r advertentie-verkoper m7v kakten FINANCIEEL BEOORDELAARS M/V GYMLERARES, KLEUTERLEIDSTER en INVALSTER De Koning vraagt: Uitgeverij Compres bv CONTINENTAL ❖PLANT BV ADMINISTRATIEF MEDEWERKER m/v vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures 1 De Pensioen- en Uitkeringsraad (gevestigd te Leiden) is sinds 1 juli 1990 als administratief orgaan verantwoordelijk voor de uitvoering van ondermeer de Wet uitkeringen vervolgingsslachtoffers 1940-1945 (WUV). De werkzaamheden in dit kader zijn gericht op het beoordelen van aanspraken op uitkerin gen en/of bijzondere voorzieningen krachtens de WUV alsmede het berekenen en betaal baar stellen van (reeds toegekende) uitkeringen. Voor het berekenen en betaalbaar stellen van uitkeringen en bijzondere voorzieningen in het kader van de WUV zoeken wij per 1 oktober 1990 Deze medewerkers zullen worden opgenomen in een intern opleidingsprogramma en wor den ingezet voor de volgende taken: diverse beoordelings- en berekeningswerkzaamhe den. behandeling van brieven en mutaties en het verstrekken van zowel schriftelijke als mondelinge informatie aan uitkeringsgerechtigden. Wij zijn op zoek naar kandidaten van HAVO/VWO niveau, met een goed cijfermatig inzicht en belangstelling voor administratief dienstverlenende werkzaamheden, met kennis van So ciale Verzekeringen en boekhouden, met een goede schriftelijke en mondelinge uitdruk kingsvaardigheid, die in staat zijn op zelfstandige wijze uitvoering te geven aan een breed takenpakket. Aangeboden wordt een aantrekkelijke functie in een tijdelijk dienstverband, aanvangssalaris afhankelijk van leeftijd en ervaring tot maximaal 3393,- bruto per maand bij volledige werk week. Bij gebleken geschiktheid perspectief op een vaste aanstelling en een mogelijke uit loop naar 3736,- (max. schaal 7 BBRA'84). Desgewenst kan men telefonisch inlichtingen inwinnen bij de heer E. Meijer, tijdens kantoor uren bereikbaar onder doorkiesnummer (071)-356505. Belangstellenden dienen voor 1 september a.s. een schriftelijke sollicitatie te richten aan: Pensioen- en Uitkeringsraad, Personeelszaken t.a.v. de heer A. Pasman, Plesmanlaan 100, Postbus 9575, 2300 RB LEIDEN. Uitgeverij Compres te|t 22 werknemers en maakt deel uit van de Mercurius Groep Wormerveer bv. De afdeling advertentie-exploitatie verzorgt de verkoopcontacten met adverteerders en reclamebureaus Grafische Vakbladen; Compres, Pers:, EFM en Print Buyer. Ter versterking van deze groeiende afdeling zijn wij op zoek naar een De advertentieverkoper zal d.m.v. hoofdzakelijk telefonische contacten met bestaande relaties ook initiatieven ontwikkelen om nieuwe adverteerders te werven, mede door het geven van degeli|ke adviezen; orders af te sluiten; signalering en rapporteren van marktontwikkeling. Voor deze afwisselende functie vragen wij: - ervaring in de advertentieverkoop - middelbare schoolopleiding eventueel aangevuld met bijvoorbeeld media planning en/of NIMA A - groot gevoel voor commercie, service en klantgerichtheid - grote mate van teamgeest, accuratesse en ondernemingszin. Wij bieden: een zelfstandige functie binnen een team van jonge enthousiaste medewerkers, goed salaris en aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Een medisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Kandidaten worden verzocht hun schriftelijke reactie - onder vermelding van I 'persoonlijk' - binnen 2 weken te sturen naar: Uitgeverij Compres bv T.a.v. dnr. H. Verwoert Postbus 55 - 2300 AB LEIDEN - Tel. 07I - 16 15 15 r de toonaangevende STICHTING ISLAMITISCHE BASISSCHOLEN ALPHEN AAN DEN RIJN E.O. zoekt kandidaten die het als uitdaging zien om mee te werken aan de ontwikkeling van de Nederlandse basisschool op Islamitische grondslag. De stichting roept sollicitanten op voor de functies van: voor de in september a.s. te starten eerste basisschool op Islamitische grondslag in Alphen aan den Rijn. Van de kandidaten wordt vereist: - bevoegdheid en ervaring in het basisonderwijs - enthousiasme en bereidheid tot werken in teamverband - bekendheid met Islamitische leerstellingen. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij zich positief opstellen m.b.t. het karakter van de Islamitische basisschool. Belangstellenden kunnen inlichtingen inwinnen bij de heer Ebrahim Ismail, tel. 01720-76087. Sollicitaties dienen binnen twee weken te worden gezonden aan de Stichting Islamitische Basisscholen, Grijpensteinstraat 45, 2405 GM Alphen aan den Rijn. Leiderdorp is een gemeente in het hart van de Randstad met ruim 22.000 inwoners. Onze ambtelijke organisatie bestaat uit ongeveer 180 medewerkers. In verband met de intensivering van de uitvoering van het milieubeleid zoeken wij voor ons projectbureau milieu een medewerker milieu m/v Het projectbureau Milieu telt nu vier medewerkers. De functie van de nieuwe medewerker omvat: - het verrichten van controles op de naleving van milieuwetten (met name de Hinderwet en de Wet chemische afvalstoffen): - hel opstellen van vergunningsvoorschriften op grond van de Hinderwet; - het beheer van geautomatiseerde gegevensbestanden; - het verrichten van administratieve werkzaamheden bij Hinderwet procedures; - het behandelen van milieuklachten; - het verrichten van voorkomende werkzaamheden op het gebied van bodem, water, lucht en afvalstoffen. Functie-eisen De nieuwe medewerker moet beschikken over - een technische of milieukundige opleiding op ten minste MBO-niveau, bijvoorbeeld MTS; - kennis van en mogelijk ervaring met automatisering en beheers systemen; - goede communicatieve en sociale vaardigheden Salaris Dit is een nieuwe functie, waarvan de functiewaarderingscommissie het definitieve salarisniveau nog moet bepalen. Voorlopig bieden wij een brutosalaris van maximaal 3.736,- per maand. De hoogte van het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring. Informatie De gemeente Leiderdorp wil een bijdrage leveren aan het wegwerken van de achterstand op de arbeidsmarkt van vrouwen, etnische minder heden en gehandicapten. Zij worden dan ook met nadruk uitgenodigd om te solliciteren. Meer informatie over deze functie kunt u krijgen bij de heer drs. L. Velhorst, chef projectbureau milieuzaken, of bij de heer R. van Mackelenberg, medewerker van het bureau, telefoon 071 - 899261toestel 250 of 251 Sollicitatie U kunt uw sollicitatiebrief vóór 8 september 1990 sturen aan Burgemeester en wethouders van Leiderdorp, Postbus 35, 2350 AA LEIDERDORP. EXPORT AND IMPORT OF PLANTS AND CUTTINGS t.b.v. - geautomatiseerde orderverwerking. - het klaarmaken van de exportpapieren. - overige kantoorwerkzaamheden. - telefonische kontakten met afnemers, leveranciers en ver tegenwoordigers in binnen- en buitenland. Voor deze zelfstandige functie vragen wij iemand met: - groot verantwoordelijkheidsgevoel. - enige jaren ervaring. - afgeronde middelbare schoolopleiding. - kennis van Duits, Engels en Frans in woord en geschrift. - ervaring met WordPerfect 4.2/5.0. leeftijd 25 jaar. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: CONTINENTAL PLANT B.V. Postbus 5 - 2170 AA SASSENHEIM Boekhoudkundig medewerker Bij een groot internationaal bedrijf te Voorschoten zoeken wij met spoed een boekhoudkundig medewerker voor het inboeken van orders, fakturatie en het assisteren van de boekhouder. Gezien de samenstelling van het team zoeken we een kandidaat tussen de 18 en 30 jaar. Het mag ook een schoolverlater zijn in bezit van MEAO-BE/BA. Telefoniste/ receptioniste Voor een kledingbedrijf te Zoeterwoude zoeken wij met spoed een telefoniste/receptioniste rond de 19 jaar. Het bedienen van de telefooncentrale en ontvangen van bezoekers zal tot de werkzaamheden gaan behoren. Verder zal het verwerken van de correspondentie met behulp van een tekstverwerker tot de werkzaamheden gaan behoren. Administratief medewerkster Per direkt kunnen wij een administratief medewerkster plaatsen bij een bedrijf te Den Haag op de afdeling personeelszaken. Het verlenen van administratieve ondersteuning van de personeelsconsulenten, telefoon, afspraken maken, kontakten onderhouden, notulen uitwerken, statistische gegevens verwerken, verslagen maken en allerlei voorkomende administratieve handelingen zullen tot de werkzaamheden gaan behoren. Vereisten voor deze leuke baan: werkervaring, MEAO of secretaresseopleiding, om kunnen gaan met WordPerfekt, accuraat en zelfstandig kunnen werken. Secretaresse Per direkt zoeken wij een part-time secretaresse voor een commercieel bedrijf te Leiderdorp. Er zal 24 uur per week worden gewerkt en de werktijden zijn in overleg vast te stellen. Bij uitzondering zal er 40 uur per week moeten worden gewerkt. Het betreft hier een zeer zelfstandige baan, notuleren van vergaderingen (ook buitenshuis), alle voorkomende secretaressewerkzaamheden en als rechterhand fungeren van de baas zijn de ingrediënten van deze baan. Een redelijke kennis van de Engelse taal, ervaring met WP, eigen inzicht en initiatief, HAVOAA/VO-opleiding aangevuld met een secretaresseopleiding zijn vereisten voor deze job. ShC uitzendbureau de koning Specialisten in administratieve funkties. Korevaarstraat33, 2311JT Leiden. Telefoon071-144143. RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN Vakgroep Rechtshistorische Vakken, afdeling Historische Ontwikkeling van het Recht van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid secretaresse (v/m) (19 uur p/w) vacaturenummer: 0-210/1158 Taak: In samenwerking met de voltijd-secretaresse: - secretariële ondersteuning t.b.v. het onderwijs; - typen op tekstverwerker van wetenschappelijke teksten in de moderne talen alsmede in het Latijn; - verzorgen van correspondentie en onderwijs materiaal; - bijhouden van archief. Vereist: - minimaal HAVO-niveau; - secretaresse-opleiding of vergelijkbaar niveau; - ervaring met tekstverwerkende apparatuur (Word Perfect); - redelijke beheersing van Frans, Duits en Engels. Salaris maximaal 3071,- bruto per maand bij een volledige werkweek. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 2 jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: Prof. mrJ.M.J. Chorus, tel. 071 -277442 of 071-130001, mw. mr M.J.A.M. Ahsmann, tel. 071-277442 of 071-894948. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenum mer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: Directeur-Beheerder van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid, Hugo de Grootstraat 27, Postbus 9520, 2300 RA LEIDEN. Bureau Opleidingen, Sector Onderwijs van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid secretaresse (v/m) (16 uur p/w, ma. t/m do. van 13.00-17.00 uur) vacaturenummer: 0-208/1158 Het Bureau Opleidingen, onderdeel van de sector onderwijs, is voornamelijk belast met het organiseren van post academisch onderwijs (PAO), cursussen van een of meerdere bijeenkomsten voor praktijkjuristen. Taak: - het beantwoorden van de telefoon en het typen van correspondentie e.d.; - het voeren van de administratie, het bijhouden en verwerken van gegevens (o.a. deelnemers inschrijvingen), het gereed maken en verzenden van cursusmaterialen etc.; - het verstrekken van informatie, telefonisch en schriftelijk; - diverse voorkomende werkzaamheden. Vereist: - HAVO/MEAO; - secretaresse-opleiding of typediploma; ervaring met tekstverwerkingsapparatuur (WordPerfect 5.0); - zelfstandig, snel en accuraat kunnen werken; - representatief optreden en goede contactuele eigenschappen. Salaris maximaal 3071,- bruto per maand bij een volledige werkweek. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 2 jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: Mw. mr H.G. van Wermeskerken, tel. 071-277833 of H.C. Noordhuis, tel. 071-277884. Sollicitaties, met curriculum vitae, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: Directeur-Beheerder van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid, Hugo de Grootstraat 27, Postbus 9520, 2300 RA LEIDEN. Vakgroep Ontwikkelings- en Onderwijspsycho logie, Sectie Experimentele Gedrags-analyse van de Faculteit der Sociale Wetenschappen onderzoeksassistent (v/m) (19 uur p/w) vacaturenummer: 0-184/1158 Taak: - Dagelijks bezoeken van scholen en internaten; - het selecteren van proefpersonen, uitvoeren van experimenten, procedures en registreren van gegevens; - het maken van benodigd stimulusmateriaal (plaatjes en tekeningen) en registratieformulieren; - indien nodig, typen van brieven en onderzoeksrapporten. Vereist: - HAVO/VWO of gelijkwaardig niveau; - zelfstandig en nauwgezet kunnen werken; - goede contactuele eigenschappen; - secretariële vaardigheden en beschikken over eigen vervoer strekken tot aanbeveling. Salaris maximaal 3071,- bruto per maand bij een volledige dagtaak. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 2 jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: Dr. P.M. Smeets, tel. 071-273679. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenum mer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden naar: - Directeur-Beheerder van de Faculteit der Sociale Wetenschappen, Wassenaarseweg 52, Postbus 9555,2300 RB LEIDEN. herhaalde oproep Vakgroep Wiskunde van de Faculteit der Wiskunde en Natuurwetenschappen secretaresse (v/m) (38 uur p/w) vacaturenummer: 0-162/1158 Taak: - Secretariële werkzaamheden voor hoogleraren en docenten zoals: het maken van afspraken; het verzorgen van correspondentie; het notuleren van vergaderingen en het typen van verslagen, rapporten, artikelen, etc.; het voorbereiden van dienst- en congresreizen. Vereist: - VWO; - secretariële opleiding; - goede kennis van de Engelse taal; - enige ervaring als secretaresse heeft de voorkeur; - ervaring met tekstverwerkingssystemen; - bereid tot het leren van de machinetaal TEX. Salaris maximaal 3071,- bruto per maand. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 2 jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: P.J.A. de Kier, tel. 071-275710.. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenum mer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden naar: Directeur-Beheerder van de Afdeling Wiskunde en Informatica van de Faculteit der Wiskunde en Natuurwetenschappen, Niels Bohrweg 2, Postbus 9504, 2300 RA LEIDEN. De (het) in de advertentie genoemde salarissen (salaris) zijn (is) afhankelijk van leeftijd en ervaring.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 22