PSV rekent op komst Popescu De onzekere toekomst van het rondje rond de kerk SpooRPTTV Ruitersport raakt opnieuw in opspraak Ondanks beweringen Lecce Oranje geeft Sullivans een tilt Dernykoers prooi voor la^achtsprmter Nijdam Haarlem legt Bulgaar vast Riethoven bespreekt Tourstart met Rotterdams comité DONDERDAG 26 JULI 1990 SPORT PAGINA 13 De Acht van Chaam, een peperduur criterium CHAAM (GPD) - Hebben de wielercriteriums nog toekomst? Die vraag houdt de wielerwereld bezig nu de startgelden exorbitante vormen aannemen. In Chaam hoopte het comité Acht van Chaam dit jaar niet boven het budget van 1989 uit te komen. Weinig kans en het plafond lijkt nog lang niet be reikt. Werd er vorig jaar nog 125.000 gul den uitgegeven voor het renners- veld, dit jaar kostten de 63 profs 134.000 gulden. De duurste, Claudio Chiappucci, bijna twintig mille. De goedkoopste renner kwam voor driehonderd piek aan het vertrek in Chaam voor de vijftien 'achtjes'. Daar tussenin zweeft ergens het be drag dat voor Gerrit Solleveld, de winnaar, moest worden uitgeteld. Organisator Ad Rijnen gooide maandag in Boxmeer al een balletje op. Hij beweerde dat door de budgetstijgingen slechts een derde van het totaal aantal criteriums over zal blijven. Gisteren tijdens de 52ste aflevering van de Acht van Chaam sloten diverse mensen zich aan bij die stelling. Burgemeester Van Zee land, na dit jaar niet meer als voor- STOCKHOLM (ANP - Een voorpu- blikatie uit het donderdag verschij nende weekblad Stern heeft in Stockholm, waar de hippische We- reldspelen plaatsvinden, voor grote opschudding gezorgd. In het artikel worden enkele Westduitse springruiters opnieuw beschuldigd van diverse vormen van dierenmis handeling. Twee weken eerder nagelde het blad drievoudig Europees kam pioen Paul Schockemöhle aan de schandpaal. Deze beschuldigingen werden geuit na publikatie van beelden uit een door een ex-mede werker van de ruiter aangeboden vi deo-film, die later op de televisie te zien was. Een woedende Schoc kemöhle reageerde met het te koop aanbieden van zijn beroemde springstal. In het nieuwe artikel komt een niet met name genoemde 'insider' aan het woord, die 'onder ede' ver klaart als assistent van onder meer de oud-Nederlander Franke Sloot haak, die als solidaire werknemer van Schockemöhle bedankte voor Stockholm, te hebben gewerkt. In die hoedanigheid stuitte de 'kroon getuige' op wreedheden als het ge bruik van bewerkte sporen, waar door stroomstoten gegeven konden worden, het zwaaien met ijzeren staven bij het barreren en het span nen van een dunne draad boven de hindernissen. Ook andere, deels anonieme 'ge tuigen' herinneren zich paardvijan- dige voorvallen, waarbij zelfs de succesvolste Westduitse ruiter aller tijden, Hans Günter Winkler, niet wordt gespaard. Onder druk van de vele media vertegenwoordigers in de Zweedse hoofdstad haastte Dieter Graf Landsberg-Velen, voorzitter van de Duitse Ruiter Vereniging en vice- voorzitter van de Internationale Hippische Federatie, zich een ver klaring af te leggen. Eerst ontzenuwde hij de geruch ten, dat de Westduitse springruiters Tebbel, Becker, Beerbaum en Huck na de nieuwe aantijgingen thuis zouden blijven. "Over het artikel in de Stern kan ik het volgende zeg gen. Ten eerste beschouw ik alle ge noemde ruiters als onschuldig tot dat het tegendeel is bewezen. Ten tweede worden in het artikel een paar hele oude koeien uit de sloot gehaald. Een geval dateert van 25 jaar terug en twee andere zaken hebben een paar jaar geleden schor singen tot gevolg gehad". zitter van het comité optredend, zei ook dat op den duur alleen de sterk ste 'kermiskoersen' overleven. "In 1980 toen Zoetemelk de Tour de France won, verdubbelde het aantal criteriums naar ruim zeventig. Nu, tien jaar later, zijn er nog zo'n dertig uiteindelijk zal ook dit aan- vaste waarde i um maakt in Nederland onderdeel uit van de maatschappij. Wij heb ben geen Tour of Giro. De eerste wielerwedstrijd die jij en ik hebben bezocht, was een criterium. En dat geldt voor iedereen. Een criterium geen aflopende zaak. Het is een 3 land" s Van Zee- Van Gerwen vindt daarom dat de aanpak van de organisaties moet veranderen. "Professioneler. Nu is het vrijwilligerswerk. Een criterium Hennie Kui- kan overleven, maar dan moeten er full-time aan werken. Een criterium is een gereedschap, een Vedetten "Tien jaar geleden per al eens tegen me dat we te veel geld aan die buitenlanders gaven. Maar het is een trend geworden. De produkt en dat moet je als zodanig naam die de Acht van Chaam heeft gebruiken. Grote sponsors zijn best opgebouwd, vraagt om vedetten. Je bereid de portemonnee open te wil bovendien niet onderdoen voor trekken voor een criterium. Zij zien elkaar. Over tien jaar zal ons budget het als communicatiemiddel naar voor de profs zeker 200.000 gulden cliënten toe", groot zijn", gelooft Van Zeeland. Ook de secretaris van het comité Acht van Chaam, Ad Coenraads, Gerwen vindt het wel meevallen, vreest het ergste. "Als de huidige "Renners verdienen aan een criteri- tendens zich voortzet, zal dat voor veel organisaties de doodsteek zijn. Er is wel overleg onderling. Maar uiteindelijk werkt toch iedereen voor zijn eigen ronde. Je stelt met elkaar wel een soort prijslijst op, maar als je eenmaal de boel aan het regelen bent, wordt het algemeen belang ondergeschikt aan het eigen criterium en ben je toch weer bereid aan de vraag van de heren renners te voldoen. Om een zo sterk moge lijk veld aan de start te brengen en als het kan ook nog exclusief'. Een onderzoek van het bureau In terview onder criteriumbezoekers leerde dat eenderde van het publiek komt voor de gezelligheid en een zelfde deel voor de sterkte van een deelnemersveld. "We moeten ons niet blindstaren op dat onderzoek", meent Coenraads. "Ik onderstreep de signalen en erkeh ze, maar het rapport is niet zaligmakend. De mensen verwachten hier gewoon toppers". Geluiden 'Wielermakelaar' Gerry van Gerwen van de SBB (Stichting Bevordering Beroepswielrensport) is het totaal niet eens met de geluiden dat ook bij criteriums alleen het recht van de sterksten gaat tellen. "Onzin. Mensen die dat roepen snappen het niet. Bij ongewijzigd beleid en bij traditioneel organiseren is het maximum bereikt voor diverse co mités. Dat klopt. Maar een criteri- Het uitgangs punt is dat een renner één procent van zijn jaarsalaris verdiend als hij in een criterium start. Voor minder doet-ie het niet en terecht. Het is al een belachelijk laag bedrag. Organi satoren moeten niet zeuren. Ze krij gen het maximale voor een mini mum bedrag. Comités gebruiken voor hun evenement de namen en foto's van renners". "Een renner is pas te duur als ik tegenover andere rijders het start- geld van een van de coureurs niet meer kan verantwoorden. Organisa toren kunnen best de koppen bij el kaar steken om gezamenlijk sterker voor de dag te komen maar het te rugdringen of stopzetten van het stijgen van de startgelden lukt niet zolang de salarissen ook stijgen". De renners redeneren hetzelfde. Jelle Nijdam: "Ik stel een prijs. Daarvoor kunnen ze me pakken of Chaam niet. Ik rij niet voor meer of minder. Er zullen wellicht criteriums ver dwijnen maar daar kan ik me niet druk om gaan maken. Ik heb ge woon mijn prijs en als ze die betalen is het toch mooi? Ik denk niet dat we onszelf de markt uit prijzen". Adrie van der Poel laat dit soort zaken over aan een manager. "Die weet precies wat ik waard ben op de markt. Het is een kwestie van vraag en aanbod. Ik ben prof en rij waar ze me vragen en betalen, al heb ik voor mezelf best een lijstje waar ik liever wel en waar ik liever niet vertrek". LECCE/EINDHOVEN (GPD) - De clubleiding van de Italiaanse voetbalclub Lecce zal vanavond PSV's nieuwe aanwinst Gheorge Popescu presenteren als de belangrijkste aankoop voor het nieu we seizoen. Voorzitter Franco Jurlano maakte gisteren bekend dat de Roemeense international vandaag zijn opwachting maakt in het trainingskamp van de Italiaanse club. Daarmee wilde Jurlano de geruch- maken ons geen enkele zorg. De "Nou moetje eens even goed luisteren...". Onder dat motto treedt Bob Sul livan, ontevreden over een arbitrale beslissing, hoofdscheidsrechter Fred van Groningen tegemoet. Het mocht niet baten. (foto anp». HAARLEM (ANP) - Voor de tweede keer in de geschiedenis heeft het Nederlandse honkbalteam de semi- professionele ploeg van de Sulli vans bedwongen. Op de vijfde wed strijddag van de Haarlemse honk- balweek zegevierde het negental van bondscoach Jim Stoeckel met 9-4. Door vier runs in de achtste in nings bleef Nederland buiten be reik van de Amerikanen. Reliever David Cooper, die op de eerste speeldag Cuba versloeg, kreeg gave tikken om de oren van Rikkert Faneyte, Robert Nigge- brugge en Eric de Bruin, die tevo ren al een homerun had laten note ren. Marlon Fluonia had de gouden slagbeurt geopend met een round- tripper. Met drie uit vier was Peter Boon de beste Nederlandse slag man. Fluonia en Boon stelden daar mee hun kandidatuur voor een vas te plek in de selectie, die komende week voor de wereldtitelstrijd naar Canada vertrekt. Dat de Sullivans het treffen wel degelijk ernstig opvatten, bleek uit de stampij die assistent-coach Ar nold Matthews in opdracht van de grote baas Bob Sullivan maakte na een van de discutabele beslissingen van hoofdarbiter Fred van Gronin gen Schinkel. Ruziemaken bleek echter niet te helpen, de Amerika nen waren het spoor geheel bijster. In het duel stond niet meer dan prestige op het spel. Ook een neder laag had de Sullivans niet van de eerste plaats kunnen verdringen. Nederland was al verzekerd van de vierde plek. De ploeg van Stoeckel zet het toernooi vrijdagmiddag voort tegen Pac Ten, dat in de eerste fase met 7-6 werd verslagen. De Sul livans ontmoeten vrijdagavond de winnaar van het duel Cuba-Taiwan. ten dat de Roemeen bij PSV gaat spelen de grond in drukken. In een officieel perscommuniqué stond letterlijk: "Gheorge Popescu zal donderdag samen met manager Ca- taldo naar Italië vliegen en 's mid dags aan de pers worden gepresen teerd. Lecce is dan in het bezit van de toestemming van de Roemeense minister van sport. De twee zijn ge boekt op de ochtendvlucht van Boekarest naar Rome". Jurlano maakte dit bekend op het moment dat de speler net was terug gekeerd uit Eindhoven, waar hij als de nieuwe libero van PSV aan de pers was voorgesteld. Hij zal vol gens manager Kees Ploegsma op 1 augustus terugkeren bij de Neder landse bekerwinnaar. Zeker Jurlano wil geen commentaar ge ven op het nieuws uit Nederland en voelt zich naar de pers toe zeker van zijn zaak: "Popescu heeft een maand geleden een contract bij ons ondertekend. De speler en de club waren zich volledig bewust welke verbintenis zij met ons aangingen. Officieel hebben wij moeten wach ten op een toestemming van de Roe meense voetbalbond, anders had Popescu zich al lang bij ons gemeld. Als de speler ons nu in de maling neemt door voor een andere club te kiezen, dan zullen wij het hem on mogelijk maken om nog te voetbal len voor welke club dan ook. Het kan eenvoudig niet zijn dat een spe ler zijn getekende contract niet na komt. Ik begrijp dan alle commotie ook niet, want we hebben hem en de club een uitzonderlijke aanbie ding gedaan tijdens het WK, toen Roemenië in Bari speelde. Hij heeft dat meteen geaccepteerd". Van zijn kant maakt Kees Ploegsma zich ook geen enkele zor gen over de transactie: "We hebben ook de geruchten gehoord dat Lec ce in de race was, maar we hebben van de voorzitter van Craiova, die toevallig ook Popescu heet maar geen familie is, de verzekering ge kregen dat er met geen enkele club een overeenkomst bestond, ofte wel er was carte blanche. Ik denk dat Lecce er verstandig aan doet niet op de speler te rekenen. Wij Van onze redacteur Tim Brouwer de Koning NOORD WIJK Erik Breukink heeft momenteel meer moeite met lopen dan met fietsen. Dat bleek gisteravond in Noordwijk, waar de Tourvedette voetje voor voetje naar en van zijn fiets moest schuifelen. Handtekeningenjagers en journalisten maakten de beroepsrenner uit het Belgische Kalmthout het lopen bijna onmogelijk. Het scheen de num mer drie van de afgelopen Tour de France en van de Acht van Chaam niet te deren. Zowel voor als na de door ruim 20.000 toeschouwers bezochte kermiskoers in de kustplaats deed 'de Breuk' braaf wat van hem werd verlangd. "In de eerste dagen na de Tour moet je rekening houden met die enorme belangstelling", zei Breukink, na dat hij kort voor middernacht ein- ATLETIEK - De Britse middenaf- delijk de gelegenheid had gevon- stand-atleet Steve Cram is gebles seerd aan zijn achillespees. Deson danks wil hij zich volgende week den zijn benen te strekken. "Ik ben tevreden over mijn prestaties de Ronde van Frankrijk. Die proberen te kwalificeren voor het waardering en belangstelling vind Europees kampioenschap 1500 r ter, waarop hij titelverdediger is. Cram heeft al een jaar niet aan wed strijden deelgenomen. ik dan ook leuk. Rijd ik volgend jaar wat. minder, dan ovërkomt mij wel licht hetzelfde als wat Steven Rooks nu meemaakt. Die zien de NOORDWIJK - De turbodijen deden het weer. Het was Jelle Nijdam die in een krachtige eind sprint de dernykoers in Noord- wijk als winnaar afsloot. De nieu we lieveling van het wielerpu bliek, Erik Breukink, en de regio nale favoriet Martin Schalkers moesten het in de eindsprint af leggen tegen het krachtmens uit Zundert. Nijdam, dit jaar eenmaal etap- pewinaar in de Tour de France, bemoeide zich aanvankelijk niet met de koers en draaide achter gangmaker De Bakker rustig mee in het pelotonnetje. Gerrit Solle veld, Maarten Ducrot, Gert Ja- kobs en Martien Kokkelkoren uit Noord wij kerhout waren het meest in de voorste rijen te vin den. De koers kreeg pas vijf ronden voor het einde een beslissende wending «toen Leiderdorper Schalkers een kleine voorsprong nam met in zijn kielzog onder an deren Solleveld, Kokkelkoren, Breukink en Nijdam. De wielren ner uit de ploeg van Cees Priem kon echter geen beslissend gat slaan en moest toezien hoe eerst Nijdam en later Breukink aanslo ten. Voor krachtsprinter Nijdam was het toen een koud kunstje het pleit in zijn voordeel te beslech ten. De koppelkoers die er aan voor afging werd een prooi voor het duo Breukink/Jakobs, voor Nijdam/Solleveld en Adrie van der Poel/Henk Lubberding. De duathlon, het opwarmertje voor het wielerfestijn, werd over duidelijk gewonnen door Rob Ba- rel. Voor de verrassing van de dag zorgde junior Bert van der Plas uit Katwijk door beslag te leggen op de tweede plaats. De atleten ondervonden overigens enorme hinder van de sterke stroming voor de Noordwijkse kust. De snelste zwemmer van het deelne mersveld, Arthur de Rouw, die uiteindelijk als vierde zou fi nishen, legde het traject van 1500 meter af in ruim 47 minuten. Dat is ongeveer driemaal zo langzaam als gewoonlijk. nu ook niet meer staan. Vorig jaar, toen ik een stuk minder presteerde, was het net andersom". Toch beseft de 26-jarige import- Belg wel, dat alle belangstelling voor zijn persoon ook negatief kan uitwerken. Breukink: "Als het de spuigaten uitloopt, zal ik maatrege len moeten treffen. Nu al sta ik niet altijd journalisten te woord. Ik vind het wel moeilijk om nee te zeggen. Bovendien hoort het contact met de pers en het publiek bij het vak. Maar aan de andere kant moet ik er ook voor zorgen dat ik goed blijf. Ik streef nog steeds sportieve doelein den na, zoals na de criteriums het wereldkampioenschap in Japan. Dan kan ik het me niet permitteren om in de zevende hemel te gera ken". Energie Om met beide benen op de grond te blijven zorgt Breukink er voor, dat hij kan blijven trainen en rusten. "De verhouding tussen ontspan ning en inspanning is heel belang rijk. Zo'n dag als vandaag, met twee wedstrijden achter elkaar, komt ge lukkig niet zo vaak voor. Maar ook speler is gekeurd en de transfer i gesloten. In de transfersom zit ook het sponsorcontract van Philips voor de club". Dat laatste is een saillant detail omdat PSV daarmee voor het eerst openlijk namens het moederbedrijf een transactie heeft gesloten. PSV en Philips waren tot afgelopen maandag twee gescheiden bedrij ven. Ploegsma ontkent dat het sponsorcontract is opgesteld om daarmee Lecce of andere gegadig den af te troeven: "Het is een onder deel van de totale transfersom. Daarin zitten ook goederen, die wij aan Universitatea Craiova ter be schikking stellen. Het is zeg maar een totaalpakket om aan de wensen van de club te voldoen". Toch lijkt het zeer waarschijnlijk dat de universiteitsclub uiteindelijk de voordelen van Philips heeft laten meespelen bij de verkoop van haar belangrijkste speler. PSV zou daar mee een miljoen gulden meer heb ben kunnen bieden dan de midden moter uit de Serie A, terwijl Popes cu nu zeker is van Europees voet bal. PSV zou nog wel eens voor een verrassing kunnen komen te staan. Ploegsma moet deze week nog de toestemming lospeuteren van het Roemeense ministerie van sport. Juist op deze handtekening heeft Lecce drie weken moeten wachten en deze vertraging lijkt de transac tie voor de Italianen ongunstig te hebben beïnvloed. Ploegsma zag gisteren echter geen enkel wolkje aan de lucht. HAARLEM (GPD) - Ivan Piskov lijkt aan een vakantiebezoekje aan Nederland een contract als voetbal prof te gaan overhouden. De 25-jari- ge Bulgaar, voormalig UEFA-inter- national en de laatste jaren uitko mend voor Chernomorets Burgas, bracht deze zomer enkele weken door bij kennissen in Friesland. Op voorspraak van zijn vrienden train de de 'tweevoetige' speler de afgelo pen tijd op proef mee bij eerstedivi- sie-club Haarlem. Piskov maakte tijdens die train- gen en in enkele oefenwedstrijden een uitstekende indruk op oefen- meester Ted Immers. Haarlem, dat binnen enkele dagen hoopt rond te komen met Piskov, verwacht een bedrag van rond de 30.000 dollar (60.000 gulden) voor de speler aan de Bulgaarse voetbalbond te moe ten overmaken. De Stichting Ar beidszaken moet evenwel nog mee werken, maar Haarlem denkt dat de transfer zal worden goedgekeurd. op andere dagen merk ik dat ik een zwaar beroep heb. Zelfs als ik niet hoef te fietsen, heb ik weinig zin om me in te spannen. Aan het onder houden van sociale contacten kom ik nauwelijks toe. Mensen zoeken nog wel contact met mij, maar ik heb er vaak de tijd en de energie i Tour-held: het zetten van handtekeningen. Ook in Noordwijk ontkwam Erik Breukink daar (foto Henk Bouwman) gewoon met de stroom meegedre- ven. Het enige waar ik tijdens het seizoen wel eens naar uitkijk, is mijn vakantie. Die houd ik altijd na het seizoen, lekker twee weken er helemaal uit. Niet zo lang inder daad, maar na zo'n periode kan ik er toch wel weer een tijdje vooruit". niet voor. Ik klaag er niet over, want het is eigenlijk maar een bijkom stigheid voor een profwielrenner". Voor Breukink geldt dat hij weet waaraan hij is begonnen. "Vroeger keek ik nog tegen beroepsrenners op. Maar dat blijken ook maar ge- te zijn. In feite ben ik NOORDWIJK In zijn streven om de start van de Tour de France in 1992 naar Nederland te halen, heeft organisator Joop Riethoven een tweede ijzer in het vuur. Behalve een 'serieuze gegadigde' in de vorm van een kapi taalkrachtige sponsor heeft de Leidenaar het comité Sportstad Rotterdam op het oog, waarmee hij volgende week een oriënterend gesprek heeft. In principe staat dat los van de onderhandelingen met de kandidaat-sponsor, die op het ogenblik even stil liggen. "Dat komt omdat enige léden van de directie van dat bedrijf met vakan tie zijn", verklaarde Riethoven na afloop van de door hem georganiseerde tiende Ronde van Noordwijk. Weliswaar is dat criterium met een budget van 50.000,- niet te vergelijken met de start van de peperdure Ronde van Frankrijk, maar voor de organisator in hart en nieren is de sprong snel ge maakt. Riethoven: "De 2,3 miljoen gulden die ik nodig heb om de Tour- start in 1992 naar Nederland te halen, kan het bedrijf waarmee ik contact heb op zich gemakkelijk opbrengen. Het is alleen de vraag of de directie de beschikbare sponsorgelden voor de start van de Tour de France wil aan wenden of er iets geheel anders mee gaat doen". Zonder zo'n financiële injectie voelt Riethoven er weinig voor zijn nek uit te steken om de Tour naar Nederland te halen. "Tenzij die contacten met Rotterdam wat opleveren. Zij kenden mijn plannen daar overigens nog niet. De brief die ik van dat comité heb ontvangen, was namelijk aan vankelijk naar het Leidse stadhuis gestuurd. Gelukkig wisten ze daar dat ik met plannen voor de Tourstart in 1992 rondloop". Overigens is Riethoven niet de enige gegadigde voor het begin van de Ronde van Frankrijk in 1992. "Er zijn concurrenten", aldus de man die in 1978 de Tourstart in Leiden voor zijn rekening nam. "Maar wat twaalf jaar geleden lukte, moet nu weer kunnen. Wij hebben de goede formule. Als het benodigde geld er voor 1 november is, kan de Tourstart hier worden ge organiseerd. Dan maakt het me weinig uit of dat in Leiden, in Noordwijk of in Rotterdam is". DONDERDAG 15.00-17.00 Eurosport Dutch open tennis. 15.05-16.00 BBC 2 Cricket: Engeland-ln- 17.00-18.30 Eurosport Paardesport: we- reldspelen vanuit Stockholm. 17.00-19.30 BBC 2 Cricket: Engeland-ln- dia vanaf Lords. 18.00-19.00 Sportnet Autosport, Duitse rally. 18.30-19.00 Eurosport Mobil Motor Sport 18.30-19.00 Ned 2 Tennis: magazine over de tennissport, met internationaal nieuws, Nederlandse competities, tips, produktin- formatie en interviews. 19.00-19.30 Sportnet Speedbootraces. 19.00-20.00 Eurosport Eurosportnieuws. 19.15-20.00 Ned 3 Studio Sport. 19.30-20.00 Sportnet Hippodrome, paar- it Frankrijk. ïortnet Live Tennis Cana- 20.00-22.00 Eurosport WK voetbal klas siekers: West-Duitsland - Joegoslavië. 21.30-22.00 BBC 2 On the line, sportma- 22XÏF22 •22.35 Ned 2 Wereldspelen vo handicapten, terugblik. 22.00-23.00 Eurosport Paardespor 22.00-00.00 Sportnet Autosport. 23.00-00.00 Eurosport Wereldspetei gehandicapten in Assen. 00.00-00.30 Sportnet High-Five i 00°00e-02.00 Eurosport Australian football. 00.15-01.00 BBC 2 Cricket- Engeland-ln- dia vanaf Lords, samenvatting. 00.30-02.00 Sportnet Boksen. 08.00-10.00 Sportnet VS PGA Golf Se nior. 09.30-10.00 Eurosport Eurobics. 10.00-11.00 Eurosport Eurosportnieuws. 10.00-11.00 Sportnet Paardesport GP in 10.30-11.10 BBC 2 Cricket: samenvatting Engeland-lndta. 11.00-11.30 Sportnet Speedbootraces. 11.00-13.00 Eurosport Australian rules 11.30-12.00 Sportnet Wielrennen. 11.50-14.05 BBC 2 Cricket. 12.00-13.30 Sportnet Boksen. 13.00-14.00 Eurosport Wereldspelen voor 14.00-16.00 Sportnet Major League honk bal. 14.35-19.30 BBC 2 Cricket en Paarden-

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 13