Feyenoord voelt zich bestolen 'Technisch doen we niet onder voor de anderen' Vitesse is tevreden met uitslag loting Breukink nog steeds leider Rugbyploeg baalt'nog steeds van gemiste kans Stunt van badmintonner Van Dijk Merkwaardig incident luidt nederlaag bij Fortuna in ZATERDAG 6 OKTOBER 1990 SPORT PAGINA 15 ARNHEM (GPD) Vitesse is niet ontevreden met Dundee Uni ted als tegenstander in de tweede ronde van het UEFA Cup-toer nooi. De Schotse formatie wordt in brede kring als de minst sterke beschouwd van de vier opponenten die de Arnhemmers gisteren hadden kunnen loten: naast Dundee United, Torpedo Moskou, In- ternazionale en FC Köln. Trainer Bert Jacobs, die overweegt van daag al de competitiewedstrijd Dundee United-Dunfermline te bezoeken, stelt onomwonden: „Ik schat de kans dat we erdoor ko men op vijftig procent, mits ik over een fitte selectie beschik". Ook aanvoerder Edward Sturing keer in de EC I (seizoen 1983/1984). was content, al erkende hij grif wei- Het optreden in de Europacup I nig af te weten van de ploeg. „Ik ging destijds niet onopgemerkt weet dat Schotland een kleine c petitie heeft en dat bij Aberdeen een paar Nederlanders spelen. Daarmee houdt het wel op", aldus Vitesses aanvoerder, die weinig trek had in voorbij. Dundee United bereikte de halve eindstrijd. Vorig seizoen kwam de Schotse equipe uit in de UEFA Cup. De ploeg kwam toen niet verder dan de tweede ronde. FC een trip naar Moskou. „Van het Antwerp, met Frans van Rooy in de Oostblok heb ik mijn buik vol, al gelederen, vormde een te groot ob- was het alleen vanwege het slechte stakel. voedsel. Voor het publiek was Tor pedo ook weinig aantrekkelijk ge weest". Ook Dundee's Fred van der Hoorn was content met wat er in Zurich uit de bus kwam. Hij beken- In Dundee United treft Vitesse de na de loting gehoopt te hebben een gereputeerde tegenstander. De op Vitesse als tegenstander. „Voor Schotse ploeg heeft een flinke dosis mij worden het twee duels om naar ervaring op Europees gebied en telt uit te kijken", aldus de door griep enkele sterke spelers. Momenteel heeft Dundee, waar Fred van der Hoorn (ex-BVV Den Bosch) speelt, de leiding in de Schotse competitie. De Schotten doen voor de acht tiende keer mee aan een Europa gevelde ex-Bosschenaar vanaf zijn bed. Van der Hoorn kent de Arnhemse formatie als zijn broekzak. „Ik ben in het bezit van een schotel op mijn dak en kan heel veel televisie-sta- Cup-toernooi. De ploeg, opgericht tions ontvangen. Ik kijk veel naar ----- - 6 RTL 4. Ik heb de wedstrijd Vitesse- Derry gezien. Ik weet alles van die club. Ze hebben problemen met Thijssen en Sturing, hè. Het draait niet echt. Vitesse is wel een voetbal lende ploeg. Ik schat onze kans op vijftig procent". KILLARNEY (Reuter) - De ploeg van Erik Breukink blijft de Ronde van Ierland controleren. Gisteren in de derde etappe van Kenmare naar Killarney over 175 km werden alle vluchters teruggehaald. De Nederlanders werden daarbij geholpen door de zware tegenwind op de stukken langs de Atlantische kust. Pas bij Moll's Gap sprongen zeven renners weg uit de besloten- ATHENE (SID) - Mark Koevermans heid van het peloton. Ze namen een maakt een goede kans Paul Haar- Van onze speciale verslaggever Ad van Kaam MONTEGROTTO Dl TERME - Drie oktober is voor het grote contingent Leidenaars in de nationale rugbyselectie - die momenteel in Italië verblijft voor de World Cup-kwalificatie - niet onopgemerkt voorbijgegaan. Weliswaar voorzag het menu in het Sporting Center van Montegrotto di Terme niet in hutspot met klapstuk, maar haring en wittebrood was er op het juiste npment wel degelijk. Dat was, vanuit Nederland, vacuüm voorop. Twee dagen na het deficit getrokken meegenomen door Sjaak baalt hij nog steeds 'als een stekker', de Jong, één van de dertig meren- zoals de Hilversummer het zelf uit- deels Leidse supporters die Oranje drukt. De lovende recensies in de in Italië steunen. De Sassenheimer, Italiaanse kranten en de compli- zelf rugby-arbiter van niveau, ver- menten van de vele buitenlandse gastte de spelers na afloop van het waarnemers zijn aan hem niet be- duel met de Italianen op deze tradi- steed. „Daar kopen we namelijk tionele 3 oktober-specialiteit. Een niks voor", concludeert hij nuchter, gebaar dat overigens niet alleen „We hadden moeten winnen, we door de negen Leidse spelers op hebben een enorme kans laten lo- prijs werd gesteld. Ook de 'onwe tenden'uit Den Haag, Hilversum en Noordholland prikten graag een steeds". Waarna hij op de 7 meter ook kunnen buffelen. Mentaliteit is een belangrijk aspect. Zit het bij rugby niet goed tussen je oren, dan kan je het wel vergeten. Dan kan je nog zo fit zijn, maar dan kom je dus nergens". Kansloos Dat speelde, volgens William van Altena, Nederland parten in de ope ningswedstrijd tegen Roemenie, een kansloze affaire. „Als je", zo blikt hij terug, „in de voorwaartsen niet met alle acht man op scherp staat, dan ga je er tegen een fysiek zo sterke tegenstander als Roeme nie nu eenmaal is, er prompt onder de 28-jarige prijkt door. Mijn schuld ook hoor, ik was lange en 95 kilo zware Van Altena de tweede Nederlandse try voor zijn lui. Dat hebben rekening. Dat zegt op zich wat over ook", het toernooi hier, waar try's, toch de Maar er blijkbaar wel van geleerd, meest geeigende manier in het rug- want het overkwam Oranje, debu- by om te scoren, tot zeldzaamheden tant op dit A-niveau, niet nog een zijn verworden. Teamgenoot Mar- keer. „Voorafgaande aan de pot met William van Altena: "Ik ben bang dat Gijs Steinmann heeft gisteren een incidenteel gebeuren is". overigens een contract getekend bij Dundee United. De 29-jarige linker verdediger reisde dezelfde dag nog naar Dundee af. Dundee United speelt zaterdag thuis tegen Dun fermline. Koevermans wint Killarney werden ze alsnog inge- Bij de massasprint in de hoofd straat van het stadje toonde Mu seeuw zich de sterkste. De Belg jarige speler uit Bergschenhoek plaatste zich gisteren voor de halve finales van het graveltoernooi van Athene met een overwinning van 3- 6,6-1,6-2 op de Spanjaard Fransisco Yates) in het algemeen klassement is geplaatst, uit tegen de als vierde op 22 seconden van Breukink. geplaatste Spanjaard Jordi Arrese. tisch: „Mijn kansen op de eindover- In Athene zijn de hoogstgeplaats- wassen tegen die van Breukink." Uerdingen weer te sterk voor Bochum KREFELD (SID) - VFL Bochum kan zich de reis naar Uerdingen be ter besparen. De club uit het Roer gebied verloor er gisteren voor de zevende achtereenvolgende maal. Dit keer was het 4-1. Wolfgang Funkel, voor het eerst weer actief na een schorsing was de grote man bij Uerdingen. Hij scoor de twee keer. De eerste keer deed hij dat in de twaalfde minuut vanaf NIEUWEGEIN (ANP) - Neer- lands hoop in bange badminton- dagen heet Jeroen van Dijk. Een 19-jarige speler uit Rotterdam, Ommoord. Bijnaam: De Lange. Vanwege zijn 1 meter 93. De neo- senior drong gisteren op de Open Nederlandse kampioenschappen door tot de laatste acht bij de mannen. Hij versloeg in de derde ronde niemand minder dan Joko Suprianto (15-11, 11-4), de num mer drie op de laatste wereld ranglijst van de IBF. Met Eline Coene en Astrid van der Knaap overleefde hij bijltjesdag in Nieu- wegein. Van Dijk is een produkt van de badmintonschool van bonds coach Van Dooremalen. Hij werd bewust langzaam gebracht. Vorig lands rugbyteam in Noorditalië be- ploffen, schikt maar over één faciliteit waar de spelers voor warm lopen. Dat is het thermische zwembad met een constante natuurlijke temperatuur van 34 graden celsius. Dat schijnt een heilzame werking op de spieren te hebben, maar wordt door de meeste spelers vooral gebruikt om de frustraties die de onnodige ne derlaag, tegen Italië met zich mee bracht en die tevens uitschakeling voor het WK betekende op af te rea geren. WK-kwalificatie voor Oranje William van Altena, de nummer 8 (foto Loek Zuyderdutn) van de nationale ploeg, gaat daarin Roemenen en de Italianen, die vol- door een elleboog, waren we hele- gend jaar mogen meedoen aan de maal wakker. Vanaf dat moment liep het uitstekend, lukte alles waar op we de afgelopen jaren zo hard -i hebben getraind. Het is alleen dood- Micneisen zonde dat we het nog uit handen Oranje liet het op dat onderdeel te- hebben gegeven. We hebben er aan gen de Italianen volledig afweten, mogen ruiken en toen toch nog miste zesmaal op rij. Toch neemt weggeven". Licht Hoewel bepaald niet klein van stuk is Van Altena, tot wiens taak het on dermeer behoort om de scrumhalf, de spelverdeler, in bescherming te nemen voor een nummer acht in in ternationaal opzicht niet echt groot. „Zeg maar rustig te klein en te licht", kent hij zijn tekortkomingen. „Maar dat geldt voor de meesten van ons. Dat hoeft niet per se een nadeel te zijn. Dat gebrek aan fysie ke kracht compenseren we name lijk met onze mobiliteit. We zijn sneller dan de andere teams hier. Op technische vaardigheid hebben we niet verloren. Het is gewoon een gebrek aan ervaring. Te weinig van dit soort wedstrijden om je echt te seizoen richtte hij zich op de afronding van de havo, deed veel aan de conditie, stond weinig op de baan. Na zijn eindexamen schreef hij zich in voor de vwo- avondschool. Overdag badmin tonnen, 's Avonds studeren, het was een oud ideaal. Bij aankomst in de hal wist hij dat vrijdag een bijzondere dag in zijn jonge loopbaan zou worden. „Ik voelde het in mijn buik. Ik wist dat ik iets bijzonders zou presteren. Toen ik de baan opging voor mijn partij tegen Suprianto, wist ik dat ik hem zou pakken. Voor negentig procent was ik daar absoluut zeker van." Zijn overwinning kwam als ge roepen. De prestatie werd door badmintoninsiders vergéleken met de verrichting van Haarhuis vorig jaar op Flushing Meadow tegen McEnroe. De nationale mannentop stelde in het interna tionale badminton weinig voor. Coene en Van der Knaap heb ben het al ver gebracht in het bad minton. Coene haalde de kwartfi nales door de Westduitse Find- hammer in tien minuten weg te blazen (11-0,11-1) en in de tweede game moeilijk te doen tegen de Engelse Dineen (11-3, 11-8). Van der Knaap bereikte de laatste acht hijgend en puffend. De Zweedse Ericsson was geen partij (11-1, 11-4), de Engelse Bradbury veel meer dan dat. De 23-jarige speelster uit Oxford dwong Van der Knaap tot de grens van haar kunnen (12-11, 7-11, 12-10). Van Altena zijn compaan Mark Mi- chelsen, belast bij Nederland met het schoppen op de palen, meteen in bescherming. „Hij heeft ons des tijds in Madrid wel bij de laatste vier geschopt. Nu heeft hij de vorm even niet, maar het zou belachelijk zijn om hem de schuld van de uitscha keling in de schoenen te schuiven. Je wint met vijftien man en je ver liest met vijftien man. Dat is nu een maal inherent aan dit spelletje". Waarmee de Hilversummer blijk geeft over een echt 'rugby-hart' te beschikken. Niet vreemd, want Van Altena nam al vanaf zijn tiende jaar een voorbeeld aan zijn broer John, die ook vele malen voor Oranje uit kwam. „Ik heb het wel even gepro beerd, hoor, de andere sport, voet ballen dus. Maar dat was niks voor kunnen testen. Want geloef me, dit mij. Rugby is veel completer. Je hebt inzicht nodig, maar je moet had de vrij gespeelde Marcel Witec- zek onderuit gehaald. Feyenoord brandt van verlangen om aanslui ting te vinden bij de vaderlandse top. Maar de weg naar bo ven, zo ondervinden de Rotterdammers, blijkt niet zonder In de 23ste zorgde Funkel met een hindernissen. Na de uitglijder in Tilburg ging Feyenoord maakte nae^halfS-O. HrtS gisteravond op vreemde (Limburgse) bodem opnieuw on deruit. Fortuna Sittard deelde een klap (3—2) uit, die als een mo kerslag aankwam in het Rotterdamse kamp. gendoelpunt van Kempe pal voor rust was weinig meer dan een toe valstreffer. De thuisclub bleef do mineren en drukte dat in de tweede helft uit met een treffer van Bartram. De Kuip in beeld Woedend was men vanwege de rol de verdediger, die afgelopen zon- van scheidsrechter Ignace van dag tegen RKC zijn debuut maakte waardige wending door een uiterst ploeg zou zijn gelaten. BERN (AFP) - Rotterdam en Bari zijn voornaamste kandidaten voor de Europese bekerfinales. Dat heeft het Franse persbureau AFP in Bern vernomen, eindstrijd, die landskampioer 1991 gespeeld. De finale van het toernooi voor bekerwinnaars is voorzien voor 15 mei. Stadion Feyenoord was al twee ff keer het decor voor de finale van de De Wolf had na de pauze wellicht niet misstaan in de Rotterdamse de fensie. Eerst verzuimde John Met god in de lucht in te grijpen, waar door de Nieuw-Zeelander Fred de Jong Andy McLeod in stelling kon dubieuze beslissing. In een periode, waarin Feyenoord op alle fronten domineerde en de thuisclub bij vlar gen alle hoeken van het veld liet zien, hielp hij Fortuna zonder het te hnt beseffen op voorsprong, landskampioenen wordt od 29 mïï Na een actie van Ruud Heus op de brengen. De kleine Schot liet Ëd de 1991 eesoeeld. De finale van het linkerflank rolde de bal via het been Goeij kansloos, 2-1. Feyenoord van René Maessen over de achter lijn. Van Swieten gaf met zijn hand aan dat Feyenoord een hoekschop nemen en kreeg vervolgens een woordenwisseling met twee met'To varf Inter 7' """l^T Pelers v^Fortuna nI eën minTut met 2-0 van Inter, tien jaar later ze- ,5i;ii_ Inter, tien jaar later ze gevierde Aston Villa ten koste Bayern München (1-0). Volleyballers op dreef kwam via loan Sabau, die een voor zet van Paul Nortan het doel ingleed maar verder niet de indruk kon wekken alle problemen met de Roe meense autoriteiten te hebben ver werkt, weer op gelijke hoogte. Maar lang te hebben gediscussieerd pak- Roger Reijners hielp de thuisclub te hij, de bal op en besloot de thuis club een doeltrap te geven. Ruud Hesp aarzelde geen moment, lan ceerde Roger Reijners die een vrij veld voor zich had. Ed de Goeij kon in eerste instantie nog een treffer TOULOUSE (ANP) - Het Neder- - lands mannen-volleybalteam reist voorkomen, maar in de rebound volgende week zaterdag af naar het kon Aziz Doufikar Fortuna simpel wereldkampioenschap in Brazilië aan leiding helpen. met de wetenschap dat de spelsys temen er goed inzitten. Gisteren had Frankrijk in de tweede en laatste oefenwedstrijd in Toulouse opnieuw geen schijn van kans. Het team van Harry Brokking won in 84 minuten met 15-13 15-4 15-9. Aan het eind van de eerste saet wissel den de Fransen spelverdeler Cham- bertin voor Duflos, maar ook die omzetting hielp niet tegen de basis, die Brokkink in het veld hield. De bondscoach verving alleen aan het einde van de tweede set Boudrie door Teffer. Kulker succesvol LEIDEN - Han Kulker heeft het baanseizoen succesvol afgesloten. De Leidenaar won gisteravond in zijn woonplaats de 10.000 meter in 31.51,0. Daarmee bleef hij zijn club genoten Jan Verloop (tweede) en Luuk Steenbergen (derde) een mi nuut voor. Marjan Hoogenboom schreef de 3000 meter in 11.04,0 op haar naam. aan de overwinning, toen de gehele Feyenoord-aefensie apathisch toe keek en hij voor een verwoestende knal van twintig meter mocht aan leggen. In een zinderende slotfase tracht te Feyenoord nog op alle mogelijke manieren de gelijkmaker af te dwin gen. Stanislav Griga zag doelman Ruud Hesp driemaal op de doellijn, redden, invaller Piet Keur schoot op de paal en Henk Fraser zag zijn inzet over de lat gaan. MARCEL VAN DER KRAAN Afspraken „Het was één van de gekste momen ten die ik heb meegemaakt in mijn carrière", stelde Feyenoords beste man, Arnold Scholten, later ongelo vig vast. De ergernis over het inci dent leidde na afloop zelfs tot een botsing tussen technisch adviseur Ger Lagendijk en Ignace van Swie ten. In de catacomben van het sta dion riep Lagendijk naar de leids man: „Je hebt ons genaaid!" De leidsman moet de handen hebben dichtgeknepen toen hij Feyenoord luttele minuten later al weer langszij zag komen. Arnold Bundosliga Scholten bracht Gaston Taument in Uerdingen - VFL Bochum 4-1 stelling, die vanaf de punt van het Belgische competitio, achtste «pooldag: Loke strafschopgebied de bal steenhard »- in de kruising joeg. Stanislav Griga, gekoppeld aan Harry van der Laan in de spits, en Paul Nortan, op de linkervleugel ge posteerd, stonden in de Feyenoord- aanval. Voor John de Wolf was te gen Fortuna zelfs geen plaats in de Roger Reijners (links) heeft voor Fortuna op doel geschoten. In de rebound zal zijn collega Aziz Doufikar (rechts) voor I'O zorgen. In het midden Feyenoorder Ruud Heus. tfou» anp» Eredivisie. Fortuna Sittard - Feyenoord 3-2(1- 1). 30 Doufikar 1-0,33. Taumenf 1-1, 50. McLeod 2-1, 71. Sabau 2-2, 76. Renners 3-2. Scheidsrech ter Van Swieten, toeschouwers 7000. Gele kaart: Fraser (Feyenoord), Reijners (Fortuna Sittard). BUITENL. VOETBAL (Ned) 15-11 15-12, Blanshard (Can) - Edwin van Daim (Ned) 7-15 18-14 15-113e ronde (achtste finales): Van Dijk - Joko Suprianto 15-11 15-4, Hoyer - Bruil 15-5 15-10. Vrouwen enkelspel, 1e ronde: Catrine Bengts- son (Zwe) - Van den Heuvel (Ned), Bradbury (Eng) - Glebbeeck (Ned) 15-4 15-6, 2e ronde: Schmidt (BrD) - De Boer (Ned) 11-211-4, Sudarwati (Ind) - Refwutu (Ned) 11-3 11-2, Pehe (Can) - Van El- ven (Ned) 11-411-3, Van der Knaap (Ned) - Erics son (Zwe) 11-1 11-4, Humby (Eng) - Mellmk (Ned) 11-211-5, Coene (Ned) - Findhammer (BrO) 11 -0 11-1, 3e rondo (achtste finale»): Van der Knaap - Bradbury 12-117-11 12-10, Coene - Dineen 11-3 11-0. Mannen dubbel, 1e ronde: Lunde/Ras- mussen (Den) - Bruil/Van Di|k (Ned) 15-5 15-10, Méskers/Redeker (Ned) 15-13 15-8, Axelsso- n/Oesterberg (Zwe) - Edwin en Qumten van Daim 15-8, Subagja/Sudarwaö (Ind) Michels/Metlmk (70 65). 3 Feherty (GBr) 137 (69 68) 4 Marnood (Ned) 15-2 15-8 (Aus) 138 (71 67) Vrouwen dubbelspel, 1e ronde: Coene/Ven den Heuvel (Ned) - Wnght/Munday (Eng) 15-3 10- 15. Rip/Mellink (Ned) - Man Wa/Chun Fan (HKo) 15-7 15-4 OOSTERHOUT Dutch Open driebandon, eerste rondo: Zanetti Sydney, mennen, kwartfinalos: Edberg (Zwe/1 (Ita) - Raymond Ceulemans (Bel) 3-2(6-1515-7 5- Wheaton (VSt/9) 6-2 7-6. Lendl (TsjG) Lurvj- 1515-1215-8) Moyennes 1,647 en 1,727. Mu»er gren (Zwe) 6-2 7-6. Woodbndge (Aus) Conne* (BrD) Van Bracht (Ned) 3-0 (15-7 15-4 15-13). (Can) 7-6 2-6 6-1. Becker (BrD?) Reneberg Moy: 1,500 en 0,828: Jaspers (Ned)-Kurt Ceuie- (V St) 6-4 6-4 Essen, vrouwon, invrta bet oor mans (Bel) 3-1 (15-8 6-15 15-3 15-10) Moy 1,378 noot: Porwik(BrO)-Huber(BrD)6-06-2 Sanchez 1.000: Bitaks (Fra) - Amouts (Ned) 3-2 (11-15 (Spa) W-esnc (Oos) 7-6 6-7 6 2 Moskou, man- 15-5 4-15 15-13 15-7) Moy 1.017 en 0.932 NIEUWEGEIN Dutch Open, mannen enkelspel, 2e ronde: Ra- zy(Ind)-Trieling(Ned) 15-218-14,VanDi|k(Ned) Joensson (Zwe) 17-15 15-0, Bruil (Ned) - Arbi /Van Hooren (Ned) 15-9 15-2, Wnght/Munday Gorman Masters, stand na de tweede ronde: dug-out. Bengtsson ontkende dat (Ind) 18-16 6-17 15-4, Permadi (Ind) - Michels (Eng) - Quintan van Dalm/Fteurbaay (Ned) 15-7 1 Langer(BrD) 133(6667),2.TorranceiGBr) 135 Sanchez (Spa) 6-2 6-0, v'ajda (Tsj) Carbonen kwartfinalos: Mes,tu (Sov) - Mabsuóova 11 ap 4-6 6-3 6-1Mmtef (Aus) Goodndce (Aus) 6- 4 6-0, Bgoekowets (Sov) - McOu itan (Aus) 6-3 6- 0. Magers (VSt) Remstadief (Oos) 7-5 2-6 6-4 Athene, mannen, kwar.finales Da en (A-g) - Persz-RokJan (Ag) 6-3 6-1, Arrese (Spa) - Javwr is van een heel ander niveau dan wij in de competitie gewend zijn. Ik ben hier na elke partij compleet kapot. Dan kan ik de andere dag niet eens m'n sokken meer aantrekken". Hoewel nog betrekkelijk jong, vraagt hij zich daarom hardop af hoe lang hij dit nog kan volhouden. „In conditioneel opzicht is rugby veel zwaarder dan bijvoorbeeld het voetbal. Als we dit team bijelkaar kunnen houden zit er nog rek in, denk ik. Maar juist de voorwaartsen zijn de oudere jongens. Die in de toekomst vervangen, zal heel moei lijk zyn. Achter Oranje valt een enorm gat en veel talentvolle jeugd loopt er in Nederland nu t rond. Vroeger had je veel straatmakers en bouwvakkers die rugby speelden. Harde jongens die niet bang waren uitgevallen. Tegenwoordig zijn het toch weer veel studenten. Die mis sen die mentaliteit een beetje Dat kan ons in de toekomst opbreken. Jammer, want we zitten nu einde lijk aan een goed niveau MlW ik ben bang dat dit een incidenteel ge beuren is. Dat we over vier jaar ge woon weer op nul staan. Doodzon de ja. Maar helaas wel de realiteit". Belazerd De slotvraag verbaast hem. „Of ik nog aan de Duitse eenwording heb gedacht tussen de bedrijven door? Ben je belazerd, ik ben hier met rug by bezig. De enige aan wie ik denk is m'n dochtertje. Mijn vrouw is met de supporters in de buurt, dus die zie ik bij de wedstrijden. Prachtig trouwens, die steun van die dertig supporters. Dat pept ons echt op. Maar Duitsland, nee, dat interes seert me even niet. Sorry". door Ad van Kaam TOULOUSE VnondschappoIJk mannon: Frank land 0-3 (13-15 4-15 9-15). KILLARNEY Rondo van lortand, derde etappe i Musoouw (Bat) 175 km 05 06. 2 DoW4de(Be<> 3 K#tty (lor). 4 Ludw-g (BrD), 5. Wfdam (Nod), 6 Bomanj (Bof). 7 Je* mov (Sov). 8 Redant (Bol). 9 Hoon (Don). 10 R'bo-ro (Bra) alen m de de i^d ati Museeuw Algemeen klassement 1 Breukink (Nad) 18 25 49. 2 Museeuw (Bei) op 0 22. 3 Yatas (GBr) z l 4 Ek»mov LScw) 0 31. 5 Aicaia (Mos) 0 55 6 Maatton (Nod) 0 59, 7 Fnson (Bot) 1 03. 8 Bauer (Can) 1 06 9 Lam mert» (Nod) 1.11,10 Launtzen (Noo) i 18

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 15