OUWEHAND BOUW MlELOO werkvoorbereider/kalkulator MONTEUR M/V ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER VERKOPER BINNENDIENST ANAMET EUROPE SH0WR00M-VERK00PSTER/VERK0PER CITIN CHEMICAL PRODUCTS B.V. Importeur en labrikanl van o a Citm Tapi/lreiniger, Vlekkentovenaar. Vloeronder- houdsmachines, reinigingsmiddelen en -gereedschappen dient wegens toenemende werkzaamheden het team uit te breiden. Gedachi wordt aan iemand met een MAVO/HAVO opleiding die goed in teamverband kan tunctioneren en inte resse heelt in computeradministratie. Leeftijd: 17-20 jaar. Schriltelijke sollicitaties te richten aan de personeelsafdeling. Desgewenst kan er telefonisch een al- spraak gemaakt worden voor een sollicitatie-gesprek met de heer W. Zwart, toestel 22 CETIN CHEMICAL PRODUCTS B.V. Industrieterrein "De Baanderij". Weversbaan 17, 2352 BZ LEIDERDORP Postbus 171. 2350 AD LEIDERDORP Tel 071-899274 Anamet Europe B.V. (v/h Anaconda) is een zelfstandige dochteronderneming van het Amerikaanse concern Anamet Inc. Zeven producerende bedrijven zorgen samen met een groot aantal verkoopkantoren voor een wereldwijde distributie en service van flexibele leiding systemen. Het produktenpakket van Anamet Europe omvat tevens handelsprodukten voor de hydrauliek en elektrotechniek. Wij waarborgen het hoge kwaliteitsniveau van Anaconda produkten, die wij succesvol leveren aan een breed scala van eindgebruikers. Wij zijn voor de verkoopafdeling Hydrauliek/Elektrotech- niek op zoek naar een jonge enthousiaste medewerker voor de functie van In deze functie onderhoudt u dagelijks telefonisch contact met onze afnemers in Nederland en distributeurs in Europa. Het takenpakket omvat o.a.: informatie verstrekken, technisch adviseren en de administratieve orderverwerking, alsmede het op effectieve wijze verzor gen van de offerte-aanvragen Om in deze job succesvol te zijn bent u een goed vragen stelleren luisteraar. U heeft een MTS-WTB opleiding en affiniteit met de Elektrotechniek, u bent dynamisch, commercieel en reeds bekend met de verkoop van technische kwaliteits- produkten. Uw leeftijd ligt tussen de 24 en 28 jaar. Goede beheersing van Engels en Duits is noodzakelijk. Wij bieden u een uitdagende baan bij een bedrijf waar teamwork de sleutel van het succes is. Naast een goed salaris behoren uitstekende secundaire arbeidsvoor waarden tot het pakket Belangstellenden (m/v) wordt verzocht hun sollicitatie te richten aan ANAMET EUROPE B.V., t a v. mevrouw E den Os, Hoofd Personeelszaken, Transformatorweg 30, 1014 AK Amsterdam, telefoon (020) 5863586 Ouwehand Bouw B.V. is een aktief onderdeel van de Ouwehand Bouwgroep met vestigin gen in Gorinchem, Rotterdam en Katwijk. Ou wehand Bouw B.V. is een jonge organisatie met ruim 80 medewerkers en houdt zich be zig met bouwen in de ruimste zin van het woord. Daarbij hoort ook Ouwehand Bouw- Plus, een speciale afdeling voor onderhoud en verbouw. Door de jaren heen heeft Ouwe hand Bouw B.V. een klinkende reputatie op gebouwd. Ter uitbreiding van onze organisa tie in Katwijk zoeken wij een In deze lunktie bent u, in nauw overleg met één van de pro- jektleiders, verantwoordelijk voor de werkvoorbereiding van onze bouwprojekten. Tevens kan u gevraagd worden de kal- kulatie-afdeling te assisteren danwel zelfstandig kleine kalku- laties te maken. Behalve een opleiding MTS-bouwkunde, is k werkervaring op een soortgelijk kantoor of bedrijf voor deze l funktie gewenst. U beschikt over prima kontaktuele eigen- schappen en zakelijk inzicht, terwijl kennis en ervaring op het J van automatisering een pre zijn. Ouwehand Bouw B.V. biedt u een plezierige en kollegiale werksfeer. De juiste kan- didaat kan bovendien rekenen op prima sekundaire arbeids- L voorwaarden en een uitstekend salaris. Spreekt deze funktie u aan' Schrijf dan een vlotte sollicitatiebrief naar de heer W.P. Ouwehand Ouwehand Bouw B.V. Heerenweg 13 Postbus 3050 2220 CB Katwijk (ZH) Tel. 01718-20274 Fax 01718-29741 Gevraagd voor direct: Schriftelijke sollicitaties te zenden aan: Bouhuis B.V., Postbus 171. 2230 AD Rijnsburg Telefonische inlichtingen te verkrijgen 's avonds na 18.00 uur bij de heer H. van Duyn, telefoonnr. 01719-14864. Met spoed gevraagd LEERLINGSLAGER WINKELMEISJE Slagerij Andre Voordouw Willem Klooslaan 9, Leiden. Tel. 071-310836 Gastronoom ^effFTTüller Landelijk opererend en toonaangevend bedrijf op het gebied van grootkeukeninstallaties en benodigdheden voor horeca, instellingen en kantines. Voor installatie, reparatie en onderhoud van horeca- en grootkeukenapparatuur zoeken wij een: Vereisten: - electrotechnische opleiding, sterkstroom - vaardigheid in metaalbewerken - rijbewijs BE - goede contactuele eigenschappen - leeftijd tot ca. 30 jaar. - woonplaats Hoofddorp of omgeving Handgeschreven sollicitaties te richten aan: BERT MULLER B.V. Postbus 27, 2130 AA HOOFDDORP Mieloo Bouwmaterialen B.V. is een bedrijf dat handelt in alle soorten bouwmaterialen, wand- en vloertegels, keukens en sanitair. Ter versterking van het verkoopteam zoeken wij een full-time Zij of hij zal worden belast met de verkoop Van wand- en vloertegels alsmede sanitair in de showroom, het opnemen van telefonische bestellingen en het administratief verwerken hiervan. Tevens bèhoort het tot haar/zijn taak het showroom- assortiment up-to-date te houden. Wij denken aan een representatieve kracht met middelbare schoolopleiding en een commerciële instelling. Als U denkt de geschikte kandidaat te zijn, gelieve Uw schriftelijke sollicitatie te richten aan de Direktie van bouwmaterialen b.v. Postbus 62, Gasstraat 17, 2160 AB Lisse. Tel.: 02521-19119. Stap bil ons binnen en je merkt het meteen. De sfeer. Niet dat we zo uniek zijn bij De Hartekarnp. Maar wel anders. Daar is iedereen het over eens. Kijk maar naar de bewoners. Ze laten duidelijk merken dat ze in het aller- speciaalste huis van Nederland wonen. Waar hele aardige mensen elke dag voor hen Of vraag het de medewerkers van De Hartekarnp. De tuinmun, de logopediste of de directeur. Ze zullen antwoorden dat de bewoners gelijk hebben. In ons instituut in Heemstede ver-- plegen en verzorgen we circa 530 geestelijk en meervoudig gehandicapten Op het landgoed De Hartekarnp en in een aantal buitenhuizen, onder meer in Hillegom en Noordwijkerhout. Dat doen we met zo'n 550 mensen. Muur we hebben er meer nodig, willen we het onze bewoners naar de zin blijven maken. Voor de Verplegingsdienst zoeken we mensen die aanvoelen wat onze bewoners nodig hebben: de sfeer van een eigen thuis. Om te beginnen Verpleegkundigen. Voor de intensieve zorg. Ze vangen bijvoor- beeld bewoners met ziektes of gedrags problemen op. Het zijn liefst mensen met een Z-opleiding. Muur ook een diploma Verpleegkundige-AB of HBO-V biedt vooruitzichten Zowel part-time als full time zijn er mogelijkheden. Verpleegkundf- extra aantrekkelijk. gen begeleiden bij öixs leerlingen die Anders gediplomeerden, diploma de Z-opleiding volgen. Dat maakt het werk Ziekenverzorging, MDGO-VP of -AW, Zijn ook welkom. Part-time of full-time, op verschillende afdelingen. Voor verpleging en dag- en avondactiviteiten rekenen de bewoners vooral op hen. Voor het verzorgende werk doen we een beroep op VerpleeghulpenOp allerlei plekken in De Hartekarnp bieden zij de helpende hand. Hiervoor stellen we geen specifieke eisen, maar ervaring is vanzelf een pre. 's Nachts geeft een wakend oog onze bewoners een veilig gevoel. Daarom zoeken we Vaste Nachtdiensten en Slaapwachten. Vaste Nachtdiensten werken volgens een rooster: l week op, 1 week af, of 1 week per 4 weken. Een Slaapwacht heeft tweemaal 5 nachten per 4 weken. Enige ervaring met de begeleiding van jongeren, liefst geestelijk gehandicapten, is hiervoor nodig. Ongetwijfeld zijn er nog vragen. Stel ze meteen. Hanno van Essen van de Dienst Personeel en Organisatie zit klaar om ze te beantwoorden. Hij is te bereiken op werk dagen op telefoonnummer 02502 - 3 33 33. Sollicitatiebrieven, onder vermelding van 9020/HD en de gewenste functie, ver wachten we op dit adres: Dienst Personeel en Organisatie, De Hartekarnp, Postbus 502, 2100 AM Heemstede. O O

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 30