Boerebach keert PSV de rug toe Sponsors nog in de rij voor Tlieunisse SpowTV Brands terug bij RKC Groenendijk mogelijk naar lichtstad MDHet Motorhuis MES Grasshoppers test Joegoslavische topper AZC verslaat Engelse ploeg WOENSDAG 22 AUGUSTUS 1990 PAGINA 15 GRONINGEN (GPD) De internationale wielerwereld heeft het vertrouwen in Gert-Jan Theunisse nog niet verloren'. Nadat gisteren bekend werd dat het contract tussen Theunisse en de Stichting Continuïteit Beroepswielersport Nederland (lees; Panasonic) met onmiddellijke ingang is ontbon den - overigens met wederzijds goedvinden - meldden zich liefst vijf nieuwe kandidaat-werkgevers via de telefoon bij de coureur in het Brabantse Berghem. En niet de minsten, liet de teel werkloze en geschorste wieier- drijfsjurist, wordt op zijn beurt ter- Beugels. Deze Limburger, een be- affaire heeft, hoe die ook uitvalt, al- prof doorschemeren. De grote - ternationale - vraag naar hem er vaart hij als een prettige verrassing. „Je vraagt je trouwens wel af hoe snel ze je kunnen vinden. Het was nog maar net bekend dat ik weg zou gaan bij Panasonic of er werd al ge- tijd een negatieve uitstraling buiten. Daar heeft zo'n ploeg uiter aard geen enkel belang bij. Als zijde gestaan door zijn vriend collega mr. E. Clerx uit Beek. Mr. Beugels: „Ik doe eigenlijk de hele Panasonic steeds organisatie van deze zaak, terwijl voortouw moet mijn collega bepaalde aspecten voor zijn rekening neemt. Hij heeft, 3 wat te noemen, de af- deze zaak, dat dus geen goede reclame". De Limburgse jurist, in de jaren zestig een van de vaderlandse top- elk geval wel koopsom die Panasonic met Theu- amateurs, laat weten dat Theunisse dat heb ik i s overeengekomen, geregeld. men teel hard nodig". Theunisse is En tot tevredenheid van beide par- nog niet hoeft te wanhopen. „Als ik geen mogelijkheden ook zeker niet van plan voorgoed af tijen, mag ik wel zeggen". Theunis- natuurlijk ook niet aan begonnen, te stappen. Hij dwing^ zichzelf tot bevestigt dat desgevraagd: „Ja, Momenteel zijn we druk bezig het maken van dagelijkse trainings- ik ben zeer tevreden over deze af- voor te bereiden op de hoorzitting ritten, in gezelschap van enkele wikkeling. Ze hebben me niet in van de arbitragecommi mijn hemd laten staan". De buitenspel staande voelt zich ook niet in de steek gela ten door Panasonic. Daartoe zou al le aanleiding kunnen zijn. Immers, trouwe companen uit de streek. Theunisse: „Ik wil bewijzen dat ik niks te verbergen heb". Hulp Hij heeft daarvoor de hulp ingeroe- de ploegleiding (Post) had aange- pen van de internationale vakbond kondigd een diepgaand onderzoek van wielerprofs, de AIC-Pro. Een in te stellen om de onderste steen in club die onder leiding staat van de deze affaire boven te krijgen. Maar Nederlandse oud-i i als Theunisse's vroegere dat de UCI, die rond 1 oktober plaats zal vinden. We proberen er aan te tonen dat het ten eerste procedureel niet klopt in deze zaak en gaan ook het beoordelingscriterium van het testosterongehalte, u weet wel de verhouding 1:6, aanvechten. Daar voor hebben we enkele deskundi gen in de arm genomen. Als blijkt Bergsma valt af ZOETERWOUDE - Op het tennis toernooi van Zoeterwoude heeft Ivor Bergsma zijn plaatsing in het mannenenkel C (vierde) niet kun nen waarmaken. Alexander van der dedigen. Echt, Panasonic Berg, vorig jaar nog winnaar, had het niet al te moeilijk met de speler van Dekker: 6-4, 6-2. Van der Berg werd aan het begin van de toernooicyclus in C steevast geplaatst, maar de Munnikspeler wist dat nooit waar te maken. Op de districtskampioenschappen werd Van der Berg daarom niet be schermd, met als gevolg dat hij een geplaatste speler, Willem Visser, werkgever PDM, kwam ook Panasonic niet verder dan woor den. Theunisse: „Ze hebben hun best gedaan, maar ze hebben meer zaken aan hun hoofd dan alleen Theunisse. Daarom heb ik ook voorgesteld dat de AIC-Pro deze zaak over zou nemen. Die heeft veel meer tijd^jm mijn belangen te ver- ik zijn goede verstandhouding uiteen gegaan. Ik sluit zelfs niet uit dat ik waarop de sancties het dopingreglement zijn geba seerd, wetenschappelijk onjuist zijn, dan vraagt dit om een heroriën tering van het dopingbeleid. Dus het kan nog zeer interessant wor den. Niet alleen voor de wielersport, maar voor de hele sportwereld". Deskundigen Inmiddels is er al een tiental des kundigen ingeschakeld om de on schuld van Theunisse te bewijzen Gert Jan Theunisse. volgend jaar na mijn schorsing Theunisse: „En niet de eerste de dienst treedt. Maar voorlo pig is het beter dat onze wegen even scheiden". Dopingaffaire Mr. Beugels vult aan: „Een doping- besten. Dat kost me natuurlijk geld terwijl ik momenteel toch niet royaal bij kas zit. Maar dat heb ik voor over, het is belangrijk vo mijn toekomst nu eindelijk ee echt te weten wat er aan de hand i: uitschakelde. Daarna werd het tig rond de jonge tennisser. Op de matecobanen van Zoeterwoude meldde Van der Berg zich weer eens aan het front. De winnaar van de vorige jaargang genoot echter geen beschermde positie. In de tweede ronde stuitte hij daarom reeds op de als vierde geplaatste Bergsma. De Dekkerman kon al leen in de eerste set bij vlagen zijn hoge notering waarmaken, al was het Van der Berg, die de spelreeks binnenhaalde: 6-4. In de tweede set was het afgelopen met Bergsma, die punten voor de Masters zo hard no dig had: 6-2. De andere geplaatste spelers in het mannenenkel C lieten zich niet verrassen. De nummer twee, Pa trick Kleian, ontsnapte net aan Eric Steegers: 7-6,6-4. Ronald Klein, vijf de getipt, wekte opzien door ge makkelijk te winnen van Rico Fasel: 6-4, 6-2. Basketballer Eric-Paul van Wee- ren bereikte weer eens een volgen de ronde. Mischa Wijffelman haalde de eerste set binnen (5-7), maar zag zijn racket sneuvelen, nadat hij ge probeerd had ermee te stuiteren. Daarmee was het vertrouwen en dus de partij weg: 5-7, 6-2,6-1. Wed strijdleider Erik van Oei boekte een opmerkelijke zege. Iwan Jonker wist slechts één spel te scoren. Ar jan Stadt had in C alleen in de eerste set moeite met zijn finaletegenstan der in D, althans volgens de plaat sing, Dennis Noppen: 6-4, 6-1. NK Veteranen Op de nationale veteranenkam Charly Mottet man bij de wielerstrijd voor profes sionals om de wereldtitel op 2 sep- DEN HAAG (ANP) - Peter Murphy tember in Japan. De elf ploeggeno- Murphy stopt ermee De wedstrijd gold als voorlaatste trainingskoers voor de Spaanse ploeg, die volgende week naar Ja pan vertrekt voor de strijd om de wereldtitel. In het begin was Miguel Indurain het actiefst, maar de gese lecteerde Spanjaarden mengden zich niet in de massale eindsprint. Mathieu Hermans, die in onder handeling is met een andere Spaan se ploeg voor het volgende seizoen, waagde zijn kans op 500 meter van de eindstreep. Zijn greep naar de macht bleek iets te vroeg, hij werd door vijf renners gepasseerd, onder ander wie zijn oud-ploeggenoot Dekker, die op de streep Kenneth Weltz (Den) en Gonzales Salvador de Franse kop- (Spa) versloeg. i de heeft zijn ontslag ingediend als ten technisch directeur van de Neder- pioenschap landse Volleybal Bond. Dat heeft de gelopen De Rijnsburgse wieleijunior Mark Varkevisser heeft gisteren het Kam- met groot overmacht de Grote Prijs Zürich van het af- Verfaillie-Juventa in het Belgische weekeinde zijn: Cla- Moorsele gewonnen. Halverwege Het ontslag gaat op 1 november i De 42-jarige Murphy verblijft r menteel in China, als coach i Woerden. Louviot, Rué, Leblanc, Delion, Du- clos-Lassalle, Cornillet en Pensee. Marie is aangewezen als reserve. nationale vrouwenploeg. Neder- Hucha de Oro, een wegwedstrijd land speelt vandaag zijn eerste duel de buurt van Madrid over 156 kilo tijdens de wereldtitelstrijd tegen meter, gewonnen. Dekker was de Olympisch kampioen de Sovjetu- snelste spurter uit het vrijwel volle- weg uit het peloton. Uitste kend afgeschermd door Robin van Kessel (3e) en Rik van Wetten (5e) Dick Dekker heeft gisteren de kwam Varkevisser met 30 seconden voorsprong over de streep en be haalde zijn zesde overwinning in dit seizoen. Bij de amateurs reden Ri chard van Kempen (4e) en Peter Mol (6e) een goede koers. KERKRADE/BARCELONA (GPD) - Na een onderbreking van een jaar keert Michel Boerebach vrijwel zeker terug bij Roda JC. Gisteravond bereikten PSV, de huidige werk- pioenschappen behoort een Leidse gever van de middenvelder, en Roda JC een principe-akkoord over een eenjarig huurcon- overwinning in het vrouwenenkei tract met een optie tot koop. Michel Boerebach, die op dit moment met PSV in Spanje ver drie s^eS^Xklrtfmales'eb1 blijft alwaar de Eindhovenaren deelnemen aan het traditionele Juan Camper-toernooi van ben bereikt. Favoriet Els Veentjei FC Barcelona, zal vrijdag waarschijnlijk al van de partij zijn op Kaalheide bij Roda s com petitie-ouverture tegen FC Twente. Michel Boerebach, die afgelopen venaren zelf opdraaien voor het sa- seizoen bij PSV geen vaste basis- laris en de premies van Boerebach. plaats wist te veroveren èn zelfs re- De middenvelder, die ook als li- Blomberg. In het vrouwenenkei 5C gelmatig naar de tribune werd vc liet H. van Rossum in het gravel bij ten (6-3, 6-2), terwijl Trudy Groen man J. Weegels geen game gunde Joan Zonnevylle kreeg een walk- r tegen de als derde geplaatste E - ligt Marian Liefbroer uit de strijd Zij had weinig kans tegen Lies var Geelen: 1-6, 3-6. In de mannenenkelspelen waren er minder successen. In de 45+-ca- tegorie dolf Joop Beugelsdyk in drie sets het onderspit tegen Rob Lissauer. Bij de 50-plussers kon Piet van Duyvenvoorde de als eer ste geplaatste Hans van Overschot net niet verrassen (4-6, 6-3, 7-5). Joost Rodenburg, favoriet bij de 60- plussers was na één verloren set te gen G. Rosbergen pas warm ge draaid: 6-7, 6-0, 6-3. In het wezen, stond al langer op het i langlijstje van de Kerkraadse club. Nu ook onder de Bobby Robson v geen basisplaats al overmorgen zijn rentree maken de mogelijke weigering van het sociale zaken c De Stichting Arbeidszaken, die advies uitbrengt aan het ministerie, heeft nog geen verzoek om een werkvergunning ontvangen. Een gevolg van de afwezigheid van Ogechukwu, die in Afrika enkele i terlands moet sp< formulier nog niet ondertekend kon worden. Mocht het ministerie geen transfer. Bovendien werkvergunning verlenen dan zal heeft Roda Groenendijk voorge- Roda bij PSV gaan informeren naar ruil ADVERTENTIE w<= trainer op Kaalheide tegen FC Twente. In ,1 Boerebach de Europacup-ontmoetingen tegen Wilson Ogechukwu, de Nigeri geen het verschiet AS Monaco moet Boerebach vanaf aanwinst van Roda JC, een werk- ligt, is de Eindhovense club bereid de tribune toekijken omdat de voor vergunning te verlenen kunnen ge- de 26-jarige speler te laten vertrek- de UEFA bepalende mschnjfdatum sheM™» ken van 15 augustus gepasseerd is. In Barcelona maakte manager rirnononi-liilr- Kees Ploegsma van PSV eergiste- ren het voornemen van de Eindho- Of Alfons Groenendijk m ruil vooi vense club bekend. Roda haakte Michel Boerebach naar PSV zal ver meteen op de actuele situatie in en huizen, is twijfelachtig. Roda JC wil terlands moet spelen, waardoor het bereikte al gisteravond een princi- de middenvelder niet zomaar kwij't pe-akkoord met de Eindhovenaren. en verlangt bijna twee miljoen gul enkel 40+kwam Jan Mens opnieuw Ook met Boerebach zelf kwamen de den - zege. Ditmaal moest Bert Kerkradenaren snel tot overeen- heel ----- --- - stemming. Roda zal een huursom steld het huidige tweejarige con- Kalusha. In dat geval staat aan PSV betalen terwijl de Eindho- tract open te breken en om te zetten met Groenendijk weinig meer in ne in een sterk verbeterde achtjarige weg. Clausule PSV mag dan belangstelling heb ben voor Alfons Groenendijk, de middenvelder gaat er vooralsnog zelf van uit dat hij vrijdag met Roda JC aantreedt tegen FC Twente. Zelf heeft de 26-jarige Leidenaar van ori gine wel oren naar een eventuele overgang naar de Eindhovense club. Weliswaar heeft hij nog een contract dat hem voor twee jaar aan de eredivisionist uit Kerkrade bindt, maar daarin is de clausule op genomen dat hy tegen de genoemde transfersom mag vertrekken wan neer er sprake is van een duidelijke positieverbetering. "Uiteraard streelt het me dat PSV belangstel ling voor me heeft. Ik denk dat ik na FC Den Haag en Roda JC wel toe ben aan een grote club. Ik kan het ook aan", aldus de voormalige UV- S'er. De concurrentie bij PSV durft hü in elk geval wel aan te gaan. "Ik ga er niet heen om op de bank te zitten. Michel Boerebach. (archieffoto) Erwin Koeman op links? Met hem U.V.S. TERREIN "KIKKERPOLDER" MOTORHUISTOURNOOI Donderdag 19.30 uur U.V.S. - V.V. LEIDEN vrijdag 19.30 uur LUGDUNUM - ROODENBURG zondag 12.00 uur wedstrijd voor de 3e en 4e plaats zondag 14.00 uur wedstrijd voor de 1e en 2e plaats Toegangspr.: dond. en vrijd. 2,50 (jeugd en 65+ 1,50) Zondag ƒ4,00 (jeugd en 65+ 2,00) U.V.S. diploma's geldig HET AUTO-VERKOOP-CENTRUM VAN DE REGIO Vondellaan 80, 2332 AH LEIDEN, telefoon 07I - 769 3I3 I0"61-! El ROTTERDAM (ANP) - Marcel Brands heeft besloten de overstap van Feyenoord naar Fenerbahce niet te maken. De middenvelder keert terug naar zijn oude vereniging RKC, nadat hij met de Turkse club al ver was gevorderd met onderhandelingen. Brands meende dat er te veel ondui- s het de tweede operatie in twee delijkheden stonden in het contract maanden. Tijdens de wereldtitel- de Turkse club, die dit seizoen door Guus Hiddink wordt getraind. Er waren meer haken en ogen aan de overgang naar Turkije. Feye noord had nog geen enkele indica tie dat de transfersom van ruim 400.000 gulden zou worden overge maakt. strijd in Italië viel hij geblesseerd uit. De loopbaan van Robson wordt gekenmerkt door tal van blessures. Het vertrek van Roemeense voet ballers is overigens niet steeds ge paard gegaan met vergoedingen die in de miljoenen guldens liepen. Tir- gu Mures ruilde drie spelers van Het trio verantwoordelijken Hongaarse afstamming, die Ajax heeft gisteravond zijn laatste oefenwedstrijd gewonnen. In Mönchen-Gladbach werd Borus- sia, na twee ronden nog zonder punt in de Bundesliga, met 3-2 (0-1) ver slagen. Het duel betekende tevens het af scheid van scheidsrechter Dieter niet opgenomen Pauly. de man die in de Europese krijgt geen vrijaf de nationale voetbalploeg Portugal heeft zeventien spelers ge- autobus. Satu Mare selecteerd voor de oefeninterland stonden ook spelers tegen wereldkampioen de Bondsre- clubs af zondei publiek, die op woensdag 29 augus- tafel ging. Ook Lissabon wordt gespeeld. In transferwaarde Hongarije vertrokken, UT Arad Hongaarse clubs af zonder dat er geld over de dit geval werd de natura vergoed. dezelfde stad is Portugal op 17 okto- sportkleding en medicynen ber de eerste tegenstander van Ne- De stappen die Gheorghe Hagi in derland in de aanloop naar de Eu- de komende jaren voor Real Madrid ropese titelstrijd van 1992 in Zwe- zal zetten zijn het duurst, al was het den. De snelle aanvaller Paolo Futre is de groep. Hij omdat de sierlijkste Roe voetballer van de laatste ja- bepaald geen loopwonder bekerfinale KV Mechelen - Ajax club Atletico Madrid. De kans be staat dat collega Rui Barros van Monaco eveneens moet afzeggen. zijn Spaanse Volgens Mircea Sandu, voorzitter Bochum en Werder had verloren, Hij speelde ook tegen Ajax verdedi- De coaching gend zwak. Pas in de tweede helft daan door de clubtrainers Artur profiteerde Kreek van de tekortko- Jorge (FC Porto), Toni (Benfica) en mingen en werkte daardoor de ach- bondstrainer Oliveira terstand weg die tien minuten vooi De transfers rust door Wynhoff was ontstaan. Enkele minuten nadat scheids voetbal na het wereldkampioen- rechter Pauly zijn plaats had afge- schap ongeveer 24 miljoen gulden staan aan Schmidhuber zorgde Roy opgeleverd. Dat bedrag ligt iets on- voor 2-1. Borussia miste de eerste der de som die Juventus aan Fioren- kans op de gelijkmaker nadat Vink tina in Italië betaalde voor Roberto aanvaller Criens nogal stevig onder- Baggio. uit had gewerkt. Spies schoot van de strafschopstip over. Max maakte tenslotte toch gelyk, maar Willems zorgde in de slotminuut voor Ajax' winst na een fout van Drehsen. BW Den Bosch heeft in het au dio en video verhuurbedrijf Skala een nieuwe shirtsponsor gevonden. Welke looptijd het contract metde ze geldschieter heeft, werd gister avond niet bekend gemaakt en evenmin het bedrag dat ermee is ge moeid. Nog voor het begin de Roemeense bond, betaalde Real Madrid 7,2 miljoen gulden voor zyn nieuwe aanwinst. Florin Raducioiu, van Dinamo Boekarest, is tweede op de lijst, maar was toch byna veertig procent goedkoper. Bari betaalde voor hem 4,1 miljoen. Giga Popescu (PSV) en Danut Lupu (Panathinaikos) kostten on- nationals heeft het Roemeense geveer 3,6 miljoen gulden. Fiorenti- vooralsnog wel geselecteerd. Portugal wordt ge- investeerde iefe meer dan tien procent van de transfersom van Baggio in Marius Lacatus, 2,7 mil joen gulden, een som die Bayer Le- verkusen ook op tafel heeft neerge teld voor Ionut Lupescu. LEIDEN De basketbalvrouwen klein: 33-27 in Helders voordeel. In van eredivisionist Grasshoppers de tweede helft bleef het verschil zo hebben de eerste confrontatie met rond de tien punten schommelen, Nederlandse tegenstander niet voetbalcompetitie heeft FC winnend kunnen afsluiten. Lands- tegenslagen te kampioen Amiga Den Helder, dat 45 zege. Wallaart: "Er stond toen e wat onervaren ploeg in het veld. Die Twente met kampen. Twee van de beste spelers vrijdag naar Katwyk komt, trok het de ploeg ondergaan deze week oefenduel gisteren met 72-45 naar totdat Den Helder in het laatste deel de wedstrijd uitliep naar de 72- operaties. De Deense spitsspeler Claus Niel sen heeft in de oefencampagne een ernstige knieblessure opgelopen. o Midden+elder Robin Schmidt gaat speelster Zora Malacko, die liesblessure onder het vroege ochtenduren gearriveerd zich toe. Grasshoppers kon in het duel in Den Helder voor het eerst beschik ken over de Joegoslavische top- Beide spelers zyn voor weken Ondanks een geringe speeltijd uitgeschakeld. FC Twente begint werd de Joegoslavische toch top- 1 A vrijdagavond scoorster met 22 punten. HanWal- i brief veyrolat, Colotti, Gayant, Jalabert, de klimkoei;s sprong de 16- jarige de Engelse nationale voetbalploeg, bruikbaar, omdat ze op meerdere is gisteren in Londen geopereerd posities ingezet kan worden. Voor de achillespees. De ingreep is een center heeft ze zelfs vooral een tegenvaller voor Man- kelijk goede balbeheersing' Chester United, dat het nieuwe sei- Aanvankelijk bood zoen zaterdag had willen starten ploeg goed tegenstand met de 33-jarige Robson i trum van de verdediging. Voor de 87-voudig international rust opmer- Aanvankelijk bood de Katwijkse oeg goed tegenstand aan Den Hel der, dat al drie weken in training is, soms zelfs tweemaal op een dag. By het verschil dan ook nog verbintenis. Groenendyk zelf voelt echter weinig voor deze constructie en wacht de ontwikkelingen rustig af. Een wending aan deze zaak i Ayjy komen nu nog tekort. Maar sen ook nog twee speelsters". Maija van Duyn kwam tot 14 punten. Key Town Hitters nog titelkandidaat LEIDEN - Met nog drie wedstrij den te gaan heeft Key Town Hitters nog steeds uitzicht op het kam pioenschap in de hoofdklasse van het rayon Den Haag. Na de 12-9 winst op Liebert Birds uit Zoeter- meer, werd Adegeest voor de derde maal geklopt (11-0) in deze competi tie. Op 2 september zal de beslissing rond het kampioenschap vallen in een rechtstreekse confrontatie met het Haagse Laakkwartier, waarte gen de Leidse honkballers eerder dit seizoen hun enige nederlaag le den. Key Town voert momenteel de ranglyst aan. AlphenseBoys treft reserves PSV ALPHEN AAN DEN RIJN - Het tweede Fasson-toernooi, dat mor gen op het sportpark De Bylen in Alphen van start gaat, heeft naast de Alphense clubs Alphense Boys en ARC ook RCH en de reserves van PSV als deelnemer. Alphense Boys opent het toernooi om 19.00 uur met het duel tegen PSV 2, dat oud-club- genoot Mario Captein in de gelede ren heeft. Twee uur later speelt ARC tegen RCH. Op de tweede dag, zaterdag, staat de jaarlykse derby tussen Alphense Boys en ARC op het programma. PSV verloor gisteren tijdens het Juan Caper-toernooi in Barcelona met 3- 0 van Anderlecht. De sukkelende Eindhovense ploeg dankte de nederlaag vooral aan eigen defensief falen. Addick Koot schoot ondere andere in ei gen doel en zette de Belgen daarmee op voorsprong. Verheyen en Van der Linden maakten de drie vol. PSV miste Gerets en Van Aerle nog. Op de foto (ANP) is Stan Valckx (rechts) in duel met een Anderlecht-speler. zyn ze op het moment aan het schui ven. Dat geldt trouwens ook voor Chovanec, die al links op het mid denveld heeft gespeeld. De verha len dat er plannen zyn om my links buiten te laten spelen bevallen me niet. Dan halen ze Pieter Huistra maar. Ik heb geen zin myn kwalitei ten, als linkermiddenvelder dus, te grabbel te gooien. Dan blyf ik so wieso liever by Roda. Dat zou toch al geen probleem zyn, want ik heb het hier nog steeds naar myn zin". Openbreken Op een voorstel van Roda JC het contract open te breken is hy echter niet ingegaan. "Een precieze invul ling heeft de club daaraan 'nog niet gegeven, maar ik heb begrepen dat dat een contractverlenging van mi nimaal nog eens zes jaar zou beteke nen. Daar heb ik dus absoluut geen trek in. Sportief gezien is er dan geen enkele uitdaging meer. Voor mij blyft het avontuur trekken". "Ik zie wel hoe het afloopt, want dat is toch wel opvallend. Ik word nauwelyks by de onderhandelin gen betrokken. Ze praten maar over myn hoofd heen. Alsof ik een nieuw tapyt ben". ALPHEN AAN DEN RIJN AZC/Tarvo boekte gisteravond een fraaie overwinning op de nationale ploeg van Groot-Brittanië. Het in het Alphen se buitenbad De Hoorn afgewerkte oefenduel leverde een 13-9 overwin ning op. Tijdens een eerdere ontmoeting in Londen was AZC er kortgeleden niet in geslaagd om tot winst te komen. Groot-Brittanië, dat een dag eerder met 22-6 van Zijl/LGB had gewonnen, kreeg nu echter geen kans. De periode- standen waren 1-1, 5-3, 3-1 en 4-4. Gjjsbert van der Leden werd met vier doelpunten topscorer. WOENSDAG 16.00-17.00 EURO: Wielrennen: prolron de van Nederland. 17.00-18.00 EURO: Hockey: Nederland- Pakistan. 17.30-10.00 Sportnet: Autosport: Duitse Rally kampioenschappen. 18.00-18.30 Sportnet: Voetbal: Enschede Tournement. 18.00-19.00 EURO: Surfen. 18.30-19.00 Sportnet: Sport uit Frankrijk. 19.00-20.00 EURO: Eurosportnews. 19.00-20.00 Sportnet: Autosport. 19.15-20.00 Ned 3: Studio Sport. 20.00-21.00 EURO: Watersporten. 20.00-21.00 Sportnet: Voetbal: Enschede Tournement. 21.00-22.00 EURO: WK schermen. 21.00-22.00 Sportnet: Paardesport. 22.00-23.00 EURO: Boksen 22.004)0.00 Sportnet: VS PGA Golf. 22.30-23.00 Ned 3: Studio Sport: met o.a. aandacht voor voetbal en wielrennen. 22.45-23.00 BRT 1Sport extra: voetbal (samenvatting van de Belgische competi tie). 23.00-00.00 EURO: Trans Wortd Sport. 00.00-01.00 EURO: WK Aerobics. 00.00-02.00 Sportnet: Paardesport: springconcours. 01.00-02.00 EURO: Eurosportnews. DONDERDAG 08.00-09.00 Sportnet: Paardesport: springconcours. 09.00-10.00 Sportnet: Sportgala. 09.30-10.00 EURO: Eurobics. 10.00-11.00 EURO: Eurosportnews. 10.00-12.00 Sportnet: Amerikaans honk bal. 11.00-12.00 EURO: Internationaal volley bal. 11.50-14.05 BBC 2: Cricket: Engeland-ln- dia. 12.00-13.00 Sportnet: speedway. 12.00-13.00 EURO: Surfen. 13.00-14.00 Sportnet: Autosport. 13.00-14.00 EURO: Boksen. 14.00-14.30 EURO: Surfer Magazine. 14.00-15.00 Sportnet: Voetbal: Enschede Tournement. 14.30-15.00 EURO: Motor Sport. 14.35-16.50 BBC 2: Cricket: Enge!and-ln-

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 15