Liberalen in DDR stappen uit regering Irak gebaat bij spanning in het Midden-Oosten 'Groep van Abu Nidal vernietigd' Nieuwe experimenten van uitvinders koude kernfusie OP DE VLUCHT VOOR GEWELD 'Castro wil onderhandelen' WOENSDAG 25 JULI 1990 PAGINA 7 Zo'n besluit houdt onder meer in dat de verkiezingen in de DDR on der dezelfde regels vallen als de ver kiezingen in de Bondsrepubliek, waardoor een kiesdrempel van vijf procent van kracht zou worden. Nu De liberale fractievoorzitter Ort- leb staat de pers te woord. (foto ap> Fluitconcert voor voorzitter Europees parlement in Chili SANTIAGO (IPS) - De voorzitter van het Europees parlement, Enri que Baron, is gisteren uitgefloten in het Chileense Congres door rechtse afgevaardigden. Baron, die maan dag begon aan een driedaags be zoek aan Chili, hield in een toe spraak tot het Congres een pleidooi voor de vrijlating van politieke ge vangenen. Afgevaardigden van de regeringscoalitie applaudisseerden. De rechtse congresleden beschul digden Baron van inmenging in in terne Chileense aangelegenheden. De bijeenkomst in het Congresge bouw in Valparaiso Was eerder afge lopen dan voorzien, omdat de recht se afgevaardigden weigerden het woord te voeren. In Chili zitten nog 350 mensen vast omdat zij zich hebben verzet te gen de militaire dictatuur van gene raal Augusto Pinochet. De nieuwe president Patricio Aylwin heeft een aantal wetswijzigingen voorgesteld om hun eventuele vrijlating te be werkstelligen. 'Nieuw onderzoek' De dochter van een van de 'Zes van Birmingham' - die wegens het in 1974 plegen van een aantal aansla gen zijn veroordeeld - eist van de minister van binnenlandse zaken David Waddington dat het onder zoek tegen de zes wordt heropend. Zij kwam tot die stap naar aanlei ding van een anonieme getuigenis op de Britse televisie waarin werd gezegd dat de zes onschuldig zijn. Peru Bij een verrassingsaanval van de maoïstische guerrillagroep Lich tend Pad op een dorp in de Peru aanse Andes-regió zijn zeker veertig leden van een boerenmilitie om het leven gekomen. Bij een aanslag in de hoofdstad Lima raakte een leider van de joodse gemeenschap in het Zuidamerikaanse land gewond. Activist opgepakt De Zuidafrikaanse politie heeft gis teren een activist van het Afrikaans Nationaal Congres (ANC) gearres teerd op beschuldiging van wapen bezit. Dat gebeurde kort nadat deze het Amerikaanse consulaat in Dur ban waar hij zijn toevlucht had ge zocht, had verlaten. Jurist vermoord In het noorden van Colombia is gis teren een jurist vermoord. Volgens de politie is de moord op de 52-jari- ge Maria Esther Restrepo hoogst waarschijnlijk het werk van de drugsmafia. Busongeluk Een busongeluk in de buurt van de Mexicaanse stad Orizaba heeft aan negentien mensen het leven gekost. Voorts vielen vijftien gewonden. De bus werd op een bergweg gegrepen door een tegemoet komende vrachtwagen en stortte naar bene den. is dat in de DDR drie procent, waar door kleinere partijen meer kans op zetels hebben. De Maizière heeft gióteren ver klaard niet af te treden hls ook de SPD de samenwerking opzegt. Hij heeft dan weliswaar geen formele meerderheid meer achter zich in de Volkskammer, maar hij vertrouwt er op dat hij voldoende steun krijgt in kwesties rond de vereniging van beide Duitslanden. Dat is het be langrijkste thema dat na het zomer reces van de Volkskammer nog moet worden afgehandeld. De Maizière heeft de twee rebelle rende partijen persoonlijk van zijn standpunten op de hoogte gesteld. Bij de liberalen hielp dat niet. Frac tievoorzitter Ortleb kondigde aan het eind van de middag aan dat de partij brak met de coalitie. In libera le kring meent men dat uitstel van de uitspraak dat de DDR toetreedt tot de Bondsrepubliek, arbeids plaatsen kost, omdat de grote inves teerders wachten met hun plannen tot het Westduitse recht van kracht is geworden in de DDR. De Maizière blijft evenwel op het standpunt staan dat een parlemen taire uitspraak over de aansluiting betekent dat het Westduitse recht onmiddellijk van kracht wordt. Hij kan dan niet meer onderhandelen over voorwaarden voor de toetre ding van de DDR tot de Bondsrepu bliek. Het lijkt niet waarschijnlijk dat hij vrijdag een ander standpunt in neemt. Op dit punt heeft hij zich zeer principieel opgesteld, omdat hij het zijn plicht vindt om de uit gangspositie van het DDR-gebied in het komende Duitsland zo gun stig mogelijk te maken. De Maizière heeft de liberalen dan ook verweten dat ze onverantwoordelijk omsprin gen met de belangen van de burgers in de DDR. Dat verwijt slaat vooral op de Westduitse voorzitter van de liberalen Otto graaf Lambsdorff die wordt gezien als de regisseur van zijn geestverwanten in de Volks kammer. MADRID (AFP) - De Cubaanse leider Fidel Castro wil "op het hoogste niveau" met Spanje on derhandelen om een einde te ma ken aan de vluchtelingencrisis die de betrekkingen tussen beide landen ernstig heeft aangetast. Dat hebben verschillende kran ten in Spanje gisteren gemeld. Sinds enkele weken hebben verscheidene Cubanen hun toe vlucht gezocht in de ambassades van Tsjechoslowakije, Zwitsser- land en Spanje. In de Spaanse ambassade zitten momenteel achttien Cubanen. Volgens Spaanse correspon denten in Cuba brengt de Spaan se ambassadeur in Havana deze week een speciale boodschap van de Cubaanse regering mee als hij Van onze correspondent Ad Bloemendaal TEL AVIV - De ontwikkelingen in de Sovjetunie, het einde van de Gol foorlog tussen Iran en Irak en de la ge olieprijzen zorgen in het Midden- Oosten voor de hevigste politieke beweging sinds de dramatische reis van de Egyptische president Sadat naar Jeruzalem in 1977. Het inmid dels vertrouwde Israëlisch-Arabi- sche conflict duurt onverminderd voort, maar daarnaast wekt het zelf bewuste optreden van president Saddam Husayn van Irak groeiende bezorgdheid, niet alleen in Israël maar ook in de Golfstaten en andere Arabische landen. Iran sluit waarschijnlijk nog dit jaar een vredesverdrag met Irak, waarmee de in 1980 begonnen Gol foorlog formeel zal zijn geëindigd. En zo'n vredesakkoord betekent dat Irak in principe een deel van de 800.000 militairen die het nog altijd in het grensgebied paraat houdt, kan terugtrekken. Die soldaten worden waarschijnlijk niet massaal naar huis gestuurd, omdat ze daar alleen maar werkloosheid aantref fen. In Irak heerst immers een eco nomische crisis, die Saddam Husayn op rekening schrijft van Kuwayt en de Verenigde Arabische Emiraten, die "samen met Amerika door het laag houden van de olie prijzen de Iraakse economie de nek willen omdraaien". Het handhaven van een groot leger is bovendien voor Irak aantrekkelijk omdat het er zijn buren mee kan imponeren. Syrië Een van die lastige buren is Syrië, waarmee Irak al jaren in onmin AMSTERDAM (ANP) - De ont dekkers van de zogenoemde kou de kernfusie, de Amerikanen Martin Fleischmann en Stanley Pons, geven hun in brede kring aangevochten vinding niet op. In een uitgebreid artikel in een we tenschappelijk tijdschrift over elektro-chemie, dat morgen ver schijnt, melden zij de resultaten van nieuwe experimenten. Deze zouden hun eerdere, omstreden proeven bevestigen. In het door Elsevier Sequoia in Zwitserland uitgeven Journal of Electro Analytical Chemistry en Interfacial Electro Chemistry schrijven de twee chemici van de universiteit van Utah dat door zeer nauwkeurige metingen wordt aangetoond dat de warmte die vrijkomt als elektrische stroom met behulp van palladi um elektroden door zwaar water Van onze correspondent Rudolph Bakker PARIJS - De Fatah-Revolutionaire Raad (Fatah-RR), de Palestijnse ter reurgroep van Abu Nidal, is in juni grotendeels door troepen van PLO- voorzitter Yasser Arafat afgemaakt. voor een consultatiebezoek naar Madrid terugkeert. Het dagblad El Pais denkt dat Cuba in de boodschap besprekin gen voorstelt tussen een naaste medewerker van Castro en de Spaanse premier Felipe Gonza lez. De krant vermoedt dat aan het einde van de week Castro en de Spaanse minister van buiten landse zaken Francisco Fernan dez Ordonez elkaar zullen treffen bij de inauguratie van Alberto Fu jimori, de nieuwe president van Peru. La Vanguardia meldt dat de Cubaanse boodschap zowel aan premier Gonzalez als koning Juan Carlos is gericht. Volgens El Mundo duidt alles erop dat "Cas tro vrede wil met Felipe Gonza lez". leeft. Het is een conflict dat moeilijk lijkt op te lossen, ondanks de goed bedoelde pogingen daartoe van de kant van Egypte, omdat het te ma ken heeft met persoonlijke rivaliteit en een diepgewortelde controverse binnen de Ba'ath ('Wedergeboorte') beweging. De Ba'ath bestaat sinds 1966 uit twee rivaliserende groepen: een on der de hoede van Syrië en een ande re onder Iraaks leiderschap. De Irakezen voelen zich ideologisch verwant aan de Syrische Ba'ath-re- gering van Amin Hafez en Michel Aflaq, die in 1966 ten val werd ge bracht door een rivaliserende linkse militaire fractie in de partij onder Hafez al-Assad, de huidige Syrische president. De tegenstellingen tussen Iraq en Syrië zijn overigens niet alleen van ideologische aard. De twee landen zijn ook verwikkeld in het soort conflicten dat het Midden-Oosten door de eeuwen heeft beheerst, na melijk over waterbronnen en grondgebied. Gematigder Saddam Husayn is tot op zekere hoogte een pragmaticus. Aanvanke lijk volgde hij een harde, pro-Russi sche en radicaal anti-Israëlische po litieke koers. Maar in de loop van de jaren tachtig, toen zijn leger alle zei len bij moest zetten om niet onder de voet te worden gelopen door de Iraanse Revolutionaire Garde, koos de Iraakse leider voor een gematig der politiek. Hij nam afstand van het Arabische 'afwijzigingsfront' te gen Israël en maakte de Iraakse banden met Moskou losser, wat hem nu goed van pas komt. Dat al- wordt geleid, uitzonderlijk is. De ze is meer dan bij een normale elektrochemische reactie kan worden verwacht. Fleischmann en Pons komen in hun artikel tot de conclusie dat de overmatige warmteproduktie al leen kan worden verklaard als sprake is van een kernreactie. Een direct bewijs daarvan geven zij in het wetenschappelijk tijd schrift echter niet. De geleerden melden geen cijfers over de uit stoot van deeltjes. Dat meldde gisteren het Franse dagblad Le Figaro. Volgens het blad, dat zich baseert op de in Lon den uitgegeven Arabische krant Al- Hayat, zou Abu Nidal met vijftig ge trouwen in de Libische plaats Tokra gevangen zitten. Mogelijk is hij overleden aan 'een ongeneeslijke ziekte'. Abu Nidal richtte in 1964 samen met Arafat de PLO op. In 1972 splitste hij zich onder de naam Fa tah-Revolutionaire Raad af omdat de door Arafat geleide Fatah-groep te toegeeflijk zou zijn tegenover Is raël. Sindsdien boterde het niet best tussen beide terroristenleiders. Een groep van 150 aanhangers van Abu Nidal werd, aldus Le Figaro, in juni gedood bij felle ge vechten in twee Palestijnse kampen in het zuiden van Libanon. Daarbij kwamen alle leiders naast Abu Ni dal om het leven en werden zijn uit valsbases vernietigd. Bij de gevech ten zouden ongeveer tien Nidal - strijders zijn overgelopen naar de andere partij of zich hebben aange sloten bij de door Iran gedomineer de Hezbollah (Partij van God). Ge heel betrouwbaar is deze informatie niet. Arafat wist al in november 1989 in Algiers de rijen van Fatah-RR te les om steun te winnen bij Westerse en Arabische landen tegen het Iraanse gevaar. Die politiek had succes. Irak kreeg wapens van Frankrijk en mi litaire en financiële steun van lan den als Jordanië, Saudiarabië, Ku wayt en in belangrijke mate van het tot dan toe geïsoleerde Egypte. Hel duurde niet lang of Irak ging een economisch bondgenootschap aan met de pro-Westerse Arabische lan den Jordanië, Egypte en Jemen. Sy rië daarentegen verhardde in de loop van de jaren tachtig zijn bui tenlandse beleid en Assad maakte veel vijanden in de Arabische we reld door zijn steun aan Iran. Canossa Maar sinds kort lijken de rollen om gedraaid. Terwijl de regering in Bagdad zich steeds zelfverzekerder opstelt en niet bang lijkt nieuwe vij anden te maken, reisde de Syrische president Hafez al-Assad onlangs Prof. dr. F. Schüller van het FOM-instituut voor Plasmafysica in Nieuwegein, dat vorig jaar de proeven van Fleischmann en Pons tevergeefs trachtte te herha len, reageert 'verbijsterd' op de nieuwe experimenten van het tweetal. "Koude kernfusie was en blijft flauwekul", zegt de plasma fysicus, die tevens hoogleraar is aan de Rijksuniversiteit in Utrecht. De experimenten zijn overal ter wereld nagedaan, maar nergens heeft men volgens de naar Egypte, het enige land dat een vredesverdrag onderhoudt met het door hem gehate Israël. De Israëli sche media omschreven die reis dan ook als een gang naar Canossa. Eerder dit jaar heeft de Syrische leider laten weten dat hij bereid is direct met Israël te onderhandelen "over alle bestaande meningsver schillen". Maar Damascus eist dat de onderhandelingen worden ge voerd in het kader van een door Is raël verafschuwde internationale vredesconferentie over het Midden- Oosten en bovendien zullen de Is raëliërs vooraf moeten beloven dat ze zich terugtrekken van de in 1967 veroverde Golan-hoogvlakte. De onderhandelingen zouden dan al leen nog kunnen gaan over de sta tus van het gebied na de terugtrek king. Wat Israël betreft, komt een dergelijke onderhandelingstactiek niet in aanmerking. De wijziging in Syriës buitenlandse hoogleraar een bevestiging ge vonden van de koude kernfusie van Fleischmann en Pons. Dat andere geleerden in de we reld er niet in slaagden het kern- fusie-experiment te herhalen, komt volgens Fleischmann en Pons omdat de experimenten niet onder de juiste omstandighe den werden uitgevoerd. Daar door konden de anderen de over matige warmte-ontwikkeling niet meten. beleid, die zich uit in het zoeken van vrienden onder de gematigde Ara bische landen, heeft te maken met de slechte economische situatie, de ontwikkelingen in de Sovjetunie en het einde van de Golfoorlog. Mos kou is alleen nog bereid militair ma teriaal in Damascus te bezorgen te gen contante betaling in harde valu ta. En mede op advies van de Rus sen heeft Assad zijn ideaal van mili tair evenwicht met Israël moeten opgeven. Nu een vredesverdrag tus sen Irak en Iran in aantocht is, stijgt de spanning tussen Syrië en zijn voormalige bondgenoot Iran. De hevige gevechten in het zuiden van Libanon van de laatste weken, tus sen pro-Syrische en pro-Iraanse mi lities hebben daar alles mee te ma ken. Irak lijkt de laatste tijd niet'op zoek naar vrienden, maar naar vij anden. Nu het de financiële hulp van Kuwayt niet meer nodig heeft voor de oorlog tegen Iran, rakelt het oude conflicten op over olie en grondgebied. Iraaks beschuldiging van overproduktie aan het adres van Kuwayt en de Verenigde Arabi sche Emiraten is geen slag in de lucht. Landen die direct (zoals Irak) of indirect (zoals Jordanië) van een goede olieprijs afhankelijk zijn, hebben dat in de afgelopen jaren ge merkt. Olie Maar Iraaks dreigende taal kwam vlak nadat een aantal Arabische olielanden, waaronder Saudiarabië, de Verenigde Arabische Emiraten, Kuwayt en Irak, overeenstemming hadden bereikt over een gezamen lijke opstelling tijdens de OPEC- conferentie in Genève. Dat wettigt De twee Amerikaanse chemici deden dezelfde proeven met ge woon water. Daarbij kwam geen overmatige warmte vrij. Zwaar water bleek dus een voorwaarde te zijn voor de onverklaarbare re actie. Zwaar water is in bijna alle eigenschappen gelijk aan gewoon water. De moleculen bevatten echter in plaats van twee atomen gewoon waterstof twee atomen deuterium. Fleischmann en Pons beweren voorts in hun artikel dat de door hen gebruikte meetapparatuur zeer accuraat is. Dit werd aanvan kelijk door velen betwijfeld. Krijgen Fleischmann en Pons gelijk, dan zou kernfusie een vrij wel onuitputtelijke bron van goedkope en milieuvriendelijke energie vormen. De brandstof, waterstof, is in ruime overvloed in de oceanen aanwezig. Vier doden bij bomaanslag IRA in Noord-Ierland BELFAST (Rtr) - Een non en drie politiemannen zijn gisteren gedood bij een bomaanslag in het Noordier- se graafschap Armagh waarvoor het verboden Ierse Republikeinse Le ger (IRA) de verantwoordelijkheid heeft opgeëist. De bom, waarschijnlijk een land mijn, was geplaatst op een weg in een buitenwijk van de stad Armagh. De IRA-activisten waren aan deze weg een huis binnengedrongen en hielden de bewoners gegijzeld ter wijl ze wachtten op de komst van de auto van de politie-officieren. Door de krachtige explosie werd de politiewagen een heg overgeslin- gerd en kwam in het naastgelegen weiland terecht. Een auto die van de andere kant naderde en waar twee nonnen in zaten, werd eveneens ge troffen. Beide vrouwen moesten met zware verwondingen in een zie kenhuis worden opgenomen, waar een van hen korte tijd later over leed. In een telefonische mededeling aan een persbureau in Belfast liet de IRA weten de 'militaire actie' te hebben gepleegd. Voor de dood van de non is geen verontschuldiging aangeboden. Onlangs heeft de IRA zijn spijt betuigd voor aanslagen waarbij anderen om het leven kwa men dan die op wie de terroristen het oog op hadden. Iran wil van VS vergoeding voor neerhalen vliegtuig DEN HAAG (Rtr) - Iran heeft giste ren een schriftelijke klacht tegen de Verenigde Staten ingediend bij het Internationale Hof van Justitie in Den Haag. Teheran wil dat het Hof zich uitspreekt over het neerschie ten van een Iraans lijntoestel door een Amerikaans oorlogsschip twee jaar geleden. Iran had tot 24 juli de tijd gekre gen een schriftelijke klacht in te die nen, aldus een woordvoerster van het Hof. De VS moeten hier nu vóór 4 maart 1991 op antwoorden. Er is geen datum vastgesteld voor het be gin van de Hofprocedures in deze zaak. In zijn oorspronkelijke aanklacht tegen de VS op 17 mei 1989 stelde Teheran dat Washington de interna tionale luchtvaartverdragen had overtreden toen de Amerikaanse kruiser USS Vincennes op 3 juli 1988 boven de Golf een Iraanse Air bus neerhaalde. Alle 290 inzitten den van de Airbus kwamen daarbij om het leven. Iran vind dat de VS schadevergoeding moeten betalen, waarbij het aan het Hof overlaat de hoogte van het compensatiebedrag te bepalen. Washington blijft erbij dat de Vin cennes het internationale recht niet heeft geschonden. het vermoeden dat Irak het argu mentvan de olieprijzen gebruikt als een middel om steun te winnen in de Arabische wereld, terwijl het conflict in werkelijkheid gaat om de andere Iraakse eisen, zoals Ku- wayts grondgebied en misschien ook een 'afkoopsom' voor de miljar den dollars die Irak naar zijn zeggen heeft verloren door de oliepolitiek van de kleine Golfstaten. De vraag waarover politici en mi litaire deskundigen zich het hoofd breken, is wat Irak precies van plan is met zijn gigantische leger, zijn ra ketten, zijn chemische wapens en zijn streven naar het bezit van atoomwapens. Wil president Sad dam Husayn alleen maar zijn spie ren laten zien of werkt hij aan een militair avontuur? De verovering van Kuwayt zou voor het Iraakse le ger, als het daar op uit, is weinig meer zijn dan een lichte vingeroefe ning. Maar een oorlog tegen Israël is van een heel andere orde. Daarvoor heeft Irak in elk geval bondgenoten nodig. Saddam lijkt ervan over tuigd dat die bondgenoten op den duur vanzelf komen, als maar blijkt dat Irak militair gezien het sterkste land van het Midden-Oosten is. De Egyptische president Hosni Mubarak, ongeveer de enige Arabi sche leider die relaties met iedereen onderhoudt, heeft een dagtaak aan het bemiddelen. Voor het eerst sinds vele jaren mag hij in novem ber een Arabische topconferentie organiseren in Cairo en als het aan hem ligt zullen alle Arabische lei ders daar aanwezig zijn. Is dat in derdaad het geval, dan moet men Mubarak succes wensen met de ta felschikking. Van onze correspondent Wim Bisschop OOST-BERLIJN - De liberalen in de DDR hebben giste ren de samenwerking in de grote coalitie opgezegd. De soci aal-democraten hebben die stap nog niet genomen, hoewel ook zij willen dat premier De Maizière akkoord gaat met een uitspraak op dit moment over de aansluiting van de DDR bij de Bondsrepubliek. Uiterlijk vrijdag, na de discussies binnen de gezamenlijke West- en Oostduitse herenigings commissies, wil de SPD weten of De Maizière zijn bezwa ren tegen een dergelijk besluit opzij zet. MONROVIA - Een van de rebellen van het leger van Charles Taylor kijkt bellen.. Doe wordt nog gesteund door naar schatting vijfhonderd soldaten toe terwijl Liberiaanse burgers het gebied verlaten waar wordt gevochten van de Krahn-stam waartoe ook hijzelf behoort. Gistermorgen heeft een ka- met hetjregeringsleger van president Doe. De president zit nog altijd vast in nonneerboot van de rebellen vanuit het zee het hoofdkwartier onder vuur zijn hoofdkwartier in Monrovia dat nagenoeg geheel is omsingeld door re- genomen. Het is nog onduidelijk of schade is aangericht. <foto afp> splijten door enkele leiders ervan kritiek te laten oefenen op Abu Ni dal. Ze beschuldigden Arafats vroe gere strijdmakker ervan als 'des poot' bevel te hebben gegeven tot het liquideren van 150 van zijn mannen. Voorts werd hem kwalijk genomen dat hij bindingen zocht met terroristenbewegingen buiten Palestina. Het feit dat Abu Nidal zich met name fel tegen Arafat ver zette, was het hevigste verwijt. Op het moment dat het Arafat en zijn Fatah-beweging buitengewoon slecht ging, kwam de afsplitsing van de Fatah-RR als geroepen. Voor de PLO-leider was het moment van 'nu of nooit' aangebroken: Abu Ni dal diende zo snel mogelijk te wor den geliquideerd met het doel 'Arafat de macht terug te geven over de totale arabische diaspora zoals die sinds de Zesdaagse Oorlog van '67 in de vluchtelingenkampen ve geteert', aldus le Figaro. In zijn ondergang staat Abu Nidal niet alleen. Ook het lot van de be ruchte terrorist Carlos is onzeker. Hoewel hij in Damas in Syrië onder dak gevonden zou hebben, is ook hij mogelijk al vermoord. Deze afre keningen in de Arabische terroris tenwereld zijn de directe conse quentie van de perestroika in de Sovjetunie. Al deze bewegingen en hun vertakkingen onderhielden im mers nauwe relaties met de KGB, de geheime dienst van de Sovjetu nie, en die van andere Oostbloldan- den. Carlos was het schoolvoor beeld van een geheel door de KGB opgeleide super-terrorist. Sinds de perestroika om zich heen gegrepen heeft en dë KGB zich goeddeels uit het Middelland- se-Zeebekken zou hebben terugge trokken, hangen de Arabische ter roristen in de lucht. De Sovjets ech ter bezitten van ieder van hen uitge breide dossiers. Zege communisten ULAANBAATAR (AP) - De com munistische partij van Mongolië heeft bij de verkiezingen van afgelo pen zondag de oppositie verslagen. Volgens de jongste voorlopige re sultaten hebben slechts 101 van de 338 oppositiekandidaten het in de eerste verkiezingsronde gered. De eerste ronde was bedoeld om het kandidatenveld terug te brengen van 2.400 naar 860, twee voor elke parlementszetel. De eindronde is zondag. President Mubarak van Egypte (links) pleegde gisteren overleg met onder anderen de emir van Kuwayt. (foto ap>

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 7