Karin Croese ontdekt haar talenten opnieuw Boe-geroep inplaats van SPOoRPTTV Mark Post kan zich voorbereiden op A Leids getint kwalificatietoernooi op Roomburg Nagelkerken favoriet op toernooi Boekhorst Filmproducent Gori koopt Fiorentina Temiistoppers hebben maling aan het publiek Ook Lecce zegt rond te zijn met Popeseu Wout Holverda kiest voor UVS DINSDAG 24 JULI 1990 PAGINA 13 LEIDEN - Karin Croese behoorde jaren geleden bij de beste vijf tennissers van Nederland. Ze train de onder Stanley Franker - de huidige bondscoach - en leek een grote toekomst tegemoet te gaan. Maar de gouden tijden wilden maar niet aanbreken. Het werd lange tijd stil rond het linskhandige meisje met de paardestaart. Nu, op 18-jarige leeftijd, is de speelster van Dekker Warmond bezig aan een inhaalrace. Talent heeft ze nog steeds, maar op de weg terug is de spoeling wel dunner geworden. Dat merkte ze op het viersterren A- toernooi van Roomburg dat giste ren voor de 35ste keer van start ging. De 'Dekkeriaan' werd door Angelina Rammers van De Munnik in drie sets aan de kant geschoven in het kwalificatietoernooi. De 16- jarige Rammers profiteerde handig van een slecht bewegende en matig geconcentreerde Croese: 3-6, 6-1, 7- ingekomen. Vorige week moest ik de faciliteiten en goede sparring- een partij in een A-toernooi laten partners. Ik ben bij Dekker enorm schieten omdat ik last had van mijn vooruit gegaan". buikspieren. Na i tennis speel ik het eerst. Ik voelde dui delijk dat ik het ritme van Velp nu mis. Dat is jammer, ik was net zo lekker bezig". Ze heeft het idee dat ze najaren stu- stand weer een beetje omhoog krab- week zonder Ze beseft dat er voor een door- op Roomburg braak richting nationale top meer nodig is. De top vijf van toen andere dan die van nu. "Ik heb net mijn vwo.-diploma gehaald. Nu wil ik een jaartje kijken hoe ver ik kan komen met full-time tennis. Vanaf kan ik een jaar lang intensief Amerika om te tennissen e De snelle uitschakeling op Room- belt. "Op 12-jarige leeftijd was ik trainen en spelen. Daarna wil ik burg ten spijt, Croese maakt pro- gressie en is een beetje het verloren terrein aan het terugwinnen. Ze heeft het B-circuit voor een groot deel afgezworen en stort zich vanaf Daarna heb ik veel te lang nu vooral op het grotere A-werk. Ruim een week geleden leidde dat wonderwel tot een plaats in de kwarftinale van een A-toernooi met echt goed. Ik trainde onder Franker bij DDV en het zag er allemaal goed studeren' uit. Maar op een gegeven moment vertrok Franker naar Oostenrijk. Discussies De partij die Croese gisteren af- goede vervanger gezocht. Ik ben te werkte tegen Rammers lang verde£ gegaan zonder een goe- slechte graadmeter voor haar huidi- LEIDEN - Mark Post won gisteren zijn eerste ronde in het B toernooi van de Open Leidse. Als enige geplaatste speler kwam hij in actie. Zijn tegenstander, Robert Paul Hartwijk, kon leuk meekomen, maar als het spannend dreigde te wor den verhoogde Post de druk; 6-3, 6-4. De Leiderdorper, nu tennissend voor Leimonias in Den Haag, kan zich zo rustig voorbereiden op zijn optreden in A, waar hij door middel van een wild-card direct in het hoofdtoernooi geplaatst is. de coach. Dat was funest ontwikkeling". Drie jaar geleden 4vtvt drie sterren in Velp. "Ik was lekker vond ze Carel de Bruijn, trainer bij Ontsierd door een aantal langdurige als je dan de kwalificatie Dekker in Warmond. De geboren discussies over in of uit geslagen Aerdenhoutse verkaste naar de ballen. Hoofdscheidsrechter Luc club in de Veerpolder en is er nu niet meer weg te slaan. "Er zijn goe- overleeft en in een hoofdtoernooi ook nog drie partijen wint dan groei je. Maar de laatste week is er de klad NOORDWIJKERHOUT - Mare Nagelkerken is favoriet bij het man- nenenkel B-toernooi van tennisver eniging De Boekhorst, terwijl Ma rieke Acda het vrouwenenkel B op haar naam behoort te schrijven. Hoewel de meeste B-spelers voor Roomburg hebben gekozen, geniet het Noordwijkerhoutse toernooi juist de voorkeur bij de C-toppers. Doordat de meeste B-spelers voor Roomburg hebben gekozen, is het aantal inschrijvingen bij de Boek horst erg klein. Sterker nog, er wordt alleen gesingeld. Bij de man nen is Mare Nagelkerken de grote favoriet. In de finale moet hij het volgens de plaatsingslijst opnemen tegen de onbekende Van der Bent uit Schalkhaar. Onno van Paridon en Maurice van de Weele delen de derde plek. Aangezien het strand dichtbij is, doet er ook een aantal Duitse toeristen mee. Omdat daar een heel ander sterkte-systeem geldt, is het vaak moeilijk om hun niveau in te schatten. In het manne- nenkel B kwamen twee Duitsers in actie, maar hun tenniscapaciteiten bleken gering. Schuller ging ruim onderuit tegen Anton-Wil van Zoe- len: 6-2, 6-1. C-speler Bartel Swart bereikte ook de volgende ronde. Blankenberg zou zelfs in C niet aan de bak kunnen komen: 6-3, 6-0. In het vrouwenenkel B voert Ma rieke Acda de lijst aan. De Katwijk- se Mariëlle van der Bent moet ge noegen nemen met een tweede plaats. Petra Wille behoort hier tot de sterkere speelsters, maar de Alp- hense kende een ongelukkige lo ting, want zij stuit al in de eerste ronde op Acda. De regionale C-toppers hebben, op een enkele uitzondering na, dui delijk gekozen voor De Boekhorst. In het mannenenkel C neemt dis trictskampioen Bennie de Bruin de toppositie moet hij Hertzman treffen. Bartel Swart Martin Hoekstra staan als derde ge noteerd, al is dat voor Hoekstra al over. Gehinderd door een blessure besloot hij zijn partij tegen Theo Heinz na één set op te geven. De fi nalisten van Hillegom, Willem Vis ser en Jeroen Vink, zijn eveneens van de partij, maar horen verras send genoeg niet tot de beschermde spelers. Door het uitvallen van Wijk moest zelfs in de slotfase het duel nog op de stoel plaats- recht te spreken. Voor Croese was het grootste leed toen al geleden. In de derde set boog ze een 3-4 achterstand nog wel om in een 5-4 voorsprong, maar daarna ging ze de mist in. Op 5-5 le verde ze haar servicegame in met een dubbele fout (5-6). Rammers maakte het daarna met haar service de halve fi- op het tweede matchpoint af. Experimenteren Vele B-spelers uit de regio Leiden daarvoor maar twee potjes te win- Unicum, Miijam Siemerink. Natha- nen en dan zitten ze al in het hoofd- lie van de Voort werd ook uitge- toernooi dat morgen begint. Vooral schakeld. De speelster van De Me- voor Van der Capellen zou dat op renwijk verloor van Frouke Joos- zijn 'oude dag' een stunt zijn. ten. Petra Wessels (Hillegom) kon Bij de vrouwen won Bionda Zon- het niet bolwerken tegen Stephanie derop in het kwalificatietoernooi Gomperts. met 6-3, 6-3 van haar clubgenote bij ROB VAN DER ZANDEN Andere B-spelers moeten daar eerst hard voor werken. Dat spelen in A niet automatisch succes oplevert in B ondervond Marco Visser. Alhoe wel hij Mark Fleischeuer in de A- kwalificatie aftroefde, kwam hij te gen Wouter van der Heijde in B te kort. Van der Heijde, overigens ook overwinnaar in A, zegevierde met 1- 6, 6-0, 6-3. De als tweede genoteerde Martijn Krans staat nu zijn clubge noot Van der Heijde in de weg voor een plek bij de laatste acht. De Hillegommer Marco van Trigt, die afgelopen zondag nog de B-titel veroverde op zijn eigen park, steekt in blakende vorm en mag zonder meer als zeer gevaarlijk obstakel be schouwd worden voor de geplaats ten. Jeroen Snijders ondervond gis teren als eerste dat het kwaad ker sen eten is met Van Trigt, die met 6- 1, 7-6 won. Zijn volgende tegenstan der is Roomburger Joost van Leeu wen die via een walk-over in de tweede ronde belandde. Waar een ander de moed mis schien allang had opgegeven, vol hardde Onno Guinau. Na set-verlies van 6-0, zag hij kans de tweede set met een tie-break in de wacht te sle pen, maar had toen niet genoeg over Hoekstra is de weg n nales voor Vink vrij. De eindstrijd van I kei C moet een replay worden t de districtsfinale. Destijds was het grijpen het kwalificatietoernooi Kim Dirkse, die aan het langste eind de Open Leidse tenniskampioen- trok, hier wordt een zege van San- schappen dra Faas verwacht. Dirkse komt i de kwartfinale reeds Nancy Faas te gen. In de C-categorie wordt wel ge dubbeld. De gezusters Faas beho- te experi menteren op het hoogste Erik Bakker van het Leidse Uni cum - vorig jaar bereikte hij op Roomburg voor het eerst in zijn le- A-hoofdtoernooi het vrouwendubbel C op hun kwalificatie - is de hoogst geplaatste te schrijven Dirk- speler in het mannenenkelspel se/Groenewege. Erwin Langelaan dat zegt wel wat, met alle respect en Patrick Kleian zijn favoriet om voor de kwaliteiten van Bakker. Hij het mannendubbel C te winnen. In heeft andere 'Leidenaars' als Her- de finale moeten zij Jan-Willem man van der Capellen, Onno Gui- Verwey en Hoekstra verslaan. Het Marco Visser (hij gemengddubbel C moet een prooi Mark Fleischeuer) en Wouter van worden voor de Hillegommers der Heyde (winst op Gerard Croese) i zijn kielzog. Roomburg biedt 2 Yvonne van Hensbergen stra, die al de laatste vier bereikt de ideale gelegenheid hebben. De papieren verliezers zijn eerst punten voor de nationale rang- Nancy Faas en Jerome Pauwels. lijst te bemachtigen. Ze hoeven ROME (SID) - AC Milan-voorzitter Silvio Berlusconi krijgt concurrentie van een zakenvriend uit Flpren- ce. Filmproducent Mario Cecchi Gori betaalde na maanden van verhitte onderhandelingen bijna 25 miljoen gulden voor de overname van de Italiaanse voetbalclub Fiorentina, waar hij als jongetje in de jeugd speelde. De familie Pontello werd uitgekocht. "Eigenlijk te veel", vond Gori van de geldsom. "De Pontello's hebben Baggio te vroeg aan Juventus verkocht en de club pas laat afgestaan". Gori loopt over van ambitie. Binnen enkele jaren moet Fiorentina weer aan de absolute top van Italië en Europa staan. Zelfs al zou dat zijn zaken kwaad doen. "Juventus en AC Milan zijn natuurlijk sterke clubs, maar ik ben ervan overtuigd dat wij het ze in de toekomst zeer moeilijk kunnen maken. Al kost me dat misschien de vriendschap met Agnelli (voor zitter Juventus, red) en Berlusconi". Als eerste daad beloofde hij de beste spelers in de toekomst te behouden voor de club. Een hele op luchting voor de fans in Toscane. Zij waren vóór de afloop van afgelopen seizoen woedend, toen hun lie veling Roberto Baggio werd overgedaan aan Juven tus. Tot nog toe kan Gori zijn belofte inlossen. De Bra ziliaan Dunga wordt (nog?) niet getransfereerd naar Juventus. De winnaar van de Italiaanse beker en de UEFA-Cup, komend seizoen met de 'droomvoor- hoede' Baggio-Schillaci, heeft veel geld over voor Dunga, maar Gori schroefde de prijs op. Momenteel is de overgang nog niet helemaal van de baan. Dunga zou ruim twaalf miljoen gulden moeten kosten. Inmiddels versterkte Fiorentina zich aardig, voor al in aanvallend opzicht. De nieuwe trainer Sebas- tiao Lazaroni. oud-bondscoach van Brazilië, kan de Roemeense international Marius Lacatus opstellen. Van vriend Berlusconi kocht Gori aanvaller Borgon- ovo en middenvelder Fuser. Toch vlast hij nog op een grote naam. Gori wilde de Belg Scifo, maar die mag niet vertrekken van Auxerre. "Als Scifo nu niet komt, dan maar volgend seizoen", is Gori strijdvaar dig. Het alternatief is Candido Filho Valdo. Braziliaan, middenvelder van Benfica Lissabon. Zijn verhui zing naar de stad van de Renaissance schijnt een kwestie van tijd te zijn. Ook de Westduitser Uwe Bein, van Eintracht Frankfurt, is gewild. Maar vice- voorzitter Bernd Hölzenbein weet blijkbaar waar het geld zit. "Pas bij een bod van negen miljoen gulden zijn wij bereid te onderhandelen". HILVERSUM (GPD) Sinds 1 januari jongstleden bepa len de tennissers de gang van zaken binnen het internatio nale circuit, uitgezonderd de Grand-Slamtoernooien. De coup van de Association of Tennis Professionals (ATP) auaiaicucD.umu werd aanvankelijk door menigeen, onder wie de meeste Volgend de plaatsing toernooi-directeuren, enthousiast begroet. Een halve jaar- de eindstrijd Xander gang vérder heeft deze geestdrift echter plaatsgemaakt voor kritiek en boe-geroep. De nieuwe heersers blijken na melijk hun verworven macht af en toe te combineren met onfatsoen en hun verplichtingen niet na te komen. Piet van Eijsden ondervond dit aan dres Gomez, Henri Leconte en Jim den lijve. De toernooibaas van de Courier van de deelnemerslijst wer- open Nederlandse tenniskampioen- den geschrapt, terwijl hij gisteren schappen op het Melkhuisje moest twee geplaatste spelers eerder dan dit weekeinde met lede ogen aan- gepland kon uitzwaaien, zien hoe publiekstrekkers als An- Titelverdediger Karei Novacek ging in de eerste partij van de dag ten onder tegen Francisco Clavet. De Spanjaard, als 'lucky-loser' het hoofdschema binnengeslopen, ver sloeg de als achtste geplaatste Tsjech met 7-6 (7-1), 7-6 (7-5). Vervol gens had Carl-Uwe Steeb (zesde op de favorietenlijst) geen schijn van kans tegen Sergi Bruguera (3-6,1-6). Paul Haarhuis toverde echter weer een flauwe glimlach op het gelaat van de Hilversumse zakenman. Door een simpele 6-2,6-2-zege op de uitgebluste Alberto Mancïni logen strafte de Eindhovenaar de doem denkers die hadden voorspeld dat op het Gooise gravel geen enkele Nederlander de tweede ronde zou halen. Namen Haarhuis werkt in Hilversum zijn 27ste toernooi van dit seizoen af. Volgens de Brabander is dat voor hem de enige manier om steeds te beter te gaan spelen en hogerop te komen. Sommige collega-tennis sers denken daar dus duidelijk an ders over en laten bij evenementen soms 'zomaar' verstek gaan. Niet denkend aan de organisatie die haar hele reclamecampagne op de des betreffende topper(s) heeft afge stemd. Het grote publiek loopt na melijk nog steeds alleen warm voor de 'echte namen' en kijkt niet naar rankings. „Onzin", verwerpt Haarhuis die' instelling. „Als de mensen alleen een kaartje kopen om Leconte of Gomez te zien, kunnen ze wat mij betreft thuisblijven. Ook zonder de afmelders heeft het Melkhuisje dit jaar het sterkste deelnemersveld sinds tijden. De bezoekers krijgen nu ook goed tennis te zien. Dat Gomez hier wegblijft, is vervelend. Maar je doet er weinig tegen. Als hij vindt dat hij rust nodig heeft, meldt DEN HAAG (GPD) PSV is niet de enige club die de Roemeense international Gheorge P.opescu hoopt in te lijven voor het komende seizoen. De Italiaanse eerste klasser Lecce meent al weken rond te zijn met de speler en met zijn club Universitatea Craiova. De libero ondertekende volgens manager Cataldo gedurende het WK een driejarig contract bij de Zuiditaliaanse club. Gisteren hoopte de clubleiding in Boekarest de definitieve toe stemming te krijgen van de Roemeense bond. Voor voorzitter Fran co Jurlano is er geen twijfel mogelijk dat Popeseu volgend jaar bij zijn club speelt. „Het gaat om een paar ambtelijke zaken, maar we hopen uiterlijk morgen Popeseu aan onze fans te presenteren. Hij is al door onze clubarts gekeurd. Het gaat alleen om de goedkeuring van de Roemeense bond". Jurlano reageerde gistermiddag verbaasd op bet bericht dat Popeseu door PSV was aangetrokken. „Dat zal wel zijn broer Adrian zijn, want wij zijn met Gheorge de libero rond. Het lijkt me een onjuist bericht, want Popeseu was juist zo verheugd dat hij bij ons kon spelen omdat Boniek hier trainer is. Iemand die de Oost europeanen in Italië juist zo goed kan opvangen". 's Avonds klonk de voorzitter al minder zeker. „Ik heb nog geen contact met de manager van onze club gehad. Ik heb niet het idee dat de autoriteiten in Boekarest graag meewerken aan de transfer naar Lecce, maar bet zou zeer dubieus zijn als Popeseu opeens aan een andere club is verkocht, terwijl wij al met de speler en de club tot een akkoord waren gekomen. Maar vooralsnog ga ik er van uit dat Popeseu zich woensdag met Cataldo meldt in het trainings kamp". Net als AC Milan ging Lecce gisteren in training. Op zijn eerste werkdag als trainer twijfelde de Poolse oud-international Zbig- niew Boniek niet aan de komst van de Roemeense speler. „Popeseu naar PSV? Ik heb vorige week nog met hem gesproken. Het lijkt me raar, maar in het Voetbal weet je nooit iets zeker". De Londense eerste-divisieclub Queen's Park Rangers zal verder moeten zonder zijn Nederlandse sponsors. De KLM en het nationaal bureau voor toerisme hebben besloten hun drie-jarige overeenkomst met QPR, dat de Engelse club ongeveer twee miljoen gulden oplever de, niet te verlengen. Paul Haarhuis voldeed in Hilversum wél a hij zich af. Daarvoor staat hij in de top-vijf'. Hoewel Haarhuis (nog) niet tot deze categorie behoort, had de hoogst geplaatste Nederlander op de wereldranglijst (41ste) onlangs toch even last van deze sterallures. Hij had zich ingeschreven voor het toernooi in Baastad, maar was ei genlijk van plan het evenement over te slaan. „Ik ben echter zo stom geweest om op Wimbledon tegen ATP-functionarissen te zeggen dat ik geen trek had om naar Zweden te gaan. Maar omdat ik op dat moment nog niet was uitgeschakeld, maak ten ze me duidelijk dat ze een me disch attest niet zouden aanvaar den. Dus toen moest ik wel naar Baastad, want ik kan me in tegen stelling tot Gomez geen boete ver oorloven". Bruin Haarhuis, die daarvoor een paar da gen vakantie had opgenomen, maakte zijn verblijf in de Zweedse stad echter zo kort mogelijk. Hij verloor in de eerste ronde van Diego Perez. „Ik was daar wel de bruinste speler, maar ook degene met de slechtste voorbereiding. Ik had een paar dagen geen tennisracket aan geraakt en was niet echt gemoti veerd", vertelde Haarhuis, die daar mee een eerdere uitspraak van Vit- torio Selmi behoorlijk ontkrachtte. De in Hilversum aanwezige ATP- bestuurder had namelijk te kennen gegeven dat volgens hem „geen en kele speler een partij met voorbe dachte rade verliest". Selmi werd gisteren door Piet van Eijsden min of meer tot het geven van een pers conferentie gedwongen, omdat de toernooi-directeur nu ook wel eens wilde weten waarom 'zijn' trek pleisters waren weggebleven. De Italiaan kon echter nauwelijks dui delijkheid in de zaak brengen. Le conte heeft inmiddels een dokters verklaring (knieblessure) weten te bemachtigen, maar over Gomez is nog niets bekend. De tennisser uit Ecuador heeft nog even de tijd (bin nen tien dagen) om een bereidwilli ge geneesheer te vinden. „Voor mij is het moeilijk om te zeggen dat ze geen goede reden heb ben", hield Selmi zich op de vlakte. „Al vanaf het begin van het proften nis melden spelers zich op het laatste moment af voor toernooien. Tot nu toe heeft nog niemand een oplossing voor dat probleem gevon den. Ik geef toe dat het voor de orga nisaties vervelend is, maar wat moet de ATP er aan doen?" Opvallend is dat veel toernooien op het ogenblik met dit probleem kampen. In Toronto verschenen maar liefst zeven spelers, onder wie Ivan Lendl, niet. Samen met Yan- nick Noah liet de Tsjech vorige week in Stuttgart ook al verstek gaan. Dit jaar tellen voor het eerst alleen de veertien beste toernooi-re- sultaten voor de ranglijst. Vooral hooggeplaatste tennissers zijn daar door eerder geneigd een weekje rust te nemen. Iets dat er bij Selmi echter niet in wil. „Dat geloof ik niet. Deze gang van zaken is in elk geval geen gevolg van de nieuwe ATP-tour. Hilversum heeft toch nog steeds een zeer sterk veld, of niet?" om nog een vuist te maken. Eddo van Gelderen, niet onder de indruk van het feit dat Guinau twee kop pen boven hem uitstak, was condi tioneel de sterkste en won de derde set met 6-3. Herman van der Capellen, die de laatste tijd weinig voorspelbaar ac teert, bewees dat hij voor C-niveau toch nog een maatje te groot is. Wal- ther Jacobs, als tweede genoteerd in C, werd door de meester met 6-4, 6-3 naar huis gestuurd. Roombur ger Rico Fasel, vierde op de lijst in Cl, kon het hoofd net boven water houden. Talbert Boef maakte het hem zeer lastig, maar kon toch geen set veroveren: 7-5, 7-5. Ronald Blommendaal, die al heel wat jaren van de 35 'Open Leidsen' present was in allerlei categorieëen, voert dit jaar de lijst aan bij de vete ranen. Dat dit met recht is onder vond Van der Kooy die Blommen- daal zelfs geen game wist af te snoe pen. Warnaar Bij de vrouwen in B streden Corry Warnaar en Janine Gelevert-Junger om het op te mogen nemen tegen de als eerste geplaatste Amy van der Linden. Gelevert leek recht op de overwinning af te stevenen met een 6-2 set winst, maar Warnaar wist dat daar twee sets voor nodig zijn en pakte de tweede en de derde met 6-4 en 6-2. Mirjam Siemerink, die in A op clubgenote Bionda Zonderop stuitte, kende geen problemen met Guste Schulte; 6-1, 6-1. Karin Croe se troefde Marguerite Patiwael af met 6-3,6-3 en Frouke Joosten bleef zelfs zonder spelverlies tegen Wil den Hollander. Het vrouwenenkel Cl verloor haar papieren nummer twee. Ma rion Post kreeg een rol toebedeeld die ze niet waar kon maken. Alleen bij gelegenheid haalt zij haar racket uit de kast. In haar partij tegen de linkshandige Yvonne Schoordijk, die onder andere de districts E^titel op haar naam schreef, ontbrak haar de noodzakelijke vastheid. Schoor dijk maakte hier handig gebruik van en won met 6-3, 7-5. LEIDEN - Wout Holverda komt het komend seizoen uit voor hoofdklas ser UVS. De 32-jarige Leidse spits, die de afgelopen drie jaar uitkwam voor Haarlem, was transfervrij, maar pogingen om elders emplooi te krijgen liepen op niets uit. "Daar om heb ik gekozen voor UVS. Het is niet echt een noodsprong, maar ik wil in beeld blijven voor het betaald voetbal. Een hoofdklasser lag dus voor de hand", aldus Holverda. Aanvankelijk leek de ex-Rooden- burger aan de slag te kunnen bij het Oostenrijkse Linz, de vereniging van Frenk Schenkels. De club haak te echter af omdat promotie naar de hoogste divisie niet kon worden be werkstelligd. DINSDAG 16.30-18.15 Sportnet VS Pro boksen. 17.00-18.00 Eurosport Paardesport: we- reldspelen vanuit Stockholm, live. 17.00-18.00 Did 3 Sport 3 extra: paar desport (Opening WK springruiters in Stockholm). 18.00-19.00 Eurosport International mo torsport: GP voor trucks. 18.15-19.00 Sportnet Surfen. 19.00-20.00 Eurosport Eurosportnieuws. 19.00-20.30 Sportnet Speedway. 19.15-20.00 Ned 3 Studio Sport: tennis (Open Nederlandse Kampioenschappen op het Melkhuisje in Hilversum) en paar desport (WK springruiters in Stockholm). 20.00-21.00 Eurosport Tour de France, fi nale in Parijs. 20.00-22.00 Super Channel Ultra sport: ijspolo, Formule- autoraces, motorcross en waterskiën). 20.30-21.00 Sportnet Wielrennen (ama teurs). 21.00-22.00 Sportnet Paardesport Grand Prix in Nuenen. 21.00-22.00 Eurosport Autosport: world Dijon. 22.00-23.00 Eurosport Superstars of wrestling. 22.00-00.00 Sportnet Major League honk bal. 22.15-00.15 Super Channel Ultra sport: ijspolo. Formule- autoraces, motorcross en waterskiën). 23.00-00.00 Eurosport Paardesport: we- reldspelen vanuit Stockholm. 00.00-01.00 Eurosport Biljarten: EK drie banden. 00.00-02.00 Sportnet Paardesport spring concours Zweden. 01.00-02.00 Eurosport Eurosportnieuws. WOENSDAG 08 00-09 30 Sportnet VS Pro boksen. 09.30-10.00 Eurosport Eurobics. 09.30-10.30 Sportnet Paardesport GP in Nuenen. 10.00-11.00 Eurosport Eurosportnieuws. 10.30-11.45 Sportnet Speedway. 11.00-12.00 Eurosport Paardesport: we- reldspelen vanuit Stockholm. 11.45-12.30 Sportnet Surfen. 12.00-13.00 Eurosport Autosport: world performance cars kampioenschap vanuit Dijon 12.30-13.30 Sportnet Triathlon. 13,00-14.00 Eurosport Biljarten: EK drie banden. 13.30-15.30 Sportnet VS PGA Golf. 14.00-14.20 BBC 2 Under sail, zeilmaga- 14.00-15.00 Eurosport International mo torsport: GP voor trucks. 15.00-18.00 Eurosport Dutch open tennis. 15.30-16.00 Sportnet Wielrennen. 16.00-18.00 Sportnet Major League honk bal.

Leidsch Dagblad | 1990 | | pagina 13