mm le MEDEWERKER PERSONEELSZAKEN (V/M) ONDERHOUDS MONTEUR Werktekenaar m/v in Wassenaar... OPERATOR I.B.M. S/38 COMMERCIEELMEDEWERKERm/v dominio del idioma espanol hablado y escrito conocimientos del inglés mecanografia estudios administrativos Air Cargo Groupage Transport, ZDG schoonmaakmedewerk(st)ers vakantiehulpen TRAINER/STER Als werktekenen je lust en je leven is, heeft SpitS Associés in Wassenaar een staaaaépel werk voor je liggen. Maar dan moet je wel écht kunnen werktekenen, natuurlijk een grafische op leiding en minimaal twee jaar aantoonbare werkervaring hebben. Het werktekenvak beheers je dus in vrijwel alle facetten en met een snelle schets of halve aanwijzing kun je ook goed uit de voeten. Heb je daarnaast nog ervaring met de "Mac" en ben je zo rond de drieëntwintig jaar, dan is het nu hoog tijd om een bondige brief met relevante gegevens te zenden aan Andréas Mol. Even bellen voor een eerste informatie mag ook. SpitS Associés Creatieve Communicatie is een klein team van ervaren en getalenteerde reclamemakers. Zij werken voor een aantal zeer gevarieerde klanten en kenmerken zich door een hechte teamgeest en liteiten. En dat zijn zowel verklaring voor het succes elkaar aanvullende kwa de voorwaarde alsook de van Spits Associés Raadhuislaan 4a 2242 CP Wassenaar Telefoon 01751-18115 computerformulieren b.v. In verband met het sterk goeiende marktaan deel van WKH willen wij onze Binnendienst versterken met een Functie-eisen: - opleiding MEAO-niveau - leeftijd 20 - 25 jaar - commerciële feeling - klantgerichte mentaliteit en een instelling om alert en snel. op de wensen van de klant in te spelen - goede onderhandelings-vaardigheid - grafische kennis strekt tot aanbeveling. Ons verkoop systeem is geautomatiseerd. Salariëring in overleg. Kunt u zich vinden in deze omschrijving richt dan uw sollici tatie met uitgebreide c.v. aan: WKH Computerformulieren B.V., t.a.v. de Directie, Postbus 641, 2130 AP Hoofddorp. Telefoon (02503) 21414. computerformulieren - telex- en telefaxrollen WKH is producent van computerformulieren, telex- en telefaxrollen. Vanuit ons nieuwe hoofd kantoor in het Avio Trade- Park te Hoofddorp leve ren wij aan een gestaag groeiend cliëntenbestand in geheel Nederland. Swets Zeitlinger B.V. es una empresa dedicada al suministro de revistas cientfficas a bibliotecas por todo el mundo. Solicita para su Departamento Latinoamericano una persona con: Ud. puede dirigir su solicitud en espanol a: Swets Zeitlinger B.V. Aid. Personeelszaken Atn.: Depto LAD Heereweg 347 2161 CA LISSE Postbus 155, 2180 AD Hillegom. Berbee Transport is actief in luchtvracht en wegtransport Ons bedrijf heeft 120 medewerkers en 60 vrachtwagens. Wij hebben vestigingen in Hillegom, Aalsmeer en Montélimar(Fr) Wij zoeken voor ons reparatiebedrijf in Hillegom een: FUNKTIE-EISEN: - Diploma eerste monteur onderstellen bedrijfswagens: Ervaring met de transportbranche; - Kennis van auto-elektra. FUNKTIE-OMSCHRIJVING: Je baan bestaat uit het technisch onderhoud en zonodig repareren van het wagenpark. Dit bestaat uit 60 vrachtauto's (merendeel Mercedes) en 80 opleggers/aanhangwagens. Het grootste gedeelte van het wagenpark is voorzien van koelmotor en laadklep. Hiervoor beschikt Berbee over een volledig geoutilleerde garage. Heb je interesse of wil je meer informatie, bel dan 02520-77777 en vraag naar J. Berbee Jr. Ziekenhuis Diensten Groep b.v. is een schoonmaak- onderneming werkzaam in gezondheidszorginstellingen. Ten behoeve van de aan ons toevertrouwde verzorgings taken in het Academisch Ziekenhuis Leiden zoeken wij en voor het verrichten van schoonmaakwerkzaamheden. Er zijn diverse werktijden mogelijk, te weten van maan dag t/m vrijdag van 7.30 tot 12.00 uur, van 17.00 tot 19.30 uur, van 17.30 tot 20.00 uur en van 7.30 tot 15.30 uur. Belangstellenden kunnen op werk dagen tussen 08.00 en 16.00 uur te lefonisch contact met ons opnemen, telefoon 071-144748. Öe Ouwehand Groep bestaat uit een aantal bedrijven op het gebied van verwerking en afzet van vis en visprodukten in zowel binnen- als buitenland. Ouwehand's Rederij en Visverwerking B.V. is met haar 290 medewerkers de grootste van de groep. Zij is marktleider op haar gebied in Nederland en producent van een groot assortiment visprodukten die toonaangevend zijn in de markt De produkten van Ouwehand kenmerken zich door een hoog kwaliteitsniveau. Groep. AUe vestigingen zijn. een klein team- uitbreiding tan 'Op line" •.(•rboodett met óns I.B.M. S/38 («aansluitingen). De afdeling wordt gerund door in eigen beheer ontworpen en/of gemodificeerd. Door een persoon plaatstendie opgeleid wil worden tot: programmeur m/v. De Functie De nieuwe collega wordt in korte tijd door ons U wordt verantwoordelijk voor t.B.M.S/38ende randapparatuur. Zelfstandig moet u in staat zijn kleine storingeo aan apparatuur adequaat op te lossen. Voor de gebruikers zal u gaan fungeren als "Help Desk" en hen ondersteunen in bet gebruik van software voor zowel S/38 als p.c. 's. Tevens is bet de bedoeling dat het inkomende telefoonverkeer van de afdeling door u efficient wordt Uw Perspectief. De juiste kandidaat bieden wij een veelzijdige werkkring bij een boeiend en gezond groeiend bedrijf. Voor ambitieuze mensen met "studiezin" is er bij Ouweband volop toekomstperspectief. Uw Reactie. Heeft u belangstelling voor deze functie, richt dan uw schriftelijke soilicitatje binnen 14 dagen aan: Onwehmd's Rederij en Visverwerking BV Onze Wensen. Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar een 2220AM Katwijk ZH man of vrouw met een MEAO diploma B.E. ofB.A. of van een gelijkwaardig niveau. Goede aanleg voor de exacte vakken is noodzakelijk, leeftijd tot 25 jaar. De voorkeur gaat uit naar een kandidaat met enkele jaren werkervaring doch niet noodzakelijkerwijs in de automatisering. Wei moet de kandidaat woonachtig zijn in de regio van Katwijk en bereid zijo verdere opleidingen te volgen m.b.l de bij Ouwehand gebruikte programmeer talen. WDt u alvorens te reageren eerst nog nadere informatie over de functie of het bedrijf, belt u dan met de beer A.W. Raats, tel. 01718- 51111 of 's-avonds na 20.00 uur 01714-13423. OUWEHAND'S REOERIJ EN VISVERWERKING 6.V. REDERIISTRAAT 19 POSTBUS 503. 2220 AM KATWipC{Z.H,). HOLLAND TEL. 01718-511II - TELEPAX 01718-51148 Miss Etam 'n huis vol jonge mode voor ons filiaal te Leiden zoeken wij een part-time verkoopster van plm. 20 jaar Belangstelling? Wij nodigen je uit een schriftelijke sollicitatie te sturen aan Miss Etam, Maarsmansteeg 4 2311 EE Leiden. Gymn. Ver. D.W.S. te Rijnsburg zoekt per 1 september een enthousiaste voor de conditie/aerobictraining dames op woensdagavond van 20.00-22.00 uur. Inlichtingen: M. Lasander, tel.: 01718-26235. De^Defensie Pijpleiding Organisatie (DPO) beheert en exploiteert een pijp leidingsysteem voor het transport van aardolieprodukten. Op het hoofd kantoor in Noordwijk kan worden geplaatst een TAAK U vervangt het hoofd bureau Per soneelszaken en u assisteert o.a. bij de personeelsvoorziening en formatie aangelegenheden, de behandeling van opleidingsaanvragen en gege vensverstrekking aan het manage mentteam. Verder strekt uw taak zich uit tot het begeleiden van individuele personeelsleden, met name ten aan zien van de introductie en de behan deling van routinematige vragen en kwesties op het rechtspositionele vlak. Ook wijdt u zich aan het verzorgen van de daaruit voortvloeiende corres pondentie. Andere, functie-aspecten zijn het zorg dragen voor een juiste personeelsadministratie en -documen tatie, alsmede het opstellen van perio dieke overzichten ter zake van ziekte verzuim, vacatures, beslaglegging budgetten etc. Als le medewerker personeelszaken verzorgt u ook de registratie van inkomende en uit gaande poststukken, evenals de rou latie, rappellatie en archivering hier van. U treedt op als secretaris van het overleg tussen het hoofd Operationele Dienst en de rayonhoofden en als waarnemend secretaris van het over leg tussen de directeur DPO en de Dienstcommissie. GEVRAAGD U beschikt over een diploma MAVO-4 in combinatie met een goede typévaardigheid. Verder vereist de functie een duidelijke affiniteit met personeelswerk. Bekendheid met Interpers en tekstverwerking strekt tot aanbeveling. Tot de gevraagde kwali ficaties behoren ook goede contac tuele eigenschappen. De overige func tie-eisen zijn: rijbewijs B, bereidheid tot het volgen van (eventuele) aanvul lende opleidingen en bereidheid tot het aangadn van een verbintenis bij het reserve personeel van de Konink lijke Luchtmacht. GEBODEN Het bruto maandsalaris bedraagt, afhankelijk van uw ervaring, maxi maal f 2.826,- met een uitloopmoge lijkheid op grond van diensttijd. De vakantietoeslag is 8% per jaar. Het aantal vakantiedagen is gesteld op minimaal 23 per jaar, plus 12 ADV- dagen. REACTIES Nadere inlichtingen omtrent de functie kunt u inwinnen bij mevrouw A.M. van Roon-van der Meer, (01719) 19232, tst. 135, en omtrent de sollicita tieprocedure bij mevrouw C.M. Berg, (01719) 19232, tst. 233. Bij gelijke geschiktheid genieten leden van etni sche minderheden en gehandicapten de voorkeur. Uw sollicitatie kunt u binnen twee weken na verschijning van deze advertentie richten aan de Defensie Pijpleiding Organisatie, t.a.v. het hoofd van de Dienst Personeel en Algemene Zaken, postbus 73, 2200 AB Noordwijk. o o u burgerpersoneel defensie defensie pijpleiding organisatie

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 24