De bloemen zijn weer voor Burrell Een 'kraker' op de Boshuizerkade Geïnspireerde Boerebach haalt Roda JC uit het slop Leontien van Moorsel neemt revanche Carl Lewis redt liet niet Kille Steffi Graf stevent af op een hattrick ZATERDAG 8 SEPTEMBER 1990 PAGINA 21 UDWS morgen tegen buur LFC Van onze redacteur Ad van Kaam iEIDEN - Vorig jaar nog gold een duel tussen LDWS en ;LFC als een gewone derby, een wedstrijd zoals Lugdunum - Roodenburg of VTL - VNL. Maar sinds voor Door Wils kracht Sterk niet langer meer de L van Leiden maar de U van Unitas staat - en de club dus verder door het leven gaat Bis UDWS - is aan een treffen tussen deze twee oer-Leidse verenigingen een pikant detail toegevoegd. Want omdat DWS de Vliet verliet en met U samen op de Boshuizerkade .verder ging, is er weer sprake van een originele 'kraker' tus- jsen twee buren op de Boshuizerkade. Verandering van spijs doet eten, luidt een oud gezegde, dat mogelijk ook van toepassing is op UDWS - LFC, zoals die morgen op het pro gramma staat. «Trainer Cees Vermeulen van de 'nieuwe fusieclub kijkt in elk geval met spanning uit naar de confronta tie met de nieuwe buren en dat «geldt voor zijn gehele achterban. "Vorig jaar", zo herinnert hij zich, "was er niet veel aan, zeker niet toen de strijd al was gestreden. Maar dit maal, ja deze keer, is het natuurlijk anders. Het is toch je buurman. Die toevallig ook nog op kop staat in on- *ze klasse", aldus de van de Vliet 'meegekomen Vermeulen. In de regio Leiden kent inmiddels iedereen de naam van de nieuwe fu sieclub, maar de KNVB 'praat' in zijn bondsorgaan nog altijd over LDWS. "Ja, dat heb ik ook gehoord. Het schijnt toch doorgegeven te zijn dat het voortaan UDWS is. Maar het fij ne weet ik daar niet van. Dan moet je bij het bestuur zijn. Ik bemoei me eigenlijk alleen met de zaken rond de selectie", aldus de trainer, die voor het derde seizoen deze selectie onder zijn hoede heeft. "Dat hangt er vanaf hoe je het be kijkt. Binnen de selectie niet. Het klasseverschil tussen Unitas en LDWS was natuurlijk groot, dus vooral de laatste club levert de spe lers voor één en twee. Alleen keeper Henk de Vos en Willem Slingerland van Unitas zijn erbij gekomen, hoe wel ik die laatste nog niet heb ge zien. Maar voor het overige is er enorm veel veranderd. Ten goede ook. Bijvoorbeeld ten aanzien van de accommodatie. We kunnen ein delijk eens op een fatsoenlijk veld trainen. Met goed licht. Dat was op de Vliet niks. En we beschikken nu ook over twee velden. En over een jeugdtrainer in de persoon van Mat Keereweer, die als oud-doelman mogelijk ook nog iets met de kee pers gaat doen. Vanwege die ruimte kan ik de A- en B-selecties apart on der handen nemen en hoef ik niet meer met dertig man op een paar vierkante meter te lopen. Bestuur lijk gezien zit het eveneens goed inelkaar. Nee, ik ben best tevreden met die fusie". De start van het seizoen, een 1-1 deling met Meerburg, was anders wat stroefjes. "Ja, dat klopt. Vooral in de voor hoede liep het nog niet zoals het zou moeten. Ik ben natuurlijk Joop Te gelaar en Leo de Wetering .kwijtge raakt en speelde ook nog zonder Wim de Roo. Die is nu terug, dus ik verwacht dat het voorin beter zal gaan. Met De Roo, Steef Roodak- kers en Richard van Polane hebben we natuurlijk toch een voorhoede waarmee je voor de dag kunt ko men. Trouwens, tegen HVZ voor de LD-Cup ging het een stuk beter. Al moet ik wel bekennen dat die jon gens het spel niet erg slim speelden. Ze wilden, als nieuwe afdelings club, veel te veel op onze helft voet ballen en speelden achter ook nog eens op één lijn. We liepen er aan al le kanten voorbij en uiteindelijk kwamen ze er met 9-1 nog genadig "Nee, daar kan je wel vanuit gaan. Die ploeg heeft een heel ander ge zicht gekregen. En in Hen Beeren- fenger een trainer ook die van aan pakken weet. Hij houdt niet van zei- kerdjes, maar van een team met ka- Eerste competitiezege tegen Volendam KERKRADE ANP/GPD) - De terugkeer van de verloren zoon Boerebach heeft Roda JC in ieder ge val van de hatelijke nul afgehaald. Na de nederlagen tegen FC Twente en FC Groningen volgde giste ren in Kerkrade de eerste competitiewinst ten koste van koploper Volendam: 2-1. Oefenmeester Re- ker had voor Boerebach een plaats ingeruimd als libero. De bij PSV overbodig geworden en gefrus treerd geraakte speler schoof echter alras op naar het middenveld, waar hij in Eindhoven zo weinig heeft kunnen laten zien. Het beoogde doel was Roda inspireren tot aanvallen, het eerste resultaat was een gammele defensie, die één tegen één kwam te staan. Cees Vermeulen: liefhebber van creatief en aanvallend voetbal. (foto rakter en dat facet zal hij er bij LFC ook wel ingebracht hebben. Ze had den met die 7-1 tegen Alphen na tuurlijk een prima start en staan ook bovenaan. Óp de plek dus waar wij graag staan". "Het wordt een goede pot voet bal. Beslist geen schoppartij. Die tijd is voorbij, daar heb ik nauwlet tend op toegezien. Vorig jaar had den we bijzonder weinig schorsin? gen en dat wil ik zo houden. Ik ben een liefhebber van creatief en aan vallend voetbal. Dat is wat we mor gen ook laten zien. En als ik dan een voorzichtige voorspelling moet doen, denk ik dat het 2-0 wordt. Voor UDWS. Uiteraard". De Volendammers Steur. Clayton en Berghuis konden hun offensieve lust regelmatig botvieren, maar ver zuimden daarbij een royale produk- tie te halen. Alleen Berghuis had voor rust succes. Een hoge voorzet van Kooistra viel in de zeventiende minuut op het achterhoofd van de eenzame Limburgse verdediger Van Egmond. Doordat doelman Bo- lesta het gevaar te laat onderkende, werd hij op voorhand kansloos met de wel alerte Berghuis in de nabij heid. De vroege voorsprong hield slechts zeven minuten stand en dat had Vo lendam geheel aan zichzelf te wij ten. Bij een vrije trap van Groenen dijk op links besteedde geen enkele verdediger ook maar de geringste aandacht aan de meegekomen Trost. Die passeerde Schilder in alle vrijheid met een harde en gerichte kopstoot. Na rust maakten de bezoekers de fout Roda te laten komen. De ploeg uit Kerkrade deed dat gretig. De in spiratie kwam met regelmaat van Boerebach, wiens positie achterin werd overgenomen door Hanssen. Daardoor ontstond een evenwichti- derde over de streep. De Westduit ser in Nederlandse dienst Rolf Gölz deed opnieuw vooraan mee en ver dedigde zijn in de proloog verover de blauwe leiderstrui met succes. De Britse spurter Peter Elliott heeft zijn specialiteit gisteren bewe zen in de eerste etappe van de Ron de van Catalonië. Hij was de snelste bij de massale aankomst in Barcelo na. De Nederlandse hoop Erik Breukink kwam zwaar ten val. De klimmer uit de ploeg van Jan Gis- bers kwam, onder de schaafwon den, nog wel binnen in het peloton. Het vele water maakte de wegen op het industrieterrein rond Bar celona, waar de renners na het vrachtverkeer overheen werden ge stuurd, spiegelglad en levensge vaarlijk. Breukink werd onder vele anderen het slachtoffer van de om standigheden. PROFONDEVILLE (AFP) - Het eerste duel tussen Leontien van Moorsel en de Francaise Catherine Marsal is gisteren in het voordeel van de Nederlandse geëindigd. Van Moorsel, die door ziekte de derde gouden WK-medaille in Japan aan wegrenster Marsal moest laten, kreeg in de tweede etappe van de Ronde van de Europese Gemeen schap voor vrouwen revanche. De voorsprong op haar rivale bedroeg slechts twee seconden. De blauwe trui met de twaalf sterren bleef om de schouders van de Amerikaanse Marion Clignet, die zes tellen toegaf op Van Moorsel. De tweevoudig wereldkampioe ne (achtervolging en 50 km ploegen tijdrit) was tijdens de 106 km lange rit tussen de Belgische plaatsen Grand-Hornu en Profondeville de constantste en sterkste renster. Bij de eindsprint in Profondevil le, ten zuiden van Namen, was Van Moorsel ook de beste. In de stro mende regen scheurde ze het pelot- tonnnetje aan stukken en schoof op naar de tweede plaats in de algeme ne rangschikking. De Belg Herman Frison is giste ren in het profpeloton teruggekeerd met een overwinning. De klassie- kerspecialist kwam tijdens de Ron de van Zwitserland ten val en brak daarbij een hand, waardoor hij de Tour de France en de wereldtitel strijd miste. Zijn eerste serieuze wedstrijd was pas de Ronde van de Europese Gemeenschap, die giste ren de tweede etappe beleefde. In Profondeville reed Frison op het eerste plan. Hij versloeg in de spurt de Fransman Martial Gayant. Diens landgenoot Laurent Jalabert ging met vier seconden achterstand als ger geheel en mogelijkheden voor twee competitiepunten. Het eerste resultaat, nadat Schil der al vijf minuten na rust Van de Luer ternauwernood van scoren af hield, werd door scheidsrechter Eg- bertzen nog weggeblazen. Stuyt werkte in de 58ste minuut een hoek schop van Roda in eigen doel, maar de arbiter annuleerde de treffer we gens het voorafgaande duwen van Luypers. Op het doelpunt van Ar nold na een voorzet van Hofman viel een kwartier voor tijd niets aan te merken. Romario Romario speelt vanavond niet mee in de thuiswedstrijd van PSV tegen MW. De Braziliaan heeft nog altijd last van de trap op de knie in de wedstrijd tegen FC Utrecht, twee weken geleden. Afgelopen zondag probeerde de spits het tegen NEC wel. maar moest hij halverwege de wedstrijd afhaken. Voor en na die wedstrijd trainde Romario geen minuut. Deze week werd de pijn erger, waarna gisteren besloten werd tot een onderzoek in het ziekenhuis. Onder een speciale scanner kwam toen aan het licht dat er een bloed uitstorting in de knie zit die de Bra ziliaan pijn bezorgt. Manager Ploegsma: "Gelukkig is het niks ernstigs. Volgende week (uit bij Feyenoord. red.) kan Roma rio weer van de partij zijn. Tot die tijd moet hij lopen en fietsen. De eredivisie clubs SC Heeren veen en Volendam moeten de spe lers Hofstede en van Loon, respec tievelijk nog vier en drie wedstrij den missen. De tuchtcommissie van de KNVB besloot Hofstede, die in de wedstrijd Utrecht - Heeren veen tweemaal geel (dus rood) kreeg, een schorsing op te leggen van vier wedstrijden alsmede een boete van 200 gulden. Van Loon, die rood kreeg in de wedstrijd Heerenveen - Volendam. zat één wedstrijd aan de kant en moet nog drie wedstrijden buiten het veld blijven. Hij kreeg een boete van 100 gulden. In de eerste divisie kreeg Hoek stra van Veendam vijf wedstrijden (waarvan één reeds uitgezeten) met ATHENE (ANP) - Het atletiekseizoen loopt ten einde. Het was gisteravond in de finale van Jiet Grand Prix-circuit in het Olympisch stadion in Athene te zien. De atleten zijn ver moeid. Vooral zij, die vorige week deelnamen aan de strijd om de Europese titels in Split. De niet Europese deelnemers aan het Grand Prix circuit hebben ruim een week rust kun nen genieten en van hen kwamen in de Griekse hoofdstad, die binnenkort hoopt te wor den gekozen als gast van de Olympische Spelen 1996, de beste prestaties. Leroy Burrell bevestigde zijn toon aangevende positie op de sprint bij de mannen. De 23-jarige Ameri kaan, aanvoerder van de ranglijst van dit jaar, won in Athene voor de tweede maal dit seizoen van zijn clubgenoot van de Santa Monica TC, Carl Lewis. Burrell ging na 10,04 seconden juichend over de eindstreep. Ruim voor Mark Wit- herspoon (10,11) en wereldrecord houder Carl Lewis (10,12). In de finale van de 100 meter bij cle Goodwill Games eind juli in Se attle had Lewis ook al moeten bui gen voor Burrell. Terwijl de 23-jari- ge winnaar een ereronde liep en zijn bloemen in het publiek wierp, ging Lewis met gebogen hoofd af. Een verrassing was ook de neder laag van Danny Harris, de snelste man van het seizoen op de 400 me ter horden. De Amerikaan moest zijn meerdere erkennen in Samuel Matete. De atleet uit Zambia stootte halverwege het seizoen door naar de wereldtop. Matete won in 47,91 seconden, een persoonlijk record en de tweede tijd dit jaar gelopen. Alleen Harris was dit seizoen snel ler toen hij op 12 juli in Lausanne Amerikaans bridge voert de boventoon GENEVE (ANP) - De Amerikanen zijn oppermachtig bij het toernooi om het wereldkampioenschap brid ge in Geneve. Het deelnemersveld is inmiddels gereduceerd tot zes tien teams en daarvan dragen er liefst acht de Amerikaanse nationa liteit. Ook dit keer was de slachting on der de Europese deelnemers enorm, met als verrassendste uit slag de nederlaag van Europees kampioen Zweden tegen Verenigde Staten 3. Het verschil was overigens minimaal, eén punt na 32 spellen (69-68). 47,49 seconden liet noteren. Met 47,93 seconden liep Harris, die als tweede eindigde, voor de achtste maal dit seizoen het lange horden- nummer binnen de 48 seconden. Moe Monique Ewanje-Epee, vorige week in Split Europees kampioene geworden op de 100 meter horden en met 12,56 seconden tweede op de wereldseizoenranglijst, werd ver slagen doorde Oostduitse Gloria Siebert en de Russin Lidia Joerko- va, twee concurrenten die zij in Split achter zich hield. Siebert zege vierde in 12,74 seconden voor Joerkova (12,76) en Ewanje-Epee (12,86). "Ik ben moe", aldus de Fran- gaise. "Ik was niet zo geïnteresseerd in deze wedstrijd. Mijn doel dit jaar was de Europese titel". Ewanje-Epee werd wel winnaar van het Grand Prix-klassement op de 100 meter horden en ontving daarvoor een premie van 10.000 dol lar. Dat bedrag wachtte in Athene elke eindwinnaar van een nummer. Voor de deelnemers met de hoogste puntentotalen bij de vrouwen en de mannen was er nog een extra-pre mie van 25.000 dollar. Doina Melinte, die in Split op de 1500 meter een ondergeschikte rol speelde, verloor dit seizoen geen Grand Prix-wedstrijd op de 1500 meter. In Athene kon zij echter niet meekomen. De 33-jarige Roemeen se, die in het seizoen vrijwel elke week ergens een wedstrijd liep, is dood op. In de door de Zwitserse Sandra Gasser in 4.06,11 gewonnen wedstrijd, eindigde Melinte als zes de in 4.09,14. Zij was met 45 punten echter al zeker van de premie op de 1500 meter. Net zo indrukwekkend als Leroy Burrell sloot Merlene Ottey het Grand Prix-seizoen af. De 30-jarige Jamaicaanse verloor dit jaar geen wedstrijd en was ook in Athene weer een klasse apart. Ottey raffel de de 200 meter af in 21.88 secon den, waarmee zij slechts 0,22 secon den verwijderd bleef van haar beste seizoentijd, die zij op 15 augustus in Zürich liep. De tweevoudige Europese kam pioene Katrin Krabbe kon totaal geen wéerwerk geven. Toen de 20- jarige Oostduitse, die in Split de 100 en 200 meter op haar naam bracht, in de bocht zag dat Ottey niet te ver slaan viel, nam zij gas terug en ein digde als zesde in 22,75. Een andere jonge Oostduitse, de 18-jarige Grit Breuer, die in Split de 400 meter won, werd tweede in 22,58 secon den. Leroy Burrell en Merlene Ottey wonnen met een totaal van 63 pun ten de 25.000 dollar premie, die op de eerste plaats in het algemene klassement stond. Burrell volgde in deze zesde jaargang van het GP-cir- cuit Said Aouita op, Merlene Ottey kreeg de erfenis van de Roemeense Paula Ivan, die dit seizoen door een blessure niet in actie kon komen. Burrell en Ottey ontvingen beiden 35.000 uit de 802.000 dollar omvat tende prijzenpot. Elly van Hulst zal de komende drie maanden niet in wedstrijden kunnen uitkomen. Orthopedisch- chirurg Heijboer van het Acade misch ziekenhuis Dijkzigt in Rot terdam heeft bij een uitvoerig on derzoek van de wereldkampioene en- recordhoudster op de 3000 me ter indoor een irritatie onder in de wervelkolom geconstateerd. Dit verschijnsel, bekend als het facet- gewricht syndroom, veroorzaakt een pijnlijke uitstraling tot in het kniegewricht, waardoor lopen op topniveau onmogelijk is. Volgens het onderzoek moet de atlete al geruime tijd last hebben ondervonden van de irritatie. Daar door is ook verklaarbaar waarom Elly van Hulst, nadat zij in maart in Glasgow voor de derde achtereen volgende maal Europees indoor- kampioene op de 3000 meter was geworden, in het zomerseizoen niet aan haar normale niveau kwam. e de hielen van Leroy Burrell (links) eruitzien weet Carl Lewis rechtsinmiddels maar al tegoed. In Athene 't hij de sterkste sprinter van dit seizoen opnieuw laten voorgaan. (r0to epai een boete van 100 gulden en Ooster huis van FC Wageningen zes wed strijden (waarvan twee uitgezeten) met een boete van 150 gulden. Drie spelers moeten als gevolg van drie waarschuwingen een wed strijd missen. Het zijn Lokhoff van Feyenoord, Wilson van FC Gronin gen en Korsten van VW. Ook Rid derhof van SW. die in eén wed strijd tweemaal geel kreeg, moet een week afkoelen. Van Eek Als Jos van Eek een club vindt, die 75.000 gulden voor hem op tafel legt, mag de middenvelder weg bij FC Zwolle. Hij heeft dat gisteren te horen gekregen van manager Koen Nijmeijer. In Zwolle acht men het te ver gaan de slechte competitie-start van de eerste divisieclub (twee pun ten uit zes wedstrijden) op het conto van de 27-jange Rotterdamse gym nastiekleraar te schuiven, maar veel meer dan een plaats op de reserve bank zit er voor hem niet meer in. De mindere vorm, die Van Eek de laatste tijd ten toon spreidde, zou - zo denkt men in Zwolle - te maken kunnen hebben met drukke school- werkzaamheden (Van Eek heeft een volledige baan) en de grote reistijd tussen Rotterdam en Zwolle. Als Van Eek bij FC Zwolle weg gaat. wordt zijn plaats in de selectie niet opgevuld. Die maatregel maakt deel uit van een grootscheepse be zuiniging waartoe het Zwolle-be- stuur heeft besloten. De begroting gaat daarbij terug van 2,1 miljoen naar 1,7 miljoen gulden. Volgens voorzitter Gaston Sporre is de af slanking onontkoombaar, omdat de Zwolse club nog altijd leefde op ere divisie-voet. Die inmiddels overbo dige luxe wordt weggesneden. Nico Dofferhof kan plaatsing niet waarmaken OEGSTGEEST Op het dertig- plustoernooi van OLTC heeft Leo Jansen een opmerkelijke zege in het mannenenkel C geboekt op de als vierde geplaatste Nico Doffer hof. Bij de C-vrouwen heeft Joan Zonnevylle reeds de eindstrijd be reikt. In het mannenenkel C heeft Dof ferhof zijn notering als nummer vier niet kunnen waarmaken. Zwaans hoeker Jansen, die in de C zonder plus dit jaar ook een woordje heeft meegesproken, maakte een einde aan de titelaspiraties van de Uni- cummer: 6-2, 7-6. Hem wacht nu de strijd tegen de papieren favoriet Jack Manuputty. Har Meyer bleef opnieuw aan de winnende hand. al hnrl hjj niet d( eer om het matchpoint te kunnen benutten. Tegenstander Lodewijk Kallenberg, vrijwel nooit verslagen door de Leidse huisarts, gaf bij de stand 1-6, 6-2, 5-2 in het voordeel van Meyer op wegens kramp Ook Meyer plaatste zich bij de laatste Zonnevylle is in het vrouwen enkel C al een ronde verder. De speelster van De Munmk, die vol gende week op de Masters als groot ste outsider fungeert, kende amper problemen met Grace Davelaar ge tuige de 6-2, 6-0 overwinning. In het vrouwendubbel C ging het als derde geplaatste koppel Joly Drok/Ingrid Voskuil op eigen park onderuit tegen Merenwijkers Ineke van Ormondt en Leontine Hins. on danks een meer gescoorde game 1- 6. 6-4, 7-5. Ariane Renaud en Ilonka van Riet waren niet van hun favone- tenrol af te brengen, al ging dat niet zonder moeite. Dessing en Kroon kwamen net te kort: 4-6, 6-4, 7-5. Ondanks flinke tegenwerking van Pluvius gelooft wedstrijdleid- ster Tonsi van Slooten nog steeds in een goede afloop: "We hoeven niet veel partijen te verschuren Het toernooi verloopt nog steeds vol gens planning". MARTIN HOEKSTRA NEW YORK (Rtr/SID) - Nu Zina Garrison en Monica Seles uit de weg zijn geruimd en Steffi Graf gisteren zelf radicaal afrekende (6-1 6-2) met die andere kwelgeest uit het verleden, Aranxta San- chéz-Vicario, stevent de kille Westduitse regelrecht af op de hattrick bij de Open Amerikaanse tenniskampioenschappen. Van daag treedt ze voor de vierde ach tereenvolgende maal aan in de fi nale van Flushing Meadow. Al leen in 1987 verloor zij van Marti na Navratilova. Haar komende te genstandster is Gabriela Sabatini die in drie sets moeizaam afreken de met *Mary Joe Fernandez (7-5, 5-7, 6-3). Graf heeft een voor haar doen zwak zomerseizoen achter de rug. Ze verloor in de finale van Parijs van Monica Seles en in de halve finales van Wimbledon van Zina Garrison. Enkele tegenstands ters, zoals Jana Nqvotna, opper den twee mogelijke oorzaken van die terugval of Graf knalde haar fameuze forehand niet meer zo vrijuit tegen de lijnen, of de con currentie raakte gewend aan het hoge tempo. Zoals Mike Estep, de coach van Sanchez zei: "De rest van de meisjes trekt zich altijd op aan de nummer één. Weinigen hadden oog voor de privé- en de familieproblemen, waarmee de Westduitse worstelde". Als ze die - tijdelijk - kan verge ten is ze - zo bewees ze tegen Aranxta Sanchez - nog altijd nummer één, een plaats, die ze overigens al 160 weken bezet. Achtmaal stond Graf tegenover de kleine Spaanse. Zevenmaal won ze. De nederlaag van vorig jaar in de finale van Parijs was nog slechts een verre herinne ring. Gewaarschuwd was de Westduitse wel door de uitsteken de vorm. die Sanchez de laatste weken aan de dag legde Met hulp van Mike Estep; de ex-trainer van Martina Navratilova verbeterde haar netspel met de dag. Maar gisteren legde dat geen gewicht in de schaal. "De manier waarop ik speelde, kon bijna niet beter", aldus Graf. "Voor de ver andering was het bijna perfect". Sanchez, die in haar voorgaan de vijf partijen geen set en slechts twintig games had afgestaan, werd volkomen overklast. Ze hield alleen haar service in de openingsgame van de eerste set en deed dat in de tweede set nog tweemaal, toen zij al een stevige achterstand had opgelopen. Tegen de service van Graf was niets te beginnen. De 21-jarige Westduitse sloeg sloeg twee aces en negen service-winners en nam voor het overige na de opslag di rect het initiatief. De meeste sla- genwisselingen besliste zg met een fikse klap van de forehand in haar voordeel. "Als ze zo goed ser veert. krijg je geen schyn van een kans." aldus Sanchez. Ze heeft dan de tijd om echt voor de fore hand te gaan staan". Het Zuidafnkaanse duo Peter Aldnch en Dame Visser won gis teren het mannen dubbelspel van de Open Amerikaanse kampioen schappen. Het als tweede ge plaatste team zegevierde in de fi nale met 6-2 7-0 (7-3) 6-2 over de Amerikanen Paul Annacone en David Wheaton. De goed op elkaar ingespeelde Zuidafrikanen hadden daarvoor nog geen twee uur voor nodig 1 uur 48 minuten. Het was het twee de Grandslam-succes van dit sei zoen voor Aldrich/Visser. In het begin van het jaar zegevierden zij in de finale van de Open Australi sche kampioenschappen

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 21