Een tenniskolos met fluwelen backhand Koevermans mist 'killersinstinct Van Seeters op routine verder Kieboom verrassend op De Boekhorst SpowTV 'Bundesliga is vertrouwd met doping' SuUivans in Honkbalweek nog onges Ook Nijssen onderuit op Melkhuisje ;en Snelwandelaar Nadesja Riasjkina naar wereldrecord WOENSDAG 25 JULI 1990 PAGINA 13 Onno Guinau ruikt op Roomburg aan A-niveau LEIDEN - Onno Guinau noemt zichzelf een tennisser uit de categorie 'liever lui dan moe'. Maar on danks het gebrekkige bewegen op de baan schoot de 18-jarige speler van het Alphense TEAN vorig jaar als een raket door het B-circuit. In zijn eerste jaar als B2-speler presteerde hij het zelfs om bij de Masters te geraken, de acht beste B-tennissers uit de Leidse regio. De ontwikkeling igaat deze week verder op Roomburg waar hij voor het eerst in zijn loopbaan aan het A-niveau mag ruiken. Het gaat snel met de Alphense kolos die niet eens een trainer heeft waar hij regelmatig mee oefent. Hij doet het allemaal zelf en als autodidact boert hij bepaald niet slecht. Zelf vindt hij dat de mensen vooral niet moeten overdrijven over zijn ten- niscapaciteiten. "Ik ben een leuke tennisser. Maar het is geen hallelu jah. Echt niet". "Vorig jaar ging het inderdaad snel met me. Daar moet je ook een beetje geluk mee hebben in de toer nooien. De loting zat steeds mee. En natuurlijk, ik speelde best lekker. Maar tijdens de Masters zelf pres teerde ik bijvoorbeeld erg weinig. Toch heb ik dit jaar wel weer voor uitgang geboekt. Vorig jaar speelde ik bijvoorbeeld vier keer tegen Mare Nagelkerken en ik verloor al les. Dit jaar win ik van hem". Rijzig Wie de rijzige gestalte op de baan ziet, denkt niet meteen aan een ten nisser. Meer aan een basketballer. Maar de uiterlijke schijn bedriegt. Als het gevaarte eenmaal goed ach ter de bal staat is het aan de over kant vooral rapen geblazen. Vooral als hij zijn fluwelen backhand aan spreekt. Guinau: "Dat is het pro bleem vaak bij mij. Ik heb een goe de backhand. Dat is mijn gevaarlijk ste wapen. Daar kan ik alles mee. Maar de forehand is al een stuk min der en dat komt omdat mijn loop werk niet deugt. Eigenlijk ben ik veel te lui om ver te komen in het tennis". Een beetje trainer zou er nog heel wat van kunnen maken. "Ik wil ko mendjaar meer gaan trainen. Onder andere bij Dekker. Via Boerhaave wil ik mijn havo-diploma halen. Daardoor denk ik aardig wat tijd over te hebben om te tennissen. Maar ik moet nog zien hoe ver ik er mee kom. Volgend jaar wil ik in elk geval wel meer A-toernooien bezoe ken". Carel de Bruijn, coach bij Dekker, Warmgedraaid was hij wel in de tweede ronde tegen Ron van den Broek, twee uur na de partij tegen Van der Capellen. Van den Broek maakte echter gehakt van hem. Een eerste optreden in een A-hoofdtoer- nooi blijft voor Guinau daarom nog een streven. Erik Bakker (Unicum) speelde zich wel in het hoofdtoer nooi al had hij in de eerste set maar liefst 11 setpoints tegen (7-6, 2-6, 6- 2). "Ik heb gewonnen, daarmee is al les gezegd", aldus de hoogstge- plaatste speler in de kwalificatie die in de eerste ronde een bye had. Marco Visser zag in de tweede set tegen Eddo van Gelderen nog enige hoop gloren. Na 6-0 verlies in de eer ste kwam hij sterk terug (3-6), maar met 6-2 maakte Van Gelderen het karwei resoluut af. "Ik speelde echt niet slecht", aldus Visser, "maar hij vreselijk snel en haalt alles te- schoppen. Maar er moet alleen wat proberen". HAMBURG (SID) - In de Bundesli- ga komt doping dagelijks voor. Dat beweert Peter Geyer, ex-profvoet baller bij Borussia Dortmund en Eintracht Frankfurt, in het laatste nummer van het mannenblad Penthouse. Volgens de 37-jarige Westduitser, die tien jaar in de Bundesliga speel de, wordt het pepmiddel Captagon op grote schaal gebruikt. Geyer zegt het allemaal met eigen ogen te heb ben gezien. Bij Dortmund zouden injecties met prestatieverhogende stoffen tot de dagelijkse routine be- horep. „Blessure-behandelingen met anabolica en cortisonen zijn in de Bundesliga volledig ingeburgerd", stelt Geyer. „Wie niet speelt, ver dient minder en verliest zijn plaats in het elftal. Om zo snel mogelijk op het oude niveau terug te keren, zijn de spelers bereid vrijwel alle midde len aan te wenden. Trainers en clubs weten wat er aan de hand is, maar negeren hun plichten." HAARLEM (ANP) - De Sullivans, viervoudig winnaar van de Haar lemse honkbalweek, hebben op de vierde wedstrijddag hun ongesla gen status gehandhaafd. De ploeg uit Grand Rapids in de Amerikaan se staat Michigan zegevierde in zijn derde ontmoeting met 14-7 over Pac Ten. In de avond wedstrijd wees Cu ba gedecideerd Taiwan in zeven in nings terug: 13-0. Nederland is van daag tegenstander van de Sullivans. Ploegbaas Bob Sullivan speelde in op het folkloristische karakter dat de honkbalweek altijd mede c kenmerkt. Sullivan, die er zo onge veer van uitgaat dat het tweejaar lijkse evenement zonder hem niet kan worden gehouden, stuurde in de negende inning Carl Angelo naar de heuvel. Angelo verwierf ooit re putatie in Haarlem als spectaculair speler, maar is tegenwoordig vaar diger als trompettist. De buikige pitcher kreeg prompt een honkslag tegen. Angelo, in het dagelijks leven coach van de Universiteit van Hard Knocks, maakt deel uit van de tech nische leiding van de Sullivans. Toen het duel nog een serieus ka rakter had, sloeg Curtis Morgan een grand slam homerun, de eerste van het toernooi. buskruit in zijn schoenen worden gestopt. Daarbij zou Guinau een wat andere mentaliteit bijgebracht moeten worden. De speler in kwes tie weet allemaal niet of hij dat nou wel zo leuk vindt. "Ik vind de gezel ligheid ook belangrijk. Natuurlijk wil ik graag kijken waar mijn gren zen als tennisser liggen, maar ik kan alles wel erg goed relativeren". Roomburg De Open Leidse bij Roomburg bete kende voor de Alphenaar de eerste serieuze krachtmeting op A-niveau. Nog-nooit speelde hij een kwalifica tietoernooi in A. Aan de Kanaalweg probeerde de afgelopen twee dagen een hele reeks spelers uit de Leidse regio door te dringen tot het hoofd toernooi. In de eerste ronde trof Guinau Herman van der Capellen. De eerste set was duidelijk voor de tennistrainer (6-2) die zijn ruim vijf tien jaar jongere tegenstander uit het spel haalde, op een sportieve manier wel te verstaan. "Ik word volledig ontregeld als ik allemaal op die dropshots moet lopen. Dat be valt me niks", aldus Guinau die zich snel herstelde en met 7-6, 6-2 alsnog verder ging. "Ik moet altijd even warmdraaien in de eerste set. Ik doe ook nooit een warming-up. Dat breekt je wel eens op". LEIDEN Amy van der Linden, als eerste geplaatst in het vrou wenenkel B op Roomburg, haakte gisteren al in haar eerste partij af. Opmerkelijk is dat haar tegenstandster Conny Warnaar met haar linkerhand in het gips zit, maar ondanks de handicap speelde ze toch haar gebruikelijke aanvallende tennis. Met 7-5, 2-6, 6-4 boekte Warnaar een uitstekende overwinning. Haar volgende tegenstandster ten koste van Natasja Wienties. Ook ROB VAN DER ZANDEN Onno Guinau: "Eigenlijk ben ik veel te lui". wordt Marie-José Rutten, die nig problemen kende met Natalie van Romondt; 6-2, 6-3. Rutten was wel wat onwennig op de baan. "Met een kantoorbaan erbij is het toch niet zo makkelijk. Ik train niet meer en nu ook nog met acht uur zitten in je benen lijkt het net of je voor het eerst speelt". Maar uitgaande van het feit dat de ballen over het net en tussen de lijnen moeten, schoof ze op routine rustig naar de overwin ning. Van rust was in de partij tussen Irma van Seeters en Natalie van der Voort weinig sprake. Onderhuidse frustratie over van alles en nog wat speelde een belangrijke rol in de prestaties van de twee teamgeno ten. Van der Voort kende in de eer ste set een voorsprong van 4-0 en in de tweede van 4-3, maar op de mo menten dat het werkelijk telde, was van Seeters met haar rijkere erva ring steeds een stap voor en won met 7-5, 6-4. De zusjes Jacqueline en Saskia Paauw kwamen beiden een ronde verder; Jacqueline ten koste van Chantal van Remoortere en Saskia NOORDWIJKERHOUT - Tij dens het tennistoernooi van De Boekhorst heeft Patrick Kie boom in het mannenenkel B voor een enorme verrassing gezorgd. De Dekker-speler versloeg giste ren met opvallend gemak de als tweede geplaatste Bezem: 6-3,6-2. In het spel van Kieboom valt dit seizoen duidelijk een opgaan de lijn te noteren. Tijdens het toernooi van De Munnik kon hij nog blij zijn met één game tegen Frank Liefbroer, op Sassenheim reikte hij al tot de kwartfinales. In Noordwijkerhout trof de Dekker speler in het mannenenkel B de onbekende Bezem, die met een groep tennissers hier op vakantie is. Bezem, nota bene als tweede geplaatst, bleek over een zwak loopvermogen te beschikken, waar Kieboom handig gebruik van maakte. Zonder zich echt in te spannen, behaalde Kieboom een 6-3, 6-2 zege. Frank Liefbroer kwam in dit veld ook een ronde verder. De in C nog wel actieve Marco Smit wist alleen in de tweede set drie games op zijn naam te schrijven. Dat een C-speler wel degelijk in B succes kan hebben, bewees Jeroen Vink. Peter Grimbergen, toch niet de zwakste B-speler, no teerde slechts één game. In het mannenenkel C evenaarde Nico Verdoes met gemak de prestatie van Grimbergen. Ook hier scoor de de als vierde geplaatste Hille- gommer een 6-0,6-1 overwinning. De in dit onderdeel als derde in geschatte Patrick Kleian had het bepaald niet makkelijk. Zijn clubgenoot Dennis Versteeg, C2- speler op dit moment, trok verras send de eerste set naar zich toe met 6-4. Daarna zette Kleian de zaken bekwaam recht: 6-1 en 6-2. De grote favoriet in het manne nenkel C, Bennie de Bruin, open de zijn toernooi met een gemak kelijke zege op Ronald Dix: 6-1, 6- 2. Daarmee bereikte de thuisspe- ler de kwartfinale, waarin hij zal stuiten op Willem Visser, van wie hij in Hillegom in de halve finale verloor. Visser serveerde zich eenvoudig langs Stefan van der Voort (6-0, 6-0) en lijkt in zijn hui dige vorm een moeilijk te klop pen speler. Bartel Swart behaalde ook in het C-enkelspel de volgende ron de. Jelle Rinzema boekte in de tweede spelreeks nog het meeste succes met een, naar eigen zeg gen, 'schepnet': 6-2, 6-4. In het mannendubbel C moest Swart het wel afleggen. Samen met Dix ging hij ten onder tegen de hier vakantie vierende Duitsers Theo Heinz en Höweler: 6-2,7-5. Het als tweede geplaatste koppel Jan- Willem Verwey/Martin Hoekstra werd, ondanks gebrek aan wind, uitgeschakeld door de Katwij- kers Maarten Lugthart en Hans Olivier. De geroutineerde kustbe woners noteerden een 6-4, 6-2 overwinning en lijken, gezien hun huidige vorm, in staat om op zijn minst de laatste vier te berei ken. Boekhorst-speelster Aijette van Noort kwalificeerde zich in het vrouwenenkel C reeds voor de halve finales. Inge Colson, in D al uitgeschakeld, had in de twee de set wel enkele setpoints, maar smaakte niet het genoegen van setwinst: 1-6, 6-7. Nancy Faas, die recentelijk enkele goede resulta ten boekte, trok ditmaal aan het kortste eind. De op eigen park spelende Annemarije van Over schot plaatste zich via een opzien barende 6-1, 6-4 zege voor de kwartfinales. In het mannenenkel D trof de als tweede geplaatste Arjan Stadt het niet met de loting. Zijn oppo nent, de Fransman LeMaire, bleek beter dan de gemiddelde D- topper, zodat Stadt deze week geen punten weet te scoren: 7-5, 6-3. MARTIN HOEKSTRA slag HILVERSUM (GPD) Hoewel het Melkhuisje-toernooi te boek staat als de open Neder landse tenniskampioenschappen, kan de laatste jaren steeds meer van een titelstrijd voor Spaans-taligen worden gesproken. Maandag meldden zich maar liefst achttien spelers af komstig van het Iberisch schiereiland of uit Zuid-Amerika in Hilversum, een verdubbe ling in vergelijking met de vorige editie. Dat het Gooise rode gruis de gravelliefhebbers weer prima smaakt, lieten ze daarna in de eerste ronde zien: elf stilden (voorlopig) hun honger. Gisteren werden twee Nederlan- sloeg Koevermans zichzelf na kele scalpen van coryfeeën a i zijn ders (Mark Koevermans en Tom afloop voor het hoofd. „Tot de twee- broekriem heeft hangen. Op de Nijssen) en drie favorieten (Guiller- de set ging het prima, maar toen mo Perez-Roldan, Horst Skoff en werd Jaite blijkbaar wakker. Op- Mare Rosset) het slachtoffer van de- eens sloeg hij de ballen wel diep. Op ze eetlust. Tom Nijssen bood de als dat moment bleek toch het verschil eerste geplaatste Spanjaard Emilio tussen een speler uit de top-tien, Sanchez goed tegenstand, maar zoals Jaite, en een lager geklasseerd dan één set te verove^ iemand. Op de beslissende momen- ren: 3-6, 7-5, 4-6. Mark Koevermans ten is hij in staat zijn opponent on- begon tegen Martin Jaite hoopvol- der druk te zetten. Ik doe dat nog te (6-1 in de eerste set). Toen de Argen- weinig", tijnse diesel echter eenmaal op toe- "D;+t<=»r rpn was. krppf dp tennisser uit -DILLOI kreeg de tennisser uit Bergschenhoek nog nauwelijks een Voor Koevermans was de nederlaag kans, of eigenlijk maar één. Bij 2-2 nog eens extra bitter, omdat hij al in de derde set verzuimde Koever- enige tijd hunkert naar een aanspre- mans de service van zijn tegenstan- kend succes tegen een topper. En der, tweede op de plaatsingslijst, te gisteren leek het even erin te zitten, breken. Vervolgens viel snel het De 22-jarige tennisser mist echter doek voor de Zuidhollander: 1-6, 3- volgens zijn trainer Frits Don nog 6. 'het ware killersinstinct' en daarin verschilt hij met name met zijn maatje Paul Haarhuis, die wel al en- Rooks komt niet naar Noordwijk LEIDEN - Steven Rooks komt van avond niet aan de start in dé Derny- koers van Noordwijk. Op dokters advies laat hij deze week een aantal criteriums schieten om weer fit te zijn voor de wereldkampioenschap pen die begin september in Japan worden gehouden. De Noordwijkse organisatie zit niet echt met de han den in het haar, omdat zij in Adrie van der Poel, winnaar Amstel Gol- drace en mandag nog winnaar in Boxmeer, een uitstekend vervanger hebben. Op verzoek van Erik Breu- kink is zijn superknecht Gert Ja- kobs aan de deelnemerslijst toege voegd. TENNIS - Steffi Graf zal deelne men aan het eerste Grand-Prixtoer- nooi dat in de DDR wordt gehou den. Het toernooi, van 22 tot 30 sep tember in de Jaarbeurshallen in Leipzig, heeft een prijzenpot van ruim 400.000 gulden. SEATTLE (Reuter) - Nadesja Riasjkina heeft het wereldrecord snel wandelen op de tien kilometer verbeterd. De Russin liep de afstand op de derde dag van de Goodwill Games in Seattle in 41 minuten en 56,21 seconden. Het oude record stond op naam van de Australische Kerry Saxby, die op 26 mei in het Noorse Fana 42.25,2 over de afstand deed. Met haar re cord verdiende Riasjkina 15.000 dollar. Saxby bleef ook onder haar ou de toptijd. De Austalische werd tweede op één seconde (41.57,22). De rest van het veld had grote achterstand op de twee. Janet Evans is de beste zwemster ter wereld op de lange afstand. De 19-jarige Amerikaanse verwezenlijkte tijdens de Goodwill Games de tweede tijd ooit op de 1500 meter vrye slag. De enige zwemster die op die afstand onder de zestien minuten kan blijven, tikte aan na 15 minu ten en 54,23 seconden. Ruim twee tellen boven haar wereldrecord van 15.52,10, dat dateert van maart 1988. De Internationale Atletiekfederatie (IAAF) is tegen een apart sprintduel tussen wereldrecordhouder Carl Lewis en de onteerde Ben Johnson. In de Verenigde Staten worden voorbereidingen getroffen voor een dergelijke tweestrijd, die voor veel geld op een parkeerplaats in Las Vegas of op de Boardwalk in Atlantic City zou moeten plaatsvin den. De 100 meter vrije slag is het privé domein van Matt Biondi. Al zes jaar is hij op die discipline ongeslagen. In het King County Aquatics Centre in Seattle was hij andermaal veruit de snelste. Op de derde dag van de Goodwill Games veroverde hij zijn vierde gouden medaille in 49,02 seconden. Ruim boven zijn wereldrecord (48,42), maar nog altijd de vierde tijd ooit. baan etaleert Koevermans harstochtelij ke vechtlust, maar mist de koelheid van zij twee jaar oudere gabber. ,Ik weet het, maar ik werk er hard aan. Alleen door veel te trainen kan ik dat verbeteren", al dus de Nederlandse nummer twee, die op het voor hem onbekende gras van Wimbledon zo verrassend de vierde ronde bereikte. Na zijn uitschakeling in Londen door de Joegoslaaf Goran Ivanise vic nam Koevermans acht dagen va kantie. Vervolgens vloog hij naar Finland, waar hij tijdens het Chal- lenger-toernooi van Tampere in de eerste ronde van de onbekende Zweed Magnus Zeile verloor. Aan de zijde van Rijnsburger Jan Sieme- rink won hij wel het dubbelspel. „Tijdens mijn vakantie had ik geen minuut getraind. Ik wilde in Tam pere weer een beetje in het ritme ko men, maar dat ging dus mis. Geluk kig had ik met Jan meer geluk in de dubbels". Gisteren bleek echter dat de vorm nog niet optimaal is. Competitie Dat moet in de lucratieve Westduit- se competitie gebeuren. Koever- mans, die daardoor volgende week niet deelneemt aan de nationale kampioenschappen in Son, komt uit voor Grün-Weiss Mannheim. „Ik ben pas één keer bij die club ge weest en dat was om het contract te tekenen", bekende de nummer 61 van de huidige wereldranglijst. „Voor mij is dit een ideale voorbe reiding op de US Open en de Davis- cup-wedstrijd tegen Canada". En als de topspin-specialist geluk heeft, speelt hij ook nog twee dub- belpartijen met Boris Becker. De Westduitser is namelijk ook lid van die vereniging en heeft toegezegd «dat hij beschikbaar is als hij tijdens het toernooi van Kitzbühl snel wordt uitgeschakeld. „Maar met Boris weet je het nooit. Ik heb ge hoord dat hij vorig jaar afzegde, om dat het volgens hem te slecht weer was", vertelde Koevermans. Ook Tom Nijssen speelt vanaf volgende week zondag in West- Duitsland. De 25-jarige Limburger Tom Nijssen kwam net als vorig jaar te kort tegen Emilio Sanchez. behoort tot het team van Blauw- Weiss Wickrath. Naast het in ont vangst nemen van een aardig zak- bloeier schaarde zich vorig jaar bij de beste honderd tennissers van de wereld, maar is na het verloren Da- viscup-duel met West-Duitsland in februari aan een verontrustende echter met een tevreden gevoel glijpartij bezig. Tegenwoordig bezet de baan. Nijssen had eindelijk hij de 145e stek van de ATP-i king. Duikeling toernooien heb gespeeld en een ver- „Ik heb iemand nodig die n Mnjam Siemerink boekte een over winning. Katja Nelis maakte een to taal van zes games, twee in de eerste en vier in de tweede set. Kyra van Bijsterveld stond 6-4 en 3-0 voor toen Angelina Rammers wegens een Blessure op moest geven. Van Rijn Bij de mannen in B gebeurden geen schokkende dingen. Geplaatste spelers kwamen niet in actie. Wel liet Eddo van Gelderen merken dat hij zijn huid niet slechts duur wil verkopen. Na Marco Visser in drie sets te hebben verslagen in de A kwalificatie, bond hij ook Marcel van Rijn aan de zegekar, om zich voor de kwart-finales in B te plaat sen. Zijn volgende tegenstander dient op zijn hoede te zijn. Roomburger Joost van Leeuwen kwam niet veel verder dan een beetje keepen tegen Marco van Trigt. "Het ging mij allemaal te snel. Al die topspin is voor mij niet te ver werken. Ook in een ralley kwamen die ballen zo rap weer terug dat ik het niet bij kon lopen." Clubgenoot Bub van der Zee was langer in de wedstrijd, maar liet toch de winst aan bezoeker Berend Betz. Jasper van Marwijk, voor de lol even actief bij zijn oude club, sleep te er in de eerste set tegen Dave van Romondt nog een tie-break uit, maar sloot die verliezend af en won daarna in de tweede set slechts één game. Ook Erik Bolten verloor glad jes. Bas Wild gunde hem twee ga mes. Door een 6-2, 6-2 winst op Ar thur Mol plaatste Rogier Liefbroer zich voor de tweede ronde, alwaar Herman van der Capellen op hem wacht. Lammens Ronald Lammens was door de orga nisatie getipt als favoriet voor de eindzege in het mannenenkel C. Hij was tenslotte niet voor niets finalist bij de districtskampioenschappen. Op harde wijze werd dit verstoord door Patrick Schuyt, die vorige week al had laten zien dat hij heel wat in zijn mars heeft door een over winning op Robert-Paul Hartwijk. Dit keer versloeg Schuyt Lammens met 6-1, 1-6, 6-3. Voor Jack Ma- nuputty was Ivor Bergsma te sterk. Bergsma won met 6-2, 6-3. De opvolger van Ton van Aelst als voorzitter van de Stichting Open Leidse, Bert van der Meij, kan zelf ook aardig het racket hanteren. Met 6-2,6-2 werd Bossers aan de kant ge- Winst Siemerink HANKO Jan Siemerink heeft de tweede ronde bereikt van het toer nooi in het Finse Hanko. De Rijns- burgse tennisser versloeg de Duit ser Paul Vojtisek met 6-2, 6-4. Sie merink komt nu uit tegen de Finse top-50 speler Aki Rahunen, die in de eerste ronde Jacco Eltingh ver sloeg: 6-4, 6-1. In het dubbelspel bereikten Sie merink en Eltingh de tweede ronde. Beide spelers bereiden zich voor op de nationale kampioenschappen in Son, waar zij samen in het dubbel uitkomen. Afgelopen zondag maak te Siemerink al een flinke sprong op de wereldranglijst dubbelspel door met Koevermans het toernooi van Tampere te meedoen. Daarna moest ik gelijk weer in Rome aan de bak. Dat was te veel van het goede. Als enkelspe- centje hoopt de tennisser uit Sittard Ier verloor ik een paar partijen ach- bij de oosterburen vooral zijn zelf- ter elkaar en dan is het moeilijk om vertrouwen op te vijzelen. De laat- je motivatie te bewaren". Na de partij tegen Emilio Sanchez stapte de Limburger, die vorig jaar. op het Melkhuisje ook in de eerste ronde van de Spanjaard verloor, het idee dat hij goed had geten nist. Volgens hem een gevolg van de samenwerking met Ron Timmer mans. Nijssen is sinds Roland Gar- Volgens Nijssen had de nederlaag ros een pupil van de trainer van in Bremen niets te maken met zijn HLTC het Melkhuisje en het district duikeling. „Ik denk dat ik te veel Gelderland en dat bevalt hem pri- keerde planning had. Na de tournee de voorbereiding op de toernooien motiveert. Mijn vorige trainer, Bar ry Phillips-Moore, zag ik daarvoor sen namelijk beloofd dat ik daar te weinig. Daarnaast is Ron erg fa- met hem aan het dubbelspel zou natiek en dat heb ik nodig". bal. 17.25-18.15 Ned 2 Sportgala: Caribbean surfing, Aruba Hi-Winds. 18.00-19.00 Sportnet Speedbootraces. 18.00-19.00 Eurosport Trans World Sport. 19.00-19.30 TV 5 Montagne, bergsport magazine. 19.00-20.00 Eurosport Eurosportnieuws. 19.00-21.00 Sportnet Tennis vanuit Was- hinton. 19.15-20.00 Ned 3 Studio Sport: Open tenniskampioenschappen op het Melk huisje in Hilversum. 20.00-22.00 Eurosport WK voetbal klas siekers: Engeland-Nederland. 20.25-21.10 Ned 1 Surfersspecial, docu mentaire over topsurférs in Amerika. 21.00-22.00 Sportnet Go, Nederlands mo tor- en autosport programma. 21.50-22.30 Ned 1 Wereldspelen voor ge handicapten. 22.00-23.30 Eurosport Boksen. 22.00-00.00 Sportnet VS PGA Golf Se- 23.30-00.00 Eurosport Paardesport: we reldspelen vanuit Stockholm. 00.00-01.00 Eurosport Biljarten: EK drie- s Zweden. DONDERDAG 08.00-10.00 Sportnet Paardesport GP m Nuenen. 09.30-10.00 Eurosport Eurobics. 10.00-11.00 Eurosport Eurosportnieuws. 10.00-12.00 Sportnet Major League henk- bal. 11.00-11.30 Eurosport Paardesport: we reldspelen vanuit Stockholm. 11.30-13.00 Eurosport Boksen. 11.50-14.05 BBC 2 Cricket: Engeland-h- dia vanaf Lords. 12.00-13.00 Sportnet Internationale mo torsport. 13.00-13.30 Sportnet Zeilen. 13.00-14.00 Eurosport Biljarten: EK drie banden. 13.30-14.00 Sportnet Wielrennen. 14.00-15.00 Eurosport Paardesport: we reldspelen vanuit Stockholm. 14.00-16 00 Sportnet Tennis vanuit Was- 14,35-15.00 BBC 2 Cricket: Engeland-ln- 15.05-16.00 BBC 2 Cricket: Engeland-ln-

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 13