Zij zocht Ik vond OPENBARE VERKOOP FAMILIEBERICHTEN Notaris H. F. G. Moussault te Roelofareridsveen is voornemens op de dinsdagen 16 en 23 oktober a.s. telkens om 11.00 uur in Restaurant "De Fransche Brug". Westeinde 83 te Roelofarendsveen, respectieve lijk bij inzet en afslag PUBUEK TE VERKOPEN EX ARTIKEL 1223 BW a het woonhuis met toebehoren, erf en tuin, liggende te Roelofarendsveen aan de Floraweg 3, kadastraal bekend gemeente Alkemade. sektie K, nummer 1424, groot dertien are vijf en zeventig centiare, b de kwekerij, bestaande uit een schuur met kassen en ketelhuis, tuinland, pad en water, liggende te Roelofarendsveen naast en achter het woonhuis, plaatselijk gemerkt Floraweg 3, kadastraal bekend gemeente Alkemade. sektie K, nummer 1425, groot een en zestig are vijf en twintig centiare, c een perceel grond en water, liggende te Roelo farendsveen nabij de Floraweg, kadastraal bekend gemeente Alkemade, sektie K, nummer 1679, groot twaalf are. d een perceel tuinland met kassen en water, lig gende te Roelofarendsveen achter het woonhuis Floraweg 5, kadastraal bekend gemeente Alkema de, sektie K, nummer 1821, groot een en zestig are vijftig centiare. Aanvaarding/Betaling koopsom: aanvaarding bij be taling van koopsom uiterlijk op vrijdag 23 november a.s.; gegadigden dienen op de veiling desgewenst een ver klaring van hun bankrelatie te kunnen overleggen be treffende hun financiële gegoedheid. Bezichtiging: uitsluitend in nader overleg na telefonisch afspraak via Makelaarskantoor B V. Makelaarscombi natie Holland West-CMK te Alphen aan den Rijn op don derdag 11 en 18 oktober van 14.00 tot 16.00 uur n.m. (tel. 01720-91646). Veilingnotities en andere inlichtingen ten kantore van notaris H F G. Moussault, Langeweg 50, Roelo farendsveen (tel. 01713-19115) (fax 01713-16298) Vaste lasten op jaarbasis 3.322,21 Achterstallige lasten ƒ5.529,90 Roerende goederen zoals onder meer plastic bakken, ontbolmachine e.d. zullen in de veiling worden begre pen. THEO VERBIEST Penningmeester van de Centrale Diakonie van de Herv. Geref. Kerkgemeenschap in Leiderdorp Jesaja 40:6-8 Leiderdorp. 5 oktober 1990 Namens de Centrale Diakonie B.C. DEN DEKKER, voorz. J.F. PELS-DE MOED. secr. THEODORUS VERBIEST voormalig chef van de afdeling Comptabiliteit Wij herdenken de heer Verbiest als een inne mende persoonlijkheid die op een bijzonder ac curate wijze zijn werkzaamheden verrichtte. Wij wensen zün familie de kracht toe dit verlies te dragen. Leiden, 5 oktober 1990 Namens de Sociale Verzekeringsbank Leiden H. GEELEN. directeur In de Verenigde Staten, waar hü zo graag op vakantie was. is op 28 september 1990 geheel onverwacht overleden onze lieve vader, schoonvader en dierbare vriend PETER BIK Drager van het Verzetskruis Hij was 65 jaar. MARJOLEIN en BERT PIM en TONNV CAMIEL en GINETTE MIENEKE LOS Corr.adres: Buizerdhorst 99, 2317 DC Leiden Wij nemen afscheid van hem in de aula van de begraafplaats "Rhijnhof" nabij het HaagsChe Schouw te Leiden op woensdag 10 oktober om 14.00 uur Daarna vindt de begrafenis plaats in het fami liegraf aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in Restaurant "Het Haagsche Schouw". Langs deze weg zeggen wij allen hartelijk dank voor het medeleven en belangstelling betoond na het vrij plotseling overlijden van onze lieve vader en grootvader Petrus Hendrikus van Steijn Het is ons allen tot grote steun geweest. Voorhout, oktober 1990 ir randstad uitzendbureau Zij zocht een baan als typiste of receptioniste. Misschien was een com binatie ook mogelijk. Ze was nog niet zo lang van school af (Havo meteen 9 voor Frans). In haar vrije tijd had ze haar typediploma ge haald en daarna volgde ze via Randstad een cursus tekstverwerken. Hobby's? Ze ging vaak naar hei museum en als je lezen een hobby noemtze las alles wat los en vast zal. Uit eindelijk zou ze best wel iets in die richting willen doen. Maar vroeg ze zich af hoe krijg je dat voor elkaar? Ik vond twee banen die bij haar pasten. Een handelsonderneming zocht een typiste En een internationale uitgeverij van kunst boeken had vooreen wal langere periode een receptioniste nodig. Ik raadde haar aan om de uitgeverij te kiezen Ze moest overigens zowel een tekstverwerker als een telex kunnen bedienen ook dal kon ze bij Randstad snel onder de knie krijgen). En tenslotte was een aardig mondje Frans zeker niet onwelkom. Pas de problèmc. Randstad houdt niet van half werk Randstad Uitzendbureau, de grootste uitzendorganisatie van Nederland, biedt ieder jaar ruim 300.000 vacatures aan voor tijdelijk werk. Randstad heeft ca. 230 vestigingen verspreid over heel Nederland. Iedere vestiging beschikt over gespecialiseerde medewerkers die op de hoogte zijn van wat er in de verschillende beroepsgroepen gaande is. Randstad is ook gevestigd in Belgie, Duitsland, Frankrijk en Engeland. Voor uw medeleven en belangstelling na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Margaret Lowies-Williams J. W. E. Lowies kinderen, klein- en achterkleinkinderen Leiden, oktober 1990 Hiermede wil ik u hartelijk danken voor uw be langstelling en medeleven in de voor mij zo moeilijke dagen tijdens de ziekte en na het over lijden van mijn lieve man Jacob Klootwijk Daar het mü onmogelijk is ieder persoonlijk te bedanken, hoop ik dat u langs deze weg mijn er kentelijkheid wilt aanvaarden. J. H. M. Klootwijk-Keijzer Leiden, oktober 1990 Opdrachten tot plaatsing van rouwadvertenties kunnen van maandag t/m vrijdag tót 10.00 uur worden aangeboden voor dezelfde dag; voor plaatsing op zaterdag vrijdagavond tot 24.00 uur in de brievenbus. Witte Singel 1, Leiden. Iedere maandag en dinsdag in de Groendoordhallen te Leiden tijdens de veenjarkt van 8-1 uur bij W.J. Sira. Hollandse appelen, Elster, Cox Orange en Karmijn per 3 kilotas voor5,00 1 doos vol sap perssmaas- appelen, inh. 125 stuks28,50 Aardappelen, Eigenheimers 20 kg 11,00, Binten 20 kg 9,75 40 hand'perssinaas 10,00 2 kg. stoofperen2,50 10 gr. rode gr.fruil5,00 25 mandarijnen5,00 25 grote hand smaas 10,00 1 kilo mooie bananen2,00 Bestelhngen worden thuisbezorgd A.G.F. handel W.J. Sira Leiden Tel. 224769 DE CONCORDIA INBOEDELVERZEKERINGEN Heer Bommel heeft gelijk. Alleen via de Concordia-adviseur sluit u een inboedelverzekering met een lage premie en een ruime dekking. Eigen haard is goud waard. Dat geldt ook voor uw inboedel, want ongemerkt stijgt de waarde hiervan ieder jaar. Met de inboedelverzekering van Concordia vermijdt u onaangename verrassin gen. Door toepassing van de Index-clausule wordt het verzekerde bedrag ieder jaar automatisch aangepast en dat helpt u onderverzekering te voorkomen. Bij een onverhoopte schade kunt u via de Concordia- adviseur zowel rekenen op een snelle als een coulante afwikkeling Want Concordia hecht bijzonder veel waarde aan een goed contact met haar verzekerden Hoe uitgebreid de dekking van de inboedelver zekering is. kunt u lezen in de folder die wij voor u klaar hebben liggen Kunt u zich meteen laten verras sen door de lage premies. ALs u de cou|x>n invult en portvrij retourneert heeft u binnen enkele dagen de informatie in huis, Uiteraard zonder verplichtingen concordia verzekeringen De Concord«a Groep is een middelgrote verzekeringsmaatschappij met 3 divisies en een compleet .unbod zeer voordelige levensverzekeringen met een uniek hoge winstdeling, aantrekkelijke hypotheken en een uitgebreid pakket doordachte schadeverzekeringen Aar CONCORDIA VERZEKERINGEN Antwoordnummer 428 2160 WD Lisserbroek Ja. stuur mi| vrijblijvend meer informatie over- inboedel/woonverzekei ingen van Concordia Woonplaats Telefoon Belegde middelen 1.654 miljoen. Verzekerd bedrag 7.014 miljoen.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 6