Aanpakken loont! Elke maand weer. Prijsbreker schoenen kommercieel adviseur industrie vertegenwoordiger Nederland bv De Koning vraagt: (wijk)ziekenverzorgende leraar/lerares pallet-reparateur m/v KLASSE ASSISTENTE (m/v) TOYOTA I Dijksman bindsteri verkoopster coöperatieve nederlandse bloembollencentrale (b.a.) lisse C.N.B. is een In- en Verkoopbureau annex Bloembollenveiling in Lisse. Wij zijn in het afgelopen jaar gegroeid naar een omzet van ruim 400 miljoen gulden en zijn daarmee marktleider in de Bloembollenbemiddelingssector. Op ons directiesecretariaat is plaats voor een SECRETARESSE M/V die binnen het team van (4) secretaressen alle voorkomende secretariaats werkzaamheden zal verrichten, waarbij de nadruk ligt op ondersteuning van één van onze directeuren, die in onze organisatie o.a. verantwoordelijk is voor informatisering/automatisering, administratie en public relations. Behalve zaken als correspondentie, het notuleren van vergaderingen, het bij houden van agenda en archief behoort bij de werkzaamheden ook het (helpen) organiseren van interne en externe P.R.-activiteiten. Voor deze functie denken wij een een enthousiaste medewerk(st)er met: - een opleiding op HAVO/MEAO-niveau, eventueel aangevuld met een secretaresse-opleiding - ervaring met tekstverwerkende apparatuur - een flinke dosis eigen initiatief - belangstelling voor P.R. - gevoel voor teamwork Leeftijd: vanaf 25 jaar. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de directie van C.N.B. (b.a.), Post bus 31, 2160 AA Lisse. Voor telefonische informatie: Hannie Nederstigt, telefoon 02521-31159. Kruisvereniging Amstelland en Meerlanden e.o. De Kruisvereniging Amstelland en Meerlanden e.o. vraagt wegens vertrek van een medewerker zo spoedig mogelijk voor de avond-/ weekenddienst in de Haarlemmermeer een: voor 26 uur per maand Van de kandidaat wordt verwacht dat hij/zij: - in het bezit is van het diploma ziekenverzorgende; - in het bezit is van het autorijbewijs en over een auto beschikt; - bereid is tot samenwerking binnen het team avond-/ weekendmedewerkers. Nadere informatie: Het team, bestaande uit vier wijkverpleegkundigen en vier (wijk)ziekenverzorgenden, is werkzaam in de gehele Haarlemmermeer. De werkzaamheden worden volgens een bepaald rooster uitgeoefend, wat onder andere inhoudt dat men om het weekend werkt met daaraan gekoppeld 3 of 4 avonden. Salariëring en arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Kruiswerk. U kunt inlichtingen inwinnen bij de hoofdwijkverpleegkundige mw. N. Weel tijdens kantooruren tel. 02503-32924. Sollicitaties kunt u binnen 10 dagen richten aan de Kruisvereniging Amstelland en Meerlanden e.o., t.a.v. de afdeling Personeelszaken, Postbus 89, 2130 AB Hoofddorp o.v.v. vacaturenummer 90/08/28. F- «k JÓ? ilr LEIDEN monumentale stad met toekomst De universiteitsstad Leiden is één van de grotere gemeen ten in ons land en telt ca. 110.000 inwoners. Binnen de Randstad vervult Leiden een belangrijke rol op bet gebied van onderwijs, gezondheidszorg, cultuur en economie. Er zijn goede ver bindingen met de omliggende grote steden, waardoor Leiden ook een gezond onder nemersklimaat kent. De vrijwel geheel gerestau reerde binnenstad beeft nog bet authentieke karakter van weleer. Tocb is Leiden in elk opzicht ingesteld op de jaren '90. Historie en toekomst vormen er één geheel. Van oudsher beeft de sleutel stad aan ieder de ruimte ge boden om zichzelf te kunnen zijn, ongeacht aard, cultuur of nationaliteit. En ook nu nog is iedereen welkom. Aan de Rembrandt-scholengemeenschap voor atheneum, h.a.v.o. en m.a.v.o., Noachstraat 2, wordt zo spoedig mogelijk, gevraagd een Maatschappijleer, voor 8 lessen per week, ter vervanging van een langdurig zieke. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelij ke kansen voor mannen en vrouwen. Aangezien vrouwen in functies als deze ondervertegenwoordigd zijn, genieten zij voorrang. Selectie zal hiertoe in eerste in stantie onder vrouwen plaatsvinden die aan de gestelde criteria voldoen. Vrouwen wordt daarom nadrukkelijk verzocht te solliciteren. In het kader van eerlijke verdeling van werkgelegenheid en uit onderwijskundig belang is het gewenst dat meer leden van etnische minderheidsgroepen werkzaam zijn in het onderwijs. Ook geschikte kandi daten vanuit deze groepen wordt derhalve verzocht te solliciteren. Inlichtingen worden verstrekt door de rector, mevrouw M. Scha, tel.: 071-76 82 02 (school). De voor de school geldende sollicitatiecode wordt op aanvraag door de school toege zonden. Sollicitaties, onder vermelding van het va caturenummer OND 1074 binnen een week na verschijnen van dit blad te zenden aan de rector van de school. Noachstraat 2, 2324 LT Leiden. Chep Benelux Nederland bv verhuurt pallets en bijbehorende magazijn- en transportartikelen. En met groot succes, want de internationale Chep-organisatie is marktleider in Europa. Het succes van Chep leidt tot groei. Daardoor hebben we nu alle ruimte voor mensen met twee rechterhanden die willen aanpakken als in onze vestiging in Zoeterwoude, aan de Hoge Rijndijk 309. Wat houdt het werk in? De pallets die wij verhuren zijn erg sterk. Toch ontstaan er wel eens mankementen. Deze worden gerepareerd met moderne pneumatische apparatuur, om'te zorgen dat de^>allets weer voldoen aan onze hoge kwaliteitseisen. Wat vragen wij? Behalve een goede conditie zijn een positieve instelling en goede motivatie om kwaliteit te leveren erg belangrijk. We stellen geen eisen aan de opleiding, maar je moet wel tussen de 18 en 40 jaar zijn. Wat bieden wij? Allereerst een behoorlijk opleidingsprogramma, dat 3 tot 6 maanden in beslag neemt. Het salaris ligt ruim boven het minimumloon. Bovendien kun je, zelfs al tijdens de opleidingsperiode, door flink te werken extra verdienen. Verder krijg je een dertiende maand uitbetaald, plus een kledingvergoeding. Chep kent een 37,5-urige werkweek en 23 vakantiedagen. Interesse? Stapelgek yyj| je eerst wat meer informatie, of wil je meteen een afspraak maken, bel dan Op pallets tijdens kantooruren met de heer W. Bavelaar, (071) 45 37 18. Aan DE VIERBOT, school voor lichamelijk en meervoudig gehan dicapte leerlingen, ver bonden aan het Rijn lands Zeehospitium zijn per zo spoedig mo gelijk twee vacatures full-time Het rechtspositiebesluit onderwijs-ondersteu- nend personeel is van toepassing. Het salaris is afhankelijk' van leeftijd en ervaring tussen 1753,- (19 jr.) en 2909,- (max.). Het diploma K.V.J.V., M.B.O.-A.W., verpleeg kunde o.i.d. is voor deze functie vereist. Creativiteit en flexibiliteit en het om kunnen gaan met kinderen en volwassenen zijn ande re vanzelfsprekende vereisten. Sollicitatie-gesprekken zullen worden gevoerd met een andere assistente, een leerkracht en de directeur. Benoeming voor een jaar tijdelijk nadien moge lijk vast conform rechtspositiebesluit. Voor nadere informatie: Dhr. B. K. M. van Rooij, directeur 01718-60280 (school) of 02520-18475 (privé) Schr. soli, s.v.p. vóór 20-9-'90 naar: Dir. School 'De Vierbot', Drieplassenweg 17, 2225 JJ Katwijk vraagt: voor de donderdagavond en zaterdag Leeftijd: 18 jaar Daarnaast hebben wij nog ruimte voor een verkoopster 25-35 jaar voor de donderdag en zaterdag. Inf.: Haarlemmerstraat 150, Leiden, tel. 071 - 21 47 48. Voor direkte in dienst treding, zoeken wij een benzinepomp-bediende, liefst met ervaring. Wij zoeken iemand tussen de 25-35 jaar, die de inzet heeft, onze cliënten op correcte wijze te bedienen. Wij bieden een vaste baan met wisselende diensten (38-urige werkweek) met een goede salariëring. Sollicitaties dagelijks aan ons bedrijf: Garage Dijksman BV. Off. Toyota dealer rond 20 jaar, die zelfstandig kan werken en verantwoordelijkheid durft te nemen, evt. part-time. W. van Leeuwen, Princestraat 2, 2225 GA Katwijk tel. 01718-71619 b.g.g. 29455 Secretaresse Voor een jong en dynamisch bedrijf te Leiden zoeken wij met spoed een secretaresse tussen de 20 en 22 jaar. Veel telefoon, informatieverstrekken, ondersteuning verlenen, mailingen verzorgen en correspondentie verwerken met WordPerfekt zullen tot de werkzaamheden gaan behoren. Een HAVO/VWO opleiding, aangevuld met een secretaresseopleiding, 1 jaar werkervaring, kennis van de moderne talen en een commerciële instelling zijn vereisten voor deze drukke maar leuke baan, die langere tijd zal gaan duren. Medisch secretaresse/ adm. medewerkster Per direkt kunnen wij voor 23 uur per week (tijden in overleg) een medisch secretaresse plaatsen bij een overheidsinstelling te Leiden. De werkzaamheden bestaan uit: verwerken van medische gegevens in een geautomatiseerd systeem en ondersteunende administratieve handelingen voor de medische registratie. Kennis van de medische terminologie, ervaring in soortgelijke funktie en zelfstandig kunnen werken zijn vereisten voor deze baan die in ieder geval tot december zal gaan duren. Informatrices Voor een grote reisorganisatie te Leiden zoeken wij met spoed informatrices die de middagen willen gaan werken. Het telefonisch informatie verstrekken aan cliënten, het boeken van reizen en voorkomende administratieve handelingen zullen tot de werkzaamheden gaan behoren. Een leeftijd tussen de 20 en 40 jaar, zelfstandig kunnen werken, flexibiliteit, een goede algemene ontwikkeling en een redelijke kennis van de Engelse taal zijn vereisten voor deze baan die langere tijd gaat duren. uitzendbureau de koning Specialisten in administratieve funkties. Korevaarstraat33, 2311 JT Leiden. Tclefoon071-144143. Apotheek Beker te Oegstgeest zoekt een: Apothekers assistente Bij voorkeur full-time Inlichtingen: E. Zeemering, apotheker Lijtweg 4, 2341 HA Oegstgeest, tel.: 071-174161 Namens de direktie van een vooraanstaande, sterk klantgerichte INDUSTRIËLE ONDERNEMING in Noord-Holland een modern, goed geoutilleerd, gespecialiseerd bedrijf op het gebied van vouwkartonnages, dat voor zeer uiteenlopende branches een breed assortiment produkten op de markt brengt, zoeken wij voor de intensivering en de uitbreiding van de kommerciële aktiviteiten een representatief Van hem wordt verwacht, dat hij de goede kontakten met de bestaande relaties onderhoudt en uitdiept en daarnaast de verdere uitbouw in de groeiende markt realiseert door intensieve acquisitie, gerichte klanten benadering en de kwaliteit van het advieswerk. Hij zal zich als inventief en deskundig verkoopadviseur moeten kunnen manifesteren. Uitermate belangrijk is de verzorging van de goede kommunikatie tussen de opdrachtgevers en de verkoop binnendienst, die door deze kommercieel kontaktman moet worden bevorderd. In aanmerking komt een dynamische en zelfstandige die kan opereren als landelijk accountmanager en die de ambitie heeft hoog te scoren en een intensieve bedrijfsbinding op te bouwen. Leeftijd ca. 30 jaar. Kandidaten m/v, die voldoen aan bovenstaand profiel en qua opleiding en ervaring een ruime basis hebben, worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie te richten aan mevrouw E. Spriensma, onder de kode "Vertegenwoordiger/adviseur". Eventuele telefonische inlichtingen worden verstrekt door de heer Drs. J. de Zeeuw, tel. 075 -161725. Psychologisch Instituut Drs. J. de Zeeuw Bedrijfsadviesbureau Personele Organisatie Rozengracht 72-73 - 1506 SH Zaandam

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 32