REED JyW- CHAUFFEUR ROUTE-VERKOPER Verzekeringsadviseur M/V Verheij Assurantiën b.v PROJEKTLEIDER M/V ADMINISTRATOR M/F DIREKTIE ASSISTENTE KOMMERCIEEL MEDEWERKER m/» OLYMPUS Nieuwe Hollandse Lloyd Damiate Holding b.v. Damiate Holding In Haarlem is de overkoepelende organi satie van een drietal regionale dagbladultgeverljen. een grafisch produktiebedrljl en een medla-sottware bedrijf. Damiate Is o.a. uitgever van Haarlems Dagblad, met edi ties voor Haarlemmermeer, IJmulden én Beverwijk, Leldsch Dagblad met een editie voor Alphen aan den Rijn, dagblad De Typhoon In Zaandam en de Nieuwe Noordhol landse Courant In Purmerend. Toonaangevende dagbla den In Noord- en Zuid-Holland met een gezamenlijke opla ge van meer dan 150.000 exemplaren. Daarnaast geeft Damiate wekelijks een aantal huls-aan-hulsbladen uit met een totale oplage van ruim 500.000 exemplaren en Is het bedrljl ook op het gebied van de nieuwe media actlet met o.a. een aantal regionale kabelkranten. Damiate streeft naar kwaliteit en diversiteit in nieuws voorziening. De organisatie omvat 650 full-tlme arbeids plaatsen. De erbeldsvoorwaarden die Damiate biedt, zijn afgestemd op de verschillende CAO's die In de branche gelden. Oaar- naast zijn een eindejaarsuitkering en een wlnstdellngsre- gellng van toepassing. Enthousiaste mensen die zich aangetrokken voelen tot de dynamiek van de dagbladwereld, kunnen hun belangstel ling voor de hiernaast genoemde functie kenbaar maken door binnen 10 dagen een brief te schrijven aan: Damlata Holding b.v.. Afdaling Personeel en Organisatie, Oudeweg 12-14, 2031 CC Haarlem. kers. Wegens f ng behoefte aar Vanuit Damiate Holding B.V. worden de werkmaatschappijen ondersteund door stafafdelingen Eén van die stafafdelingen is de afdeling Beheer en Projecten, waar onder meer alle bouwkundige zaken, de installaties en het wagenpark worden be heerd van de werkmaatschappijen. Deze werkzaamheden worden begeleid en uitgevoerd door een enthousiast .rkers, kers is er bij deze afdel De taken van de nieuwe medewerker zullen met name bestaan uit het behe ren en onderhouden van gebouwen en algemene installaties. En het assiste ren bij projekten van de afdeling Beheer en Projecten. Wij zoeken vooi deze tunktie een jonge enthousiaste man/vrouw die over een algeronde MTS-E opleiding beschikt en bij voorkeur enige ervaring heeft opgedaan in soortgelijke werkzaamheden. Van belang is tevens dat hij of zij beschikt over het rijbewijs B. Als u zich in deze omschrijving herkent nodigen wij u graag uit te solliciteren. Voor meer informatie over de tunktie kunt u kontakt opnemen met de heer D.J. Verver, hoofd afdeling beheer en projecten, tel. 023-319053, toestel 312. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan Damiate Holding B.V., t.a.v. de afdeling personeel en organisatie, binnen een week na deze publicatie. WföTOOL COM A SUBSIDIARY OF Reed Tool Company is one of the world leaders in Rockbit technology, with its headquarters and major plant in Houston, Texas. International sales and distribution are co-ordinated from our office and warehouse in Leiden. As a result of internal promotion, we are seeking to recruit an fluent in spoken and written English. Experience in an international company would be an advantage. Applicants, educated to MBA level, should have sound book-keeping experience with a good working knowledge of payroll, B.T.W. and other taxation requirements. Accounting systems are PC based so the need to demonstrate computer skills is es sential. If you are interested in this "hands - on" position working with a young and enthu siastic team, please apply in writing to: Reed Tool Company Attn. Mr. T. Hinder P. O. Box 161 - 2300 AD Leiden Verzekeringsadviesgroep Verheij Assurantiën b.v. is een verzekeringsadviesgroep, gespecialiseerd in risk-management, bedrijfsverzekeringen en pensioenen. Deskundigheid, zorgvuldigheid en het creëren van een vertrouwensrelatie vormen de uitgangspunten van Verheij Assurantiën. Deze benadering heeft geleid tot een relatiebestand van middelgrote ondernemingen in het gehele land. Voor het kantoor te Leiderdorp wordt gezocht een (m/v) die buiten het verrichten van sekretariaatswerkzaam- heden en het notuleren van direktievergaderingen ook in staat is de kontakten met de relaties te onderhouden en de aktiviteiten van de buitendienst te koördineren. Deze representatieve, zelfstandige en stressbesten dige collega zou aan de volgende eisen moeten voldoen: - minimaal HAVO en sekretaresse opleiding - 20 tot 25 jaar - beheersing WordPerfect 4.2 - stenografie - bij voorkeur enige ervaring in het verzekeringsvak Sollicitaties zenden aan Verheij Assurantiën b.v. verzekeringsadviesgroep postbus 239 2350 AE Leiderdorp Telefonische inlichtingen 071 - 414321 PAES NEDERLAND bv Instrumenten voor Medische en Technische Toepassingen Paes Nederland B. V. is de importeur van hoogwaardige optische/medische instrumenten en laboratoriumapparatuur, zoals Olympus-endoscopen en -microscopen. De aktiviteiten vinden plaats vanuit het verkoopkantoor in Zoeterwoude-Rijndijk, waarbij kwaliteit, inspelen op de wensen van de klant en optimale service hoog in het vaandel staan. Om adequaat in te spelen op de groeiende vraag naar geavanceerde microscopen en industriële fiberendoscopen willen wij in kontakt komen met een ambitieuze kandidaat voor de funktie van: Voor onze produktgroep optische laboratoriumapparatuur (m.n. microscopen) hebben wij behoefte aan een zelfstandig kom- mercieel medewerker. Na een gedegen inwerkperiode moet u in staat zijn telefonisch orders aan te nemen c.q. te verwerven, produkttechnische adviezen aan de gebruikers te geven en de daarmee samenhangende administratieve zaken naar behoren af te werken. Indien u het gewenste produkttechnische nivo bezit kunt u ook produktdemonstraties in onze showroom verzorgen. Voor deze funktie denken wij aan iemand met: goede kommerciële eigenschappen uitstekende kontaktuele vaardigheden opleiding op MBO/HBO-nivo enige jaren ervaring in dezelfde funktie rijbewijs B optische kennis geldt als een pré Voor deze bijzonder interessante funktie bieden wij u goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een 13e maand, premievrij pensioen etc. Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van c.v. gaarne richten aan: PAES NEDERLAND BV, Industrieweg 44, Postadres: Postbus 10, 2380 AA ZOETERWOUDE-Rd. T.a.v. de heer H. Braat KDG SCHOONMAAK B.V. zoekt een NETTE DAME voor het verrichten van lichte schoonmaak- werkzaamheden en het zetten c.q. serveren van koffie voor een project in Den Haag. Werktijden van 8.30 uur t/m 12.30 uur. Inlichtingen 010-4 62 44 11. Horecagroothandel Loek den Elzen Kenauweg 10 2331 BB LEIDEN, telefoon: 071-318183 Wij zoeken kandidaten voor de funktie van funktie eisen: groot rijbewijs (chauffeursdiploma niet vereist) middelbare opleiding servicegerichte instelling representatief voorkomen leeftijd van 20 tot 23 jaar Indiensttreding zo snel mogelijk. De Nieuwe Hollandse Lloyd Verzekeringsgroep; De Nieuwe Hollandse Lloyd Verzekeringsgroep NV maakt dktief in zekerheid! werk van zekerheid- Hoe lan9er hoe meer mensen en bedrijven beperken hun risiko's met door haar ontwik kelde schade- en levensverzekeringen. De verzekerings branche is konstant in beweging waardoor het werk steeds aan veranderingen onderhevig is. Er is behoefte aan medewerkers die aktief in en aan die veranderingen willen meewerken. De Nieuwe Hollandse Lloyd heeft haar handen vol aan de opvang en begeleiding van bestaande, maar ook van nieuwe kliënten. Met alle mogelijke aktiviteiten om de totale (potentiële) relatiekring in de diepte en de breedte van dienst te zijn. Dat vereist planning- en organisatiewerk voor bekenden, maar ook pionieren en adviseren voor onbekenden. Daarvoor zijn aktieve, slagvaardige mensen nodig, rond de 30 jaar en met een behoorlijke voor opleiding. Zij opereren zelfstandig vanuit hun eigen thuisbasis in hun eigen rayon. Verzekeringsvakkennis is noodzakelijk, maar kan ook worden aangeleerd. Een kommerciële inslag is onontbeerlijk, kommerciële ervaring van harte welkom. Deze medewerkers r wij verzekeringsadviseurs. Zij zijn het "visitekaartje" van de maatschappij en aan een goedverzorgd en effektief visitekaartje hechten wij veel waarde. In de vorm van een vaste basishonorering plus provisie. In de vorm van een passende autoregeling en onkostenvergoeding. In de vorm van adekwate ondersteuning vanuit het hoofdkantoor in Woerden. In het rayon Leiden en omgeving is zo'n funktie vakant. Wie zich aangesproken voelt, kan voor nadere informatie 's avonds na zeven uur direkt bellen (03404-55362) met de heer A. Smit, hoofdinspekteur. Dat werkt snel en het geeft de mogelijkheid om direkt een afspraak te maken voor een serieus vervolg-gesprek. U kunt hem natuurlijk ook schrijven. Polanerbaan11,3447GN Woerden Postbus 415,3440 AK Woerden Telefoon 03480-71911 Telex 76216 Verzekeringsgroep NV Mrs Van Hartingsveldt Roest c.s. Advocaten en Mr Reekers c.s. Belastingadviseurs LEIDEN EN ZOETERMEER Op ons kantoor te Leiden hebben wij plaats voor twee administratie - SECRETARESSE (M/V full-time) Naast goede typevaardigheid, uitstekende beheersing van de Nederland taal en organisatievermogen wordt bekendheid verlangd met WordPe fect 4.2 en netwerk beheer. Geboden wordt een veelzijdige functie met eigen verantwoordelijkheid. - TYPISTE/TELEFONISTE (M/V full-tim Naast goede typevaardigheid en ui taal worden goede contactuele eigenschappen verlangd, alsrrv heid met WordPerfect 4.2. Aan sollicitanten wordt verzocht een schriftelijke sollicitatie c« Van Hartingsveldt en Roest c.s. Advocaten

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 24