Gullit blij met Michels' systeem SPOoRJTV Vw* H tiffc pC7 fout ik HU op 'H MoUhtnih &ikc. Je ei$ehh/<f*e <hfaf»ch! Testosteronspiegel van Theunisse is abnormaal hoog W 1 1 Foreman slaat steeds harder aJ"- Van Basten stelt zich afwachtend op WOENSDAG 26 SEPTEMBER 1990 Do/5 r PAGINA 19 Van onze correspondent Peter Ouwerkerk MAASTRICHT Het lichaam van profwielrenner Gert-Jan Theu nisse maakt driemaal zo veel testosteron aan als dat van een 'nor maal' mens. Dat is komen vast te staan bij een aantal medische tests, die Theunisse de afgelopen weken heeft ondergaan in diver se laboratoria. Theunisse houdt nog altijd vol, dat testosteron-spiegel vah Gert-Jan hij onschuldig is in zijn drievoudige Theunisse. De renner heeft zich op dopingaffaire, die hem een jaar ef- eigen kosten door verschillende we- fectieve schorsing heeft opgele- tenschappers in diverse laboratoria verd. Theunisse mag officieel niet aan tests laten onderwerpen. De fietsen tot 6 juli 1991, maar wil met eerste conclusie is, dat zijn lichaam ingang van het nieuwe seizoen al drie keer zo veel testosteron aan- weer in wedstrijden uitkomen voor zijn nieuwe ploeg, TVM. Om die 'gratie' gedaan te krijgen spant hij op 12 oktober in Zürich een hoorzitting aan bij de arbitrage commissie van de UCI, voorgezeten door de Westduitser Werner Göh- ner, president van de Duitse wieler bond. Theunisse wordt daarin bij gestaan en verdedigd door de inter nationale vakbond van wielerprofs, maakt als dat van een 'gemiddeld' mens. Het wachten is nu nog op de re sultaten van het specifieke onder zoek, waarin een zware bergrit werd nagebootst. Beugels: "Een onmen selijk zware test, met drie, vier cols van eerste categorie. We hopen dat daar uit komt, dat Theunisse onder die inspanning ook extra testos teron aanmaakt. Als dat inderdaad de AICPro. Voorzitter mr. Eddy het geval is, dan zou de hele doping- Beugels, zelf oud-beroepsrenner, is reglementering op de tocht komen zijn raadsman. te staan". Beugels: "We vechten de schor- Beugels haalt aan, dat weten- singen van Theunisse aan op drie schappelijk inmiddels ook is bewe- gronden. Ten eerste zijn er ernstige zen- dat de testosteron-aanmaak per procedurefouten gemaakt. In ras kan verschillen. "Japanners Frankrijk is de officiële brief na de hebben een scherpere verhouding Tour 1988 natuurlijk veel te laat ver- dan Europeanen. Er is zelfs een ei land ten noorden van Japan, van de hele bevolking volgens de normen van het IOC continu posi tief zou zijn". Theunisse heeft zijn lot in handen gegeven van wetenschappers uit vele landen: Nederland, maar ook de Verenigde Staten, Finland, Frankrijk, Duitsland. Het zou hem zonden. In België is de urine na de Waalse Pijl in plaats van zo snel mo gelijk liefst zeven dagen onderweg geweest voor de afstand Huy-Keu- len, zijnde 120 kilometer. En ook in de Spaanse Eibar hebben ze er een potje van gemaakt". Volgens Beugels zouden de straf fen van Theunisse op basis van die gronden meteen nietig moeten wor den verklaard. "Als je links het re glement legt en rechts de feiten, dan druisen die feiten recht tegen de re gels in". Maar van wezenlijker be- T rtt.TT>T,.T A XTT,. lang voor de hele wielersport vindt LONDEN (ANP) George Fore- Beugels de punten twee en drie van "lan heeft het spoor van vernieling, de 'aanklacht'. Ze vechten de be- dat driejaar geleden bij rgn rentree staande dopingreglementering in- ïn da ring begon, in Londen doorge- zake de testosteron-huishouding trokken. De:42-jarige Amerikaanse zwaargewicht, voormalig Olym- Gert-Jan Theunisse (archieffoto) inmiddels zo'n 25.000 gulden heb ben gekost. "Geld is niet belang rijk", zegt hij echter, "het gaat er om dat ik mijn recht haal". Mocht de straf over Theunisse worden herroepen, dan ligt het ze ker in de bedoeling een schade claim te deponeren bij de UCI. Beu gels noch de renner wil daar echter op vooruitlopen. Beugels: "Dat ligt ook nogal gevoelig". Hij bedoelt te zeggen: je moet procederen tegen de UCI. Dat bleek bijvoorbeeld der tienjaar geleden, met een soortgelij ke zaak-Zoetemelk. De UCI voelde zich er uiterst ongelukkig mee. Beugels: "Dat is toen nooit afge maakt,nu hoop ik dat we wel tot het einde kunnen geraken. Het betreft nu toevallig renner Theunisse, maar het gaat natuurlijk om een veel eer lijker benadering van het doping probleem in het algemeen. Van alle gesprekken, die ik met Theunisse heb gehad, heb ik overigens de in druk overgehouden, dat hij on schuldig is". Op de hoorzitting zijn ook de Franse, Belgische en Spaanse bond gevraagd te verschijnen. De arbitra gecommissie wordt gevormd door een driemanschap; behalve door de Duitser Göhner verder door een Zwitser en een Tsjech. Het is niet aannemelijk, dat er onmiddellijk uitspraak wordt j Heksenjacht Beugels: "Het heeft absoluut geen zin testosteron op de dopinglijst te zetten, want het werkt niet stimule- onder andere op onderzoeken van de arts van de Duitse atletiek- bond, dr. Joseph Keul, die is ver bonden aan het instituut van Frei- bourg, en onlangs nog eens heeft ge publiceerd, dat heksenjacht op te hoge testosteronspiegels absolute man tien kil,og,r.ant dan waanzin is" Zljn oPP°nent> die het 23ste slacht- Het derde punt, waarmee de UCI- offer werd na de come-back van de arbitragecommissie zal worden ge confronteerd, is de persoonlijke voormalige wereldkampioen. Fore man stond in de Engelse hoofdstad voor de 71ste maal in zijn leven als professional in de ring. Van die ge vechten won hij er 68, waarvan 65 door knock out. Slechts twee keer verliet hij als verliezer de ring. Goerge Foreman wachtte in Lon den rustig op zijn kans. In dubbele dekking staand ving hij de stoten van zijn tegenstander, een oud-ma rinier, goed op. Later bekende de veteraan wel dat Anderson hem eenmaal hard op het lichaam had geraakt maar dat hij dit niet had la ten merken. "Ik wachtte op mijn kans en die kwam kort voor het ein de van de ronde. Toen ik hem met die rechtse hoek, de hardste die ik waarschijnlijk ooit heb geplaatst, op de kaak raakte, wist ik dat het ge beurd was". pisch kampioen (1968, Mexico Stad) en wereldkampioen bij de profs (1973), won gisteravond voor ruim 6000 toeschouwers in de London Arena na 2 minuten en 50 seconden rend voor duursporters, en het is 'n de eerste ronde van zijn landge- evenmin gevaarlijk. Wij baseren noot Terry Anderson. Na een rechtse hoek op de kaak ging de twaalf jaar jongere Anders on zwaar neer. Het was op dat mo ment duidelijk dat arbiter O'Con- nell niet eens behoefde te tellen. Met zijn 117,5 kilogram was Fore- GeFlipt (1) Flip Massaar is al bijna 72, maar vertoont nog de levenslust van een puber. Hij lacht nog als een jonge hond en kan soms ook bij zonder humeurig zijn. 'Mister LFC' zegt dan, zonder aanziens des persoons, keihard waar het op staat. Arie de Vreugd, wedstrijd secretaris van Quick Boys, kan er over meepraten. Maandagavond meldde het Katwijkse bestuurs lid dat Quick Boys niet in staat was het duel om de Zilveren Mo len, al veertig jaar het domein van Flip. tegen Leiden af te werken. De Vreugd trof Massaar in een slechte bui. Na overleg met het bestuur van LFC werd Quick Boys prompt de wacht aange zegd. Nog dezelfde avond toverde Massaar een vervanger uit de ho ge hoed: ARC. Een tikkeltje op merkelijk toch om een dikke pu bliekstrekker, al 35 jaar deelne mer aan het evenement aan de Boshuizerkade, uit het toernooi te stoten. Massaar: "Dat weet ik wel en ik hoop ook niet dat het de relatie tussen Flip en Quick Boys schaadt, maar ik was het uitstellen zat. We hadden gewoon geen zin meer om aan het lijntje te worden gehouden. De Vreugd kwam met het verhaal dat hij geen elftal op de been kon bren gen. Moet je nagaan, de grootste club van Nederland heeft op een dinsdagavond niet genoeg voet ballers voor een elftal. Dat kon er bij mij niet in en direct heb ik het LFC-bestuur aangeraden om ze eruit te gooien en ARC als vervan ger aan te stellen". Dat had Flip dus beter niet kun nen doen, want maandagavond om 23.00 uur had Arie de Vreugd zijn zaakjes alsnog voor elkaar. Quick Boys één was bereid om dinsdagavond tegen Leiden te spelen. Er was echter één pro bleempje: Flip had ARC al uitge nodigd en was onder geen beding bereid om die beslissing terug te draaien. Vanwaar al die poespas in Katwijk, dat naar kinderachtig heid neigende welles-nietes spel letje? Achter het telefoontje van De Vreugd gaat evenwel een opmer kelijk verhaal schuil. Na de als een bom ingeslagen nederlaag was het de afgelopen dagen hom meles in Katwijk. Aangeslagen supporters reageerden zaterdag in het clubhuis hun teleurstelling af op de trainer. Die nu eenmaal niet bekend staat als een bedaar de persoonlijkheid en daarop fu rieus van zich afbeet. Emoties kenmerken de persoon Melbi Ra- boen en hij raakte dan ook van de wijs toen Katwijkse wijsneuzen de oefenmeester even kwamen vertellen hoe het wél moest. Maandagavond was het daar om 'alle bobo's-verzamelen' in de bestuurskamer op Nieuw Zuid. Raboen wilde het bijltje erbij neergooien. Voordat de partijen Redactie: Rob Onderwater en Rob van der Zanden voor een verzoeningsgesprek om de tafel kropen, meldde Quick Boys zich af voor de Zilveren Mo len. Om zeer plausibele redenen, dat wel, maar De Vreugd weiger de de vuile was buiten te hangen en meldde Massaar dat Quick Boys niet in staat was om met het eerste te komen. Verder geen na dere toelichting. "Had De Vreugd open kaart ge speeld dan had ik die wedstrijd eventueel verplaatst". onthult Massaar naderhand. "Op het moment dat ik Flip bel de, was de toestand rond de trai ner bij Quick Boys erg onduide lijk", verduidelijkt Arie de Vreugd de situatie van maandagavond. Flip Massaar. (Archieffoto) "Daarnaast hadden we weinig mensen tot onze beschikking. Een elftal van oneer 21 en de landelij ke jeugd hadden ook een wed strijd. En dan besef ik wel dat we genoeg voetballers hebben, maar de organisatie was even zoek. Het zou heel gemakkelijk zijn geweest om het tweede team te sturen, maar voor dergelijke wedstrijden hebben we afgesproken om met het eerste te komen. Want als we met de reserves waren gekomen, dan hadden we ook problemen ge had. Van dat gezeur willen we nu juist af. Ik vind het jammer dat Flip Massaar geen begrip geeft getoond voor onze problemen". Massaar daarop: "Quick Boys heeft geen begrip voor ónze problemen. We zijn maar een vierdeklassertje en we moeten elk jaar krom liggen om die grote clubs naar de Boshuizer kade te krijgen, 't Is altijd wat. Met Katwijk was het ook homme les, dat kon ook opeens niet op de eerder afgesproken datum. We hebben nu een daad gesteld. En als er nog meer clubs afhaken, maken we er gewoon een toernooi met vierdeklassers van. Trou wens. de Zilveren Molen heeft toch al de langste tijd gehad. De glorie tijd van vroeger, toen de clubs in de rij stonden voor een lichtwed- strijd, en duizenden mensen op de tribunes, is over. Dat weet ik maar al te goed". GeFlipt (2) Niettemin werd gisteravond, als of er niets was gebeurd, de wed strijd Quick Boys-Leiden ge speeld aan de Boshuizerkade. Geen sprookje, maar de keiharde werkelijkheid. Voor Leiden werd het trouwens een nachtmerrie ge tuige de uitslag: 10-2 voor Quick Boys. De weinige toeschouwers, die het LFC-veld gisteravond om zoomden, wreven zich in elk ge val de ogen uit. Zij verkeerden in de veronderstelling dat het duel ARC-Leiden werd gespeeld, maar ontwaarden het eerste elftal van Quick Boys, in plaats van de zaterdag eersteklasser uit Al phen. En dat was toch in tegen spraak met de in de krant ver spreide berichten. Maar, enkele uren voor de af trap vond er telefonisch overleg plaats tussen de voorzitters van ARC (Cock Verweij) en Quick Boys (Arie Guyt). Bert Jansen, trainer van de Alphense Racing, wilde niemand voor het hoofd stoten, stond ook eigenlijk niet te trappelen om te spelen en onder nam een lijmpoging tussen Quick Boys en Flip Massaar. En niet zonder succes. Het gesprek 'op ni veau' leverde het volgende op: ARC trok zich terug en Quick Boys nam alsnog deel aan het Zil veren Molen-toernooi. Quick Boys blij. Flip blij, ieder een blij. Tweeling Uit deze krant van afgelopen za terdag: "Een verjongd Bax was welis waar de beste ploeg, maar de kan sen die werden gecreeerd kon de jonge ploeg niet verzilveren. Uit eindelijk haalde Hennie Koet de hatelijke nul van het scorebord Dat bericht wekte bij Bert Cla- van, elftalbegeleider van Rijns- burgse Boys. de nodige verba zing. De Rijnsburger met onna volgbare Haagse tongval verkeer de in de wetenschap dat Koet, ook nog voetballer bij de zaterdag eersteklasser, geblesseerd was. Zaterdag bijvoorbeeld was de Leidenaar niet beschikbaar voor de wedstrijd tegen Go Ahead Kampen. Het LD was dus ver keerd voorgelicht. Voor de zekerheid informeerde Clavan zelf even bij de hoofdper soon in kwestie. En ja hoor. het LD was abuis, meldde Koet. Hij was zelfs helemaal niet aanwezig geweest bij Bax wegens een brui loft. Dat was achteraf maar goed ook. want anders was Koet direct disciplinair gestraft door zijn veldvoetbalvereniging. "Als Koet had gespeeld, was-ie meteen verbannen naar de B-se- lectie. De zaken liggen dit seizoen erg duidelijk bij Rijnsburgse Boys. Er worden geen concessies gedaan. Ik wil niet hezelfde door maken als vorig seizoen, toen we gewoon in de maltny zijn geno men. maar vanwege een krappe selectie niets konden uitrichten", spreekt Clavan duidelijke taal. "Afaar als we erachter komen dat Koet ons in de maling heeft ge nomen, dan heeft hij er een pro bleem bij. Kijk, hij maakt ge bruikt van onze fysiotherapeut Hij was zaterdag nog niet fit. Dan kan het toch niet zo zijn dat hij vrijdagavond in de zaal bezig is? Zaterdag hebben de supporters mijn kop gek gezeurd over dit ge val". meldt Clavan. Rijst de grote vraag: was Koet nu wel of niet zaalvoetballer van Bax vrijdagavond? "Jazeker. Hij heeft zelfs nog ge scoord", laat sponsor Wim Bax niets aan duidelijkheid te wensen over. "Koet heeft mij niets gezegd over een eventueel verbod van Rijnsburgse Boys of over een bles sure. Hij heeft niet de volledige wedstrijd meegespeeld, dat is waar. Een minuut of vijf, hoog uit". Hoofdrolspeler Koet zelf maar om uitsluitsel gevraagd: "Hoe kan die Bax nu zeggen dat ik heb meegedaanIk ben niet eens wezen kijken. Normaal ge sproken maak ik er geen enkel probleem van. Rijnsburg weet er van dat ik in de zaal speel. Ook op vrijdag, maar dat gebeurt dit sei zoen slechts vier keer. Ik het snap het allemaal niet. Ik was er niet. En als ik er wel was geweest, had ik niet kunnen spelen". Dan was het kennelijk de twee lingbroer van Koet die vrijdag avond in het shirt van Bax acteer de. Want op de vraag aan B&x- speler Arthur van Orssagen of Hennie Koet heeft meegespeeld, luidt het antwoord: "Ja". Hogere toelage voor schaatssters DEN HAAG (ANP) - Yvonne van Gennip, die na een jaar afwezigheid deze zomer haar rentree maakte in de schaatskernploeg, heeft zich in de aanloop naar het seizoen laten kennen als een activiste voor gelijke beloning. Op haar initiatief werd de spon sorvergoeding voor debuterende kernploegvrouwen bijgetrokken tot achtduizend gulden. Het bedrag is nu gelijk aan de honorering van Rintje Ritsma, kernploegdebutant bij de mannen. Voor eerstejaars vrouwen in de selectie gold aanvan- Van c correspondent Albert Geesing PALERMO Vergeten zijn ze het niet, de bizarre taferelen die zich in juni rond het Nederlands elftal hebben afgespeeld. Toch hebben Marco van Basten en Ruud Gullit, zegt het tweetal onaf hankelijk van elkaar, een streep gezet onder het bedorven WK. "Het is logisch", meent Gullit niettemin aan de vooravond van de zoen, werd de drievoudige o lyn p - pe eerste indrukken van de Oranje- sche kampioene als e J1. aanvoerder zijn niet slecht. "Ik geschaald. Gelukkig r„nn;n denk dat er vandaag goed getraind baan bij verzuchtte Jan Gennip ig„ zei Gulht »Zelf voel ik me gisteren in Den Haag biji de j J scherp en fit en ben ik wel blij met se perspresentatie vm de schaats se- n^euwe systeem dat Michels If- ACSj c3k J Th«In Ip hJopiPi heeft uitgedokterd. Nee, dat is voor bij Ard Schenk, lid van de b g - geen verrassing. De manier dingscommissie kernploegen, haar wij eerder SDeelden stelt beklag had gedaan, werd de mini male toelage voor haar en haar col lega Jolanda Grimbergen verdub- Altijd" waarop wij eerder speelden, stelt hoge eisen aan de ploeg en vraagt met name veel loopwerk. Dat kon ADVERTENTIE keUjiT^^bedrag van vierduizend oefeninterland in Palermo tegen Italië, "dat we hier wat sceptisch -J- naartoe zijn gekomen, Van Basten en ik. We wilden de zaak eerst een beetje aftasten". Het probleem bij Oranje is vol gens Gullit "dat we zo weinig bij el kaar zijn. Het is nu al drie maanden geleden dat we elkaar voor het laatst hebben gezien. De meesten van ons spelen bij een topclub in het buitenland en die spelen alle maal weer een ander systeem. Dat overschakelen valt niet mee. Elk systeem staat of valt echter met au tomatismen. En die bereik je alleen als je veel bij elkaar bent". Zo positief als Gullit de zaken be nadert, zo afwachtend stelt Van Basten zich op. Hij houdt liever een slag om de arm en wil eerst wel eens zien "hoe het allemaal met Oranje uitpakt. Ik heb een ervaring gehad die niet zo leuk was. Dat werkt bij mij niet lang door, maar wel als ik er elke keer weer mee wordt gecon fronteerd. Door jullie dus". Hij zegt met Michels verder geen proble men te hebben, maar neemt het hem nog steeds kwalijk "dat hij Jo- han een beetje links heeft laten lig gen. Dat heb ik hem gezegd". Van Basten heeft zich geschikt in de rol van Michels als bondscoach. Liever had hij gezien dat Cruyff die taak op zich had genomen "maar Johan kon niet. Ik heb hem zelf aan de telefoon gehad. Hij heeft ver plichtingen in Barcelona en daar houdt hij zich aan. Michels heeft in de loop der jaren bewezen dat hij een goede trainer. Ik denk daarom dat de meeste spelers wel content zijn dat hij nu weer bij het Neder lands elftal zit". Van Basten sprak het gerucht te gen, dat hij met Gullit bij Michels tactische eisen op tafel zou hebben gelegd. "Wij willen afrekenen met het verleden, dat hebben wij ook te gen Michels gezegd. Wij willen voor .Oranje spelen en verder geen din gen meer op ons brood krijgen waar wij niets mee te maken hebben. Wat ik van de afzegging van Rijkaard vind? Ik kan zijn gedachten volgen, maar begrip is een ander woord". Hobbels Vijf meter verderop legde Gullit nog eens uit waar het in de komen de maanden om gaat. "Het WK is N KRANTENWIJK BEN JE NIEUWSGIERIG? WILFRED EN ANTOINETTE VAN LEIDSCH DAGBLAD VERTELLEN JE ER ALUS VAN: 071-161323 Ondubbelzinnige zege Quick Boys LEIDEN Quick Boys heeft op on dubbelzinnige wijze afgerekend met de malaise van de afgelopen da gen. Vermoedelijk geprikkeld door interne verwikkelingen droogden de Katwijkers gisteravond aar. de Boshuizerkade in de eerste wed strijd van het Zilveren Molentoer- nooi het zwakke Leiden af met 10-2. Halverwege stond de op volle sterkte aangetreden zaterdag eer steklasser al met 6-1 voor. De treffer van de Leidenaars Rob Bink (1-4) en in de tweede helft Johan Teske (2-8) wogen in het geheel niet op tegen de produktie van Edwin Otte (4x), Gert Aandewiel (4x), Frenk van der Kleü en Hans van der Plas. De Leidse za terdag tweedeklasser werd niet al leen uitgeschakeld, maar raakte ook nog Rick Bink kwijt. Hu verliet het veld voortijdig vanwege een spierblessure. Gadegeslagen door honderden toeschouwers en zijn medespelers Koeman, Wouters, Winter, Gullit en Hiele kan Van Basten tijdens de training in Palermo in alle rust de bal hooghouden. Vanavond weet de spits van Oranje zich omgeven door Italiaanse tegenstanders. (toto and voorbij, het gaat nu om de kwalifi catie voor een ander toernooi, het EK in Zweden". Op weg daar naar toe zal Oranje nog heel wat hobbels moeten nemen om de gunst van het vaderlandse publiek terug te win nen. Gullit gelooft niet in de stelling dat het Nederlands elftal veel kre diet heeft verspeeld. "Als ik zag hoe de mensen vanmiddag op de trai ning reageerden", zei hij schert send, "hebben wij hier kennelijk een goede indruk achtergelaten". Vervolgens in alle ernst: "Neder land blijft toch Nederland. Het suc ces dat Oranje had in 1974 en 1988 blijft gewoon hangen. Natuurlijk zijn we er ziek van geweest dat we op dit WK zo slecht hebben ge speeld. Maar wat denk je van die Brazilianen? Die hebben goed ge speeld en vliegen er toch uit. Die moeten nog veel zieker zijn. Het is jammer wat ons overkomen is, maar het is wel een hele ervaring. Daar moeten we nu ons voordeel mee doen". Rinus Michels is door alle wate ren gewassen en heeft in de voorbije dagen vooral de sfeer en de saamho righeid geaccentueerd. Tegelijk zorgde hij voor een verrassing door Oranje in Haarlemse volleybalweek HAARLEM (GPD/ANP) Er komt een zevende Haarlemse Volleybal 'Week'. Net als de laatste vierdaagse editie zal het evenement niet in de cember zoals in het verleden gebruikelijk was maar in het voorjaar worden gehouden. Als data zyn voorlopig 10 tot en met 13 april gepro grammeerd. Aan het toernooi nemen vier ploegen deel, waaronder in elk geval het Nederlands mannenteam. Over de deelname van de overige ploe gen wordt nog onderhandeld. Harrie Brokking verlengt op zondag 30 september zijn contract met de Nederlandse volleybalbond. De coach van het nationale mannenvolleybal- team tekent een overeenkomst, die loopt tot en met de Olympische Spelen van 1992. De ondertekening vindt plaats na afloop van de wedstrijd Neder land - Zweden in Nieuw®®— te kiezen voor een mandekker (de butant Stan Valckx) en versterkt hij vanavond het middenveld met Win ter. De tweede debutant in Oranje is Frank de Boer. Voor de Ajacied was de uitverkiezing echter heel wat minder verrassend dan voor de laat bloeier van PSV, bijna 27, die nooit eerder in een vertegenwoordigend elftal speelde. "Ik heb ooit een keer een oranje shirt gedragen, maar dat kreeg ik toen ik voor de televisie naar het Nederlands elftal zat te kijken". De Limburger wist zich gisteravond amper raad met de plotselinge pro motie. "Ik was er vanuit gegaan dat Michels twee mandekkers zou op stellen en dat ik er misschien één van was. Toen hij vanmorgen tij- dens de bespreking vertelde dat er maar eentje zou spelen en hij mgn naam op het bord invulde, keek ik wel even raar op". De opstellingen zijn: Italië: Zenga; Bergomi, Barest, Fern. Maldini; De Napoli, Donado- m. Marocchi, De Agostini; Baggio, Schillaci, Nederland: Van Breukelen; Blind, Koeman, Valckx, De Boer; Wouters. Winter. Witschge. Gullit. Van Basten, Gillhaus. WOENSDAG 15 00-17 00 Sportnet Tennis. 17.00-10 00 Sportnet Bowlen mtertand tussen Nederland en de Verenigde Sta len 18 00-19.00 Sportnet Truckrace» 10 30-19.00 EURO Surter Magazine 19 00-20 00 EURO Eurosportnews 19 00-21.00 Sportnet Amenkaan» honk bal 20.27-22.30 Ned 2 Voetbal oefeninter land Italië - Nederland 20 00-21 00 EURO Trans World Sport. 20 00-23 00 BRT 2 Sportavond 21 00-21 30 Sportnet Paerdesport 21 00-22 00 EURO Autosport in Mon treal 21 30-23 30 Sportnet VS Pro Boksen 22.00-23 00 EURO Boksen 22 50-23 20 Ned 3 Studio Sport 23 00-23 30 Dtd 1 Sport ertra vrouwen- voetbal West-Dmt$Jand-Butgari|e (kwatifi- cat.ewedstri|d voor net EK) en tenne GP toemoo- voor vrouwen m le<mg 23 00-00.00 EURO international Motor- spon 23 30-00 30 Sportnet Wide World ol Sport 00 00-01 00 EURO Voetbal. 00.304)2.00 Sportnet Autosport Indy 01 00-02 00 EURO Eurosportnews. DONDERDAG 00 00-10 00 Sportnet Bowlen interland tussen Nederland en de Verenigde Sta ten 09 30-10 00 EURO Eurobice 10 00-11 00 EURO Eurosportnews 10.00-12.00 Sportnet Amerikaans honk bal. 11 00-12.00 EURO Open golfkampioen- schap van Duitsland 12 00-13.00 Sportnet Intemaaonal Mo- ST?3.00 EURO Autosport Mon treal 13 00-14 00 Sportnet Wide World ol Sport 13 00-14 00 EURO Dutch Open Poto- kampcenschappen 14 00-14 30 Sportnet RaSysport Duitse kampioenschappen 14 00-18 30 EURO Tenm» GP van Le<p-

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 19