V t P Van Leer L _A_I Gevarieerde baan met toekomst voor LTS/MTS-er m/v liefst met kennis van kunststoffen Packaging Worldwide G h Jonge MTS- en LTS-technici vergroten hun mogelijkheden bij Woodward r- WOODWARI1 3 RUTEX Ervaren acquisiteur m/v voor de verkoopafdeling Administratief medewerker m/v voor de afdeling internationale auto-groupage Assistent declarant m/v voor de afdeling declaratie FIKF 7ATFRD&G V' In 1919 begon Van Leer in Nederland met het produceren van vaten. Heden ten dage telt de Van Leer Groep meer dan 100 vestigingen in een 30-tal landen en produceert verpakkingsprodukten in velerlei vormen, afmetingen en materialen. Binnen de internationale verpakkingswereld neemt Van Leer dan ook een vooraanstaande plaats in. De Research en Development Divisie van Van Leer in Mijdrecht is verantwoordelijk voor de ontwikkeling van nieuwe en verbeterde produkten en processen, gerelateerd aan de wereldwijde activiteiten op het gebied van stalen, plastic en fiber verpakkingen. Binnen de afdeling Flexible Packaging bent u betrokken bij diverse projecten. Daarbij gaat het om flexibele verpak kingen uit kunststoffilms en/of papier laminaten. U assisteert bij de produktie van model len en prototypes en bij het ontwikkelen/ testen van machines en proef opstellingen. Wij zoeken iemand met een LTS/MTS- opleiding, bij voorkeur aangevuld met cursussen of ervaring op het gebied van kunststofverwerking (met name films). U bent creatief en hebt doorzettingsver mogen. Bovendien wilt u uw kennis vergroten. Beheersing van de Engelse taal is een vereiste. Verder bent u bereid om in voorkomende gevallen in het buitenland te verblijven. Wij bieden u zeer gevarieerd werk in een plezierige sfeer met goede arbeidsvoor waarden, waaronder een prima studie kostenregeling. Zonodig krijgt u van ons een gerichte training. Belangstelling? Voor meer informatie kunt u bellen met de heer J. Roosenschoon, senior development engineer, telefoon 02979-89758. Als u geïnteresseerd bent, kunt u uw schriftelijke sollicitatie richten aan de heerE.A. Masselink, hoofd Personeels zaken, Van Leer Services B.V., Postbus 25,1180 AA Amstelveen. Ministerie van WVC Volksgezondheid Managementassistent v/m t.b.v. de Afdeling Klinische Beoordelingen r Volksgezondheid 2469/1158 De Directie College ter Beoordeling van Geneesmiddelen is de uitvoerende organisatie van het College ter Beoordeling van Geneesmiddelen. Het College is verantwoordelijk voo( de toelating en registratie van geneesmiddelen in Nederland. De Directie omvat drie afdelingen, t.w. de Afdeling Registratie, de Afdeling Beheer en de Afdeling Klinische Beoordelingen. Taken: - het zorgdragen voor de interne routing van te beóordelen dossiers van geneesmiddelen; - het aanleggen en bijhouden van dossiers t.b.v. de klinische beoordelaars; - het verrichten van secretariële werkzaamheden t.b.v. het Hoofd van de afdeling. De functionaris fungeert als aanspreekpunt voor (externe) beoordelaars. Op verzoek van beoor delaars levert de functionaris relevante dossiers aan t.b.v. besprekingen. De functie vereist derhalve enig inzicht in de materie waar het College zich mee bezighoudt. Standplaats: Rijswijk. Vereist: - HAVO/VWO diploma en bij voorkeur een secretaresse-opleiding; - type- en PC-ervaring (Word Perfect); - kennis van de medische terminologie strekt tot aanbeveling; - stressbestendigheid - goede contactuele eigenschappen; - kennis van de Engelse taal. Salaris: max. f 3.071.- bruto per maand (schaal 5). Inschaling is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Inlichtingen m.b.t. de functie kunt u ir de heer dr A.W. Broekmans, hoofd van de Afdeling Klinische Beoordeling, telefoon 070-3407423, of bij de heer J. Boers, Hoofd Afdeling Beheer, telefoon 070-3407484. Inlichtingen omtrent de sollicitatieprocedure bij mevrouw D. van der Meijden, telefoon 070-3406628. Het ministerie van WVC streeft naar een evenredige vertegenwoordiging van vrouwen. Ook wil het meer leden van etnische minderheden en gehandicapten in dienst nemen. Daarom wordt leden uit deze prioriteitsgroepen verzocht te solliciteren. Uw sollicitatiebrief kunt u, onder vermelding van het vacaturenummer richten aan het hoofd van de Personeelsafdeling Volksgezondheid, binnen 14 dagen na verschijning van dit blad. Ministerie van Welzijn, V» Volksgezondheid en cl Cultuur t M -r I J Personeelsafdeling Z Volksgezondheid n l K, 0 7 0 Nc N Postbus 5406 r L la 2280 HK Rijswijk 0,0 li H £l'T U - U L Omdat Woodward in vele opzichten sterk groeit, kunnen we vakmensen - aankomend èn ervaren - veel bieden. Een technisch hoogwaardige werkomgeving waarin kwaliteit een belangrijke rol speelt, een grote mate van eigen verantwoordelijkheid en ruimte voor initiatieven. Om onze groei ook voor de toekomst veilig te stellen, zoeken we nu een aantal jonge en meer ervaren vakmensen. Het gaat om de volgende mogelijkheden: Jonge MTS'ers Wtb Het betreft een traineeship bij de afdeling Montage en Testing. Je krijgt een interne opleiding en je draait mee met de verschillende fasen van monteren, repareren en testen van onze regulateurs. Zeer verantwoordelijk werk, omdat het de laatste schakel is in het produktie- proces en het produkt daarna direct naar de klant gaat. Op deze afdeling bevind je je in goed gezelschap: er werken zo'n 20 vakmensen met geavanceerde appara tuur, onder andere testbanken voor de simulatie van motorfuncties. Ervaren LTS'ers (mechanische en/of elektrotechniek) Op de afdeling Montage worden met veel precisie fijn- mechanische produkten gemonteerd, produkten die in samenstelling en uitvoering sterk van elkaar verschil len. Afwisseling is daarom troef, dus zul je je met een LTS-opleiding en ervaring in dergelijk werk zeker snel thuisvoelen. Wat heeft Woodward te bieden? Behalve een schone werkomgeving in een succesvolle onderneming kun je rekenen op een goed salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. De studie- en opleidingsmogelijkheden zijn ook goed. Ben je een jonge MTS'er Wtb en uit het goede hout gesneden, dan kun je eventueel doorgroeien naar de functie van Service Engineer Binnendienst. Ook belangrijk: Woodward is goed bereikbaar met het openbaar vervoer. Belangstelling? Voor meer informatie of een sollicitatieformulier kun je bellen met de heer A.A. van Esch, hoofd Personeelszaken, telefoon (02503) 1 32 41. Meteen solliciteren kan natuurlijk ook: stuur je brief naar de afdeling Personeelszaken van Woodward Governor Nederland B.V., Hoofdweg 601, 2131 BA Hoofddorp. U werkt aan uw toekomst, wij regelen de rest Woodward Governor Company staat al sinds jaar en dag garant voor hoog waardige hydraulische en elektroni sche regelapparatuur, waarmee diesel motoren, turbine-installaties en waterkrachtcentrales continu optimale prestaties kunnen leveren. De produkten vinden met groeiend succes hun weg naar'afnemers over de gehele wereld. Niet voor niets is Woodward op haar vakgebied toon aangevend in de wereld. Wereldwijd werken er zon 3500 mensen, verdeeld over vestigingen in Amerika, Engeland, Japan, Australië, Brazilië en Nederland. Laatstgenoemde vestiging staat in Hoofddorp; er werken ruim 190 mensen. Vanuit Hoofddorp vinden verkoop, service, reparatie en engineering plaats voor Europa, Afrika en het Midden-Oosten. -O Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest van de gemeente Leiden Bij ENDEGEEST werken, verdeeld over ver schillende disciplines, ruim 600 personeels leden. De organisatie kent een opbouw van multidisciplinaire teams die zijn ingedeeld in 5 behandelsectoren. Daarnaast zijn er ondersteunende teams als administratie, voeding en hygiëne, technisch onderhoud en personeel, organisatie en oplei dingen. Er komt bij het team PERSONEEL. ORGANI SATIE en OPLEIDINGEN (P.O.O.) een vacatu re voor een personeelsconsulent (v/m) voor 36 uur per week De nieuwe consulent vervult voor een aantal teams, zowel in de behandelsfeer als in de on dersteuning, de personele functie. Tot die perso nele functie rekenen wij ook het leveren van een bijdrage aan en het begeleiden van organisatie ontwikkeling. Functie-eisen: - HBO-personeelswerk; - analytisch vermogen; - inlevings- en stimuleringsvermogen; - ervaring in praktisch personeelswerk waarbij een stevig beroep werd gedaan op creativiteit en probleemoplossend vermogen. Salaris: Afhankelijk van de mate waarin aan de eisen wordt voldaan, wordt ingeschaald in schaal 8 (maximum f 4258, of schaal 9 (maximum f 4891,— bruto per maand bij 38 uur). Telefonische informatie over deze functie kunt u vragen bij H.L. Wiersema, coördinator POO, tele foon 071 - 179 258. De gemeente Leiden wil meer vrouwen en leden van etnische groeperingen in dienst nemen. Geïn teresseerden die menen tot deze doelgroepen te behoren, wordt met name verzocht te solliciteren. Bij het voldoen aan de gestelde eisen genieten zij de voorkeur. Schriftelijke sollicitaties, voor 7 september a.s., sturen aan Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest, t.a.v. H.L. Wiersema, coördinator POO, postbus 1250, 2340 BG'OEGSTGEEST. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (071) 17 99 11* Internationale Groupagediensten Physical Distribution Opslag (douane- en vrij verkeer) Rutex is gespecialiseerd in het transport van kleine en grote zendingen van en naar alle belangrijke industriële zones in Europa en Amerika. Rutex beschikt in Alphen aan den Rijn over 12.000 m2 opslagruimte voor zowel douaneals vri/ verkeer. Rutex onderhoudt bovendien expressediensten met huis-huis vervoer binnen 24 uur. Door uitbreiding en verbreding van werkzaamheden van diverse diensten pakketten zoeken wij ter versterking van onze organisatie, m'edewerk(st)ers voor verschillende afdelingen: Funktie eisen: - goede contactuele eigenschappen - commercieel inzicht - groot doorzettingsvermogen en zelfdiscipline - correct en zakelijk optreden - middelbare schoolopleiding - voldoende kennis van de Duitse en Engelse taal - minimaal 5 jaar ervaring in "het vak". Funktie eisen: - goede contactuele eigenschappen - HAV0/MB0 opleiding met Economie in het pakket - goede kennis van de Duitse en Engelse taal, in woord en geschrift - ervaring met auto-groupage of internationale expeditie strekt tot aanbeveling. Funktie eisen: - kennis van douanedocumentatie en douanewetgeving - kennis van internationale expeditie - MAV0/MBÓ opleiding. Kandidaten dienen bereid te zijn externe cursussen te volgen om zich verder te bekwamen in de funktie. Salariëring in overeenstemming met leeftijd, opleiding en ervaring; goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Kandidaten wordt verzocht een eigenhandig geschreven sollicitatie, vergezeld van c.v., binnen 14 dagen te sturen naar: RUTEX B.V., Afd. Personeelszaken - Postbus 51 - 2400 AB Alphen aan den Rijn

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 14