Kiprich volgt voorbeeld van Roth SpoorptTV 'Ik denk dat VNL Docos wel aan kan' Visser laat tijdens Masters kans liggen tegen Bulters Hongaren gedijen slecht bij Feyenoord Scylla rekent op een zwaar jaar DINSDAG 11 SEPTEMBER 1990 SPORT PAGINA 17 Haagse bluf van Koos Schouten Van onze redacteur Herman Joustra LEIDEN - Voor de Leidse voetbalwereld is Koos Schouten nog een onbeschreven blad, in Haagse kringen geniet de 49-jarige oe- fenmeester al de nodige faam. Vooral dank zij zijn successen bij DOR en later bij de zaterdagtak van ADO. Zijn woonplaats heeft hij nog niet verlaten, maar zijn werkterrein heeft hij inmiddels ver legd. Dit seizoen traint Schouten voor het eerst de selectie van VNL. Vanavond krijgt zijn ploeg meteen een serieuze kracht proef: Docos komt op bezoek in het kader van de LD-cup. Wat doet een succesvolle Haagse trainer nu ineens bij een Leidse af delingsclub als VNL? "Dat ligt niet alleen aan mij, maar Is er dan helemaal niets bij VNL? "Natuurlijk wel. Voor dit seizoen ben ik al een paar keer wezen kij ken. Er loopt hier heus wel wat ook aan het bestuur van VNL. Voor- rond. Maar de club staat onderaan zitter Visser heeft een zaak in Den de ladder. Zo bedoel ik dat. Dus valt Haag. Hij leest natuurlijk ook in de er valt wat van te maken. Het is een krant dat Schouten vijf keer is promoveerd. Twee keer met DOR en.drie keer met ADO. Bovendien zat ik al vier jaar bij die laatste club, dus werd het tijd voor iets anders. Iets opbouwen is leuker dan iets uit- plaats neerzetten' bouwen. Vooral als er niets kwestie van goed kijken, goed se lecteren. De beste spelers uitzoeken voor het eerste elftal, ze daarin zien te krijgen, en ze te motiveren. Mijn sterkste punt is iemand op de juiste niddels gebeurd bij Dat is VNL? "Moeilijk te zeggen. In elk geval is mij al wel duidelijk dat de spelers mee.r kunnen dan tot nu toe het ge val is. Tactisch zijn ze niet zo sterk. Technisch wel. Ze kunnen alles met een bal. En conditie kan iedereen krijgen. Het is nu zaak een mix te dat ik toch zal proberen ze voor zo- vinden van goede, creatieve spelers ver mogelijk verzorgd te laten spe en waterdragers. Het belangrijkst is len- Docos is in elk geval, dat heb ik die waterdragers bij te brengen wat begrepen, geen werkploeg. Een moei- technisch team. Ik denk dat de jon gens zo'n tegenstander wel aankun nen". LEIDEN Op het elfde Masterstoernooi hebben Tom Bulters en Willem Visser op Unicum een goe de stap gezet naar een plaats in de halve finales. Bulters versloeg gisteren in het mannepenkel B Mar co Visser, terwijl Visser in C drie sets nodig had om zich-te ontdoen van Ron Hoogendoorn. Martijn Krans en Bionda Zonderop zijn de grootste kanshebbers op de B-titel. Ripse echter eveneens als favoriete als kanshebber, maar de Noordwij- toch nog het loodje moest leggen in kerhoutse is de laatste weken in de eindstrijd. In de poule stuit Zon- grote vorm. Ze heeft niet veel toer- derop in elk geval niet op de gebles- nooien gespeeld, zodat ze ook een seerde Mirjam Siemerink, zodat één grote onbekende is voor haar oppo- zege al voldoende is voor plaatsing nenten. voor de halve finale. Saskia Paauw In D zijn de zaken iets eenvoudi- zal volgens de verwachtingen de ger. Zowel Yvonne Schoordijk als voorronde niet overleven. In de an- Jan-Willem Gilijamse hebben dit dere groep zijn de speelsters meer jaar geen enkele partij verloren, zo- aan elkaar gewaagd. Irma van See- dat het niet meer dan terecht zou ters is als tweede geplaatst voor Pe- zijn, als zi j zondag de Mastertitel Het mannenenkel B kent een sterke bezetting. Het aanwijzen van een fa voriet is dan ook een hachelijke zaak. Titelverdediger en districts kampioen Krans is door de wed strijdleiding, bestaande uit Gert- Jan Onvlee en Arnold van der Ca- pellen, bovenaan de lijst geplaatst, maar diens resultaten tijdens de on derlinge kampioenschappen van Unicum waren niet hoopgevend. Bovendien is voor Krans de studie weer begonnen. Jan-Willem Lugt- hart, tweede geplaatst, lijkt derhal ve een betere kanshebber, al heeft de Katwijker het natuurlijk weer druk met lesgeven. Vooral in het be gin van het seizoerj liet Lugthart bij vlagen weergaloos tennis zien, maar de lol was er al snel af. Mogelijk wil de Katwijker dit laatste toernooi aangrijpen om zich toch te kronen als beste tennissér van tra Wessels. Bennie de Bruin is in het man nenenkel C de huizenhoge titelkan didaat. De speler van De Boekhorst treft het wel met zijn loting, want hij zit in dezelfde poule als Visser, te gen wie hij twee keer het onderspit moest delven. In de kruisfinales komt hij zijn 'angstgegner' dus niet tegen. Visser maakte gisteren zijn rentree op de tennisbanen met spe- binnenhalen. MARTIN HOEKSTRA Bulters, derde genoteerd, is één ciaal schoeisel om zijn enkels te be- Het team heeft dus kwaliteit. Wat weetje van de andere verenigingen in de afdeling? "De andere ploegen ken ik niet. Dat had vooraf een vervelende kant. Solo bezorgt Van Dijk ritzege KOBLENZ (ANP/SID)' - Bij de vrouwen is Vanessa van Dijk in de ronde van de Europese Gemeen schap op de solotoer gegaan. De Ne derlandse ontsnapte twintig kilo meter voor de finish in Koblenz uit het peloton en werd door de jagen de groep niet meer achterhaald. De Finse Tea Vikstedt werd op ruim één minuut tweede. Catherine Mar- sal bleef in het bezit van de blauwe leiderstrui. Joël Pelier soleerde bij de mannen naar de ritzege. De vierde etappe van de Ronde van Catalonië heeft gisteren naar verwachting het klassement ingrij pend gewijzigd. Bij de start in Leri- da van de 158 kilometer lange berg etappe, met één col van de tweede en twee cols van de eerste categorie, deelden liefst 82 renners de koppo sitie. Ik zou VNL op een te hoog niveau het van intimidatie hebben, zijn kunnen trainen. Bijvoorbeeld ze brutaler. Dat wil ik mijn spelers niet proberen bij te brengen op een bijbrengen. En dat is ook niet moge- KNVB-manier te voetballen, vierde lijk. Zo iets zit in je karakter of niet. klasse. Een verzorgd spelletje. Dan Althans wat het mondje betreft. Het kun je tegen een werkploeg vrese- zou wel leuk zijn om ze wat brutaler lijk onderuit gaan. Je kunt dus op te laten voetballen. In elk geval heb- de verkeerde facetten trainen. Maar ben ze al één voordeel bij VNL: ze inmiddels heb ik vernomen dat het hebben een uitstekende mentali- hier injle afdeling inderdaad wer- teit. Die is beter dan de Haagse. Op ken geblazen is. Wat niet wegneemt de training en in de wedstrijd". Koos Schouten: "Iets opbouwen is leuker dan iets uitbouwen". LFC-ARC pas volgende week LEIDEN In de tweede ronde van het toernooi om de Leidsch Dag blad-cup komt LFC pas volgende week in actie. Op dinsdag 18 sep tember om 19.30 uur komt ARC op bezoek. De vanavond te spelen wedstrijden TAVV - Rijnsburgse Boys en KRV - Hazerswoudse be ginnen om 19.30 uur. Ter Leede speelt tegen SJZ op eigen terrein. De aanvang van dit duel is, net als van de rest van het programma, om 18.45 uur. van de weinige tennissers, die Lugt hart dit jaar heeft kunnen verslaan. De Heemstedenaar is bij het grote Leidse publiek niet zo bekend, maar zeker kansrijk. OLTC-er Vis ser kwam gisteren opvallend dicht bij, maar liet een 4-1 voorsprong in de tweede set onbenut. Door deze 6- 4, 7-6 nederlaag moet Visser nu zijn beide andere wedstrijden in winst omzetten. "Ik speelde vandaag te aanvallend, omdat ik het kunstgras van Zuid-West nog gewend was. schermen. Hoogendoorn knokte zich na een verloren eerste set knap terug om in de beslissende spel- reeks alsnog te worden teruggewe zen: 6-3, 2-6, 6-2. "Ik ben al lang blij dat ik hier sta, want eigenlijk mag ik Oegstgeestse basketballers houden Leiden lang in bedwang OEGSTGEEST Luba Leiden heeft ook zijn tweede wedstrijd in het Luba Basketbal Toernooi nog niet spelen. Een winstpartij had wonnen. Door een 84-100 overwin- ik niet verwacht, maar het ging bo- ning op Oegstgeest plaatste Leiden ven verwachting. Als ik de laatste zich gisteravond in de Oegstgeestse vier bereik ben ik zeer tevreden", zei Visser na afloop. In de andere groep staat Robbert- Paul Hartwijk bovenaan voor Pa- Breng je je spelers nog wat Haag se bluf bij? "Hagenaars zijn inderdaad meer bluffers dan Leidenaars. Ze moeten Misschien moet ik terug naar mijn trick Kleian. De Lissenaar is een ui oude spelletje. Ik moet in elk geval terst onberekenbare speler, wat niet Apollohal voor de tweede ronde. Ook Lokomotief bereikte de vol gende ronde door Blitz met 86-90 te rug te wijzen. JBL uitkomend in de gezegd kan worden van Jeroen tweede klasse rayon, mocht de wed- Vink. De tengere Hillegommer lijkt strijd tegen promotiedivisie ploeg Visser. "Ik heb het uit handen gege- eveneens goede kans te hebben op Leiden beginnen met een voor ven". een plaats in de halve finale. sprong van twintig punten. Net als De laatste grote favoriet is Marco Het vrouwenenkel C-veld ligt in de vorige ontmoeting tegen Blitz van Trigt. Als de Hillegommer zijn dicht bij elkaar. Ingrid Kruit heeft had Leiden meer dan een helft no- hoofd er bij weet te houden moet hij een eind kunnen komen. Zo niet, dan kan het voor hem in de poule al afgelopen zijn. Zonderop In het vrouwenenkelspel B lijkt de titel Zonderop nauwelijks te kun nen ontgaan. Al twee jaar moest de het afgelopen seizoen het meest dig om deze achterstand constant gespeeld. Volgens de maken. Het vrijuit spelende Oegst- plaatsingslijst is Nancy Faas zon dag in de finale de tegenstander van Kruit. De tennismuur van Unicum, Kim Dirkse, zou kunnen verrassen, maar haar speltype is niet lonend in een kort tijdsbestek. Arjette van Noort wordt nauwelijks genoemd Van onze correspondent Marcel van der Kraan DORDRECHT Erg gelukkig is Feyenoord niet met zijn ontdekkingen uit Oost-Europa. Na afloop van de Koninginnerit' In dat licht gezien is het te hopen dat de grote revelatie loan Sabau bespaard blijft wat dé was Laudelino Cubino gepromo- uit Hongarije afkomstige Toni Roth en (nu weer) Joszef Kiprich hebben doorgemaakt, veerd tot enige leider in de algeme ne rangschikking, met een voor- De eerste werd als de stoere, inter- blesseerd, dat ook hij een knie-ope- sprong van 26 seconden op Gaston, nationaal gelouterde ^verdediger ratie moest ondergaan. Hij werd Delgado en Aja. maanden niet meer zal voetballen. Er is het één en ander gescheurd en binnengehaald. Zou Feyenoords naar zijn zeggen daarna niet meer kapot in mijn enkel, men weet al leen nog niet precies wat", zegt hij met een stem die diepe teleurstel ling verraadt. Cubino uit de Spaanse "BH-ploeg verdediging gaan leiden, maar werd de oude. Nu, amper een halfjaar la- sloeg zijn slag op de laatste klim door zijn aaneenschakeling van ter én aan het begin van een nieuw richting aankomstplaats Port del blessures en operaties één van de seizoen, zit hij weer in de lappen- Compte. In eendrachtige samen- meest trieste aankopen in de ge- mand. werking met zijn land- en teamge- schiedenis van de Rotterdamse In een buitenwijk van Dordrecht, noot Jesus Montoya ontsnapte de club. Kiprich werd met evenveel waar naast een luxe auto van de Spaanse kampioen uit een kop- tam-tam begroet in de Kuip. Altijd werkgever nog steeds een oude groep van dertig renners, onder wie succesvol in het nationale elftal en Lada met Hongaars kenteken onder Delgado, Breukink en Rooks. In de in de veronderstelling dat hij een een boom staat geparkeerd, wacht wetenschap dat hij de koppositie in bijdrage kon leveren aan de weder- de international met het been hoog het algemeen klassement zou pak- opstanding van Feyenoord tekende in de kussens op een volgend onder- densweg van Toni (Roth, red.). Ik 1 hij in de zomer van het vorig jaar zoek in het ziekenhuis. "Dezelfde 11 een contract tot 1991 met een optie dokter die Toni Roth heeft geope- voor nog een jaar. reerd buigt zich deze week over Kiprich kwam tot zijn schrik in mijn been. Als de zwellingen zijn .„0een elftal terecht dat moest vechten verdwenen kan een definitieve dia- zakte Breukink naar de vijftiende voor lijfsbehoud. Raakte na de win- gnose worden gesteld. Maar het is en Rooks naar 36ste positie.terpauze zo ernstig aan zijn knie ge- nu al zeker dat ik de komende twee Lijdensweg "Het eerste waar ik aan moest den ken toen ik zondagmiddag vanuit Arnhem naar het ziekenhuis in Rot terdam werd vervoerd, was de lij ken, mocht Montoya van Cubino de rit winnen. Breukink kwam op een achterstand van 1.03 als veertiende binnen. Rooks moest 4.37 op Mon toya toegeven. In het klassement LEIDEN - Meer publiek en meer komer De Verenigde Spaarbank aandacht van de media: dat is de wist zich te verrijken met twee spe- achtergrond van de zoveelste wijzi- Iers van het triest uit elkaar gevallen ging van de competitie-opzet in de Shot. En NMS Bartok (vorig jaar ei- ere- en eerste divisie mannen. Het genlijk gedegradeerd, maar door speelde vorig jaar 53% in de eerste maar voor de Hongaar kwam de dubbel-Daviscup-systeem moet het terugtrekken van Shot toch divisie en moet op papier De Jong trap van Vitesses Roberto. Straal zorgen voor minder wedstrijden per weer terug in de eredivisie) heeft prima kunnen vervangen. wel op een heel vervelend moment. zich versterkt met de van Avanti af- Er lijkt zich weinig concurrentie Kiprich verkeerde in uitstekende heb vorig jaar dag en nacht met hem opgetrokken. Weet dus precies wat hij allemaal heeft meegemaakt bij Feyenoord. Die jongen was één van de beste verdedigers in Hongarije, maar loopt nu afgekeurd voor be taald voetbal en zonder baan rond in zijn woonplaats Pees. Ik ging met bonzend hart naar de röntgenafde- ling in het ziekenhuis. Toen de dok ter vertelde dat mijn been niet ge broken was, kon ik hem wel zoenen. Het is triest dat ik nu een periode tegemoet. Voor de met een wereld- ben uitgeschakeld, maar ik weet dat reis begonnen Paul de Jong is de ik in november weer terug op de van DHC afkomstige Siem van der velden kan zijn1', Valk in de plaats gekomen. Hij Blessures zijn nooit welkom, avond en evenwichtiger partijen. Tevens zal de eredivisie in de twee- komstige Chinees Chen Sung, de helft worden uitgebreid naar acht teams. Of het Leidse Scylla dit nog zal meemaken is onzeker. Het voor te doen voor Oegstgeest. Al- vorm, deed de voorbije weken zelfs De uitbreiding van de eredivisie leen de tweede keus van Tempo de leiding van Feyenoord versteld in de tweede helft naar acht teams Team zal waarschijnlijk sterker zijn staan. In de aanloop naar de compe- zou uiteindelijk nog weieens de dan Oegstgeest, maar deze ploeg titie had men hem in de Kuip in vertrek van Sjoerd Meijer is een laatste strohalm kunnen worden mag niet promoveren als gevolg van principe van de hand willen doen. voor Scylla. Mocht de Leidse ploeg de aanwezigheid van'grote broer'in MW wilde aan de onderhande- namelijk als laatste eindigen dan de eredivisie. Zelfs als Oegstgeest lingstafel plaats nemen en Sparta krijgt het team nog een herkansing tweede wordt is alles nog niet ver- liet weten meer dan belangstellend in een beslissingswedstrijd tegen keken. Door het spelen van beslis- te zijn. "Ik denk dat de ménsen bij de sterkste nummer twee van beide singswedstrijden kan het alsnog Feyenoord de laatste maanden van eerste divisies. promoveren. Aanstaande zaterdag het vorig seizoen als graadmeter Zaterdag breekt voor Scylla het ontmoet Oegstgeest zijn eerste te- moment van de waarheid aan. In genstander, TTCV/Rath uit Veghel. een thuiswedstrijd zal het team de geheel vernieuwde equipe van Avanti ontmoeten. Met onder ande- team gehaald. De in de derde divisie me weer helemaal fit", aldus spelende ploeg heeft bewust een Kiprich, die tijdens een internatio- speler teveel opgesteld. De zwakst naai toernooi in Bologna al zijn goë- presterende speler zal steeds in de de geest pakte gewoon zijn puntjes mee en had met de rust nog negen punten van de voorsprong over: 51- 42. Tijdens de theepauze slaagde Lei- den-coach Ben Ponioen er kenne lijk in om zijn spelersgroep wakker te schudden, want binnen'vijf mi nuten was de achterstand omgebo gen in een 60-62 voorsprong. De sys temen en vooral de break begonnen bij Leiden eindelijk te lopen en bi) de stand 68-78 dreigde een 'walk» over'. De Oegstgeestenaren lieten zich echter niet van het veld loper} eq kwamen nog even in de wedj strijd (81-85). Maar daarna was he} gedaan met Oegstgeest. Dat de overwinning voor de Leidenaars uiteindelijk nog zo groot uitpakté was voornamelijk te danken aan d$ goed op dreef zijnde Loet de Ruy» ter. Met zijn 22 punten had hij eert belangrijk aandeel in de 84-10^ overwinning voor Leiden. Na de aantrekkelijke eerste wedt strijd was de confrontatie tussert Blitz en Lokomotief het aanzieij niet waard. Ongecontroleerd basj ketbal met veel balverlies zorgde er» voor dat Lokomtief pas drie minui ten voor tijd (rust 38-58) de opgelegj de achterstand van twintig punten kon goed maken. Natuurlijk mag een ploeg met een reputatie als Lo» komotief het nooit zo ver laten kot men. Desondanks telt de 86-90 over* winning wel en hierdoor plaatsté ook Lokomotief zich voor de vol* gende ronde. De resterende poule» wedstrijd tussen Leiden en Loko' motief volgende week heeft hierj door geen waarde meer. Hoewel Scylla op organisatorisch vlak ongetwijfeld een feestelijk jaar tegemoet gaat (in de loop van de tweede helft zal het nieuwe onder komen aan de Brahmslaan worden betrokken) ziet de nabije toekomst ren de Roemeense Vasile Florea op sportief gebied er heel wat som berder uit. De sponsor heeft het _.0 driejarige contract niet verlengd, Avanti weinig moeite hebben met volgende wedstrijd niet worden op- waardoor het vertrek van tafelten riiscrack Meijer niet gecompen seerd kon worden. Bij de vrouwen streekgenoot Scylla. Ook de eerste divisie zal gaan spe len met het dubbel-Daviscup-sys- gesteld. Men hoopt in de Mors dat met dit systeem, en met de opstel- Boos op Bengtsson? Is hij nooit zal het vertrek van Judith Lepelaar teem. Dit houdt in dat de vier- ------- or- - en Heidi de Haas onvermijdelijk ge- mansteams zullen worden gesplitst Johan Kuif, eindelijk de stap naar Maar daar zul je me niets over horen - - - - - 1 vertellen. Er is in het verleden bij ling van de 18-jarige Erik Lenselink geweest. "Ik ken de ware redenen De Treffers afkomstige waarom men mij wilde laten gaan. volgen hebben. Ten slotte zal als volg van het doorschuiven van Mar tin van Rijn naar het eerste team ook de tweede keus van Scylla in ademnood kunnen komen. Toch zijn er ook lichtpunjes: ex- sponsor Comtest stond garant voor het aanblijven van Mirjam Hooman. En in november zal, als alles vol gens plan verloop!, Patrick Swier eindelijk weer worden ingelijfd. Ook de 16-jarige Sabrina Wildeman (Hotak '68) is een aanwinst. Het mannenteam van Scylla lijkt in een sterker en een zwakker twee- de tweede divisie zal worden tal. De 'top-duo's' van beide ploe- maakt, gen spelen onderling wedstrijden, inclusief een dubbel, en de num- - mers drie en vier doen op de andere De Eeidse vereniging toont zich zo tafel hetzelfde. Elke speler hoeft langzamerhand specialist in het tij- hierdoor slechts twee enkelspelen delijk van stal halen van oude stèr en een dubbelspel af te werken, wat ren- Ronald Rijsdorp en Marijke het totaal op slechts tien partijen Olsthoorn hielpen al eerder de club brengt (voorheen waren dit er acht- u't de brand. Nu heeft Heieen Hop tien). (twee jaar geleden nog spelend in de Voor Oegstgeest was deze rege- eredivisie voor Irene) haar diensten ling niet nodig geweest. "Als je voor aangeboden. Zi j zal in elk geval bij uitwedstrijd toch twee uur d© thuiswedstrijden haar kunnen Feyenoord zoveel gezegd en ge schreven. De rijen blijven nu geslo ten. Boos op Bengtsson kun je bo vendien niet worden. Hij is de beste trainer die ik in mijn carrière ben te genkomen. Hij straalt rust uit, heeft aan twee woorden genoeg om een speler op zijn plaats te zetten of iets uit te leggen. Tactisch is hij ijzer- sterk. Feyenoord gaat met het mate riaal dat er nu rondloopt in Rotter dam nog een hoop plezier aan die man beleven." Een tikkeltje venijnig daaraan toevoegend: "Ik wilde na de zomer op papier de zwakke broeder in de moet rijden speel ik net zo lief wat vertonen. Hop vult zo lang dat no- eredivisie: De top-drie, Avanti, De meer potten", aldus kopman Friso dig is de opengevallen plaats op. In Blaeuwe Werelt en Tempo Team, is Reitsma. Het Oegstgeestse team de uitwedstrijden zullen speelsters voor Scylla onbereikbaar. Nieuw- gaat overigens een kansrijk seizoen uit het tweede team worden ingezet. Stasi-praktij ken van voetbalbobo OQST-BERLIJN (SID) UEFA-lid en vice-voorzitter van de Oostduit- se voetbalbond, Günter Schneider (66), wordt beschuldigd van jaren lange medewerking aan de Staatssicherheitsdienst (Stasi) en van spio nage. Alfred Pöge. chefredacteur van het voetbalblad Libero en oud-in ternational Peter Ducke uitten deze beschuldiging voor de Oostduitse Schneider ontkende in de uitzending Frühsport dat de voetbalbond van de DDR een speciale Stasi-afdeling had. "Wat Poge over mij heeft gezegd, is gelogen. Ik heb met mijn advocaat gesproken om tegen hem en Ducke een klacht in te dienen wegens laster", zei Schneider voor de Jugendradio DT 64. Meer kranten in Leipzig en de lokale zender Sach- senradio hebben aandacht besteed aan de affaire rond het UEFA-lid. alleen even laten merken dat ik nog zeker drie of vier jaar bij een top club kan spelen. MW en Sparta zijn leuke clubs, maar ik heb er geen seconde aan gedacht om de Kuip de rug toe te keren. Dat ik nu beter uit de verf kom, heeft ook te maken met het feit dat ik geen verdedigend ,werk meer hoef op te knappen". De rol van tweede spits bekleedt hij ook in het nationale elftal van Hongarije, dat morgen op Wembley tegen Engeland aantreedt. Kiprich, die in Budapest een week geleden met twee doelpunten en twee as sists min of meer verantwoordelijk was voor de 4-0 overwinning van Hongarije op Turkije: "Meszoly, de bondscoach, was helemaal van de kaart toen ik zondagavond laat meldde dat hij dit jaar met meer op me hoeft te rekenen. Voor Honga rije is oktober de belangrijkste maand in de kwalificatieperiode voor het EK in Zweden. Na Enge land volgen immers Noorwegen, Italië en Cyprus in drie achtereen volgende weken. Meszoly vroeg of ik het niet even wilde proberen op Wembley. Geintje zeker, zei ik. Ik lig plat met een enkel die op een me loen lijkt". DINSDAG 15.00-16.00 EURO: WK Aerobics. 15.00-17.00 Sportnet: Autosport' IMSA Camel GT Nissan GP. 16.00-16.30 EURO: Surfer Magazine. 16.30-17.30 EURO: Solo Masters Walers- kitoernooi. 17.00-19.00 Sportnet: Amerikaans honk bal. 17.30-18.30 EURO Truck GP vanuit Montorp Park. 10.30-19.00 EURO: Goals: de mooiste doelpunten uit de Spaanse competitie. 19 00-20.00 EURO: Eurosportnews 19.00-20.30 Sportnet: IJshockey The Master International Festival (Stockholm- Gothenborg). 20.00-22.00 EURO Voetbal Herla Berlin - World Masters elftal 20.00-22.00 Super Ultra Sport. 20.30-22 00 Sportnet Boksen 21.00-22.00 TV 5 Aventures et Voyages avontuurlijke sporten. 22.00-23.00 EURO Worstelen. 22.00-00.00 Sportnet VS PGA Golt 22.15-00.15 Super Ultra Sport. 22.45-23.15 Did 3 Sportplatz portret van Norben Dobeleil 23.00-00.00 EURO Autosport Formule I GP van Italiö. 00.00-01,00 EURO Hoogtepunten van de IAAF atletiek GP in Athene 00.00-02.00 Sportnet Amerikaans voet bal. 00.15-00.25 RTL V: Match e 01.00-02,00 EURO Autosport Formule I GP van Italiö 02 00-03.00 EURO Eurosportnews, WOENSDAG 08 00-09 30 Sportnet IJshockey The Master International Festival (Stockholm- Gothenborg) 09.30-10 00 EURO Eurobics 09 30-11 00 Sportnet Boksen 10.00-11 00 EURO Eurosportnews 11 00-12 00 Sportnet Go auto-en motor sportmagazine 11 00-12.00 EURO Internationaal tum- toernooi in Schotland 12 00-13 00 Sportnet Rallysport 12.00-13 00 EURO Autosport Formule I GP van Italiö 13 00-1400 EURO Polo de Oavidofl Gold Cup. 13 00-15 00 Sportnet Autosport Nascar Winston Cup. 14 00-1500 EURO Motorsport GP vanuit Misano

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 17