Steaua trekpleister DIOK-toernooi Ajax onmachtig tegen saai Brugge Opmerkelijke rol voor Loek Verhees TRAINER Ontluisterend verlies DIOK Favorietenrol ligt Nijdam niet Voorschoten paid: SVLV in ZATERDAG 18 AUGUSTUS 1990 SPORT PAGINA 15 AMSTERDAM (GPD) - Nadat PSV en KV Mechelen met ander half uur stomvervelend voetbal het geduld van de toeschouwers danig op de proef hadden gesteld, kon het hoofdgerecht van het Amsterdam-toernooi gisteravond alleen maar beter smaken. Naar de maatstaf van oefenwedstrijden gemeten, schotelde vooral Ajax de circa 20.000 aanwezigen in de eerste helft een alleszins eetbare maaltijd voor. Helaas voor het publiek verbleekte de wedstrijd in de tweede helft tot een zouteloze hap, waarvan de honden tenslot te geen brood meer lustten. Tegenstander Club Brugge was de hoofdschuldige van het bederven van wat een leuk voetbalavondje had moeten worden. De Belgische titelhouder wekte de indruk de schade zo beperkt mogelijk te wil len houden om straks ongeschon den en met de deelname-premie op zak naar België terug te keren. Loerend op een schaars counter- tje, graafde Club zich 90 minuten lang in voor eigen doel. Ajax, aan vallend onmachtig, wist zich geen raad met het vervelende tegenspel waardoor doelpunten uitbleven. Tijdens de strafschoppen die de winnaar moesten bepalen, toonden de Amsterdammers aanzienlijk meer schotkracht. Ajax benutte drie van de vier, Brugge stuitte maar liefst driemaal op doelman Stanley Menzo. Belang Ajax had er gisteravond, een week voor de competitiestart, natuurlijk alle belang bij zich van zijn betere kant te laten zien. De loop naar het Ajax-stadion zat er, zeker aan het einde van de afgelopen competitie goed in. Met het vooruitzicht het ko mende jaar de Europacup-revenuen te moeten missen, is het vasthou den van de Amsterdamse publieke belangstelling een absolute must voor de club. tegenstanders loopt het in de oefenpotjes heel wat min der. Enkele weken terug schiep Ajax zich tegen Beerschot en FC Antwerp eveneens een geweldig veldoverwicht, dat met uitslagen van 1-0 en 2-0 echter maar magertjes werd uitgedrukt. Voor paniekaan kopen lijkt de tijd nog lang niet rijp, maar de geruchten over een moge lijke versterking van de selectie sta ken gisteravond wèl plotseling de kop op Romario PSV met of zonder Romario de Sou- za Faria maakt een wereld van ver schil. Maar hoe getruct hij ook is, zonder aanvoer vanaf de vleugels of een splijtende dieptepass vanuit het middenveld is het voor de kleine Braziliaan vechten tegen de bier kaai. Zeker tegen een gereputeerde verdediging als die van KV Meche len. De eerste de beste bal die gister- LEIDEN - Loek Verhees was gisteren op het tennistoernooi van De Leidse Hout de opvallendste deelnemer. In de ochtenduren verpletterde de Katwijker de in het mannenenkel B als vierde ge plaatste Marco Visser, waarna hij 's middags pas in de tiebreak van de derde set capituleerde voor Patrick Kieboom. In het vrouwen- enkel B maakte Saskia Paauw het kwartet halve finalistes vol. Ajacied Stefan Petterson ontdoet zich van Van der Eist en Disztl van Club Brugge. Op de achtergrond kijkt Wirn Jonk toe. (foto anp> avond vanaf de zijlijn werd ver stuurd, leverde echter meteen re sultaat op in de gelijkmaker van wie anders dan Romario. Koud in het veld als vervanger van Boerebach, die een kwartier voor de rust Van Aerle had vervan gen, doorzag Kalusha het manco bij PSV en zwiepte hij de bal op het hoofd van Romario, die ongehin derd mocht inkoppen. Op de val reep deed Bosman zes minuten la ter hetzelfde bij een gelukkige voor zét van Linskens en mocht PSV daardoor als winnaar van het veld stappen: 2-1. Dat was het geflatteerde resultaat van een ontmoeting waarin de ont troonde Nederlandse kampioen driekwart van de wedstrijd een pu re wanprestatie leverde. Het toch al niet massaal opgekomen publiek (16.000 toeschouwers) bij de ope ning van Amsterdam 715 riep al na een kwartier om Ajax en tracteerde de Brabanders vervolgens regelma tig op een fluitconcert. „Wat wij voor de rust deden", hekelde Bobby Robson na afloop de ploeg, „dat is niet te tolereren. Zeker niet met dit materiaal. Het was alleen tikje breed en terug, dit was geen show voor het publiek". Club Brugge, afgelopen in België een even 'toevallig' kam pioen als Ajax in Nederland, werd gedurende de gehele eerste helft op- j gesloten op eigen helft. Zonder de geblesseerde Jan Ceulemans, maakte de ploeg een uiterst povere indruk. Ajax creëerde zich in de eer ste 45 minuten een handvol kansen. De mogelijkheden voor Dennis Bergkamp, Aron Winter en Stefan Pettersson bleven onbenut door ge brek aan nauwkeurigheid en door het sterke optreden van doelman Danny Verlinden. Ook gedurende het tweede be drijf was Ajax de ploeg met het be tere voetbal. Brian Roy, opvallend actief, Frank de Boer, Winter en Bergkamp leken ieder de bal een keer voor het intikken te hebben, maar stuitten uiteindelijk toch op een uitgestoken Brugs been. Het gebrek aan 'scorend vermo gen' moet Ajax-trainer Leo Been hakker zo langzamerhand aan het denken zetten. Tegen de Sneker Boys of andere clubs uit het lagere amateurvoetbal, werd de bal tijdens de oefencampagne herhaalde ma len tegen het net getrapt. Tegen MAASTRICHT - Tegen beter weten in begint Jelle Nijdam van daag met de oranjetrui om zijn schouders aan de laatste kluif in de Ronde van Nederland, de tra ditionele tocht door het Limburg se heuvelland. In twee voorgaan de edities liep dat faliekant ver keerd af voor de Brabander, die nu hoopt dat drie keer scheeps recht is. Veel vertrouwen dat het nu wel góed gaat, heeft Nijdam echter niet. Hij waant zich in deze positie als een muis die van alle kanten wordt belaagd door op de loer liggende katten. "Maar ik ga toch alles op alles zetten. Als ik weer niet win, wordt het zo zie lig". Bij die laatste opmerking kwamen er lachplooien in zijn ge laat. Dat was dus duidelijk niet gemeend, zoals hij ook toegaf: "Ik win natuurlijk graag, maar ik zal er echt niet van wakker liggen als ik het niet red". Wat hem wel deerde, was dat hij gisteren in de tijdrit in Maastricht werd geklopt door Thierry Marie. De Fransman, in Futuroscope winnaar van de Tour-proloog, be hoort tot de vele belagers die Nijdam kan verwachten. De ba lans na vijf dagen laat zien dat er tussen de nummer een en num mer tien - de Oostduitser Uwe Ampler - van het algemeen klas sement nog geen minuiit verschil zit. Op het drukbevolkte vinken touw hebben ook Erik Breukink (tweede) en Steven Rooks (vier de) plaatsgenomen. Met renners van dit kaliber vlak achter zich, weet Nijdam maar al te goed hoe hachelijk zijn positie is. Zeker gelet op zijn voorgaande ervaringen op de slotdag in de Ronde van Nederland. Die laten weinig ruimte voor optimisme. Tot twee keer toe werd hij als klassementsleider volledig de pottebak in gereden. Drie jaar ge leden profiteerde de inmiddels gestopte Teun van Vliet van het 'bombardement' op Nijdam, in 1988 was het Marie die als lachen de derde uit de ontknoping te voorschijn kwam. Daarom ook zou Nijdam liever als sub-topper in het klassement aan het slotkar- wei beginnen. Zijn eerzucht speelt hem echter parten. Als tjjd- rijder wil hij nu eenmaal graag zijn meesterschap bewijzen en als dat lukt, kom je in een letterlijk en Figuurlijk vlakke ronde als die van Nederland gauw aan de top te staan. Defensie De defensie van Nijdam zal voor al worden gericht op Erik Breu kink, die op 25 seconden staat van de man in de leiderstrui. De Fransman Marie, die een zeer overtuigende indruk maakte op het bochtige Kousberg-parcours waarin een gemeen afdalinkje was opgenomen, zal evenwel ook drommels goed in de gaten moe ten worden gehouden. Hij wil zich nog in de WK-ploeg voor Ja pan rijden en een overwinning in de Ronde van Nederland komt hem in het kader van die aspira ties goed van pas. Bijna had de co- équipier van de geblesseerde Fig- non gistermorgen in het ochtend ritje zijn ambities op sterk water kunnen zetten. Na 44 kilometer formeerde zich een kopgroep van 19 renners, onder wie Nijdam, Breukink en Rooks. Het kostte de ploeg van Marie (Castorama) flink wat energie om deze verraderlijke slag ongedaan te maken. Marie: "Ik heb het aan mijn ploegmak- kers te danken dat ik nog mee speel hier. Als zij niet zo hard voor mij hadden gewerkt, zou ik het hebben kunnen schudden". Na een verbeten jacht van 15 ki lometer kregen de Fransen weer aansluiting, werd gelijk de strijd bijl begraven en maakte het pelo ton zich op voor de vierde massa sprint in successie. Na een onder breking van een etmaal waren het andermaal de jongens van Raas die er met de buit vandoor gin gen. Eric Vanderaerden nam ein delijk weer eens de honneurs waar en dat werd ook tijd, want veel rendement heeft hij zijn nieuwe sponsor (Buckler) nog niet bezorgd. DICK HEUVELMAN Sinds zijn overgang naar B heeft Verhees nauwelijks een rol van be tekenis kunnen spelen. Daar lijkt nu een einde aan gekomen. Gis terochtend trad de Katwijker aan tegen de als vierde géplaatste Vis ser. Normaal gesproken hoort de Oegstgeestenaar zo'n wedstrijd op zijn naam te kunnen schrijven, wat op het moment ook gunstig zou zijn voor het bereiken van de Masters. Verhees weigerde echter mee te werken en deklasseerde Visser vooral in de tweede set: 6-4, 6-1. "Niets is onmogelijk. Dat blijkt maar weer", aldus de Katwijker, die hiermee de kwartfinales bereikte. Die partij werd later op de dag ge speeld. Tegenstander Kieboom opende flitsend en liet Verhees geen enkele kans. Bij de stand 6-1, 5-2 kwam de Dekker-speler voor het eerst op matchpoint. Verhees over leefde twee wedstrijdpunten om weer geheel terug te keren in de strijd. Hij kwam zelfs nog 6-5 voor, maar moest toch toestaan dat Kie boom er een tiebreak uitsleepte. Die LEIDEN - Voorschoten en Rand stad Sport spelen zondag op het ter rein van SVLV de finale om de Wil- co Westgeest Bokaal. Zaterdagder deklasser Voorschoten pakte flink uit tegen plaatsgenoot SVLV. Paul Paassen en Hein de Graaff zorgden voor rust voor een comfortabele 0-2 voorsprong, die na rust door Rick Abma uitgebouwd werd tot 0-3. Meerburg ging met 0-1 ten onder te gen het naar de vierde klasse gepro moveerde Randstad Sport. In de eerste helft scoorde Marcel Groe nendijk het enige doelpunt van de wedstrijd. LFC oefende gisteravond tegen zondageersteklasser FC Sloterplas, en kwam een 3-3 gelijkspel overeen. Nadat Ronald Brugman via een ei gen doelpunt de Amsterdammers op 0-1 had gezet kwamen de Kana ries voor rust via Michel Mejri en Ger Nachtegeller (strafschop) op 2- 1. Carlo de Keizer trok de score weer gelijk, waarna de Leidenaars opnieuw uit een strafschop (ditmaal Sidney van der Pluijm) een voor sprong namen. Rini Meijers bepaal de de eindstand op 3-3. Stugge Roemenen spelen voor hun plezier LEIDEN - DIOK is gisteravond hardhandig afgedroogd door Car diff, maar het nat achter de oren van de Leidse rugbyers is er niet minder om geworden. "We hebben nog veel te doen, vooral op internationaal ni veau hebben we nog niets te zoe ken", zei trainer Dick Altink gister avond na de ontluisterende 73-3 ne derlaag tegen de ploeg uit Wales. Het is geen schande als een Ne derlandse rugbyploeg verliest van een goed getraind team van Welsh men. Maar de manier'waarop DIOK tijdens het eigen toernooi de plank mis sloeg, was toch wel pijnlijk. Drie jaar geleden tijdens het eerste internationale evenement verloor de ploeg met soortgelijke cijfers van Bath. Een jaar later was het krachts verschil al aanzienlijk minder tegen het Engelse Harlequins. DIOK was niet langer een joker, heette het toen. Maar gisteren leek het weer verdacht veel op de rol van harle kijn. "Ik denk dat we vorig jaar ge woon een ploeg troffen die toevallig minder voorbereid was", aldus Al- tink, die 17 jaar in het eerste van DIOK speelde en zich nu concen treert op de coaching. "Nu zijn we weer gewoon met de verhoudingen geconfronteerd. Onze handelings snelheid ligt gewoon te laag. We zijn vier weken in training, maar heb ben eigenlijk geen serieuze oefen wedstrijd gespeeld. Dat breekt je op tegen Cardiff. Elk foutje werd gena deloos afgestraft". Ex-DIOK-trainer en bondscoach Theo Snijdeps vond het een 'zwakke vertoning' van de organiserende club. "Als je Cardiff uitnodigt mag je best verliezen. Maar déze club is de best georganiseerde in de we reld. En ze spelen perfect en clean rugby. Als je dat weet dek je je in en speel je oefenpartijtjes vooraf. Je' moet je toch profileren tijdens je ei gen toernooi, hoe sterk de tegen stander ook is. Maar DIOK heeft geen serieuze voorbereiding gehad en dan ga je op deze manier onder uit". Slachtbank DIOK organiseerde haar eigen slachtbank zogezegd. Altink: "Clubs waar we tegen wilden oefe nen hadden geen zin, omdat ze am per aan de voorbereiding waren be gonnen. Op die manier is het moei lijk om een beetje ingespeeld aan de start te verschijnen. Cardiff speelde wel een reeks oefenwedstrijden. DIOK kan best rugbyen dat weten we. Maar vandaag waren we er niet. Dat is jammer". LEIDEN - De legerploeg van Steaua Bukarest had gister avond op de openingsdag van het DIOK-rugbytoernooi minder internationals in de gelederen dan voorspeld. Maar het peloton soldaten, officieren en kapiteins was niettemin voldoende om het toch niet kinderachtige Ierse Wanderers FC op te rollen met 20-15. Wie de rugbytaal spreekt, ontmoet weinig grenzen. Maar met de spe lers van Steaua Bukarest is het ge brekkig communiceren tijdens het Leidse rugbytoernooi. Zelfs in de onvermijdelijke 'derde helft' als de vele liters gerstenat als spraakwater vloeien, komen de stugge Roeme nen moeilijk los. Ze beperken hun vaardigheden liever tot de wed strijd zelf. Voor de Roemenen is het nog geen kwestie van 'to be or not to drink'. Ze komen om te rugbyen én, als het even kan, om hier te blijven voor de rest van hun leven. Trekker De ploeg uit Bukarest vormt de trekker van het DIOK-toernooi. De Britse overheersing aan de Leidse Smaragdlaan zal voorlopig blijven bestaan, maar de Roemeense in breng is om diverse redenen aan trekkelijk. Niet zozeer omdat de sport in het land in beweging is en vele topsporters het land willen ver laten na de revolutie. Ook omdat de ploeg van Steaua net als DIOK zelf hofleverancier is van het nationale team. En Roemenië treft Oranje over ruim een maand in Italië met als inzet een plaats op de WK van 1991. Tot een soort 'mini-oefeninter land op clubniveau' tussen de twee deelnemers aan het WK-kwalifica- tietoernooi zal het trouwens dit weekeinde niet komen. Steaua speelt na de overwinning van gister avond op Wanderers morgen de fi nale tegen Cardiff en de Leidenaars zqn veroordeeld tot de strijd om de derde plaats. Maar bondscoach Theo Snijders, vorig jaar nog in dienst van DIOK, kon in elk geval alvast zijn ogen goed de kost geven. "Wat ik gezien heb van Bukarest is redelijk repre sentatief voor het nationale team, ook al hebben ze niet alle internatio nals in de gelederen. Ze zijn fysiek sterk in de voorwaartsen. Het is niet modern, maar orthodox en degelijk rugby". Volgens Snijders is de Roemeen se selectie zonder meer favoriet voor de eerste plaats in de groep van vier (Spanje en Italië zijn de overige landen, twee gaan er over naar de WK, red.). "Als Nederland derde wordt is dat al meegenomen. Ik gok op een plek achter de Roemenen en Italianen, maar je weet nooit hoe het loopt". Volgens Alexandru Radulescu, ve dette van Steaua Bukarest en het nationale team (32 jaar, 52 inter lands), gaat Roemenië er al vanuit dat het aan de WK deelneemt. Wie de tweede plaats in Italië opeist zal hem verder een zorg zyn. "Mis schien Nederland. Ik ken het rugby hier niet zo goed. Nederland en Roe menië speelden nog maar een keer tegen elkaar voor zover ik na kan gaan. In 1953 was dat. Het werd 11-3 voor ons". De rijzige flanker van nu moest toen nog geboren worden. Inmid dels is hij de leider van Bukarest en Roemenië zelf. Samen met zijn va der Theodor die de coaching van de, legerploeg en de nationale selectie op zich neemt, timmert hij aan de weg. Landen als Frankrijk en Wales (in Cardiff!) ondervonden de daden drang van de Roemenen al aan den lijve. Tijdens de vorige wereldkam pioenschappen* speelde het Balkan- land nog een bescheiden rol, maar volgend jaar wil het team zich mani festeren. Het toernooi van DIOK wordt DIOK'er Berghout wordt aangepakt door een speler van Cardiff. door Steaua vooral gezien als een de Securitate, de veiligheidsdienst, nuttige trip. "We spelen voor ons Het waren de aanvoerder van het plezier. We zijn nog echte amateurs nationalé team Florica Murariu en al trainen we zes keer per week. Dit de assistent-bondscoach Raducu toernooi is ideaal om weer eens wat Durbac. Alexander Radulescu is andere rugbystijlen aan het werk te aangedaan als hij eraan wordt her zien. Ons team moet het vooral van innerd: "Florica was een persoonlij- veel kracht en een sterke scrum ke vriend van me. We konden het hebben. Andere typen spel, waarbij samen goed vinden. Binnen en bui techniek voorop staat, hebben ech- ten het veld. Hij leidde R'oemenië ter ook onze aandacht", zegt Radu- naar de historische winst op Wales lescu, die kapitein is in het Roe- in Cardiff. Maar we moeten verder meense leger. zonder hem". Contract Het grote verlies heeft de binding De ervaren international zou tijdens binnen het Roemeneense team nog het toernooi van DIOK graag in con- meer versterkt. Al ontkent Radules- tact willen komen met andere cu niet dat de discipline binnen het clubs. Hij aast op een contract, zo- team na de revolutie best iets gele dat hij niet hoeft terug te keren naar den heeft. Het is allemaal vrijer. Te- zijn geboorteland, waar het volgens kenend daarvoor is het feit dat naast hem onder het nieuwe bewind van Radulescu zelf vele teamgenoten Iliescu niet veel beter is dan-onder openlijk er voor uitkomen dat ze de Ceausescu. "We willen allemaal trip naar Leiden aan willen grijpen vrijheid na de revolutie, maar het om in Nederland te verblijven. Een blijkt een moeilijk streven", zegt eventuele asielaanvraag zal echter Radulescu die de bloedige strijd weinigkansvanslagenhebben.be- van nabij meemaakte. In het club- seffen ze. huis van Steau Bukarest werden De ploeg heeft zelfs supporters twee Steaua-spelers vermoord door by die de DIOK-reis gebruiken als ging met 7-1 naar Verhees. In de be slissendespelreeks leek Kieboom makkelijk uit te lopen, maar weer vocht de bridgende Katwijker zich terug. Pas in een tiebreak besliste de als vijfde getipte Kieboom de strijd in zijn voordeel: 6-1, 6-7, 7-6. Wouter van der Heyde plaatste zich evenals Kieboom bij de laatste vier. Onno Guinau verloor in de eer ste set op een cruciaal moment zijn opslag, waarna Van der Heyde de set kon uitserveren. In de tweede spelreeks liep de Unicummer bin nen korte tijd uit naar een 5-1 voor sprong, waarna Guinau alles of niets begon te spelen. De Alphense kolos kwam terug tot 5-4, waarna Van der Heyde het karwei alsnog af maakte: 6-3, 6-4. In het vrouwenenkel B plaatste Paauw zich via vrij overtuigende cyfers voor de halve finales. Petra Wille scoorde slechts vijf games. "Ik heb dan wel gewonnen, maar het ging absoluut niet lekker. Hopelijk gaat het morgen (zaterdag, red.) te gen Nathalie van der Voort beter, want ik kan nog wel wat puntjes ge bruiken voor het eindtoernooi", meende Paauw. Het als tweede geplaatste koppel Joost van Leeuwen/Rogier Lief- broer kon hun plaatsing in het man- nendubbel B niet waarmaken. Dat was ook niet zo verwonderlijk, want aan de andere kant van het net be vond zich het duo Ronald Eleveld- /Freek Tanis, dat verrassend genoeg niet beschermd was. In een partij waarin de halfvolley een zeer ver zorgde slag was, trokken Eleveld en Tanis aan het langste eind: 6-3, 7-6. Zij treffen nu Johan Draulans en Philip Nagtegeller, die zich vrij pro bleemloos langs Rob van Marwijk en Bob van Overbeeke sloegen. Saskia Paauw en Peter Grimber gen speeltfen zich in het gemengd- dubbel B, dat in twee poules ver speeld wordt, in een kansrijke posi tie voor een finaleplek. Leontine van Laarhoven en Marcel Gerritsen, allebei nauwelijks actief dit seizoen, legden het net af: 7-6, 6-4. Coijan van der Jagt kende giste ren een zware dag. Eerst werd hij sa men met Frangoise Velzel uit het gemengddubbel C geslagen door Mariska Griekspoor en Peter Kok (7-6, 2-6, 6-3), waarna hij later op de avond ook zijn single in C zag mis lukken. Tim Bavelaar profiteerde van twee zwakke servicebeurten van de wedstrijdleider: 6-3, 6-4. De in dit onderdeel favoriete Bennie de Bruin bereikte de halve finales over de rug van Walther Jacobs: 7-5, 6-3. "Hij tennist toch wel beter dan ik had gedacht", aldus Jacobs. MARTIN HOEKSTRA Vfb Stuttgart toont goede vorm STUTTGART (SID/DPA) - Negen dagen na de indrukwekkende uitze ge van 3-0 tegen Borussia Dort mund bevestigde VFB Stuttgart gisteravond voor 35.000 toeschou wers in het eigen Neckarstadion zijn goede vorm in de prille beginfa se van de Westduitse competitie. Met een nederlaag van 0-4 werd het gepromoveerde Hertha BSC huiswaarts gestuurd. Door deze overwinning hebben de Zuidduit sers zich na twee speeldagen aan de kop van de ranglijst genesteld. Een primeur beleefde Matthias Sam- mer. De ex-speler van Dinamo Dresden maakte twee van de vier treffers. Buchwald en Gaudino maakten de twee andere doelpun ten. Werder Bremen zorgde zelf voor nieuw krediet bij zijn eigen aan hang door thuis Borussia Mön- chengladbach de tweede nederlaag binnen een week toe te brengen: 3- 0. In het Weser-stadion rehabiliteer den Rufer door twee doelpunten en Neubarth hun ploeg voor de neder laag van 0-2 tegen nieuweling Wat tenscheid in de eerste competitie wedstrijd. Lemond stapt af MAASTRICHT (GPD) - Greg Le mond heeft de Ronde van Neder land gisteren voor gezien gehou den. De Amerikaanse Tourwinnaar ontbrak in de vroege ochtend op het appel voor de start van de vierde i Eindhoven naar Maast- vluchtweg. Cornel Telibasa is er een. "Jaren geleden was ik zelf i ternational. Nu reis ik mee als fan etappe en ben vastbesloten om hier te blij- richt. Via zijn rechterhand Johan ven. Hoe weet ik nog niet, maar ik Lammerts liet Lemond weten dat wil er veel voor doen". De recente een oude blessure bij hem weer was ontwikkelingen leren dat de Roe- gaan opspelen, menen van een asielaanvraag niet Het betreft een ontsteking op de veel wijzer zullen worden. In Eind- wreef van zijn rechtervoet, die Le- hoven zijn onlangs landgenoten mond ook in de eerste Tourweek voor de keuze geplaatst: Nederland enige hinder bezorgde, uit of de cel in. Dat laatste met als «De Amstel Gold Race wordt vol- vervolg een kort geding. De uit- gend jaar op 27 april gehouden. Dat komst daarvan staat vaak bij voor- is vrijdag in het Japanse Maebashi baat al vast. door de FICP (Internationale Fede- ROB VAN DER ZANDEN ratie van Beroepsrenners) bekend gemaakt. ADVERTENTIE Voetbalvereniging Meerburg vraagt voor de zaterdagselectie uitkomend in de afdeling Leiden een Inlichtingen Dhr. J. J. Silverentand. Tel. 071-894483. V.V. Meerburg - 071-410492.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 15