk en succesvol voetbal te laten spelen. Bloedeloze deling van Voorschoten LEIDEN SV Voorschoten heeft afgelopen zaterdag werd in een ma tige wedstrijd een bloedeloze 0-0 be haald tegen Sportvereniging 35 uit Den Haag. Waar de wedstrijd nog een aardig eerste bedrijf kende, was de voort zetting na rust nauwelijks de moeite waard. Beide ploegen kregen daar door niet meer dan waar ze recht op hadden. In de eerste helft WWi II aan beide zijden een paar kansen. Zo moest verdediger Rob de Jonge van de thuisclub alle zeilen bijzet ten om een bal van de doellijn te ha len. Aan de andere kant hadden Rick Abma en Jan Bogerd de kans om Voorschoten op winst te zetten. Beiden faalden in dc afwerking Na rust hadden Hein de Graaff en Paul van Paassen moeten scoren maar ook zij lieten dc kansen onbe nut. Door dc harde wind en het slechte voetbal was de tweede helft nauwelijks het aanzien waard. Ruud Boendermuker was een van de meest ongelukkige spelers. Vlak voor tijd werd hij om onduidelijke redenen opgeschreven door de scheidsrechter. gels. LEIDEN De rust bij Quick Boys lijkt teruggekeerd. Na een roerige week waarin jeugdtrainer Arjen van de Werf het roer van de opgestapte Melbi Raboen overnam, bleken de Katwijkers zaterdagmiddag ruimschoots opgewassen te gen medekoploper Usselmeervogels. Dat de Zuiderzee- brigade van Hans van der Zee op eigen terrein nog een punt overhield aan het doelpuntloze treffen (0-0), had alleen te maken met de onmacht van Quick Boys om enkele uitgele zen mogelijkheden tot scoren te benutten. loopgravenoorlog stuurden de twee karakteristieke zaterdagclubs toch wel enigszins op een 'grootmeester- remise' aan. De verdedigingen zijn beide hecht. Van der Zee kon bo vendien, anders dan vorige week te gen Noordwijk, weer een beroep doen op zijn aanvoerder Ruth van de Groep. Achter de oerdegelijke voorstopper Wim Muys straalde de van een blessure herstelde laatste man de broodnodige rust uit. Van de Werf op zijn beurt was zielsge lukkig, omdat Richard Hoogervorst zich in zijn gelederen tot het einde toe staande hield. Steeds nadrukke lijker trekkebenend verbeet de libe ro de pijn die zijn rechter dijbeen hem bezorgde. Na afloop kon hij al leen nog strompelen, maar de orga nisatie in de verdediging van Quick Boys had er ten minste niet ondei geleden. Ingrijpend wijzigen was wel het laatste waaraan Van de Werf be hoefte had. De interim-trainer had vrijwel klakkeloos de laatste basis van Raboen ("In mijn ogen een kan jer") overgenomen. Alleen stond plotseling Tom van der Niet en niet de tijdens de warming up gebles seerd geraakte Dirk Varkevisser on der de lat. Quick Boys toonde zich in het door 2000 toeschouwers om zoomde Vogels-veld een gelouterd en volwassen elftal. Alleen wissel speler Fred Kanbier, pas een kwar tier voor tijd ingezet voor de ijverige maar vrijwel ongevaarlijke Frenk van der Kley, had moeite met de be- Voor Van de Werf was de middag ondanks het inleveren van de (ge deelde) koppositie in de eerste klas se A meer dan geslaagd. "Het was voor ons noodzaak om niet te verlie zen", zei de nieuwe roerganger, die in elk geval vier weken zonder dis pensatie de Katwijkse hoofdmacht mag begeleiden. "Op deze manier kunnen we bovenin blijven mee draaien. Dat levert niet altijd spran kelend voetbal op, hoewel ik vond dat wij tegen Usselmeervogels het beste veldspel lieten zien". Zijn huidige collega en voormali ge leermeester Van der Zee Van de Werf diende bij Quick Boys als hulptrainer onder de man uit Die- men - kwam andersom redene rend tot dezelfde conclusie: "Wij hadden het beste veldspel, maar Quick Boys kreeg de beste kansen. Daarom mogen wij niet klagen. Al hadden wij ook kunnen winnen". Trainerspraat van het zuiverste water, maar dit keer met een kern van waarheid. Quick Boys speelde voor wat het waard was. Dat ge beurde dikwijls op de helft van de tegenstander. Uit het Katwijkse of fensief vloeiden diverse kansen voort, die de 'typische 0-0 wedstrijd' hadden kunnen beslissen. Maar hoe langer een doelpunt van de gasten uitbleef, des te groter de kans op een succesvolle uitval van de Vo- Grootmeesterremise Zonder zich te verlagen tot een Winkelcentrum Winkelhof is jarig en wil dat weten ook! Van 19 t/m 27 oktober vieren wij feest. Onderdeel daarvan is een wedstrijd waaraan alle sportclubs uit Leiderdorp en omge ving kunnen meedoen. Welke club komt op woensdag 24 oktober a s. A met de meeste leden (in sporttenue!) naar Winkelhof in Leiderdorp en wint maar liefst 500,- aan Winkelhof-waar debonnen? De telling vindt plaats rr-r-.TirT,T om 15.00 uur WINKEL '2 Voor inlichtingen kunt u bellen met: 071 - 896600.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 17